GirlsPlay Oyunları

Restoran Yenileme Oyunu Oyna Restoran Yenileme

Audrey, bu felaket restoranı döndürmek ve başarılı kılmak için işe alındı. Yine de bir karışıklık olduğu kesin! Odadaki kiri temizlemesine, vakumlamasına ve yıkamasına yardım edin ve ardından kırık sandalyeleri ve ışıkları tamir edin. Ardından restoran için süslemeler ve yeni bir özel yemek seçin! Sizin katkılarınızla Audrey's burayı şehirdeki en iyi restoran yapacak!

Rock Grubu Giydirme Oyunu Oyna Rock Grubu Giydirme

Hazır, sabit, rock! Asi kızlarımız için rock tarzınızı yaratın. Kıyafet kombinasyonlarıyla oynayın ve en iyi kıyafetleri yaratın ve ardından bir gitarla aksesuarlara ekleyin. Harika kıyafetlerle sahneyi sallamaya hazırlanın!

Prenses Seviye Listesi Oyunu Oyna Prenses Seviye Listesi

En sevdiğin prenseslerle kendi seviye listeni oluştur! Eşsiz listenizi yapın, hangi öğelerin uygun veya hayır olduğuna oy verin ve prenseslerle süsleyin. Hadi gidelim!

Rock Yıldızı Moda Görünümü Oyunu Oyna Rock Yıldızı Moda Görünümü

Bir rock yıldızı görünümü asla başarısız olmaz ve prensesler bunu bilir! Oyunu hızlandırmaları için mükemmel rockstar görünümünü elde etmelerine yardımcı olacak mısınız? İlk olarak, kızlar için şaşırtıcı makyaj oluşturmak için karıştırın ve eşleştirin ve bundan sonra tarzı havalı kıyafetlerle tamamlayın. İyi oyunlar!

Noel Baba'nın Oyuncak Dükkanı Oyunu Oyna Noel Baba'nın Oyuncak Dükkanı

Noel Baba için hediye listenizi hazırladınız mı? Acele et! Noel'e kadar fazla zamanımız yok ve Noel Baba'nın sizin yardımınıza ihtiyacı var. Gelin ve trenlerden kalelere, bebeklere ve tek boynuzlu atlara kadar her türlü oyuncağı bir araya getirin. Hadi biraz çocukları mutlu edelim!

Görünüş Alışveriş Yarışı Oyunu Oyna Görünüş Alışveriş Yarışı

Prenseslerin sana karşı bir meydan okuması var. Hazır mısın? Verilen her tarza göre kıyafet alışverişi yapmak zorunda kalacaksınız. Daha fazla kıyafet satın alabilmek için para toplayın. Kızların denemesi için inanılmaz kıyafetler oluşturmak için kıyafetleri karıştırmayı ve eşleştirmeyi bile deneyebilirsiniz. Gidelim!

Ormandaki Küçük Evcil Hayvan Dükkanı Oyunu Oyna Ormandaki Küçük Evcil Hayvan Dükkanı

Prenses, Ormandaki Küçük Evcil Hayvan Dükkanı'nı yeni açtı, ama biraz boş. Sevimli orman yaratıklarını yaratmak için para toplamasına yardım edin. Tüm gizli evcil hayvanları bulmak için onları müşterilere sat ve daha fazla para topla. İyi oyunlar!

Oyuncak Yapıcı Oyunu Oyna Oyuncak Yapıcı

Oyun zamanı! Kendi oyuncağınızı yaparken iyi eğlenceler. Kendi benzersiz oyuncağınızı yaratmak için hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanın, farklı vücut şekillerini, göz rengini, ağızları, boynuzları, kulakları, aksesuarları ve çok daha fazlasını karıştırıp eşleştirin!

