Hedef Oyunları

Çatı Katı Topu Oyunu Oyna Çatı Katı Topu

Çatı Katı Topu Oyunu Oyna

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

Bayan Mermi - Mükemmel Atış Oyunu Oyna Bayan Mermi - Mükemmel Atış

Bayan Mermi - Mükemmel Atış Oyunu Oyna

Bay Okçu Oyunu Oyna Bay Okçu

Bay Okçu Oyunu Oyna

Sihirbazlar Savaşı Oyunu Oyna Sihirbazlar Savaşı

Sihirbazlar Savaşı Oyunu Oyna

Gungame 24 Piksel Oyunu Oyna Gungame 24 Piksel

Gungame 24 Piksel Oyunu Oyna

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna Aktif Volkan Dinozorları

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna

Askeri Atış Eğitimi Oyunu Oyna Askeri Atış Eğitimi

Dürbünlü tüfeğiniz ile keskin nişancı yeteneklerinizi test edin!.. Yakın ve uzak sabit hedefleri vuracağınız oyunda kazandığınız paralarla yeni tüfek, mermi ve dürbün alabilirsiniz.

Karpuz Fırlatma Oyunu Oyna Karpuz Fırlatma

Karpuz Fırlatma Oyunu Oyna

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

Ölümcül Tetikçi Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi

Bir suikastçi olarak aldığınız işleri gerektiğinde kaza sürü vererek halletmelisiniz! . . Uzak mesafelerdeki hedefler için nişangahta gösterilen mesafeye göre nişan almalısınız.

Dilimlenmiş Meyveler Oyunu Oyna Dilimlenmiş Meyveler

Pano üzerinde hiç meyve kalmayacak şekilde dilimlenmiş birbiriyle bitişik meyveleri seçip patlatmalısınız. Tek meyveyi patlatırsanız 200 puan kaybedersiniz.

Tetikçi Kız Oyunu Oyna Tetikçi Kız

Silahlarla dans edip durmadan ateş eden tetikçi kız ile karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürüp helikopter pistine ulaşmalısınız. Belli miktarda para kazandıktan sonra rastgele bir silah kazanabilirsiniz.

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna 2 Kişilik Dövüş

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna

Yakanı Kurtar Oyunu Oyna Yakanı Kurtar

3 boyutlu hayatta kalma arenasında rakiplerinizi alt etmelisiniz. Silahınızın nişangahı ile uzak mesafe tüfek ve roketatar atışları yapabilirsiniz. Flaş ve sis bombaları rakiplerinizin görüş alanını kısıtlayabilirsiniz. Doğal olarak benzer mühimmat size karşıda kullanılacağı için saldırı yaptığınız kadar da yakayı kurtarmalısınız.

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Orbit Oyunu Oyna Orbit

Orbit, amacın hareketli hedefleri vurmak olduğu minimalist bir tasarıma sahip bir oyundur. Her seviyeyi geçtikçe zorluk seviyesi artar.

Motorsiklet Taksi Oyunu Oyna Motorsiklet Taksi

Endonezya'nın sıkışık şehirlerinde fenomen olan gojek veya ojek olarak adlandırılan motorsiklet taksilerden ilham alan oyunda yolcuları toplayıp kendileri ile aynı renkteki varış noktasına ulaştırmalısınız. Motorların güzergahını çizerken birbirleri ile çarpmamasına özen göstermelisiniz.

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

Uzaylı Dünyası Oyunu Oyna Uzaylı Dünyası

Hepsini vur türünde basit ve sezgisel bir oyun. - Uzaylı düşmanlarla savaşın - Geminizi yükseltin - Patronlarla savaşa katılın - Hikaye şirketi boyunca hareket edin Medeniyetimiz için yeni bir ev bulun. Ama önce tüm düşmanları yok et! Ana hedef, ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaktır! Düşmanlara ateş edin. Geminizi yükseltin. Oyun sırasında güçlendiriciler kullanın, seviyeyi geçmenize yardımcı olabilir. Bölümün sonunda patronlarla savaşın.

Belediye Otobüsü Simülatörü Oyunu Oyna Belediye Otobüsü Simülatörü

Belediye Otobüsü Simülatörü Oyunu Oyna

KnightArena.io Oyunu Oyna KnightArena.io

KnightArena.io Oyunu Oyna

Piksel Kuvvetler Oyunu Oyna Piksel Kuvvetler

Piksel Kuvvetler Oyunu Oyna

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Londra Taksi Şoförü Oyunu Oyna Londra Taksi Şoförü

Londra Taksi Şoförü Oyunu Oyna

Renkli Şişeleri Vur Oyunu Oyna Renkli Şişeleri Vur

Süre dolmadan önce çevredeki sabit, hareketli ve gizlenmiş tüm şişeleri tabancanızla vurup kırmalısınız.

