Ekip Oyunları

Siyah Aygır Oyunu Oyna Siyah Aygır

Zırhlı bir trenin varsa başka neye ihtiyacın var? Bu doğru, büyüleyici dansçılarla dolu bir tren vagonu! Kasabalarda halkı eğlendirerek, treninizi geliştirerek ve canavarların saldırılarını püskürterek tüm ülkeyi dolaşın. Oyunun amacı dansçıları tüm ülkeyi dolaşmak ve onları canavarlardan korumaktır. Oyunun ana modunda, seviyelerini yükseltmek ve silahları, dansçıları ve atölyeyi geliştirmek için atölyede oluşturduğunuz eşyaları birleştirmeniz gerekiyor. Yolda karşılaşacağınız çok sayıda canavara karşı savunmak için silahlara ihtiyacınız var. Savaşlar otomatiktir. Bir takım canavarları ortadan kaldırmak için 30 saniyeniz var. Dansçılar kasabalarda gösteriler yapar ve tren vagonlarının ayrıntıları da dahil olmak üzere ödüller alırlar. Detaylar ile yeni tren vagonları satın alabilir ve mevcut olanları iyileştirebilirsiniz. - Öğeleri birleştirin ve seviyelerini artırın. Bir öğenin seviyesi ne kadar yüksek olursa, onu kullanırken o kadar çok puan verir. - Eşyalar silahları, dansçıları ve atölyeyi geliştirmek için kullanılır. Kullanmak için bir öğeye çift tıklayın. - Bir sonraki kasabaya geçmek için canavar ekiplerini yenin. - Kasabada araba parçaları alın ve treninizin seviyesini yükseltin. Parça sayısı dansçıların seviyesine bağlıdır. - Atölyenin seviyesi, üretilen ürünlerin maksimum seviyesini ve deponun büyüklüğünü etkiler.

4x4 ATV Trafikte Oyunu Oyna 4x4 ATV Trafikte

4x4 ATV Trafikte Oyunu Oyna

Ninja Çatışma Oyunu Oyna Ninja Çatışma

Sinsi ninja, keskin nişancı geyşa, Budist keşiş ve tam zırhlı bir samuraydan oluşan takımınızdaki karakterlerden herhangi birini seçip çıkacağınız arenada mümkün olduğu kadar düşmanı yok etmelisiniz. Kazandığınız yıldızlarla güçlü silah ve özellikler bulunan sandıkları açabilirsiniz.

Zombi Minibüsü Oyunu Oyna Zombi Minibüsü

Zombilerin toplandığı düz yolda minibüsünüz ile sağa sola giderek mümkün olduğu kadar zombi ezmelisniz.

Among Us - Canavarlara Karşı Oyunu Oyna Among Us - Canavarlara Karşı

Küçük sahtekarlarla kalamar oyunlarının yeni bir versiyonu düzenlenirken, Slenderman, Huggy Wuggy ve Fredy'nin korkunç canavarlarının bir araya geldiği, askerleri kontrol etmeyi ve onları hipnotize etmeyi ve böylece tüm katılımcıları ortadan kaldırmayı başaran bir canavar kıyameti serbest bırakılır. ! ! Ama neyse ki 3 küçük sahtekar özel kuvvet uzmanından oluşan bir ekip, korkunç canavarları yenmek ve galip gelmek için bir araya geldi. Talimatlar: Kendinizi klavyenin oklarıyla hareket ettirin C tuşuna basarak kahramanı değiştirin Z tuşuyla ateş edin Özel Güç X Mobil cihazlarda oyun düğmelerine dokunun.

Dinozor Bölüğü 3 Oyunu Oyna Dinozor Bölüğü 3

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etmeQ : Karakter değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Yumruk atmaU : Karakter değiştirme3. karakter L tuşu ile roket fırlatır.

