Labirent Oyunları

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna

Ateş ve Su Labirent Oyunu Oyna Ateş ve Su Labirent

Rakibinizden önce çıkışa ulaşmalısınız.

Ateş ve Su Şövalye Oyunu Oyna Ateş ve Su Şövalye

Yakalanan prensesi büyük kulede kurtarmak için iki efsanevi kahramanla en büyük maceraya katılmaya hazır mısın? Kulenin 16 seviyesini fethetmeniz gerekiyor. Anahtarları toplayarak üst seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Canavarlarla savaşırken kılıç, balta, yay ve ok ve sihirli silahlara sahip olacaksınız.

Bomba Arena Oyunu Oyna Bomba Arena

Çok oyunculu oyunda bırakacağınız bombalar ile tüm rakiplerinizi havaya uçurmalısınız! . .

Sakın Dokunma Oyunu Oyna Sakın Dokunma

Ok işaretine basıp başladığınız oyunda labirentin kenarlarına dokunmadan ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemelisiniz.

İnka Piramidi Oyunu Oyna İnka Piramidi

Kızla küreleri, babayla harita parçalarını toplayarak, çıkışa ulaşmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Saldırı G : El bombası Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Saldırı K : Kasa tutma/atma U : Silah değiştirme

Neşeli Dondurmalar 3 Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar 3

Şimdi oyunun kötü dondurmanın maceralarına adanmış üçüncü bölümünü bekliyorsunuz. "Neşeli Dondurmalar 3" oyununda yeni maceralara atılabilirsin. Sonuçta, artık oyunda yeni karakterler var. Çikolatalı, vanilyalı, çilekli, naneli, şerbetli, sakızlı dondurmaya meyanlı dondurma ve kızarmış domuz pastırmalı dondurma katıldı. Ne sürpriz, ne sürpriz! Bir karakter seçtikten sonra meyveye gitmeniz gerekiyor. Buz bloklarıyla engelleyerek düşmanlardan kaçının. Bloklar müdahale ederse, onları kırın ve ilerleyin. Seviyeyi başarıyla tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve tüm düşmanlardan kaçmanız gerekiyor. İki oyuncu oynarsa, kurallar aynıdır, sadece kendi aranızda meyveler için yarışacaksınız - kim daha fazla! Bir oyuncu düşmanlar tarafından yakalansa bile, seviye ancak kalan oyuncu meyvenin geri kalanını toplayınca tamamlanacaktır. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buz bloğu oluşturabilir veya varolan buz bloklarını kırabilirsiniz.

2 Kişilik Tank Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Tank Arena

Bilgisayara karşı ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda mini labirent arenasında rakip tankı yok etmelisiniz. Çeşitli ilave özellikler arasında en önemlisi olan mini dron tank ile kamikaze saldırısı yapabilirsiniz. Bu saldırıda rakibiniz mini tanktan kaçamaz veya onu vuramaz. . .

Madenci Dede Torun Oyunu Oyna Madenci Dede Torun

Dede ve torun değerli taşları bulmak için daldıkları madene kaybolurlar. Labirent gibi madendeki çıkış kapılarını açabilmek için mavi küreleri ve altınları toplamalısınız. Torun WASD : Hareket F : Ateş etme G : Kırbaç T : Anahtar kullanma Dede K : Kazma L : Dinamit T : Anahtar kullanma

Roketli Arı Oyunu Oyna Roketli Arı

Odayı çevirip gerektiğinde sırt roketinizide kullanarak çıkış kapısına ulaşmalısınız.

2 Kişilik Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna 2 Kişilik Neşeli Dondurmalar

2 Kişilik Neşeli Dondurmalar'da en tatlı maceralar seni bekliyor! Eğlenceli dondurma ile birlikte meyve arayışına gireceksiniz. Kötü canavarların yaşadığı Buz Krallığı'ndalar. Tatlıları severler ve lezzetli dondurmalardan vazgeçemeyeceklerdir, bu yüzden tetikte olun! Önünüzde maharetinizi ve becerinizi göstermeniz gereken birçok seviye var. Oyuna başlamadan önce oyuncu sayısını seçin. Yalnız oynamayı seviyorsanız, solo mod mükemmel bir seçimdir. Ama iki kişilik bir partnerle oynamak çok daha eğlenceli, o kadar çabuk arkadaşlarınızı arayın ve birlikte Buz Krallığına gidin!