Prensesler Tatilde Oyunu Oyna Prensesler Tatilde

Prensesler Tatilde Oyunu Oyna

Köpekbalığı Avı Oyunu Oyna Köpekbalığı Avı

Kayığınıza doğru gelen köpekbalıklarını dürbünlü tüfeğinizle vurmalısınız.

Bitkisel Koleksiyon Oyunu Oyna Bitkisel Koleksiyon

Bitkisel Koleksiyon Oyunu Oyna

Ampul Kardeşler Oyunu Oyna Ampul Kardeşler

Ampul kardeşleri 3-4 şeritlik yolda karşıdan karşıya geçirmelisiniz.

PGA3 Hayatta Kalma Oyunu Oyna PGA3 Hayatta Kalma

PGA3 Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Çöp Adam Savaşları Oyunu Oyna Çöp Adam Savaşları

Bu Bölge Savaşı, Tüm kontroller oyunda listeleniyor. Bölge savaşı, sıra tabanlı bir şekilde aech orher'a karşı iki plato takımıyla karşı karşıya. Bu alan takım adını, sahada kalan oyuncuları ve toplu takım sağlığını gösterir. Bu, o anda aktif olan oyuncu hakkında bilgi görüntüler. Bunlar oyun seçenekleri. Buradan oyundan çıkabilir veya haritayı görüntüleyebilirsiniz. Sıra size geldiğinde iki seçeneğiniz var: Taşı ve kal, hareket etmeyi seçerseniz, yalnızca sınırlı miktarda hareket edebileceğinizi unutmayın. Ardından, kalsanız da hareket etmeyi bitirseniz de saldırı seçenekleri belirecektir. Tüm saldırı seçeneklerine klavye kısayolları ile doğrudan erişilebilir. Sadece sol üstteki sayıya bakın El bombaları ağır hasara neden olabilir ve uzaktaki hedefleri vurabilir Silah yalnızca bir hedefi vurur, ancak isabetli bir şekilde anında kafadan vuruş yapabilir. Bot çok az hasar verir, ancak anında öldürmek için birini sahneden indirebilir. Görevleri ve zorlukları oynayarak daha fazla aşamanın ve hets'in kilidini açın. Bilmen gereken tek şey bu. Şimdi oynamaya başlayın.

Vahşi Boğa Şehirde Oyunu Oyna Vahşi Boğa Şehirde

Vahşi Boğa Şehirde Oyunu Oyna

Maskeli Kuvvetler - Koronavirüs Oyunu Oyna Maskeli Kuvvetler - Koronavirüs

Maskeli Kuvvetler - Koronavirüs Oyunu Oyna

Zombi Dalgası Hayatta Kalma Oyunu Oyna Zombi Dalgası Hayatta Kalma

Zombi Dalgası Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Çöp Adam Terörle Mücadele Oyunu Oyna Çöp Adam Terörle Mücadele

Kırmızı ve mavi takımlar arasında gerçekleşen silahlı çatışmada tüm rakip takımı yoketmelisiniz! Çevreden sağlık kiti, cephane, silah, zırh vb. gibi mühimmat toplayabilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme F/G : El bombası (varsa)

Piksel Arena 2 Oyunu Oyna Piksel Arena 2

Piksel Arena 2 Oyunu Oyna

Zombilerle Çarpışma Oyunu Oyna Zombilerle Çarpışma

Dalga dalga gelen zombilere karşı savaşarak olabildiğince hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket 1. . 7 : Silah değiştirme Fare : Nişan alma/ateş etme

Renkli Tüfek Oyunu Oyna Renkli Tüfek

Dünyayı kurtarmak için savaşa katılın ve tüm düşmanları bir komando olarak yok edin. Real Shooting Fps Strike oynamak ücretsizdir ve en iyi atış oyunlarından biridir. Teröristlerle birlikte savaşa gireceğiniz bu inanılmaz aksiyon oyununda yeni 30 farklı harita, yeni silahlar, yeni oyun modları sizi bekliyor. Terörist atış oyunları oynamak için bir çılgınlığınız varsa, bu ücretsiz Real Shooting Fps Strike'ta yeni ve terörist savaş oyunları arenasının tadını çıkaracaksınız. Hedef atış becerilerinizi göstermek için bu harika yeni fps atış oyununu oynayın. Real Shooting Fps Strike'da birinci şahıs perspektif nişancı olarak ağır ve yardımcı silahlarla ateş etmeyi hedefleyin. Bu saldırı silah oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve çevrimdışı bir silah oyunu olduğu için canınız sıkıldığında oynayabilirsiniz. Hareket - WASD ateş etme - sol fare Nişan alma - sağ fare Zıplama - boşluk İmleci kilitle - L Çömelme - C Şarjör doldurma - R

