Gerçekçi Oyunları

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Olivia Gerçek Saç Kesimi Oyunu Oyna Olivia Gerçek Saç Kesimi

Olivia görünüşünü değiştirmek istiyor! Ona gerçekten yakışan bir saç modeli bulmasına yardım edin. Mükemmel kombinasyonu bulana kadar saçını kesin, kıvırın, düzeltin veya boyayın. Yaratıcılığınızı işe koyun ve Olivia'ya yepyeni bir görünüm kazandırın.

Virane Şehir Arabası 3 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 3

Kontrolü ve grafikleri bir önceki sürümüne göre iyileştirilmiş olan oyunun 1 veya 2 kişilik modunda da en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Gerçek Araba Yanlama Oyunu Oyna Gerçek Araba Yanlama

Gerçek Araba Yanlama Oyunu Oyna

2 Kişilik Tavla Oyunu Oyna 2 Kişilik Tavla

Tavla, dama ve satrançla birlikte mevcut en eski oyunlardan biridir. Muhtemelen bu oyun yaklaşık 5000 yaşındadır ve belki de eskiden eski Mezopotamya olan modern Irak topraklarında ortaya çıkmıştır. Bunu destekleyen son kanıtlar, bu çok erken kemiklerin (insan kemiklerinden yapılmış) bölgede keşfedildiği zaman bulunmuştur. Bu tür kanıtlar oldukça tartışmalıdır, ancak antik çağlardaki bu oyunun anlamında, modern zamanlarda "Tavla" haline gelen birçok benzer oyun vardı.

Gerçek Satranç Oyunu Oyna Gerçek Satranç

2 kişilik veya bilgisayara karşı 6x6 veya 8x8 ölçülerinde oynayabileceğiniz satranç

Zombi Arenasında Hayatta Kalma Oyunu Oyna Zombi Arenasında Hayatta Kalma

Zombi Arenasında Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Audrey'in Mükemmel Saç Kesimi Oyunu Oyna Audrey'in Mükemmel Saç Kesimi

Güzel kızımız Audrey'in yeni bir saç kesimi yapma zamanı geldi ve o sadece makas konusunda sana güveniyor! Ona şık ve göz alıcı bir makyaj yap, sonra makyajını yap, modaya uygun ışıltılı bir elbise seç ve ona da bazı aksesuarlar ver! Yardımınla partinin öfkesi olacak!

Gerçek Satranç Online Oyunu Oyna Gerçek Satranç Online

Gerçek Satranç Online Oyunu Oyna

Bovling Strike Kralı Oyunu Oyna Bovling Strike Kralı

Bovling topunu fırlatarak tek atışla tüm lobutları devirip strike yapmaya çalışmalısınız.

Çekici Tır Simülatörü Oyunu Oyna Çekici Tır Simülatörü

Çekici Tır Simülatörü Oyunu Oyna

Aptal Zombiler Oyunu Oyna Aptal Zombiler

Bir adam, bir tüfek ve zombi sürüsü. . . Tüfeğiniz ve duvarlardan sektirebileceğiniz mermiler ile tüm zombileri vurmalısınız.

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna Uçan Araba 4

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna Uçan Araba 2

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna

Siber Kamyon Simülatörü Oyunu Oyna Siber Kamyon Simülatörü

Siber arazi kamyonunuz ile engelleri aşarak hedef konuma ulaşmalısınız.

Belediye Otobüsü Oyunu Oyna Belediye Otobüsü

Halk otobüsünüz ile süre dolmadan önce yolcuları duraklardan alıp varış noktasındaki durakta indirmelisiniz.

Hint Kargo Tırı Oyunu Oyna Hint Kargo Tırı

Verilen işlere göre römorkları alıp teslimat noktasına ulaştırmalısınız.

Ağır Yük Kamyon Şoförü Oyunu Oyna Ağır Yük Kamyon Şoförü

Yükünüzü aldıktan sonra engebeli dağ yollarından ilerleyerek en az zayiat ile teslimat noktasına ulaşmalısınız.

