Hareket Oyunları

Bakü Yıldızı Oyunu Oyna Bakü Yıldızı

İki farklı mini labirentte kayalara çarpmadan aynı güzergahı izleyerek yıldıza ulaşmalısınız.

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna Ay Şehri Araba Yarışı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna

3D En Hızlı Araba Oyunu Oyna 3D En Hızlı Araba

Etkinlik temelli oyunda mor veya yeşil alanlara ulaşıp yanlama veya parkur görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca serbest sürüş yapabilir ve şehrin bazı bölgelerinde yer alan hızlı geçiş bölümlerinden üstünde yazdığı hızla geçebilirseniz ekstra para kazanabilirsiniz.

Çöl Şehrinde Yarış Oyunu Oyna Çöl Şehrinde Yarış

Virane çöl şehrinde ilginç model aracınızla engelleri aşıp rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Virane Şehir Arabası Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası

2 kişilik de oynanabilen oyunda gökdelenlerin arasında, 7 muhteşem araba ve 6 farklı haritada rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 4

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna

Virane Şehir Arabası 2 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 2

Oyunun ilk sürümüne göre nispeten daha iyi kontrollere sahip oyunda aracınız ile süre dolmadan önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Para Götürücüler Oyunu Oyna Para Götürücüler

Haksız yere hapishaneye atılan ikiliyi, gardiyanlara veya diğer mahkumlara yakalanmadan, tüm para keselerini toplayarak kaçırmalısınız.

Plaj Arabası Yarışı Oyunu Oyna Plaj Arabası Yarışı

Plaj Arabası Yarışı Oyunu Oyna

Virane Şehir Arabası 3 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 3

Kontrolü ve grafikleri bir önceki sürümüne göre iyileştirilmiş olan oyunun 1 veya 2 kişilik modunda da en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Büyük Şehir Görevleri Oyunu Oyna Büyük Şehir Görevleri

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Nitro T : Arkaya bakma Boşluk : El freni 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Nitro L : Arkaya bakma Sağ Shift : El freni

Mega Şehir Araba Yarışı Oyunu Oyna Mega Şehir Araba Yarışı

Katılacağınız sokak yarışlarında rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla yeni araba alabilir veya mevcut aracınızın motorunu, fren sistemini, turbosunu güçlendirebilir veya arabanın ve jantların rengini değiştirebilirsiniz.

Büyük Şehirde Yarış Oyunu Oyna Büyük Şehirde Yarış

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Nitro T : Arkaya bakma Boşluk : El freni 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Nitro L : Arkaya bakma Sağ Shift : El freni

Büyük Şehirde Aksiyon Oyunu Oyna Büyük Şehirde Aksiyon

1 veya 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda, 1 kişilik modda belirli görevleri yerine getirmelisiniz. Görevler mini haritada kırmızı M harfi ile gösteriliyor. 2 kişilik modda yarış yapabilirsiniz. Kazandığınız paralarla çeşitli spor arabalar alabilir veya mevcut arabanızı modifiye edebilir, boyasını veya diğer özelliklerini değiştirebilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Nitro T : Arkaya bakma Boşluk : El freni 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Nitro L : Arkaya bakma Sağ Shift : El freni

İki Motor Akrobasi Oyunu Oyna İki Motor Akrobasi

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 3

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna

Deniz Arabası Dağda Oyunu Oyna Deniz Arabası Dağda

Dört farklı araçtan birini seçip dağlık arazide ok ile gösterilen konuma ulaşmalısınız.

Canavar Kamyon 2D Oyunu Oyna Canavar Kamyon 2D

Canavar kamyonunuz ile mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

Fantastik Çöp Adam Oyunu Oyna Fantastik Çöp Adam

Korkusuz ve donanımlı çöp adamla bir maceraya başlayın! Her seviyede güçlenen düşmanları alt edin ve düşen eşyaları ve altınları toplayarak Çöp Adam'ı yükseltin! Bölüm sonunda oyun menüsünden Yükseltme bölümüne gidin ve karakterin gücünü artırın ve özel saldırıları etkinleştirin. Sonraki bölümlerde gelecek Boss'lara hazır olun. Macera başlasın! Hareket: "SOL / SAĞ OKLAR" Zıpla: "YUKARI OK" Yumruk: "V" Özel Saldırı: "D,S,Z,X,C"

Siber Arabalar Oyunu Oyna Siber Arabalar

Serbest sürüş, kariyer yarışı, polisten kaçma, 2 kişilik yarış, araba arena gibi bölümleri bulunan geniş seçenekli bir araba yarışı oyunu. 1. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro

Deniz Arabası Çemberleri Oyunu Oyna Deniz Arabası Çemberleri

Karada, havada ve denizde gidebilen arabanız ile ok işareti ile gösterilen çemberlerden teker teker geçmelisiniz.