Dinozor Bölüğü 2 Oyunu Oyna Dinozor Bölüğü 2

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etmeQ : Karakter değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Yumruk atmaU : Karakter değiştirme3. karakter L tuşu ile roket fırlatır.

3 Tekerli Polis Arabası Oyunu Oyna 3 Tekerli Polis Arabası

Duraklardan polis memurlarını toplayıp en kısa sürede karakola ulaştırmalısınız.

Canavar Oyun Salonu Oyunu Oyna Canavar Oyun Salonu

Av zamanı! Bu bağımlılık yapıcı oyunda artık annen için ağlayan canavarlardan saklanmana ya da onlardan kaçmana gerek yok - bu bölüm senin bir canavar olarak oynamanla ilgili! Burası kendi oyun alanınız ve düşmanlarınız sizden saklanmaya çalışıyor! Farklı bölümlerden kendi benzersiz animatronik canavarınızı birleştirin ve tüm düşmanlarınızı ezin! Tüm düşmanları bir seviyede bulun ve öldürün, ancak uyarının farkında olun - aminatronic canavarınız polis ekibinden güçlü patronları öldürebilecek mi? Bunlar, aynı seviyedeki her şeyi parçalayabileceğiniz kendi oyun zamanı avlanma alanlarınızdır. Duvarları parçalayın, paraları toplayın, yeni vücut parçaları satın alın ve düşmanlarınızı dilimlemek için inanılmaz animatronik canavarlar yaratmak için bunları birleştirin! Gerçek bir korku canavarı yaratın ve Canavar Oyun Salonunda eğlenin! Sanal joystick veya WASD ile kontrol edin

Metal Seçkin Asker Oyunu Oyna Metal Seçkin Asker

4 cesur ve seçkin askerle oynayabileceğiniz oyunda sağdan ve soldan saldıran düşmanlara karşı savaşıp hayatta kalarak aldığınız görevi yerine getirmelisiniz. Belli bir süre hayatta kalma, sivilleri koruma, kara şahin helikoptere yetişme gibi çeşitli görevleri sırayla uygulamalısınız. Geniş bir silah ve karakter yükseltme seçenekleri sunan oyunda ayrıca yeni silah veya karakter alabilirsiniz.

Zombi İmha Timi Oyunu Oyna Zombi İmha Timi

Pubg karakteriyle başladığınız oyunda hayatta kalanları kurtarıp takımınıza katarak verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Kazandığınız elmaslara göre kara dul ve kış askeri gibi etkili elemanları ekibinize ekleyebilirsiniz.

Zom-Bi 3 Oyunu Oyna Zom-Bi 3

İkisi de kötü adamlar tarafından kaçırılan ve üzerlerinde sinsi deneyler yapan basit çocuklardı. Çocuklar zombiye dönüştükten sonra birçok deneme ve farklı maceralar onları bekliyordu. Laboratuvardan kaçtıktan sonra, sürekli olarak yeni engellerin ve zorlukların da onları beklediği şehrin sokaklarında saklandılar. Arkadaşlarımız hala insan formunu geri kazanmak istiyorlar ama bilim adamları onlar için yeni testler hazırladılar, onları bir tuzağa çekmek istiyorlar. Zom ve Bi'ye bundan sonra ne olacak? Bunu, oyunun tüm seviyelerini geçtiğinizde öğreneceksiniz. Hazır? O zaman başla! Tüm oyun, ilk zorlukların zaten sizi beklediği ilk seviyeden başlar. Bir arkadaşınızdan, kardeşinizden veya ebeveyninizden, çocukların sorunlarıyla baş etmelerine yardımcı olmak için sizinle oynamasını isteyin. Seviyeden sonra seviye atlayın, bunun için daha fazla koşmak için doğru kapılara ulaşmanız gerekecek. Kahramanların her birinin avantajlarını kullanın. Küçük bir zombi yükseğe zıplayabilir ve dar yerlerden sürünebilir, ancak büyük bir zombi duvarları ve ahşap bölmeleri kırabilir. Birlikte, adamlar tek bir bütüne dönüşüyor - herhangi bir zorlukla başa çıkabilecek harika bir ekip, ama elbette sizin yardımınız olmadan değil. Seviye haritasını takip edin ve her seviyede 3 yıldız kazanmak için savaşın. Tüm oyunu sonuna kadar tamamlayabilir misin? Arkadaşlar Zoom ve Bee yardımınızı bekliyor, hemen oynamaya başlayın!

