Kiz10 Oyunları

Ananas Kalemi Oyunu Oyna Ananas Kalemi

Ananas Kalemi Oyunu Oyna

Yarış Ustaları Oyunu Oyna Yarış Ustaları

Altın sikke toplayarak rakiplerinizi atlatıp bitişe ulaşmalısınız. Topladığınız altın ve elmaslarla aracınızı yükseltebilirsiniz.

Tangırtı Sırt Roketi Oyunu Oyna Tangırtı Sırt Roketi

Tangırtı Sırt Roketi Oyunu Oyna

Sonsuz Merdiven Oyunu Oyna Sonsuz Merdiven

En hızlı şekilde çıkabildiğiniz kadar merdiven çıkmalısınız. Yukarı yön tuşu ile tırmanabilir, Boşluk tuşu ile yönünüzü dönebilirsiniz.

Süper Kardeşler Oyunu Oyna Süper Kardeşler

Küçük kardeşler bir fantezi dünyasında kapana kısıldı ve kaçmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Süper Kardeşler, birçok tehlikeli şeyle dolu bir fantezi dünyasına hapsolmuş iki kardeşin maceralarını takip eden 2 boyutlu bir bulmaca platform oyunudur. Anahtarları toplayın, kapıları açın ve çiftin çıkış yapmasına yardım edin. Her seviyeyi tamamlamak ve eve dönmek için su türlerini, sivri uçları ve diğer şeyleri geçmek için farklı karakterler kullanın. Talimatlar: Hareket etmek için WASD ve karakterleri değiştirmek için boşluk tuşu. Mobil cihazlarda ekrandaki düğmelere dokunun.

Katil Jeff'i Öldür - Jeff'in İntikamı Oyunu Oyna Katil Jeff'i Öldür - Jeff'in İntikamı

Katil Jeff'i Öldür - Jeff'in İntikamı Oyunu Oyna

Güdümlü Yumruk 2 Oyunu Oyna Güdümlü Yumruk 2

Güdümlü Yumruk 2 Oyunu Oyna

Balıkçı Kedi Oyunu Oyna Balıkçı Kedi

Su altında zıpkın ile mümkün olduğu kadar balık yakalamalısınız. Kazandığınız paralar ile yeni zıpkın alabilirsiniz.

Vurucu Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Vurucu Çöp Adam 2

Kalenizi uzaylı ve düşman güçlerine karşı korumalısınız.

Galaktik Gardiyan Oyunu Oyna Galaktik Gardiyan

Görevli olduğunuz galaktik hapishanede isyan çıkar. Kaçmaya çalışan sonsuz sayıdaki mahkumu, silahlarınızla etkisiz hale getirerek zemindeki tünele ulaşmalarını engellemelisiniz. Üstünde 'Gun' yazan kutularda çıkan makineli tüfek, lazer, bazuka, mayın silahı vs. vs. gibi çeşit çeşit silahı kullanabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket Z : Ateş etme

Efsane Pala Bıyık Oyunu Oyna Efsane Pala Bıyık

Dünyayı istila etmek isteyen farklı canavarları yok etmek için ustaca bir çizim oyunu olan Efsane Pala Bıyığı en iyi oynayan kişi olduğunuzu kanıtlayın! Ustalara ancak o zaman devleri, canavarları ve uzaylıları yok edebilecek büyülü konumların yörüngesini çizmelerinde yardım edin. Bazı seviyelerde kapıları açan ve yok eden farklı renkli kaldıraçlar göreceksiniz, bunlar canavarlarla size yardımcı olacak nesneleri serbest bırakacak! Her seviyede bunlarla para toplayabilir, karakteriniz için farklı avatarlar satın alabilir, ayrıca belirli miktarda canavarı ortadan kaldırarak farklı pozisyonlar arasında seçim yapabilirsiniz! İyi eğlenceler. Kontroller: Mobil cihazlarda ekranları çizmek veya dokunmak için fareyi kullanın.

Suikastçi Çöp Adam Oyunu Oyna Suikastçi Çöp Adam

Sığınak gibi bir yerde belirtilen miktar kadar düşmanı çeşitli silahlarınızla vurup, yeşille işaretli kapıya ulaşmalısınız. Kalabalık ortamlarda avantaj sağlamak için ağır çekimi kullanabilirsiniz. Survival (Hayatta kalma) modunda mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket Fare : Ateş etme/Nişan alma F : Kapı açma T : Yavaş çekim

Taklacı Bıçaklar Oyunu Oyna Taklacı Bıçaklar

Bıçak, balta, kılıç ve ışın kılıcı veya bıçağı gibi değişik silahları havaya fırlatıp zemine mümkün olduğu kadar dik olarak saplamalısınız. Kazandığınız puanlarla değişik silahlar alabilirsiniz.

