Kaçış Oyunları

Ormanda Ayıdan Kaçış Oyunu Oyna Ormanda Ayıdan Kaçış

Tuzak, kaya ve ağaç kütükleri gibi engellere takılmadan büyük orman ayısından kaçabildiğiniz kadar kaçmalısınız.

Zom-Bi 2 Oyunu Oyna Zom-Bi 2

Zom ve Bi adlı iki yakışıklı çocuğun hikayesi devam ediyor. Zombiye dönüştükten sonra korkunç bir laboratuvardan kaçmalarına yardım ettiniz ama maceraları burada bitmiyor. Tek kurtuluş umutları şehrin en yüksek binasında bulunan jeneratöre ulaşmaktır. Yolları çeşitli şehir haritalarından ve daha fazlasından geçecek. Oyunun tüm seviyelerini geçebilecekler, ihtiyaç duydukları yere ulaşabilecekler ve tekrar normal adamlara dönüşebilecekler mi? "Zom-Bi 2" oyununda, adamların zor seviyelerden geçmesine yardım etmelisin. Arkadaşınızla aynı bilgisayarda birlikte oynayarak çeşitli görevleri tamamlayabilir ve birlikte bulmacaları çözebilirsiniz. Büyük bir kahramanın geçemediği yerde, küçük bir kahraman her zaman tırmanabilir ve bu çok yardımcı olur. Karmaşık ve karmaşık harita labirentlerinde yolunuzu açın ve silahlı haydutlardan sakının. Asansörlere binin, çeşitli mekanizmaları çalıştırın ve düğmeleri etkinleştirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için, adamların kazanmalarının tek yolu olan çıkış kapısına birlikte gitmeleri gerekiyor. Her seviyede oyun daha da zorlaşacak çünkü sonraki her seviye daha karmaşık ve zor olacak. Oynayın ve umudunuzu kaybetmeyin, zombi adamlarımız zaten hedefe çok yaklaştılar ve pes etmeyecekler. Seviyeleri tamamlayın ve yıldızları toplayın, kahramanlarınız için harika yeni şapkaların kilidini açın ve bu iki kişilik harika oyunla eğlenin!

Zombi Operasyonu 11 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 11

Zombi Operasyonu 11, su altı dünyası ile devam ediyor. Zombiler denizleri istila etti ve deniz canlıları zombiye dönüştü. 11. Seviyede yeni mekanikler, yeni karakterler ve araçlar yer alıyor! Tamamen yeni bir maceraya başlıyorsunuz. . . NASIL OYNANIR? OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Hit: "C" Mega Hit: "C Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın" El bombası: "V" Zıplama: "W"(Duvarda Yürüme / Yüzme ) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (Çubuk dolduğunda) OYUNCU 2 Taşı: OK TUŞLARI Vuruş: L Mega Hit: L Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın El bombası: K Zıpla: YUKARI OK TUŞU (Duvarda Yürü / Yukarı Yüzerek ) Silah değiştir: O-P Özel Saldırı: O+P (Çubuk dolduğunda) Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerdeki tanıtım videosunu W simgesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken Normal modda başlamanızı öneririz.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

Motorla Hız Tuzağı Oyunu Oyna Motorla Hız Tuzağı

Çok daha detaylı bir oyun deneyimine sahip bir motosiklet olan Motorla Hız Tuzağı, birinci şahıs bakış açısı ve daha iyi grafikler ekleyerek sonsuz yarış türünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Pürüzsüz atari yarışının özü hala orada ama gelecek neslin kabuğunda. Trafiği sollayan sonsuz otoyol yollarında bisikletinizi sürün, kariyer modunda görevleri yenmek için yükseltin ve yeni bisikletler satın alın. Şimdi yollara motosikletle çıkma zamanı! ÖZELLİKLER - Birinci şahıs kamera görüntüsü - Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 motosiklet - Gerçek motor sesleri ve gerçek bisikletler - Çöl, Kar, Orman ile ayrıntılı ortamlar. - Ne kadar hızlı sürersen o kadar çok puan alırsın - 100 km/s'nin üzerinde sürerken, trafik arabalarını yakından geçerek bonus puanları ve nakit para kazanın - İki yönlü ters yönde sürüş ekstra puan ve nakit verir - Ekstra puan ve para kazanmak için tekerlemeler yapın Klavye kontrolleri: W = İleri git (Gaz) S = Fren A = Sola Git D = Sağa Git Kaçış = Duraklat Sola Kaydırma = Tekerlekli Boşluk = Korna

Kimya Öğrencisi Kaçış Oyunu Oyna Kimya Öğrencisi Kaçış

Kimya Öğrencisi Kaçış Oyunu Oyna

Para Götürücüler Oyunu Oyna Para Götürücüler

Haksız yere hapishaneye atılan ikiliyi, gardiyanlara veya diğer mahkumlara yakalanmadan, tüm para keselerini toplayarak kaçırmalısınız.

