Mario Oyunları

Mario'nun Arkadaşları Yapboz Oyunu Oyna Mario'nun Arkadaşları Yapboz

Mario'nun Arkadaşları Yapboz Oyunu Oyna

Mario ve Arkadaşı Yapboz Oyunu Oyna Mario ve Arkadaşı Yapboz

Mario ve Arkadaşı Yapboz Oyunu Oyna

Karting Ateşi Oyunu Oyna Karting Ateşi

Karting Ateşi Oyunu Oyna

Küçük Dino Maceraya Dönüş Oyunu Oyna Küçük Dino Maceraya Dönüş

Küçük Dino Maceraya Dönüş Oyunu Oyna

Kahraman Kong 2019 Oyunu Oyna Kahraman Kong 2019

Kahraman Kong 2019 Oyunu Oyna

Şapkalı Kızlar 2 Oyunu Oyna Şapkalı Kızlar 2

1. Oyuncu WASD : Hareket N : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma M : Zıplama (basılı tutarak yükseğe) 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket 2 : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma 3 : Zıplama (basılı tutarak yükseğe)

Şapkalı Kızlar 3 Oyunu Oyna Şapkalı Kızlar 3

İskelet büyücü tarafından esir alınan kraliçeyi kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket N : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma M : Zıplama (basılı tutarak yükseğe) 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket 2 : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma 3 : Zıplama (basılı tutarak yükseğe)

Yeşil Uzaylı Oyunu Oyna Yeşil Uzaylı

Yeşil Uzaylı Oyunu Oyna

Süper Oscar Oyunu Oyna Süper Oscar

Süper Mario tarzı oyunda altınları toplayıp engelleri aşarak bitişe ulaşmalısınız.

Mario Fark Bulma Oyunu Oyna Mario Fark Bulma

Mario Fark Bulma Oyunu Oyna

Dino Eğlenceli Macera Oyunu Oyna Dino Eğlenceli Macera

Üç farklı bölümde mümkün olduğu kadar yumurta toplamalısınız.

Minecraft Mario Yapboz Oyunu Oyna Minecraft Mario Yapboz

Minecraft Mario Yapboz Oyunu Oyna

Siyah Mermi Oyunu Oyna Siyah Mermi

Uçan mermiyi yönlendirerek, ölümcül engellerden kaçabildiğiniz kadar kaçmalısınız.

Adem ve Havva GO 2 Oyunu Oyna Adem ve Havva GO 2

Adem ve Havva GO 2 Oyunu Oyna

Adem ve Havva GO 3 Oyunu Oyna Adem ve Havva GO 3

Adem ve Havva GO'da, tarih öncesi zamanların tehlikelerine ve zorluklarına rağmen, aşk çiçek açmanın bir yolunu buldu! Adam Havva'yı seviyor ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak. Bu oyunun çeşitli eğlenceli ve zorlu seviyelerinde bu maceracı mağara adamına katılın! Engelleri aşmasına ve eşine güzel bir çiçek getirmesine yardım edebilir misin? Bu bağımlılık yapıcı oyunda dinozorlar, tuzaklar ve daha birçok tehlike sizi bekliyor! Amacınız bir gül toplayıp Havva'ya getirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Oyun, tamamlamanız için 15 farklı seviyeye sahiptir. İlk seviyeden başlayın. Hareket etmek ve merdivenlerden yukarı ve aşağı tırmanmak için yön tuşlarını kullanın. Yine de dikkatli ol! Birçok farklı tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Onları atlatmanın bir yoluna ihtiyacın var. Ya baskı plakaları üzerinde durmak ya da başka nesneler kullanmak yolunuzu açar. Her seviyede etrafta yatan meyveleri göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, çünkü bunlar size ekstra puan verir. Diğer karakterlere yaklaşın ve onlara eşya ve hatta anahtar kazanmak istediklerini verin! Gülü topladıktan sonra Eve'e ulaşabilmeniz için kapıları açmak için anahtar gereklidir. Eğlence! Adam'ı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Hareket etmek için sol ve sağ yön tuşlarını, merdivenlerden inip çıkmak için yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanın.

Ninja Kurbağa Oyunu Oyna Ninja Kurbağa

Ninja Kurbağa, Süper Mario'ya benzer bir platform oyunudur. Bu oyunun kahramanı bir ninja kurbağası. Kurbağayı platform üzerinden kontrol edin. Kutuları kırın ve çilekleri toplayın. Onları yok etmek için üstteki düşmanlara dokunun. Sivri uçlardan ve bıçaklardan ve diğer tüm engellerden kaçının. Uzun mesafelerde zıplayın ve seviyeyi bitirmeye çalışın. Beş ilginç seviye var. Ninja kurbağayı bu yolculuğa çıkarın ve eğlenin. Ok tuşlarını kullanın veya ekrandaki simgelere dokunun.

