Erkek Oyunları

Sonsuz Sınır Oyunu Oyna Sonsuz Sınır

Sonsuz sınırlar sonsuz korku getirir. Şeytanın karanlık ülkesinde hayatta kalmak için savaşmaya devam edin! Güçlü iblislerin saldırılarını savuşturmak için kahramanlarınız için güçlü ekipman oluşturun!

Sonsuz Savaş Operasyonları Oyunu Oyna Sonsuz Savaş Operasyonları

Sonsuz Savaş Operasyonları Oyunu Oyna

Kovboy Oyunu Oyna Kovboy

Kement atarak inek, boğa, sığır, camız, fil, balina vs. vs. gibi hayvanları yakalamalısınız. Kazandığını parayla kement boyunu ve urgan uzunluğunu yükseltebilirsiniz.

Zaman Tetikçisi 2 Oyunu Oyna Zaman Tetikçisi 2

Zaman sadece siz hareket ettiğinizde hareket eder. Etrafınıza bakın, eylemlerinizi planlayın ve ancak hareket etmeye başladığınızda zamanı yeniden başlatırsınız. Bir tabanca atışıyla düşmanları parçalara ayırın. Ağır ateş yakmak için bir saldırı tüfeği kullanın. Tek bir av tüfeği patlamasıyla birden fazla düşmanı yok edin. Silahları doğrudan düşmanın elinden alın. Gaz tüplerini patlatın ve düşmanlara nesneler ve silahlar atın. Ağır çekimde mermilerden kaçın. Tüm düşmanları hasar almadan ez! LMB - Al / Vur RMB - Fırlat WASD - Hareket

Subway Surfers Dünya Turu - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Bali

Bugün, yeraltı istasyonundaki aksiyon dolu maceraların hayranları hiçbir yere gitmiyorlar, doğrudan Bali'ye gidiyorlar. Ama çocuklar deniz dalgalarında değil, tren yollarında sörf yapmayı planlıyorlar. Metro sörfçüleri bu harika yerde bir dizi heyecan verici metro macerasına devam ediyor.

Gelin Damat Giydir Oyunu Oyna Gelin Damat Giydir

Gelin Damat Giydir Oyunu Oyna

Futbol Bulmaca Oyunu Oyna Futbol Bulmaca

Dünyanın en iyi spor oyunu hayranları için yapılmış. Oyuncuları doğru takımla eşleştirin, fikstürlerin skorunu tahmin edin, sınav sorularını cevaplayın ve oyuncuları sahaya doğru pozisyonlara yerleştirin. Farklı oyun mekaniği kullanın - lütfen kılavuzu takip edin

Sessiz Katil Oyunu Oyna Sessiz Katil

Sessiz Katil Oyunu Oyna

Çiçekleri Sula Oyunu Oyna Çiçekleri Sula

Çiçeklerin açabilmesi için su borularını çevirerek suyu çiçeklere ulaştırmalısınız.

Silah Atışı Oyunu Oyna Silah Atışı

Silah Atışı Oyunu Oyna

Eğlenceli Park Etme Oyunu Oyna Eğlenceli Park Etme

Eğlenceli Park Etme Oyunu Oyna

Eğlenceli Paylaşımlar Oyunu Oyna Eğlenceli Paylaşımlar

Bazinga! Sarışın ve erkek arkadaşı eğlenceli bir paylaşım incelemesine katılıyor. Herkesi güldürecek eğlenceli bir koleksiyondan en komik resimler ve paylaşımlar oluşturun. Bir fotoğraf seçin, üzerine çıkartmalar ekleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. İyi eğlenceler!

Ölü Hedefler Oyunu Oyna Ölü Hedefler

Ölü Hedefler Oyunu Oyna

Roket Kahramanı Online Oyunu Oyna Roket Kahramanı Online

Bazukanız ile dünyayı kötü güçlerden kurtarmalısınız. Basılı tutarak bazukanın açısını ayarlayıp bıraktığınızda füzeyi fırlatabilirsiniz.

Süper Kurbağa H5 Oyunu Oyna Süper Kurbağa H5

Süper Kurbağa klasik Süper Mario tarzında bir platform oyunudur! 8 inanılmaz seviye ile. . . Düşmanları yok etmek için kafalarına atlayın, size dokunmalarına izin vermeyin ki hayatlarını kaybetmeyesiniz. Toplanan her 30 meyve için kaybettiğiniz bir canı geri kazanırsınız ok tuşlarına dokunun veya ekrana dokunun (mobil cihaz) Tüm canavarları yok et ve tüm meyveleri topla

Tosbağa Oyunu Oyna Tosbağa

Küçük Qawqaa (Arapça kaplumbağa kabuğu anlamına gelir), onun renklerini çalmaya çalışan şeytani küpler tarafından kaçırıldı. Annesi yas tutuyor ve değerli çocuğunu kaybetmenin acısı içinde, kızını kurtarmasına yardım etmelisin! Ateş etmek, hareket etmek ve zıplamak için dokunun. Fanlara, dikenli küplere ve düşen köprülere dikkat edin.

