Kart Oyunları

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Halloween Link Oyunu Oyna Halloween Link

Bu oyunda aynı anda 2 benzer bloğu ortadan kaldırabilirsiniz. Kural, her iki bloğun da maksimum 2 dönüşlü bir çizgi ile bağlanması gerektiğidir. Bir seviyeyi tamamlamak için, Tahtadaki tüm kartları ortadan kaldırmanız gerekir. Bu oyunu kazanmak için tüm 21 seviyeleri tamamlayın. Kontrol: Fare veya Dokunmatik Yüzey Maksimum 2 dönüşlü bir çizgi ile bağlanabilen benzer blokları bulun. Şimdi her iki öğeye de sürekli tıklayın veya dokunun.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Uno Oyunu Oyna Uno

Bir Uno oyununa katılan ve sevdiğiniz bir süper kahramanı canlandırın. Yapay zeka rakipleriyle veya çevrimiçi çok oyunculu oynamaya izin verilir. Uno'da önce tüm kartlarını dağıtıp kazanabilir misin? Oynamak için tıklayın veya dokunun.

2048 Soliter Oyunu Oyna 2048 Soliter

2048 Soliter Oyunu Oyna

Cadılar Bayramı Hafıza 4 Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Hafıza 4

Cadılar Bayramı Hafıza 4 Oyunu Oyna

Cana Yakın Korsanlar Oyunu Oyna Cana Yakın Korsanlar

Cana Yakın Korsanlar Oyunu Oyna

Freecell Soliter 2017 Oyunu Oyna Freecell Soliter 2017

Freecell Soliter 2017 Oyunu Oyna

Uno Klasik Oyunu Oyna Uno Klasik

Uno Klasik oyunu, kartları renk veya sayıya göre eşleştirmeye çalıştığınız ve elindeki tüm kartları ilk atan kişi olmaya çalıştığınız renkli bir kart oyunudur. Oyunda numaralı ve renkli kartların yanı sıra başka türde süper kartlar da var. Bu kart türleri Action Card, Stop Card, Reverse Card, Wild Card ve Wild Four Card olmak üzere beşe ayrılır. Aksiyon kartları, rakibinize iki kart vermenizi sağlar ve rakibinizin elinde daha fazla kart olmasına izin verebilirsiniz. Durdurma Kartları bir sonraki oyuncunun hareketini durdurur ve Ters Kartlar dönüşün yönünü ters yönde değiştirir. Wild Card, yerdeki kartın rengini değiştirir ve Wild Four kartı, rakibinize dört kart verebileceğiniz ve zemin kartının rengini değiştiren süper bir karttır. Oyunu bitirdiğinizde "1"e basmalısınız, yapmazsanız ceza olarak iki kart alacaksınız. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Kedi Soliter Oyunu Oyna Kedi Soliter

Kedi Soliter Oyunu Oyna

FGP Soliter Oyunu Oyna FGP Soliter

FGP Soliter Oyunu Oyna

Soliter Fal Bakma 2 Oyunu Oyna Soliter Fal Bakma 2

Soliter Fal Bakma 2 Oyunu Oyna

Tank Çarpışması Oyunu Oyna Tank Çarpışması

Göndereceğiniz tanklarla düşman taretlerini ve üssünü yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarlar tanklarınızı güçlendirebilirsiniz.

Oyuncak Araba Hafıza Oyunu Oyna Oyuncak Araba Hafıza

Oyuncak Araba Hafıza Oyunu Oyna

Karting Oyunu Oyna Karting

Ani geri dönüşler yapan go-kart aracınızla köşeleri dönmelisiniz.

