Hayalet Oyunları

Okçu Kahraman Oyunu Oyna Okçu Kahraman

Okçu Kahraman Oyunu Oyna

Yeniçeri Mancınık Oyunu Oyna Yeniçeri Mancınık

Yeniçeri Serisi Yeniçeri Mancınığı ile devam ediyor. Bu oyunda mancınıkların açısını ve hızını ayarlayarak rakibinize bir darbe indirmeyi hedefliyorsunuz. Savaş sırasında "Akıllı", "Hayalet", "Büyük" "Bomba" gibi mancınık bonusları oyundaki şansınızı artırabilir. Rakibinizi ilk denemenizde veya 'güçlü vuruş' (powershot) ile vurarak vurabilirseniz iki puan kazanırsınız. İlk önce 5 puan alan oyuncu kazanır.

Matematikçi Enik Oyunu Oyna Matematikçi Enik

Labirentteki kemiklere denk geldiğinizde sorulan çarpma işlemine doğru yanıt vermeli ve tüm noktaları yemelisiniz.

Cadı Kalesi Yapma Oyunu Oyna Cadı Kalesi Yapma

Süpürgeli uçan cadıların taşıdığı katları üst üste yığmalısınız.

Zifiri Gece Oyunu Oyna Zifiri Gece

Gece karanlığında karşınıza çıkan kötü ruhları, hayaletleri ve çeşitli engelleri aşarak hayatta kalıp mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna Gizemli Odadan Kaçış

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna

Hayalet Silici Oyunu Oyna Hayalet Silici

Hayaletleri yakalamak için proton silahı ile sersemletip diğer karakter ile kapan kurmalısınız.

KOGAMA - Ghost House Oyunu Oyna KOGAMA - Ghost House

Perili evde sırlarını keşfetmek için ipuçları bulun!

GT Hayalet Yarışı Oyunu Oyna GT Hayalet Yarışı

Aracınızı seçin ve çeşitli pistlerde yarışın, en iyinin en iyisi olduğunuzu kanıtlamak ve tüm yıldızları toplamak için yarış efsanelerinin hayaletlerine karşı yarışın! Mevsimler, gece parkurları, kış parkurları ve fütüristik neon parkurlar arasında yarışın.

Steve Macera - Öbür Dünya Oyunu Oyna Steve Macera - Öbür Dünya

Maceralarla dolu olan Adventurecraft oyununun alt bölümünde 10 farklı bölüm bulunmakta ve uçan, ağlayan yaratıklar, zombiler ve daha birçok canavar sizleri bekliyor. hayvanları topla, onlar senin arkadaşın. canavarları avla, onlar senin düşmanın. seviyeleri tamamla ve zafere ulaş! *WASD + F / Mobil Dokunmatik Kontrol

Adem ve Havva - Hayalet Adem Oyunu Oyna Adem ve Havva - Hayalet Adem

Mümkün olduğunca çok insanları korkutmak için Adem'e yardım edin. Bu rol yeni geldi ve elini ihtiyacı var. En sevdiğim karakter Adam ile bu sevimli küçük bir oyun keyfini çıkarın.

Çöp Adam Gölge Diyarı Oyunu Oyna Çöp Adam Gölge Diyarı

Boşluk : Zıplama A : Saldırı 1 S : Saldırı 2 D : Saldırı 3

Perili Teyzenin Evi Oyunu Oyna Perili Teyzenin Evi

Her bölümü bitirebilmek için anahtarları toplayıp ok işaretiyle gösterilen çıkışa ulaşmalısınız. WASD : Hareket F : Anahtarı alma/kapıyı açma

Hayalet Nişancı Oyunu Oyna Hayalet Nişancı

Elit bir keskin nişancı asker olarak dürbünlü tüfeğinizle bölgedeki tüm düşman askerlerini vurmalısınız.

