Gemi Oyunları

Nehir Üstünde Savaş Oyunu Oyna Nehir Üstünde Savaş

Senin görevin tüm düşman gemisini yok etmek. Oyuna başla burada zevk ve eğlenmek tüm gemi ücretsizdir.

Amiral Battı Çevrimiçi Oyunu Oyna Amiral Battı Çevrimiçi

Filona liderlik edip düşman gemilerini vur ve zaferini ilan et!..

Zıplayan Elmaslar Oyunu Oyna Zıplayan Elmaslar

Zıplayan Elmaslar Oyunu Oyna

Kara Kalem Savaş Gemisi Oyunu Oyna Kara Kalem Savaş Gemisi

Rakibinin gemi konumlarnı tahmin et ve tüm filosunu yok et!

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Gemi Birleştirme Oyunu Oyna Gemi Birleştirme

Gemi Birleştirme Oyunu Oyna

Uzaya Doğru 2 Oyunu Oyna Uzaya Doğru 2

Daha önce geliştirdiği roketi aya gönderdikten sonra kazandığı paralarla yeni bir uzay araştırma merkezi kuran profesör, yeni hedefin Mars'a bir araştırma robotu göndermek olduğunu öğrenir. Profesöre, yeni roketini güncelleyerek veya yükselterek, geliştirip Mars'a göndermesinde yardım etmelisiniz. Uçak, uçan balon, helikopter, zeplin, ufo vs. gibi hava araçlarına çarpmanız durumunda roketiniz zarar görür. Kara bulutlardaki yıldırım roketinizin motorunu kapatacağı için kara bulutlardan uzak durmalısınız. Roketinizi yükseltin, yeni ekipmanların kilidini açmak ve yeni zirvelere ulaşmak için görevleri ve başarıları tamamlayın! Bazı tavsiyeler: - Manevralar için motoru kapatın - Hız, hasarı etkiler, bu yüzden engelden kaçamayacağınızı görürseniz, en azından yavaşlamaya çalışın. Daha fazla tavsiye: – Kanatlar, direksiyon hakimiyetini büyük ölçüde iyileştirir ve ayrıca hava direncini azaltır, bunları satın almayı unutmayın. - Bir görevi tamamlayamazsanız veya tamamlamak istemiyorsanız, onu atlamak için her zaman ödeme yapabilirsiniz (görev açıklama penceresinde $ düğmesi). Tamamlanmış olarak sayılacak, yeni öğelerin kilidi açılacak, ancak görev bonusunu almayacaksınız. Ancak daha sonra tamamlayabilir ve bonusu alabilirsiniz. – Hız kapıları size iki adet istiflenebilir hız tutkunu verir. Biri birkaç saniye ve güçlü, diğeri çok daha uzun sürecek, ancak daha zayıf. A veya Sola – sola dönün D veya Sağ – sağa dönün S veya Down – motoru kapatın W veya Yukarı – güçlendiriciler kullanın

Tekne Savaşları Oyunu Oyna Tekne Savaşları

Tekne Savaşları Oyunu Oyna

Tekneyle Polisten Kaçış Oyunu Oyna Tekneyle Polisten Kaçış

Sürat tekneniz ile polise yakalanmadan mümkün olduğu kadar para toplayarak kaçmalısınız.

Çöp Adam Gölge Diyarı Oyunu Oyna Çöp Adam Gölge Diyarı

Boşluk : Zıplama A : Saldırı 1 S : Saldırı 2 D : Saldırı 3

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna Korsan Adası Nonogram

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna

Uzayda İhanet Oyunu Oyna Uzayda İhanet

Derin uzayda yolculuk eden uzay gemisi mürettebatına ihanet edir gemiyi sabote ederek yok etmelisiniz! . . WASD veya yön tuşları ile hareket edebilir. Ekranın sağ altındaki aksiyon düğmeleri ile görevi yerine getirebilirsiniz.

Uzaylı Dünyası Oyunu Oyna Uzaylı Dünyası

Hepsini vur türünde basit ve sezgisel bir oyun. - Uzaylı düşmanlarla savaşın - Geminizi yükseltin - Patronlarla savaşa katılın - Hikaye şirketi boyunca hareket edin Medeniyetimiz için yeni bir ev bulun. Ama önce tüm düşmanları yok et! Ana hedef, ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaktır! Düşmanlara ateş edin. Geminizi yükseltin. Oyun sırasında güçlendiriciler kullanın, seviyeyi geçmenize yardımcı olabilir. Bölümün sonunda patronlarla savaşın.

Kızgın Köpekbalığı Miami Oyunu Oyna Kızgın Köpekbalığı Miami

Katil köpekbalığınız ile belirli miktarda balık yeme, insan yeme, helikopter ve uçak düşürme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Yön tuşları : Hareket Boşluk : Isırma

Yolcu Gemisi Hafıza Oyunu Oyna Yolcu Gemisi Hafıza

Yolcu Gemisi Hafıza Oyunu Oyna

Gökyüzü Şövalyesi Oyunu Oyna Gökyüzü Şövalyesi

Tüm düşman uçaklarını patlatın! . .

