Macera Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna 2 Kişilik Dövüş

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Silahlı Çöp Adam Oyunu Oyna Silahlı Çöp Adam

Silahlı Çöp Adam oyunu size heyecan verici bir macera dünyasının kapılarını açıyor. Katılmak için neyi bekliyorsunuz? Tıkla ve yer altı dünyasına katıl. Çöp adam karakterinize iyi bakın. Rakipleriniz silahlı çatışma için sizi bekliyor. Silahlı Çöp Adam ile rakiplerinizi ve karşınıza çıkan bazı engelleri de yok edebilirsiniz. Bir çöp adam tetikçisi olmaya hazır mısın? Oyunda birçok engel sizi bekliyor. Sallanan dikenli toplar, dönen bıçaklı tekerlekler, hareketli kayalar. Her bölümde diğerlerinden daha zor olan engellerle karşılaşacaksınız. Hepsinde ustalaşmalı ve 40 bölümü de başarıyla bitirmelisin. Zafere adım adım ilerleyin. Macera oyunlarının en heyecanlı çöp adam dövüş oyununun tadını çıkarın. Oyunu istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Silahlı Çöp Adam oyununu okulda veya evde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Eğlence ve heyecan dolu saatler sizi bekliyor. Hareket: Ok Tuşları Ateş etme: Fare Kontrolü ve Sol Tıklama

Eliza'nın Zaman Makinesi Macerası Oyunu Oyna Eliza'nın Zaman Makinesi Macerası

Eliza yeni bir proje üzerinde çalışıyordu ve size bunun neyle ilgili olduğunu göstereceği için çok heyecanlı. Zamanda yolculuk yapabilmek için bir zaman makinesi yarattı. Deneyin ve Eliza'nın nereye gideceğini keşfedin. İyi oyunlar!

Aztek Tetris Oyunu Oyna Aztek Tetris

Aztek Tetris Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda

Dünyayı dolaşıp macera arayan huzursuz metro sörfçüleri bugün kendilerini İzlanda'da buldular. Çocuklar yine doğrudan kandaki adrenalin seviyelerini maksimuma çıkarmaya alıştıkları metroya gidiyorlar. Katılın ve oyunun bu bölümünde maceracılara katılın ve takipten kurtulmanıza yardımcı olun.

Kediyi Kurtar Oyunu Oyna Kediyi Kurtar

Kızgın kedi Tom, yavru kedileri kulesine çekti. Mümkün olduğu kadar çok yavru kedi kurtarın! Koşun, onları bir trambolinle dövün ve onları anne kedinin sepetine taşıyın! Kedi yavruları gerçekten yardımınızı umuyor. Sen değilsen onları kim kurtaracak? Trambolin kedisini kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Yavru kedilerin annelerinin sepetine atlamalarına yardım edin. Yeni trambolinler ve spor ayakkabılar satın alın.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Adem ve Havva Oyunu Oyna Adem ve Havva

Cenneti bulmak ve Havva'ya ulaşmak için Adem'e yardım etmelisiniz. Komik ve macera dolu bir yolculuk sizi bekliyor!

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Vulkan Alex Oyunu Oyna Vulkan Alex

Uzun kulaklı çocuğa mümkün olduğu kadar elektrik toplayıp engelleri aşmasında yardım etmelisiniz.

Sporcu Kafalar Basketbol Oyunu Oyna Sporcu Kafalar Basketbol

Sporcu Kafalar Basketbol Oyunu Oyna

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna Lanetli Hazine 2

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna

1001 Gece 5 - Denizci Sinbad Oyunu Oyna 1001 Gece 5 - Denizci Sinbad

Denizci Sinbad temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

Çöl Rush Oyunu Oyna Çöl Rush

Çöl Rush Oyunu Oyna

Ambulansla Kurtarma Oyunu Oyna Ambulansla Kurtarma

Ambulansla Kurtarma Oyunu Oyna

1001 Gece 6 - Alibaba ve Kırk Haramiler Oyunu Oyna 1001 Gece 6 - Alibaba ve Kırk Haramiler

Alibaba ve Kırk Haramiler temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

1001 Gece 4 - Kral ve Şahin Oyunu Oyna 1001 Gece 4 - Kral ve Şahin

Kral ve Şahin temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

Adem ve Havva 8 Oyunu Oyna Adem ve Havva 8

Adem ve Havva 8 Oyunu Oyna

Polis Zombilere Karşı Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı

Harita üzerinde tespit ettiğiniz zombi bölgelerindeki zombilere karşı yumruğunuz ve tabancanızla savaşarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız paralarla kılıç, tüfek, bazuka vb. gibi daha etkili silahlar alabilirsiniz.

Araba Arabayı Yer - Deniz Macerası Oyunu Oyna Araba Arabayı Yer - Deniz Macerası

Karayolu üzerinde dinamik bir yarışta rakiplerine karşı bir savaşa? Sollamak Araba Arabayı Yiyor: Deniz Macera kuvöz kendi arabanı oluştur ve düşmanları! Arkadaşlarını hapse konur - kötü araba boşaltmak için elinizden geleni yapın! İyi sürüş kullanışlı bu çılgın sürüş simülatörü ve polis kovalamaca oyununa gelip hız turbo beceri ve. Polislere karşı canavar arabalar için araba tycoon, yükseltme araba ve oyun haline! Patron bu nihai çılgın yarış içinde hayatta kalmak için mücadele!

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı 2

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Amsterdam Otopark 3B Oyunu Oyna Amsterdam Otopark 3B

Spor aracı sağa sola çarpmadan belirtilen yere park etmelisiniz.