Dört Renk Oyunu Oyna Dört Renk

Sarı, mavi, yeşil ve kırmızı olmak üzere dört renkte 0'dan 9'a kadar sayısal sayıdan oluşan 108 kart ile oynanan 4 Renk Uno Kart oyununa hoş geldiniz. Oyuna yedi kartla başlayacaksınız ve tek amacınız rakibinizden önce kartlarınızdan kurtulmak. Yerdeki kart elinizdeki kartlarla aynı renkte ise kartınızı yere koyabilirsiniz, aksi takdirde yerden kapalı bir kart çekmeniz gerekecektir. Bu kartlar dışında oyunda beş kart daha vardır; Vahşi Beraberlik, Vahşi, İki Beraberlik, Atla, Ters. İki çiz: Bu kartı yere koyan oyuncu, bir sonraki oyuncunun daha fazla kart çekmesine neden olur ve bir sonraki seviye oyununu bloke eder. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Ters: Bu kart çalıştırıldıktan sonra oyun tersten devam eder. Örneğin oyun soldan sağa oynanıyorsa sağdan sola dönüyor. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Atla: Bu kart ancak yerde başka bir atlama kartı varsa yerleştirilebilir. Bu kart bir sonraki oyuncunun oynamasını engeller. Wild: Bu kartı çalıştıran oyuncu, oyun kartının rengini belirler. Yerdeki herhangi bir kartla oynanabilir. Wild Draw: Oyunun kart rengini belirleyebilirsiniz ve bunun yanında bir sonraki oyuncu dört kart daha çeker ve sonraki turda doğru oynamayı kaybeder. İyi eğlenceler!

Uno Dünya Turu Oyunu Oyna Uno Dünya Turu

Dikkatinize "Uno Dünya Turu" adlı muhteşem bir kart oyunu sunuyoruz! Burada hem bilgisayara hem de ağdaki canlı insanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Bir oyuna en fazla dört kişi katılabilir. Muhteşem harita tasarımı ve harika animasyonlar, kendinizi oyuna daha hızlı sokmanıza yardımcı olacaktır. Kartlar dört renkten oluşur: mavi, sarı, mor ve kırmızı. Her kartta oyuncaklar, heykeller, sebzeler ve diğer karakterler yer alacaktır. nesneler. Her zafer için yeni kart derileri satın almanızı sağlayacak paralar alacaksınız. Yapay zekaya karşı bir oyuna başlayabilir veya bir oda oluşturabilir ve arkadaşlarınızı oraya davet edebilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayıp arkadaşlarınıza göndermek yeterlidir. Hazır mısınız? Başlıyoruz! Burada üzerlerinde farklı sayılara sahip birçok farklı kart türünü göreceksiniz. Göreviniz aynı renk veya sayıya sahip kartları birbirine eşleştirmek. Ancak bu haritaların yanı sıra başka birçok tür daha var: "+2", "+3", iade, blok, renk seçim kartları. Dönüş ve blok kartları iki kez oynamanıza izin verir (bu, birlikte oynamanız şartıyla). İkiden fazla kişi oynarsa, "blok" dönüşü kaçırır ve "dönüş" oyunun yönünü değiştirir. "Renk seçimi", başka bir oyuncuya renk sipariş etme fırsatı verir. "+2", "+3" / bunlar/ oyuncunun güverteden belirli sayıda kart alması ve dönüşü atlaması gerektiği anlamına gelir.

Rakamlı Bloklar Oyunu Oyna Rakamlı Bloklar

Yeni bir beyin jimnastiği bulmacası türü, beyninizi dakikalarca veya saatlerce eğlendirin. Sadece bloğu aynı numaraya sahip başka bir bloğun üzerine sürükleyin! Onları daha büyük bir sayıya birleştirin! ! Başlangıçta 5 el kartınız var. El Kartı Alanındaki ilk kartı Satranç Tahtası Alanındaki herhangi bir karta sürükleyin. El kartı satranç tahtasındaki kartla karşılaştığında, aynı sayıya sahip üç veya daha fazla sayıda bitişik kart üçlü temizlemeyi tetikler ve daha sonra bir sayısı artı olan yeni bir kartla birleştirilir. Her üçlü temizlemede, yeni bir el kartı alacaksınız. En fazla 5 el kartı tutabilirsiniz. El kartlarınızın sayısı 0'a düştüğünde oyun biter.

Kupalar Oyunu Oyna Kupalar

Mümkün olduğu kadar az kupa almalısınız. En düşük puan alan oyunu kazanır.

Sıfır Yirmi Bir - 21 Puan Oyunu Oyna Sıfır Yirmi Bir - 21 Puan

"Yirmi Bir Puan" oyunu, kartların toplamını 0 ile 21 arasında tutmanız gereken büyüleyici bir kart oyunudur. Değerleri gerekenden yüksek veya düşükse kartları geçici bir yığına taşıyabilirsiniz. Bu, masaya yerleştirilen kartların daha fazlasını ortaya çıkarmanıza izin verecektir. İhtiyacınız olanı seçmek için karta dokunun.

