Dikkat Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Büyük Domino Oyunu Oyna Büyük Domino

En yüksek double (double 6) olan oyuncu domino oyununa başlar. Bu domino taşına kimse sahip değilse, en güçlü çifte sahip olan oyuncu olacaktır. Sıradaki oyuncu, daha önce yerleştirilmiş domino taşının en az bir tarafına aynı sayıda puana sahip bir domino taşı yerleştirmelidir. Oyunu kazanmak için, tüm dominolarınızı ilk koyan oyuncu olmanız yeterli. Oyun bloke olabilir. Daha sonra en az puana sahip olan oyuncu kazanan ilan edilir. Her oyuncu, oyundaki katılımcı sayısına bağlı olarak 7 domino veya 6 domino alır (7, 2 oyuncu domino, 6, 3 veya 4 oyuncu domino). Dikkat! Dominolar, noktalar gizlenerek dağıtılmalıdır. Domino taşlarının geri kalanı kazma görevi görür.

Sokak Dövüşü Eşleştirme Oyunu Oyna Sokak Dövüşü Eşleştirme

Sokak Dövüşü Eşleştirme klasik gündelik bir bulmaca oyunudur. Aynı renkteki topu ortadan kaldırmak, Ultraman'ın rakibini vurmasına izin verir. Hedefin ortadan kaldırılmasının her seviyesini tamamlamak için KO rakipleri ve özel sahne oyunu tamamlamaya yardımcı olabilir, eğlenceyi ortadan kaldırmak için bir araya gelip Ultraman, eğlenin! Fare veya oynamak için dokunun.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Dünya Bayrakları Hafıza Oyunu Oyna Dünya Bayrakları Hafıza

Dünya Bayrakları Hafıza Oyunu Oyna

Öpücük Eşleştirme Oyunu Oyna Öpücük Eşleştirme

Farklı renklerdeki rujlu dudakları eşleştirmelisiniz.

Kızlar Okul Temizliğinde Oyunu Oyna Kızlar Okul Temizliğinde

Berbat haldeki okulun tuvaletini, kimya laboratuvarını, sınıflarını, yemekhanesini ve okul servisini temizlemelisiniz.

Yakan Top Oyunu Oyna Yakan Top

Gelen topları elinizle yakalayıp geri fırlatmalısınız.

Vişneli Şef Oyunu Oyna Vişneli Şef

Çeşitli şekerleme ve pasta türlerini en az 3'er tane olmak üzere eşleştirebilirsiniz.

Mahjong Karanlık Boyut Oyunu Oyna Mahjong Karanlık Boyut

Mahjong Karanlık Boyut Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna

Parçaları Eşle Oyunu Oyna Parçaları Eşle

Çeşitli şekillerde desen içeren blokları çifter çifter eşleştirip patlatmalısınız.

Basketçi Kafalar Oyunu Oyna Basketçi Kafalar

1 ve 2 kişilik oyunda teke tek veya ikiye iki maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya bilgisayara karşı teke tek veya ikiye iki maç yapabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket Z/X/C : Fırlatma/Smaç 2. Oyuncu Yön Tuşları : Hareket J/K/L : Fırlatma/Smaç

Canavar Eşleştirme Oyunu Oyna Canavar Eşleştirme

Canavar Eşleştirme Oyunu Oyna

Kuşbakışı Taksi Oyunu Oyna Kuşbakışı Taksi

Kuşbakışı Taksi, bir taksiyi kontrol ettiğiniz ve yolcuları gidecekleri yere götürdüğünüz eğlenceli bir sürüş simülasyon oyunudur. Sen dünyanın en çılgın sürücüsüsün! En çılgın trafikte sür, ama trafiğe dikkat et, biraz şaşırmışlar İyi haber şu ki, bir kuyruklu yıldız kadar hızlıysanız daha fazla para kazanırsınız. Arabayı kontrol etmek için WASD veya yön tuşları

Ateş Çocuk ve Su Kız 2 Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız 2

Unutulmuş bir mağaranın derinliklerinde gizli serveti hakkında ilginç bir hikaye duydum kadar Ateş çocuk ve Su Kız boşta uzun bir süre oturdu. Elbette, bu hikayeyi görmezden ve şimdi yolda gidiyoruz edemediler. Pratikte birçok kez çeşitli değişiklikler olmuştur nasıl bir şey, korkuyor değil, aynı zamanda ziyaret etmek için bir şans vardı, antik tapınaklar, onlar için özellikle zor oldu.

