Erkek Oyunları

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Süper Keskin Oyunu Oyna Süper Keskin

Beyin yakıcı zorlu oyunda şekilleri stratejik hesapla keserek, parçaların hedef toplara ulaşmasını sağlamalısınız.

Puanlı Giydirme Oyunu Oyna Puanlı Giydirme

Puanlı Giydirme Parkurunda artık kendi tarzınızı veya kıyafetlerinizi seçmeyeceksiniz! . . Bu oyunda, önceden belirlenmiş kıyafetleri sonunda eşleştirmek için giydirmeniz gerekiyor. Eşleştirme ne kadar iyi olursa, kazanmak o kadar kolay olur. Bu yüzden giyinirken veya toplarken dikkatli olmalısınız. Bu oyunu seveceğinizi söyleyebilirim! Şimdi deneyin! Tadını çıkar! Hareket etmek için kaydırın

Atari Basket Oyunu Oyna Atari Basket

Süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar basket atmalısınız.

Tren Simülatörü Oyunu Oyna Tren Simülatörü

Hemzemin geçitlere yavaş girerek ve makaslarda diğer trenlere çarpmadan sonraki istasyona ulaşmalısınız.

Sisli Şehirde Motor Yarışı 2 Oyunu Oyna Sisli Şehirde Motor Yarışı 2

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera açısı 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera açısı

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

Porselen Bardak Oyunu Oyna Porselen Bardak

Bardağı düşürmeden altındaki blokları hızlıca çekerek ve siyah bloklara değdirmeden zemine kadar inmelisiniz.

2048 Parkuru Oyunu Oyna 2048 Parkuru

2048 Parkuru, erkekler için yepyeni bir ücretsiz dijital çevrimiçi oyundur. Oyunda, farklı sayılarda birleştirmek için topunuzu kontrol edin! 2048 birleşene kadar aynı numara ve renkteki topları birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, yolda birçok engel var. Nihai puan, birleştirdiğiniz sayıya bağlıdır. Sayı ne kadar büyükse, puan o kadar yüksek ve ödül o kadar zengin olur. İyi oyunlar! Oynamak için fare veya dokunun.

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna

Slendrina Ölmeli - Tımarhane Oyunu Oyna Slendrina Ölmeli - Tımarhane

Akıl hastanesindeki 8 tıp kitabını bulmalısınız. WASD : Hareket Fare Sol : Saldırı/Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Alma/Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

Öfkeli Beyzbolcu Oyunu Oyna Öfkeli Beyzbolcu

Öfkeli Beyzbolcu Oyunu Oyna

Kovboy Kavgası Oyunu Oyna Kovboy Kavgası

Arkadaşınızla veya bilgisayara karşı düello yaparak rakibinize mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız.

Subway Surfers - Kahire Oyunu Oyna Subway Surfers - Kahire

Metro sörfçüleri Mısır'a gitti. Ama denizde yüzüp güneşlenmeyecekler. Çocuklar yerel metroyu fethetmek için bu ülkenin başkentine gitmeyi tercih ettiler. Maceracılar zaten Kahire'nin metrosuna indiler ve orada büyüleyici bir macera düzenlemeye tamamen hazırlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Sayma Ustası Çatışma Oyunu Oyna Sayma Ustası Çatışma

Zayıf bir ekiple güçlü bir düşmanı nasıl yenersiniz? Sayma Ustası Çatışma oyunu, sadece toplama değil, aynı zamanda 3 boyutlu çöp adam modelleri ve engellerle dolu bir atari oyunudur. Her seviyede son patronu yenmek için avantaj sayısını kullanmanız gerekir. Kazanmak için artan eşyalara eklemeye çalışın! Oynamak için kaydırın.

Renkli Küre Oyunu Oyna Renkli Küre

Renkli küredeki tüm topları aynı renge dönüştürmelisiniz.

Kırmızı Işık Yeşil Işık Oyunu Oyna Kırmızı Işık Yeşil Işık

Kırmızı Işık Yeşil Işık ücretsiz klasik bir çevrimiçi oyundur. Üç saniyelik geri sayımdan sonra, tüm insanlar tekrar koşamaz veya hareket edemez, aksi takdirde kuralları ihlal eder ve başlangıç noktasına dönersiniz. Oyun çok heyecan verici. Her seviyede sizi bekleyen birçok engel var. Onlardan kaçınmak için dikkatli olmalısınız. Ve kullanım için kilidi açılabilen birçok görünüm var! Her zaman ve her yerde tehlikeye dikkat edin. İlk üçe başarıyla girebilir misin? Oynamak için fare veya dokunun.

Subway Surfers Dünya Turu - Londra Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Londra

Tanıdık sevgilimiz, demiryolları ve vagonlarla koşarak birkaç kez Avrupa'nın büyük başkentlerinden birine gitmiştir, ancak Londra'ya olan sevgisi her şeyden önce olmuştur ve yine macera dolu heyecan verici bir yolculuğa çıkmıştır. Bu arada, tanıdık polis memurunun ve sadık köpeğinin hala nasıl koşulacağını hatırlamasını umuyor!

