Elmas Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 4

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Sessiz Katil 2 Oyunu Oyna Sessiz Katil 2

Assassin'in efsanesi ol ve her yıldız için savaşa hazırlan. Becerilerini kullan ve düşmanlardan kaç. Avcılar her yerde pusuya yatmış ve otomatik tüfekle silahlanmışlardır, bu yüzden tetikte olmalı ve bu saldırgan avcılardan güvenli bir mesafede durmalısınız. Yok ettiğin her avcı, seviyeyi kolayca geçmen için sana daha fazla hız ve güç vermek için yeni becerileri geliştirmek için daha fazla altın alma fırsatına sahipsin. Becerilerinizi geliştirmek ve hızlı olmak için yıldızları, madeni paraları ve elmasları toplayın. 20'den fazla seviyedeki her askeri yok edin ve avcı efsanesi olun Talimatlar: Askerin yönünü göstermek için farenin sağ tuşunu kullanın, Mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Çaylak Huggy - Kış Oyunu Oyna Çaylak Huggy - Kış

Serinin 2. oyununda kar yağıyor ve soğuk bir kış gününde Noel şapkasıyla koşan noob sarılmanın macerasına hazır mısınız? Bu macerada karla kaplı ormanda tehlikeli balçık ve dikenlerden atlayarak kendimizi korumalıyız. Arılara dikkat etmeliyiz, sokabilirler, yaparlarsa ölebilirsiniz. elmasları topla, anahtarı al ve kapıdan geç. Bir mağarada veya bir ormanda doğa yapabilirsiniz ama pes etmeyin, doğruca kapıya gidin! Taşımak için WASD" ve taşımak için "Yön Tuşları" Mobil Dokunmatik Kontrol Oyunda çift atlama aktiftir.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna

Huggy Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su 2

Kırmızı ve mavi Huggy ikiz kardeşlerin tehlikeli macerasına hazır mısınız? İkinci seride, karanlığın tapınağından çıkmak, onlara yardım etmek istiyorlar. Unutma, her şey su altında ve yüzme bilmiyorlar. Onları iki arkadaşınla birlikte tapınaktan çıkar. Anahtarı almak için elmasları toplamayı unutmayın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Altın Avcısı Vinç Oyunu Oyna Altın Avcısı Vinç

İş makinenizin vinci ile yer altındaki altın, elmas, kese vb. gibi değerli nesneleri toplamalısınız.

Sevimli Kız Elmas Avı Oyunu Oyna Sevimli Kız Elmas Avı

Sevimli Kız Elmas Avı Oyunu Oyna

Gökyüzü Motorcuları Oyunu Oyna Gökyüzü Motorcuları

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro 2. Oyuncu WASD : Hareket Sol Shift : Nitro

Kedi Karnını Sevme Oyunu Oyna Kedi Karnını Sevme

Kedi Karnını Sevme Oyunu Oyna

Ateş ve Su Şövalye Oyunu Oyna Ateş ve Su Şövalye

Yakalanan prensesi büyük kulede kurtarmak için iki efsanevi kahramanla en büyük maceraya katılmaya hazır mısın? Kulenin 16 seviyesini fethetmeniz gerekiyor. Anahtarları toplayarak üst seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Canavarlarla savaşırken kılıç, balta, yay ve ok ve sihirli silahlara sahip olacaksınız.

Bisiklet Ustası Oyunu Oyna Bisiklet Ustası

Gerçekçi bir dağ bisikleti macerasına hazır mısınız? MX Off-Road yeni versiyonuyla devam ediyor. Tamamen yeni fizik, yeni bisikletler, kasklar ve üçüncü şahıs kamera, oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Oyun size gerçekçi bir bisiklet sürme deneyimi yaşatacak. Oyunda Dağ İniş ve Serbest Dolaşım modları olmak üzere 2 mod bulunmaktadır. Havada dönerek veya dağ yollarını bitirerek altın ve elmas elde edebilirsiniz. Oyunda 1 ve 2 oyuncu modu bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla eğlenceli dağ yarışları yapabilirsiniz. OYUNCU 1: Taşı: "W,A,S,D" Fren: "SPACE" Kamera: "C" Yeniden başlat: "R" 2. OYUNCU: Taşı: "OK TUŞLARI" Fren:"SAĞ GEÇİŞ" Kamera: "O" Yeniden başlat: "P"

Piramit Heykeli Oyunu Oyna Piramit Heykeli

Kasaları mermerin üzerine taşıyıp heykeli tamamlayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kız WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme Erkek Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Aşağı : El bombası K : Kutu alma/fırlatma

Kırmızı ve Mavi Sahtekar Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Sahtekar