Süper Model Podyum Giydirme Oyunu Oyna Süper Model Podyum Giydirme

Tüm zamanların en ikonik süper modellerini giydirin. Pist defilesine hazırlanmaları gerekiyor, bu yüzden sizin işiniz her biri için en göz alıcı kıyafetleri yaratmak ve oyunu hızlandırmak için onlara aksesuarlar eklemek. İyi eğlenceler!

Hazine Adası - Cep Korsanları Oyunu Oyna Hazine Adası - Cep Korsanları

Hazine Adasındaki bulmaca macerasında korsan ekibine katılın! Patlayıcı kombinasyonlar oluşturmak için 3 veya daha fazla mücevheri eşleştirin. Katrana dikkat edin, gülleleri ateşleyin ve elmasların kilidini açmak için iskelet anahtarı kullanın. Bonus seviyelerini keşfetmek için her bulmacayı akıllıca tamamlayın!

Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri Oyunu Oyna Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri

Aman Tanrım, gösteri zamanı! Yaratıcılığınızı kullanın ve bu güzel ünlülerin yepyeni podyum şovlarına hazırlanmalarına yardımcı olun. Bu sefer, gerçek pop yıldızı ikonları gibi görünmelerini sağlamak için kıyafetleri karıştırmanız ve yürümeniz gerekecek. Hazır? Hadi oynayalım!

Yukiko'nun Suşi Dükkanı Oyunu Oyna Yukiko'nun Suşi Dükkanı

Yukiko'nun müşterileri için en iyi suşiyi hazırlamak için ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri toplamasına yardım edin. İlk başta geniş bir suşi seçkisine sahip olmayacaksınız, ancak olabildiğince çok suşi satmak için acele ederseniz madeni para toplayacak, yeni malzemelerin kilidini açacak ve yeni tarifler yaratacaksınız.

Arkadaşlarla Moda Oyunu Oyna Arkadaşlarla Moda

En heyecan verici moda çok oyunculu yarışmasına katılın! Stil savaşında arkadaşlarınıza meydan okuyun. Bir takma ad seçin ve ardından kendi benzersiz avatarınızı yaratın. Her temaya uyan harika kıyafetler yaratmak için kıyafetleri ve aksesuarları karıştırıp eşleştirin. Moda becerilerinizi gösterin ve çok eğlenmeyi unutmayın!

Hangi Prenses Tarzı? Oyunu Oyna Hangi Prenses Tarzı?

Audrey'nin içindeki prensesi keşfetmesine yardım et. Kıyafetleri karıştırın ve eşleştirin, makyajını düzeltin ve Audrey'nin sizin için hazırladığı tüm harika kıyafetleri bularak eğlenin. Eğlenin!

Bebe Prenseslerin Pijama Partisi Oyunu Oyna Bebe Prenseslerin Pijama Partisi

En sevdiğiniz küçük prenseslerini pijama Partisi var! Çekme olması gereken, yatak odası ve süsleyin. Sonra, her biri için mükemmel saç modelleri ve kıyafetler seçin. Hazırlıkları tamamlamak, parti zamanı - çay, harika bir buz spot-büyü, biraz karaoke ve bu muhteşem pijama Partisi hatırlamak için bazı fotoğraf çekmek için unutmayalım!

Jessie ve Noelle'in Gerçek Makyajı Oyunu Oyna Jessie ve Noelle'in Gerçek Makyajı

Eğlenceli gerçek makyaj maceralarında Jessie ve Noelle'e katılın! İlk önce bazı sağlıklı tedaviler uygulamanız ve cildini temizlemeniz gerekecek. Parkta yürüyüşe çıkmayı planlıyorlar, bu yüzden mükemmel kıyafeti elde etmek için kızlarla makyaj yapın ve oyun giyin. Stillerini makyajlarıyla eşleştirebilir ve muhteşem görünebilirler mi?

