Gemi Oyunları

Gemiyle Ada İnşaası Oyunu Oyna Gemiyle Ada İnşaası

Farklı özelliklere sahip gemileri, monte edip ve benzinini doldurduktan sonra gemiyi özelliğine göre kullanıp denizin ortasında ada inşaa etmeliziniz. Ör. ilk gemi denizi toprakla doldurmanızı, ikincisi ise kaya dökerek takviye etmenizi sağlar. . .

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna Korsan Adası Nonogram

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Mutlu Balıkçı Oyunu Oyna Mutlu Balıkçı

Altın avcısı tarzında oltayı sallayarak su altındaki balıkları toplamalısınız.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Hainleri Kurtar Oyunu Oyna Hainleri Kurtar

Sahtekarları kurtarmalı ve bulmaca gemilerinden kaçmalısın. Göreviniz, sahtekar için en güvenli ve en doğru çıkışı bulmak için bulmaca oyununu çıkarmak. Yanlış pimi çıkarırsan sahtekar ölür. Esnek beyninizi kullanarak, Sahtekarın arkadaşlarını kurtarmak ve diğer görünümlerin kilidini açmak için tüm bulmacaları çözmesine yardım etmeye çalışın Başlamak kolaydır, ancak tüm kahraman bulmacalarını tamamlamak zordur. Seviyeler ne kadar yüksek olursa, zorlu bulmacaların karmaşık düzenlemesi nedeniyle o kadar fazla gri madde kullanmanız gerekir. Talimatlar: Pinleri hareket ettirmek için fareyi kullanın veya mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Savaş Gemisi Batır Oyunu Oyna Savaş Gemisi Batır

Savaş Gemisi Batır Oyunu Oyna

Tekneyle Polisten Kaçış Oyunu Oyna Tekneyle Polisten Kaçış

Sürat tekneniz ile polise yakalanmadan mümkün olduğu kadar para toplayarak kaçmalısınız.

Kırmızı ve Mavi Kediler Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Kediler

Uzay gemisi maceralarında kırmızı ve mavi iki uzaylı kediye katılın ve yardım edin. Gemide korkunç canavarların olduğunu unutmayın, her an sizi yiyebilirler. Tuzaklarla dolu bu gemide hayatta kalmanız gerekiyor. Siz iki kedisiniz, kırmızı ve mavi. Sen ve arkadaşın, kedilerin anahtarı almasına ve kapıya ulaşmasına yardım etmelisiniz. elmasları toplayın ve puanınızı artırın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Silahlı Çatışma - Korsan Gemisi Oyunu Oyna Silahlı Çatışma - Korsan Gemisi

Silahlı Çatışma - Korsan Gemisi Oyunu Oyna

Karikatür Boyama Oyunu Oyna Karikatür Boyama

Karikatür Boyama Oyunu Oyna

3 Panda Oyunu Oyna 3 Panda

Korsanlar tarafından yakalanan 3 pandaya korsanların elinden kaçmalarına ve sonrasında düşecekleri adadaki çeşitli tehlikelerden kurtulmalarına yardım etmelisiniz. Farklı yetenekler sahip pandalardan şişman olanı diğer ikisini sırtına alıp yukarı uzanmalarını sağlar, uzun boylu panda diğer ikisinin aşağıya doğru sallanmalarını sağlar ve son küçük panda ise diğer pandalar tarafından fırlatılabilir.

Kırmızı Araba Macerası 2 - Aşk Oyunu Oyna Kırmızı Araba Macerası 2 - Aşk

Kırmızı arabanın süper macerası birçok bulmaca ile devam ediyor. Çevredeki nesneleri kullanarak bulmacaları çözüp, engelleri aşmalısınız.

Among Us Boyama Kitabı Oyunu Oyna Among Us Boyama Kitabı

Oyun son zamanlarda bir hit oldu, birkaç oyuncu gemiye gitmeye hazır hale geldi, ancak aralarında kötü adamlar var ve mürettebatın sahtekarı bulmak için görevi tamamlaması gerekiyor. Oyun süreci çok yoğun ve beyin yakıcıdır. Şimdi rahatlamak için ilginç bir boyama oyunu geliştirdik. Tadını çıkar!

Gemi Savaşı Oyunu Oyna Gemi Savaşı

Gemi Savaşı Oyunu Oyna

Çöp Adam Gölge Diyarı Oyunu Oyna Çöp Adam Gölge Diyarı

Boşluk : Zıplama A : Saldırı 1 S : Saldırı 2 D : Saldırı 3

Uzayda İhanet Oyunu Oyna Uzayda İhanet

Derin uzayda yolculuk eden uzay gemisi mürettebatına ihanet edir gemiyi sabote ederek yok etmelisiniz! . . WASD veya yön tuşları ile hareket edebilir. Ekranın sağ altındaki aksiyon düğmeleri ile görevi yerine getirebilirsiniz.