Farklı yeteneklere sahip kırmızı ve mavi sahtekarlarla görevin, düşmanı öldürmek, takım arkadaşlarını bu şeytani organizasyondan kurtarmak ve eve güvenli bir şekilde gelmek. Yolda, lazer tuzakları, lav tuzakları, buz tuzakları gibi birçok tuzakla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. . . Kırmızı Sahtekar ve Mavi Sahtekarın farklı hedefleri vurmak için farklı becerilere sahip olduğunu lütfen unutmayın. Birlikte mükemmel bir şekilde koordine edelim. Ayrıca, görevi kolayca tamamlamak için birçok öğeyi toplayabilir ve kullanabilirsiniz. Biz Sahtekarız eğlenceli ve ilgi çekici bir bulmaca oyunudur. Senin görevin basit: Uzay gemisindeki tüm canlı mürettebatı yürütmek için 2 sahtekarı birleştir. . Kimse kurtulamadı. aš¡ïšaš¡ïï Nasıl oynanır Sahtekarlarız Birlikte Çalışıyoruz " Kırmızı Sahtekarı oklarla hareket ettirin ve engellerden kaçının. Kırmızı Sahtekar sudan kaçınmalı, Mavi Sahtekar ise ateşten kaçınmalıdır. ” Mürettebata yaklaşıp onları yok edelim. ” Mürettebatı bitirmek için bıçak kullanın. aœ" Kırmızı Sahtekardan Mavi Sahtekara geçmek için "Takas" düğmesine dokunmanız yeterlidir "Derilerin kilidini açmak için yol boyunca tüm elmasları toplayın.

Dino Buz Devri 3 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 3

Büyük Dinozor WASD : Hareket S : Blok kırma G/H : Aksiyon H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket Aşağı Yön : Blok kırma K/L : Aksiyon L : Ateş yakma

İki Top 3D Oyunu Oyna İki Top 3D

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda, küplerden oluşan bir rotada topunuzu, en uzak noktaya götürmeye çalışın. Topladığınız kristalleri kullanarak "Shop" üzerinden birkaç bonus satın alabilirsiniz.

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

İki Top 3D 2 Oyunu Oyna İki Top 3D 2

Topunuzu küp platformda sürerek olabildiğince mesafe katetmelisiniz. Zırh, mıknatıs ve çifte sayaç özelliklerini 'Shop' bölümünden alabilirsiniz. A/D veya Yön tuşları : Hareket 1 : Zırh 2 : Mıknatıs 3 : Çifte sayaç

Neon Yol Oyunu Oyna Neon Yol

İlerlediğiniz neon yolda sağa sola kaçarak kenarlara çarpmadan mümkün olduğu kadar elmas toplamalısınız.

2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu Oyna 2 Kişilik Altın Avcısı

Yer altındaki değerli madenleri toplayarak hedef puana ulaşmalısınız. Bölümler arasında dükkandan alabileceğiniz iksir, vinç hızınızı arttırır, saat ise size +20 saniye daha ek süre kazandırır.

Kahraman Şövalye Oyunu Oyna Kahraman Şövalye

Kahraman şövalye köyünü yakıp yıkan canavarların peşine düşer. Karşınıza çıkan tüm canavarları ve bölüm sonu canavarını öldürmelisiniz. Kazandığınız puan, altın ve elmaslarla karakterinizi geliştirebilir ve çeşitli silah, zırh ve büyülü ekipman satın alabilirsiniz.

Puanlı Kız Giydirme Oyunu Oyna Puanlı Kız Giydirme

Bir moda stilisti ol ve kızları süperstar gibi giydir Bu yerdeki en sıcak moda stilisti olmaya hazır mısın? Sayende süperstar olacak kızları giydirmeye başla. Giyineceğiniz tüm kızlar, sosyal ağlardaki etkileyicilerden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecektir. Yüksek bir puana ulaşırsanız, kilidini açmak için yeni kıyafetler ve aksesuarlarla değiştirebileceğiniz elmaslar kazanırsınız. Onları bir yıldız gibi giydirmek için kullanabileceğiniz pek çok öğe var. ten rengi, saç, saç modelleri, gözlerini, burnunu, dudaklarını, onların kendi rengini seçin

Değerli Taş Koleksiyonu Oyunu Oyna Değerli Taş Koleksiyonu

Sihirli taşları birbirlerine bağlayarak patlatmalısınız.