Prenses Gelinlik Tasarımı Oyunu Oyna Prenses Gelinlik Tasarımı

Bu yeni Prenses Gelinlik Tasarımında benzersiz gelinlikler tasarlayın! Prenseslerin tavsiyene ve terzilik becerilerine ihtiyacı var. Bol elbise parçaları ve renkleri ile harika elbiseler yaratabilirsiniz. Sayende prensesler harika görünecek!

Burçlar Hashtag Mücadelesi Oyunu Oyna Burçlar Hashtag Mücadelesi

Bu zodyak mücadelesine hazır mısınız? Bu yeni moda hashtag mücadelesinde Sarışın Prenses ile eğlenin. Her burç için kıyafetleri eşleştirmeye çalışın, bir selfie çekin ve sosyal medyada yayınlayın.

Tokyo Moda Haftası Oyunu Oyna Tokyo Moda Haftası

Tokyo Moda Haftası'nda Audrey, Noelle ve Yuki'ye katılın! Kızları bu büyük olay için hazırlayın. Her kız için en çekici kıyafeti bulana kadar kıyafetleri karıştırın ve eşleştirin. Ve unutmayın, sahne onlarındır, bu yüzden kızların harika göründüğünden emin olun!

Jessie'nin Kendin Yap Makyaj Serisi Oyunu Oyna Jessie'nin Kendin Yap Makyaj Serisi

Hiç bütün bir makyaj çizgisi tasarlamayı hayal ettiniz mi? Artık bu harika makyaj makinesini kullanarak Jessie için yeni bir makyaj paleti oluşturabilirsiniz. Ruj, far ve saç boyası için hayal ettiğiniz her rengi elde etmek için meyve ve çiçekleri birleştirebilirsiniz. Biraz parıltı ekleyin ve şimdiye kadarki en güzel makyajı yaratın!

Moody Ally'yi Neşelendirin Oyunu Oyna Moody Ally'yi Neşelendirin

Moody Ally üzgün ve neşelenmek için yardımına ihtiyacı var! Onu sevimli arkadaşlarıyla parkta eğlenceli bir yürüyüşe çıkarın. Onu mutlu etmek için 3 lezzetli atıştırmalıktan birini pişirin! Ve elbette, çizimlerini renklendirerek yaratıcı kalmasına yardımcı olun! Onun gününü aydınlatacak mısın?

Prensesler Gezegeni Kurtarıyor Oyunu Oyna Prensesler Gezegeni Kurtarıyor

Güzel kızlarımız için yeni slogan çöp atmak değil! Onlara katılın ve gezegeni kurtarma görevlerinde onlara yardım edin. Sahili ve ormanı geri dönüştürün, temizleyin ve süsleyin. Bundan sonra, her prenses için mükemmel kıyafeti bulmak için kıyafetleri karıştırıp eşleştirin. Çok eğlenceli olacak!

Prenses Özçekimi Oyunu Oyna Prenses Özçekimi

Hiç prenses olmayı hayal ettin mi? Kendi prensesinizi yaratın, vücudun şeklini ve boyutunu, renklerini, saç stilini, kıyafetini seçin ve arkadaşlarınıza göstermek için bir selfie çekin. İyi oyunlar!

Peri Elbise Tasarımı Oyunu Oyna Peri Elbise Tasarımı

Prensesler harika bir fikre sahiptir. Peri olmayı hayal ederler. Makyajda onlara yardım edin ve benzersiz elbiseler tasarlayın, böylece kısa sürede hazır olabilirler. Sayende prensesler harika görünecek!

Efsanevi Moda - Hollywood Sarışını Oyunu Oyna Efsanevi Moda - Hollywood Sarışını

Efsanevi Moda İkonu Marilyn Monroe bir keresinde “hepimiz yıldızız ve parıldamayı hak ediyoruz” demişti! Öyleyse bir yıldız olun ve 1950'lerde bir Hollywood sarışınının göz alıcı hayatını keşfedin. Güzel oyuncu için mükemmel makyajı seçin ve birkaç ikonik elbise ve saç modeli arasından seçim yapın. Yakın çekim için hazır mısın?

