Kral Oyunları

Dev Kapışması Oyunu Oyna Dev Kapışması

Yol üstünde kendinizle aynı renkteki adamları toplayıp büyüyerek bitiş noktasındaki devi yenmelisiniz.

Age of Pixel Oyunu Oyna Age of Pixel

Piksel dünyası savaş-strateji oyunu.

Şeker Festivali Oyunu Oyna Şeker Festivali

Puanınız arttıkça yatay ve dikey olarak genişleyen panoda aynı renkteki en az 3 şekeri bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna Örümcek Adam Takımı

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna

Uçan Soytarı Oyunu Oyna Uçan Soytarı

Kral tarafından derin bir çukura atılan soytarıyı engellere takılmadan ve altınları toplayarak özgürlüğüne kavuşturmalısınız.

Efsane Smaç Oyunu Oyna Efsane Smaç

Basketbol topunu savurarak hareketli potaya basket atmalısınız.

Freecell Soliter 2017 Oyunu Oyna Freecell Soliter 2017

Freecell Soliter 2017 Oyunu Oyna

Finn Macera Zamanı Oyunu Oyna Finn Macera Zamanı

Tüm kristalleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Shift tuşu ile yerde veya havada hızlanabilirsiniz.

Kaptan Kartopu Oyunu Oyna Kaptan Kartopu

Rakip oyuncuları kartopuyla vurup kartopu kralı olun! . .

Soliter Fal Bakma 2 Oyunu Oyna Soliter Fal Bakma 2

Soliter Fal Bakma 2 Oyunu Oyna

Araba ve Tren Oyunu Oyna Araba ve Tren

Hemzemin geçitlerin bulunduğu düz yolda, gerektiğinde tren geçişlerinde bekleme yapıp rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Şanslı Çapulcu Oyunu Oyna Şanslı Çapulcu

Hızlı ve sinsice değerli veya değersiz tüm ganimetleri ele geçirip evi, odayı veya ofisi boşaltmalısınız. Güvenlik görevlilerine yakalanmamak için durduğunuzda karton koli içine saklanabilirsiniz.

Zombi Çeteleri Oyunu Oyna Zombi Çeteleri

İnsanları yakalayıp zombiye dönüştürerek çetenize katıp, diğer zombi gruplarını yok etmelisiniz.

Kral Yılan Oyunu Oyna Kral Yılan

Kral Yılan Oyunu Oyna

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 2

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna

Kral Koşu Yarışı 2 Oyunu Oyna Kral Koşu Yarışı 2

Kral Koşu Yarışı 2 Oyunu Oyna

Kaç Freddy 1 Oyunu Oyna Kaç Freddy 1

Freddy adlı genç bir çocuğun korkunç bir kabusta hayatta kalmasına yardım etmeniz gereken hiper gündelik ürkütücü bir koşu oyunudur. Aksiyon, birçok ölümcül tuzağın ve tehlikeli canavarın sizi alt etmeye çalışacağı perili bir kalenin içinde gerçekleşir, ancak beş seviyenin her birinde aynı zamanda kötü Ruh Yakalayıcı ile yüzleşeceğiniz konusunda uyarılırsınız. Sizi sürekli avlayacak, bu yüzden arkanızda göründüğü ve hazırlanmak için keskin tırpanını geri çekmeye başladığı ve nakavt olmamak için atlama düğmesine bastığı gibi hazırlıklı olun. Mümkün olduğu kadar çok altın toplamayı düşünün, 100'e ulaştığınızda size ekstra bir can verilecektir. Yukarı - zıpla; Aşağı kaydır; X - ateş et; P - duraklatma;

Otopark Simülatörü Oyunu Oyna Otopark Simülatörü

Otopark Simülatörü Oyunu Oyna

Tangram Kralı Oyunu Oyna Tangram Kralı

Tangram Kralı Oyunu Oyna

Hamburgerci Oyunu Oyna Hamburgerci

Müşterilerinize hizmet etmek, para kazanmak ve oyunda ilerlemek için hızlı olmalısınız. Lezzetli burgerler hazırlayın, patates kızartması, içecek ve tatlı ekleyin, ancak doğru şekilde dizdiğinizden emin olun. İstif hatalı olursa müşterileriniz üzülecektir. Çok bahşiş alın ve yeni burger kralı olun!

