Fareyle Oynanan Oyunlar

Tic Tac Toe Ustası Oyunu Oyna Tic Tac Toe Ustası

Tic Tac Toe Ustası, amacı sırayla ve doğru yerleri işaretlemek olan, bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynadığınız 2 kişilik bir beceri oyunudur. Geleneksel bir 3x3 ızgaradan veya 4x4 ila 8x8 arası özel tahta boyutunu seçebilirsiniz. Masaüstünde fareyi kullanın veya mobil cihazınıza dokunun.

Güçlü Arabalar Hafıza Oyunu Oyna Güçlü Arabalar Hafıza

Güçlü Arabalar Hafıza Oyunu Oyna

Coşkun Kurbağa Kaçış Oyunu Oyna Coşkun Kurbağa Kaçış

Coşkun Kurbağa Kaçış Oyunu Oyna

Twerk Yapma Oyunu Oyna Twerk Yapma

Twerk Yapma, ana hedefin karakterin vücudunu büyüterek bir twerk mücadelesi kazanmak olduğu heyecan verici bir koşu oyunudur! Koşmak ve kenara hareket etmek için fare veya ok tuşlarını kullanın.

Şirin Balık Hafıza Oyunu Oyna Şirin Balık Hafıza

Şirin Balık Hafıza Oyunu Oyna

Yeni Model Robot Kaçış Oyunu Oyna Yeni Model Robot Kaçış

Yeni Model Robot Kaçış Oyunu Oyna

Benim Arabam Yapboz Oyunu Oyna Benim Arabam Yapboz

Benim Arabam Yapboz Oyunu Oyna

Bebek Hazel - Kuaför Oyunu Oyna Bebek Hazel - Kuaför

Bebek Hazel - Kuaför Oyunu Oyna

Mağara Adamı Kaçış Oyunu Oyna Mağara Adamı Kaçış

Mağara Adamı Kaçış Oyunu Oyna

Yılbaşı Balonları Patlat Oyunu Oyna Yılbaşı Balonları Patlat

Yılbaşı Balonları Patlat Oyunu Oyna

Vurucu Baykuş Oyunu Oyna Vurucu Baykuş

Vurucu Baykuş Oyunu Oyna

Patlayan Eşleşmeler Oyunu Oyna Patlayan Eşleşmeler

Patlayan Eşleşmeler Oyunu Oyna

Şakıyan Kuş Kaçış Oyunu Oyna Şakıyan Kuş Kaçış

Şakıyan Kuş Kaçış Oyunu Oyna

Kötü Prensesler Oyunu Oyna Kötü Prensesler

Biraz hayal kuralım ve en sevdiğimiz prensesleri muhteşem kötü adamlar şeklinde hayal edelim. Kötü kraliçeler koyu renkleri sever. Prensesler için altın ve kırmızı süslemeli lüks kıyafetler seçin. Makyaj kötüleri aydınlık ve karanlık! Bir vampir hanımın imajını yaratın. Kötü adamların ana aksesuarlarını unutmayın - sihirli değnekler, iksirler, sihirli değnekler, kanatlar ve bir pelerin. Sol fare düğmesi veya dokunma.

Gürbüz Bebek Aslan Kaçış Oyunu Oyna Gürbüz Bebek Aslan Kaçış

Gürbüz Bebek Aslan Kaçış Oyunu Oyna

Deniz Dünyası Eşleştirme Oyunu Oyna Deniz Dünyası Eşleştirme

Deniz Dünyası Eşleştirme Oyunu Oyna

Kuşatma Altında Oyunu Oyna Kuşatma Altında

Şehir düşman güçleri tarafından ele geçirildi. Ordunuzu ağır askeri donanımlarla hazırlayın ve sokakları geri alın - oradayken şehri yok etmemeye çalışın! Seçmek için birlikler'i tıklatın. Ardından birliği kontrol etmek için WASD veya İmleç Tuşlarını kullanın. Fare ile nişan al, Ateş etmek için tıkla. İlerlemek ve ileride ne olduğuna bir göz atmak için fareyi ekranın kenarlarına getirin. Bazı birimlerin ateş edebilmek için durması gerekir (yani Bazuka adamı ve Topçu kamyonu)