Prenseslerin Düğün Gezisi Oyunu Oyna Prenseslerin Düğün Gezisi

Deniz Kızı, Ella, Blondie ve Beauty, düğününde en iyi arkadaşlarına sürpriz yapmak istiyor. Tüm harika kıyafetleri deneyin, bazı aksesuarlar seçin ve birkaç fotoğraf çekin. Ardından, resimleri dekore etmenin, havalı bir çerçeve ve bazı filtreler seçmenin ve sosyal medyada yayınlamanın zamanı geldi.

Kızların Büyüleyici Kış Balosu Hazırlığı Oyunu Oyna Kızların Büyüleyici Kış Balosu Hazırlığı

Evet, bugün kış balosu. Annie ve Eliza eğlenmek için sabırsızlanıyor. Bu büyük gece için muhteşem olmalarına yardımcı olun. Havalı bir makyaj seçin ve görünümü şık kıyafetlerle tamamlayın. Senin sayende, şaşırtıcı görünecekler!

Annie Havalı Moda Blogu Oyunu Oyna Annie Havalı Moda Blogu

Annie bir moda bağımlısı ve blogunda düzenli olarak paylaşımlar yapıyor. Bu hafta şimdi bir şeyler denemek ve bir hafta boyunca farklı kıyafet stilleri ve moda trendleri yayınlamak istiyor. Ona katıl ve bu meydan okuma için en havalı kıyafetleri seçmesine yardım et.

Audrey Hashtag Çekişmesi Oyunu Oyna Audrey Hashtag Çekişmesi

Audrey, sosyal medyada 7 günlük Hashtag yarışmasına katılmaya karar verdi! Ama aman tanrım, giyecek hiçbir şeyi yokmuş gibi görünüyor! Mükemmel kıyafet için alışveriş yapmasına yardım edin, ardından sosyal medyası için bir fotoğraf çekmeden önce onu denemek ve aksesuarlarla donatmak için eve getirin!

Okul Kamp Gezisi Oyunu Oyna Okul Kamp Gezisi

Bir kamp okul gezisinde en sevdiğiniz prenseslere katılın. Çadır seçmelerine, kamp ateşi yakmalarına veya masa oyunu oynamalarına yardım etmeniz gerekecek. Ondan sonra kızlarla giydirme oyunu oynayın.

Kendin Yap - Parfüm Yapma Oyunu Oyna Kendin Yap - Parfüm Yapma

Prensesler kendi benzersiz parfüm serisini açmayı planlıyor. Acele edin ve bu yepyeni "kendin yap" yapımcısında öğrenin. İyi eğlenceler!

Yumak Çözücü Oyunu Oyna Yumak Çözücü

Yumak Çözücü, sınırsız seviyelere sahip şirin bir bulmaca oyunudur. Tüm yumakları çözebilir misin? Kedicikler tüm seviyeleri çözmeniz için size eşlik etmeye hazır. taşımak için iplik topuna sol tıklayın ve sürükleyin, taşımak için iplik topuna dokunun ve sürükleyin

Annie'nin Düğünü Oyunu Oyna Annie'nin Düğünü

Annie evleniyor ve Eliza kız kardeşinin düğününü planlamak istiyor. Gelinlik ve doğru aksesuarlar hakkında harika fikirleri var. Ayrıca, düğün resepsiyonu için muhteşem bir ortamın aklında var. Kızların doğru seçimleri yapmasına ve Anna için mükemmel düğünü planlamasına yardım edin. İyi oyunlar!

Buz Prensesi - Saç Kesimi Oyunu Oyna Buz Prensesi - Saç Kesimi

Buz Prensesi - Saç Kesimi Oyunu Oyna

Buz Kraliçesi Hastanede Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Hastanede

Ohh hayır, ne felaket! ! Buz Kraliçesi, Kış Balosu'na giderken yanlışlıkla buzun üzerinde kaydı ve düştü. Yaralarına dikkat edin, yaralarını dezenfekte edin, bir şeyin kırılıp kırılmadığını görmek için röntgen çekin ve ardından prenseslerin kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmak için bandaj uygulayın ve alçıyı karıştırın. Ondan sonra onu giydir ve büyük geceye hazırla.