Korku Madeni Oyunu Oyna Korku Madeni

Hayaletler ve yarasalar gibi korkunç canavarlarla dolu madende elinizde sadece bir kazma ve bir C4 patlayıcı var! . . Güvenli bir şekilde kaçabilmek için tünelin sonuna kadar kazmalı ve bombayı patlatmalısınız. Oksijen jeneratörüne, elektrik kesintisine ve meşalelerin yakıtlarını kontrol etmeyi ihmal etmeyin! . .

Ürkek Hayalet Yapboz Oyunu Oyna Ürkek Hayalet Yapboz

Ürkek Hayalet Yapboz Oyunu Oyna

Hayalet Ninja Oyunu Oyna Hayalet Ninja

Sen sessiz bir avcısın, halk tarafından ya da hedefi tarafından asla görülmeyen bir hayaletsin. Düşmanın radar altında hareket ettiği, düşman muhafızlarının arkasına gizlice girdiği ve hepsini öldürdüğü bir dünyaya girdiniz! Düşman muhafızlarının arkasına gizlice gir ve hepsini nakavt et!

Süpürgeli Uçan Cadı Oyunu Oyna Süpürgeli Uçan Cadı

Süpürgeli Uçan Cadı Oyunu Oyna

Motor Yarışı 3 Oyunu Oyna Motor Yarışı 3

Popüler ve bağımlılık yapan tepe tırmanma yarış oyunu Bisiklet Yarışı üçüncü tura çıkıyor! Bike Racing 3'te artık zamana karşı yarışmayacaksınız. Dilediğiniz bisikleti seçin, zorlu sonsuz parkurlardan birini seçin ve kafanızın üzerine düşmeden gidebildiğiniz kadar gitmeye çalışın! İki tekerlekli araçların her birinin farklı alanlarda kendine göre avantajları bulunuyor. Yokuşlarda gezinmek için scooter'ı kullanın, kum tepelerinin üzerinden atlamak için çapraz bisikleti seçin veya kutup koşullarında ağır klasik bisikleti deneyin! Tüm parkurlar sonsuz sayıda tepe ve engelle doludur. Mümkün olduğu kadar çok jeton toplayın, kontrol noktalarına ulaşın ve bonus jeton kazanmak için numaralar yapın! Ödül parasını yeni motosikletlerin ve paletlerin kilidini açmak için harcayın veya daha ileri gitmenize ve yüksek puanınızı temsil eden hayaleti yenmenize yardımcı olacak daha büyük bir tanka, daha güçlü motora veya daha iyi lastiklere yatırım yapın! ! Bike Racing 3'ü şimdi ücretsiz oynayın ve saatlerce süren sinir bozucu yarışları deneyimleyin! Toplarken engelleri ve engebeli araziyi olabildiğince uzağa sürün madeni paralar.

Korkunç Rahibe Korku Oyunu Oyna Korkunç Rahibe Korku

Korkunç Rahibe Korku Oyunu Oyna

2048 Canavarları Oyunu Oyna 2048 Canavarları

Klasik 2048 oyunundaki sayılar yerine bu oyunda canavarlar var! . . Balkabağından başlayarak platformu dört bir yana kaydırarak aynı canavarları birbirleriyle eşleştirip yeni canavar yapmalısınız.

Boksör Gölge Savaşı Oyunu Oyna Boksör Gölge Savaşı

İmparatorluk sarayından 1. yüzyıl eski efsanesi gerçekleşiyor. Artık Yokai ruhlarının yükseliş zamanı geldi ve dünyaya hükmetmek istiyorlar. Bu gizemli fenomen, bu canavarlar, bu gölgeler, bu hayaletler, insan ruhlarını yemeye hazırlar. Gölge ruhuna sahip doğaüstü canavarlardan oluşan bir sınıf olan Yokai'nin Hords'ları şimdi peşinizden geliyor. Sen insanın son umudusun

Ürkünç 3'lü Eşleştirme Oyunu Oyna Ürkünç 3'lü Eşleştirme

Ürkünç 3'lü Eşleştirme Oyunu Oyna

Hayalet Uçak 2018 Oyunu Oyna Hayalet Uçak 2018

F117 hayalet uçağınız ile tüm düşman uçaklarını vurmalısınız.