Kardan Adam Yapboz Oyunu Oyna Kardan Adam Yapboz

Kardan Adam Yapboz Oyunu Oyna

Çöp Kamyonu Simülatörü Oyunu Oyna Çöp Kamyonu Simülatörü

Kamyonunuzla ok işaretini takip ederek gösterilen yerlerdeki çöp konteynerlerini toplamalısınız.

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna Uçan Araba 3

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna

Sığınakta Hayatta Kalma Oyunu Oyna Sığınakta Hayatta Kalma

Kapana kısıldığınız yeraltı sığınağında zombileri tabanca ve tüfeğinizle öldürerek hayatta kalmalısınız. Mermi otomatlarından kurşun alabilirsiniz.

Jessie ve Noelle'in Gerçek Makyajı Oyunu Oyna Jessie ve Noelle'in Gerçek Makyajı

Eğlenceli gerçek makyaj maceralarında Jessie ve Noelle'e katılın! İlk önce bazı sağlıklı tedaviler uygulamanız ve cildini temizlemeniz gerekecek. Parkta yürüyüşe çıkmayı planlıyorlar, bu yüzden mükemmel kıyafeti elde etmek için kızlarla makyaj yapın ve oyun giyin. Stillerini makyajlarıyla eşleştirebilir ve muhteşem görünebilirler mi?

Arazi Kamyonu Oyunu Oyna Arazi Kamyonu

Yük kamyonunuz ile sis ve yağmur gibi hava koşullarında, engebeli arazide varış noktanızı bulup malları teslim etmelisiniz.

İş Makinesi Simülatörü Oyunu Oyna İş Makinesi Simülatörü

İşte 3 boyutlu iş makinesi ve inşaat araçları ile bir yol ve inşaat simülasyon oyunu. Her seviyede sağlanan inşaat araçları ile tüm görevleri zamanında tamamlamalısınız. Çoğu, işaretli alanlara istikrarlı bir şekilde gitmenizi gerektirir. Sakin olun ve dikkatli sürün! WASD - hareket, Boşluk - fren

Toyota Land Cruiser Cip Oyunu Oyna Toyota Land Cruiser Cip

Toyota Land Cruiser Cip Oyunu Oyna

Boeing Uçuş Simülatörü 3D Oyunu Oyna Boeing Uçuş Simülatörü 3D

Boeing Uçuş Simülatörü 3D oyunu nasıl bir pilot gibi bir uçak uçmak için gösterecektir harika bir uçuş simülatörü oyunu! Bu gerçekçi uçak pilot simülatörü nasıl güvenli bir şekilde yere yerden uçak pilot ve yere geri arazi öğretir. Pilot koltuğuna kendinizi koyun ve bu şaşırtıcı uçan simülatör oyunu oynayın. Hızlanma ve şasi serbest bırakma ve kapatma gibi ek seçeneği etkinleştirmek için düzlem ivelive fareyi kontrol etmek için Oklar'ı kullanın.

Nascar Tur Yarışı Oyunu Oyna Nascar Tur Yarışı

Nascar Tur Yarışı Oyunu Oyna

Belediye Çöp Kamyonu Oyunu Oyna Belediye Çöp Kamyonu

Belediye temizlik görevlilerinin çilelerine ortak olun! . . Kesinlikle hiç bir araca çarpmadan, kamyonu devirmeden ve gerektiğinde koca kamyonu daracık yerlere sokup, çöp konteynerlerini topladıktan sonra geri dönüşüm alanına taşımalısınız. WASD : Hareket

Örümcek Trump Oyunu Oyna Örümcek Trump

İp atıp tavana tutunarak bitişe ulaşmalısınız. İple tutunduktan sonra ipi kısaltıp uzatabilir ve sağa sola sallanıp ivme kazanabilirsiniz.

Petrol Tankeri Simülatör Oyunu Oyna Petrol Tankeri Simülatör

Yakıt tankerini, ok işaretlerini takip ederek petrol rafinerisine ulaştırmalısınız.