2048 Solitaire Oyunu Oyna 2048 Solitaire

Kartlar-2048 bir solitaire bulmaca oyunudur. Aynı sayıda kart bir kartta birleşecektir. Kart sayısı 2048 olduğunda satır açık olacaktır. Noktalı çizgiye dokunduklarında kart ekleyemezsiniz. Yıldız kartı herhangi bir kartı birleştirebilir. En yüksek puanı almak için! oynamak için sürükleyin

Hayvanları Hatırla Oyunu Oyna Hayvanları Hatırla

Kapalı kartlardan 3-4 tanesini açıp, 10 saniye içinde hayvanları ezberledikten sonra kartlar toplanıyor. Tekrar açılan kartlar içinde ezberlediğiniz hayvanları seçmelisiniz.

Dünya Turu Uno Oyunu Oyna Dünya Turu Uno

Dünya Turu Uno oyunu ile kırmızı, mavi, sarı ve mor renklere sahip kartlar dünyası içinde bir kart oyunu. Bu kartlar sebzelerden, heykellerden, oyuncaklardan veya diğer bazı karakterlerden oluşur. Her oyun biraz para kazanmanıza izin verecek ve bu da yeni kart görünümleri satın almanıza izin verecek. Oyun mantığı şu şekilde çalışıyor; farklı sayılarda farklı kart türleri vardır. Aynı numaralı veya aynı renkteki kartları birbiriyle eşleştirebilirsiniz. Bu sıradan kartların yanı sıra "+2, +3, Dönüş, Blok, Renk Seçim Kartları" gibi başka türleri de vardır. "Engelle ve Geri Dön" kartları iki kez oynamanıza izin verecek ve "Renk Seçimi" kartı size zemin rengini belirleme şansı verecek. "+2 ve +3 Kartlar" rakibinize yeni kartlar verecektir. Elinizde bir renk kaldığında "1" tuşuna basmalısınız ve amacınız tüm kartları dağıtmaktır. Bu oyunun en eğlenceli ve en önemli yanı, hem çevrimiçi çok oyunculu hem de dört oyuncuya kadar yerel olarak oynanmasıdır. Kendi odanızı oluşturabilir ve bir arkadaşınızı oda linki üzerinden davet ederek ona karşı oynayabilir veya bir oyun odasına katılabilirsiniz. Ayrıca yerel oyun modunu etkinleştirebilir ve arkadaşlarınıza karşı dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Parmak Futbol Online Oyunu Oyna Parmak Futbol Online

Çok oyunculu oyunda rakibinize bol bol gol atmalısınız. Rakip eşleşmesi sırasında alttaki 'Play with Bot' düğmesi ile bilgisayara karşı maç yapabilirsiniz. Oyunda sarı ve kırmızı kart var, bu yüzden ataklarınızı daha dikkatli yapmalısınız.

Agnes Solitaire Oyunu Oyna Agnes Solitaire

Oyunun başında 7 tablo yığını dağıtılacaktır. İlk deste 1 kart, ikinci deste 2 kart ve yedinci deste 7 kart olana kadar böyle devam eder. Bundan sonra, ilk temel yığınının başlangıcı olarak fazladan bir kart dağıtılır, 4 temel yığını vardır ve her birinin bu numaraya sahip bir karttan başlaması gerekir. Oyunun amacı, tüm kartları temel yığınlarına koymaktır. Temel yığınları, gerekirse K'den A'ya sarılarak aynı türden kartlarla oluşturulur. Tablo yığınları aynı renkteki kartlarla oluşturulabilir ve gerekirse A'dan K'ye sarılabilir. Tablo destesindeki kartlar sadece aynı renkte değil aynı takımda da istifleniyorsa, kart grubunu birlikte hareket ettirebilirsiniz. Boş bir tablo yığını herhangi bir kartla doldurulabilir. Herhangi bir hamle bulamadığınızda, stok destesine tıklayabilirsiniz ve ardından tablo yığınlarının her birine bir kart dağıtılacaktır. Stok kartlarının 3 tur dağıtılmasından sonra 2 kart bırakılır ve 2 kart dizilebilir ve tablo yığınlarına istiflemek veya temel yığınlarına koymak için kullanılabilir. Mümkünse tabloları boşaltmaya ve kartları uygun şekilde istiflemeye çalışın. Daha fazla hamle yoksa, oyunu bitirmek için "vazgeç" düğmesine tıklayabilirsiniz. Temel yığınlarına ne kadar çok kart koyarsanız, puanınız o kadar yüksek olur.