Ninja Oyunu Oyna Ninja

Hayaletlere yakalanmadan, meşale ve çivili tuzaklara takılmadan altınları toplayarak çıkışa ulaşmalısınız.

Gulyabani Oyunu Oyna Gulyabani

Hayaleti sürekli zıplatarak dönen şekillerin arasından geçirip mümkün olduğu kadar yükselmelisiniz.

Çocuk Motoru 2 Oyunu Oyna Çocuk Motoru 2

Çocuk Motoru 2 Oyunu Oyna

Mezarlık Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna Mezarlık Sürgülü Yapboz

Mezarlık Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna

Kafatası Avcısı Oyunu Oyna Kafatası Avcısı

Yer altı mağarasında engelleri aşıp yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Canavar Büfesi Oyunu Oyna Canavar Büfesi

Canavar Büfesi Oyunu Oyna

Denklem Dahisi Oyunu Oyna Denklem Dahisi

Temel matematik denklemlerinin sonucunu doğru bilmelisiniz.

Hayalet Çöp Adam Oyunu Oyna Hayalet Çöp Adam

Rakiplerinizi ezin ve Çöp Adam Şehrinde hayatta kalan son hayalet olun. Birçok yerde dolaşın ve savaşmak için her türlü güçlü ve ilginç silahı kullanın, Büyük Patrona ulaşmak ve kötü Çöp Adamların dünyasını kurtarmak için birçok kombinasyon yapın ve tüm düşmanları yenin. Paraları toplayın ve hayatta kalmak ve nihai hayalet savaşçı olmak için karakterinizi yeni silahlar, hareketler, beceriler ve görünümlerle yükseltin. Kontroller: Hareket için WASD Atlamak için boşluk tuşu Saldırmak için tıklayın Mobil cihazlarda ekrandaki düğmeleri kullanın

Yıldız Prenses Oyunu Oyna Yıldız Prenses

Yıldız Prenses Oyunu Oyna

Süpürgeyle Uçma Oyunu Oyna Süpürgeyle Uçma

Gölge oyunu gibi ir sahnede, hayalet, kedi, yarasa ve ay gibi engellere çarpmadan süpürgenizle mümkün olduğu kadar uçmalısınız.

Maymun Sevindir 34 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 34

Maymun Sevindir 34 Oyunu Oyna

Kaç Freddy 1 Oyunu Oyna Kaç Freddy 1

Freddy adlı genç bir çocuğun korkunç bir kabusta hayatta kalmasına yardım etmeniz gereken hiper gündelik ürkütücü bir koşu oyunudur. Aksiyon, birçok ölümcül tuzağın ve tehlikeli canavarın sizi alt etmeye çalışacağı perili bir kalenin içinde gerçekleşir, ancak beş seviyenin her birinde aynı zamanda kötü Ruh Yakalayıcı ile yüzleşeceğiniz konusunda uyarılırsınız. Sizi sürekli avlayacak, bu yüzden arkanızda göründüğü ve hazırlanmak için keskin tırpanını geri çekmeye başladığı ve nakavt olmamak için atlama düğmesine bastığı gibi hazırlıklı olun. Mümkün olduğu kadar çok altın toplamayı düşünün, 100'e ulaştığınızda size ekstra bir can verilecektir. Yukarı - zıpla; Aşağı kaydır; X - ateş et; P - duraklatma;

Pac Oyunu Oyna Pac

Pac Oyunu Oyna

Pac Xon Oyunu Oyna Pac Xon

Tüm alanı parça parça kapatarak hayaletleri dar bir alana kıstırmalısınız.

Hayalet Sürücü Oyunu Oyna Hayalet Sürücü

Hayalet Sürücü Oyunu Oyna

Audrey'nin Büyü Fabrikası Oyunu Oyna Audrey'nin Büyü Fabrikası

Audrey'nin Büyü Fabrikasına gelin ve harika sihirli iksirler yapın. Ne olduğunu görmek için üç malzemeyi birleştirin ve Audrey'nin yapabileceği on iki iksiri bulun! Audrey'nin Büyü Fabrikasında yaşadığı tüm komik şeyleri bulabilir misin?