Dinozor Avcısı Kız Oyunu Oyna Dinozor Avcısı Kız

Geniş arazide dinozorları bulup palanız ile öldürmelisiniz.

Epik Robot Turnuvası Oyunu Oyna Epik Robot Turnuvası

Silahlı savaş robotlarının parçalarını birleştirip turnuvaya sokmalısınız.

Momo Korku Hikayesi Oyunu Oyna Momo Korku Hikayesi

Momo Korku Hikayesi Oyunu Oyna

Kılıçlı Koşu Oyunu Oyna Kılıçlı Koşu

Karşınıza çıkan engellerin üstünden atlayarak veya altından kayarak geçip mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız. Yarasaları ve diğer canavarları kılıçınızla yok edebilirsiniz.

Su Altı Kilitleri Oyunu Oyna Su Altı Kilitleri

Kuru alanda bulunan balığa kilitleri açarak suyu ulaştırmalısınız.

Mini Zindanlar Oyunu Oyna Mini Zindanlar

Zindanlardaki engelleri aşarak flamaya ulaşmalısınız. Duvardan duvara atlayabilirsiniz.

Süper Çaylak - Hapisten Kaçış Oyunu Oyna Süper Çaylak - Hapisten Kaçış

Hapishaneden kaçması gereken ve bunu ancak toprağı kazarak yapabilen küçük bir çaylağın oynadığı eğlenceli bir oyundur! ! kaçmasına yardım edebilir misin? Talimatlar: Kaçmak için farenin sağ tuşunu kullanın Gizlice girmek için mobil cihazlarda ve tabletlerde ekrana dokunun

Slenderman Kökeni - Yüzsüz Korku Oyunu Oyna Slenderman Kökeni - Yüzsüz Korku

2. dünya savaşı sırasında Naziler, süper asker deneyleri sırasında antik bir eser kullanarak kötülüğün kendisini çağırdılar! . . Adı Slenderman! . . Nazi askeri üssüne sızıp, gizli sığınağı bulup deneyleriyle ilgili belgelerin bulunduğu iki evrak çantasını kurtarın. WASD : Hareket Fare Sol : Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Alma/Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Karantina Telaşı Oyunu Oyna Karantina Telaşı

Çok hızlı yayılan virüse karşı insanları enfekte olmadan önce yakalayıp eve göndermelisiniz.

Süper Kankam Koşuda Oyunu Oyna Süper Kankam Koşuda

Sürekli koşan kahramanımız ile suya düşmeden ve testere, yengeç, mayın, arı ve çivili tuzaklara takılmadan yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar mesafe katetmelisiniz. Belirli miktarda yıldız topladıktan sonra ilk bölüm olan ormandan sonraki buz diyarını ve volkan bölümlerini kilidini açabilirsiniz.

Kızgın Köpekbalığı Miami Oyunu Oyna Kızgın Köpekbalığı Miami

Katil köpekbalığınız ile belirli miktarda balık yeme, insan yeme, helikopter ve uçak düşürme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Yön tuşları : Hareket Boşluk : Isırma

Süper Minecraft Koşusu Oyunu Oyna Süper Minecraft Koşusu

Süper Minecraft Koşusu Oyunu Oyna

Biçer'in Kavgası Oyunu Oyna Biçer'in Kavgası

Yakuza tarafından dönek ilan edilip sevgilisi öldürülen Biçer ile tüm yakuza'yı temizlemelisiniz. Topladığınız para ve puanlarla sağlık ve gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Among Us - Canavarlara Karşı Oyunu Oyna Among Us - Canavarlara Karşı

Küçük sahtekarlarla kalamar oyunlarının yeni bir versiyonu düzenlenirken, Slenderman, Huggy Wuggy ve Fredy'nin korkunç canavarlarının bir araya geldiği, askerleri kontrol etmeyi ve onları hipnotize etmeyi ve böylece tüm katılımcıları ortadan kaldırmayı başaran bir canavar kıyameti serbest bırakılır. ! ! Ama neyse ki 3 küçük sahtekar özel kuvvet uzmanından oluşan bir ekip, korkunç canavarları yenmek ve galip gelmek için bir araya geldi. Talimatlar: Kendinizi klavyenin oklarıyla hareket ettirin C tuşuna basarak kahramanı değiştirin Z tuşuyla ateş edin Özel Güç X Mobil cihazlarda oyun düğmelerine dokunun.

Stickman Shooter Oyunu Oyna Stickman Shooter

Çeşitli düşman güçlerine karşı üssünüzü korumalısınız. Kazandığınız paralarla ateş gücü arttırma ve seri atış gibi yükseltmeler yapabilirsiniz.

Blok Araba Yarışı Oyunu Oyna Blok Araba Yarışı

İçten görünümlü arabanız ile diğer arabalara çarpmadan gerektiğinde nitro kullanarak en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Bay Mermi 3B Oyunu Oyna Bay Mermi 3B

Sınırlı merminizle tüm düşmanları vurmalırı vurmalısınız.