İmkansız Sürüş Oyunu Oyna İmkansız Sürüş

İmkansız Sürüş Oyunu Oyna

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna Uçan Araba 4

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna Uçan Araba 2

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna

İmkansız Kamyonet Oyunu Oyna İmkansız Kamyonet

Kamyonetiniz ile zorlu parkurda tüm altınları toplayıp bitişe ulaşmalısınız.

Zincirli Motor Yarışı Oyunu Oyna Zincirli Motor Yarışı

Motorunuzla, zincirle bağlı olduğunuz partneriniz ile uyumlu hareket edip bitişe ulaşmalısınız.

Futbolcu Kız Oyunu Oyna Futbolcu Kız

Bu ateşli beceri oyununda mümkün olduğunca gol yemelisiniz! Ekranda hedefi hareket ettirin ve tüm topları kaçırmamaya dikkat edin. Daha fazla toplamak, daha heyecanlı seksi futbol kız alır.

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna Uçan Araba 3

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna

Julio Polis Arabaları Oyunu Oyna Julio Polis Arabaları

Limuzinde dahil toplam 10 harika polis arabasını 3 farklı haritada serbestçe kullanabilirsiniz.

Tetikçi Johny Oyunu Oyna Tetikçi Johny

Tetikçi Johny Oyunu Oyna

Moto X3M Motor Yarışı Oyunu Oyna Moto X3M Motor Yarışı

Atla motoruna ve aksiyon dolu 25 zorlu aşamayı akrobatik hareketlerle tamamla!..

Araba Akrobasi X Oyunu Oyna Araba Akrobasi X

Araba Akrobasi X Oyunu Oyna

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 2

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna

Şehir Araba Akrobasi Oyunu Oyna Şehir Araba Akrobasi

Araba sürme becerin nasıl? Gerçekçi grafiklere sahip 3 boyutlu sürüş oyunu Şehir Araba Akrobasisine katılın. Büyük modern şehri keşfedin veya bir yere yerleştirilmiş bazı pistlerde harika numaralar yapın, bu size kalmış. Farklı arabaları değiştirmek ve denemek için alttaki butona tıklayın. Araba gösterilerinin ve hız tutkusunun tadını çıkarın. WASD veya yön tuşları ile arabayı hareket ettirin. Boşluk tuşu ile R. El freni ile arabayı dinlendirin.

Petrol Tankeri Simülatör Oyunu Oyna Petrol Tankeri Simülatör

Yakıt tankerini, ok işaretlerini takip ederek petrol rafinerisine ulaştırmalısınız.

Uçan Motor Simülatörü Oyunu Oyna Uçan Motor Simülatörü

Uçan motorunuza atlayın ve yoğun şehir trafiğinin üstesinden gelin. Motorunuzu kanatlı uçan motora dönüştürmek için bir düğmeye basın. Nitro güçlendirmeyi kullanarak yüksek hız sınırlarının tadını çıkarmak için bisiklet motorunu çalıştırmanız yeterlidir. Uçak modunda gökyüzünde yüksek uçun ve nitro güçlendiricilerle aşırı hızlara dokunun. Uçan motosikletinizde uçan taksi hizmeti sağlayabilir ve taksi ücretlerini toplayabilirsiniz. En iyi uçan motosiklet oyunu ile yolculara heyecan verici uçan ulaşım deneyimi sunun. Benzersiz uçan taksi hizmetinin tadını çıkarın ve sokaklarda sürerken devasa açık dünyayı keşfedin. En iyi uçan motosiklet simülatörlerinden birinde uçan motosikletin en iyi pilotu olun! Uçak uçuş modunda gökyüzüne çıkın ve uçan kontrolleri kullanarak inanılmaz uçan stuntlar yapın. Uçan motosiklet oyunlarında, jet motorları bisikleti uçan taksi bisikletine dönüştürmek için kullanılır. Gerçekçi bisiklet sürüşü ve uçan kontrollerle oyuna dokunarak ücretsiz bisiklet oyunu Uçan Motosiklet Gerçek simülatörünü indirin ve insanları en iyi uçan bisiklet oyunlarından birinde hedeflerine taşımak için uçan taksi bisikletini kullanın. Oyuncu hareketi için W, A, S, D tuşlarını kullanın. El freni için B kullanın.