Ork Çarpışması Oyunu Oyna Ork Çarpışması

Kartlara göre göndereceğiniz askerle düşman kalesini yıkmalısınız. Kazandığınız kemiklerle askerlerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Dövüşçü Menajeri Oyunu Oyna Dövüşçü Menajeri

Dövüşçüler kiralayın, dövüşlerinizi planlayın, bir ringin etrafından dolaşan koçları toplayın ve elbette, yapım aşamasında kendi şampiyonlarınızı toplayın! * Birinci sınıf dövüşçülerden oluşan bir ekip toplayın * Stratejilerinize ve dövüş becerilerinize dayalı dinamik aksiyon dolu dövüşler * Rakibinizin zayıf yönlerine ve dövüşçünüzün güçlü yönlerine dayalı bir dövüş planı oluşturun * Kulübünüzle büyük turnuvalar kazanın! Nihai Dövüşçü Menajeri deneyimine katılın! Karakteri kontrol etmek için fareyi kullanın. Kartları kullanmak için fare ile sürükleyip bırakın.

Klondike Solitaire 2 Oyunu Oyna Klondike Solitaire 2

Klondike Solitaire 2 Oyunu Oyna

Minecraft Resim Hafıza Oyunu Oyna Minecraft Resim Hafıza

Minecraft Resim Hafıza Oyunu Oyna

Zırhlı Çatışma Oyunu Oyna Zırhlı Çatışma

Zırhlı birliklerinizi göndererek düşman üssünü yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla tanklarınızı güçlendirebilirsiniz.

Hafıza Dehası Oyunu Oyna Hafıza Dehası

Her aşamada miktarı artan kartları, en az hamle ile eşleştirmelisiniz.

Solitaire Klondike Html5 Oyunu Oyna Solitaire Klondike Html5

Yıllardır bilgisayarınızda oynadığınız bağımlılık yapıcı oyun artık nereye giderseniz gidin. Patience, Klondike veya sadece Solitaire olarak bilseniz de, bu popüler oyun piyasadaki en iyi oyunlardan biridir. Değişen renklerle azalan düzende düzenlemek için kartlara dokunun veya sürükleyin. Mümkün olduğunda, tüm takımları As'tan Kral'a sıralamak için kartları temele taşıyın. Daha rahatlatıcı bir oyun için her seferinde bir kart çekebilir veya beyninizi eğitmek için bir meydan okuma için üç kart çekebilirsiniz!

Akordiyon Solitaire Oyunu Oyna Akordiyon Solitaire

Kendinizi çok yetenekli ve şanslı bir solitaire oyuncusu olarak görüyorsanız, gelin ve Akordeon'a meydan okuyun! Bu, kazanma oranı çok düşük olan zorlu ve sıra dışı bir oyundur ve amacınız 52 standart oyun kartını tek bir yığın halinde sıkıştırmaktır. Oyun başladığında, ekranın ortasına 2 açık kart dağıtılacaktır. Kalan kartlar, sağ alt köşedeki desteye yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilecektir. Stok destesine tıklarsanız, mevcut açık kartların hemen sağındaki boşluğa bir açık kart dağıtılır. Bir satırda yer kalmadığında, bir sonraki kart aşağıdaki satıra dağıtılır. İki destenin en üstteki kartları aynı türden veya seviyedeyse, bir desteyi hemen solundaki başka bir desteye taşıyabilir veya iki deste ile solundan ayırabilirsiniz. Örneğin, beş destedeki en üstteki kartlar 8 maça, 6 maça, 10 karo, 8 kupa ve sinek Q ise, 6 maça veya 8 kupa destesini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. maça 8'in üstü. Bir hamleden sonra boşluklar göründüğünde, kartlar boşluğu doldurmak için otomatik olarak sola hareket eder. Kartların tümü tek bir yığın halinde sıkıştırılana kadar işleme devam edin. Olasılıklara karşı kazanabilir ve hedefe başarıyla ulaşabilir misiniz?