Uçan Motor Simülatörü Oyunu Oyna Uçan Motor Simülatörü

Uçan motorunuza atlayın ve yoğun şehir trafiğinin üstesinden gelin. Motorunuzu kanatlı uçan motora dönüştürmek için bir düğmeye basın. Nitro güçlendirmeyi kullanarak yüksek hız sınırlarının tadını çıkarmak için bisiklet motorunu çalıştırmanız yeterlidir. Uçak modunda gökyüzünde yüksek uçun ve nitro güçlendiricilerle aşırı hızlara dokunun. Uçan motosikletinizde uçan taksi hizmeti sağlayabilir ve taksi ücretlerini toplayabilirsiniz. En iyi uçan motosiklet oyunu ile yolculara heyecan verici uçan ulaşım deneyimi sunun. Benzersiz uçan taksi hizmetinin tadını çıkarın ve sokaklarda sürerken devasa açık dünyayı keşfedin. En iyi uçan motosiklet simülatörlerinden birinde uçan motosikletin en iyi pilotu olun! Uçak uçuş modunda gökyüzüne çıkın ve uçan kontrolleri kullanarak inanılmaz uçan stuntlar yapın. Uçan motosiklet oyunlarında, jet motorları bisikleti uçan taksi bisikletine dönüştürmek için kullanılır. Gerçekçi bisiklet sürüşü ve uçan kontrollerle oyuna dokunarak ücretsiz bisiklet oyunu Uçan Motosiklet Gerçek simülatörünü indirin ve insanları en iyi uçan bisiklet oyunlarından birinde hedeflerine taşımak için uçan taksi bisikletini kullanın. Oyuncu hareketi için W, A, S, D tuşlarını kullanın. El freni için B kullanın.

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna 2 Kişilik Taş Kağıt Makas

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Gerçek Motor Yarışı Oyunu Oyna Gerçek Motor Yarışı

Rakiplerinizden önce turları tamamlayıp bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

EVO Şehir Sürüşü Oyunu Oyna EVO Şehir Sürüşü

BMW i8, Mercedes, Lamborghini ve Ferrari gibi spor arabalarla şehrin sokaklarını keşfe çıkın.

Vahşi Av Oyunu Oyna Vahşi Av

Orman, virane köy veya karlı bölgeden birini seçip belirtilen miktar kadar vahşi hayvanın izini sürerek bulup vurmalısınız.

Rus Otobüs Simülatörü Oyunu Oyna Rus Otobüs Simülatörü

İlçe garajındaki duraklara yanaşıp yolcuları aldıktan sonra trafik kurallarına riayet ederek hedef noktaya ulaştırmalısınız.

Neşeli Boyama Oyunu Oyna Neşeli Boyama

Çizgi çizme, kare doldurma, boyama gibi beş farklı eğitici mini oyun içeren boyama oyunu.

Hileli Parkur 2 Oyunu Oyna Hileli Parkur 2

Öğeleri vurmak için kırmızı hedeflere nişan almanız gerekir. Yeşil bir hedefle karşılaşırsanız, başarıyla geçebileceğiniz anlamına gelir. Rakibinizin başka bir yolda koştuğunu ve sizi durdurabileceğini unutmayın. Dikkatli olmalısın. Tamam, oyun zamanına başla! İyi oyunlar! Kontrol etmek için kaydırın

Taksi Simülatörü Oyunu Oyna Taksi Simülatörü

Şehirden veya şehir dışından alacağınız yolcuları süre bitmeden önce gidecekleri yere ulaştırmalısınız. Yolcuları indireceğiniz park yerine doğru yönde park etmelisiniz.

Jet Ski Şampiyonası Oyunu Oyna Jet Ski Şampiyonası

Jet Ski Şampiyonası Oyunu Oyna

Gelişmiş Araba Park Etme Oyunu Oyna Gelişmiş Araba Park Etme

WASD tuşları ile arabayı kontrol ederken fare ile kamera açısını değiştirip aracınızın istediğiniz tarafından bakarak park etmelisiniz.