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Anti Virüs Oyunu Oyna Anti Virüs

Uzay geminizle tüm taçlı virüsleri yokedin. Kazandığınız paralarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz.

Çöken Gökyüzü Oyunu Oyna Çöken Gökyüzü

Geminize yaklaşan bombaları kurduğunuz ve kendi kullandığınız taretlerle yok etmelisiniz.

Uçan Robot Oyunu Oyna Uçan Robot

Uçan robotun sağ ve sol ayağındaki roket iticilerini ayrı ayrı kontrol ederek uzay gemisini bulmalısınız. Aynı anda sadece tek tarafı kullanabilirsiniz.

Captain Hangman Oyunu Oyna Captain Hangman

Captain Hangman Oyunu Oyna

Tekne Yapboz Oyunu Oyna Tekne Yapboz

Tekne Yapboz Oyunu Oyna

Blok Vurucu Oyunu Oyna Blok Vurucu

Numaralı blokları vurup patlatmalısınız. Puanlarınızla ateş gücünü ve hızını arttırabilirsiniz.

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Renk Cümbüşü Oyunu Oyna Renk Cümbüşü

Hem kendi çevrenizde dönerken hemde çevrenizdeki nesneler dönerken uzay geminizle aynı renkteki nesneleri vurmalısınız. Topladığınız zümrütlerle yeni gemi alabilirsiniz.

Among Them Boyama Kitabı Oyunu Oyna Among Them Boyama Kitabı

Among Them Boyama Kitabı Oyunu Oyna

Uzay Oyunu Oyna Uzay

Uzay mekiğiniz ile tüm düşmanları vurmalısınız.

Deniz Kaptanı Fark Bulma Oyunu Oyna Deniz Kaptanı Fark Bulma

Deniz Kaptanı Fark Bulma Oyunu Oyna

Hava Savaşı 2D Oyunu Oyna Hava Savaşı 2D

Pervaneli savaş uçağınız ile karadaki, havadaki ve denizdeki tüm düşman tank, uçak, taret, gemi ve helikopterlerini vurmalısınız.

Uzay Ateşi Oyunu Oyna Uzay Ateşi

Uzay mekiğiniz ile düşman gemilerini yokedip yıldızları toplamalısınız. Topladığınız yıldızlarla yüksek model uzay gemisi alabilirsiniz.

Uzay Ateşi 2 Oyunu Oyna Uzay Ateşi 2

Uzay Ateşi 2 Oyunu Oyna

Korsan Sikkeleri Oyunu Oyna Korsan Sikkeleri

Savaş topu ile fırlatacağınız kabarcıklar ile balonları patlatıp aralarındaki altın sikkeleri düşürmelisiniz.

Korsan Sikkeleri 2 Oyunu Oyna Korsan Sikkeleri 2

Savaş topu ile balonları patlatarak altınları toplamalısınız. Fırlatacağınız kabarcığı sonraki kabarcık ile değiştirebilirsiniz.

Korsan Jack Oyunu Oyna Korsan Jack

Sevimli korsan jack'in gemisi korsanlar tarafından istila edilir ve tek istediği değerli sandığına ulaşmaktır! Korsan Jack, göğsüne ulaşmak için elinden geleni yapacaktır. Ölümcül silahlar ve öfkeli korsanlarla dolu bu gemide hayatta kalmak için dikkatli ol. *WASD ve Mobil Dokunmatik Kontrole Geçin *Çift Atlama Mevcuttur

Viking Düello Oyunu Oyna Viking Düello

2 kişilik düello oyununda rüzgarıda hesaba katarak gücü ayarlayıp baltanızı fırlatıp rakibinizi vurmalısınız.

Plaj Motorsikleti Oyunu Oyna Plaj Motorsikleti

Denizde ve karada gidebilen kros motorunuz ile serbest sürüş veya kargo teslimatı yapabilirsiniz. Kargo teslimatında ok işareeti ile yerleri gösterilen tahta kasaları toplayıp gene ok işaretiyle gösterilen teslimat noktalarına ulaştırmalısınız.

Pirate Riddle Oyunu Oyna Pirate Riddle

Hangman game with nice animations.