İngilizce Renk İsimleri Oyunu Oyna İngilizce Renk İsimleri

Kalem rengine göre altta gösterilen İngilizce renk isminin uyup uymadığını bilmelisiniz.

Büyük Çiftlik Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Büyük Çiftlik Üçlü Eşleştirme

Büyük Çiftlik Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

3B Araba Sollama Oyunu Oyna 3B Araba Sollama

3 boyutlu Araba Sollama, 3D araba modelleri ile hem kaçınma hem de altın toplama oyunu olarak önerilir. Sollama yaparken mümkünse daha fazla altın toplama şansınız var. Her iki şeritte de araçlara çarpmanız yasaktır. Sakin olun ve dikkatli sürün! Dokunun ve basılı tutun - kesin

Sempatik Kız Kaçış Oyunu Oyna Sempatik Kız Kaçış

Sempatik Kız Kaçış Oyunu Oyna

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

Minecraft Arabaları Saklı Anahtarlar Oyunu Oyna Minecraft Arabaları Saklı Anahtarlar

Minecraft Arabaları Saklı Anahtarlar Oyunu Oyna

Hayvan Arabaları Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Hayvan Arabaları Üçlü Eşleştirme

Hayvan Arabaları Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Balon Patlatma 3 Oyunu Oyna Balon Patlatma 3

Klasik kabarcık patlatma oyununun bu Html5 sürümünde de sırayla gelen farklı renklerdeki balonları, üstteki balonlara ok yönünde fırlatarak aynı renkten en az üç tanesini yanyana getirip patlatmalısınız.

Pisicik Vurucu Oyunu Oyna Pisicik Vurucu

Pisicik Vurucu Oyunu Oyna

Merdiven Tırmanıcı Oyunu Oyna Merdiven Tırmanıcı

Hızlı düşünüp aynı anda hızlı hareket edebileceğinize inanıyorsanız, ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek için Merdiven Tırmanıcıyı deneyin. Bu oyun kolay gibi görünse de, zor olacağı için dikkatli ve hazırlıklı olmalısınız. Bu oyun çok bağımlılık yapıyor, bu yüzden şüphesiz onu oynamak için saatler harcayacaksınız. O yüzden dışarı çıkın ve oynayın, gerginliği giderin, can sıkıntısını giderin ve iyi vakit geçirin. Endişelenme, tamamen ücretsiz. Bu arada, ailenize veya arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve kimin daha fazla adım atabileceğini görebilirsiniz. Oyunun Amacı: Amacınız, ellerinizi değiş tokuş etmeniz mi yoksa tırmanmanız mı gerektiğine karar vererek merdiveni olabildiğince yukarı çıkmaktır. Merdivenin bazı basamakları yarıya indirilip kaydırıldığından, en iyi ilerleme hızını da bulmanız gerekecek. Özellikler: - Basit Oynanış - Harika tasarım ve grafikler - Uygun ses efektleri Tırmanmak için sağ alttaki düğmeye dokunun. El Değiştirmek için Sol alttaki düğmeye dokunun.

Mahjong Klasik Oyunu Oyna Mahjong Klasik

Mahjong Klasik Oyunu Oyna

Haşlanmış Tavuk Oyunu Oyna Haşlanmış Tavuk

Haşlanmış Tavuk, klasik Frogger oyununa benzer oynanışa sahip bir arcade oyunudur. Haşlanmış Tavuk oyununda trafikten kaçmanız, kütüklerin üzerinden atlamanız, trenlerden kaçmanız ve madeni para toplamanız gerekiyor. Çok uzun süre hareketsiz kalmadığınızdan emin olun yoksa kızarmışsınız! Zor kazanılan paralarınızla heyecan verici yeni karakterlerin kilidini açmayı unutmayın! Yan veya ileri hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Yaklaşan arabaların veya diğer gelen nesnelerin önünde durmayın. Oyun kumandasını da kullanabilirsiniz. Özellikler: - Hipercasual oyun - Dokunmatik, klavye ve gamepad desteği - 3D Varlıklar dahil. Trafikten kaçmak, kütüklerin üzerinden atlamak, trenlerden kaçmak ve madeni para toplamak zorundasınız.