Çılgın Akrobatik Yarış 2019 Oyunu Oyna Çılgın Akrobatik Yarış 2019

Çılgın Akrobatik Yarış 2019 Oyunu Oyna

Masaüstü Koşusu Oyunu Oyna Masaüstü Koşusu

Masaüstü Koşusu, mürekkebiniz bitmeden bitiş çizgisine ulaşmanız gereken yeni bir oyundur! Engellere dikkat edin ve. Seviyenin sonundaki Bitiş, kazanma yeteneğiniz tarafından belirlenecektir. Tam mürekkebe sahipseniz, bitiş bölgesine daha da büyük ödüllerle ulaşabilirsiniz. Sadece oyunun sunduğu heyecanın tadını çıkarın ve uzuvları kaybetme konusunda endişelenmeyin, Kaleminizi çeşitli şapkalar ve farklı görünümlerle özelleştirebilirsiniz. Arzu ettiğinizin kilidini açarak tarzınızı gösterin! Ödüle ulaşmak için suluboya kalemi kullanarak kendi yolunuzu çizin Engellerden kaçınmayı ve Bitiş'e ulaşmayı unutmayın! Diğerlerinin ötesinde, ilkï¼ olun Kendi ödülünüzü kazanın! Sırasıyla Sola ve Sağa hareket etmek için Fare Sol Tıklaması VEYA A / D Tuşu ile Sola Sağa Taşıyın.

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

3D Şehir Savaşları Oyunu Oyna 3D Şehir Savaşları

3D Şehir Savaşları Oyunu Oyna

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna Subway Surfers - Monaco

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna

Top Yuvarlama Oyunu Oyna Top Yuvarlama

Yuvarlayarak götürdüğünüz top altın sikkeye ulaştırmalısınız.

Slenderman Ölmeli - Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna Slenderman Ölmeli - Hayatta Kalanlar

Korkunç köyde hayatta kalan beş kişiden birisiniz ve bunu devam ettirmelisiniz! . . Silah, cephane ve can toplayıp slenderman ve yandaşları ile çarpışarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Fare Sol : Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma WASD : Hareket Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda

Dünyayı dolaşıp macera arayan huzursuz metro sörfçüleri bugün kendilerini İzlanda'da buldular. Çocuklar yine doğrudan kandaki adrenalin seviyelerini maksimuma çıkarmaya alıştıkları metroya gidiyorlar. Katılın ve oyunun bu bölümünde maceracılara katılın ve takipten kurtulmanıza yardımcı olun.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Sandviç Oyunu Oyna Sandviç

Tüm sandviç malzemelerini ekmek diliminin içine katlayıp, en son diğer ekmek dilimi ile kapatmalısınız.

Havaalanı Yöneticisi Oyunu Oyna Havaalanı Yöneticisi

Havaalanı Yönetim Simülatörü oyunu iş hayal mutlu aşçı yolcu Tutmak büyürler ve uçakta her indikten sonra kabin temiz gıda hizmet ve daha ne zaman uçuş görevlileri olan herkes için kolay ve ilginç basit oyunlar

Çatıdaki Hedefler Oyunu Oyna Çatıdaki Hedefler

Çatıdaki Hedefler Oyunu Oyna

Yolcu Uçağı Simülatörü Oyunu Oyna Yolcu Uçağı Simülatörü

Bu harika yeni 3 boyutlu Uçak Simülatöründe, pilotluğunu yaptığınız yolcu uçağını önce kaldırıp sonra diğer bir piste indirmelisiniz. Rehberlik ve yol boyunca uçağı yönlendirmek doğru hedefe baş sağlamak için, yol noktaları ve hedef havaalanına iniş boyunca süre içinde kendinizi daha pilotu çizgili kazanmak için gidip puan.

Slenderman Ölmeli - Endüstriyel Atık Oyunu Oyna Slenderman Ölmeli - Endüstriyel Atık

Askeri operasyondan eve dönerken kendinizi bir sanayi bölgesinde kapana kısılmış olarak buldunuz! . . Bölgeden kurtulabilmeniz için 9 tane not kağıdını bulmalısınız. Her bir nota ulaştığınızda herhangi bir yerden birkaç mutant canavar ile slenderman ortaya çıkacak. . . Tabancanız ve pompalı tüfeğinizle onları haklayın.

Gizemli Gökdelen Oyunu Oyna Gizemli Gökdelen

Tombul ajan ile gizemli binanın sırrını çözmek için güvenlik görevlilerini, kameraları, ajanları ve diğer engelleri aşarak bir sonraki kata çıkmak için asansör kapısına ulaşmalısınız.

