Makyaj Oyunları

Moda Rekabeti Oyunu Oyna Moda Rekabeti

Güzellik yarışmasına hazırlanan yarışmacı güzelimizin yüz ve cilt bakımını yapmalı, makyajını tamamlamalı ve istediğiniz tarzda giydirmelisiniz.

Anime Kız Makyaj ve Giydirme Oyunu Oyna Anime Kız Makyaj ve Giydirme

Çeşitli elbise, takı, aksesuar, arkaplan seçenekleriyle istediğiniz gibi bir anime ve/veya manga karakteri oluşturabilirsiniz.

Film Randevusuna Hazırlık Oyunu Oyna Film Randevusuna Hazırlık

Bu sevimli çift bir film gecesi için hazırlanıyor. Harika görünmelerine yardım edelim. Manikürü ile başlayın ve tırnakları için bazı ilginç desenler ve serin renkler seçin. Sonra saç ve makyaj zamanı. Son adım güzel çifti giydirmek ve eğlence başlayabilir. Zevk almak!

Dünya Turu - Alman Modası Oyunu Oyna Dünya Turu - Alman Modası

Gutten etiketi, kızlar! Bu yeni Around The World oyununda Alman modası hakkında daha fazlasını keşfedelim. Berlin sokak stili, Tirol şapkaları, Bavyera halk kıyafetleri, Dirndl ve Lederhosen hakkında her şeyi keşfedin. Mükemmel aksesuarlarla birlikte doğru makyajı ve en sevdiğiniz stili seçerken eğlenin.

Dünya Turu - Afrika Desenleri Oyunu Oyna Dünya Turu - Afrika Desenleri

Afrika'nın muhteşem tarihini ve güzel sanatsal modasını keşfedin. Kıyafet kombinleriyle oynayın, aksesuarları deneyin ve doğru makyajla Noelle'nin harika görünmesini sağlayın.

Efsanevi Moda - Göz Kamaştırıcı Caz Çağı Oyunu Oyna Efsanevi Moda - Göz Kamaştırıcı Caz Çağı

1920'lerde, caz müziğiyle dolu bir çağda zamanda geriye gidelim. Bu güzel Göz Kamaştırıcı Caz Çağı'nı yaratan modaya, ışıltıya ve cazibeye hayran kalacaksınız. Bu Efsanevi Moda'da ilginç bir stil yaratmanız, elbiseleri mükemmel makyajla birleştirmeniz ve zarafetle dolu yepyeni bir stil keşfetmeniz gerekecek.

Modern Tırnak Bakımı Oyunu Oyna Modern Tırnak Bakımı

Müşterin var! Güzellik, tırnakları için yepyeni bir makyaj arayan salonunuza geldi. Önce ellerine biraz tedavi uygulayın ve ardından tırnaklarını düzeltin ve parlatın. Bundan sonra, mükemmel rengi veya deseni ve manikürüne mükemmel şekilde uyacak güzel aksesuarları seçin. Sihrini yap ve onu gerçek bir prenses gibi hissettir.

Efsanevi Moda - Marie Antoinette Oyunu Oyna Efsanevi Moda - Marie Antoinette

Marie Antoinette, Fransa'nın son Kraliçesiydi. Çökmekte olan ve güzel modası olan Marie Antoinette hakkında her şeyi keşfedin, makyajını karıştırıp eşleştirin ve ardından muhteşem görünmesi için mükemmel elbiseyi ve aksesuarları seçin.

Kristal'in Bahar Kaplıca Günü Oyunu Oyna Kristal'in Bahar Kaplıca Günü

Çok güzel bir bahar günü! Kristal bir gün izin almaya karar verdi ve Spa'da ona katılmanı istiyor. Sihrinizi yapın ve cildine güzellik maskeleri ve sağlık bakımları uygulayın, çatlakları giderin ve kaşlarını yeniden şekillendirin. Ardından, doğru makyajı seçerek Crystal'ın makyajına yardım edin ve modaya uygun bahar kıyafetleriyle sıcak havanın avantajlarından yararlanın! İyi oyunlar!