Mini Pacman Oyunu Oyna Mini Pacman

Hayaletlere yakalanmadan labirentteki tüm noktaları yemelisiniz. Altın sikkeleri yiyerek süper güç kazanabilirsiniz.

Uzaylı Avcıları Oyunu Oyna Uzaylı Avcıları

Siyah giyen adamlar uzaylı peşinde. . . Arkadaşınızla takım çalışması yaparak biriniz uzaylıyı sersemletip diğerinizin kapan atıp uzaylıyı yakalaması gerekiyor. Bölümü tamamlamak için renkli kristalleri de toplamalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme S : Gizlenme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Tuzak Atma Aşağı yön : Gizlenme K : Kutu alma/fırlatma J : Işın silahı

Güç Bağlantısı Cadılar Bayramı Oyunu Oyna Güç Bağlantısı Cadılar Bayramı

Cadılar Bayramı için onları çağırmak için Cadılar Bayramı canavarlarını büyülü iksirlerle birleştirmeniz gerekecek. Onları doğru yönlere döndürmek için yollara veya canavarlara dokunun.

Hallowmas 2020 Yapboz Oyunu Oyna Hallowmas 2020 Yapboz

Hallowmas 2020 Yapboz Oyunu Oyna

Adem ve Havva - Gece Oyunu Oyna Adem ve Havva - Gece

Uyurgezer bir şekilde arabayla uzaklaşan Adem, kendini drakula'nın memleketi Pensilvanya'da bulur. Çevredeki nesneleri/eşyaları kullanarak gizemi çözüp Adem'i oradan kurtarmalısınız.

Katil Liu Oyunu Oyna Katil Liu

Katil Liu Oyunu Oyna

Sevimli Kız Çocuğu Oyunu Oyna Sevimli Kız Çocuğu

Sevimli Kız Çocuğu Oyunu Oyna

Karanlık Gecede Kaçış Oyunu Oyna Karanlık Gecede Kaçış

Karanlık Gecede Kaçış Oyunu Oyna

Canavarlı Çin Bulmacası Oyunu Oyna Canavarlı Çin Bulmacası

Gözlerinizi ve beyninizi eğitmek için eğlenceli ve bağımlılık yapan bir eşleştirme oyunu. Tüm Sihirli karo çiftlerini (onlara dokunarak) belirli bir süre içinde bulmanız gerekir.

Cadılar Bayramı Prenses Kalesi Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Prenses Kalesi

Sevgili prenseslerimiz Cadılar Bayramı için kalelerini hazırlıyorlar. Bu tatil stili için yeni mobilyalar ve havalı dekorasyonlar seçmelerine yardımcı olun. Bol bol mum, balkabağı, örümcek ağı, gizemli aksesuarlar kullanın. Vampirler, kurt adamlar, hayaletler, periler vb. Gibi çeşitli kostümlerde konukları davet etmeyi unutmayın. . Sol fare düğmesi veya dokunma.

Reklam
CrateMage
CrateMage
Catapulte de janissaire
Catapulte de janissaire
Chef Pac-Man
Chef Pac-Man
Gunfighter Gunmans Proof
Gunfighter Gunmans Proof
X Trial Racing Mountain
X Trial Racing Mountain
Hallowen Devil Blast
Hallowen Devil Blast
Long Night
Long Night
Halloween Monster
Halloween Monster

Ücretsiz Çevrimiçi Hayalet Oyunları

Hayalet Gemi, Hayalet Sürücü, Hayalet Arama ve Hayalet Bulma gibi alt kategorileri de içeren en iyi hayalet oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin hayalet oyununu oyna! Korku Madeni, Çöp Adam Gölge Diyarı, Mini Pacman, Denklem Dahisi ve GT Hayalet Yarışı gibi en çok oynanan hayalet oyunlarını oynayabilirsiniz.
Hayalet Oyunları kategorisindeki onlarca hayalet oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Hayalet Yakalama

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.