Canavar Vadisi Oyunu Oyna Canavar Vadisi

Okçunun birçok zorlukla karşılaştığı canavar vadisini geçmesi gereken platform macera ve aksiyon oyunu. Her aşamada tüm yıldızları toplayın. Süper Okçu, süper eğlenceli ve zorlu bir 2D yandan kaydırma oyunudur. Cihazlarınızdaki düğmelere saldırmak veya dokunmak için Okları ve X'i kullanın.

Kahraman Okçu Macera Oyunu Oyna Kahraman Okçu Macera

Okçunun birçok zorlukla karşılaştığı canavar vadisini geçmesi gereken HTML5 Platform macera / aksiyon oyunu. Her aşamada tüm yıldızları toplayın. Archer Hero süper eğlenceli ve zorlu bir 2D yandan kaydırma oyunudur. Oyun, onu yenmen için sana meydan okuyacak 30 seviyeye sahiptir. Tasarımlar çok renkli ve güzel! Masaüstü: A - Sola Git D - Sağa Git W - Zıpla K - Saldırı Mobil: Ekrandaki Düğmelere Dokun

Barbar ve Mumya Oyunu Oyna Barbar ve Mumya

Barbar ve Mumya Oyunu Oyna

Balçık Yön Tayini Oyunu Oyna Balçık Yön Tayini

Balçık Okları, piksel sanatıyla yapılmış bir 2D grafik bulmaca platform oyunudur. Karakterin portala ulaşmasını sağlamak için platformları etkinleştirin veya kapatın. Ayrıca speedrun modunu kontrol edin ve en iyi zamanla sona ulaşmaya çalışın. Platformlar olarak açmak veya kapatmak için ekrana dokunun.

Alex 2D Oyunu Oyna Alex 2D

Alex 2D Oyunu Oyna

Süper Lüle Hortlaklara Karşı Oyunu Oyna Süper Lüle Hortlaklara Karşı

Süper Lüle Hortlaklara Karşı, Prenses Lili'nin huzurlu topraklarını ele geçiren istilacı zombi yığınlarını yenmek için Lüle adlı cesur kahramanımıza yardım etme görevi verilen 18 aşamaya yayılmış ücretsiz bir nişan alıp vurma oyunudur. Her seviyenin içinde sadece zombileri yok etmek için kullanabileceğiniz tam 7 ateş topu mermisi verilir, böylece cephaneniz biterse ve tüm zombiler öldürülmezse baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Fareyi hareket ettirerek hedefi işaretleyin. Ateş etmek için tıklayın.

Şapkalı Kızlar Oyunu Oyna Şapkalı Kızlar

İskelet büyücü tarafından çalınan büyülü cadı şapkalarını geri almalısınız. Yüzerek, koşarak, zıplayarak ve ateş topu fırlatarak engelleri aşmalısınız. Şapka taktığınızda ateş topu atabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket V : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma B : Zıplama (basılı tutarak yükseğe) 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket O : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma P : Zıplama (basılı tutarak yükseğe)

Kizi Kart Oyunu Oyna Kizi Kart

Kizi, Kissi, Spike, Tito veya Gary karakterlerinden birini alarak, engelleri aşıp rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Yoldan toplayacağınız soru işaretli sürpriz bonuslarla rakiplerinize tuzak kurabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket Boşluk : Bonus kullanma

Süper Dünya Macera Oyunu Oyna Süper Dünya Macera

İlerlemeli platform oyununda heyecan verici atlama, koşma ve yüzme deneyimi. 100 seviyeyi ve 4 dünyayı keşfedin. Kontroller: Oklar = hareket et, Boşluk = zıpla

Süper Sandy Dünyası Oyunu Oyna Süper Sandy Dünyası

Koşmak için Sol ve Sağ Oklarla, zıplamak için boşlukla oynayabileceğiniz yeni bir Mario oyunu türü. Tamamen yeni bir eski okul macera oyunu olan Super Sandy World (süper mario oyunu gibi), Mario'nun Harikalar Diyarı'ndaki en büyük macerasıyla sizi şaşırtacak! !

Cesur Savaşçılar Oyunu Oyna Cesur Savaşçılar

Cesur Savaşçılar Oyunu Oyna

Chibi Kahraman Maceraları Oyunu Oyna Chibi Kahraman Maceraları

Chibi Kahraman Maceraları Oyunu Oyna

Peppa Pig Macera Oyunu Oyna Peppa Pig Macera

Peppa Pig Macera Oyunu Oyna

Sokoban Oyunu Oyna Sokoban

Sokoban Oyunu Oyna

Süper Lüle Mario Oyunu Oyna Süper Lüle Mario

Süper Lüle Mario, sevgili Prenses Lili'yi onu kaçıran ve Canavar Kalesi'ne çok uzaklara götüren düşmanlarının elinden kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa başlayan eski bir askeri adam olan yeni kahramanınız. Lule'nin bu savaşı kazanması için her türlü tehlikeli düşmanın ve birçok engelin araya gireceği beş dünya arasında ona rehberlik etmeniz gerekiyor. Düşmanlarınızla savaşırken ve tuzaklardan kaçınırken, hayatınızı çok daha kolaylaştıracak gizli bonusları veya altın paraları aramayı unutmayın. Hareket etmek, zıplamak ve eğilmek için ok tuşları. Mobil oyun için sanal tuşlar.