Sevimli Köpekcik Yapboz Oyunu Oyna Sevimli Köpekcik Yapboz

Bulmaca zamanı! Sadece bu sevimli ve komik yavrulara bakın. Lezzetli yemekler yemeyi, uzaya uçmayı ve dondurmayı severler. Zekanızı test edin. Bu harika köpek yavrularıyla tüm resimleri toplayın ve eğlenin! Sevimli küçük köpeklerin hayatından bölümler içeren bulmaca koleksiyonu. Oyun mümkün olduğunca çabuk tamamlanmalıdır ve sonucunuz resimli sertifika olarak kaydedilebilir. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekrana basit bir dokunuş kullanılır.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Çılgın Kızların Partisi Oyunu Oyna Çılgın Kızların Partisi

En iyi iki arkadaş - Prenses Harlequin ve Prenses Jen, yüzyılın partisine karar verdiler. Bu iki kız kesinlikle pervasız komik vahşiler. Cesur resmi olmayan kıyafetleri, parlak renkleri, file taytları, dövmeleri ve sıra dışı moda kombinasyonlarını severler. Prenseslerin dizginsiz eğlencesine katılın, makyaj ve saç stillerini deneyin. Kızların orijinal kostümleri için inanılmaz aksesuarlar seçin. «Crazy BFF Party» oyunuyla çılgına dönme zamanı.

Minecraft Gizli Bloklar Oyunu Oyna Minecraft Gizli Bloklar

Minecraft temalı resimlerdeki saklı blokları bulmalısınız.

3B Süper Yarış Oyunu Oyna 3B Süper Yarış

3B Süper Yarış, erkekler için eğlenceli ve ücretsiz bir çevrimiçi eğlence oyunudur. Kalabalığın yürüyen merdivenler ve yollardan hedeflerine ulaşmasına izin vermelisiniz. Oyunda kalabalığı tehlikeli bölgeden geçirmek için makul bir süre seçmeniz ve sonunda arabalara ulaşmanız gerekiyor. Gelen ve giden her türlü araçtan kaçınmaya çalışın, araçlara çarpmaktan ve insanları kaybetmekten kaçının. Gelin bize katılın ve meydan okumayı kabul edin! Oynamak için fare veya dokunun.

Silahlı Kuvvetler Oyunu Oyna Silahlı Kuvvetler

Bir askerin kılığına girin ve çarpıcı yeni haritalarımızda hayatınız için savaşın! Armed Forces io, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla oyun modu ile herkes için bir şeyler sunar. İster deneyimli bir gazi, ister yeni bir acemi olun, sizin için mükemmel bir oyun modumuz var. O yüzden hazırlan asker ve bazı kötü adamları vurmaya hazırlan! Kontroller: Hareket etmek için 'WASD' veya 'ok tuşları' Ateş etmek için 'sol fare tıklaması' Nişan almak için 'sağ fare tıklaması' Hareket ederken kaydırılacak 'boşluk' Çalıştırmak için 'sola kaydırma' '1, 2, 3' silahı değiştirmek için Etkileşimde bulunmak / silah almak için 'E veya F' Mevcut dinamit atmak için 'G' Mevcut medkit kullanmak için 'H' sohbet etmek için 'T' İmleç kilidini değiştirmek için 'L' çömelmek için 'C' Skor tablosunu göstermek için 'N' tuşunu basılı tutun Duraklatmak için 'kaçış'

Müteahhit Oyunu Oyna Müteahhit

Yeni şehir yapım aşamasında – para kazanmak için mükemmel bir fırsat! İnşaat malzemeleri üretmek ve satmak için tesisler inşa edin. Madalyalar ve başarılar kazanmak size yükseltme puanları verecektir. Üretkenliğinizi artırmak için harcayın. Sonucunuzu iyileştirmek ve daha fazla yükseltme puanı almak için seviyeleri tekrar oynayın Bronz madalya sana 100 puan verir, Gümüş +50 verir, Altın +50 daha verir, altın madalya gereksinimlerinin üzerindeki her 10$ size 1 yükseltme puanı verir. Bitkileri hızlıca seçmek için sayıları kullanın: İlk tesisi seçmek için 1'e basın İkinci tesisi seçmek için 2'ye basın vb. . Büyük haritalar için: Aynı tesisi seçmek, kamerayı o tesise odaklayacaktır WASD veya Oklar – kameraları hareket ettirin Haritayı sürüklemek için fareyi tıklayıp basılı tutabilirsiniz.