Lav Çocuk ve Mavi Kız Oyunu Oyna Lav Çocuk ve Mavi Kız

Lav Çocuk ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Kaçak Koşucu 3D Oyunu Oyna Kaçak Koşucu 3D

Sonsuz Koşucu 3D harika bir 3D Oyunudur. Bu, Subway Runner sevenler için eğlence ve eğlence dolu eşsiz bir çılgın koşu oyunudur. Metrolarda koşmak ve yeni seviyelerin kilidini açmak için tüm paraları toplamak maceralı bir oyundur. İyi bir koşucuysanız, puan almanız ve ödül almanız için en iyi yer burasıdır. Para toplamak ve hepinizi bekleyen harika sürprizler kazanmak için sizinle rekabet etmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun. Sol Ok - Sola git Sağ Ok - Sağa Git Yukarı Ok - Zıpla Aşağı Ok - Aşağı kaydır Boşluk - Uçan Kaykay Kullan

Soyguncu Bob 2 Oyunu Oyna Soyguncu Bob 2

Şehri ele geçirmeye çalışan kötü kalpli işadamından, şehri kurtarmak için acemi hırsıza soygunları sırasında güvenlik sistemini ve bekçileri atlatmasında rehberlik etmelisiniz.

Zumba Okyanus Oyunu Oyna Zumba Okyanus

En popüler bulmaca oyunlarından birinde daha iyi olun. Mücevherleri vur ve her seviyede üç yıldızla tüm seviyeleri tamamlamaya çalış. Bu mücevher oyununu oynamak kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar. Fırlatmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mücevheri eşleştirin. Sonuna ulaşmadan zincirdeki tüm mücevherleri yok edin. Mevcut ve sonraki mücevher arasında geçiş yapmak için topa dokunun. Tahtayı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Prenses Tasarımı Maskeler Oyunu Oyna Prenses Tasarımı Maskeler

Prenses Tasarımı Maskeler Oyunu Oyna

Yüzyıl Altın Madenci Oyunu Oyna Yüzyıl Altın Madenci

Benzersiz bir hikayeye sahip Century Gold Miner macerasında bir altın madeninde kaybolacaksınız. Madeni kazmak elbette kolay olmayacak, biraz zaman harcamanız gerekiyor. Derin yeraltı mağaralarında muhafızlar değerli eşyaları korur. Altın ve elmas kazanmak için goblinleri ve şeytanları yok etmelisiniz. Tüm madeni kazmanız, altını koruyan yaratıklara dikkat etmeniz gerekiyor. 60 farklı seviye ile macerayı yaşayın. İyi eğlenceler. Fare Tıklama veya Dokunma

Gold Miner Oyunu Oyna Gold Miner

Sınırlı bir zamanınız var ve bu süre boyunca toplayabildiğiniz kadar altın ve mücevher toplamalısınız. Bu altınlar ve değerli taşlar fareler tarafından taşınıyor ve onları yakalamak ve sarmak için kancanızı dikkatli bir şekilde nişan almanız gerekiyor. Sadece madenci köstebek faresine dikkat edin. Altınlarını çalmandan hoşlanmıyor ve eğer yapabilirse ipini kesecek! Her altın veya mücevher aldığınızda, biraz fazladan zaman kazanırsınız ve ilerledikçe oyun daha da zorlaşacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca çok puan kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Mobil cihazda veya PC'de fareye dokunun.

Zıplayabilirim Oyunu Oyna Zıplayabilirim

Tek yapmanız gereken zıplamak! . .

Okçu Çöp Adam 4 Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam 4

Düşmanları Sizi öldürmeden önce yayınızla yok edin. Doğru atışla vücudun başlarını ve uzuvlarını güreşin. Yeni silahları MRgun modunda kullanın ve düşman kafalarını tabanca ve makineli tüfeklerle havaya uçurun. Elmas kazanın ve cephaneliğinizi yükseltin, Stickman Archer 4 burada.

Mücevher Büyüsü Oyunu Oyna Mücevher Büyüsü

Sihirli mücevherler burada ve onları elde etmek için tek yapman gereken onları bir araya getirmek. Mümkün olduğunca çok puan toplamaya çalışın, farklı seviyelerde kazanın, aynı anda eğlenin ve rahatlayın. Çıkarmak için aynı renkteki 3 mücevheri değiştirin ve eşleştirin. Özel bombalar oluşturmak ve daha fazla puan almak için arka arkaya 3 veya daha fazla mücevheri eşleştirin. Yardıma ihtiyacınız olursa, elde edilen güçlendirmeleri kullanmayı deneyin. Hamle veya zamanınız bitmeden kazanmak için yeterli puan toplayın.