Kayak Kralı Oyunu Oyna Kayak Kralı

Karlı dağdan aşağı kayarken flamaların üstündeki ok işaretli tarafından geçerek bitişe ulaşmalısınız.

Kaykay Sörfçüleri Oyunu Oyna Kaykay Sörfçüleri

Uçan kaykay ve planör gibi araçların üzerinde Maymun kral, Bruce Lee ve Peri karakterlerini yönlendirerek mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız. Eğlenceli ve kolay oyunda platformlardan ve rampalardan atlayarak akrobatik hareketler de yapabilirsiniz.

At Yarışı Oyunu Oyna At Yarışı

At Yarışı Oyunu Oyna

Trafikte Yarış Kralı Oyunu Oyna Trafikte Yarış Kralı

Trafikte yarışırken hızlanırken diğer araçlardan kaçınabilir misiniz? Artık her seviyeye meydan okumak için nitro ile donatılmış bir araba kullanma şansınız var. Tüm bölümleri herhangi bir çökme yaşamadan tamamlamanız rica olunur. Zaman sınırlaması için endişelenme, sadece gaza bas ve hızlan! Ok tuşları - hareket et, Boşluk - nitro

Satranç Delisi Oyunu Oyna Satranç Delisi

En iyi satranç stratejinizi kullanın, bir sonraki hamlenizi analiz edin ve satranç becerilerinizi geliştirin. 400 seviyelik kuleye tırmanın ve daha zorlu zorluklarla yüzleşin! Tüm başarıları tamamlayın ve satranç ustası olun. İlgili eylemler için düğmelere ve satranç taşlarına dokunun. Standart satranç kuralları geçerlidir. Mevcut seviyenizi tamamlamak için rakibinizi mat edin. Daha fazla bayrağın kilidini açmak için başarıları tamamlayın.

Dövüşçü Menajeri Oyunu Oyna Dövüşçü Menajeri

Dövüşçüler kiralayın, dövüşlerinizi planlayın, bir ringin etrafından dolaşan koçları toplayın ve elbette, yapım aşamasında kendi şampiyonlarınızı toplayın! * Birinci sınıf dövüşçülerden oluşan bir ekip toplayın * Stratejilerinize ve dövüş becerilerinize dayalı dinamik aksiyon dolu dövüşler * Rakibinizin zayıf yönlerine ve dövüşçünüzün güçlü yönlerine dayalı bir dövüş planı oluşturun * Kulübünüzle büyük turnuvalar kazanın! Nihai Dövüşçü Menajeri deneyimine katılın! Karakteri kontrol etmek için fareyi kullanın. Kartları kullanmak için fare ile sürükleyip bırakın.

Kırmızı Top Yeşil Krala Karşı Oyunu Oyna Kırmızı Top Yeşil Krala Karşı

Kırmızı Top Yeşil Krala Karşı Oyunu Oyna

Kırmızı Araba Macerası 6 - Peri Masalı Oyunu Oyna Kırmızı Araba Macerası 6 - Peri Masalı

Kırmızı Araba Macerası 6 - Peri Masalı Oyunu Oyna

Solitaire Klondike Html5 Oyunu Oyna Solitaire Klondike Html5

Yıllardır bilgisayarınızda oynadığınız bağımlılık yapıcı oyun artık nereye giderseniz gidin. Patience, Klondike veya sadece Solitaire olarak bilseniz de, bu popüler oyun piyasadaki en iyi oyunlardan biridir. Değişen renklerle azalan düzende düzenlemek için kartlara dokunun veya sürükleyin. Mümkün olduğunda, tüm takımları As'tan Kral'a sıralamak için kartları temele taşıyın. Daha rahatlatıcı bir oyun için her seferinde bir kart çekebilir veya beyninizi eğitmek için bir meydan okuma için üç kart çekebilirsiniz!