Lappa Hafıza Oyunu Oyna Lappa Hafıza

Lappa Hafıza Oyunu Oyna

Etkileyici Tarzımı Sen Seç Oyunu Oyna Etkileyici Tarzımı Sen Seç

Merhaba kızlar, sizin için eğlenceli bir mücadelemiz var. Bu güzel prenseslerin doğru tarzlarını bulmalarına yardım edin. Bir kart seçin ve bebekleri verilen stile göre giydirin. Hazır, hazır, gidelim!

Solitaire Çiftliği - Sezonluk Oyunu Oyna Solitaire Çiftliği - Sezonluk

Solitaire Çiftliği - Sezonluk, ülke hayatının güzelliğinin tadını çıkarırken beyninizi farklı solitaire oyun bulmacalarıyla eğitmenize olanak tanıyan klasik solitaire kart oyunu! Tri Peaks Solitaire, Pyramid Solitaire, Freecell Solitaire, Spider Solitaire ve Klondike Solitaire gibi Klasik Solitaire kart oyunlarını seviyor musunuz, yoksa ücretsiz kart oyunlarında yeni misiniz? Her iki durumda da, Solitaire Farm: Seasons'daki yolculuğunuz beyniniz için mükemmel bir bilmece olacak! Solitaire Farm'ın Öne Çıkan Özellikleri: Mevsimler 1) Çiftlik mahsullerinizi Oynatın, Ekin ve Hasat edin! 2) 2000+ farklı Solitaire seviyesi! 3) Heyecan verici oyun modları ve günlük görevler! Daha önce hiç Solitaire veya herhangi bir kart oyunu oynamadın mı? Endişelenme! Basitçe bir kart çekme eğitimini tamamlayın ve bu solitaire üçlü zirve kart oyununu birkaç dakika içinde nasıl oynayacağınızı öğreneceksiniz! Oyun, kendi evinizin rahatlığında uzak ülkeleri, egzotik bitkileri, güzel manzaraları ve harika yerleri keşfederken beyninizi eğitmenize ve IQ'nuzu artırmanıza yardımcı olacak! Solitaire Çiftliği - Sezonluk - Kart Oyunu oynamak çok kolay! Basitçe bir kart çekme eğitimini tamamlayın ve bu solitaire üçlü kart oyununu nasıl oynayacağınızı öğreneceksiniz! Herkesin kendi çiftliğinde eğlenebileceği sıradan, ücretsiz bir kart oyunudur! Klondike, Spider, FreeCell ve Pyramid Solitaire hayranları ne bekliyorsunuz?

Portre Bloklar Oyunu Oyna Portre Bloklar

Klasik hafıza oyununda, daha büyük bir resmin parçalarını ortaya çıkarmak için resim kartlarını eşleştirin! - Hafızanızı test edin - Çevrelerindeki 3 sevimli hayvanı keşfedin - Rastgele oynayın veya küresel skor tablosunu yenin Çevirmek ve ortaya çıkarmak için bir karta tıklayın. Kapatmak için tekrar tıklayın.

Scorpion Solitaire H5 Oyunu Oyna Scorpion Solitaire H5

Scorpion, bir deste kağıtla oynanan klasik bir solitaire oyunudur. Tabloda, papazdan as'a seri diziler oluşturuyorsunuz ve bir dizi oluşturulduğunda, otomatik olarak temellere taşınıyor.

Yumurtaları Eşle Oyunu Oyna Yumurtaları Eşle

Yumurtaları Eşle Oyunu Oyna

Kurbağa Hafıza Oyunu Oyna Kurbağa Hafıza

Kurbağa Hafıza Oyunu Oyna

Ürkütücü Prenses Sosyal Medya Macerası Oyunu Oyna Ürkütücü Prenses Sosyal Medya Macerası

Bu yepyeni sosyal medya macerasında Beauty ve Ella, Cadılar Bayramı'nı gerçekten korkutucu kostümlerle kutlamaya hazırlanıyor. Beş karttan birini seçin ve verilen temaya göre süsleyin. İyi eğlenceler!

Baykuş Hafıza Oyunu Oyna Baykuş Hafıza

Baykuş Hafıza Oyunu Oyna

Soliter Mahjong Oyunu Oyna Soliter Mahjong

Oyun kağıdı temalı kart eşleştirme oyunu.

Çılgın Tavuk Soliter Oyunu Oyna Çılgın Tavuk Soliter

Çılgın Tavuk Soliter Oyunu Oyna

Canavar Kamyon Hafıza Oyunu Oyna Canavar Kamyon Hafıza

Canavar Kamyon Hafıza Oyunu Oyna

Mini Go Kart Yarışı Oyunu Oyna Mini Go Kart Yarışı

Go kart aracınız ile süre dolmadan önce kontrol noktalarına ulaşmalısınız.