Hayatta Kalanlar 2 Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar 2

Hayatta Kalanlar 2 oyununda, çiçek açan yeşil bir gezegenin bir anda nasıl yaşam için bir savaş alanına dönüşebileceğini kendi gözlerinizle göreceksiniz! Bir gün, dünyayı korkunç bir virüs vurdu. Birkaç gün içinde nüfusun dörtte üçünü korkunç canavarlara dönüştürdü. İnsanlar bilinmeyen bir hastalığa yakalanmaya ve mutasyona uğramaya başladı. Birkaç gün sürdü ve enfekte olanların hepsi zombiye dönüştü. Sağlıklı insanları avlamaya ve onları yemeye başladılar. Hayatta kalanlar, yakın zamanda akrabaları ve arkadaşları olan canavarlardan saklanmak zorunda kaldılar. Şimdi canavarlar acımasız açlıkla işkence gördü ve insanları avladılar. Duo Survival 2 2 Player'da enfeksiyondan kurtulmayı başaran cesur bir çift olarak oynayacaksınız. Yakın zamana kadar saklanıyorlardı, ancak hayatta kalanlar arasında bir bilim insanının kabus gibi bir virüse karşı bir aşı oluşturmayı başardığına dair bir söylenti vardı. Şimdi arkadaşlarımız panzehir bulmak için acele ediyor! Her iki karakteri de aynı anda oynayabilir veya yoldaşlarınızı kurtarma görevine bağlayıp iki kişilik oynayabilirsiniz. Kahramanlarınız iki kişi olacak - güçlü bir adam ve zeki bir kız. Adamın gücü var, yüzebiliyor ve büyük bir sopayla zombileri iyi yenebiliyor. Ancak kız, minyatür boyutu sayesinde en dar boşluktan geçebilir ve ustaca nesneleri fırlatabilir. Sadece tehlikelerin üstesinden gelmeniz değil, aynı zamanda mantıklı görevleri çözmeniz ve doğru çözümleri aramanız gereken tehlikeli ve heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Kule Savaşı - Yeni Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Yeni Çağ

Kule Savaşları 3. bölümüyle karşınızda! Daha modern silahlar, farklı haritalar ve yeni Mayhem modu da artık oynanabilir. Yeni bölümle birlikte endüstriyel devrim silahlarını ve ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni silahlar deneyin ve onlarla yeni taktikler oluşturun. Kargaşa modunda zorlu koşullarda savaşın ve hayatta kalmaya çalışın. Zombi Modu artık yeni bir tasarıma sahip ve artık zombiler tek yönden geliyor. 1 veya 2 oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarınızı kırın! Nasıl oynanır: Mavi Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Blok Oluştur: S Vuruş: E (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silahı Değiştir: Q Kırmızı Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Blok Oluştur: AŞAĞI OK Vuruş: BOŞLUK (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silah Değiştir: M

Para Götürücüler 3 - Nöbet Oyunu Oyna Para Götürücüler 3 - Nöbet

Para Götürücüler 3 - Nöbet Oyunu Oyna

Para Götürücüler 2 Oyunu Oyna Para Götürücüler 2

Para Götürücüler 2 Oyunu Oyna

Göktaşı Vurma Oyunu Oyna Göktaşı Vurma

Çevrenizdeki tüm göktaşlarını ve uçan daireleri vurup mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız.

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Zombi Operasyonu 10 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10

Zombi Operasyonu, Hapisten Kaçma bölümü ile devam ediyor! Yeraltı hapishanesi zombiler tarafından ele geçirildi ve rehineleri kurtarmalısın, ayrıca yaralılara da yardım etmelisin. Zombie Mission'ın yeni genişletilmiş versiyonu ile 30 SEVİYEDE savaşmak zorundasın! Farklı seviyelerde 7 farklı patron olacak. En güçlü boss elbette son bölümde seni bekliyor! Seviyeleri geçtikçe kazandığınız paralarla silah satın almayı ve yükseltmeyi unutmayın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Coşkun Kurbağa Kaçış Oyunu Oyna Coşkun Kurbağa Kaçış

Coşkun Kurbağa Kaçış Oyunu Oyna

Yeni Model Robot Kaçış Oyunu Oyna Yeni Model Robot Kaçış

Yeni Model Robot Kaçış Oyunu Oyna

Mağara Adamı Kaçış Oyunu Oyna Mağara Adamı Kaçış

Mağara Adamı Kaçış Oyunu Oyna

Yıldız Roketi Oyunu Oyna Yıldız Roketi

Uzay roketiniz ile mümkün olduğu kadar yıldız toplamalısınız.