Crystal ve Olivia Gerçek Makyaj Oyunu Oyna Crystal ve Olivia Gerçek Makyaj

Güzel bir gün! Crystal ve Olivia rahatlamak isterler. İki BFF'ye gerçek makyajlarında yardım edin. İlk önce cilt yüzlerini temizlemek ve temizlemek için bazı sağlıklı tedaviler uygulamanız gerekecek. Bundan sonra, parkta keyifli bir yürüyüş için doğru kıyafeti bulmak için kıyafet kombinleriyle oynayın. Kızların harika görünebilmesi için uygun makyajı eklemeyi unutmayın.

Kapak Kızı Gerçek Makyaj Oyunu Oyna Kapak Kızı Gerçek Makyaj

Bir derginin kapağında görünen bir moda ikonu için benzersiz stiller yaratın! Kıyafet kombinasyonlarıyla oynayın, kıyafetle uyumlu güzel bir makyaj yapın ve kapak kızımızın spot ışığında harika görünmesini sağlayın. Son olarak, uzman bir grafik tasarımcı olarak derginin son görünümünü siz seçeceksiniz!

Çin Yeni Yılı Talihi Oyunu Oyna Çin Yeni Yılı Talihi

Yeni Yıl bol bol şans getiriyor! Kızımızın Yeni Yıl partisine hazırlanmasına yardım edin, onun için sevimli bir makyaj seçin ve ardından onu Çin önlükleriyle giydirin, böylece çarpıcı görünebilsin. Bundan sonra, fal kurabiyesi açmanın ve geleceğin neler getireceğini öğrenmenin zamanı geldi! İyi oyunlar!

Audrey Güzellik Salonu Oyunu Oyna Audrey Güzellik Salonu

Güzellik Salonu gezisinde Audrey'e katılın ve kendinizi şaşırtmaya hazırlanın! Audrey için yepyeni bir tarz yaratın. Kirpikleri, mükemmel makyajı seçin ve biraz ruj ve allık ekleyin. Görünümü için doğru saç rengini bulmak için karıştırıp eşleştirin ve ardından tırnakları için mükemmel rengi ve göz alıcı görünümünü tamamlamak için bazı güzel aksesuarları seçin.

Jessie'nin Kendin Yap Tırnak Bakımı Oyunu Oyna Jessie'nin Kendin Yap Tırnak Bakımı

Jessie tırnaklarını yapmayı çok seviyor ve evde oldukça fazla DIY tırnak spası var. Ona katılın ve tırnaklarına özen gösterin, maskeler uygulayın, tırnaklarını düzeltin, törpüleyin ve cilalayın ve ardından manikürünü yaparken eğlenin. Farklı ojeler ve desenlerle oynayın ve ardından ona en iyi aksesuarları bulun.

Tina - Sörfçü Kız Oyunu Oyna Tina - Sörfçü Kız

Sörfçü kız Tina ile takılmak! Tahta boya ona yardım ve ona hoş bir makyaj verin!

Audrey'nin Göz Alıcı Gerçek Makyajı Oyunu Oyna Audrey'nin Göz Alıcı Gerçek Makyajı

Audrey'i bilirsiniz, gittiği her yerde şık ve çekici olmayı sever. Gerçek bir makyaj için hazır. Önce cildine bazı sağlıklı maskeler uygulamanız ve kaşlarını rötuşlamanız gerekecek. Ondan sonra, bir çok muhteşem elbiseden birini seçerek eğlenin ve onu makyajı, saç modeli ve çantasıyla süsleyin. Şimdi senin sayende Audrey harika görünüyor ve parlamaya hazır.

Hailey'nin Muhteşem Saç Modeli Mücadelesi Oyunu Oyna Hailey'nin Muhteşem Saç Modeli Mücadelesi

Hailey tam bir saç modeli değişikliği istiyor, ona yardım eder misin? Kuaför becerilerinizi, verdiği stile göre saç modelleri oluşturabileceğiniz eğlenceli ve büyüleyici zorluklarla kullanın veya sıfırdan görünümler yaratabileceğiniz yaratıcı bir ruh haliyle kendinizi eğlendirin. Çok eğlenmek!