Süper Tetikçi Oyunu Oyna Süper Tetikçi

Süper Tetikçi Oyunu Oyna

Süper Sıçan Adam Oyunu Oyna Süper Sıçan Adam

Süper sıçan adamla değişik stillerde bok üretip voodoo bebeğini yok edin! . .

Sektirme Ustası Oyunu Oyna Sektirme Ustası

Pengueni mümkün olduğu kadar uzağa fırlatmalısınız. Kazandığınız paralarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Mükemmel Atış Oyunu Oyna Mükemmel Atış

Tüm düşmanlarınızı dürbünlü tüfeğiniz ile indirmelisiniz. Anahtarları vurup toplayarak silahınızı ve nişangahınızı yükseltebilirsiniz.

Kılıçlı Çöp Adam Oyunu Oyna Kılıçlı Çöp Adam

Kılıcınızla yerdeki ve havadaki düşmanları yok edip mümkün olduğu kadar elmas toplayın. Topladığınız elmaslarla daha etkili silahlar alabilirsiniz. Yukarı : Zıplama Boşluk : Saldırı

Müzikli Top Oyunu Oyna Müzikli Top

Müzikli Top Oyunu Oyna

Roket Kahramanı Online Oyunu Oyna Roket Kahramanı Online

Bazukanız ile dünyayı kötü güçlerden kurtarmalısınız. Basılı tutarak bazukanın açısını ayarlayıp bıraktığınızda füzeyi fırlatabilirsiniz.

Bela Toplar Oyunu Oyna Bela Toplar

Vurdukça bölünerek çoğalan topları en ufak parçasına kadar bölüp yok etmelisiniz. Topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve hızınızı arttırabilirsiniz.

Korkunç Rahibe Okul Çıkışı Oyunu Oyna Korkunç Rahibe Okul Çıkışı

Gözaltında geçirilen saatler sonrasında okuldasınız! Bu süre zarfında genellikle ne yaparsınız? Pekala, unut gitsin. Bu sefer kaçmalısın! 5 gününüz var. Kapana kısıldınız ve Evil Nun sizi izliyor! HER ŞEYİ duyabiliyor! Bu yüzden ÇOK sessiz olmaya çalışın! Ana kapıyı açmak için bulmacaları çözün, ancak tüm bunları yapmasından kaçının. Kaçış Kontrolleri: Hareket etmek için W,A,S,D Öğeyi etkileşime sokmak/gizlemek/kullanmak için F Öğeyi bırakmak için G T ile Göster Duraklatmak için kaçış Çömelmek için sol CTRL Nişancı kontrolleri: Dolaşmak için W A S D Fareyle Etrafınıza Bakın Ateşlemek için Sol Fare Düğmesi Hedef Almak için Sağ Fare Düğmesi Silahları Değiştirmek İçin Fare Tekerleği El Bombası için G Yeniden Yüklenecek R F'den Teslim Alma Öğelerine Çalıştırmak için Sola Kaydır Çömelmek için Sol CTRL X'ten Yüzüstüne Zıplamak için Boşluk

Squid Game - Bal Peteği Oyunu Oyna Squid Game - Bal Peteği

Squid Game serisinin ünlü oyunlarından birini oynamanın zamanı geldi. Bu vesileyle, çok iyi bilinen şekilleri küçük bir çubukla çizme yeteneğinizi gösterebileceksiniz! Squid Challenge Honeycomb adlı bu yeni oyunla eğlence zamanı. Bu inanılmaz güncel oyunu saatlerce ücretsiz oynamanın keyfini çıkarın. Bu hayatta kalma oyunlarında şampiyon olabileceğinizi ve tüm geliri kazanabileceğinizi gösterme fırsatınız! Bu vesileyle dizilerde olduğu gibi şekiller çizme yeteneğinizi test edebilirsiniz, öncelikle her bölümü aşmaya çalışmak için en sevdiğiniz karakteri seçebilirsiniz, bu oyunun 10'dan fazla bölümünde ilk dört bölüm test edilecektir. temel şekillerin üstesinden gelme ve bunları çizme ve ardından daha zorlu seviyeleri test etme yeteneğiniz. Ama dikkatli olun, göründüğü kadar kolay değil, tek bir şekilde başarısız olamazsınız veya sıfırdan başlamak zorunda kalacaksınız ve karakteriniz elenecek ve bu da sizi başka bir karakter seçmeye ve böylece yeniden başlamaya zorlayacaktır. En yüksek puanı toplayın ve eğlendiğiniz her denemede başarılı olun. Oyunun amacı, boyalı çizgilerin üzerinden geçmeden oyunun farklı formlarını çizmektir veya oyun yeni bir puan biriktirmek için sizi ilk formdan yeniden başlamaya zorlayacaktır.