Gürbüz Bebek Aslan Kaçış Oyunu Oyna Gürbüz Bebek Aslan Kaçış

Gürbüz Bebek Aslan Kaçış Oyunu Oyna

Uzay Oyunu Oyna Uzay

Uzay mekiğiniz ile tüm düşmanları vurmalısınız.

Korkunç Nine - Korku Köyü Oyunu Oyna Korkunç Nine - Korku Köyü

Korkunç Nine - Korku Köyü Oyunu Oyna

Hadi Çiz Kanka Oyunu Oyna Hadi Çiz Kanka

Oyunda meydan okunabilecek birçok seviye var, oyuncuların çizgiyi geçmek için seviyenin gereksinimlerine uygun olması gerekiyor, seviye görev grafiklerini çizmek için ekrana tıklayarak, gösterilen grafikler tamamlanana kadar kesintiye uğramaz , oyun basittir, ancak düşüncenizi çalıştırabilir. Çalışma modu: 1. Bağlantıyı tamamlamak için ekranı kaydırın. 2. Bir çizgi, kartın tüm karelerini kesintisiz olarak birbirine bağlar.

Şakıyan Kuş Kaçış Oyunu Oyna Şakıyan Kuş Kaçış

Şakıyan Kuş Kaçış Oyunu Oyna

Kahraman Kırmızı Top Oyunu Oyna Kahraman Kırmızı Top

Kahraman kırmızı top yeni maceralarıyla geri döndü. Bu sefer kendisi uyurken kaçırılan arkadaşlarını kurtarmalısınız. Çivili tuzaklardan uzak durun, yıldızları toplayın ve kafeslere ulaşıp arkadaşları kurtarın.

Enseye Şaplak Oyunu Oyna Enseye Şaplak

Basit bir 3 boyutlu kaçış oyunu olan Enseye Şaplak, her seviyede pistteki tuzaklardan kaçınırken, mümkün olduğu kadar çok renkli çöp adama tokadı basmak ve bitiş çizgisine ulaşmanızı gerektirir. Bitiş çizgisini geçtikten sonra, yüksek puanlar almak için turuncu bir çöp adama çarpabilirsin! Sakin olun ve iyi eğlenceler! Sola ve sağa hareket etmek için kaydırın

Matematikçi Enik Oyunu Oyna Matematikçi Enik

Labirentteki kemiklere denk geldiğinizde sorulan çarpma işlemine doğru yanıt vermeli ve tüm noktaları yemelisiniz.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Silahlı Kuvvetler Oyunu Oyna Silahlı Kuvvetler

Bir askerin kılığına girin ve çarpıcı yeni haritalarımızda hayatınız için savaşın! Armed Forces io, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla oyun modu ile herkes için bir şeyler sunar. İster deneyimli bir gazi, ister yeni bir acemi olun, sizin için mükemmel bir oyun modumuz var. O yüzden hazırlan asker ve bazı kötü adamları vurmaya hazırlan! Kontroller: Hareket etmek için 'WASD' veya 'ok tuşları' Ateş etmek için 'sol fare tıklaması' Nişan almak için 'sağ fare tıklaması' Hareket ederken kaydırılacak 'boşluk' Çalıştırmak için 'sola kaydırma' '1, 2, 3' silahı değiştirmek için Etkileşimde bulunmak / silah almak için 'E veya F' Mevcut dinamit atmak için 'G' Mevcut medkit kullanmak için 'H' sohbet etmek için 'T' İmleç kilidini değiştirmek için 'L' çömelmek için 'C' Skor tablosunu göstermek için 'N' tuşunu basılı tutun Duraklatmak için 'kaçış'

Thief.ro Oyunu Oyna Thief.ro

Thief.ro Oyunu Oyna

Batıdan Kaçış Oyunu Oyna Batıdan Kaçış

Kovboyun izleyeceği yolu çizerek savaş toplarına yakalanmadan X konumuna ulaştırmalısınız.

