Örümcek Adam Oyunları

Kancalı Çöp Adam Oyunu Oyna Kancalı Çöp Adam

Kancalı Çöp Adam Oyunu Oyna

Çöp Örümcek Adam Oyunu Oyna Çöp Örümcek Adam

Gerçek bir kahraman olma zamanı geldi! Sıradan kötü adamların ellerinde mahsur kalan güzel kızları kurtarmak için cesur örümcek adama katılın! Oyunun amacı her seviyeyi tamamlamaktır, ancak oyun sadece asmak ve sallanmakla ilgili değildir, farklı örümcek düşmanlarının yollarını bulmasını engellemelisiniz, aralarında Green Goblin, Doctor Octupus ve kötü Venon her birini tamamlamaya çalışır. seviyelerden biri ve yardımınıza ihtiyacı olan güzel kapana kısılmış kızları kurtarın ! ! ! Mobil cihazınızda eğlenmek için sıradan kahraman oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre.

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna Örümcek Adam Takımı

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna

Subway Örümcek Çocuk Oyunu Oyna Subway Örümcek Çocuk

Metro sörfçüleri temalı şehirde örümcek çocukla koş! Koşabildiğin kadar hızlı koş! Yaklaşan robotlardan kaçın! Paraları toplayın ve yeni 4 karakteri yükseltin. En cesur kovalamacaya katılın! Kontroller: Yön tuşları / Fare = Hareket Boşluk = Zıplama Yukarı Ok = Ateş etme

Süper Kahraman Arena 2 Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena 2

Yeni kullanıcı arayüzü tasarımı, yeni oynanış ve dört kat harita boyutu ile dünya çapında popüler olan Süper Kahramanlar oyununun devamı! ! ! Süper Kahraman Arena 2, heyecan verici bir çevrimiçi süper kahraman oyunudur. Bu sefer düşmanın silahını işgal ederek savaş alanını kaos haline getirebilirsiniz. Seviye atlamak için exp puanı toplamak için en sevdiğiniz kahramanları kullanalım ya da beceri öğelerini alarak dev veya yenilmez olabilirsiniz. Günlük ödüller ve günlük görevler, kahramanları kolayca toplamanıza yardımcı olacaktır. PC: Fareyi hareket ettirmek için hareket ettirin, saldırmak için sola tıklayın; Mobil: Sanal Tuşlara dokunun

Örümcek Motoru 2 Oyunu Oyna Örümcek Motoru 2

Örümcek motorunuz ile mini haritadaki numaralara ulaşıp görev alarak, görevi yerine getirmelisiniz.

Süper Kahraman Arena Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena

Marvel ve DC evreninin süper kahramanları ile çıktığınız arenada süper kötü rakiplerinize karşı savaşarak zaferler kazanın! . . Seviye atladığınızda kahramanınız değişebilir.

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 2

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna

Kırmızı Çöp Adam Oyunu Oyna Kırmızı Çöp Adam

Kırmızı Çöp Adam Oyunu Oyna

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 3

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna

Sallanma Ustası Oyunu Oyna Sallanma Ustası

Salınımını kontrol edebilir misin? Kancasını sallayarak bitiş çizgisine ulaşın! Yakala, salla, süzül ve en iyi yıldız yıldız kahramanı ol. Kontroller: Fare

Örümcek Trump Oyunu Oyna Örümcek Trump

İp atıp tavana tutunarak bitişe ulaşmalısınız. İple tutunduktan sonra ipi kısaltıp uzatabilir ve sağa sola sallanıp ivme kazanabilirsiniz.

Süper Kahraman Yapboz Oyunu Oyna Süper Kahraman Yapboz

Süper Kahraman Yapboz Oyunu Oyna

Kanca Robin Oyunu Oyna Kanca Robin

Halatla kancalar tutuna tutuna engelleri aşarak bitişte sizi bekleyen karşılama komitesine ulaşmalısınız!