Kızların Balon Gezisi Oyunu Oyna Kızların Balon Gezisi

En sevdiğiniz prensesler hava balonu ile bir gezi deneyimi yaşamak istediklerine karar verdiler. Onlarla seyahat edin ve kızların hava balonlarını süslemelerine, renkleri değiştirmelerine, bazı havalı desenler ve çıkartmalar eklemelerine yardımcı olun ve ardından onları giydirin ve kıyafetlerini süsleyin. İyi eğlenceler!

Batı & Kore Cam Cilt Rutini Oyunu Oyna Batı & Kore Cam Cilt Rutini

Sevimli etkileyicimiz Audrey, batı ve Kore makyajıyla ilgili ipuçları ve püf noktaları için yeni bir cilt rutini öğreticisi yaptı. Onun talimatlarını adım adım izleyin. Yüzünü temizleyerek başlayın, bir prömiyer ve bir sabitleyici pudra uygulayın ve her iki stil için de eksiksiz bir makyaj görünümü uygulayın. Görünümü harika kıyafetlerle tamamlayın ve makyajın ona daha çok yakıştığını öğrenelim!

Annie Ruh Hali Değişimleri Oyunu Oyna Annie Ruh Hali Değişimleri

Annie ve arkadaşlarıyla parkta yürüyüşe ne dersin? Peki ya lezzetli bir kupa keki hazırlamaya ne dersiniz? Bu yeni Annie Mood Swing oyununda giydirme oynayabilir, lezzetli yemeklerin nasıl pişirileceğini öğrenebilir veya çizim yapabilirsiniz. Neye ihtiyacı olduğuna dikkat edin ve her zaman eğlendiğinden emin olun.

Prenseslerin Pijama Partisi Oyunu Oyna Prenseslerin Pijama Partisi

Hadi biraz eğlenelim! Eliza, Annie, Beauty ve Blondie şatoda bir pijama partisi veriyor. Dört BFF'nin tamamı, film izlemek, birbirlerine çivi çakmak ve biraz giydirmek gibi aktivitelerle dolu eğlenceli bir gece planladı. İyi eğlenceler!

E-Kız Moda Estetik Oyunu Oyna E-Kız Moda Estetik

Kızlar, bu güzelliklere bir günlüğüne yardım edelim! Prensesler bu havalı E-Kız tarzını denemek istiyor. Yaratıcılığınızı işe koyun ve kızların dolaplarından harika kıyafetler yaratın. Eğlenin!

Etkileyici Gardrop Turu Oyunu Oyna Etkileyici Gardrop Turu

Kızlar, en sevdiğiniz prenseslerle eğlenceli bir kapanış turuna çıkalım. Heyecanlı mısın? Prenseslerin modaya uygun kıyafetlerle giyinmelerine ve dolap turunu yaparken eğlenmelerine yardımcı olun. Gidelim!

Çift Özçekim Kış Elbiseleri Oyunu Oyna Çift Özçekim Kış Elbiseleri

Hazır ol, hazır ol, gülümse! Eliza ve erkek arkadaşı yıllık özçekimlerini yapıyorlar ve ona yardım etmene ihtiyacı var. Her ikisi için de havalı kıyafetler seçin, makyaj ve çılgın aksesuarlarla görünümü tamamlayın. Sayende, çift özçekimleri için harika görünüyorlar.

Prenseslerin Amazon Gezisi Oyunu Oyna Prenseslerin Amazon Gezisi

Bu yeni macerada en sevdiğiniz prensesler doğrudan Amazon'a seyahat edecek. Heyecan verici değil mi? Onları takip edin ve ormanları ve ormanları keşfederken giyecekleri en iyi kıyafeti bulmalarına yardımcı olun. İyi oyunlar!