Süper Suşi Kedi Fırlatma Oyunu Oyna Süper Suşi Kedi Fırlatma

Süper Suşi Kedi Fırlatma Oyunu Oyna

İntikamcı John Oyunu Oyna İntikamcı John

İntikamcı John Oyunu Oyna

Vektör Parkur Oyunu Oyna Vektör Parkur

Şehirdeki tüm binaları yok eden beklenmedik bir depremden kaçmaya çalışın. Ne yazık ki, vektör karakter binalardan birindeydi ve şimdi kaçması gerekiyor. Beklenmedik bir felaketten kurtulmaya çalışın, vektör karakter binalar arasında zıplayın, her çatıdaki engellerin üzerinden geçin, gerçek bir Parkur profesyoneli gibi zıplayın ve bu yeni oyunla eğlenin. Her seviyeyi tamamlayın ve yeni özellikler satın almak için elinizden gelen tüm paraları biriktirmeye çalışın.

Aşıkları Birleştir Oyunu Oyna Aşıkları Birleştir

Zindan mahsur olan ve kötü adamlar tarafından engellenen aşıkları, iğneleri doğru sırayla çekip buluşturmalısınız.

Mor Zindanlar Oyunu Oyna Mor Zindanlar

Dehşete kapılan vatandaşların çağrısına özel bir ekip yanıt verir, çünkü sokakları dehşete düşüren korkunç bir mor canavar gördüklerini söylerler! ! ! Sadece bir kurtulan kaldı ve yaklaşırsanız sizi vurmaktan çekinmeyecek ve yok edilene kadar sizi kovalamayı bırakmayacak düşman askerleriyle dolu bu zindandan güvenli bir şekilde çıkmak için yardımınıza ihtiyacı var! ! ! Talimatlar: Bilgisayarda fare ile hareket edin Mobil cihazlarda, tabletlerde joystick'e dokunun ve sürükleyin.

Brawl Stars - Koşucu Leon Oyunu Oyna Brawl Stars - Koşucu Leon

Bu yeni oyunla iyi eğlenceler Brawl Stars - Koşucu Leon, hedefe ulaşmak için birçok engelden ve tehlikeli düşmanlardan kaçınmanız gereken sonsuz bir koşu oyunudur. Yolunuzdaki paraları toplayın, böylece yeni avatarların kilidini açabilirsiniz ve skor arttırıp rekor kırmak için her seviyeyi istediğiniz kadar tekrar tekrar oynamaya çalışın! Talimatlar: PC'ye atlamak için fareyi kullanın Mobil cihazlarda ve tabletlerde ekrana dokunun

Neşeli Midilli Oyunu Oyna Neşeli Midilli

Kırık zeminlerde fazla durmadan platformdan arasında atlayarak mümkün olduğu kadar yükseğe tırmanmalısınız.

Kale Savunma Online Oyunu Oyna Kale Savunma Online

Yerden ve havadan kalenize saldıran düşmanları, kuleden atacağınız oklarla vurmalısınız. Kazandığınız yıldızlarla ateş gücünüzü ve hızını arttırabilir veya özel saldırılar alabilirsiniz.

Çöp Adam Silahlı Suikastçi Oyunu Oyna Çöp Adam Silahlı Suikastçi

Çöp Adam Silahlı Suikastçi Oyunu Oyna

Dövüşçü Çöp Adam - Öfkeli Yumruklar Oyunu Oyna Dövüşçü Çöp Adam - Öfkeli Yumruklar

Şehir sokaklarında ilerleyerek tüm kötü adamları yumruklarınızla ve tekmelerinizle alt etmelisiniz. Yerde bulacağınız kılıç ve balta gibi silahları da kullanabilirsiniz.

Reklam
Aquapark Shark
Aquapark Shark
Mr Noob Pro Archer
Mr Noob Pro Archer
Mini Clash War Z
Mini Clash War Z
The Great Zombie Warzone
The Great Zombie Warzone
Stickman Archer 2
Stickman Archer 2
Rocket Punch 2
Rocket Punch 2
Cyber Hunter
Cyber Hunter
Super Rocket Buddy
Super Rocket Buddy

Ücretsiz Çevrimiçi Kiz10 Oyunları

Kiz10 Oyunları sayfasında Kiz10 tarafından geliştirilmiş, yayınlanmış veya sponsoru olduğu yüzlerce oyun içinden istediğin kiz10 oyununu ücretsiz oyna! Bay Mermi 3B, Süper Kankam Koşuda, Mini Zindanlar, Taklacı Bıçaklar ve Süper Sıçan Adam gibi en çok oynanan kiz10 oyunlarını oynayabilirsiniz.
Kiz10 Oyunları kategorisindeki yüzlerce kiz10 oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.