Kağıt Oyunları

Uno Klasik Oyunu Oyna Uno Klasik

Uno Klasik oyunu, kartları renk veya sayıya göre eşleştirmeye çalıştığınız ve elindeki tüm kartları ilk atan kişi olmaya çalıştığınız renkli bir kart oyunudur. Oyunda numaralı ve renkli kartların yanı sıra başka türde süper kartlar da var. Bu kart türleri Action Card, Stop Card, Reverse Card, Wild Card ve Wild Four Card olmak üzere beşe ayrılır. Aksiyon kartları, rakibinize iki kart vermenizi sağlar ve rakibinizin elinde daha fazla kart olmasına izin verebilirsiniz. Durdurma Kartları bir sonraki oyuncunun hareketini durdurur ve Ters Kartlar dönüşün yönünü ters yönde değiştirir. Wild Card, yerdeki kartın rengini değiştirir ve Wild Four kartı, rakibinize dört kart verebileceğiniz ve zemin kartının rengini değiştiren süper bir karttır. Oyunu bitirdiğinizde "1"e basmalısınız, yapmazsanız ceza olarak iki kart alacaksınız. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Cin Ali Okul Koşusu Oyunu Oyna Cin Ali Okul Koşusu

Okula geri dönmüş gibi hissedin ve ödevinden kaçmaya ve kız arkadaşını kurtarmaya çalışan küçük bir tel adamın kontrolünü elinize alın. Gelin ve bu engel yarışında yeteneklerinizi test edin!

Süper Solitaire Oyunu Oyna Süper Solitaire

Süper Solitaire Oyna - En popüler solitaire oyunlarından üçü olan Klondike, Golf ve Freecell'i oynayın. Bir solitaire meraklısıysanız, Super Solitaire sizin için mükemmel bir oyun! Klondike: Temellerde astan şaha dört takımdan oluşan yığınlar oluşturun, açık kartları zıt renkteyse bir sonraki daha yüksek değere sahip bir karta taşıyın. Golf: tüm kartları tablo yığınlarından çıkarın, kartlar yalnızca üstteki karttan bir sıra yukarıda veya bir sıra aşağıdaysa tablodan atık destesine taşınabilir. Freecell: Temellerde astan krala dört takımdan oluşan yığınlar oluşturun.

Slendrina Ölmeli - Perili Köşk Oyunu Oyna Slendrina Ölmeli - Perili Köşk

Slendrina'yı öldürebilmek için perili köşkteki tüm kağıt parçalarını toplamalısınız. WASD : Hareket Fare Sol : Saldırı/Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Alma/Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2 Oyunu Oyna Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2 Oyunu Oyna

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe Oyunu Oyna Kağıt Üstünde Tic Tac Toe

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe Oyunu Oyna

Solitaire Hikayesi 3 Oyunu Oyna Solitaire Hikayesi 3

En popüler Solitaire Kart Oyunlarından birinin 3. sürümü. Oyunun ana sevimli küçük karakteri Foxy, sizi uzak ülkeler, muhteşem manzaralar ve Paris, Berlin, Bali, İtalya, Mısır ve daha pek çok ünlü yer arasında bir yolculuğa çıkaracak! 2750'den fazla inanılmaz seviye ile Solitaire Hikayesi 3, tüm zamanların en derin Solitaire oyunlarından biridir. Günlük Görevlerin, Haftalık Hava Balonu Mücadelelerinin ve düzinelerce yeni kart tasarımının tadını çıkarın! Stoklarınızdan birer birer kart çekmelisiniz. Çektiğiniz kartı oyun alanından çıkarmak için değeri bir yüksek veya bir düşük olan kartları seçin. Bir seviyeyi tamamlamak için, destenizdeki kartlar tükenmeden oyun alanındaki tüm kartları çıkarmanız gerekir. Bu zorlu seviyeleri çözmenize yardımcı olacak yeni güverte tasarımları ve ödüllerin kilidini açmak için günlük görevleri ve etkinlikleri tamamlayın.

2048 Kartları Oyunu Oyna 2048 Kartları

Numaralı kartları üst üste eşleştiripr toplayarak 2048'e ulaşmalısınız.

Not Defteri Savaşı Oyunu Oyna Not Defteri Savaşı

Tankınız ile düşmanlara yakalanmadan tüm yıldızları toplamalısınız.

