Korunma Oyunları

Sürücüsüz Park Etme Oyunu Oyna Sürücüsüz Park Etme

Boş park yerine doğru bir yol çizerek aracın otomatik patk etmesini sağlamalısınız.

Zaman Kontrol Oyunu Oyna Zaman Kontrol

Zaman Kontrolü, kırmızı topu kontrol etmeniz gereken bir bulmaca oyunudur. Bir noktadan diğerine dikey olarak hareket edecektir. Top bir noktaya çarptığında bir puan kazanacaksınız. Ancak kareler top yolunun etrafında dönecek, bu yüzden onlardan kaçınmanız gerekiyor. Bunun için topun hızını kontrol etmeniz gerekiyor. Topun hareketini yavaşlatmak ve normal hareket etmeyi gerçekleştirmek için ekrana tıklayın veya dokunun. Ancak bu şekilde karelerle çarpışmayı önleyebilirsiniz. Eğer karelere vurursanız oyun biter. Bu yüzden mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın ve topu başarılı bir şekilde kontrol edin. Bu oyunu oynamak için ekrana dokunun.

Trafik Sürücüsü Oyunu Oyna Trafik Sürücüsü

Trafik Sürücüsü Oyunu Oyna

Sessiz Katil 2 Oyunu Oyna Sessiz Katil 2

Assassin'in efsanesi ol ve her yıldız için savaşa hazırlan. Becerilerini kullan ve düşmanlardan kaç. Avcılar her yerde pusuya yatmış ve otomatik tüfekle silahlanmışlardır, bu yüzden tetikte olmalı ve bu saldırgan avcılardan güvenli bir mesafede durmalısınız. Yok ettiğin her avcı, seviyeyi kolayca geçmen için sana daha fazla hız ve güç vermek için yeni becerileri geliştirmek için daha fazla altın alma fırsatına sahipsin. Becerilerinizi geliştirmek ve hızlı olmak için yıldızları, madeni paraları ve elmasları toplayın. 20'den fazla seviyedeki her askeri yok edin ve avcı efsanesi olun Talimatlar: Askerin yönünü göstermek için farenin sağ tuşunu kullanın, Mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Dev Kartopu Oyunu Oyna Dev Kartopu

Bir yarış için bir kartopunu itin ve sonunda daha büyük ve daha büyük kartopları ile bitiş çizgisine ulaşın. Bu süreçte, oyuncuların çeşitli engellerden esnek bir şekilde kaçınmaları ve mümkün olduğunca çok altın ve aksesuar toplamaları gerekiyor. Kar topunu itmeye devam ettiğinizde kartopu daha da büyüyecek. Büyük kartopunun dezavantajı, kontrol edilmesinin daha zor olmasıdır. Taşımak için dokunun ve basılı tutun.

Piyano Karoları 3 Oyunu Oyna Piyano Karoları 3

Piyano Karoları 3 Oyunu Oyna

Pou Zıplama Oyunu Oyna Pou Zıplama

Pou Zıplama Oyunu Oyna

Tombul Adam Kaçış Oyunu Oyna Tombul Adam Kaçış

Güvenlik görevlilerini ve engelleri aşarak çıkış kapısına ulaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla çeşitli süper kahraman kostümleri alabilirsiniz.

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Neon Yol Oyunu Oyna Neon Yol

İlerlediğiniz neon yolda sağa sola kaçarak kenarlara çarpmadan mümkün olduğu kadar elmas toplamalısınız.

Sahtekar Katili Oyunu Oyna Sahtekar Katili

Sahtekarları hızlı bir şekilde bulmanız ve öldürmeniz gerekiyor. Değiştireceğiniz kişinin görüş alanı içinde görünmeyin, aksi takdirde hayatınız tehlikede olur! Yeni karakterler satın almak ve kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için altın kullanmayı unutmayın! Oynamak için kaydırın.

Kız Kapmaca Oyunu Oyna Kız Kapmaca

Kız Kapmaca Oyunu Oyna

Pörtlek Gözlü Kuş Oyunu Oyna Pörtlek Gözlü Kuş

Sağa ve sola doğru uçan patlak gözlü kuşu, yukarı doğru uçurarak altınları toplayıp yuvasına ulaştırmalısınız.

Çöp Kamyonu Simülatörü Oyunu Oyna Çöp Kamyonu Simülatörü

Kamyonunuzla ok işaretini takip ederek gösterilen yerlerdeki çöp konteynerlerini toplamalısınız.

