Köpek Oyunları

Hayvan Kreşi Oyunu Oyna Hayvan Kreşi

Eğlenceli Kreş, kreşte çeşitli sevimli hayvan karakterleriyle oynamak için eğlenceli, sevgi dolu bir oyundur. Bebek bakıcısı olacaksın ve onlarla ilgileneceksin. Bu oyun, bebekleri yıkamak, onlarla oynamak, lezzetli yemekler hazırlamak ve giyinmek gibi bazı yaratıcı görevler sağlar. Hayvan Kreşi ile keşfetmek ve oynamak için hayal gücünüzün uçmasına izin verin!

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Mücevher Hayvanları Eşle Oyunu Oyna Mücevher Hayvanları Eşle

Mücevher Hayvanları Eşle Oyunu Oyna

Baytar Kaçış 2 Oyunu Oyna Baytar Kaçış 2

Baytar Kaçış 2 Oyunu Oyna

Sanal Evcil Köpek Oyunu Oyna Sanal Evcil Köpek

Sanal Evcil Köpek Oyunu Oyna

Evcil Hayvanları Eşle Oyunu Oyna Evcil Hayvanları Eşle

Evcil Hayvanları Eşle Oyunu Oyna

Enik Zıplatma Oyunu Oyna Enik Zıplatma

Puppy Jump'da yukarı zıplayan şirin bir köpek yavrusunu kontrol edin. Masif fayanslara atlayın. Tehlikeli fayanslardan kaçının. Ne pahasına olursa olsun kırılacak karolardan kaçının! Ne kadar yükseğe gidebilirsin? Sevimli bir köpek yavrusu oyunu

Matematikçi Şoför Köpek Oyunu Oyna Matematikçi Şoför Köpek

Tam olarak Target ile belirtilen miktar kadar kemik veya elma toplayarak dağ kulübesine ulaşmalısınız.

Köpekcik Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna Köpekcik Sürgülü Yapboz

Köpekcik Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna

Kazazede Hayvanlar Oyunu Oyna Kazazede Hayvanlar

Çeşitli kazalar geçiren kedi ve köpeğin bakımlarını yapıp, kulübelerini tamir etmelisiniz.

Prenses Köpeğinin Bakımı Oyunu Oyna Prenses Köpeğinin Bakımı

Prenses Köpeğinin Bakımı Oyunu Oyna

Learning Farm Animals Oyunu Oyna Learning Farm Animals

Çiftlik hayvanlarını İngilizce isimlerine göre yerleştirmelisiniz.

Vakvak Tehlikeli Yolda Oyunu Oyna Vakvak Tehlikeli Yolda

Yolun diğer tarafında kalan yavrularını alıp getirmesi için anne ördeğe yardım etmelisiniz. Araba, kamyon, motor vb. gibi araçlar ile trafiğin sürekli aktığı tehlikeli yolda dikkatli olmalı ve kötü köpeğe yakalanmamalısınız.

Kedi Kovalamaca Oyunu Oyna Kedi Kovalamaca

Aynen sizin yaptığınız hareketlerle sizi kovalayan köpeklerden kaçınarak mümkün olduğu kadar şekerleme toplamalısınız.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Mahjong Hayvanları Oyunu Oyna Mahjong Hayvanları

Mahjong Hayvanları Oyunu Oyna

Arabadaki Köpekler Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Arabadaki Köpekler Üçlü Eşleştirme

Arabadaki Köpekler Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Hayvan Bakım Pet Veteriner Oyunu Oyna Hayvan Bakım Pet Veteriner

Evcil hayvan bakımı oyunları çocuklar ve veterinerler, kedi ve köpek bakım veya hayvan kuaförler olma hayvanlar ve rüya seven kızlar için eğlenceli saatler sunuyor! Bakım gerçek hayatta kendi Evcil hayvan almak istiyor musunuz? Evcil hayvan bakımı düzgün bir şekilde nasıl mini oyunlar heyecan verici tımar pet oynayarak Öğren

Hayvan Eşleştirme Oyunu Oyna Hayvan Eşleştirme

Sağa ve sola doğru kayan iki farklı bant üzerindeki aynı hayvanları eşleştirmelisiniz.

Hayvanlar Hafıza Oyunu Oyna Hayvanlar Hafıza

Hayvanlar Hafıza Oyunu Oyna

Pati Devriyesi Yapboz Oyunu Oyna Pati Devriyesi Yapboz

Pati Devriyesi Yapboz Oyunu Oyna

Kış Hayvanları Yapboz Oyunu Oyna Kış Hayvanları Yapboz

Kış Hayvanları Yapboz Oyunu Oyna

Sihirli Hayvanlar Oyunu Oyna Sihirli Hayvanlar

Sihirli Hayvanlar Oyunu Oyna

Zombi Kıyameti 2020 Oyunu Oyna Zombi Kıyameti 2020

Zombi kıyameti geldi ve tüm insanlar zombiye dönüşüyor, göreviniz seviyeyi geçmek ve tüm düşmanları yok etmek, zombi modellerinin çoğu sizi sürünme, köpekler, ateş zombi gibi avlayacak. Koş ve yok et, koş ve hayatta kal gibi farklı oyun modları ile çevrimdışı görev, fin seviyesine kadar bir dizi tedavi bul.