Neşeli Dondurmalar 2 Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar 2

Neşeli Dondurmalar 2 oyununda kızgın küçük dondurmanın maceralarına devam edeceksiniz. Hala meyve istiyor. Daha büyük daha iyi. İkinci bölümde ise küçük bir sürpriz sizi bekliyor. Tatlı karakterlerin sayısı arttı ve şimdi üç yerine altı tane var. Herhangi bir dondurmayı seçebilirsiniz: vanilyalı, çikolatalı, çilekli, şerbetli, naneli veya sakızlı dondurma. bir seçim yaptın mı? O zaman başlıyoruz! Kırk seviye kadar ve bir sürü lezzetli meyve bekliyorsunuz. Seviyeyi geçmek için tüm meyveleri toplamanız gerekir. Ama aynı zamanda dikkatli olmalısın çünkü korkunç canavarlar tarafından korunuyorlar ve onlardan saklanman gerekiyor. Ve buz bloklarının arkasına saklanabilirsin. Bir boşluk yardımıyla bloklar oluşturabilir ve aynı şekilde onları yok edebilirsiniz. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buz bloğu oluşturabilir veya varolan buz bloklarını kırabilirsiniz.

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

Bombacı Robot 4 Oyunu Oyna Bombacı Robot 4

Bombacı Robot 4 Oyunu Oyna

Bombacı Robot 6 Oyunu Oyna Bombacı Robot 6

Bombacı Robot 6 Oyunu Oyna

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna Bombacı Robot 2

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna

3D Bombacı Oyunu Oyna 3D Bombacı

Hoş grafiklere sahip 2 kişilik oyunda her biri küçük, normal, büyük ve çok büyük olmak üzere 4 farklı haritada rakibinizi tuzağa düşürüp havaya uçurmalısınız! . . Toplayacağınız bonuslar ile çok bomba bırakabilir veya bombalarınızın menzilini genişletebilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket Boşluk : Bomba bırakma 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket Enter : Bomba bırakma

Katil Jeff - Slenderman Avı Oyunu Oyna Katil Jeff - Slenderman Avı

Uzun bir aradan sonra memleketinize dönmeye karar verdiniz! Ama işler farklı. Eski tehdit, Slenderman burada. Planı seni yok etmek son olarak. Tüm kurbanlarını aldı ve öldürdü ve şimdi senin peşinde. Dikkatli olun, o yalnız değil! Arkadaşları bu yolda ona yardım ediyor. Saklandığı yeri bulmalısın. İhtiyacınız olacak birçok farklı görev olacak Bu tehdidi bulup savaşmadan önce tamamlamak için! Oyunun amacı, ana karakteri kontrol etmek ve canavarların ölümcül saldırılarından kurtulmak için silah ve mühimmat arayarak haritanın etrafında hareket etmektir.

Labirentteki Tanklar Oyunu Oyna Labirentteki Tanklar

Labirentteki Tanklar saatlerce oynayabileceğiniz en popüler ve harika oyundur. Oyunun ana özelliği, bilgisayara karşı değil, sadece arkadaşlarınızla oynayabilmenizdir. Oyun sadece iki mod içerir: iki oyuncu için ve üç oyuncu için. Her oyuncu, tankını kontrol edeceği ve zorlu savaşlarda savaşacağı belirli anahtarları alır.

Uyanık Koşucu Oyunu Oyna Uyanık Koşucu

Oyunun amacı bir şekilde çıkış kapısına ulaşmaktır. Aşamalar ilerledikçe işler zorlaşır, ancak yetenekleriniz çıkışa gitmek için yeterli olacaktır. Düşmanları gizlice geç, lazer tuzaklarına dikkat et ve sessizce hedefine ulaş!

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna Bombacı Robot 7

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna

Boya Topu Oyunu Oyna Boya Topu

Boya topunu yuvarlayarak tüm alanı boyamalısınız.