Efsanevi Moda - Yunan Tanrıçası Oyunu Oyna Efsanevi Moda - Yunan Tanrıçası

Bu Efsanevi Moda giydirme oyununda antik Yunanistan'ın aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit ile tanışın. Modaya uygun, güzel ve bazen biraz kibirli. Ona en güzel elbiseleri bul ve onu ilahi görünmesi için mükemmel makyajla süsle!

Efsanevi Moda - Kleopatra Oyunu Oyna Efsanevi Moda - Kleopatra

Eski Mısır'a gidelim ve Kleopatra'nın güzel hikayesini keşfedelim. Efsanevi Modanın kraliçesine katılın ve mükemmel makyajı yapın, kıyafet kombinleriyle oynayın ve tüm mısır kıyafetlerini keşfedin!

Natalie Tırnak Bakımı Oyunu Oyna Natalie Tırnak Bakımı

Natalie'nin tırnakları için tam bir makyaja ihtiyacı var. Elleri için bazı sağlıklı tedaviler uygulamanız gerekecek. Ondan sonra tırnaklarını kesip parlatıp en güzel renk ve desenleri üzerlerine uygulaman gerekecek. Son olarak, manikürüne uygun doğru aksesuarları bulun.

Anna Motor Kazası Oyunu Oyna Anna Motor Kazası

Motor kazası sonucu bacakları yara bere içinde kalan prenses Anna'yı muayene ve tedavi etmelisiniz.

Kara Cuma İndirimi Oyunu Oyna Kara Cuma İndirimi

Kara Cuma İndirimi Oyunu Oyna

İyi Kızdan Kötü Prensese Oyunu Oyna İyi Kızdan Kötü Prensese

Annie her zaman iyi kız olmaktan bıktı ve iyi kızdan kötü kıza dönüşmeye başladı. Kötü bir kız olmayı başarabilecek mi? Gelin makyajını düzeltelim, yeni stiline uygun bir kıyafet seçelim ve yepyeni görünümüne hayran kalmaya hazırlanalım. İyi oyunlar!

Melekler Kız Grubu Buluşması Oyunu Oyna Melekler Kız Grubu Buluşması

Melekler Kız Grubu Buluşması Oyunu Oyna

Bebek Taylor Cadılar Bayramı Oyunu Oyna Bebek Taylor Cadılar Bayramı

Bebek Taylor Cadılar Bayramı Oyunu Oyna

Anime Kız Makyaj Oyunu Oyna Anime Kız Makyaj

Anime Kız Makyaj Oyunu Oyna

Dağınıklıktan Şıklığa - Prenses Makyajı Oyunu Oyna Dağınıklıktan Şıklığa - Prenses Makyajı

Ah hayır, Eliza parkta yürüyordu ve aniden yağmur yağmaya başladı. Şimdi saçını yıkamana ve makyajında ona yardım etmene ihtiyacı var. Günlük cilt rutini için sağlıklı bakımlar uygulayın ve ardından makyaj ve şık bir kıyafet seçin.

Süper Model Makyaj ve Giydirme Oyunu Oyna Süper Model Makyaj ve Giydirme

Süper modele istediğiniz gibi makyaj yapabilir ve birçok elbiseden istediğinizi giydirip resmini çekebilirsiniz.

Çılgın Kızların Partisi Oyunu Oyna Çılgın Kızların Partisi

En iyi iki arkadaş - Prenses Harlequin ve Prenses Jen, yüzyılın partisine karar verdiler. Bu iki kız kesinlikle pervasız komik vahşiler. Cesur resmi olmayan kıyafetleri, parlak renkleri, file taytları, dövmeleri ve sıra dışı moda kombinasyonlarını severler. Prenseslerin dizginsiz eğlencesine katılın, makyaj ve saç stillerini deneyin. Kızların orijinal kostümleri için inanılmaz aksesuarlar seçin. «Crazy BFF Party» oyunuyla çılgına dönme zamanı.