Erkek Arkadaşım Makyajımı Yapıyor Oyunu Oyna Erkek Arkadaşım Makyajımı Yapıyor

Annie, interneti ele geçiren yeni bir mücadeleye katılmak istiyor. Erkek arkadaşı makyajını yapmaya çalışacak. Nasıl görüneceğini merak mı ediyorsunuz? Hadi biraz eğlenelim!

Renkli Böcekler Sosyal Medya Macerası Oyunu Oyna Renkli Böcekler Sosyal Medya Macerası

Biraz daha sosyal medya macerasına hazır mısınız?! Prensesler yepyeni bir fikirle geldiler: renkli böcekler. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Her kız için bir kart seçelim, verilen stile göre giydirelim, bir fotoğraf çekelim ve ne kadar beğeni ve sevgi alacaklarını görelim. İyi oyunlar!

Renkli ve 2000 Moda Savaşı Oyunu Oyna Renkli ve 2000 Moda Savaşı

Başka bir hafta, başka bir moda yarışması. Pamuk Prenses ve Sarışın Prenses internette havalı bir tarz buldular ve kimin daha iyi giydiğini görmek için birbirlerine meydan okudular. Renkler veya 2000'ler, hangisini seçersiniz? Hadi gidelim!

Jessie Stili Saç Kesme Oyunu Oyna Jessie Stili Saç Kesme

Jessie Stili Saç Kesme Oyunu Oyna

Sonbahar Sokak Modası Oyunu Oyna Sonbahar Sokak Modası

Prenseslerin denemek istedikleri harika sonbahar kıyafeti fikirleri var. Kızların gardıroplarından havalı kıyafetler seçmelerine ve harika kıyafetler yaratmalarına yardım edin. Senin sayende, bebekler şaşırtıcı görünecek!

Kahraman Kızın Gardrobu Oyunu Oyna Kahraman Kızın Gardrobu

Süper kahraman kız önemli öğeleri bulmak için başka bir görev için hazır olun o sizin yardımınıza ihtiyacı var! Mümkün olduğunca hızlı tüm gizli nesneleri için özel bir meydan okuma tamamlamak için mükemmel bir kostüm seç ve ara.

Etkileyici Kargo Pantolon Giydirme Oyunu Oyna Etkileyici Kargo Pantolon Giydirme

Kızlar, kargo pantolonlar bu sonbaharın olmazsa olmazı! İşlemleri seçtikleri stile göre süsleyelim. Çok heyecanlı! Sayende kızlar bu yeni kıyafetler içinde çok havalı görünecekler. İyi eğlenceler!

Reklam
Estetik Tarzlar
Estetik Tarzlar
Bahar Renkli Prenses Elbiseleri
Bahar Renkli Prenses Elbiseleri
Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri
Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri
Yumak Çözücü
Yumak Çözücü
Orman Tapınağı Elmasları
Orman Tapınağı Elmasları
Hızlı Yemek 4 - Biftek
Hızlı Yemek 4 - Biftek
Kış Elbise Tasarımı
Kış Elbise Tasarımı
Pamuk Prenses - Orman Kurtarma
Pamuk Prenses - Orman Kurtarma

Ücretsiz Çevrimiçi GirlsPlay Oyunları

GirlsPlay Oyunları sayfasında GirlsPlay tarafından geliştirilmiş, yayınlanmış veya sponsoru olduğu beş yüzden fazla oyun içinden istediğin girlsplay oyununu ücretsiz oyna! Süper Model Podyum Giydirme, Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri ve Buz Kraliçesi Hastanede gibi en çok oynanan girlsplay oyunlarını oynayabilirsiniz.
GirlsPlay Oyunları kategorisindeki beş yüzden fazla girlsplay oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.