Bölük Savunma Oyunu Oyna Bölük Savunma

Yola yerleştireceğiniz askerlerle tüm zombileri yok etmelisiniz. Kazandığınız yıldızlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Motorlu Polis Oyunu Oyna Motorlu Polis

Bağlı olduğunuz motorize ekipler amirliğindeki göreviniz icabı şehir içinde devriye atıp aldığınız görevleri yerine getirmelisiniz.

Barbie Takımı Hedefleri Oyunu Oyna Barbie Takımı Hedefleri

Teresa ve Christie iki harika kız ve harika sarışın bebek Barbie ile yakın arkadaşlar. Üçlü her zaman birliktedir ve birlikte alışveriş yapmayı severler. Barbie Takımı Hedefleri adlı bu yeni ve eğlenceli oyunda kızların her biriyle tanışın ve onlar hakkında daha fazlasını keşfedin.

Barbie Casus Timi Oyunu Oyna Barbie Casus Timi

Casus ekibi şimdi yeni bir iş için hazırlanıyor ve Barbie ve arkadaşları, ağızları açık bırakan casus kıyafetlerini bir araya getirmek için değerli yardım elinizi kesinlikle kullanabilirler. Kızlara yönelik bu yepyeni 'Barbie Spy Squad' giydirme oyununda onlara yardım edebilir misin? Başlayın ve grubun lideri olan sevimli Barbie ile şekillendirme sürecine başlayın. Yeni oyunumuzda Barbie'nin sarı saç bukleleri eğlenceli bukleler, boblar ve midilli kuyruklarıyla güzelce şekillendirildi - hangisini seçeceksiniz? Ardından bir sonraki kategori sekmesine gidin ve kazanan görünümünü tamamlamak için ona bir elbise veya belki biraz tozluk ve sevimli bir üst, bir palto ve uygun botları seçin. Bu destansı macerada kullanabileceği havalı bir gözlük ve birkaç alet seçmeyi de unutmayın. Ardından, casus arkadaşlarının da hazırlanmasına yardım edin. Casus şık gardıroplarına göz atın ve her biri için doğru kıyafetleri seçin. Kızlar için 'Barbie Spy Squad' giydirme oyununu oynarken iyi eğlenceler!

4 Çeker Arazi Yarışı Oyunu Oyna 4 Çeker Arazi Yarışı

4 Çeker Arazi Yarışı Oyunu Oyna

Dino Timi Savaş Görevi Oyunu Oyna Dino Timi Savaş Görevi

İnsanlar birbirleriyle çok sık kavga ettikleri için dinozorlar da kavgacı yaratıklardır! . . Bu oyunda, bir şekilde diğer dinozorlardan oluşan bir ölüm mangasının oluşturduğu kuşatmayı kırma görevine dahil oluyorsunuz. Bu düşmanca türdeşlerle yüzleşmeye hazır mısınız? WASD ve kontrol etmek için tıklayın

Rivadis İmparatorluğu Oyunu Oyna Rivadis İmparatorluğu

Şeytani büyücülerin eline düşen fantastik Rivadis imparatorluğunu bölge bölge tekrar ele geçirmelisiniz.