Prensesin Domuzu Oyunu Oyna Prensesin Domuzu

Prensesin Domuzu Oyunu Oyna

Barbie Kış Modası Oyunu Oyna Barbie Kış Modası

Kış geldi ve en sevdiğiniz kız Barbie, Kış indirimlerinden en iyi şekilde yararlanmak için şehirde gerçekten harika bir alışveriş çılgınlığına gitmek için sabırsızlanıyor. Barbie Kış Modası adlı yeni giydirme oyunumuzda, göz atmanız için bulabileceğimiz en iyi modayı tek bir yerde topladık. Barbie muhteşem ışıltılı kıyafetlerin ve aksesuarların hepsini sever ve mükemmel kombinasyonu bulana kadar hepsini karıştırıp eşleştirmeye heveslidir.

Göz Kamaştırıcı Elbise Tasarımı Oyunu Oyna Göz Kamaştırıcı Elbise Tasarımı

En sevdiğiniz prensesler gelen kutularına baktılar ve bir partiye davet edildiklerini öğrendiler. Heyecan verici değil mi? Hayallerindeki elbiseleri tasarla ve göz alıcı bir makyajla görünümü tamamla. Senin sayende kızlar harika görünecek!

Boho Chic Bahar Alışverişi Oyunu Oyna Boho Chic Bahar Alışverişi

Boho Chic Bahar Alışverişi Oyunu Oyna

Prenses Müzik Festivalinde Oyunu Oyna Prenses Müzik Festivalinde

Prenses Müzik Festivalinde Oyunu Oyna

Audrey'in Mükemmel Saç Kesimi Oyunu Oyna Audrey'in Mükemmel Saç Kesimi

Güzel kızımız Audrey'in yeni bir saç kesimi yapma zamanı geldi ve o sadece makas konusunda sana güveniyor! Ona şık ve göz alıcı bir makyaj yap, sonra makyajını yap, modaya uygun ışıltılı bir elbise seç ve ona da bazı aksesuarlar ver! Yardımınla partinin öfkesi olacak!

Boho Chic Bahar Alışverişi 2 Oyunu Oyna Boho Chic Bahar Alışverişi 2

Boho Chic Bahar Alışverişi 2 Oyunu Oyna

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna Barbie Bebek Modası

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna

Hostes Prenses Oyunu Oyna Hostes Prenses

Hostes Prenses Oyunu Oyna

Bebek Taylor - Paskalya Oyunu Oyna Bebek Taylor - Paskalya

Bebek Taylor - Paskalya Oyunu Oyna

Olivia Gerçek Saç Kesimi Oyunu Oyna Olivia Gerçek Saç Kesimi

Olivia görünüşünü değiştirmek istiyor! Ona gerçekten yakışan bir saç modeli bulmasına yardım edin. Mükemmel kombinasyonu bulana kadar saçını kesin, kıvırın, düzeltin veya boyayın. Yaratıcılığınızı işe koyun ve Olivia'ya yepyeni bir görünüm kazandırın.

Prenses Cumartesi Gecesi Partisi Oyunu Oyna Prenses Cumartesi Gecesi Partisi

Elsa, Anna, Belle ve pamuk prensesi, davet edildikleri partiye hazırlamak için makyajlarını yapmalı ve onlar için elbise seçmelisiniz.

Kızların Gece Gezmesi Oyunu Oyna Kızların Gece Gezmesi

Kızların Gece Gezmesi Oyunu Oyna

Kanatlı Midilli Süsleme Oyunu Oyna Kanatlı Midilli Süsleme

Kanatlı Midilli Süsleme Oyunu Oyna

Prenseslerin Plaj Modası Oyunu Oyna Prenseslerin Plaj Modası

Prenseslerin Plaj Modası Oyunu Oyna

Arkadaşların Yaz Modası Oyunu Oyna Arkadaşların Yaz Modası

Arkadaşların Yaz Modası Oyunu Oyna

Chloe Nikah Töreni Oyunu Oyna Chloe Nikah Töreni

Bugün Chloe'nin düğün günü ve çok mutlu! Ona katılalım ve en güzel gelinlik, aksesuar, ayakkabı ve duvak seçmesine yardım edelim. Onu çarpıcı görünmesini sağladıktan sonra, tören odasını dekore etme zamanı. Tüm oda için harika çiçek aranjmanları, kokulu mumlar ve harika renkler seçin. Etkinlik harika olacak. Eğlenin!