Ninja Krallığı Oyunu Oyna Ninja Krallığı

Krallıkları olan bir ninjanın hikayesi dikkatli olun krallığa ulaşırken önünüze çıkan tuzaklardan uzaktır yoksa bölümü geçemeyebilirsiniz. Canavarlara da dikkat edin ve onlara dokunmayın! 10 farklı bölümden oluşan eğlenceye katılın. "Z" Zıpla + "Ok tuşu" Hareket Etme / Mobil Dokunmatik Kontrol

Penguen Golf Oyunu Oyna Penguen Golf

Harika golf sopalarından birini kapın ve pengueni olabildiğince uzağa fırlatın! ! Deliğe ulaşmak için ormanda zıplayın. Topladığınız altın ve elmaslarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Ninja Krallığı 3 Oyunu Oyna Ninja Krallığı 3

Ninja krallığının 3 serisinden merhaba. Bir ninja olduğunuzu ve çeşitli canavarları geçmeniz gerektiğini unutmayın, bazıları uçuyor ve bazıları sürünüyor. hepsine dikkat et seni öldürebilirler. 15 farklı seviyeden oluşan Kingdom of ninja 3 oyunu size meydan okuyacak. Bu maceraya katılmak istiyorsan ne bekliyorsun? "Z" Zıpla + "Ok tuşu" Hareket Etme / Mobil Dokunmatik Kontrol

Ninja Krallığı 5 Oyunu Oyna Ninja Krallığı 5

Ninja Krallığı oyununun 5 serisinde, lavlarla kaplı karanlık bir zindanda hayatta kalma sizi bekliyor. Dikkatli olun canavarlar engeller her yerde. keskin bıçaklı tekerleklere dikkat edin, engellerin üzerinden atlayarak sizi yaralayabilir ve göğse ulaşarak bölümü tamamlayın. "Z" Zıpla + "Ok tuşu" Hareket Etme / Mobil Dokunmatik Kontrol

Ninja Krallığı 2 Oyunu Oyna Ninja Krallığı 2

Ninja krallığı oyununun 2. serisi olan bu oyunda engelleri aşmak ve canavarlar tarafından yenmeden sizi bir üst seviyeye taşıyacak sandığa ulaşmaktır. sandığa ulaşmak ve bir sonraki seviyeye ulaşmak. 10 farklı seviyeyi bitirin ve oyunun sonuna ulaşın. "Z" Jump + "Ok tuşu" Hareket / Mobil Dokunmatik Kontrol

Karda Park Yeri Oyunu Oyna Karda Park Yeri

Karla kaplı bölgede aracınız için yol çizip elmasları da toplayarak park yerine ulaşmalısınız.

Ninja Krallığı 4 Oyunu Oyna Ninja Krallığı 4

Ninja Krallığı serisinin 4. oyunu olan bu oyunda 20 farklı zor seviye ve birden fazla zorlu düşman ile bölümleri geçmeye çalışın. Dikkatli olun, her yerde toplar var, bölümü her an bitiremeyebilirsiniz. canavarlara dikkat et, her yerdeler. "Z" Zıpla + "Ok tuşu" Hareket Etme / Mobil Dokunmatik Kontrol

Tırnak Moda Salonu Oyunu Oyna Tırnak Moda Salonu

Tırnak Moda Salonu Oyunu Oyna

Soyguncu Bob 4.3 - Japonya Oyunu Oyna Soyguncu Bob 4.3 - Japonya

Soyguncu Bob 4.3 - Japonya Oyunu Oyna

Reklam
Yağmacı Korsan Mahjong
Yağmacı Korsan Mahjong
Dövüşçü Bez Bebek
Dövüşçü Bez Bebek
Akordiyon Solitaire
Akordiyon Solitaire
Squid Assassin
Squid Assassin
Süper Çılgın Kazıcı
Süper Çılgın Kazıcı
Su Altı Bisikleti Macera
Su Altı Bisikleti Macera
Bayan Tek Boynuz Saç Modeli
Bayan Tek Boynuz Saç Modeli
Mücevher Laneti
Mücevher Laneti

Ücretsiz Çevrimiçi Elmas Oyunları

Elmas Toplama, Yeşil Elmas, Elmas Çalma, Elmas Eşleştirme ve Yapay Elmas gibi alt kategorileri de içeren en iyi elmas oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin elmas oyununu oyna! Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı, Ateş ve Su - Orman Tapınağı ve Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı gibi en çok oynanan elmas oyunlarını oynayabilir veya Yağmacı Korsan Mahjong gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Elmas Oyunları kategorisindeki yüzlerce elmas oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Elmas Toplama, Yeşil Elmas, Düşen Elmas, Elmas Vurma, Elmas Çalma, Elmas Yerleştirme, Elmas Eşleştirme, Gizli Elmas, Elmas Patlama, Yapay Elmas, Elmas Bağlama, Elmas Yüzük, Saklı Elmas, Elmas Düşürme

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.