Boya Beni Hayvanlar 2 Oyunu Oyna Boya Beni Hayvanlar 2

Color Me Pets 2 ile daha fazla harika evcil hayvan keşfedin. Hazır boyama sayfalarından birini boyamayı veya kendi çiziminizi renklendirmek için hazırlamayı deneyin! Çeşitli sevimli evcil hayvanlar arasından seçim yapın, en sevdiğiniz arka planı seçin ve eğlenceli aksesuarlar ekleyin. Hadi eğlenceli boyama yapalım!

Oyunbaz Enik Yapboz Oyunu Oyna Oyunbaz Enik Yapboz

Oyunbaz Enik Yapboz Oyunu Oyna

Audrey'nin Oyuncak Mağazası Oyunu Oyna Audrey'nin Oyuncak Mağazası

İçeri gel! Şehirdeki en eğlenceli oyuncakçı yeni açıldı. Ne yazık ki, biraz boş. Audrey'in sevimli oyuncakları keşfetmesi için tüm özellikleri toplamasına yardım edecek misin? Daha sonra bunları müşterilere satmanız ve sınırlı bir süre içinde para toplamanız gerekecek, böylece tüm gizli oyuncakların kilidini açacaksınız. İyi oyunlar!

Jessie'nin Shiba Köpeği Oyunu Oyna Jessie'nin Shiba Köpeği

Jessie'nin shiba köpeğinin ona bakmana ihtiyacı var. Önce onu temizlemeniz, fırçalamanız ve sonra Jessie'ye onu beslemesi için köpek maması vermeniz gerekecek. Parkta günün tadını çıkaracaklar ve harika görünmeleri gerekiyor, hadi Jessie ve sevimli köpeğiyle biraz giydirme oynayalım!

Enik Sürücü Oyunu Oyna Enik Sürücü

Aracınızla gökten yağan altınları toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Topladığınız altınlarla yeni araba ve manzara alabilirsiniz.

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Enik Kurtarma Oyunu Oyna Enik Kurtarma

Yükseklerde mahsur kalan yavru köpekleri helikopterle kurtarıp yere indirmelisiniz.

Yunus Gösterisi 6 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 6

Yunus Gösterisi 6 Oyunu Oyna

Benim Köpeğim Oyunu Oyna Benim Köpeğim

Benim Köpeğim Oyunu Oyna

Kedi Köpek Yapboz Oyunu Oyna Kedi Köpek Yapboz

Kedi ve köpek resimlerinin bulunduğu yapboz bulmaca.

Enik Boyama Kitabı Oyunu Oyna Enik Boyama Kitabı

Enik Boyama Kitabı Oyunu Oyna

Sevimli Köpekcik Yapboz Oyunu Oyna Sevimli Köpekcik Yapboz

Bulmaca zamanı! Sadece bu sevimli ve komik yavrulara bakın. Lezzetli yemekler yemeyi, uzaya uçmayı ve dondurmayı severler. Zekanızı test edin. Bu harika köpek yavrularıyla tüm resimleri toplayın ve eğlenin! Sevimli küçük köpeklerin hayatından bölümler içeren bulmaca koleksiyonu. Oyun mümkün olduğunca çabuk tamamlanmalıdır ve sonucunuz resimli sertifika olarak kaydedilebilir. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekrana basit bir dokunuş kullanılır.

Farklı Olanı Bul Oyunu Oyna Farklı Olanı Bul

100'den fazla hayvan içinden farklı olan hayvanı bulmalısınız.

Karikatür Hayvan Boyama Oyunu Oyna Karikatür Hayvan Boyama

Karikatür Hayvan Boyama Oyunu Oyna

Madenci Köpek Oyunu Oyna Madenci Köpek

Madenci Köpek Oyunu Oyna

Canavar Solucan Oyunu Oyna Canavar Solucan

Sen canavar bir solucansın! ! Tüm insanları yok etmesi gereken tehlikeli bir solucan. Ordu sana saldırmaya ve seni yok etmeye çalışacak ama büyümek için mermilerden kaçınmalı ve insanları yemelisin. Daha az hasar almanız için size hız kazandıracak veya kalkanlarınızı geliştirecek güncellemeler mevcut.