Ölümcül Oyunlar Oyunu Oyna Ölümcül Oyunlar

Kore 'Squid Game' televizyon dizisine dayanan heyecan verici bir oyun koleksiyonu. Bu oyunda temel amacı tüm parayı elde etmektir. Bunu yapmak için, 6 farklı disiplinde seviyeleri geçmeniz gerekir: "Kırmızı ışık - yeşil ışık", "Bal Peteği", "Savaş Römorkörü", "Toplar", "Cam Köprü" ve "Bıçak Kavgaları". Bu ölümcül oyunda hayatta kal! Oyun aşağıdaki kontrollere sahip 6 yarışmadan oluşmaktadır: Akıllı telefon / Tablet - Dokunmatik kontrol PC - Fare kontrolü

Kötüleri Güzelleştir Oyunu Oyna Kötüleri Güzelleştir

Kötü kraliçe ve Malefiz, hayal edebileceğiniz kötü adam kadrosudur. Her karşılaştıklarında prenseslere karşı kötü şeyler planlıyorlar. Ama şimdi tek bir amaçları var: en son moda trendlerini keşfetmek ve bunu göstermekten korkmamaları. Bu yeni giydirme oyunu Kötüleri Güzelleştir'i oynayın ve kötülerin modaya uygun yeni kıyafetlerle moda olmasına yardımcı olun. Dolabı keşfedin ve omuzları açık elbiseleri, fırfırlı üstleri veya işlemeli kotları deneyin. Deneyecekleri yeni saç stillerinden bahsetmiyorum bile! Kötü adamlarımız bu dönüşümle kesinlikle çok hoş görünecekler. Şimdi tadını çıkarın! Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.

Komando Ön Cephe Savaşı Oyunu Oyna Komando Ön Cephe Savaşı

Komando Ön Cephe Savaşı Oyunu Oyna

Dövüşçü Menajeri Oyunu Oyna Dövüşçü Menajeri

Dövüşçüler kiralayın, dövüşlerinizi planlayın, bir ringin etrafından dolaşan koçları toplayın ve elbette, yapım aşamasında kendi şampiyonlarınızı toplayın! * Birinci sınıf dövüşçülerden oluşan bir ekip toplayın * Stratejilerinize ve dövüş becerilerinize dayalı dinamik aksiyon dolu dövüşler * Rakibinizin zayıf yönlerine ve dövüşçünüzün güçlü yönlerine dayalı bir dövüş planı oluşturun * Kulübünüzle büyük turnuvalar kazanın! Nihai Dövüşçü Menajeri deneyimine katılın! Karakteri kontrol etmek için fareyi kullanın. Kartları kullanmak için fare ile sürükleyip bırakın.

Aile Boyu Bisiklet Oyunu Oyna Aile Boyu Bisiklet

Aile Boyu Bisiklet harika bir bisiklet yarışı oyunudur. Diğer rakiplerle yarışıyorsunuz. Ekip üyelerini yoldan toplamanız ve onları bisiklete koymanız gerekiyor. Daha fazla ekip üyesi toplarsanız daha hızlı olacaksınız. Bisikleti kontrol etmek için basılı tutun ve sürükleyin.

Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco

Tren istasyonunun raylarından bir polis memurunun peşinden koşmaktan uzaklaşmayı seven tanıdık bir ekip, bugün San Francisco'daki Amerikan şehrini ziyaret etti. Huzursuz karakterler tekrar raylarda koşacak ve yolda onları bekleyen çeşitli engellerin üstesinden gelecekler. Onlarla birlikte heyecan verici bir maceraya başlayın.

Among Impostors Oyunu Oyna Among Impostors

Sahtekarlar arasında, etrafta bulunan yiyecekleri yiyerek ekibinizi genişletmelisiniz. Düşmanlarınıza karşı daha güçlü olmak için, yüzeydeki bonusları alarak daha da güçlenebilirsiniz. Düşmanlarınızın sayısı sizden fazlaysa, düşmanlarınız sizi yiyerek daha da güçlenecektir. En Sahtekarı toplamak için koruyucu kalkanı, hız ayakkabılarını ve sahtekar grubu bonusunu kullanabilirsiniz. Oyunun sonunda kazanacağınız puanlar ile yeni sahtekarlara sahip olabilir veya mevcut karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Metagames'te diğer sahtekar oyunlarını ücretsiz oynayabilirsiniz. com. Bu oyunu oynamak için fare veya touchpad kullanın.