Kırmızı ve Mavi Kediler Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Kediler

Uzay gemisi maceralarında kırmızı ve mavi iki uzaylı kediye katılın ve yardım edin. Gemide korkunç canavarların olduğunu unutmayın, her an sizi yiyebilirler. Tuzaklarla dolu bu gemide hayatta kalmanız gerekiyor. Siz iki kedisiniz, kırmızı ve mavi. Sen ve arkadaşın, kedilerin anahtarı almasına ve kapıya ulaşmasına yardım etmelisiniz. elmasları toplayın ve puanınızı artırın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Among Us Arena Oyunu Oyna Among Us Arena

Nefes kesen bir Sahtekar savaşına hazırlanın. Uzay mekiğinde geçen oyunda hayatta kalan son kişi olmak için hızlı ve çevik olmalısınız. Paraşütle belirli bölgelere düşen damlalarla bazı bonuslar ve silahlar alarak diğer Sahtekarlara meydan okuyun. Düşmanlarınızı kılıç, silah veya elektrikli testere ile öldürerek gemideki son adam olmak için savaşın! 4 farklı seviye, 12 farklı Sahtekar ve 15 farklı şapka ile karakterinizi özelleştirin. Bu özelleştirmeleri bölümlerden kazandığınız puanlarla yapabilirsiniz. Oyunlar. com iyi oyunlar diler. Bu oyunu oynamak için fare veya dokunmatik yüzey veya W,A,S,D (ok tuşları) ve boşluk kullanın.

Yörünge Oyunu Oyna Yörünge

Yörüngede dönerken mermilerden kaçıp altınları toplamalısınız.

Uzaylı Çatışması Oyunu Oyna Uzaylı Çatışması

Uzaylı Çatışması strateji birimi konuşlandırma oyunudur, yabancı gemileri konuşlandırarak rakibi yenmeniz gerekir. Doğru zamanda doğru gemiyi seçmek, savaşı kazanmanın anahtarıdır. İyi Şanslar Kartı dağıtmak için dokunun ve sürükleyin

3D Among Us Oyunu Oyna 3D Among Us

3d imposter oyununda size verilen görevleri tamamlayın. Giderek zorlaşan görevlerde tüm becerilerinizi gösterin. arkadaşlarını kurtar. ve gemiyi korsanlardan geri alın. Hareket : Ok Tuşları veya WASD Tuşları Saldırı : Boşluk

Kargo Gemisi Yapboz Oyunu Oyna Kargo Gemisi Yapboz

Kargo Gemisi Yapboz Oyunu Oyna

Uzay Hattı Pilotu Oyunu Oyna Uzay Hattı Pilotu

Dünyadan kaçan insanları yıldızlara ulaştırmak için çıktığınız yolda karşınıza çıkan düşmanları alt etmelisiniz. Topladığınız altınlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Uzay Savaşçısı Kaçış Oyunu Oyna Uzay Savaşçısı Kaçış

Uzay savaşçısını sırt roketi ile mümkün olduğu kadar yükseğe uçurarak bulunduğu uzay üssünden kurtarmalısınız. Otomatik hidrolik kapıların zamanlamalarına dikkat etmelisiniz.

Denizci Kurtarma Oyunu Oyna Denizci Kurtarma

Kalyondan rastgele atlayan denizcileri cankurtaran sandalları ile toplamalısınız.

Korsan Çocuk Valto Oyunu Oyna Korsan Çocuk Valto

Korsan Çocuk Valto Oyunu Oyna

Vurucu Pilot Oyunu Oyna Vurucu Pilot

Vurucu Pilot Oyunu Oyna

Hain Çöp Adam Oyunu Oyna Hain Çöp Adam

Yeni bir maceraya hazır mısınız? Çöp Adamlardan Hangisi Sahtekâr Olabilir? Belki de sensin, kim bilir! Gemide bir gezintiye çıkın. Diğer bölümlere giden gizli geçitlerden geçin. Gemiyi sabote et, gezintiye çık. İyi oyunlar! Ok tuşları hareket ettirir.

Galaktik Savaş Oyunu Oyna Galaktik Savaş

Uzay mekiğiniz ile işgalci uzaylı gemilerini vurmalısınız.

Reklam
Rento Fortune Monopoly
Rento Fortune Monopoly
Raumschiff-Verteidiger
Raumschiff-Verteidiger
Bombardierung Der Insel
Bombardierung Der Insel
Tank MIX
Tank MIX
Top Shootout - The Pirate Ship
Top Shootout - The Pirate Ship
Stickman Run - Shadow Adventure
Stickman Run - Shadow Adventure
Hubschrauber Schwarz Ops 3D
Hubschrauber Schwarz Ops 3D
Cloud Flight
Cloud Flight

Ücretsiz Çevrimiçi Gemi Oyunları

Gemi Boyama, Gemi Montaj, Gemi Birleştirme, Gemi Sürme ve Gemi Hafıza gibi alt kategorileri de içeren en iyi gemi oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin gemi oyununu oyna! Gökyüzü Şövalyesi, Anti Virüs, Uzayda İhanet, Tekne Savaşları, Çöken Gökyüzü ve Viking Bulmaca gibi en çok oynanan gemi oyunlarını oynayabilirsiniz.
Gemi Oyunları kategorisindeki yüzlerce gemi oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Gemi Koruma, Büyük Gemi, Gemi Vurma, Gemi Batırma, Yelkenli Gemi, Gemi Patlatma, Hayalet Gemi

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.