Kıskaç Oyunu Oyna Kıskaç

Bir kıskaç silahın var ve şimdi onunla bazı beceriler gösterme zamanı! Örümcek adam gibi kıskacı siyah bölgelere tutturup, farenin sağ tuşu ile kendini çekerek çıkışa ulaşmalısınız. WASD - Hareket Boşluk - Zıpla, Sol tıklama - Kıskaç atın, Sağ tıklayın - Kıskaç bağlantısına doğru hareket edin, Shift - Çeneyi kesin.

Örümceksi Adam Kurtarma Oyunu Oyna Örümceksi Adam Kurtarma

Korkunç bir suç örgütü tarafından yakalanan vatandaşları kurtarmak için favori kahramanımıza yardım edeceksiniz! ! ! Bu oyunla gerçek bir kahraman olun, küçük örümcek adam rehineleri kurtarmaya çalışacak ve örümcek ağındaki tüm düşmanları yakalayacaktır. Her seviyeyi ne kadar çok düşman ortadan kaldırırsanız ve tamamlarsanız, kahraman kostümünüzü geliştirmenizi sağlayacak jetonlarda ödül biriktirebileceksiniz ve bu sayede örümcek ağınızı geliştirin, pes etmeyin ve bulunduğunuz ayın son patronlarına ulaşın. herkesin beklediği kahraman. Kontroller Düşmanları vurmak için farenin sol tuşunu kullanın. Çekim yapmak için mobil cihazlarda ekrana dokunun

Sallanan Bez Bebek Oyunu Oyna Sallanan Bez Bebek

Sallanan Bez Bebek Oyunu Oyna

Parkur Duvar Tırmanışı Oyunu Oyna Parkur Duvar Tırmanışı

Örümcek adam gibi duvara tutunarak, düz duvarda mümkün olduğu kadar yükseğe tırmanmalısınız. Düşüşünüzü durdurmak için kalkanları, skor yükseltmek için sırt roketlerini toplayın.

Örümcek Adam Parkur Oyunu Oyna Örümcek Adam Parkur

Binanın tepesinden atlayarak başladığınız oyunda kahramanınızı örümcek adam gibi iple tutunarak bitişe ulaştırmalısınız. Fareyle kontrol edip iple tutunabileceğiz oyunda siz sadece zamanlamayı ayarlayın! . . Savaş topları sizi altın rotasına fırlatır. . . Topladığınız altınlarla eğlenceli karakterler veya zincir, sarmaşık, lazer ip, yılan vb. gibi ip çeşitleri alabilirsiniz.

Örümcek Çöp Adam Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam

Örümcek Çöp Adam Oyunu Oyna

Sallanan Adam 2 (Sansürlü) Oyunu Oyna Sallanan Adam 2 (Sansürlü)

Oyunun bu sansürlü 2. sürümünde de ip atıp sallanarak altın ve anahtar toplayıp bitişe ulaşmalısınız. Bitiş çizgisinde kendinizi mümkün olduğu kadar uzağa fırlatmalısınız.

Zıplamalı Basket Oyunu Oyna Zıplamalı Basket

Zıplamalı Basket Oyunu Oyna

Çöp Adam İpte Kayma Oyunu Oyna Çöp Adam İpte Kayma

Bu kaçış macerasında engellerin üzerinden atlayarak ve ipin üzerinde yuvarlanarak Çöp Adamımıza yardım edin. Mouse ile oynanmaktadır.

Ninja Tavşan Oyunu Oyna Ninja Tavşan

Örümcek adam gibi iple duvarlara veya tavana tutunup engelleri aşarak tüm esir tavşanları kurtarıp bitişe ulaşmalısınız.

Kahramanlar Süper Kötülere Karşı Oyunu Oyna Kahramanlar Süper Kötülere Karşı

Kahramanları birleştirin, hazineleri toplayın, düşmanları yenin! . . Kahramanların üzerlerindeki seviye numarasına göre mümkün olduğu kadar düşmanı yenmelisiniz. Kahramanları birleştirerek seviyeyi arttırabilirsiniz.