Bombacı Robot Oyunu Oyna Bombacı Robot

Bombacı Robot Oyunu Oyna

Bombacı Robot 3 Oyunu Oyna Bombacı Robot 3

Bombacı Robot 3 Oyunu Oyna

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

Bombacı Robot 8 - Görev Oyunu Oyna Bombacı Robot 8 - Görev

Bombacı Robot 8 - Görev Oyunu Oyna

Robot Bombacı Oyunu Oyna Robot Bombacı

Bombacı robot oyununa hoş geldiniz. Amacımız bombalarımızla diğer tüm robotları yok etmek. Bu oyunu aynı anda 4 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Kontrolleri görmek için ana menüde "Talimatlar"a ve ardından "Kontroller"e tıklayın. Oyunu başlatmak için "Oyun Oyna" yı tıklayın ve bazı yapılandırmalar yapın. "Zafer" setini kazanmak için kaç savaş yapmanız gerektiğini yapılandırmak için, "Oyuncu" oyuncu numarası setini ve "Comp Ai" bilgisayar zorluk setini konfigüre etmek için. Ücretsiz oyuncuları "Comp" olarak seçerseniz oyundaki 3 bilgisayara karşı savaşırsınız ve seviye konfigürasyonu "Random" kalırsanız oyun her savaş için rastgele harita açar veya haritayı seçersiniz. Bombardıman robotunu yapılandırdıktan sonra, savaşı başlatmak için "Başlat"a tıklayın. Gezinmek için ok tuşlarını kullanın ve bomba göndermek için enter tuşuna basın. Ekstra bombalar, daha güçlü patlamalar ve benzeri bonuslar gibi kutularla bombaları patlattığınızda ekstra bonuslar alırsınız. Bu bonuslara dikkat edin, bazıları sizin için kötü olabilir. Oyuna bombardıman robotu ile başlayın! Klavye 1 : yön tuşları + Enter Klavye 2 : WASD + Q Klavye 3 : UHJK + N Klavye 4 : 8456 + (Nokta / Delete)

Renk Değiştiren Kule Oyunu Oyna Renk Değiştiren Kule

Renk Değiştiren Kule Oyunu Oyna

Neon Maske Mezarı Oyunu Oyna Neon Maske Mezarı

Tomb Of The Mask neon, oyuncunun farklı bir labirent seviyesinden geçmesi, oluşturulan engellerden kaçması ve ölümcül tuzaklar ve düşmanlarla dolu labirentlerden kaçması gereken bir arcade oyunudur. Minik mezarımızı kontrol etmek için parmağınızı bir engelle çarpışana kadar ekranda istediğiniz şekilde kaydırmanız gerekiyor. Görevlerde ilerledikçe açılan maskeler sayesinde farklı süper güçlere sahip oluyorsunuz. Gizli Tomb Mask'a ulaşma yolunda sivri uçlardan, tuzaklardan ve neon düşmanlardan kaçın Ok tuşları ve dokunmatik ekran

Klon Top Labirenti Oyunu Oyna Klon Top Labirenti

Hedefiniz, her seviyede mümkün olduğunca çok sayıda topun yeşil hazneye düşmesine yardımcı olmaktır. Rakamlarla renkli tahta, toplarınızı bir sonraki alana klonlayacak ve artıracaktır. Zafere giden doğru yolu seçmeye çalışın! Oynamak için sürükleyin.

Labirent Yarışı 1 Oyunu Oyna Labirent Yarışı 1

Labirentteki flamaya ulaşmak için bilgisayar tarafından kontrol edilen kırmızı topa karşı rekabet ederek yeşil topu kontrol edeceksiniz. Topunuz ve bilgisayarın topu bayraktan eşit uzaklıkta olacaktır, kazanmak için bayrağa giden en kısa yol hakkında iyi bir karar vermeniz gerekir.

Renkli Kule Oyunu Oyna Renkli Kule

Kuleyi yatay olarak sağa ve sola döndürüp, sürekli zıplayan topu zemine kadar indirmelisiniz.

Hayalet Silici Oyunu Oyna Hayalet Silici

Hayaletleri yakalamak için proton silahı ile sersemletip diğer karakter ile kapan kurmalısınız.