Kalıntı Muhafızları Oyunu Oyna Kalıntı Muhafızları

Kalıntı Muhafızları Oyunu Oyna

Barbie Paper Bag Pants Oyunu Oyna Barbie Paper Bag Pants

Kağıt torba bel pantolon bu bahar mevsimi giyim parçası olmalıdır ve sevimli Barbie bu şaşırtıcı moda trendinin en son parçalarını test etmek için sabırsızlanıyorum. Herkes bu gurur verici pantolonu sever ve Barbie onun pantolonunu denemek için sabırsızlanıyor. Yine de onları nasıl donatılacağını öğrenmesi gerekiyor, böylece siz bayanlar ona katılmaya davet ediliyorsunuz ve bazı şaşırtıcı kıyafet kombinasyonlarını bir araya koymasına yardımcı oluyorsunuz. Barbie'nin bahar gardırobunda çok çeşitli kağıt torba bel pantolonlar mevcuttur, bu yüzden hepsini gözden geçirmekten ve onu giydirmek için en sevdiğiniz çifti seçmeden çekinmeyin. O zaman devam edin ve seçiminizi eşleştirmek için en iyi üst üstleri bulun. Bir çift yüksek bel pantolon olmak, bir crop-top en iyi seçeneği yapacaktır, ancak Barbie'nin kıyafetini tamamlamak için bodik bir gömlek de alabilirsiniz. Bir sonraki uygun pompa çifti için bakın, bir çapraz vücut çantası ve şık görünümünü tamamlamak için renkli bir güneş şapkası seçin. Ve çok fazla sevimli öğe varsa ve karar veremiyorsanız. . . bayanları endişe etmeyin, 'Barbie Kağıt Çanta Pantolon' giydirme oyununda şık modacımız için dört farklı görünüm oluşturabilir ve sonunda inanılmaz kreasyonunuzu da kaydedebilirsiniz. İyi vakitler!

Eğlenceli Kart Eşleştirme Oyunu Oyna Eğlenceli Kart Eşleştirme

Eğlenceli Kart Eşleştirme Oyunu Oyna

Piramit Solitaire Oyunu Oyna Piramit Solitaire

Piramit Solitaire'de klasik bir piramit soliter oyununun tadını çıkarın. 13 yapın ve mümkün olduğunca çok tahtayı temizleyin. İyi oyunlar!

Tic Tac Toe Düşkünü Oyunu Oyna Tic Tac Toe Düşkünü

Tic Tac Toe Düşkünü Oyunu Oyna

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna 2 Kişilik Taş Kağıt Makas

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Dört Renk Oyunu Oyna Dört Renk

Sarı, mavi, yeşil ve kırmızı olmak üzere dört renkte 0'dan 9'a kadar sayısal sayıdan oluşan 108 kart ile oynanan 4 Renk Uno Kart oyununa hoş geldiniz. Oyuna yedi kartla başlayacaksınız ve tek amacınız rakibinizden önce kartlarınızdan kurtulmak. Yerdeki kart elinizdeki kartlarla aynı renkte ise kartınızı yere koyabilirsiniz, aksi takdirde yerden kapalı bir kart çekmeniz gerekecektir. Bu kartlar dışında oyunda beş kart daha vardır; Vahşi Beraberlik, Vahşi, İki Beraberlik, Atla, Ters. İki çiz: Bu kartı yere koyan oyuncu, bir sonraki oyuncunun daha fazla kart çekmesine neden olur ve bir sonraki seviye oyununu bloke eder. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Ters: Bu kart çalıştırıldıktan sonra oyun tersten devam eder. Örneğin oyun soldan sağa oynanıyorsa sağdan sola dönüyor. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Atla: Bu kart ancak yerde başka bir atlama kartı varsa yerleştirilebilir. Bu kart bir sonraki oyuncunun oynamasını engeller. Wild: Bu kartı çalıştıran oyuncu, oyun kartının rengini belirler. Yerdeki herhangi bir kartla oynanabilir. Wild Draw: Oyunun kart rengini belirleyebilirsiniz ve bunun yanında bir sonraki oyuncu dört kart daha çeker ve sonraki turda doğru oynamayı kaybeder. İyi eğlenceler!

Klasik Soliter Ustası Oyunu Oyna Klasik Soliter Ustası

Soliter Ustası, joker içermeyen standart bir 52 kartlık iskambil destesi kullanır. Oyunun amacı, tüm kartları ortaya çıkarmak ve bunları temel yığınlarına taşımaktır. Ekranda üzerinde "A" yazan 4 temel yığını (her takım için bir tane) vardır. Bu yığınlar, Aslardan Krallara kadar takım elbise içinde yukarı doğru inşa edilmiştir.