Antik Altın Avı Oyunu Oyna Antik Altın Avı

Antik Altın Avı Oyunu Oyna

Derin Uzay Dehşeti - Karakol Oyunu Oyna Derin Uzay Dehşeti - Karakol

Uzay geminiz için enerjiniz tükendi. Şanslısın ki Derin bir Uzay Karakolu var. Yolculuğunuza devam edebilmeniz için 8 Enerji Hücresi toplamanız gerekiyor. Ama, bu gibi sesler kolay değil. İstasyon insanlar tarafından terk edildi. O istasyonda kalan tek düşünce insan değil, kana susamış! Başarılar! Etrafta dolaşmak için WASD Etrafa bakmak için fare Ateş etmek için Sol Fare Tuşu Nişan almak için Farenin Sağ Tuşu Silahları Değiştirmek için Fare Tekerleği El Bombaları için G Yeniden yüklemek için R F Öğeleri Almak için Çalıştırmak için Sola Kaydır Çömelmek için sol CTRL X'e Eğilimli V Yakın Dövüşe Atlamak için boşluk

Zifiri Gece Oyunu Oyna Zifiri Gece

Gece karanlığında karşınıza çıkan kötü ruhları, hayaletleri ve çeşitli engelleri aşarak hayatta kalıp mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna Gizemli Odadan Kaçış

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna

Dinozor Avcıları Oyunu Oyna Dinozor Avcıları

1. Oyuncu AD : Hareket Q : Silah değiştirme F : Ateş etme G : Zıplama 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket U : Silah değiştirme L : Ateş etme K : Zıplama

Momo Korku Hikayesi Oyunu Oyna Momo Korku Hikayesi

Momo Korku Hikayesi Oyunu Oyna

Korsan Kız Kaçış Oyunu Oyna Korsan Kız Kaçış

Korsan Kız Kaçış Oyunu Oyna

Fotoğrafçı Kaçış Oyunu Oyna Fotoğrafçı Kaçış

Terk edilmiş korkunç akıl hastanesinden sadece fotoğraf makinenizi kullanarak kurtulmasınız! . . WASD : Hareket L : Ekran kilitleme Shift : Koşma Boşluk : Zıplama Sol Ctrl : Eğilme E : Kamerayı alma/bırakma Fare Sol : Fotoğraf çekme Q : Kapı açma Enter : (Fotoğraf modunda) Flaşı açar/kapatır Fare Sağ : (Fotoğraf modunda) Yakınlaştırma

Among Us Korku 3D Oyunu Oyna Among Us Korku 3D

Among Us oyununa dayalı bir korku oyunu. Tek bölüm, tek bulmaca, tek çıkış ve tek düşman! . .

Saftirik Ahtapot Kaçış Oyunu Oyna Saftirik Ahtapot Kaçış

Saftirik Ahtapot Kaçış Oyunu Oyna

Dalgın Kız Kaçış Oyunu Oyna Dalgın Kız Kaçış

Dalgın Kız Kaçış Oyunu Oyna

Keyifli Mekanik Kaçış Oyunu Oyna Keyifli Mekanik Kaçış

Keyifli Mekanik Kaçış Oyunu Oyna

Adam Topla ve Saldır 2 Oyunu Oyna Adam Topla ve Saldır 2

Tuzaklara takılmadan kafeslerdeki avcıları toplayarak dev kaplana ulaşmalısınız.

İkizleri Buluştur Oyunu Oyna İkizleri Buluştur

İğneleri doğru sırayla çekip dinozor, akrep, bomba, tetikçi vb. gibi engellerden kurtularak ikiz kardeşleri buluşturmalısınız.

Yerçekimi Uzaylıları Oyunu Oyna Yerçekimi Uzaylıları

Yerçekimi Uzaylıları Oyunu Oyna

Killer.İo Oyunu Oyna Killer.İo

Killer.İo Oyunu Oyna

Bahtiyar Salyangoz Kaçış Oyunu Oyna Bahtiyar Salyangoz Kaçış

Bahtiyar Salyangoz Kaçış Oyunu Oyna

Reklam
Subway Surfers - Kenya
Subway Surfers - Kenya
Subway Surfers - Peru
Subway Surfers - Peru
Subway Surfers - Barcelone
Subway Surfers - Barcelone
Bus Surfers
Bus Surfers
Ball Way
Ball Way
General Rocket
General Rocket
Une Évasion
Une Évasion
Ninja Clan
Ninja Clan

Ücretsiz Çevrimiçi Kaçış Oyunları

Oda Kaçış, Öğrenci Kaçış, Kız Kaçış, Kurbağa Kaçış ve Kuş Kaçış gibi alt kategorileri de içeren en iyi kaçış oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin kaçış oyununu oyna! Yamyam Koşusu, Dinozor Arenası, Zombi Yanlama Arenası, Para Götürücüler 2 ve Kimse Kaçamaz! gibi en çok oynanan kaçış oyunlarını oynayabilirsiniz.
Kaçış Oyunları kategorisindeki yüzlerce kaçış oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Robot Kaçış, Süper Kaçış

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.