Kağıt Oyunları

Soliter Fal Bakma 1 Oyunu Oyna Soliter Fal Bakma 1

Soliter Fal Bakma 1 Oyunu Oyna

Eşli Batak Oyunu Oyna Eşli Batak

1 kişilik oyunda yapay zeka ortağınız ile oynanabilen klasik batak oyunu. BID butonuna basarak elinizin kaç alacağını belirtebilirsiniz. El sonunda Next Round ile aynı oyuna devam edebilir veya New Game ile yeni parti açabilirsiniz.

Tek Çıkış Oyunu Oyna Tek Çıkış

Suçlular tek çıkışı olan bir yere hapsedildi. Şimdi hapishaneden kaçmalısın! - Bir çok seviye - Epik patron dövüşü - Garip hapishane seviyeleri - Hapishaneden kaçış - Karakteriniz suçlu Zıplamak için "J" tuşunu kullanın. Hareket etmek için W//D düğmesine basın.

Soliter 0-21 Oyunu Oyna Soliter 0-21

Negatif ve pozitif sayıların olduğu kartların toplam değeri 0-21 arasında olacak şekilde toplamalısınız.

Rayda Can Pazarı 4 Oyunu Oyna Rayda Can Pazarı 4

Rayda Can Pazarı 4 Oyunu Oyna

Rayda Can Pazarı 3 Oyunu Oyna Rayda Can Pazarı 3

Mahsur kaldığınız lunapark hız treninde raydan raya atlayarak ve alçak yerlerde eğilerek engelleri aşıp, paraları toplayarak bitişe ulaşmalısınız. Topladığınız paralarla karakteri ve vagonu değiştirebilirsiniz.

Doğumgünü Kart Tasarımı Oyunu Oyna Doğumgünü Kart Tasarımı

Doğumgünü Kart Tasarımı Oyunu Oyna

Çizgi Motor Oyunu Oyna Çizgi Motor

Tek tuşla veya dokunarak oynayabileceğiniz oyunda takla atarak ve altın toplayarak puanınızı yükseltebilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Oyunu Oyna Tuvalet Kağıdı

Alışveriş sepeti, araba vb. gibi araçların içinde bulunan tuvalet kağıtlarını dökmelisiniz.

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna 2 Kişilik Taş Kağıt Makas

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Kağıt Uçaklar Oyunu Oyna Kağıt Uçaklar

Kağıt Uçaklar Oyunu Oyna

Klasik Soliter Ustası Oyunu Oyna Klasik Soliter Ustası

Soliter Ustası, joker içermeyen standart bir 52 kartlık iskambil destesi kullanır. Oyunun amacı, tüm kartları ortaya çıkarmak ve bunları temel yığınlarına taşımaktır. Ekranda üzerinde "A" yazan 4 temel yığını (her takım için bir tane) vardır. Bu yığınlar, Aslardan Krallara kadar takım elbise içinde yukarı doğru inşa edilmiştir.

Kareli Mücadele Oyunu Oyna Kareli Mücadele

Engellere takılmadan yıldızları toplayarak portala ulaşmalısınız.

Toplama Pratiği Oyunu Oyna Toplama Pratiği

Toplama Pratiği Oyunu Oyna

Para Üstü Oyunu Oyna Para Üstü

Para Üstü Oyunu Oyna

Soliter TriPeaks Oyunu Oyna Soliter TriPeaks

Soliter TriPeaks Oyunu Oyna

Dört Renk Kağıtları Oyunu Oyna Dört Renk Kağıtları

Kartları renk ve sayılarına göre eşleştirip rakiplerinizden önce tüm kartlardan kurtulmalısınız.

Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna Taş Kağıt Makas

Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Kalıntı Muhafızları Oyunu Oyna Kalıntı Muhafızları

Kalıntı Muhafızları Oyunu Oyna

Çılgın Küçük Sekizler Oyunu Oyna Çılgın Küçük Sekizler

Çılgın Küçük Sekizler Oyunu Oyna

Yılan ve Merdiven Ultra Oyunu Oyna Yılan ve Merdiven Ultra

Antik çağlardan beri severek oynanan 'Yılanlar ve Merdivenler' oyununu denemek ister misiniz? Bu oyunu kazanmak için hem şans hem de matematik yanınızda olmalı. Yılan ve Merdiven Ultra 1-4 Oyuncu arasında oynanabilir. Hem aileler hem de çocuklar için uygun bir oyundur. Bu zar oyunu, zarları atın ve oyuncuyu hareket ettirin. İlk atışta altınız varsa, o zaman bir şansınız daha olur. İyi oyunlar! Oyun Kontrolleri: FARE SOL TIK

Solitaire Hikayesi 2 Oyunu Oyna Solitaire Hikayesi 2

Bulmacaları çözmek ve dünyayı dolaşmak sonsuz saatlerce eğlence demektir! Bu oyunun zorlu seviyelerinde kartları karıştırırken ve yıldızları toplarken arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Tahtadan çıkarmak için destenizdeki karttan bir yüksek veya düşük değerli kartları seçin. Destenizdeki karta uygun bir kart bulamazsanız, destenizden başka bir kart seçin. 5 canla başlıyorsunuz ve destenizin sonuna ulaştıktan sonra bir can kaybediyorsunuz. Desteniz için ekstra ücretsiz kartlar kazanmak için arka arkaya 5 kartı temizleyin. Bonus öğeleri toplayın ve farklı alanların, kart koleksiyonlarının ve daha fazlasının kilidini açın! Â Tahtadan çıkarmak için destenizdeki değerden bir yüksek veya düşük değere sahip bir kart seçin. Bir seviyeyi geçmek için hedefi tamamlayın.

Gizemli Gökdelen Oyunu Oyna Gizemli Gökdelen

Tombul ajan ile gizemli binanın sırrını çözmek için güvenlik görevlilerini, kameraları, ajanları ve diğer engelleri aşarak bir sonraki kata çıkmak için asansör kapısına ulaşmalısınız.

Soliter TriPeaks Bahçesi Oyunu Oyna Soliter TriPeaks Bahçesi

Soliter TriPeaks Bahçesi Oyunu Oyna

Vahşi Batı Soliter Oyunu Oyna Vahşi Batı Soliter

Vahşi batı ve kart oyunları birlikte fıstık ezmesi ve jöle gibi. Bir salon, sıralama kartları ve açık alanda varmış gibi davran.

Klasik Klondike Soliter Oyunu Oyna Klasik Klondike Soliter

Klasik Klondike Soliter Oyunu Oyna

Altın Kız Düğün Bloğu Oyunu Oyna Altın Kız Düğün Bloğu

Altın Kız Düğün Bloğu Oyunu Oyna

Solitaire Hikayesi Oyunu Oyna Solitaire Hikayesi

En sevdiğiniz soliter oyununu oynayın ve uzak ülkeleri, muhteşem manzaraları ve ünlü yerleri keşfedin. Stoklarınızdan birer birer kart çekmelisiniz. Çektiğiniz kartı oyun alanından çıkarmak için değeri bir yüksek veya bir düşük olan kartları seçin. Bir seviyeyi tamamlamak için, destenizdeki kartlar tükenmeden oyun alanındaki tüm kartları çıkarmanız gerekir. Bu zorlu seviyeleri çözmenize yardımcı olacak yeni güverte tasarımları ve ödüllerin kilidini açmak için günlük görevleri ve etkinlikleri tamamlayın. Solitaire Story'yi şimdi ücretsiz oynayın ve binlerce Friends of Solitaire'e katılın! Tahtadan çıkarmak için destenizdeki değerden bir yüksek veya düşük değere sahip bir kart seçin. Bir seviyeyi geçmek için hedefi tamamlayın.

Şans Kurabiyesi Tarifi Oyunu Oyna Şans Kurabiyesi Tarifi

Şans Kurabiyesi Tarifi Oyunu Oyna

Lezzetli Kapkek Oyunu Oyna Lezzetli Kapkek

En iyi kapkek ustası olmaya hazır mısınız? Nefis kapkek yapma oyununa davetlisiniz. Hamuru pişirin, doğru kağıt bardakları seçin ve her bir keki farklı malzemeler, krema ve daha pek çok şeyle süsleyin! Ardından tüm kekleri müşterilerinize satabilirsiniz. Hadi oynayalım! Oyunu oynamak için FAREYİ kullanın!