Siyah Örümcek Adam Oyunu Oyna Siyah Örümcek Adam

Duvardan duvara atlayan siyah bir süper korkutucu kahraman, süper güçlü bir kahraman, çarklarla dolu evrenden kaçmak zorunda. Tekerleklere dokunmadan kaçmasına yardım et! Ölmemelisin, zıplamalısın, duvardan duvara atlamalı ve bayrağa ulaşmalısın. * Hareket için önce tıklayın ve okla atlamak istediğiniz yeri seçin ve bırakın! * Tekerleklere dokunmadan bayrağa ulaşın! * 10'dan Fazla Farklı Seviye! * Mobil Dokunmatik Kontrol

Sallanan Adam 2 Oyunu Oyna Sallanan Adam 2

Tuzaklara takılmadan ip atıp sallanarak altın ve anahtar toplayıp ilerlemelisiniz. Bitiş çizgisinde kendinizi mümkün olduğu kadar uzağa fırlatmalısınız.

Örümcek Motoru Oyunu Oyna Örümcek Motoru

Örümcek motorunuz ile kaza yerine ulaşma, helikopter takip etme gibi görevleri yerine getirmelisiniz.

Örümcek Zombi Oyunu Oyna Örümcek Zombi

Örümcek Zombi Oyunu Oyna

İpli Ninja Oyunu Oyna İpli Ninja

Kuşlara ip atıp tutunarak sonraki adalara geçmelisiniz.

Aşk İğneleri Oyunu Oyna Aşk İğneleri

Mini labirent içindeki pinleri doğru sırayla çekip çıkartarak aşıkları buluşturmalısınız.

Yakala Şekeri Oyunu Oyna Yakala Şekeri

Şeker yakalamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Örümcek adam gibi uzanarak şekerleri toplamalısınız. 75 en iyi düzeyde şeker kapmak için uzatılabilir yapışkan kolunu kullanın. 125 milyon hayranları ile vurmak iyi bir tecrübe sürümü bilinen Flash!

Parkur Oyunu Oyna Parkur

Parkur simülatörüne hoş geldiniz. Çok sayıda yetenek hizmetinizde. Herhangi bir binaya ve kuleye tırmanın. Bir binadan diğerine atlayın. Bir engelin altından yuvarlanın veya üzerinden atlayın. Takla ve takla yapın. Şehrin uzak bölgelerine hızla ulaşmak için zipline'ınızı bir bungee olarak kullanın. Bütün şehir senin numaraların için yaratıldı. Ayrıca dans edebilirsiniz)) Boşluk - Duvara tırman / Zıpla / Yuvarla E + platformda olun - Bungee'yi kullanın C - Kayma F - Dans etme Fare - Etrafınıza bakın WASD - Hareket Shift - Çalıştır

Bay Çaylak - Kancalı Kahraman Oyunu Oyna Bay Çaylak - Kancalı Kahraman

Bay Çaylak bir kahraman kılığına girdi ve hedefinize ulaşmanızı engellemeye çalışacak tehlikeli nesneler ve düşmanlarla dolu bir dünyada sallanmaya karar verdi! ! Zıpla ve salla, her seviyedeki farklı çapalara takılmak için doğru anı ara ve hedefine ulaşmak için bir sonraki çapaya atla ama yolda o kadar kolay değil ki tehlikeli nesnelere ve korkunç profesyonellere rastlarsın. seni görürse seni yere sermeye çalışır! ! Her seviyenin sonuna ulaşabilir misin? PC kontrolleri: Farenin sol tıklamasını kullanarak sizi bağlayan karakteri hareket ettirin. Mobil ve Tablet Kontrolleri Bağlanmak için ekrana dokunun ve bırakın

2048 Canavarları Oyunu Oyna 2048 Canavarları

Klasik 2048 oyunundaki sayılar yerine bu oyunda canavarlar var! . . Balkabağından başlayarak platformu dört bir yana kaydırarak aynı canavarları birbirleriyle eşleştirip yeni canavar yapmalısınız.