Çöp Adam Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Dövüşü

Çeşitli çöp adam karakterlerinin yer aldığı oyunda bir çok özel harekette yapılabiliyor. Menüden Training Mode seçerek tuşları ve özel saldırıları keşfedebilirsiniz.

Akrobatik Araba Simülatörü Oyunu Oyna Akrobatik Araba Simülatörü

HD arabalarla imkansız akrobasi hareketleri yapmaya hazır olun. Birkaç engelle imkansız parkurlarda hızlı araba sürme deneyiminin keyfini çıkarın. Dik yollarda direksiyonu dikkatli kullanın. Her görevin zorlu ve zorlu yolları vardır. Sınırlı bir süre ile görevi tamamlamak için hızı yönetmeniz gerekiyor. Pistte sürmek tek yoldur, pisti kaybederseniz görevi kaybedersiniz. Kendinizi imkansız pistlerde profesyonel stunts sürücüsü yapmak için aracı kullanmak için becerilerinizi kullanın. Görev zorluğu size meydan okumak için artacaktır. Özellikler: - 45+ Görev(Zaman tabanı) - Gerçekçi dokulara ve fiziğe sahip 15 spor araba. - yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi grafikler. - 3 farklı sürüş modu (Drift, Eğlenceli oyun, Arcade). Hız için "W"ye, fren için "S"ye, sağa dönüş için "D"ye, sola dönüş için "A"ya basın. NOS için "F"ye ve el freni için "boşluk"a basın.

Kapak Kızı Gerçek Makyaj Oyunu Oyna Kapak Kızı Gerçek Makyaj

Bir derginin kapağında görünen bir moda ikonu için benzersiz stiller yaratın! Kıyafet kombinasyonlarıyla oynayın, kıyafetle uyumlu güzel bir makyaj yapın ve kapak kızımızın spot ışığında harika görünmesini sağlayın. Son olarak, uzman bir grafik tasarımcı olarak derginin son görünümünü siz seçeceksiniz!

Aptal Zombiler 2 Oyunu Oyna Aptal Zombiler 2

Duvarlardan sektirebileceğiniz mermiler ile platformlar üzerindeki zombileri en az mermi ile vurmalısınız. Kalan mermiler puan yazılır.

Askeri Roket Taşıyıcı Oyunu Oyna Askeri Roket Taşıyıcı

Askeri roket taşıyıcı aracı mayınlı yoldan varış noktasına ulaştırıp, belirleyeceğiniz hedefe roketi fırlatmalısınız.

Gelin Stüdyosu Oyunu Oyna Gelin Stüdyosu

Gelin Stüdyosu Oyunu Oyna

Kutu Kola Vurma Oyunu Oyna Kutu Kola Vurma

Fırlatacağınız beyzbol topları ile isabetli atışlar yaparak tüm içecek kutularını düşürmelisiniz.

Reklam
Gerçekçi Uçan Spor Araba
Gerçekçi Uçan Spor Araba
Hileli Parkur 2
Hileli Parkur 2
3B Arazi Aracı
3B Arazi Aracı
Tilki Golf
Tilki Golf
İnanılmaz Ateşli Tekerler
İnanılmaz Ateşli Tekerler
İş Makinesi Simülatörü
İş Makinesi Simülatörü
Aslan Avlama 3D
Aslan Avlama 3D
Elit Okçu
Elit Okçu

Ücretsiz Çevrimiçi Gerçekçi Oyunları

Gerçekçi Hortlak, Gerçekçi Zombi, Gerçekçi Araba ve Gerçekçi Otobüs gibi alt kategorileri de içeren en iyi gerçekçi oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin gerçekçi oyununu oyna! Çöp Adam Düello Arena, Uçan Araba 5, Sığınakta Hayatta Kalma ve Kapak Kızı Gerçek Makyaj gibi en çok oynanan gerçekçi oyunlarını oynayabilirsiniz.
Gerçekçi Oyunları kategorisindeki yüzlerce gerçekçi oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.