Üçgen Savaşları Oyunu Oyna Üçgen Savaşları

Üçgen uzay mekiğiniz ile düşman gemilerini vurmalısınız. Boşluk tuşu ile ateş edebilir, X tuşu ile bomba atabilirsiniz.

TRZ Amiral Battı Oyunu Oyna TRZ Amiral Battı

Geleneksel sıra tabanlı deniz savaşı oyunu! Tüm gemilerinizin konumunu bulmaya çalışırken rakibin alanlarına saldırmalısınız. Ama tereddüt etmeyin, rakibiniz de size saldıracak. Rakibin işgal ettiği tüm alanları tamamen yok eden kişi savaşı kazanacak! Ateş etmek için düşman ızgarasına dokunun.

Bela Robotlar Oyunu Oyna Bela Robotlar

İstilacı uzaylıları yenmek için savaş robotunuzla bir uzay gemisi kaptanı olarak savaşın. Uzaylılar, Dünya'yı ve doğal kaynaklarını ele geçirmek için kaynaşıyor. Bu uzaylılara karşı Dünya'nın son umudu sensin. Bu uzay nişancı oyununda, giderek daha fazla sayıda uzaylıyla karşılaşacaksınız. Düşmanları öldürmek ve kendinizi uzaylılardan kurtarmak için geminizi sürükleyerek sola ve sağa hareket ettirin. Daha fazla oynadıkça, uzaylılar güçleniyor. Bu yüzden onlara karşı savaşmak için uzay geminizi bazı ekstra güçlerle yükseltmeniz gerekecek. Bu nedenle, uzaylıları daha da hızlı öldürmek ve büyük puanlar kazanmak için top, Kalkan, Roket gibi çeşitli güçleri toplayın. Dikkatli olun çünkü uzaylılarla savaşmak için sadece üç canınız olacak. Peki, tüm uzaylı istilacıları öldürmeye ve dünyayı korumaya hazır mısın? Uzay gemisinin en büyük kaptanı olun ve dünyayı uzaylılardan koruyun. Taşımak için Sürükleyin

Şehir Kuşatma Altında 4 Oyunu Oyna Şehir Kuşatma Altında 4

Zengin minerallerle dolu dünyamızı ve önemli insanları ele geçiren uzaylı yaratıkları yok etmeli ve kurtarabildiğiniz kadar sivili kurtarmalısınız. Her görevde, görevi tamamlayabilmeniz için VIP olarak işaretli adamları mutlaka kurtarmalısınız. Kazandığınız paralarla rambo asker, roketçi, bombacı, vb. gibi yetenekli askerler satın alabilirsiniz. Ayrıca, değerli taşları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Amiral Gemisi Oyunu Oyna Amiral Gemisi

Amiral Gemisi Oyunu Oyna

Squid Game - Kaçanları Yakala Oyunu Oyna Squid Game - Kaçanları Yakala

Bu yeni özel oyun Squid Mission Hunter Online ile eğlenceli bir atış oyunu ile iyi eğlenceler! ! ! Kalamar oyununun bazı katılımcıları bu karanlık oyunlardan kaçmaya karar verdiler ama onlar keşfedildi ve evlenecekler! Bu yeni oyun, katılımcıların katılmaktan pişman oldukları ve tesislerden kaçmaya karar verdikleri, ancak tek saklanma olasılıkları ile adada kilitli kaldıkları Squid Games televizyon dizisine dayanmaktadır! Oyunun amacı, katılımcıları oyunlara geri götürmek için avcıyı kontrol edebilmenizdir. Zıpkınızı nişan alıp ateşleyerek karakterleri yakalayın ve emirlerinizi bekleyen gemide onları yakalayın, bu küçük haydutları yakalamak kolay değil ama bozuk para atarak ve saklandıkları yerlerden çıkmaya zorlayarak onları çekebilirsiniz! ! ! Bu yeni oyunla eğlenin ve saatlerce süren eğlencenin tadını çıkarın.

Yörünge Savaşı Oyunu Oyna Yörünge Savaşı

Sabit yörüngede hareket ederek düşman gemilerine yakalanmamalısınız.

Araba Taşıyıcı Gemi Simülatörü Oyunu Oyna Araba Taşıyıcı Gemi Simülatörü

Hiç büyük feribot taşıyan bir kargo kaptanı olmak rüya mı? Japonya, denizde yelken, taze tuzlu havayı hissedin araba teslim... daha Sonra 3D yeni uygulaması - Araba Taşıyıcı Gemi Simülatörü gibi olmalısın!