Spor Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Spor Üçlü Eşleştirme

Çeşitli spor dallarına ait toplardan en az üç tanesini yatay veya dikey olarak yanyana getirerek patlatmalısınız.

Uçak Uçurma Oyunu Oyna Uçak Uçurma

İçinizdeki pilotu serbest bırakın ve gökyüzünü keşfe çıkın! Uçağı kaldırdırktan sonra kırmızı renkli kontrol noktalarından geçerek hedef hava limanına ulaşıp uçağı indirmelisiniz. S : Kalkış yapma W : İniş yapma A/D : Sağ/Sol F : Hızlanma Boşluk : Yavaşlama

Hedef Oyunu Oyna Hedef

Hedef Oyunu, hareketli bir hedefe ateş etmekten oluşan minimalist bir tasarım oyunudur. Zorluk derecesi her seviyede artar. Bir sonraki seviyeye geçmek için hedefleri vur.

Çölde Modern Savaş Oyunu Oyna Çölde Modern Savaş

Çölde Modern Savaş Oyunu Oyna

Pubg Piksel Arena 2 Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena 2

Turist, iş adamı, cankurtaran veya polis karakterlerinden birini seçip paraşütle atladığınız adadaki tüm rakiplerinizi etkisiz hale getirmelisiniz! . . Kulübelerin içinden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz. WASD : Hareket F : Kapı açma/nesne kullanma/toplam Fare : Nişan alma/ateş etme

Kutu Kafa Zombiler Oyunu Oyna Kutu Kafa Zombiler

1 kişilik veya çok oyunculu modda oynayabileceğiniz oyunda çeşitli haritalarda belirtilen miktar kadar zombiyi bulup öldürmelisiniz.

Hediye Teslimatı Oyunu Oyna Hediye Teslimatı

Noel babanın arabasını eve ulaştırmak için yolları tekrar düzenlemelisiniz.

Uçan Ok Oyunu Oyna Uçan Ok

Uçan Ok Oyunu Oyna

GunNight.io Oyunu Oyna GunNight.io

Çok oyunculu silahlı çatışma arenasında mümkün olduğu kadar rakibi indirmelisiniz. Tek mermide ölürsünüz ama tekrar canlanabilirsiniz.

Modern Komando Oyunu Oyna Modern Komando

Belirtilen miktar kadar düşmanı vurmalısınız.

Kutu Kola Vurma Oyunu Oyna Kutu Kola Vurma

Fırlatacağınız beyzbol topları ile isabetli atışlar yaparak tüm içecek kutularını düşürmelisiniz.

Reklam
Ölümden Kaçış
Ölümden Kaçış
Zombi Hayatta Kalanlar
Zombi Hayatta Kalanlar
Azami Balta
Azami Balta
Uyanık Koşucu
Uyanık Koşucu
Askeri Nişancı
Askeri Nişancı
Dilimlenmiş Meyveler
Dilimlenmiş Meyveler
Yeni Yıl Sürgülü Yapboz
Yeni Yıl Sürgülü Yapboz
Keskin Nişancı - Tekrar Doldur
Keskin Nişancı - Tekrar Doldur

Ücretsiz Çevrimiçi Hedef Oyunları

Ölü Hedef, Bir Kişilik Hedef, 2 Kişilik Hedef ve 1 Kişilik Hedef gibi alt kategorileri de içeren en iyi hedef oyunları kategorisindeki altı yüzden fazla oyun içinden istediğin hedef oyununu oyna! Gungame 24 Piksel, Ninja Çatışma, Köpekbalığı Avı, Ateşli Silah Simülatörü ve 3D Arenada Çatışma gibi en çok oynanan hedef oyunlarını oynayabilirsiniz.
Hedef Oyunları kategorisindeki altı yüzden fazla hedef oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Uçan Hedef, Uzak Hedef, Hedefe Ateş Etme, Hedef Tutturma, Hedef Vurma, Yakın Hedef, 3D Hedef

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çöp Adam Oyunları Dövüş Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Futbol Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Sudoku Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.