Maceracı Kız Oyunu Oyna Maceracı Kız

Maceracı Kız Oyunu Oyna

Mario Go Kart Yapboz Oyunu Oyna Mario Go Kart Yapboz

Mario Go Kart Yapboz Oyunu Oyna

Şoför Mario Boyama Kitabı Oyunu Oyna Şoför Mario Boyama Kitabı

Şoför Mario Boyama Kitabı Oyunu Oyna

Kiko Macera Oyunu Oyna Kiko Macera

Kiko Macera Oyunu Oyna

Squid Game - Kırmızılar Oyunu Oyna Squid Game - Kırmızılar

Uzayda hayatta kalmaya çalışan "456" numaralı astronotsun. Tek çözümün kırmızı takım elbiseli adamları yok etmek. onlara atlamak ve onları yok etmek için onları ezmek zorundasın. onları yok et ve son seviyeye ulaş. her 10 seviyede sonsuz bir koşu var ve kırmızı takım elbiseli adamları öldürmek zorundasın. Oynamak için WASD + Mobil dokunmatik kontrol

Kızılderili Jim Oyunu Oyna Kızılderili Jim

Kızılderili Jim süper bir macera oyunudur, Genç Jim bir hazine avcısı olmak ister. Klasik platform oyunlarını seviyorsunuz, eski tarz oyunları seviyorsunuz, çocukluk anılarınızı geri getirmek istiyorsunuz. Kızılderili Jim, bu kadar çok tehdidi geçmek için düşmanları ezmelidir. Tanıdık karakterlerle Jim's World - Super Adventure Man tam bir çocukluk oyunudur.

Küçük Dino Macera Oyunu Oyna Küçük Dino Macera

Küçük Dino Macera Oyunu Oyna

Kahraman Maymun Oyunu Oyna Kahraman Maymun

Kong Hero'nun mümkün olduğunca çok para toplamasına yardım et, ancak tüm tehlikelere dikkat et. Yol boyunca toplayabildiğin kadar meyve toplamaya çalış.

Piksel Mario Yapboz Oyunu Oyna Piksel Mario Yapboz

Piksel Mario Yapboz Oyunu Oyna

Rota Kazıcı 2 Oyunu Oyna Rota Kazıcı 2

Yer üstündeki renkli topları, yer altında kendileri ile aynı renkteki renkli borulara ulaştırmak için güzergah belirleyerek toprağı kazmalısınız.

Sokoban Bulmaca Oyunu Oyna Sokoban Bulmaca

Sokoban zorlu bir bulmaca oyunudur, yapmanız gereken tüm kutu ya da sandıkları düşme noktalarına koymaktır. Kurallar basit. Sadece yürüyebilir veya itebilirsiniz. Duvarlardan veya kutuların üzerinden geçemezsiniz ve çekemezsiniz. Bu sokoban bulmaca oyunu birden fazla kontrolü destekler, Klavye: W = Yukarı A = Sol S = Aşağı D = Sağ Z = Geri al - Oyuncuyu hareket ettirmek için yukarı, aşağı, sola, sağa kaydırın (Dokunun) - Düğmeler Kullanıcı Arayüzü (Kontrol türünü değiştirmek için kontrol düğmesine tıklayın)

Süper Piksel Oyunu Oyna Süper Piksel

Süper Piksel, süper eğlenceli ve zorlu 2D yana kaydırmalı piksel sanat tarzı, harika bir platform oyunudur. Super Mario, Donkey Kong ve Sonic gibi oyunlar oynamışsanız kesinlikle seveceksiniz. Oyun onları yenmek için size meydan okuyacak 3 seviyeye sahiptir. Engellerin üzerinden atlayın, çilek toplayın ve her seviyenin sonuna yüksek bir skorla ulaşın. Ve Yukarı tuşuna atlamak için taşımak için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Çift atlama için iki kez yukarı basın. Yaratıklara dokunmaktan kaçının ve en az 1 canlı kalan aşamaları temizleyin. Mario'ya benzer şekilde, onları ortadan kaldırmak için yaratıkların üstüne atlayabilirsiniz. Yüksek bir skor için mümkün olduğunca çok çilek toplayın