Dünya Turu Uno Oyunu Oyna Dünya Turu Uno

Dünya Turu Uno oyunu ile kırmızı, mavi, sarı ve mor renklere sahip kartlar dünyası içinde bir kart oyunu. Bu kartlar sebzelerden, heykellerden, oyuncaklardan veya diğer bazı karakterlerden oluşur. Her oyun biraz para kazanmanıza izin verecek ve bu da yeni kart görünümleri satın almanıza izin verecek. Oyun mantığı şu şekilde çalışıyor; farklı sayılarda farklı kart türleri vardır. Aynı numaralı veya aynı renkteki kartları birbiriyle eşleştirebilirsiniz. Bu sıradan kartların yanı sıra "+2, +3, Dönüş, Blok, Renk Seçim Kartları" gibi başka türleri de vardır. "Engelle ve Geri Dön" kartları iki kez oynamanıza izin verecek ve "Renk Seçimi" kartı size zemin rengini belirleme şansı verecek. "+2 ve +3 Kartlar" rakibinize yeni kartlar verecektir. Elinizde bir renk kaldığında "1" tuşuna basmalısınız ve amacınız tüm kartları dağıtmaktır. Bu oyunun en eğlenceli ve en önemli yanı, hem çevrimiçi çok oyunculu hem de dört oyuncuya kadar yerel olarak oynanmasıdır. Kendi odanızı oluşturabilir ve bir arkadaşınızı oda linki üzerinden davet ederek ona karşı oynayabilir veya bir oyun odasına katılabilirsiniz. Ayrıca yerel oyun modunu etkinleştirebilir ve arkadaşlarınıza karşı dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Yılan ve Merdiven Ultra Oyunu Oyna Yılan ve Merdiven Ultra

Antik çağlardan beri severek oynanan 'Yılanlar ve Merdivenler' oyununu denemek ister misiniz? Bu oyunu kazanmak için hem şans hem de matematik yanınızda olmalı. Yılan ve Merdiven Ultra 1-4 Oyuncu arasında oynanabilir. Hem aileler hem de çocuklar için uygun bir oyundur. Bu zar oyunu, zarları atın ve oyuncuyu hareket ettirin. İlk atışta altınız varsa, o zaman bir şansınız daha olur. İyi oyunlar! Oyun Kontrolleri: FARE SOL TIK

Süper Elementler Oyunu Oyna Süper Elementler

Özel güçleri olan elemental karakterler kafeslendi, ekibin geri kalanını serbest bırakmak ve güçlerini birleştirmek için su elementini kullanın, anahtarlar ve kilitler alarak seviyeleri geçin, birçok eğlenceli kostümün kilidini açın, elemental kartlar kazanın, görevleri yenin ve kupalar kazanın. başarılarınız. HAZIR MISIN? Sürükle, Bırak ve Tıkla

Kahraman Kostüm Alışverişi Oyunu Oyna Kahraman Kostüm Alışverişi

Kahraman Kostüm Alışverişi Oyunu Oyna

Microsoft Soliter Koleksiyonu Oyunu Oyna Microsoft Soliter Koleksiyonu

Microsoft'tan klondike, örümcek, piramit, freecell ve tripeaks soliter çeşitlerinin olduğu bir koleksiyon.

Lezzetli Kapkek Oyunu Oyna Lezzetli Kapkek

En iyi kapkek ustası olmaya hazır mısınız? Nefis kapkek yapma oyununa davetlisiniz. Hamuru pişirin, doğru kağıt bardakları seçin ve her bir keki farklı malzemeler, krema ve daha pek çok şeyle süsleyin! Ardından tüm kekleri müşterilerinize satabilirsiniz. Hadi oynayalım! Oyunu oynamak için FAREYİ kullanın!

Cryptic Quotes Oyunu Oyna Cryptic Quotes

The letters of a randomly selected famous quote are coded in symbols. Your goal is to select the correct letters and reveal the hidden quote.

Virüs Kartları Hafıza Oyunu Oyna Virüs Kartları Hafıza

Virüs Kartları Hafıza Oyunu Oyna

Klasik Örümcek Solitaire Oyunu Oyna Klasik Örümcek Solitaire

Klasik Örümcek Solitaire eğlenceli bağımlılık yapan bir kart oyunudur. 1,2 veya 4 takımlı Classic Spider Solitaire oynayın ve tüm kartları tahtadan çıkarın.