Benimle Hazırlan - Festival Görünümleri Oyunu Oyna Benimle Hazırlan - Festival Görünümleri

Prensesler, festivaller ve unutulmaz gecelerle dolu bir yaz için hazır. İlk olarak, giyecek havalı kıyafetler bulmak için kıyafetleri karıştırıp eşleştirmeniz gerekecek. Sizin sayenizde, zamanında hazır olacaklar. Hadi biraz eğlenelim!

Ava Yaz Saç Modelleri Oyunu Oyna Ava Yaz Saç Modelleri

Ava yeni bir saç kesimi yapma isteği içinde ve senin kuaförlük becerilerine ihtiyacı var. Harika saç stilleri oluşturmak için hayalgücünüzü kullanın ve ondan sonra dışarıda bir gece geçirmesine yardımcı olun. İyi eğlenceler!

Virane Ev - Gizli Nesneler Oyunu Oyna Virane Ev - Gizli Nesneler

Emma, dede ve ninesi için evlerini yenileme işine girişir. Restorasyon işleri para gerektirdiğinden dolayı insanların isteklerine göre eşyaları bulup onlara satıp para kazanmalısınız. Kazandğınız parayla tadilat yapabilir veya yeni eşya alabilirsiniz. Diğer açıklamalar oyunun içinde mevcut. Açılış ekranının sağ altındaki 'Language' düğmesine basıp 'Turkish' seçerek açıklamaları Türkçe okuyabilirsiniz.

Kötü Prensesler Oyunu Oyna Kötü Prensesler

Biraz hayal kuralım ve en sevdiğimiz prensesleri muhteşem kötü adamlar şeklinde hayal edelim. Kötü kraliçeler koyu renkleri sever. Prensesler için altın ve kırmızı süslemeli lüks kıyafetler seçin. Makyaj kötüleri aydınlık ve karanlık! Bir vampir hanımın imajını yaratın. Kötü adamların ana aksesuarlarını unutmayın - sihirli değnekler, iksirler, sihirli değnekler, kanatlar ve bir pelerin. Sol fare düğmesi veya dokunma.

Reklam
Okulun İlk Günü H5
Okulun İlk Günü H5
Prenses Güzelleştirme Salonu
Prenses Güzelleştirme Salonu
Kötü Kızlar Pijama Partisi
Kötü Kızlar Pijama Partisi
Kızların Yaz Havası
Kızların Yaz Havası
Prenses Maskeli Balo
Prenses Maskeli Balo
Jessie'nin Balo Gecesi Kıyafeti
Jessie'nin Balo Gecesi Kıyafeti
Kış Elbise Tasarımı
Kış Elbise Tasarımı
Eliza - Buz Büyüsünün Şafağı
Eliza - Buz Büyüsünün Şafağı

Ücretsiz Çevrimiçi Makyaj Oyunları

Makyaj Ve Giydirme, Nina Makyaj, Kraliçe Makyaj ve Deniz Kızı Makyaj gibi alt kategorileri de içeren en iyi makyaj oyunları kategorisindeki yedi yüzden fazla oyun içinden istediğin makyaj oyununu oyna! Hostes Prenses, Barbie Benimle Hazırlan, Prenses Müzik Festivalinde ve Prenses Düğününe Hazırlık gibi en çok oynanan makyaj oyunlarını oynayabilirsiniz.
Makyaj Oyunları kategorisindeki yedi yüzden fazla makyaj oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Gerçek Makyaj, Kız Makyaj, Makyaj Yapma, Kedi Makyaj, Gelin Makyajı

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Köpek Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mario Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.