Zorlu Parkurda Motor Yarışı Oyunu Oyna Zorlu Parkurda Motor Yarışı

Zorlu Parkurda Motor Yarışı Oyunu Oyna

Sürat Teknesi Yarışı Oyunu Oyna Sürat Teknesi Yarışı

Hiç kendi sürat teknenizi sürmek istediniz mi? Sürat Teknesi Yarışı ile en iyi supersport sürat tekneleri ile okyanusa yelken açıyorsunuz! Oyun, beş farklı sürat teknesi ve altı farklı yarış haritası ve büyük bir ücretsiz sürüş ve akrobasi haritası ile birlikte gelir. Oyun hem tek kişilik hem de iki kişilik olarak oynanmaktadır. Oyunun başında, sürat teknelerinden üçü kilitlenecektir. Bu teknelerin kilidini iki oyunculu veya tek oyunculu yarış modunda yarışlara katılarak açabilirsiniz. Her teknenin direksiyon kapasitesi ve maksimum hız kapasitesi gibi kendine has özellikleri vardır. Ücretsiz bir sürüş haritası üzerinde teknenizi dilediğiniz gibi kullanabilir, rampaların üzerinden atlayarak ve yeryüzünün üzerinden uçarak tehlikeli hareketler yapabilirsiniz. Bu harika iki oyunculu sürat teknesi yarışı oyunu için bir arkadaşınızı arayın ve eğlence başlasın! Tek Oyuncu Modu: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "F" Yeniden Başlatma Konumu: "R" Geriye bakın: "T" Kamera Konumunu Değiştir: "C" İki Oyuncu Modu: 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" NOS: "F" Yeniden Başlatma Konumu: "R" Geriye bakın: "T" Kamera Konumunu Değiştir: "C" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" NOS: "K" Kamera Değiştir: "P" Yeniden Başlatma Konumu: "O" Geriye bak: "L"

Ninja Kaplumbağalar Dışarıda Oyunu Oyna Ninja Kaplumbağalar Dışarıda

Ninja Kaplumbağalar Dışarıda Oyunu Oyna

Roket Akrobasi Arabası Oyunu Oyna Roket Akrobasi Arabası

Devasa bir çöl haritasında Roket Akrobasi Arabası oyunuyla çok uzun bir macera başlıyor! Oyunun birden fazla hedefi ve eğlenceli modu var. Arabanızı çok geniş bir akrobasi haritası üzerinde kullanabileceğiniz gibi şehir trafiğinde de arabalarınızı kullanabilir veya otoban trafiğinde aracınızı kullanabilirsiniz. Arabanı sürmek istediğin yeri seç ve eğlence başlasın! Kokpit ve üçüncü şahıs görünümü olarak farklı kamera modlarını kullanabilirsiniz. Hareket: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "F" Fren: "SPACE" Kamerayı Değiştir: "C"

Mavi Bölge 2 Oyunu Oyna Mavi Bölge 2

Sadece mavi bölgeye kısıtlı mürekkep kullanarak çizeceğiniz nesneler ile tüm yıldızları toplamalısınız.

Uçan Araba Oyunu Oyna Uçan Araba

Uçan Araba Oyunu Oyna

Örümcek Motoru 2 Oyunu Oyna Örümcek Motoru 2

Örümcek motorunuz ile mini haritadaki numaralara ulaşıp görev alarak, görevi yerine getirmelisiniz.

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 8

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna

Çamurlu Köyde Araba Akrobasi Oyunu Oyna Çamurlu Köyde Araba Akrobasi

Çamurlu Köyde Araba Akrobasi Oyunu Oyna

Plaj Motorsikleti Oyunu Oyna Plaj Motorsikleti

Denizde ve karada gidebilen kros motorunuz ile serbest sürüş veya kargo teslimatı yapabilirsiniz. Kargo teslimatında ok işareeti ile yerleri gösterilen tahta kasaları toplayıp gene ok işaretiyle gösterilen teslimat noktalarına ulaştırmalısınız.

Ölümlü Dövüşçüler Oyunu Oyna Ölümlü Dövüşçüler

Ölümlü Dövüşçüler Oyunu Oyna

Tetikçi Johny 3D Oyunu Oyna Tetikçi Johny 3D

Tetikçi Johny 3D Oyunu Oyna

Canavar Kamyon Rampası Oyunu Oyna Canavar Kamyon Rampası

Canavar Kamyon Rampası Oyunu Oyna

Reklam
Polis Arabası İmkansız Parkurda
Polis Arabası İmkansız Parkurda
3B Gökyüzü Topu
3B Gökyüzü Topu
Rakam Sokoban
Rakam Sokoban
Top Bölme
Top Bölme
Trafikte Motor Sürme
Trafikte Motor Sürme
Tetikçi Johny 3D
Tetikçi Johny 3D
Uçan Kaykay
Uçan Kaykay
Araba Akrobasi Şoförü
Araba Akrobasi Şoförü

Ücretsiz Çevrimiçi Hareket Oyunları

Akrobatik Hareket, Yavaş Hareket, Tehlikeli Hareket ve Tek Hareket gibi alt kategorileri de içeren en iyi hareket oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin hareket oyununu oyna! Uçan Araba 5, Çarpışan Arabalar 2019, Tetikçi Johny 3D, Mega Şehir Araba Yarışı ve Peynirci Fareler gibi en çok oynanan hareket oyunlarını oynayabilirsiniz.
Hareket Oyunları kategorisindeki yüzlerce hareket oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.