Mayın Tarlası Oyunu Oyna Mayın Tarlası

30 yıla yakın bir tarihe sahip klasik mayın tarlası oyununda pano üzerindeki bombaları bulmalısınız. Pano üzerindeki sayılar ipucu niteliğinde, çevrelerindeki toplam mayın miktarını belirtir. Ör. 1 içeren ilgili kutunun çevresindeki 8 kutudan sadece bir tanesinde bomba vardır. . .

Sarhoş Boks - Nihai Dövüş Oyunu Oyna Sarhoş Boks - Nihai Dövüş

Sarhoş düello serisi Nihai Dövüş sürümüyle karşınızda. Oyuna 3 boyutlu ambiyans, iyileştirilmiş fizik ve özel vuruşlu arenalar eklendi. Dengeli bir şekilde rakibinize doğru hareket edin ve ona sağa sola yumruklar atın! Özel Vuruş çubuğunuz dolduğunda rakibinize kusmuk atabilirsiniz. Sadece doğru zamanı ve mesafeyi bekleyin ve özel vuruş düğmesine dokunun! Ayrıca Energy Bar'ınıza da dikkat edin! Enerjiniz biterse, toparlanmanız biraz zaman alacaktır. 1. Oyuncu: Taşı: "YUKARI / AŞAĞI OKLAR" Zımbalar: "SOL / SAĞ OKLAR" Özel Vuruş: "L" 2. Oyuncu: Taşı: "W,S" Zımbalar: "A,D" Özel Vuruş: "G"

Dinozor Fark Bulma Oyunu Oyna Dinozor Fark Bulma

Dinozor Fark Bulma Oyunu Oyna

Fizik Futbol 2 Oyunu Oyna Fizik Futbol 2

1. Oyuncu W : Zıplama D : Topa vurma 2. Oyuncu Yukarı : Zıplama Sol : Topa vurma

Soğuk İçecekler Hafıza Oyunu Oyna Soğuk İçecekler Hafıza

Soğuk İçecekler Hafıza Oyunu Oyna

Basket Basket Oyunu Oyna Basket Basket

Basket basket, sokak basketbol makinesini ayağınıza getiriyor. Yüksek skor elde etmek için sınırlı bir süre içinde olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde dokunun. Dahası, çoğu, en iyi olduğunuzu göstermek için farklı oyuncuları yüksek puanlarla her yerde yendi! Yüksek bir puan yapmak için sınırlı bir süre içinde olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde dokunun.

2 Kişilik Basketbol Oyunu Oyna 2 Kişilik Basketbol

2 Kişilik Basketbol oyunu ile basketbol eğlencesine hazır olun. Geri sayım başladığında hazırlanın ve topu rakibinizden önce alın. Topunuzu atmaya çalışın ve potaya vurun. Rakibiniz topu elinizden kaparsa, ona karşı koyun ve potu koruyun. Okulda arkadaşlarınızla oynayarak geçireceğiniz eğlenceli 2 kişilik oyun zevkle geçecektir. Eğlence! Oyuncu 1 Hareket: A-D Tuşları Oyuncu 1 Vur: W-S Tuşları Oyuncu 2 Hareket: Sol-Sağ Ok Tuşları oyuncu 2 Vur: Yukarı-Aşağı Ok tuşları

Şeker Mahjong Oyunu Oyna Şeker Mahjong

Şeker Mahjong Oyunu Oyna

Matematik Hafıza Oyunu Oyna Matematik Hafıza

Bu, oyuncunun matematik işlemlerine (toplama, çıkarma, çarpma, bölme) göre 16 kartla çiftleri eşleştirmesi gereken bir hafıza oyunudur. Fare ve dokunmatik ekran

Slenderman Ölmeli - Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna Slenderman Ölmeli - Hayatta Kalanlar

Korkunç köyde hayatta kalan beş kişiden birisiniz ve bunu devam ettirmelisiniz! . . Silah, cephane ve can toplayıp slenderman ve yandaşları ile çarpışarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Fare Sol : Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma WASD : Hareket Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Balık Coşkusu 2 - İngilizce Kelimeler Oyunu Oyna Balık Coşkusu 2 - İngilizce Kelimeler

İngilizce telaffuz edilen kelimelere sahip balıkları oltayla yakalamalısınız.