Prensesi Kurtar Oyunu Oyna Prensesi Kurtar

Altta verilen ağırlıklarla asansörü dengeleyip önce çıkış kapısını açan düğmeye ulaşmalı ve ardından prensesi çıkış kapısına ulaştırmalısınız. Aslan, kaplan, ayı vb. gibi düşmanlar asansör kendi katlarına gelince binerler ve tekrar kendi katlarına gelince inerler. . .

Eşli Batak Oyunu Oyna Eşli Batak

1 kişilik oyunda yapay zeka ortağınız ile oynanabilen klasik batak oyunu. BID butonuna basarak elinizin kaç alacağını belirtebilirsiniz. El sonunda Next Round ile aynı oyuna devam edebilir veya New Game ile yeni parti açabilirsiniz.

Aslar ve Krallar Solitaire Oyunu Oyna Aslar ve Krallar Solitaire

Aslar ve Krallar, oynamak için 2 deste standart iskambil kağıdı kullanan zor ama ilgi çekici bir solitaire oyunudur. Oyundaki amacınız, renk farkı gözetmeksizin tüm kartları A'dan K'ye ve K'den A'ya temellere taşımaktır. Oyun başladığında ekranın ortasında 8 adet boş temel belirecektir. Temellerin üzerindeki 2 yedek yığının her birine 13 açık kart dağıtılırken, temellerin sağ alt tarafındaki 4 tablo yığınının her birine 1 açık kart dağıtılacaktır. Kalan kartlar ekranın sol alt kısmındaki desteye yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilecek ve stok destesinin sağındaki atılan desteye 1 açık kart dağıtılacaktır. Sol taraftaki 4 temel, takımlardan bağımsız olarak A'dan K'ye, sağdaki 4 temel ise takımlardan bağımsız olarak K'den A'ya inşa edilecektir. Tablo yığınlarının her biri sadece 1 kart tutabilir. Bir tablo yığını boşaldığında, stok yığınındaki en üstteki kart boşluğa yüzü yukarı bakacak şekilde hareket edecektir. Stok yığını boşalırsa, herhangi bir kartı boş bir tablo yığınına taşıyabilirsiniz. Her seferinde bir tablo yığınındaki bir kartı, bir yedek yığındaki en üstteki kartı veya atılan yığındaki en üstteki kartı bir temele taşıyabilirsiniz. Bir vakıftaki en üstteki kart, vakıfların imar kurallarına göre başka bir temele taşınabilir. Hamleniz bittiğinde, atılan desteye yeni bir kart dağıtmak için stok destesine tıklayabilirsiniz. Ancak stok yığını boşalırsa ve daha fazla hamle yapamazsanız kaybedersiniz. Temellerdeki kartları dikkatli bir şekilde kullanın ve kazanma şansını artırmanın anahtarları arasında stratejik hamleler yapın.

Kurbağa Bağlantıları Oyunu Oyna Kurbağa Bağlantıları

Kurbağa Bağlantıları Oyunu Oyna

Reklam
Fighter Manager
Fighter Manager
Pandjohng Solitaire
Pandjohng Solitaire
Merge Block Raising
Merge Block Raising
Rento Fortune Monopoly
Rento Fortune Monopoly
Clash of Armour
Clash of Armour
Pair Fruits
Pair Fruits
Spider Solitaire Original
Spider Solitaire Original
Classic Solitaire
Classic Solitaire

Ücretsiz Çevrimiçi Kart Oyunları

Go Kart Yapboz, Kart Hafıza, Kart Açma, Kart Tasarım ve Kart Yerleştirme gibi alt kategorileri de içeren en iyi kart oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin kart oyununu oyna! 3B Monopoly, Gayrimenkul Kralı (Monopoly), Uno, Dört Renk, Agnes Solitaire ve 2048 Solitaire gibi en çok oynanan kart oyunlarını oynayabilirsiniz.
Kart Oyunları kategorisindeki yüzlerce kart oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Kart Eşleştirme, Go Kart, Kart Hazırlama, Kart Sayma, Sarı Kart, Kart Toplama, Kart Kazıma, Kart Dizme

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.