Polis Arabaları Park Etme Oyunu Oyna Polis Arabaları Park Etme

Polis Arabaları Park Etme Oyunu Oyna

Kule Sörfçüsü Oyunu Oyna Kule Sörfçüsü

Yolunuzun üstündeki aynı renkteki blokları üst üste yığıp kule yaparak bitişe ulaşmalısınız.

Adam Topla ve Saldır 3D Oyunu Oyna Adam Topla ve Saldır 3D

Adam Topla ve Saldır 3D Oyunu Oyna

Çember Kapı Koşucusu Oyunu Oyna Çember Kapı Koşucusu

Yarım daire şeklindeki kapılardan geçerek tünelde mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Gerçekçi Araba Park Etme Oyunu Oyna Gerçekçi Araba Park Etme

Arabanızı küçük otoparktaki boş park yerine park etmelisiniz. Aynı bölümü gündüz ve gece modunda oynayabilirsiniz. Ekranı sağ üstünden ibre ve düğme ile kamera açısını değiştirebilirsiniz.

Birleşen Arabalar Oyunu Oyna Birleşen Arabalar

Aracınızdaki makineli tüfek ve roketatar ile karşınıza çıkan tüm arabaları patlatarak ilerlemelisiniz. Kazandığınız paralarla araba alıp aynı araçları birbirleriyle birleştirerek canı ve ateş gücü biraz daha yüksek yeni bir araç elde edebilirsiniz.

Dino Koşusu Oyunu Oyna Dino Koşusu

Tavuk butlarını toplayıp bombalardan kaçınarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna Kaykaylı Hayta

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna

Belediye Çöp Kamyonu Oyunu Oyna Belediye Çöp Kamyonu

Belediye temizlik görevlilerinin çilelerine ortak olun! . . Kesinlikle hiç bir araca çarpmadan, kamyonu devirmeden ve gerektiğinde koca kamyonu daracık yerlere sokup, çöp konteynerlerini topladıktan sonra geri dönüşüm alanına taşımalısınız. WASD : Hareket

As Motorcu Oyunu Oyna As Motorcu

Otoyoldaki yoğun tratikte arabalara çarpmadan en hızlı şekilde bitişe ulaşmalısınız.

Among Us - Merdivenci Oyunu Oyna Among Us - Merdivenci

Merdivenci Among Us, merdivenleri ve çeşitli engelleri aşmak için sarı blokları toplamanız gereken bir macera oyunudur. Sol tıklama butonunu kullanarak topladığınız bloklardan bir merdiven inşa edebilirsiniz. Arasında Stacky Runner'da bir sonraki bölüme geçebilmek için elinizdeki blokları idareli kullanmak gerekiyor. Zirveye ulaşarak en yüksek puanı almak için Arasında Stacky Runner oyununu oynayın. Engelleri geçmek için blokları kullanın.

Dev Jöle 3D Oyunu Oyna Dev Jöle 3D

Acele edin ve aynı renk jölelere dokunun, böylece kahramanınız sonuna kadar daha büyük ve daha büyük olacak devasa olabilir. Şişirilebilir yastığa atlamak için en büyük enerjiyi kullanın. Şişirilebilir yastığın diğer tarafında ise takım arkadaşlarınız yastığın tepki kuvveti altında hazine sandığına ulaşmak için havaya uçacak. Hareket etmek için kaydırın.

Jumpero Oyunu Oyna Jumpero

Jumpero kesinlikle büyüleyici bir atlama oyunudur. Hiç yerçekimi etkisinden kurtulup yüksek bir duvarın üzerinden atlayacak kadar yüksekliğe zıplamayı hayal ettiniz mi? Bugün hayaliniz sanal dünyamızda gerçek olacak. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun.

Bal Arısı Oyunu Oyna Bal Arısı

Bal arısı ile tüm çiçeklerin üstünden geçmelisiniz.

Yavaş ve Öfkeli Oyunu Oyna Yavaş ve Öfkeli

Dikkat! . . Düşman yaklaşıyor. . . Silahını kap, arabaya atla, düşmanları vur. . . Kamyonetin kasasında siper alarak arkadan takip eden araçlardaki düşmanları vurmalısınız.

Mecburi İniş 3D Oyunu Oyna Mecburi İniş 3D

Yere çakılmadan, denize düşmeden, binalara çarpmadan yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar uçmalısınız. Hepsinden önce yakıt bidonlarını toplamayı ihmal etmeyin. Dokunarak veya fareyle tıklayarak havalanır, bıraktığınızda aşağı süzülürsünüz.