Cadılar Bayramı Prenses Kalesi Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Prenses Kalesi

Sevgili prenseslerimiz Cadılar Bayramı için kalelerini hazırlıyorlar. Bu tatil stili için yeni mobilyalar ve havalı dekorasyonlar seçmelerine yardımcı olun. Bol bol mum, balkabağı, örümcek ağı, gizemli aksesuarlar kullanın. Vampirler, kurt adamlar, hayaletler, periler vb. Gibi çeşitli kostümlerde konukları davet etmeyi unutmayın. . Sol fare düğmesi veya dokunma.

Kraliyet Ordusu 2 Oyunu Oyna Kraliyet Ordusu 2

Bu gerçek zamanlı strateji oyununda krallığın erişimini genişletirken düşmanlarınızı yenmek için kahramanlarınızı eğitin ve birlikleri ve büyüleri yükseltin. Tüm rakiplerinizi yenebilecek misiniz? Hadi bulalım! fare/dokunmatik ekran

Sallanan Adam Oyunu Oyna Sallanan Adam

Örümcek adam gibi ip atıp sallanarak ve testere tuzaklara takılmadan altın toplayarak ilerlemelisiniz.

Süper Kahraman Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Süper Kahraman Üçlü Eşleştirme

Süper Kahraman Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Uçan Örümcek Adam Oyunu Oyna Uçan Örümcek Adam

Uçan Örümcek Adamın Maceraları! Uçun, zıplayın ve her türlü sihirli düşmanı ezin. Örümcek süper kahramanınızı yükseltin ve tüm hedeflere ulaşın ve 99 zorlu görevi tamamlayın Kontroller: Fare

Kraliyet Ordusu Oyunu Oyna Kraliyet Ordusu

Karanlık zamanlar geldi! Canavarlar krallığını işgal ediyor. Asker kiralayın ve kahramanları çağırın. . . Vampir, zombi, goblin vb. gibi fantastik yaratıklar tarafından ele geçirilen kalelerinizi ve/veya bölgelerinizi belirleyeceğiniz stratejiler ile geri almalısınız.

Sallanan Maymun Oyunu Oyna Sallanan Maymun

İp ile tutunma noktalarına tutunup sallanarak bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Çılgın Tırmanıcı Oyunu Oyna Çılgın Tırmanıcı

Çılgın Tırmanıcı Oyunu Oyna

Bez Bebek Futbol Oyunu Oyna Bez Bebek Futbol

Bilgisayara karşı veya arkadaşınızla oynayabileceğiniz oyunda, örümcek adam gibi tutunduğunuz ipte sallanıp uygun zamanda ipi bırakarak topu kaleye sokmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket Boşluk : İpe tutunma/bırakma 2. Oyuncu Yön Tuşları : Hareket L : İpe tutunma/bırakma

Reklam
لعبة Grappler
لعبة Grappler
8Bit Black Ropeman
8Bit Black Ropeman
Mr Noob Hook Hero
Mr Noob Hook Hero
SuperHero.io 2 - Chaos Giant
SuperHero.io 2 - Chaos Giant
Hanger
Hanger
Spidey Man Rescue Online
Spidey Man Rescue Online
Hanger 2 (Censored)
Hanger 2 (Censored)
Hero Stunt Spider Bike Simulator 3D
Hero Stunt Spider Bike Simulator 3D

Ücretsiz Çevrimiçi Örümcek Adam Oyunları

Örümcek Adam Futbol gibi alt kategorileri de içeren en iyi örümcek adam oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin örümcek adam oyununu oyna! Kancalı Çöp Adam, Süper Kahraman Arena 2, Örümcek Adam Takımı ve Süper Kahraman Arena gibi en çok oynanan örümcek adam oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Adam ve Örümcek kategorilerine bakabilirsiniz.
Örümcek Adam Oyunları kategorisindeki onlarca örümcek adam oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.