Koşturma Oyunları

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

Minecraft Dünyasında Hayatta Kalma Oyunu Oyna Minecraft Dünyasında Hayatta Kalma

Dünyanın çevresinde koşup meteorlardan kaçarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Mantara ulaşmanız durumunda ekrandaki tüm meteorlar yok olur.

Uçan Balon Parkuru Oyunu Oyna Uçan Balon Parkuru

Parkurda aynı renk balonları toplayarak daha üst katlara çıkmanız ve bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Farklı renkteki balonları toplarsanız balonunuz sönecektir. Mouse ile oynanmaktadır.

Antik Altın Avı Oyunu Oyna Antik Altın Avı

Antik Altın Avı Oyunu Oyna

Subway Surfers - Paris Oyunu Oyna Subway Surfers - Paris

Metroda kaykaylara binmeyi seven huzursuz sörfçülerin durduğu bir sonraki nokta Paris'ti. Bu şehirde, çocuklar kendi maceralarına devam edecekler. Sadece çocukların eğlencelerini izlemeyi değil, aynı zamanda onlara katılmayı da seviyorsanız, bu sefer onlara katılın.

Sürat Koşucusu Oyunu Oyna Sürat Koşucusu

Sürat Koşucusu Oyunu Oyna

Kara Taht Oyunu Oyna Kara Taht

Kara Taht Oyunu Oyna

Karşıt Yerçekimi Oyunu Oyna Karşıt Yerçekimi

Yerçekimi yönünü değiştirip çivilere yakalanmadan yeşil zümrüt toplayarak mümkün olduğu kadar aşağı yukarı hareket etmelisiniz.

Tersine Ninja Oyunu Oyna Tersine Ninja

Boşluğa veya asit havuzuna düşmeden mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız.

Sosis Koşusu Oyunu Oyna Sosis Koşusu

Kırmızı tuhaf sosis kazanmak istiyor. Diğer sosislerden daha hızlı koşmasına yardım edin. Bu eğlenceli yarış oyununda sosisler birincilik için savaşıyor, oyunu kazanmalarına izin vermeyin! Bu harika oyunu oynamanın tadını çıkarın! Koşmayı hızlandırmak için basılı tutun

Ben 10 - Arttır Hızını Oyunu Oyna Ben 10 - Arttır Hızını

Modern grafik özellikleriyle tasarlanmış, ünlü bir yarış hikayesine sahip basit bir oyun. Oyuncu hızlı bir şekilde araba yolunda graviserf'e uçar ve paraları toplar. Onun yolu çeşitli yol engelleri tarafından engelleniyor. Oyun katılımcının hızlı tepki vermesini gerektirecektir.

Koş ve Zıpla Oyunu Oyna Koş ve Zıpla

Koş ve Zıpla, platformlarda zıplamanız gereken bir oyundur. Düşmanlarınız platformlarda devriye geziyor. Onları ancak üzerinden atlarsanız yok edebilirsiniz. Hızlı ve dikkatli olmalısınız. Alttan size zarar verecek ve oyun sona erecek sivri uçlu bir platform geliyor. Sivri uçlar size ulaşmadan önce daha fazla platforma atlamaya ve daha fazla düşmanı yok etmeye çalışın. Oynamak için ekrana dokunun

Azteklerden Kaçış Oyunu Oyna Azteklerden Kaçış

Büyük hazinesini çaldığınız Aztekler peşinizde onlara yakanlanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak ilerlemelisiniz.

Süper Minecraft Koşusu Oyunu Oyna Süper Minecraft Koşusu

Süper Minecraft Koşusu Oyunu Oyna

Noel Baba Koşusu Oyunu Oyna Noel Baba Koşusu

Kardan adamlara takılmadan ve aşağıya düşmeden mümkün olduğu kadar hediye paketi toplamalısınız.

Nasip Koşusu Oyunu Oyna Nasip Koşusu

Yarışa katılın ve bahtınızı test edin! . . Kapılardan oluşan engelleri aşıp bitişe ulaşmalısınız ama her kapı açılmıyor! . .