Buz Kraliçesi Dekorasyon Blogu Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Dekorasyon Blogu

Buz Kraliçesi Dekorasyon Blogu Oyunu Oyna

Uno Dünya Turu Oyunu Oyna Uno Dünya Turu

Dikkatinize "Uno Dünya Turu" adlı muhteşem bir kart oyunu sunuyoruz! Burada hem bilgisayara hem de ağdaki canlı insanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Bir oyuna en fazla dört kişi katılabilir. Muhteşem harita tasarımı ve harika animasyonlar, kendinizi oyuna daha hızlı sokmanıza yardımcı olacaktır. Kartlar dört renkten oluşur: mavi, sarı, mor ve kırmızı. Her kartta oyuncaklar, heykeller, sebzeler ve diğer karakterler yer alacaktır. nesneler. Her zafer için yeni kart derileri satın almanızı sağlayacak paralar alacaksınız. Yapay zekaya karşı bir oyuna başlayabilir veya bir oda oluşturabilir ve arkadaşlarınızı oraya davet edebilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayıp arkadaşlarınıza göndermek yeterlidir. Hazır mısınız? Başlıyoruz! Burada üzerlerinde farklı sayılara sahip birçok farklı kart türünü göreceksiniz. Göreviniz aynı renk veya sayıya sahip kartları birbirine eşleştirmek. Ancak bu haritaların yanı sıra başka birçok tür daha var: "+2", "+3", iade, blok, renk seçim kartları. Dönüş ve blok kartları iki kez oynamanıza izin verir (bu, birlikte oynamanız şartıyla). İkiden fazla kişi oynarsa, "blok" dönüşü kaçırır ve "dönüş" oyunun yönünü değiştirir. "Renk seçimi", başka bir oyuncuya renk sipariş etme fırsatı verir. "+2", "+3" / bunlar/ oyuncunun güverteden belirli sayıda kart alması ve dönüşü atlaması gerektiği anlamına gelir.

Günlük Soliter Oyunu Oyna Günlük Soliter

Günlük Soliter Oyunu Oyna

Örümcek Soliter 3 Oyunu Oyna Örümcek Soliter 3

Örümcek Soliter 3 Oyunu Oyna

Golf Solitaire H5 Oyunu Oyna Golf Solitaire H5

Dünyanın en popüler solitaire oyunlarından birinin web versiyonu olan Golf Solitaire'i oynayın. Bir solitaire meraklısıysanız, bu sizin için mükemmel bir oyun! Amaç, tüm kartları tablo yığınlarından çıkarmaktır. Tablodan yalnızca her sütundaki en üstteki kart çıkarılabilir. Kartlar, rengi ne olursa olsun, yalnızca en üstteki karttan bir sıra yukarıda veya bir sıra aşağıdaysa tablodan atık yığınına taşınabilir. Hiçbir kart hareket ettirilemezse, stoktan bir kart alabilir ve atık yığınına çevirebilirsiniz.

Agnes Solitaire Oyunu Oyna Agnes Solitaire

Oyunun başında 7 tablo yığını dağıtılacaktır. İlk deste 1 kart, ikinci deste 2 kart ve yedinci deste 7 kart olana kadar böyle devam eder. Bundan sonra, ilk temel yığınının başlangıcı olarak fazladan bir kart dağıtılır, 4 temel yığını vardır ve her birinin bu numaraya sahip bir karttan başlaması gerekir. Oyunun amacı, tüm kartları temel yığınlarına koymaktır. Temel yığınları, gerekirse K'den A'ya sarılarak aynı türden kartlarla oluşturulur. Tablo yığınları aynı renkteki kartlarla oluşturulabilir ve gerekirse A'dan K'ye sarılabilir. Tablo destesindeki kartlar sadece aynı renkte değil aynı takımda da istifleniyorsa, kart grubunu birlikte hareket ettirebilirsiniz. Boş bir tablo yığını herhangi bir kartla doldurulabilir. Herhangi bir hamle bulamadığınızda, stok destesine tıklayabilirsiniz ve ardından tablo yığınlarının her birine bir kart dağıtılacaktır. Stok kartlarının 3 tur dağıtılmasından sonra 2 kart bırakılır ve 2 kart dizilebilir ve tablo yığınlarına istiflemek veya temel yığınlarına koymak için kullanılabilir. Mümkünse tabloları boşaltmaya ve kartları uygun şekilde istiflemeye çalışın. Daha fazla hamle yoksa, oyunu bitirmek için "vazgeç" düğmesine tıklayabilirsiniz. Temel yığınlarına ne kadar çok kart koyarsanız, puanınız o kadar yüksek olur.