Örümcek Soliter 3 Oyunu Oyna Örümcek Soliter 3

Örümcek Soliter 3 Oyunu Oyna

Anime Kızlar Hafıza Oyunu Oyna Anime Kızlar Hafıza

Anime Kızlar Hafıza Oyunu Oyna

Microsoft Piramit Soliter Oyunu Oyna Microsoft Piramit Soliter

Microsoft Piramit Soliter Oyunu Oyna

FreeCell Solitaire Klasik Oyunu Oyna FreeCell Solitaire Klasik

Bu popüler Solitaire sürümünde, göreviniz 52 kartın tümünü Aslardan başlayarak kazanmak için dört temel noktaya taşımaktır. Stratejik olarak oynayın ve destenizi sıralamak için dört serbest hücreyi yer tutucu olarak kullanın. Diğer Solitaire oyunlarına benzer şekilde, temeller takım elbise ile oluşturulurken, tablo kartlarının azalan sırayla değişen renklere göre sıralanması gerekir. Bu zorlu Solitaire versiyonunda kazanmak için 52 kartın tümünü Aslardan başlayarak dört temel noktaya taşıyın! Destenizi sıralamak için dört boş hücreyi yer tutucu olarak kullanın.

Mickey Fare ve Arkadaşları Oyunu Oyna Mickey Fare ve Arkadaşları

Sevimli kahramanlar Mickey, Donald ve Goofy birlikte bir yastık savaşına girerler. Ekranın altında bulunan çeşitli malzemeleri kullanarak birbirlerinin yastıklarını patlatmaya çalışıyorlar. Oyuncu numarası atamak için menüden "Oynat" düğmesine tıklayın. Oyun 3 oyuncuya kadar oynanabilir. Oyuncu sayısını atadıktan sonra yastık dövüşlerine başlamak için karakterleri ve sahneyi seçin. Sıra size geldiğinde aşağıdaki toolbox'ı kullanarak istediğiniz gibi saldırabilir veya savunma hattı oluşturabilirsiniz. Oyun "Fareniz" ile oynanır. En iyi kahramanını seç ve bu eğlenceli aksiyonda yer al. İki oyunculu oyunlar. org eğlenmenizi umuyor.

Kağıt Uçak Pilotu Oyunu Oyna Kağıt Uçak Pilotu

Kağıt uçağınızı düşürmeden geçebildiğiniz kadar çemberden geçmelisiniz.

Prensesler El Yıkama Oyunu Oyna Prensesler El Yıkama

Prensesler El Yıkama Oyunu Oyna

Çöp Kovasına Kağıt Fırlatma Oyunu Oyna Çöp Kovasına Kağıt Fırlatma

Vantilatörün rüzgarını da hesap ederek buruşuk kağıt ile çöp kovasına basket atmalısınız.

Yağmacı Korsan Mahjong Oyunu Oyna Yağmacı Korsan Mahjong

Korsanların inci hazinesini aradığı Karayipler'de bu eğlenceli Mahjong'u oynayın. Bu destansı korsanlar majong oyununda amacınız, diğer eğlenceli seviyelerin ve arka planların kilidini açmak için her seviyede mümkün olduğunca çok yıldız toplamaktır. Seviyeyi bitirirseniz 1 yıldız, ipucu kullanmazsanız ikinci bir yıldız ve seviyeyi sınırlı bir sürede bitirirseniz üçüncü bir yıldız kazanırsınız. Ayrıca daha fazla yıldız, altın ve elmas toplamak için günlük korsanlar mahjong meydan okuma seviyesini oynamak isteyebilirsiniz. Klasik Mahjong oyunudur. Tahtayı temizlemek için aynı karoları eşleştirerek çiftler oluşturun.

Çocukların Film Gecesi Oyunu Oyna Çocukların Film Gecesi

Sinema salonundaki sorunları gidermeli, bilet ve patlamış mısır satma, yer gösterme ve temizlik gibi işleri halletmelisiniz.

