Genç Oyunları

Okçu Kahraman Oyunu Oyna Okçu Kahraman

Okçu Kahraman Oyunu Oyna

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Avrupa Nakliye Tırı Oyunu Oyna Avrupa Nakliye Tırı

Avrupa Nakliye Tırı Oyunu Oyna

Puanlı Giydirme Oyunu Oyna Puanlı Giydirme

Puanlı Giydirme Parkurunda artık kendi tarzınızı veya kıyafetlerinizi seçmeyeceksiniz! . . Bu oyunda, önceden belirlenmiş kıyafetleri sonunda eşleştirmek için giydirmeniz gerekiyor. Eşleştirme ne kadar iyi olursa, kazanmak o kadar kolay olur. Bu yüzden giyinirken veya toplarken dikkatli olmalısınız. Bu oyunu seveceğinizi söyleyebilirim! Şimdi deneyin! Tadını çıkar! Hareket etmek için kaydırın

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Çizgi Savunma Oyunu Oyna Çizgi Savunma

Farklı şekillerde çizgi çizerek farklı türlerdeki askerleri savaş meydanına sürerek düşman kuvvetlerini yenmelisiniz.

Ok Sayma Oyunu Oyna Ok Sayma

Sayıları büyük olan cam kapıları seçin, bu ok sayınızı artıracaktır, kırmızı kapılardan kaçınmaya çalışın, ok sayınızı azaltacaktır. Numaranız sıfıra ulaştığında, hızınız aynı yerde durur. Para toplamayı unutmayın, yeni görünümler satın almak için kullanılabilirler! Gelin, katılın ve oynarken iyi eğlenceler! Oynamak için kaydırın

Gerçek Araba Park Etme 2020 Oyunu Oyna Gerçek Araba Park Etme 2020

Gerçek Araba Park Etme 2020 Oyunu Oyna

Işığın Prensleri Oyunu Oyna Işığın Prensleri

Işığın Prensleri, çok eğlenceli bir işbirliği oyunudur. Amaç küreleri bulmaktır ve eğer çarpışırlarsa kapı açık kalırsa kalenin içinde birçok zorluk sizi bekliyor. Oyun web sitenizde yayınlanmaya hazır. Sadece html5 dosyalarını alın ve sunucunuza yükleyin. Bu çok basit! Tek oyuncu: Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın / C – Zıpla / X – Saldırı / Z - Değişim Oyuncu 1: Hareket etmek için AD'yi kullanın / B – Saldırı / V – Zıpla Oyuncu 2: Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın / 3 – Saldırı / 2 – Zıpla

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna

Sihirli Küp Dünyası Oyunu Oyna Sihirli Küp Dünyası

Derin bir nefes alın ve yepyeni ücretsiz bir oyun olan Herobrine ile eğlenceli bulmaca görevlerinin sihirli küp dünyasına dalın! Daha akıllı olmak için mantık seviyelerini geçerken benzersiz bulmacalarla zorlu ve eğlenceli akıllı beyin arayışı oyununu deneyin. Kutuları yakın, şanslı blokları açın, sandıkları alın ve harika bulmacaları ve görevleri çözün. Hey, kahramanın seni bekliyor, o yüzden bu muhteşem Magic Herobrine - akıllı beyin ve bulmaca macera macerasının tadını çıkar! Yakmak ve şanslı blok almak için kasalara dokunun\tıklayın!

Ateş Çocuk ve Su Kız 2 Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız 2

Unutulmuş bir mağaranın derinliklerinde gizli serveti hakkında ilginç bir hikaye duydum kadar Ateş çocuk ve Su Kız boşta uzun bir süre oturdu. Elbette, bu hikayeyi görmezden ve şimdi yolda gidiyoruz edemediler. Pratikte birçok kez çeşitli değişiklikler olmuştur nasıl bir şey, korkuyor değil, aynı zamanda ziyaret etmek için bir şans vardı, antik tapınaklar, onlar için özellikle zor oldu.

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Ateş ve Su Labirent Oyunu Oyna Ateş ve Su Labirent

Rakibinizden önce çıkışa ulaşmalısınız.

Braindom Oyunu Oyna Braindom

Normal sorulara ilginç yanıtlar verilmesi gereken İngilizce zeka soruları içeren bir oyun.

Duvar Kırıcı Oyunu Oyna Duvar Kırıcı

Tuzaklara yakalanmadan tuğla duvarları kırıp geçerek bitişe ulaşmalısınız.