Among Them Boyama Kitabı Oyunu Oyna Among Them Boyama Kitabı

Among Them Boyama Kitabı Oyunu Oyna

Among Us Arena Oyunu Oyna Among Us Arena

Nefes kesen bir Sahtekar savaşına hazırlanın. Uzay mekiğinde geçen oyunda hayatta kalan son kişi olmak için hızlı ve çevik olmalısınız. Paraşütle belirli bölgelere düşen damlalarla bazı bonuslar ve silahlar alarak diğer Sahtekarlara meydan okuyun. Düşmanlarınızı kılıç, silah veya elektrikli testere ile öldürerek gemideki son adam olmak için savaşın! 4 farklı seviye, 12 farklı Sahtekar ve 15 farklı şapka ile karakterinizi özelleştirin. Bu özelleştirmeleri bölümlerden kazandığınız puanlarla yapabilirsiniz. Oyunlar. com iyi oyunlar diler. Bu oyunu oynamak için fare veya dokunmatik yüzey veya W,A,S,D (ok tuşları) ve boşluk kullanın.

Tekne Savaşları Oyunu Oyna Tekne Savaşları

Tekne Savaşları Oyunu Oyna

Korsan Sikkeleri Oyunu Oyna Korsan Sikkeleri

Savaş topu ile fırlatacağınız kabarcıklar ile balonları patlatıp aralarındaki altın sikkeleri düşürmelisiniz.

Korsan Sikkeleri 2 Oyunu Oyna Korsan Sikkeleri 2

Savaş topu ile balonları patlatarak altınları toplamalısınız. Fırlatacağınız kabarcığı sonraki kabarcık ile değiştirebilirsiniz.

Riskli Görev Oyunu Oyna Riskli Görev

Teknenizin üstündeki savaş topuyla ateş ederek korsanları vurmalısınız.

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Operasyon Kara Şahin Oyunu Oyna Operasyon Kara Şahin

Bir helikopter uzmanı olarak, hayatınızı değiştiren, hayatınızı, paranızı, ailenizin her şeyini alan bir göreve gittiniz ve şimdi hükümet yetkililerine karşı haydut oluyorsunuz, şimdi kendi başınızasınız ve davanızın cevaplarını bulmanız gerekiyor. Tümünü sil tüm dünyada, savunma, saldırı ve en önemlisi hiç kurtulan, bugüne kadar hiçbir düşman sorumluluğunda olan black ops uzman olma yoluna girdi düzeyleri. Operasyon Kara Şahin çarpıcı 3D grafikleri uçuş kontrol simülasyonu ve sizi hemen sürükleyici bir savaş deneyimine çekmek için ilgi çekici askeri senaryolarla birleştiren bir helikopter aksiyon oyunudur. Her türlü düşman, gemi, kargo gemisi, roketatar donanımlı askeri, tanklar, anti hava atış sığınakları, hatta F 16'lara kadar, ama yolunuzu bulmak zorundasınız. WASD Yönü T - İleri R - Geriye, UZAY Füzeleri Q - Mermileri E - ısı Arayıcı, Taşıma HELİKOPTERİ İçin F - (aç/kapa)- Fare

Uzaylı Dünyası Oyunu Oyna Uzaylı Dünyası

Hepsini vur türünde basit ve sezgisel bir oyun. - Uzaylı düşmanlarla savaşın - Geminizi yükseltin - Patronlarla savaşa katılın - Hikaye şirketi boyunca hareket edin Medeniyetimiz için yeni bir ev bulun. Ama önce tüm düşmanları yok et! Ana hedef, ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaktır! Düşmanlara ateş edin. Geminizi yükseltin. Oyun sırasında güçlendiriciler kullanın, seviyeyi geçmenize yardımcı olabilir. Bölümün sonunda patronlarla savaşın.

Viking Düello Oyunu Oyna Viking Düello

2 kişilik düello oyununda rüzgarıda hesaba katarak gücü ayarlayıp baltanızı fırlatıp rakibinizi vurmalısınız.

Tekne ve Gemi Sürme 2 Oyunu Oyna Tekne ve Gemi Sürme 2

Tekne ve Gemi Sürme 2 Oyunu Oyna

Captain Hangman Oyunu Oyna Captain Hangman

Captain Hangman Oyunu Oyna

Plaj Motorsikleti Oyunu Oyna Plaj Motorsikleti

Denizde ve karada gidebilen kros motorunuz ile serbest sürüş veya kargo teslimatı yapabilirsiniz. Kargo teslimatında ok işareeti ile yerleri gösterilen tahta kasaları toplayıp gene ok işaretiyle gösterilen teslimat noktalarına ulaştırmalısınız.