Mermi Jake Macera Oyunu Oyna Mermi Jake Macera

Bu sefer birbirinden ayrılmaz iki arkadaş kurşun adam oynamaya teşvik edilecek ve ne kadar uçabileceklerini keşfetmek için Jake'i mümkün olduğunca uzağa fırlatabilecekleri bir topları olacak. Havadayken karaktere ivme kazandırmak için mühimmatınızı kullanabileceğiniz tüm paraları toplayın, bu paralarla daha fazla can, daha fazla mermi, roket sırt çantası veya top kuvveti gibi farklı eşyalar satın alabilirsiniz. Kontroller: Ateş etmek ve nişan almak için fareyi kullanın Mobil cihazlarda ekran düğmelerine dokunun

Hayvan Eşleme Oyunu Oyna Hayvan Eşleme

Hayvan Eşleme Oyunu Oyna

Finn Macera Zamanı Oyunu Oyna Finn Macera Zamanı

Tüm kristalleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Shift tuşu ile yerde veya havada hızlanabilirsiniz.

Çiftlik Kahramanı Oyunu Oyna Çiftlik Kahramanı

Sel felaketinin vurduğu çiftlikte, can simidi ile yaşama tutunan çiftlik hayvanlarını can simitlerindeki bağlama yerlerinden birbirlerine bağlamalısınız.

Zombi Operasyonu 8 - Mars İstilası Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 8 - Mars İstilası

Zombi Operasyonu 8, maceraya kaldığı yerden devam ediyor. Uzay istasyonundan sonra Zombiler bu sefer Mars Kolonisi'ni istila eder. Mars'taki bilim adamları ve işçiler Zombiler tarafından esir alındı. Onları kurtarmak için gerekli silahları ve araçları kullanmalısınız. Ayrıca bölümlerdeki nesneleri toplamayı da unutmayın. Meteor akışlarından önce bir uyarı gelecek. Uyarıdan sonra hemen kalkan kabinine gitmelisiniz. Dövüşe devam etmek için PAZAR ikonuna tıklayarak gerekli yükseltmeleri yapın. (Seviyeler arasında kazandığınız jetonlarla yapabilirsiniz. ) Karakterler duvarlara zıplayabilir. Ayrıca yerçekimi anahtarlarını kullanmanız gerekecek! OYUN KONTROLLERİ Oyuncu 1:Hareket: W,A,S,D Vuruş: F El bombası: G Zıpla: W(Duvarda yürü) Silah değiştir: Q-E 2. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Vuruş: L El bombası: K Zıpla: YUKARI OK TUŞU (Duvarda yürü) Silah değiştir: O-P Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerdeki tanıtım videosunu W simgesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken Normal modda başlamanızı öneririz.

Anime Kız Makyaj ve Giydirme Oyunu Oyna Anime Kız Makyaj ve Giydirme

Çeşitli elbise, takı, aksesuar, arkaplan seçenekleriyle istediğiniz gibi bir anime ve/veya manga karakteri oluşturabilirsiniz.

Zombi Şehri Oyunu Oyna Zombi Şehri

Zombiler ve zombi köpekler tarafından istila edilen şehri, tüm zombileri yokederek kurtarmalısınız. Yeni silahları parayla veya madalya ile alabilirsiniz. Örneğin 5 veya 10 zombi öldürme başarı olarak kabul edilir. Başarı madalyalarını 'Quest' bölümünde 'Claim' düğmelerine basarak alabilirsiniz.

Reklam
Paw Patrol - Winter Runner
Paw Patrol - Winter Runner
Aquapark Shark
Aquapark Shark
Gym Shark Woman
Gym Shark Woman
Subway Surfers World Tour - London
Subway Surfers World Tour - London
Princess Puppy Caring
Princess Puppy Caring
Pet Connect
Pet Connect
Ben Funny Time
Ben Funny Time
Dream Pet Link
Dream Pet Link

Ücretsiz Çevrimiçi Köpek Oyunları

Neşeli Köpek, Sanal Köpek, Köpek Yapboz, Köpek Fırlatma ve Şoför Köpek gibi alt kategorileri de içeren en iyi köpek oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin köpek oyununu oyna! Evcil Hayvanları Eşle, Learning Farm Animals, Enik Kurtarma ve Arabadaki Köpekler Üçlü Eşleştirme gibi en çok oynanan köpek oyunlarını oynayabilirsiniz.
Köpek Oyunları kategorisindeki yüzlerce köpek oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Köpek Eşleştirme, Okçu Köpek, Köpek Süsleme, Sosis Köpek, Yavru Köpek, Köpek Kurtarma, Köpek Yıkama, Kötü Köpek, Köpek, Kedi Köpek, Köpek Boyama, Köpek Besleme, Akıllı Köpek, Sevimli Köpek

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.