Bebek Maria Macera Oyunu Oyna Bebek Maria Macera

"Maria Macerası" çok eğlenceli ve renkli bir yandan kaydırma oyunudur! Maria'nın kaleye ulaşması için tatlılar vadisini ve büyülü ormanı geçmesine yardım edin. Büyük puanlar almak için emzikler, biberonlar, tulumlar ve çoraplar toplayın! Tüm yıldızları toplayarak tüm seviyeleri geç ve bu muhteşem oyunda eğlen! Masaüstü: A - Sola Git D - Sağa Git W - Zıpla Mobil: Dokunmatik Düğmeler

Süper Billy Oyunu Oyna Süper Billy

Süper Billy ve arkadaşları bilinmeyen bir gezegeni keşfetmeye karar verdiler, ancak keşif sırasında arkadaşı Maddux yabancı bir Robot tarafından kaçırıldı. Düşmanlarla ve tehlikeli tuzaklarla dolu bu maceraya atılın ve kahramanımızın arkadaşını eve getirmesine yardım edin. Bu tam bir platform oyunu ve çok eğlenceli! Başarılar! . Hareket için ok tuşları veya A,D . Zıplama veya uçmak için W veya yukarı ok tuşu . Ateş etmek için X veya J . Fare veya dokunmatik başlatmak için . Cep dokunmatik oyun

Süper Kurbağa H5 Oyunu Oyna Süper Kurbağa H5

Süper Kurbağa klasik Süper Mario tarzında bir platform oyunudur! 8 inanılmaz seviye ile. . . Düşmanları yok etmek için kafalarına atlayın, size dokunmalarına izin vermeyin ki hayatlarını kaybetmeyesiniz. Toplanan her 30 meyve için kaybettiğiniz bir canı geri kazanırsınız ok tuşlarına dokunun veya ekrana dokunun (mobil cihaz) Tüm canavarları yok et ve tüm meyveleri topla

Kızıl Şövalye Oyunu Oyna Kızıl Şövalye

Kızıl Şövalye, Süper Mario, Donkey Kong ve Sonic gibi gişe rekorları kıran oyunlarla aynı tarzda, süper eğlenceli ve zorlu bir 2D yandan kaydırma oyunudur. Oyun, 3 dünyaya bölünmüş 15 seviyeye sahiptir ve bu, kazanmanız için size meydan okuyacaktır. Arthur, köyünde barışı kurtarma görevi olan kızıl saçlı genç bir şövalyedir. Yolunda birçok düşman varken, çok fazla cesaret ve cesarete ihtiyacın olacak! Bu zorlu macerada Arthur'a yardım edin! Çizimler çok renkli ve güzel! Masaüstü kullanımında: Hareket için WASD ve Saldırı için L kullanabilirsiniz. Mobil Cihazlarda: Ekrandaki Düğmelere Dokun

Süper Marius Dünyası Oyunu Oyna Süper Marius Dünyası

Bu eğlenceli yeni oyunla eğlenin Süper Marius Dünyası, ünlü Nintendo oyunu Süper Mario Bros'a çok benzeyen atlamak ve koşmak için gündelik bir macera oyunudur, şimdi küçük Marius ile küçük karakterin kalesine ulaşmak için kurnazlığına ihtiyacı olacak! Ona Yardım edebilir misin? Talimatlar: Hareket etmek ve zıplamak için klavye oklarını veya WASD tuşlarını kullanın. Mobil cihazlarda hareket et ve zıpla düğmelerine dokunun.

Canavarı Öldür Oyunu Oyna Canavarı Öldür

Canavarı Öldür Oyunu Oyna

Süper Tesisatçının Azmi Oyunu Oyna Süper Tesisatçının Azmi

Süper tesisatçıya katılın ve koşun, zıplayın, atlayın, uçun ve bu zorlu platform dünyasında engelleri aşarak mümkün olduğu kadar ilerleyin.

Reklam
Mundo Super Marius
Mundo Super Marius
Super Lule vs Zombies
Super Lule vs Zombies
matar al monstruo
matar al monstruo
Super Lule Adventure
Super Lule Adventure
Adán y Eva Van
Adán y Eva Van
Rana Ninja
Rana Ninja
Archer Hero Aventura
Archer Hero Aventura
Caballero Pelirrojo
Caballero Pelirrojo

Ücretsiz Çevrimiçi Mario Oyunları

Mario Yapboz, Mario Bulmaca, Piksel Mario, Blok Mario ve Mario Boyama gibi alt kategorileri de içeren en iyi mario oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin mario oyununu oyna! Şapkalı Kızlar 3, Ninja Kurbağa, Süper Kurbağa H5, Adem ve Havva GO 3, Alex 2D ve Kahraman Okçu Macera gibi en çok oynanan mario oyunlarını oynayabilirsiniz.
Mario Oyunları kategorisindeki onlarca mario oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.