Hileli Parkur 2 Oyunu Oyna Hileli Parkur 2

Öğeleri vurmak için kırmızı hedeflere nişan almanız gerekir. Yeşil bir hedefle karşılaşırsanız, başarıyla geçebileceğiniz anlamına gelir. Rakibinizin başka bir yolda koştuğunu ve sizi durdurabileceğini unutmayın. Dikkatli olmalısın. Tamam, oyun zamanına başla! İyi oyunlar! Kontrol etmek için kaydırın

Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg

Rusya'nın en güzel şehirlerinden biri St. Petersburg'dur ve elbette demiryolu raylarından koşup arabalara atlamak için amatörden uzak kalamazdık, yani şimdi Metrodan bahsediyoruz, ana karakterini hatırlıyor musunuz? Evet, bu sefer çocuk burada koşacak ve biz ona yardım edeceğiz!

Renk Dolgusu 3D Oyunu Oyna Renk Dolgusu 3D

Farklı renkteki bloklara dokunmadan tüm alanı aynı renge boyamalısınız. Dikey ve yatay hareket eden bloğu hareket halindeyken yönünü değiştirebilirsiniz.

Korsan Taksi Oyunu Oyna Korsan Taksi

Korsan Taksi Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco

Tren istasyonunun raylarından bir polis memurunun peşinden koşmaktan uzaklaşmayı seven tanıdık bir ekip, bugün San Francisco'daki Amerikan şehrini ziyaret etti. Huzursuz karakterler tekrar raylarda koşacak ve yolda onları bekleyen çeşitli engellerin üstesinden gelecekler. Onlarla birlikte heyecan verici bir maceraya başlayın.

Subway Surfers Dünya Turu - Havana Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Havana

Kahramanımız zaten Havana'da alışılmadık bir şeyin onu beklediğini düşünüyordu, ama adam demiryolu hattının yoluna girer girmez peşinden koşmaya başladı. İstasyonun güvenliği köpeklerle birlikte çocuğu kovalamak için koştu ve eğer ona yardım edilmezse, dünya turu burada bitecek.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Subway Surfers Dünya Turu - Marakeş Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Marakeş

Metro sörfçüleri güzel Marakeş'i ziyaret ettiler. Şehirde bulunan tüm ilginç yerlerin çeşitliliğinden çocuklar metroyu seçtiler. Burada da katılacağınız yeni heyecan verici maceralarının yapılacağı yer burası. Adamların polisten kaçmasına yardım et, daha fazla para topla ve eğlen.

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

3B Ev Boyama Oyunu Oyna 3B Ev Boyama

Evin dört yanındaki dış cephelerini hiç boşluk kalmayacak şekilde boyamalısınız.

Merdiven Yarışı Online Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online

Yol üstündeki basamak bloklarını toplayarak gerektiğinde engelleri aşmak için merdiven yapmalısınız. Bitişe en fazla basamakla ulaşmanız gerekli.

Bacaksız Yarışçı Oyunu Oyna Bacaksız Yarışçı

Eğlenceli bir yarış oyunu, Yarışı kazanmak için bacaklarınızı çizin! Herhangi bir çizimin sizi farklı davranışlarla koşturacağından emin olun! Bir süper güç göründüğünde, gücünü toplamak için onu basılı tutarak Yeniden Çizebilirsiniz! (Güçlendirme - Motoru Hızlandırma - Büyük Atlama) Ayrıca takılıp kaldığınızda geçmek için başka bir şekil çizebileceğinizi de unutmayın! Sol fare düğmesini kullanarak çizin

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Patlamış Mısır Yarışı Oyunu Oyna Patlamış Mısır Yarışı

Patlamış Mısır Yarışı, patlamış mısır hakkında harika ve ilginç bir 3D yarış oyunudur, bu oyunda mısırı patlamış mısır haline getirmenin sevincini hissedebilirsiniz! Öncelikle koçanın üzerindeki çıplak mısırın tüm çekirdekleri toplamasına yardım etmelisiniz. Yolda, onlara dokunursa mısırları anında patlamış mısıra dönüştürecek bazı makineler göreceksiniz! O halde hadi bu eğlenceli oyunu oynayalım. Öyleyse bu eğlenceli oyunu oynayalım ve kaç seviyeyi tamamlayabileceğinizi görelim! İyi oyunlar! Hareket etmek için kaydırın

Çalım Atma Oyunu Oyna Çalım Atma

Arsadaki mahalle maçında futbol topunu sürüp rakiplerinize çalım atarak ve diğer engelleri aşarak topu kaleye sokmalısınız.

Çanak Çömlek Oyunu Oyna Çanak Çömlek

Çanak Çömlek Oyunu Oyna

Subway Surfers - Barselona Oyunu Oyna Subway Surfers - Barselona

Çeşitli metro istasyonlarındaki macera hayranları bugün İspanya'ya gitti. Seçtikleri seçim, bir kez daha sinirlerini gıdıklamaya hazır oldukları ve kanun temsilcisinden kaçtıkları güzel Barselona şehrine düştü. Onları kovalamacadan kaçmalarına yardımcı olmak için heyecan severlere katılın.