Tekne Taksi Oyunu Oyna Tekne Taksi

Tekne Taksi Oyunu Oyna

Topçu Katip Oyunu Oyna Topçu Katip

Sahile doğru gelen düşman gemilerinin üstündeki İngilizce kelimeleri hızlıca yazmalısınız.

Isol8 Gizemi Oyunu Oyna Isol8 Gizemi

Kendinizi sessiz bir uzay istasyonunda buldunuz. . . Biraz fazla sessiz! . . Herkesin nerede olduğu zaten ayrı bir gizemken, buna kafa yormayıp çıkış yolunu bulmalısınız. Her odadaki kilitli kapıları açmak için bir şekilde konsola erişmelisiniz. Odalarda küp ve onun üzerine çıkmak için kullanabileceğiniz rampa niteliğinde bloklar mevcut. Odalarda ilerledikçe blokları itme, çekme, yerleştirme, tekrar değiştirme sayıları gittikçe arttıyor. Yön tuşları : Hareket Z : (Hareketi) Geri Alma M : Harita R : Güncel odayı sıfırlar Q : Çıkış

Renk Cümbüşü Oyunu Oyna Renk Cümbüşü

Hem kendi çevrenizde dönerken hemde çevrenizdeki nesneler dönerken uzay geminizle aynı renkteki nesneleri vurmalısınız. Topladığınız zümrütlerle yeni gemi alabilirsiniz.

Blok Vurucu Oyunu Oyna Blok Vurucu

Numaralı blokları vurup patlatmalısınız. Puanlarınızla ateş gücünü ve hızını arttırabilirsiniz.

Amiral Battı Çevrimiçi Oyunu Oyna Amiral Battı Çevrimiçi

Filona liderlik edip düşman gemilerini vur ve zaferini ilan et!..

Gemi Boyama Oyunu Oyna Gemi Boyama

Size ait olan bu boyama kitabı, kendi renk dünyanızı oluşturabilirsiniz. Bu oyunda, bunu doldurmak için, sonra istediğiniz rengi seçmek için fırça kullanın boyamak istediğiniz herhangi bir karikatür tekne seçin. Renkli ve mükemmel bir resim yapabilirsin inanıyorum. Bu oyun keyfini çıkarın ve eğlenin!

Vikingler - Hayatta Kalma Oyunu Oyna Vikingler - Hayatta Kalma

Vikingler hakkında ne biliyorsun? Vikingler - Hayatta Kalma size daire kalkanı, balta ve Viking gemisi olan bir Viking gibi davranma şansı verir. Her seviyede tüm düşmanları öfkeyle yok etmeniz gerekiyor. Seviye atladığınızda, üç beceriden birini seçebilirsiniz. Gelen düşmanları yok etmek için hareket etmeye ve baltaları fırlatmaya devam edin! Oynamak için sürükleyin.

Galaksi Savaşı Oyunu Oyna Galaksi Savaşı

Galaksi Savaşı Oyunu Oyna

Uzay Ateşi 2 Oyunu Oyna Uzay Ateşi 2

Uzay Ateşi 2 Oyunu Oyna

Gökyüzü Şövalyesi Oyunu Oyna Gökyüzü Şövalyesi

Tüm düşman uçaklarını patlatın! . .

Muhteşem Amiral Oyunu Oyna Muhteşem Amiral

Muhteşem Fetih'in devamı niteliğindeki bu denizde kızıl orduya meydan okuyun! Aşamalı olarak donanmanızı inşa edin, özel silahlar araştırın ve bölgenizi geri alın. Oyun, oyun içi talimatlar ve öğreticilerle tamamen fare ile kontrol edilir!

Reklam
Rento Fortune Monopoly
Rento Fortune Monopoly
Монополия
Монополия
Приключение Лаки В Мультивселенной
Приключение Лаки В Мультивселенной
Чужой Мир
Чужой Мир
Impostor
Impostor
Лодка Езды
Лодка Езды
3 Панды
3 Панды
Облачный Полет
Облачный Полет

Ücretsiz Çevrimiçi Gemi Oyunları

Gemi Batırma, Gemi Montaj, Gemi Yıkama, Gemi Sürme ve Gemi Yapboz gibi alt kategorileri de içeren en iyi gemi oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin gemi oyununu oyna! 3B Monopoly, Gayrimenkul Kralı (Monopoly), Kırmızı ve Mavi Kediler ve Savaş Gemisi Batır gibi en çok oynanan gemi oyunlarını oynayabilir veya Kırmızı ve Mavi Kediler ve Gayrimenkul Kralı (Monopoly) gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Gemi Oyunları kategorisindeki yüzlerce gemi oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Gemi Vurma, Gemi Patlatma, Büyük Gemi, Gemi Koruma, Yelkenli Gemi, Uçan Gemi, Hayalet Gemi

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.