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Kırmızı ve Yeşil Gökkuşağı Oyunu Oyna Kırmızı ve Yeşil Gökkuşağı

Kırmızı ve yeşil gökkuşağı serisinin en efsanesi, daha fazla düşman ve daha fazla özellik ile size ve arkadaşınıza meydan okuyacak. balçık ve yarasaya dikkat! atlama rampalarını kullanın. Anahtarı alın ve görünmez kapıyı görünür yapın. sadece yeşil lazeri kaldırabilir. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Monopoly Online Oyunu Oyna Monopoly Online

Monopoly Online Oyunu Oyna

Gerçek İmkansız Parkur 2 Oyunu Oyna Gerçek İmkansız Parkur 2

Gerçek İmkansız Parkur 2 Oyunu Oyna

Ahbabım Bez Bebek Yapboz Oyunu Oyna Ahbabım Bez Bebek Yapboz

Ahbabım Bez Bebek Yapboz Oyunu Oyna

Arazi Aracı Simülatörü Oyunu Oyna Arazi Aracı Simülatörü

Arazi Aracı Simülatörü Oyunu Oyna

Minecraft Sikke Macerası 2 Oyunu Oyna Minecraft Sikke Macerası 2

Minecraft Sikke Macerası 2 Oyunu Oyna

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 3

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna

Metro Çatışması Oyunu Oyna Metro Çatışması

Yer altındaki metro tünellerini sığınak olarak kullanan tüm teröristleri ekibiniz ile yok etmelisiniz. WASD - hareket Boşluk - Zıplama C - Eğilme Fare - Nişan alma/Ateş etme G - el bombası 1, 2, 3, 4 - silah değiştir Tab (Sekme) - puan tablosu L - fare kilidi modundan çık

Müteahhit Oyunu Oyna Müteahhit

Yeni şehir yapım aşamasında – para kazanmak için mükemmel bir fırsat! İnşaat malzemeleri üretmek ve satmak için tesisler inşa edin. Madalyalar ve başarılar kazanmak size yükseltme puanları verecektir. Üretkenliğinizi artırmak için harcayın. Sonucunuzu iyileştirmek ve daha fazla yükseltme puanı almak için seviyeleri tekrar oynayın Bronz madalya sana 100 puan verir, Gümüş +50 verir, Altın +50 daha verir, altın madalya gereksinimlerinin üzerindeki her 10$ size 1 yükseltme puanı verir. Bitkileri hızlıca seçmek için sayıları kullanın: İlk tesisi seçmek için 1'e basın İkinci tesisi seçmek için 2'ye basın vb. . Büyük haritalar için: Aynı tesisi seçmek, kamerayı o tesise odaklayacaktır WASD veya Oklar – kameraları hareket ettirin Haritayı sürüklemek için fareyi tıklayıp basılı tutabilirsiniz.

Minecraft Testi Oyunu Oyna Minecraft Testi

Minecraft Testi Oyunu Oyna

Korkunç Nine - Korku Köyü Oyunu Oyna Korkunç Nine - Korku Köyü

Korkunç Nine - Korku Köyü Oyunu Oyna

Minecraft Hayatta Kalma Oyunu Oyna Minecraft Hayatta Kalma

Minecraft Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Ninja Çatışma Oyunu Oyna Ninja Çatışma

Sinsi ninja, keskin nişancı geyşa, Budist keşiş ve tam zırhlı bir samuraydan oluşan takımınızdaki karakterlerden herhangi birini seçip çıkacağınız arenada mümkün olduğu kadar düşmanı yok etmelisiniz. Kazandığınız yıldızlarla güçlü silah ve özellikler bulunan sandıkları açabilirsiniz.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Araç Yıkama ve Bakım Oyunu Oyna Araç Yıkama ve Bakım

Tamirhanenize gelen araba, kamyon, minibüs, okul otobüsü, limuzin, tank, uçan daire vs. vs. gibi araçları temizleyip yıkadıktan sonra gerekliyse lastiklarini şişirmeli, benzin doldurmalı veya pasta cila çekmelisiniz.

Kahraman 4 - Düşman Kesici Oyunu Oyna Kahraman 4 - Düşman Kesici

Eşi görülmemiş bir gücünüz ve devasa pençeleriniz var. Şehir düşmanlar tarafından ele geçirildi. Onları parçalara ayırın. Zırhlı devleri yok edin. Düşmana uzun menzilli bir atış yapın ve onu parçalara ayırın. Dairesel bir darbe etrafındaki tüm düşmanlara hasar verir. Hasarlı düşmanlar hala tehlikelidir ve sizi kovalayıp size saldıracaktır. Kafasız düşmanlar, konumun etrafında rastgele bir yönde koşacak. Sol Fare Tuşu - Pençe Vuruşu Sağ Fare Tuşu - Hedefe Atın Fare tekerleğine basın - Dairesel vuruş F - Düşmanı yakala Sol Fare Tuşu - Yakalanan Bir Düşmanı Atın Fare - Etrafınıza bakın WASD - Hareket Uzay - Zıpla Shift - Çalıştır

Şeker Kapmaca Oyunu Oyna Şeker Kapmaca

Belirtilen miktarda altın nokta ve şekerleme toplayarak çıkışa inmelisiniz.

Sadece Çiz 3D Oyunu Oyna Sadece Çiz 3D

Resim ve çizimlerdeki eksik bölümleri çizerek tamamlamalısınız.