Gökyüzü Pateni Oyunu Oyna Gökyüzü Pateni

Gökyüzü Pateni Oyunu Oyna

Kaptanın Kalkanı Oyunu Oyna Kaptanın Kalkanı

Kaptanın Kalkanı Oyunu Oyna

Merdiven Yarışı Oyunu Oyna Merdiven Yarışı

Yoldan toplayacağınız mavi bloklar ile kırmızı blokları geçmek için merdiven yapıp tırmanmalısınız.

Havalı Gol Oyunu Oyna Havalı Gol

Havalı Gol harika bir 3D keyifli futbol oyunudur, bir karakteri kontrol edecek ve topunuzu kaleye atacaksınız. Ama bu o kadar kolay değil, yolda birçok düşman olacak, onlardan ve başarıya giden diğer engellerden kaçınmanız gerekiyor. Kaç seviye geçebileceğinizi görün, yeni oyunumuz Havalı Golde iyi eğlenceler! Oynamak için ekranda kaydırın

Dev Kapışması Oyunu Oyna Dev Kapışması

Yol üstünde kendinizle aynı renkteki adamları toplayıp büyüyerek bitiş noktasındaki devi yenmelisiniz.

Havadar Koşu Oyunu Oyna Havadar Koşu

Havadar Koşu Oyunu Oyna

Süvari Çöp Adam Oyunu Oyna Süvari Çöp Adam

At sürerek ilerdiğiniz patikadaki sarı renkli düşman askerlerini oklarınızla vurmalısınız.

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna Dev Kapışması Online

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna

Su Kanalında Yarış Oyunu Oyna Su Kanalında Yarış

Su kanalında gerçekleşen yarışta rakiplerinizden önce bitişe ulaşıp yarışın kralı olun. Fareye basılı tuttuğunuzda veya dokunduğunuzda hız kazanırsınız, havadayken ise takla atarsınız. Suya tekrar düşüş pozisyonunuzu iyi ayarlamalısınız.

Otobüs ve Metro Oyunu Oyna Otobüs ve Metro

Otobüs ve Metro sonsuz koşucu ve çok oyunculu modları bir araya getiriyor. Otobanlar, tren rayları, Mısır kumulları ve diğer birçok eğlenceli alemler aracılığıyla döşenen Otobüs yolları ve Metro rayları arasında geçiş çalıştırın.

Ejderhadan Kaçış Oyunu Oyna Ejderhadan Kaçış

Ejderhadan Kaçış Oyunu Oyna

Aşk Çuvaldızları Oyunu Oyna Aşk Çuvaldızları

İğneleri doğru şekilde çekerek engellerden kurtulup aşıkları buluşturmalısınız.

Yüksek Topuklar Oyunu Oyna Yüksek Topuklar

Salına salına ilerleyen mankenle topladığınız elbiseleri üst üste giyerek podyuma ulaşmalısınız.

Sessiz Katil Oyunu Oyna Sessiz Katil

Sessiz Katil Oyunu Oyna

Tehlikeli Çiviler Oyunu Oyna Tehlikeli Çiviler

Çemberin içinde ve dışında rastgele ortaya çıkan çivilerden kaçmak için çemberin bir içine bir dışına geçmelisiniz.

Minecraft Dünyası Hayatta Kalma Oyunu Oyna Minecraft Dünyası Hayatta Kalma

Dünyayı korumayı boşverin ve meteorlardan kaçarak olabildiğince hayatta kalın! Eğer mantarı yakalayabilirseniz ekrandaki tüm meteorlar patlatabilirsiniz. . .

Destansı Dart Silahı Oyunu Oyna Destansı Dart Silahı

Vur kaç taktiği ile arkadaşlarınıza yakalanmadan onları dart silahınız ile (nerf) vurup saklanmalısınız.

Reklam
Enseye Şaplak
Enseye Şaplak
Kaykay Parkuru
Kaykay Parkuru
Dövüşçü Bez Bebek
Dövüşçü Bez Bebek
Enseye Şaplak 2
Enseye Şaplak 2
Trafikten Kaçının
Trafikten Kaçının
Ejderhadan Kaçış
Ejderhadan Kaçış
Steve Macerası
Steve Macerası
Dönen Ok
Dönen Ok

Ücretsiz Çevrimiçi Korunma Oyunları

En iyi korunma oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin korunma oyununu oyna! Belediye Çöp Kamyonu, Merdiven Yarışı, Merdiven Yarışı Online 2 ve Çöp Kamyonu Simülatörü gibi en çok oynanan korunma oyunlarını oynayabilir veya Enseye Şaplak 2 ve Enseye Şaplak gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Korunma Oyunları kategorisindeki yüzlerce korunma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.