Sırıklı Maymun Oyunu Oyna Sırıklı Maymun

Sırıklı Maymun Oyunu Oyna

Kızma Birader Yıldızı Oyunu Oyna Kızma Birader Yıldızı

Kızma Birader Yıldızı Oyunu Oyna

Karınca Yuvası Oyunu Oyna Karınca Yuvası

Yuvadaki karıncalara gofret, çikolata, limon, tatlı, çörek, meyve vb. gibi gıda kırıntılarını toplatıp para kazanmalısınız. Kazandığınız paralarla karınca miktarını ve hızlarını arttırabilirsiniz.

Trafik Yarışı Oyunu Oyna Trafik Yarışı

Trafik Yarışı Oyunu Oyna

Süper Donut Hazırlama Oyunu Oyna Süper Donut Hazırlama

Süper Donut Hazırlama Oyunu Oyna

Ringte Dövüş Oyunu Oyna Ringte Dövüş

Ringte Dövüş Oyunu Oyna

Ludo Krallığı Oyunu Oyna Ludo Krallığı

Arkadaşlarınızla Ludo Krallığında oyun oynayarak eğlenin. Oyunun 3 modu vardır: - Vs Bot: Bilgisayara karşı oynamak (çevrimdışı) - Online: Rastgele eşleşen insanlarla oynamak - Private: Arkadaşlarınızla oynamak. Sadece özel bir kod paylaşın ve birbirinize bağlanın. Şimdi oyna! Bir zar atmak ve Ludo tahtasının merkezine ulaşmak için jetonlarınızı hareket ettirmek için dokunun.

Julie Bahar Modası Oyunu Oyna Julie Bahar Modası

Genç ve güzel kız yazın yolunu şaşırdı Eve güzelce gitmek için, giyinmek ve Majesteleri'ne notlar vermek zorunda kaldı. Gerçekten güzelce eve gidebilir mi Oynamak için Fareyi Kullan

Basketbol Okulu Oyunu Oyna Basketbol Okulu

Basketbol Okulu Oyunu Oyna

Scorpion Solitaire H5 Oyunu Oyna Scorpion Solitaire H5

Scorpion, bir deste kağıtla oynanan klasik bir solitaire oyunudur. Tabloda, papazdan as'a seri diziler oluşturuyorsunuz ve bir dizi oluşturulduğunda, otomatik olarak temellere taşınıyor.

Başlangıç İmparatorluğu Oyunu Oyna Başlangıç İmparatorluğu

Başlangıç imparatorluğunuzu büyütün ve bu boşta simülasyon oyununda yüksek teknolojili bir milyarder kralı olun. Bir gıda dağıtım O2O uygulaması, bir mobil oyun şirketi, bir ridesharing uygulaması, bir canlı yayın uygulaması, Nesnelerin İnterneti (IoT) girişimi, ınfosec, dronlar, Yapay Zeka (AI) ve tabii ki bir suborbital uzay turizmi dahil olmak üzere birden fazla başlangıç başlatın. Kod fikir gerçekten çok güzel bir ortak çalışma platformu uzayda bir başlangıç. Bulut sunucularına aktarın. Ardından, nakit kazanmak için Satış Yöneticilerine iletin. Birden fazla stratejik istasyonda nakit toplama verimliliğinizi yükseltin. Tıklamak için çok mu yorgunsun? Görevlerinizi otomatikleştirmek için sofistike, akıllıca giyinmiş yöneticileri işe alın. Birden fazla başlangıç girişiminizden uyurken para kazanın. Başlangıçlarınıza yatırım yapmak için yatırımcıları çekin ve tonlarca karla para kazanın. Yüksek teknoloji milyarderi mi dedik? Hayır, trilyoneri kastediyoruz çünkü bu oyun gerçek. Başlangıç imparatorluğunuzu inşa edin ve büyütün