Ev Boyama 3D Oyunu Oyna Ev Boyama 3D

Beyaz evler sıkıcıdır. Renkleri getirin ve her şeyi saniyeler içinde boyayın! Her seviyeyi tamamlamak için tüm beyaz alanları boyayın. Sola, sağa, yukarı ve aşağı kaydırın ve tüm boş yerleri doldurun! Her seviyenin çözülmesi %100 mümkündür. Yine de herkes yapamaz! Bulmacaya hazır mısın? Beyaz evler sıkıcıdır. Renkleri getirin ve her şeyi saniyeler içinde boyayın! Her seviyeyi tamamlamak için tüm beyaz alanları boyayın. Sola, sağa, yukarı ve aşağı kaydırın ve tüm boş yerleri doldurun! Her seviyenin çözülmesi %100 mümkündür. Yine de herkes yapamaz! Bulmacaya hazır mısın?

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

Subway Surfers Dünya Turu - Singapur Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Singapur

Dünya turunun bir parçası olarak, metro sörfçüleri Singapur'u fethetmek için yola çıkıyorlar. Bu inanılmaz şehirde pek çok ilginç yer olmasına rağmen, çocuklar bir sonraki heyecan verici macerayı düzenleyecekleri metroya doğru yola çıkıyorlar ve kolluk kuvvetinden rayların üzerinden kaçıyorlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Houston Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Houston

Tren yollarında sıra dışı sörf yapan bir maceraperest ekibi bugün Houston'a gidiyor. Bu şehir, bir sonraki aşırı eğlencelerinin bir sonraki mekanı haline geldi. Çocuklar seni takımlarının bir parçası olmaya davet ediyorlar.

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Brain Test Oyunu Oyna Brain Test

Do you think you are the most clever person? Let us test it. In this game, you shouldn't think about the question by normal consideration. Maybe in other aspects, you will come up with an answer easily. Don't give up when you upset, you could check the hint. Good luck! Click to play

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna Subway Surfers - Arabistan

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna

Süper Kardeşler Oyunu Oyna Süper Kardeşler

Küçük kardeşler bir fantezi dünyasında kapana kısıldı ve kaçmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Süper Kardeşler, birçok tehlikeli şeyle dolu bir fantezi dünyasına hapsolmuş iki kardeşin maceralarını takip eden 2 boyutlu bir bulmaca platform oyunudur. Anahtarları toplayın, kapıları açın ve çiftin çıkış yapmasına yardım edin. Her seviyeyi tamamlamak ve eve dönmek için su türlerini, sivri uçları ve diğer şeyleri geçmek için farklı karakterler kullanın. Talimatlar: Hareket etmek için WASD ve karakterleri değiştirmek için boşluk tuşu. Mobil cihazlarda ekrandaki düğmelere dokunun.

Subway Surfers - Amsterdam Oyunu Oyna Subway Surfers - Amsterdam

Amsterdam, metroda eğlenmeyi seven sörfçülerin bugünkü yolculuğunun son noktası haline geldi. Çocuklar paraları toplarken ve engelleri ustalıkla atlayarak yerel polis memurundan kaçacakları bir yarış düzenlemeye karar verdiler. Katıl ve onların heyecan verici macerasına katılırsın.

3D Küp Koşusu Oyunu Oyna 3D Küp Koşusu

3D Küp Koşusu Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Bali

Bugün, yeraltı istasyonundaki aksiyon dolu maceraların hayranları hiçbir yere gitmiyorlar, doğrudan Bali'ye gidiyorlar. Ama çocuklar deniz dalgalarında değil, tren yollarında sörf yapmayı planlıyorlar. Metro sörfçüleri bu harika yerde bir dizi heyecan verici metro macerasına devam ediyor.

Reklam
Subway Surfers Turnê Mundial - Marrakech
Subway Surfers Turnê Mundial - Marrakech
Subway Surfers - Peru
Subway Surfers - Peru
Gaveta Super Racer
Gaveta Super Racer
Subway Surfers Turnê Mundial - Havana
Subway Surfers Turnê Mundial - Havana
Falling Lovers
Falling Lovers
Dig It
Dig It
Assassino Caçador 2
Assassino Caçador 2
Chibi Hero
Chibi Hero

Ücretsiz Çevrimiçi Erkek Oyunları

Erkek Kardeş, Erkek Bomba, Erkek Öğrenci, Erkek Yunus ve Erkek Arkadaş gibi alt kategorileri de içeren en iyi erkek oyunları kategorisindeki beş yüzden fazla oyun içinden istediğin erkek oyununu oyna! Sarhoşlar Ringte, Sisli Şehirde Motor Yarışı 2, Puanlı Giydirme ve Sarhoş Düellosu 2 gibi en çok oynanan erkek oyunlarını oynayabilirsiniz.
Erkek Oyunları kategorisindeki beş yüzden fazla erkek oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.