Roshambo Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna Roshambo Taş Kağıt Makas

Roshambo Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Oyun Kağıdı Hafıza Oyunu Oyna Oyun Kağıdı Hafıza

Oyun Kağıdı Hafıza Oyunu Oyna

Kral ve Kraliçe Soliter Tripeaks Oyunu Oyna Kral ve Kraliçe Soliter Tripeaks

Kral ve Kraliçe Soliter Tripeaks Oyunu Oyna

Goblin Çarpışması Oyunu Oyna Goblin Çarpışması

Okçu, bombacı, şaman gibi goblinleri göndererek düşman üssünü yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla adamlarınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Kağıt Üstünde Top Sıralama Oyunu Oyna Kağıt Üstünde Top Sıralama

Topları renklerine göre her seviyede farklı dizilerle sıralayın. Kırmızılar, sarılar, maviler. . . Çok renkli bir topa sahiptir. Doğru eşleşmeyi yapın ve bir sonraki seviyeye geçin. Toplamda 30 seviye vardır. Tüm seviyeleri tamamlayın.

Örümcek Kral Soliter Oyunu Oyna Örümcek Kral Soliter

Örümcek Kral Soliter Oyunu Oyna

Tank Çarpışması Oyunu Oyna Tank Çarpışması

Göndereceğiniz tanklarla düşman taretlerini ve üssünü yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarlar tanklarınızı güçlendirebilirsiniz.

Ork Çarpışması Oyunu Oyna Ork Çarpışması

Kartlara göre göndereceğiniz askerle düşman kalesini yıkmalısınız. Kazandığınız kemiklerle askerlerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Akrep Solitaire Oyunu Oyna Akrep Solitaire

Klondike ve örümcek solitaire'in büyük bir hayranıysanız ancak yeni varyasyonlar arıyorsanız, Scorpion Solitaire'i kesinlikle seveceksiniz. Üç farklı oyunun zorluk seviyesinden birini seçin: Kolay Orta ve Zor ve solitaire'i en az hamle ile tamamlayın. Taşımak için kartlara dokunun

Solitaire Satranç Oyunu Oyna Solitaire Satranç

Solitaire Satranç, belli belirsiz satranca dayalı bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur, ancak oynamak için büyük usta olmanıza gerek yok. Kurallar basittir - taşlarınızı satrançta olduğu gibi hareket ettirin, her turda zorunlu olarak bir taşı yiyin. Amaç, tahtadaki tüm parçaları tek bir ayakta bırakarak yakalamaktır. Satranç kurallarını bilmek gerekli değildir - oyunun yerleşik bir öğreticisi ve hamleler için bir hile sayfası vardır. Herhangi bir parçayı fareyle (veya mobilde parmağınızla) alın ve hareket ettirin Tüm parçalar kendi satranç hareket modellerini takip eder Sadece bir tane bırakarak tahtadaki tüm taşları yakalayın (herhangi bir iş yapar) Sıkışırsanız bir ipucu alın

Reklam
Tek Çıkış
Tek Çıkış
Dövüşçü Menajeri
Dövüşçü Menajeri
Pandajong Soliter
Pandajong Soliter
Dünya Turu Uno
Dünya Turu Uno
Klondike Solitaire 2
Klondike Solitaire 2
Taş Kağıt Makas Yarışı
Taş Kağıt Makas Yarışı
Reinarte Kartları
Reinarte Kartları
Tank Çarpışması
Tank Çarpışması

Ücretsiz Çevrimiçi Kağıt Oyunları

2 Kişilik Kağıt, 3D Kağıt, Bir Kişilik Kağıt ve Kağıt Havlu gibi alt kategorileri de içeren en iyi kağıt oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin kağıt oyununu oyna! Gizemli Gökdelen, Çizgi Motor, Rayda Can Pazarı 3, Çocukların Film Gecesi ve Soliter Fal Bakma 1 gibi en çok oynanan kağıt oyunlarını oynayabilirsiniz.
Kağıt Oyunları kategorisindeki yüzlerce kağıt oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Kağıt Para, Çizgili Kağıt, Kağıt Uçak, Beyaz Kağıt, Rakipli Kağıt, Skorlu Kağıt, Kağıt Toplama, Kağıt Dizme, Şifreli Kağıt, Kağıt Fırlatma, Buruşuk Kağıt, Kağıt Top, Taş Kağıt Makas, Kağıt Uçak Fırlatma

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çöp Adam Oyunları Dövüş Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Futbol Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Sudoku Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.