Uno Kahramanları Oyunu Oyna Uno Kahramanları

Bugün her geçen gün popülerliği artan bir oyun oynayacağız. Uno, Merle Robbins tarafından icat edilmiş ve sıradan bir yemek masasında yaratılmış bir Amerikan masa oyunudur. Canlı bir hayal gücü ve oyunlara olan ilgi, Robbins'in kendisini masa oyunları tarihine sonsuza dek yazacak bir şey yaratmasına yardımcı oldu.

Çocuk Kart Eşleştirme Oyunu Oyna Çocuk Kart Eşleştirme

Çocuk Kart Eşleştirme Oyunu Oyna

Soliter Kağıt Falı Oyunu Oyna Soliter Kağıt Falı

Soliter Kağıt Falı Oyunu Oyna

3B Zenginlik Parkuru Oyunu Oyna 3B Zenginlik Parkuru

Zengin olmanın bilgeliği ekonomik karar vermeyle başlar. Örneğin, internette gezinmek yerine ders çalışmayı mı seçeceksiniz? Bakın, bu oyun herkesi, hatta en müsrifini bile, derin bir ekonomik bilgeliğe sahip rasyonel bir varlık haline getirecek! Kumbara ve kitap gibi nesneleri toplayıp alkol ve kumar makinesi gibi nesnelerden uzak durmalısınız. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Paper Us Online Oyunu Oyna Paper Us Online

Paper Us, Among Us oyununa benzer bir oyundur. Hepsini tek tek gizlice avla. onlara gizlice yaklaşın ve hepsini tek tek arkadan avlayın. Unutma, zamanla yarışıyorsun. Süre dolmadan hepsini öldürün. Ok Tuşları ve Mobil Dokunmatik Kontrol

Para Üstü Oyunu Oyna Para Üstü

Para Üstü Oyunu Oyna

Tuğlalar Oyunu Oyna Tuğlalar

Klasik tuğla bulmacanın tadını çıkarın! Benzersiz bir klasik beyin yakıcı düzinelerce seviyeye meydan okuyarak eğlenin! Puanlarınızı yendi ve eğlenin! Rahatlarken mantığınızı eğitin! fare / dokunmatik ekran

Eşli Batak Oyunu Oyna Eşli Batak

1 kişilik oyunda yapay zeka ortağınız ile oynanabilen klasik batak oyunu. BID butonuna basarak elinizin kaç alacağını belirtebilirsiniz. El sonunda Next Round ile aynı oyuna devam edebilir veya New Game ile yeni parti açabilirsiniz.

Kağıt Üstünde Tank Savaşı Oyunu Oyna Kağıt Üstünde Tank Savaşı

5 turluk oyunlarda hayatta kalarak rakibinizi vurmalısınız.