Engebeli Köy Yolu Oyunu Oyna Engebeli Köy Yolu

Kamyonetinizi dikkatli sürerek, zorlu arazideki engelleri aşıp, yükünüzü mümkün olduğu kadar eksiksiz olarak teslim etmelisiniz. Kamera açısını istediğiniz gibi değiştirerek her yönden bakabilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Kamera Boşluk : Fren

Patlamış Mısır Yarışı Oyunu Oyna Patlamış Mısır Yarışı

Patlamış Mısır Yarışı, patlamış mısır hakkında harika ve ilginç bir 3D yarış oyunudur, bu oyunda mısırı patlamış mısır haline getirmenin sevincini hissedebilirsiniz! Öncelikle koçanın üzerindeki çıplak mısırın tüm çekirdekleri toplamasına yardım etmelisiniz. Yolda, onlara dokunursa mısırları anında patlamış mısıra dönüştürecek bazı makineler göreceksiniz! O halde hadi bu eğlenceli oyunu oynayalım. Öyleyse bu eğlenceli oyunu oynayalım ve kaç seviyeyi tamamlayabileceğinizi görelim! İyi oyunlar! Hareket etmek için kaydırın

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Canavar Kamyon 2D Oyunu Oyna Canavar Kamyon 2D

Canavar kamyonunuz ile mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Adam Topla ve Saldır 2 Oyunu Oyna Adam Topla ve Saldır 2

Tuzaklara takılmadan kafeslerdeki avcıları toplayarak dev kaplana ulaşmalısınız.

Emsalsiz Okçular Oyunu Oyna Emsalsiz Okçular

Bu, oynamanın birçok farklı yolu olan bir okçuluk oyunudur. Oyunda oyuncular tek başlarına gitmeyi veya benzersiz bir savaş modunu deneyimlemeyi seçebilirler, o yüzden gelin ve deneyin! Nişan almak için farenizi kullanın ve ateş etmek için tıklayın!

Meyve Şişleme Oyunu Oyna Meyve Şişleme

Meyve Şişleme, alınması son derece kolay olan sıradan bir oyundur ve aynı zamanda ücretsiz bir çevrimiçi eşleştirme oyunudur. Oyun alıç ve meyve içerir, aynı renkteki çeşitli meyveler bir alıç oluşturmak için çatalın üstüne düşer, çatal oyun uymazsa biter, kaç tane alıç alabileceğinizi görmeye çalışın. Oynamak için fare veya dokunun.

Ayak Doktoru Oyunu Oyna Ayak Doktoru

Ayak Doktoru Oyunu Oyna

3B Süper Yarış Oyunu Oyna 3B Süper Yarış

3B Süper Yarış, erkekler için eğlenceli ve ücretsiz bir çevrimiçi eğlence oyunudur. Kalabalığın yürüyen merdivenler ve yollardan hedeflerine ulaşmasına izin vermelisiniz. Oyunda kalabalığı tehlikeli bölgeden geçirmek için makul bir süre seçmeniz ve sonunda arabalara ulaşmanız gerekiyor. Gelen ve giden her türlü araçtan kaçınmaya çalışın, araçlara çarpmaktan ve insanları kaybetmekten kaçının. Gelin bize katılın ve meydan okumayı kabul edin! Oynamak için fare veya dokunun.

Kaykay Parkuru Oyunu Oyna Kaykay Parkuru

Paten kaymayı sever misin? Farklı kaykaylar ve paten becerileri denemek ister misiniz? Kaykay Parkuru eğlenceli bir gündelik oyundur. Bu oyunun amacı, bitiş çizgisine ulaşana kadar engellere göre herhangi bir zamanda kaykayın konumunu değiştirmektir. Ayrıca engelleri aşmak için mümkün olduğunca çok kaykay toplamanız gerekiyor. Artık beklemeyin, sadece buraya gelin ve yeni oyunumuzun tadını çıkarın! Hareket etmek için kaydırın

2048 Parkuru Oyunu Oyna 2048 Parkuru

2048 Parkuru, erkekler için yepyeni bir ücretsiz dijital çevrimiçi oyundur. Oyunda, farklı sayılarda birleştirmek için topunuzu kontrol edin! 2048 birleşene kadar aynı numara ve renkteki topları birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, yolda birçok engel var. Nihai puan, birleştirdiğiniz sayıya bağlıdır. Sayı ne kadar büyükse, puan o kadar yüksek ve ödül o kadar zengin olur. İyi oyunlar! Oynamak için fare veya dokunun.

Reklam
Subway Surfers Weltreise - Singapur
Subway Surfers Weltreise - Singapur
Heldentürme
Heldentürme
Arrow Count Master
Arrow Count Master
Brain Master IQ Challenge
Brain Master IQ Challenge
Extreme ATV Quad Racer
Extreme ATV Quad Racer
Finger Driver Neon
Finger Driver Neon
Popsy Princess Jigsaw Puzzle
Popsy Princess Jigsaw Puzzle
Ball Fill 3D
Ball Fill 3D

Ücretsiz Çevrimiçi Genç Oyunları

Genç Giydirme ve Genç Kız gibi alt kategorileri de içeren en iyi genç oyunları kategorisindeki dokuz yüze yakın oyun içinden istediğin genç oyununu oyna! Bıçak Birleştir ve Fırlat, Ormandaki Yamyamlar, Osuruk Kralı ve Ölü Hedefler gibi en çok oynanan genç oyunlarını oynayabilirsiniz.
Genç Oyunları kategorisindeki dokuz yüze yakın genç oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.