Kızgın Boğa Saldırısı Vahşi Av Simülatörü Oyunu Oyna Kızgın Boğa Saldırısı Vahşi Av Simülatörü

Bu vahşi boğa şehir saldırı simülatörü burada, şehir halkı ve şehir polis onu öldürmeye çalışıyor çünkü şehir yutmaya çalışan vahşi kızgın boğayı kontrol etmelisiniz. Yıkım ve bina oyunları kimse bu çünkü şimdi ücretsiz bu tür oyunlar ile stres kendiniz yapabilirsiniz var o kadar güzel bir şey yok

Yarasa Oğlan Macera Oyunu Oyna Yarasa Oğlan Macera

Yarasa çocuk ile yıldızları toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Atladıktan sonra yYukarı yön tuşuna basılı tuturarak süzülebilirsiniz. Yön tuşları : Hareket S : İp atma A : Batarang (bumerang) atma

Gökyüzü Pisti Ustası Oyunu Oyna Gökyüzü Pisti Ustası

Gökyüzü Pisti Ustası Oyunu Oyna

Kisan Akıllı Çiftçi Oyunu Oyna Kisan Akıllı Çiftçi

Kisan Akıllı Çiftçi Oyunu Oyna

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

3D İnsan Kulesi Oyunu Oyna 3D İnsan Kulesi

Sirk cambazları gibi üst üste atlayarak bitişe en fazla insanla ulaşmalısınız. Duvara denk geldiğinizde zıplarsanız daha az insan kaybedersiniz.

3D Harika Voleybol Oyunu Oyna 3D Harika Voleybol

Henüz sabit Bir fethetmek için ödül ve yükseltmeleri bir Sürü kontrol parmak öğrenmek için daha güncel haftalık Basit master için 100 seviyeleri üzerinde, bağımlısı alacak Güzel grafikler ve komik animasyonlar güçlü sporcuların çeşitleri Toplamak

Duvar Kırıcı Oyunu Oyna Duvar Kırıcı

Tuzaklara yakalanmadan tuğla duvarları kırıp geçerek bitişe ulaşmalısınız.

Minecraft Testi Oyunu Oyna Minecraft Testi

Minecraft Testi Oyunu Oyna

Bay Mermi 2 Oyunu Oyna Bay Mermi 2

Bay Mermi 2 Oyunu Oyna

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Kiko Macera Oyunu Oyna Kiko Macera

Kiko Macera Oyunu Oyna

Sevgiliyle Kapışma Oyunu Oyna Sevgiliyle Kapışma

Olmadık sebepler yüzünden çıkan ve küçük olması gereken tartışmaların boyutunu abartan bu sevgililerin birbirlerine her türlü zararı vermelerine yardım etmelisiniz. Kafa atabilir, saksı fırlatabilir, kafasında şişe kırabilirsiniz! . .

Tek Renk Bulmaca Oyunu Oyna Tek Renk Bulmaca

Tek Renk Bulmaca, ekrandaki pikselleri tek renge düşürmeniz gereken ücretsiz, ilginç bir bulmaca oyunudur. Oyun, meydan okumanız için bir dizi farklı seviyeye sahiptir. Oyunda amacınız, çeşitli farklı renkleri aynı renge boyamaktır ve her seviyenin boyama süreleri için bir sınırı olacaktır. Oyunu çalıştırmak basit ve arayüz basit, ama eğlenceli! Gel ve meydan oku. Oynamak için fare veya dokunun.

Cici Kız Sürpriz Sevgililer Günü Oyunu Oyna Cici Kız Sürpriz Sevgililer Günü

Cici Kız Sürpriz Sevgililer Günü Oyunu Oyna

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna Kule Hayvanlarını Birleştir

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

Reklam
Subway Surfers Turnê Mundial - Houston
Subway Surfers Turnê Mundial - Houston
Subway Surfers Turnê Mundial - Moscou
Subway Surfers Turnê Mundial - Moscou
Subway Surfers Turnê Mundial - Tóquio
Subway Surfers Turnê Mundial - Tóquio
Color Flooding Puzzle
Color Flooding Puzzle
Meu Melhor Frenemy
Meu Melhor Frenemy
Hoop Stars
Hoop Stars
Rope Around
Rope Around
Cavar Água
Cavar Água

Ücretsiz Çevrimiçi Erkek Oyunları

Erkek Kardeş, Erkek Bomba, Erkek Öğrenci, Erkek Yunus ve Erkek Arkadaş gibi alt kategorileri de içeren en iyi erkek oyunları kategorisindeki beş yüzden fazla oyun içinden istediğin erkek oyununu oyna! Slenderman Ölmeli - Sessiz Orman, Slenderman Ölmeli - Endüstriyel Atık ve Kuruş Macerası gibi en çok oynanan erkek oyunlarını oynayabilirsiniz.
Erkek Oyunları kategorisindeki beş yüzden fazla erkek oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Renk Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Tank Oyunları Tavuk Oyunları Tır Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.