Yer Altı Ninjası Oyunu Oyna Yer Altı Ninjası

Yer altında ve üstünde koşarak, düşmanlarınıza çarpmadan altın toplayıp mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Ninja Koşu Oyunu Oyna Ninja Koşu

Ninja Koşu Oyunu Oyna

Gözleme Kulesi Oyunu Oyna Gözleme Kulesi

Lezzetli gözleme ve krep sever misin? Kreplerin üzerine çilek, muz, yaban mersini gibi lezzetli meyveler ekleyebilirsiniz! Kreplerinizi mümkün olduğunca yükseğe koymaya çalışın! Ardından krepleri misafirlerinize verin! Yoldaki tuzaklara ve oburlara dikkat edin! Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Uğur Böceği Kaçış Oyunu Oyna Uğur Böceği Kaçış

Başka bir süper kahraman görevi sırasında Uğur Böceği, vahşi kabilenin temsilcileri tarafından esir alındı. Doğru anı bekledi ve kaçmayı başardı. Ama vahşiler onun kaybolduğunu keşfettiler ve hemen Uğur Böceğine yetişmek için koştular. Kovalamacadan kaçıp kaçamayacağına sana bağlı.

Tuğla Duvardan Atlama Oyunu Oyna Tuğla Duvardan Atlama

Karşınıza çıkan tuğla duvarların üstünden atlayarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Hızlı koşma ve rakipleriniz dondurma gibi bonuslar kazanabilirsiniz.

Kılıçlı Koşu Oyunu Oyna Kılıçlı Koşu

Karşınıza çıkan engellerin üstünden atlayarak veya altından kayarak geçip mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız. Yarasaları ve diğer canavarları kılıçınızla yok edebilirsiniz.

Canavar Koridoru Oyunu Oyna Canavar Koridoru

Canavar Koridoru Oyunu Oyna

Süper Kankam Koşuda Oyunu Oyna Süper Kankam Koşuda

Sürekli koşan kahramanımız ile suya düşmeden ve testere, yengeç, mayın, arı ve çivili tuzaklara takılmadan yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar mesafe katetmelisiniz. Belirli miktarda yıldız topladıktan sonra ilk bölüm olan ormandan sonraki buz diyarını ve volkan bölümlerini kilidini açabilirsiniz.

Tombul Koşucu Oyunu Oyna Tombul Koşucu

Tehlikeli yolda trafiğin ters yönünde araba, lastik, bomba ve diğer engellere takılmadan mümkün olduğu kadar mesafe katetmelisiniz.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Koşucu Dede Oyunu Oyna Koşucu Dede

Koşucu Dede Oyunu Oyna

Hantal Koşucu Oyunu Oyna Hantal Koşucu

Dinamit ve diğer engellere takılmadan arabalarında üstünden atlayarak altınları toplamalısınız.

Goblin Koşusu Oyunu Oyna Goblin Koşusu

Goblin Koşusu Oyunu Oyna

Mavi Gergedan Oyunu Oyna Mavi Gergedan

Yoldan çekil, geliyor! . . Mavi Gergedan oyunu ile bağımlılık yapan ve eğlenceli yeni maceraya yer açın! Küçük mavi dostumuz daha fazlası için geri döndü! Daha fazla MEYVE, yani! [W / UP] - Zıpla [S / Aşağı Ok/ Sağ Ok / Boşluk] - Darbe Hayvanlar ve araçlar, Yukarı/Aşağı ile kontrol edilir! İyi oyunlar!

Enseye Şaplak Oyunu Oyna Enseye Şaplak

Basit bir 3 boyutlu kaçış oyunu olan Enseye Şaplak, her seviyede pistteki tuzaklardan kaçınırken, mümkün olduğu kadar çok renkli çöp adama tokadı basmak ve bitiş çizgisine ulaşmanızı gerektirir. Bitiş çizgisini geçtikten sonra, yüksek puanlar almak için turuncu bir çöp adama çarpabilirsin! Sakin olun ve iyi eğlenceler! Sola ve sağa hareket etmek için kaydırın

Dino Koşusu Oyunu Oyna Dino Koşusu

Tavuk butlarını toplayıp bombalardan kaçınarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Maglu Oyunu Oyna Maglu

Maglu Oyunu Oyna

Among Us - Zaman Durduran Oyunu Oyna Among Us - Zaman Durduran

Zamanı durdurma yeteneğinizle engelleri aşarak bitişe ulaşmalısınız.

Noel Baba Hediye Koşusu Oyunu Oyna Noel Baba Hediye Koşusu

Engelleri aşıp mümkün olduğu kadar hediye paketi toplamalısınız.

Gelin Yarışı 3D Oyunu Oyna Gelin Yarışı 3D

Yüksek podyumda acele edin ve mümkün olduğunca gelinlik, duvak, çiçek, pasta vb. gibi düğün malzemeleri toplayın ve kıyafetinizin görünümünü iyileştirin. Yolda giyinip tüm rakiplerinizi geride bırakırken evlenmek istediğiniz yakışıklıyla karşılaşacaksınız. Hareket etmek için kaydırın.