2048 Parkuru Oyunu Oyna 2048 Parkuru

2048 Parkuru, erkekler için yepyeni bir ücretsiz dijital çevrimiçi oyundur. Oyunda, farklı sayılarda birleştirmek için topunuzu kontrol edin! 2048 birleşene kadar aynı numara ve renkteki topları birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, yolda birçok engel var. Nihai puan, birleştirdiğiniz sayıya bağlıdır. Sayı ne kadar büyükse, puan o kadar yüksek ve ödül o kadar zengin olur. İyi oyunlar! Oynamak için fare veya dokunun.

Zincirleme Jöle Patlat Oyunu Oyna Zincirleme Jöle Patlat

Jöle Patlat güzel grafiklere sahip bir bulmaca oyunudur. Seviyeleri tamamlamak için tatlı şekerler patlatın. Ancak tıklama sayısı sınırlıdır, bu nedenle sayın. 4 çeşit şeker vardır, şekerlere dokunulduğunda veya vurulduğunda büyür ve patlar. Buz, havai fişek ve bomba gibi ek nesneler içeren ek seviyeler vardır. Tüm tatlı şeyleri yok etmeye yardımcı olurlar. Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!

Bulmaca Kızları Oyunu Oyna Bulmaca Kızları

Bulmaca Kızları Oyunu Oyna

Kahramanlar Acil Serviste Oyunu Oyna Kahramanlar Acil Serviste

Kahramanlar, dünyayı kurtarmak için verdikleri mücadeleden sonra çok dağınık görünüyorlar. Tüm yaralanmalarına tek tek dikkat ederek iyileşmelerine yardımcı olun. Dövüş eylemine geri dönmeye hazır olana kadar görünümlerini baştan yaratın. En sevdiğiniz kahramanları kaydedin! Oyunu oynamak için MOUSE kullanın.

Elektrikli Arabalar Yapboz Oyunu Oyna Elektrikli Arabalar Yapboz

Elektrikli Arabalar Yapboz Oyunu Oyna

Minecraft Boyama Sayfaları Oyunu Oyna Minecraft Boyama Sayfaları

Minecraft Boyama Sayfaları Oyunu Oyna

Meyve Şişleme Oyunu Oyna Meyve Şişleme

Meyve Şişleme, alınması son derece kolay olan sıradan bir oyundur ve aynı zamanda ücretsiz bir çevrimiçi eşleştirme oyunudur. Oyun alıç ve meyve içerir, aynı renkteki çeşitli meyveler bir alıç oluşturmak için çatalın üstüne düşer, çatal oyun uymazsa biter, kaç tane alıç alabileceğinizi görmeye çalışın. Oynamak için fare veya dokunun.

Saftirik Ahtapot Kaçış Oyunu Oyna Saftirik Ahtapot Kaçış

Saftirik Ahtapot Kaçış Oyunu Oyna

İngilizce Renkler Oyunu Oyna İngilizce Renkler

Kalem rengi ile altındaki İngilizce renk isminin uyup uymadığını bilmelisiniz. Süre dolmadan önce ne kadar geçerli yanıt verirsenin skorunuz o kadar yüksek olur.

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna Gizemli Odadan Kaçış

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna

Kenworth Kamyon Fark Bulma Oyunu Oyna Kenworth Kamyon Fark Bulma

Kenworth Kamyon Fark Bulma Oyunu Oyna

Eski ve Yeni Araba Boyama Oyunu Oyna Eski ve Yeni Araba Boyama

Eski ve Yeni Araba Boyama Oyunu Oyna

Cadılar Bayramı 3'lü Eşleştirme Oyunu Oyna Cadılar Bayramı 3'lü Eşleştirme

Yatay veya dikey olarak bitişik 3 veya daha fazla cadılar bayramı öğesinden oluşan bir grup oluşturmak için blokları değiştirin. Bir seviyeyi tamamlamak için gerekli sayıda öğeyi toplayana kadar eşleştirmeye devam edin. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Korsan Kız Kaçış Oyunu Oyna Korsan Kız Kaçış

Korsan Kız Kaçış Oyunu Oyna

Among Us Korku 3D Oyunu Oyna Among Us Korku 3D

Among Us oyununa dayalı bir korku oyunu. Tek bölüm, tek bulmaca, tek çıkış ve tek düşman! . .