Kalamar Kulesi Oyunu Oyna Kalamar Kulesi

Kalamar Kulesi, aksiyon, strateji ve savaş bulmacasının birleşimidir. Çok sayıda düşmanla zorlu kuleler bulacaksınız. Savaşmak, görünümlerin ve silahların kilidini açmak ve amansız düşmanları yenmek için kahramanınızı sürükleyip bırakın. Bu inanılmaz savaşın büyük kahramanı olun. Kahramanı düşman kulesine sürükleyin.

Özel Harekat Zombilere Karşı Oyunu Oyna Özel Harekat Zombilere Karşı

Özel Tim Zombilere Karşı, çelik zırhlı kuvvetlere sahip, eğlenceli bir kule savunma oyunudur. İnsanlar yıllardır zombilerle savaştı. Şanslı olan şey, son savaşı kazanırsanız son zombi grubunun gezegenimizden kaçacağıdır. Hala birçok zombi dalgası geliyor, bu yüzden lütfen asla dikkatsizlik yapmayın. Aşağıdaki birimleri kullanın ve yeni askerlerin, silahların ve becerilerin kilidini açın. Yükseltmeler için para toplayın. Umarım bu en iyi strateji savunma Birliği WebGL oyununda iyi vakit geçirirsiniz. Oynamak için fare.

Amongus.io Oyunu Oyna Amongus.io

Beyaz insanları toplayarak veya haritada daha zayıf takımlara saldırarak takımınızı toplayabilir ve büyütebilirsiniz. Sonunda hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve tek kazanan siz olun!

Mini Kapışma Oyunu Oyna Mini Kapışma

Mini kapışmaya katılın ! Hızlı tempolu dövüşü Yıldız Savaşları oyun! Battle arena ve diğer düşmanları ile mücadele solo!

Sosyal Medya Prensesleri Oyunu Oyna Sosyal Medya Prensesleri

Audrey, Jessie ve Victoria çok sosyal medyada vakit geçirmekten keyif alan üç muhteşem kız var. Ama serin kalmak için, senin yardımına ihtiyaçları var! İnstagram ve Facebook için selfies almak onlara katılın günün güzel giysiler içinde BFF takım elbise!

Askeri Blok Timi Oyunu Oyna Askeri Blok Timi

Destansı savaşta hayatta kalmak için kıtası kontrol altına almak. Kendi ordusunu kurmak ve stratejik bir gün ele geçirmek için hareket.

Çiftlik Çatışması 3D Oyunu Oyna Çiftlik Çatışması 3D

Çiftlik Çatışması 3D Oyunu Oyna

Reklam
Dövüşçü Menajeri
Dövüşçü Menajeri
Siyah Aygır
Siyah Aygır
Canavar Oyun Salonu
Canavar Oyun Salonu
Aile Boyu Bisiklet
Aile Boyu Bisiklet
Metal Seçkin Asker
Metal Seçkin Asker
Askeri Blok Timi
Askeri Blok Timi
Barbie Takımı Hedefleri
Barbie Takımı Hedefleri
Dinozor Bölüğü 3
Dinozor Bölüğü 3

Ücretsiz Çevrimiçi Ekip Oyunları

En iyi ekip oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin ekip oyununu oyna! Dinozor Bölüğü 3, Ninja Çatışma, Amongus.io, Among Impostors ve Ölümcül Oyunlar gibi en çok oynanan ekip oyunlarını oynayabilirsiniz.
Ekip Oyunları kategorisindeki onlarca ekip oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.