Kızgın Nine Londra Oyunu Oyna Kızgın Nine Londra

Kızgın Nine Londra Oyunu Oyna

Kızgın Nine Türkiye Oyunu Oyna Kızgın Nine Türkiye

Kızgın Nine Türkiye Oyunu Oyna

Kızgın Nine Yılbaşı Köyü Oyunu Oyna Kızgın Nine Yılbaşı Köyü

Kızgın Nine Yılbaşı Köyü Oyunu Oyna

Yapışan Top Oyunu Oyna Yapışan Top

Yapışan Top Oyunu Oyna

Brawl Stars - Koşucu Leon Oyunu Oyna Brawl Stars - Koşucu Leon

Bu yeni oyunla iyi eğlenceler Brawl Stars - Koşucu Leon, hedefe ulaşmak için birçok engelden ve tehlikeli düşmanlardan kaçınmanız gereken sonsuz bir koşu oyunudur. Yolunuzdaki paraları toplayın, böylece yeni avatarların kilidini açabilirsiniz ve skor arttırıp rekor kırmak için her seviyeyi istediğiniz kadar tekrar tekrar oynamaya çalışın! Talimatlar: PC'ye atlamak için fareyi kullanın Mobil cihazlarda ve tabletlerde ekrana dokunun

Yamyam Koşusu Oyunu Oyna Yamyam Koşusu

Yamyamlardan kaçarken vahşi hayvanları da atlamalısınız. Yön tuşları : Hareket Aşağı yön tuşuyla yuvarlanarak hayvanları devirebilirsiniz.

Canavar Yerçekimi Koşusu Oyunu Oyna Canavar Yerçekimi Koşusu

Koridorun altındaki ve üstündeki testere ve çivili tuzaklardan kaçınmalısınız. Ekrana tıklayarak yukarı ve aşağı hareket edebilirsiniz.

Yerlilerden Kaçış Oyunu Oyna Yerlilerden Kaçış

Yerlilerden Kaçış Oyunu Oyna

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Kanatlı Domuz Oyunu Oyna Kanatlı Domuz

Eğlenceli oyunda elmasları toplayıp, engeleri aşarak ve zehirli mantarları vurarak olabildiğince mesafe katetmelisiniz. Kanatları kazandığınızda uçabilirsiniz. Fare Sol : Zıplama X : Paraşüt Z : Ateş etme

Twerk Yapma Oyunu Oyna Twerk Yapma

Twerk Yapma, ana hedefin karakterin vücudunu büyüterek bir twerk mücadelesi kazanmak olduğu heyecan verici bir koşu oyunudur! Koşmak ve kenara hareket etmek için fare veya ok tuşlarını kullanın.

Benim Tatlı Maceram Oyunu Oyna Benim Tatlı Maceram

Platform üzerinden toplayabildiğiniz kadar elmas toplayıp çıkış kapısına ulaşmalısınız.

Koş Savaşçı Kız Oyunu Oyna Koş Savaşçı Kız

Olabildiğince hızlı koşun ve yolunuza çıkan düşmanları güçlü bir darbe ile alt edin. Yolda kargalar ve engeller tarafından atılan dinamitlere dikkat edin. Zıplamak ve saldırmak için ekran dokunmatik komutlarını (mobil cihazlar) kullanın. Bilgisayarda, zıplamak için yukarı oku ve saldırmak için boşluk tuşunu kullanın.

Reklam
Winx Club Peri Yarışı
Winx Club Peri Yarışı
Ok Sayma
Ok Sayma
Su Parkında Katliam
Su Parkında Katliam
Top Sürme
Top Sürme
Ninja Koşu
Ninja Koşu
Ajan Koşusu
Ajan Koşusu
Goblin Koşusu
Goblin Koşusu
Kırmızı Işık Yeşil Işık
Kırmızı Işık Yeşil Işık

Ücretsiz Çevrimiçi Koşturma Oyunları

En iyi koşturma oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin koşturma oyununu oyna! Canavar Yerçekimi Koşusu, Antik Altın Avı, Goblin Koşusu, Süper Kankam Koşuda ve Hantal Koşucu gibi en çok oynanan koşturma oyunlarını oynayabilirsiniz.
Koşturma Oyunları kategorisindeki yüzlerce koşturma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çöp Adam Oyunları Dövüş Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Futbol Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Sudoku Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.