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna Kaykaylı Hayta

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna

Antika Araba Park Etme Oyunu Oyna Antika Araba Park Etme

Antika aracınızı zig zaglı yollardaki çeşitli engelleri aşarak park yerine ulaştırmalısınız.

3D Sokak Dövüşü Oyunu Oyna 3D Sokak Dövüşü

Karakterinizi seçip ara sokaklardaki tüm serserileri dövmelisiniz. Tahta kasaları kırarak içinden düşen, bıçak, sopa ve tabanca gibi silahları kullanabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket Boşluk : Zıplama Z : Yumruk atma X : Tekme atma C : Savunma

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Kızgın Boğa Saldırısı Vahşi Av Simülatörü Oyunu Oyna Kızgın Boğa Saldırısı Vahşi Av Simülatörü

Bu vahşi boğa şehir saldırı simülatörü burada, şehir halkı ve şehir polis onu öldürmeye çalışıyor çünkü şehir yutmaya çalışan vahşi kızgın boğayı kontrol etmelisiniz. Yıkım ve bina oyunları kimse bu çünkü şimdi ücretsiz bu tür oyunlar ile stres kendiniz yapabilirsiniz var o kadar güzel bir şey yok

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Dino Buz Devri 2 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 2

Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Aşık Şövalye Oyunu Oyna Aşık Şövalye

Aşık Şövalye Oyunu Oyna

Klondike Oyunu Oyna Klondike

Klondike Oyunu Oyna

Silah Güçlendirme Oyunu Oyna Silah Güçlendirme

Silah, kalkan ve miğfer olarak kullanabileceğiniz çeşitli ekipmanları birbirleriyle birleştirip güçlendirmelisiniz.

Zıplayan Elmaslar Oyunu Oyna Zıplayan Elmaslar

Zıplayan Elmaslar Oyunu Oyna

Gökyüzü Adaları Oyunu Oyna Gökyüzü Adaları

Gökyüzü Adaları Oyunu Oyna

3 Panda 2 Oyunu Oyna 3 Panda 2

Önceki maceralarında düştükleri adadaki çeşitli engelleri aştıktan sonra günü bitiren pandaları yeni sorunlar, bulmacalar ve tuzaklar bekliyor. 3 pandaya geceden şafağa kadar sürecek kaçış yollarında karşılarına çıkacak engelleri aşmalarında yardım etmelisiniz. Farklı yetenekler sahip pandalardan şişman olanı diğer ikisini sırtına alıp yukarı uzanmalarını sağlar, uzun boylu panda diğer ikisinin aşağıya doğru sallanmalarını sağlar ve son küçük panda ise diğer pandalar tarafından fırlatılabilir.

3D Keçi Avı 2020 Oyunu Oyna 3D Keçi Avı 2020

Dürbünlü tüfeğiniz ile belirtilen miktarda keçi vurmalısınız.

Orman Taşları Oyunu Oyna Orman Taşları

Orman Taşları Oyunu Oyna

Güz Engel Yarışı Oyunu Oyna Güz Engel Yarışı

Merdiven basamaklarını inerek, çıkarak ve diğer engelleri aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla yeni kostüm alabilirsiniz.

Şekil Değiştiren Oyunu Oyna Şekil Değiştiren

İçinde bulunduğu kapsülden çıkan şekil değiştireni bulunduğu laboratuvarda karşına çıkan engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız. Absorb him yazan canlıları alarak onların özelliklerini ve yeteneklerini kullanabilirsiniz.

1001 Gece 3 - Balıkçı ve Cini Oyunu Oyna 1001 Gece 3 - Balıkçı ve Cini

Balıkçı ve Cin temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

TrollFace Görev - Korku 2 Oyunu Oyna TrollFace Görev - Korku 2

TrollFace Görev - Korku 2 Oyunu Oyna

Uzaylı Yolu Oyunu Oyna Uzaylı Yolu

Uzaylı Yolu bir platform oyunudur. 5 farklı seviyede düşmanları atlatıp yıldızları toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Daha fazla puan ve son 5 seviyeleri toplamak. Tadını çıkarın!

Lara Croft Gizemli Labirent Oyunu Oyna Lara Croft Gizemli Labirent

Lara Croft Gizemli Labirent Oyunu Oyna

Tekir Adası Oyunu Oyna Tekir Adası

Bu sevimli üçlü eşleştirme oyundaki görevin mümkün olduğu kadar çok sayıda küçük yavru kedi sevimli olarak birleştirmektir. En fazla 3 yavru maçı her zaman son bir süper güçler alır. Tabby Adada bir sonraki macera için kapalı!

1001 Gece 2 - Alaaddinin Sihirli Lambası Oyunu Oyna 1001 Gece 2 - Alaaddinin Sihirli Lambası

Alaaddinin Sihirli Lambası temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

Reklam
Feenrennen Im Winx Club
Feenrennen Im Winx Club
Hacker Rush
Hacker Rush
Subway Surfers
Subway Surfers
Obst Link
Obst Link
Air Combat 2D
Air Combat 2D
Fall Days
Fall Days
Süßigkeiten-Match 2
Süßigkeiten-Match 2
Betrüger Dash
Betrüger Dash

Ücretsiz Çevrimiçi Macera Oyunları

3D Macera, Fareyle Oynanan Macera ve Bir Kişilik Macera gibi alt kategorileri de içeren en iyi macera oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin macera oyununu oyna! Ateş ve Su 6 - Peri Masalları, Aztek Tetris, 3D Zombi Kasabası ve Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı gibi en çok oynanan macera oyunlarını oynayabilirsiniz.
Macera Oyunları kategorisindeki binlerce macera oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Minecraft Macera, Dinozor Macera, Macera Peşinde, Kırmızı Araba Macerası

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.