Yapışkan Altıgen Bulmaca Oyunu Oyna Yapışkan Altıgen Bulmaca

Aklınıza meydan okumak ve heyecan verici seviyeleri keşfetmek için yeni ve ilgi çekici bir beyin jimnastiği oyunu mu arıyorsunuz? Alanınızın rahatlığında rahatlatıcı bir altıgen bulmaca oynamayı seviyor musunuz? En zor şekil eşleştirme oyunlarından birini oynayarak arkanıza yaslanıp gevşeme zamanı. Mevcut eşleştirme bulmaca oyunundan bıktınız mı? Bu şekil eşleştirme oyunu benzersizdir ve aradığınız yeniliği sağlar. Karo eşleştirme becerilerinizi geliştirmenize ve boş zamanınızı en eğlenceli hale getirmenize yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey bulmaca düzenini anlamak ve hexa bloğunu tahtada doğru yere sürükleyip bırakmak. Bloğu düşürmeden önce olası tüm hamleleri düşünün.

Pandemide Evde Eğitim Oyunu Oyna Pandemide Evde Eğitim

Pandemi döneminde devam eden evde eğitim sürecinde zihinsel ve fiziksel sağlığınızı korumanız çok önemli. Bunun için güne başlarken çöplerinizi toplamalı, masayı ve bilgisayarınızı temizlemeli ve ellerinizi iyice ovarak yıkamalısınız.

Microsoft Balon Patlatma Oyunu Oyna Microsoft Balon Patlatma

Parlak renkler, nefes kesen arka planlar ve heyecan verici baloncuk hareketiyle balon patlatma eğlencesine dalın! Aynı renkteki üç veya daha fazla balonu eşleştirmek için beceri ve stratejiyi kullanın. Zor bulmacaları çözmek için para kazanın ve güçlendirmeler ekleyin. Eşsiz hedefler ve görkemli dağ yamaçları ile YENİ ve heyecan verici seviyelerin kilidini açın. Maraton Modunun kilidini açmak için tüm seviyeleri geç ve sonsuz saatlerce heyecan verici baloncuk hareketine hazır ol! Mükemmel çekimi elde etmek için bubble shooter'ı hedefleyin ve uzman becerilerinizi test edin. Hazır. Amaç. Pop! Microsoft Bubble'ın zamanı geldi! Zor durumlardan kurtulmak için oyununuzu güçlendirin. Hat Genişletici, Büyük Bomba, Ateş Topu ve Gökkuşağı Güçlendirmeleri arasından seçim yapın. Her seviye, çözülmesi gereken farklı bir zorluk veya hedef sunar.

Bambu Koşusu Oyunu Oyna Bambu Koşusu

Bambu Koşusu, eğlenceli, bağımlılık yapan bir macera hiper gündelik oyunudur. Bambu Toplama ve Hedefe Ulaşmak için Yüksek Uzun Bambu Kule Yapmak için fareyi kaydırın veya hareket ettirin Eğlenin.

Reklam
Koş Savaşçı Kız
Koş Savaşçı Kız
Dörtlü Hizala
Dörtlü Hizala
Cehennemde Tutsak - Katil Evi
Cehennemde Tutsak - Katil Evi
Mücevher Patlat
Mücevher Patlat
Paskalya Yumurtası Birleştirme
Paskalya Yumurtası Birleştirme
Deniz Dünyası Eşleştirme
Deniz Dünyası Eşleştirme
Şampiyon Basketçi
Şampiyon Basketçi
Ateşli Top
Ateşli Top

Ücretsiz Çevrimiçi Dikkat Oyunları

En iyi dikkat oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin dikkat oyununu oyna! Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı, Ateş ve Su - Orman Tapınağı ve Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı gibi en çok oynanan dikkat oyunlarını oynayabilir veya Büyük Domino, Farklı Boyut Mahjong, Bay Hızlı Kedi, Koş Savaşçı Kız ve Yağmacı Korsan Mahjong gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Dikkat Oyunları kategorisindeki binlerce dikkat oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.