Mahjong Kralı Oyunu Oyna Mahjong Kralı

Mahjong Kralı Oyunu Oyna

Buz Kraliçesi Donmuş Taç Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Donmuş Taç

Bütün gün Buz Krallığı'nda oturmak bazen sıkıcı olabiliyor, bu yüzden Eliza yeni ve eğlenceli bir şeyler denemek istediğine karar verdi ve yardımına ihtiyacı var. Prensese makyaj rutininde yardım et, onun için sevimli makyaj ve modaya uygun kıyafetler seç. Bundan sonra, çeşitli donmuş çiçeklerden güzel bir taç oluşturun.

Zombi Kralı Oyunu Oyna Zombi Kralı

İnsanları zombiye dönüştürerek ve diğer zombi gruplarını yokederek zombi krallığınızı kurun! . .

Sıçrama Kralı 2 Oyunu Oyna Sıçrama Kralı 2

Sağdan ve soldan gelen ok ve kuş gibi tehlikeleri havaya sıçrayarak atlatmalısınız. 1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : Yukarı

Kale Savunma Online Oyunu Oyna Kale Savunma Online

Yerden ve havadan kalenize saldıran düşmanları, kuleden atacağınız oklarla vurmalısınız. Kazandığınız yıldızlarla ateş gücünüzü ve hızını arttırabilir veya özel saldırılar alabilirsiniz.

İdeal Park Etme Oyunu Oyna İdeal Park Etme

İdeal Park Etme Oyunu Oyna

Among Us - Merdivenci Oyunu Oyna Among Us - Merdivenci

Merdivenci Among Us, merdivenleri ve çeşitli engelleri aşmak için sarı blokları toplamanız gereken bir macera oyunudur. Sol tıklama butonunu kullanarak topladığınız bloklardan bir merdiven inşa edebilirsiniz. Arasında Stacky Runner'da bir sonraki bölüme geçebilmek için elinizdeki blokları idareli kullanmak gerekiyor. Zirveye ulaşarak en yüksek puanı almak için Arasında Stacky Runner oyununu oynayın. Engelleri geçmek için blokları kullanın.

Yıkıcı Gülle Oyunu Oyna Yıkıcı Gülle

Savaş topu ile fırlattığınız gülleyi yuvarlayıp önünüze geleni yıkıp geçerek krala kadar ulaşmalısınız.

Balık Kralı Oyunu Oyna Balık Kralı

Balık Kralı Oyunu Oyna

Reklam
Skateboard Surfers
Skateboard Surfers
Julie's Spring Fashion
Julie's Spring Fashion
Fighter Manager
Fighter Manager
Kings of Blow
Kings of Blow
Royal Offense
Royal Offense
Dibbles 2 - Winter Woes
Dibbles 2 - Winter Woes
Kingdom Rush
Kingdom Rush
Kingdom of Ninja
Kingdom of Ninja

Ücretsiz Çevrimiçi Kral Oyunları

Bir Kişilik Kral, İki Kişilik Kral, 3D Kral ve 1 Kişilik Kral gibi alt kategorileri de içeren en iyi kral oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin kral oyununu oyna! Gayrimenkul Kralı (Monopoly), Örümcek Adam Takımı, Otopark Simülatörü, Trafik Yarışı ve At Yarışı gibi en çok oynanan kral oyunlarını oynayabilirsiniz.
Kral Oyunları kategorisindeki yüzlerce kral oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Aslan Kral, Maymun Kral, Kral Aslan, Silahlı Kral, Kral Uçurma, Kral Penguen, Hırsız Kral, Kral Çöp Adam, Kahraman Kral, Kral Koşu

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.