Sessiz Katil Oyunu Oyna Sessiz Katil

Sessiz Katil Oyunu Oyna

Sessiz Katil 2 Oyunu Oyna Sessiz Katil 2

Assassin'in efsanesi ol ve her yıldız için savaşa hazırlan. Becerilerini kullan ve düşmanlardan kaç. Avcılar her yerde pusuya yatmış ve otomatik tüfekle silahlanmışlardır, bu yüzden tetikte olmalı ve bu saldırgan avcılardan güvenli bir mesafede durmalısınız. Yok ettiğin her avcı, seviyeyi kolayca geçmen için sana daha fazla hız ve güç vermek için yeni becerileri geliştirmek için daha fazla altın alma fırsatına sahipsin. Becerilerinizi geliştirmek ve hızlı olmak için yıldızları, madeni paraları ve elmasları toplayın. 20'den fazla seviyedeki her askeri yok edin ve avcı efsanesi olun Talimatlar: Askerin yönünü göstermek için farenin sağ tuşunu kullanın, Mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Cam Kule Oyunu Oyna Cam Kule

Kuleyi çevirerek cam blokları kırıp kulenin tepesine ulaşmalısınız.

Bomber.io Oyunu Oyna Bomber.io

Bomber.io Oyunu Oyna

Kedi Labirenti Oyunu Oyna Kedi Labirenti

Labirentteki kediyi yönlendirerek süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar altın toplayıp çıkışa ulaşmalısınız. Kediyi WASD tuşları ile yönlendirebilirsiniz.

Helezon Ezici Oyunu Oyna Helezon Ezici

Helezon Ezici Oyunu Oyna

Dilsiz Pacman Oyunu Oyna Dilsiz Pacman

Dilsiz Pacman Oyunu Oyna

Romantik Labirent Oyunu Oyna Romantik Labirent

Labirentte yolunuzu bulup kıza ulaşmalısınız.

Tanklar H5 Oyunu Oyna Tanklar H5

Eğlenceli bir tank oyununa hazır mısınız? Rakip tanka 5 kez vurursanız oyunu kazanırsınız. Mermileri takip edin ve düşman tankını hedefleyin. Tank savaşlarında arkadaşınıza meydan okuyun! Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: W,A,S,D ve G Oyuncu 2: Yön Tuşları ve K

Katil Jeff Slendrina'ya Karşı Oyunu Oyna Katil Jeff Slendrina'ya Karşı

Katil Jeff veya Slendrina olarak oynacabileceğiniz oyunda, Katil Jeff'i seçerseniz Slendrina'yı öldürmek için evin içinde saklı olan 8 oyuncak ayıyı bulmalısınız. Slendrina olarak oynarsanız ise 8 fotoğrafı bulmalısınız.

Labirent Çevirme Oyunu Oyna Labirent Çevirme

Labirenti çevirerek renkli topları kovaya boşaltmalısınız.

Helezon Zıplama 2 Oyunu Oyna Helezon Zıplama 2

Helezon Zıplama 2 Oyunu Oyna

Tank Çekişmesi Oyunu Oyna Tank Çekişmesi

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket Boşluk : Ateş etme 2. Oyuncu WASD : Hareket Q : Ateş etme

Maviye Boya Oyunu Oyna Maviye Boya

Maviye Boya Oyunu Oyna

Reklam
Klon-Ball-Labyrinth
Klon-Ball-Labyrinth
Labyrinth Der Katze
Labyrinth Der Katze
Sneak Runner 3D
Sneak Runner 3D
Puzzle Freak 2
Puzzle Freak 2
Christmas Night of Horror
Christmas Night of Horror
Bomber-Roboter
Bomber-Roboter
Bad Ice Cream 1
Bad Ice Cream 1
Jeff The Killer VS Slendrina
Jeff The Killer VS Slendrina

Ücretsiz Çevrimiçi Labirent Oyunları

Dairesel Labirent, Rastgele Labirent, Büyük Labirent ve Spiral Labirent gibi alt kategorileri de içeren en iyi labirent oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin labirent oyununu oyna! Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı, Ateş Çocuk ve Su Kız, Ateş ve Su Şövalye ve Ateş ve Su 6 gibi en çok oynanan labirent oyunlarını oynayabilirsiniz.
Labirent Oyunları kategorisindeki yüzlerce labirent oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.