Bebek Hazel - Kardeş Sorunu Oyunu Oyna Bebek Hazel - Kardeş Sorunu

Bebek Hazel - Kardeş Sorunu Oyunu Oyna

Dalgın Kız Kaçış Oyunu Oyna Dalgın Kız Kaçış

Dalgın Kız Kaçış Oyunu Oyna

Çılgın Canavarlar Hafıza Oyunu Oyna Çılgın Canavarlar Hafıza

Çılgın Canavarlar Hafıza Oyunu Oyna

Bahtiyar Salyangoz Kaçış Oyunu Oyna Bahtiyar Salyangoz Kaçış

Bahtiyar Salyangoz Kaçış Oyunu Oyna

Şehir Hayatı Fark Bulma Oyunu Oyna Şehir Hayatı Fark Bulma

Şehir hayatı temalı 2 resim arasında 5 fark bulma oyunu.

Damperli Kamyon Yapboz Oyunu Oyna Damperli Kamyon Yapboz

Damperli Kamyon Yapboz Oyunu Oyna

Yedi Fark Bulma Oyunu Oyna Yedi Fark Bulma

Yedi Fark Bulma Oyunu Oyna

Geleceğin Arabası Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna Geleceğin Arabası Gizli Yıldızlar

Geleceğin Arabası Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna

Bebek Hazel Cilt Bakımı Oyunu Oyna Bebek Hazel Cilt Bakımı

Bebek Hazel Cilt Bakımı Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 119 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 119

Maymun Sevindir 119 Oyunu Oyna

Sırt Roketli Astronot Oyunu Oyna Sırt Roketli Astronot

Uzaylılardan kaçın ve rokete ulaşın! Sırt Roketli Astronot, uzaylılardan kaçıp sonuna kadar ulaştığınız aksiyon koşu oyunudur. Sonunda bir roket sizi bekliyor. Fırlat ve gezegenden kaç. Karakteri kontrol etmek için farenin sol tuşunu kullanın.

Reklam
Blocos De Frutas
Blocos De Frutas
Noob Nightmare Arcade
Noob Nightmare Arcade
Bubble Sorting Deluxe
Bubble Sorting Deluxe
Prison Rush
Prison Rush
Macaco Feliz 108
Macaco Feliz 108
Aliens In Space Hidden
Aliens In Space Hidden
1 Block Puzzles
1 Block Puzzles
Transport Wavy Jigsaw
Transport Wavy Jigsaw

Ücretsiz Çevrimiçi Fareyle Oynanan Oyunlar

Fareyle Oynanan Puanlı ve Fareyle Oynanan Platform gibi alt kategorileri de içeren en iyi fareyle oynanan oyunlar kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin fareyle oynanan oyunu oyna! Bebek Hazel - Hayvan Doktoru, Tom ve Angela Moda, Maymun Sevindir 12 ve Maymun Sevindir 80 gibi en çok oynanan fareyle oynanan oyunları oynayabilirsiniz.
Fareyle Oynanan Oyunlar kategorisindeki binlerce fareyle oynanan oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Fareyle Oynanan Yarış, Fareyle Oynanan Yapboz, Fareyle Oynanan Zombi, Fareyle Oynanan Zeka, Fareyle Oynanan Uzay, Fareyle Oynanan Strateji, Fareyle Oynanan Spor, Fareyle Oynanan Toplama, Fareyle Oynanan Tank, Fareyle Oynanan Kamyon, Fareyle Oynanan Balon, Fareyle Oynanan Ateş Etme, Fareyle Oynanan Bebek, Fareyle Oynanan Balon Patlatma

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.