Spider Solitaire Original Oyunu Oyna Spider Solitaire Original

Spider Solitaire Original Oyunu Oyna

6 Cards To Win Oyunu Oyna 6 Cards To Win

6 Cards To Win Oyunu Oyna

Kağıt Uçak Fırlatma 2 Oyunu Oyna Kağıt Uçak Fırlatma 2

Kağıt Uçak Fırlatma 2 Oyunu Oyna

Sabır Solitaire Oyunu Oyna Sabır Solitaire

Amaç Golf'ün amacı, yedi sütundaki tüm kartları mümkün olan en kısa sürede tek atık yığınına aktarmaktır. Hepsi bu kadar! Çocuk oyuncağı hey? Bunun yerine tiddly-winks oynamak istemediğinizden emin misiniz? Golf Kuralları Tüm bina tek atık yığını üzerinde gerçekleştirilmektedir. Yedi sütundan birinden tek bir açık kart, renkten bağımsız olarak artan veya azalan bir sıra izliyorsa atık yığınına aktarılabilir. Yani yukarıdaki örnekte, ya 5 ya da 7, 6'nın üzerine inşa edilebilir. Kolonlardan atık yığınına daha fazla kart aktarılamadığında, atık yığınına stoktan bir kart dağıtılır ve bina devam eder. Stok tükendiğinde ve daha fazla bina yapılamadığında oyun biter. Kural 1 ve 2'yi oynarken, ilk hamleniz için, topun yuvarlanmasını sağlamak için açıktaki sütun kartlarından herhangi birini atık yığınına oynayabilirsiniz, bu nedenle hangi kartın en iyi başlangıcı çıkarabileceğini görmek için kartları gerçekten hızlı bir şekilde taramanız gerekir. sıra. Diğer tüm kurallar için, stoktan atık yığınına bir ilk kart dağıtılır, bu nedenle bunun üzerine inşa etmeniz gerekir. Puanınızın, sütunları temizlemek için harcadığınız zamanla tamamen orantılı olduğunu unutmayın, bu nedenle motor yapmak zorunda kalacaksınız! Kural 1'deki en iyi kişisel rekorum 43 saniye ve uçuyordum. Alt dakika süreleri ilk başta imkansız görünüyor, ancak hiç durmadan Golf oynamaya devam ederseniz, kendinizi içgüdüsel olarak oynarken ve birkaç hamle ilerisini tararken bulursunuz. Oldukça çılgına dönebilir! Unutmayın, bir karta çift tıklayarak veya sağ tıklayarak çöp yığınına gönderebilirsiniz.

Para Dedektörü - Amerikan Doları Oyunu Oyna Para Dedektörü - Amerikan Doları

1, 2, 5, 10 ve 20 dolarlık aynı resimlerdeki yedi farkı bulun. Beş seviyeyi tamamlayın, her seviyedeki tüm farklılıkları bulun ve on beş yıldız kazanın.

Para Dedektörü - Polonya Zlotisi Oyunu Oyna Para Dedektörü - Polonya Zlotisi

10, 20, 50, 100 ve 200 Polonya Zlotisi olan özdeş resimlerdeki yedi farkı bulun. Beş seviyeyi tamamlayın, her seviyedeki tüm farklılıkları bulun ve on beş yıldız kazanın.

Para Dedektörü - İngiliz Sterlini Oyunu Oyna Para Dedektörü - İngiliz Sterlini

5, 10, 20 ve 50 sterlinlik özdeş resimlerdeki yedi farkı bulun. Beş seviyeyi tamamlayın, her seviyedeki tüm farklılıkları bulun ve on beş yıldız kazanın.

Para Dedektörü - Avro Oyunu Oyna Para Dedektörü - Avro

5, 10, 20, 50 ve 100 avroluk özdeş resimlerdeki yedi farkı bulun. Beş seviyeyi tamamlayın, her seviyedeki tüm farklılıkları bulun ve on beş yıldız kazanın.

Para Dedektörü - Rus Rublesi Oyunu Oyna Para Dedektörü - Rus Rublesi

50, 100, 1000, 2000 ve 5000 Rus rublesinin aynı resimlerindeki yedi farkı bulun. Beş seviyeyi tamamlayın, her seviyedeki tüm farklılıkları bulun ve on beş yıldız kazanın.

Reklam
ONE Classic
ONE Classic
Snakes and Ladders Ultra
Snakes and Ladders Ultra
Quatro Cores
Quatro Cores
Duo Postais
Duo Postais
Animais Bebês
Animais Bebês
Macaco Feliz 295
Macaco Feliz 295
Cryptic Quotes
Cryptic Quotes
FreeCell Solitaire Classic
FreeCell Solitaire Classic

Ücretsiz Çevrimiçi Kağıt Oyunları

Şifreli Kağıt, Kağıt Para, Buruşuk Kağıt, 3D Kağıt ve Bir Kişilik Kağıt gibi alt kategorileri de içeren en iyi kağıt oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin kağıt oyununu oyna! Slendrina Ölmeli - Perili Köşk, Kağıt Üstünde Tic Tac Toe ve Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2 gibi en çok oynanan kağıt oyunlarını oynayabilir veya Uno Klasik, Mahjong Simya, Solitaire Satranç, Mickey Fare ve Arkadaşları ve Yılan ve Merdiven Ultra gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Kağıt Oyunları kategorisindeki yüzlerce kağıt oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Kağıt Kesme, Kağıt Uçak, İki Kişilik Kağıt, Rakipli Kağıt, Skorlu Kağıt, Çizgili Kağıt, Kağıt Toplama, Kağıt Top, Kağıt Fırlatma, Kağıt Dizme, Beyaz Kağıt, Kağıt Havlu, Kağıt Uçak Fırlatma, Taş Kağıt Makas

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.