Pacman Oyunları

2 Kişilik Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Arena

Arkadaşınızla eğlenceli rekabet yapabileceğiniz 12 mini oyunun bulunduğu pakette, karşılıklı düello, helikopterle insan kurtarma yarışı, topuz savaşı, araba yarışı vb. yapabilirsiniz. Ayrıca, pacman, futbol, tenis, amerikan güreşi, golf gibi konularda rekabet edebilirsiniz. 1. Oyuncu : A 2. Oyuncu : L

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna Bombacı Robot 7

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna

Dilsiz Pacman Oyunu Oyna Dilsiz Pacman

Dilsiz Pacman Oyunu Oyna

Aşçı Pac-Man Oyunu Oyna Aşçı Pac-Man

Şefinizin restoranı için lezzetli yemekler hazırlamasına yardım edin! Tarifi tamamlamak ve seviyeyi bitirmek için tüm paraları ve malzemeleri toplayın. Tekerleğe bir çomak sokmaya çalışacak düşman şeflerden kaçının! Tarifin içindekiler size onlardan kurtulmanız için özel bir güç verecek! PC: Şefi hareket ettirmek için okları kullanın Mobil: Şefi hareket ettirmek için ok düğmelerini tıklayın

Pac Xon Oyunu Oyna Pac Xon

Tüm alanı parça parça kapatarak hayaletleri dar bir alana kıstırmalısınız.

Zombi Pacman Oyunu Oyna Zombi Pacman

Zombi labirenti içinde zombilere yakalanmadan tüm noktaları toplamalısınız.

Pac-Fare Oyunu Oyna Pac-Fare

Kedi-fare temalı pacman oyununda fareyi yönlendirerek labirent içindeki tüm peynirleri toplamalısınız. Süper güç kazandıran büyük peynir parçalarını yedikten sonra kedileri korkutabilirsiniz.

Neon Maske Mezarı Oyunu Oyna Neon Maske Mezarı

Tomb Of The Mask neon, oyuncunun farklı bir labirent seviyesinden geçmesi, oluşturulan engellerden kaçması ve ölümcül tuzaklar ve düşmanlarla dolu labirentlerden kaçması gereken bir arcade oyunudur. Minik mezarımızı kontrol etmek için parmağınızı bir engelle çarpışana kadar ekranda istediğiniz şekilde kaydırmanız gerekiyor. Görevlerde ilerledikçe açılan maskeler sayesinde farklı süper güçlere sahip oluyorsunuz. Gizli Tomb Mask'a ulaşma yolunda sivri uçlardan, tuzaklardan ve neon düşmanlardan kaçın Ok tuşları ve dokunmatik ekran

Pac Oyunu Oyna Pac

Pac Oyunu Oyna

Mini Pacman Oyunu Oyna Mini Pacman

Hayaletlere yakalanmadan labirentteki tüm noktaları yemelisiniz. Altın sikkeleri yiyerek süper güç kazanabilirsiniz.

Matematikçi Enik Oyunu Oyna Matematikçi Enik

Labirentteki kemiklere denk geldiğinizde sorulan çarpma işlemine doğru yanıt vermeli ve tüm noktaları yemelisiniz.

Korsan Pacman Oyunu Oyna Korsan Pacman

Seviyeleri tamamlamak için tüm altınları toplamaksında kahramana yardım et, beyazlı adamdan kaçın ve onlardan kurtulmak için kılıcı ve TNT'yi kullan!

Araba Gaz Yer Oyunu Oyna Araba Gaz Yer

Bu oyunda gaz yemek isteyen araba kontrol etmek gerekir. Bu araba susamış. Ama düşündüğün kadar kolay değil mi? Araba yok etmek isteyen haddeleme bıçakları karşı yarış. Bıçaklardan kaçınmalı ve seviyeyi geçmek için tüm gaz tanklarını yemelisin. Ama bir numara var. Gaz tankları arasındaki tek arabayı yiyebilir ve sonra yalak bıçakları geçebilirsin. Arabanızın 3 canı var, bu yüzden onları iyi kullanın.

Reklam
Chef Pac-Man
Chef Pac-Man
Ahoy! Pirates Adventure
Ahoy! Pirates Adventure
Tomb of The Mask Neon
Tomb of The Mask Neon
12 MiniBattles
12 MiniBattles
Pac Xon
Pac Xon
Pac
Pac
Zombie PACMAN
Zombie PACMAN
MathPup Chase Multiplication
MathPup Chase Multiplication

Ücretsiz Çevrimiçi Pacman Oyunları

En çok tanınan video oyun karakteri olan Pac-Man, aynı zamanda "En Başarılı Jetonlu Oyun" rekoruna da sahiptir. Aslında Pac-Man ile ilgili 2000'den fazla dünya rekoru kaydı bulunmaktadır. Yılların eskitemediği Pac-Man Oyunu ile hayaletlerden kaçın, noktaları ve topakları yiyerek tüm labirenti temizleyin. Ücretsiz Pac-Man Oyna.
3D Pacman gibi alt kategorileri de içeren en iyi pacman oyunları kategorisindeki 14 oyun içinden istediğin pacman oyununu oyna! 2 Kişilik Arena, Bombacı Robot 5, Bombacı Robot 7, Pac Xon, Pac-Fare, Dilsiz Pacman ve Aşçı Pac-Man gibi en çok oynanan pacman oyunlarını oynayabilirsiniz.
Pacman Oyunları kategorisindeki 14 pacman oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Pacman Oyunu Nedir?

Klasik bir oyun olan Pac-Man Oyunu (veya pacman), küçük bir zindan labirentinde, hayalet veya canavarlara yakalanmadan tüm nokta, topak, meyve veya altınları toplamanızı gerektiren bir oyundur. Labirentin belirli yerlerindeki büyük noktaları yediğinizde hayaletler geçici süreliğine zayıf düşerler ve o anda onlarıda yiyebilirsiniz. Orijinal Pac-Man oyununda labirentteki noktalar aslında kurabiyedir. Büyük olanlar ise güç kurabiyeleridir. Hayaletlerin İngilizce lakapları Inky, Blinky, Pinky ve Clyde'dır ve huyları farklıdır! Örneğin biri sizi sürekli kovalarken, diğeri pusuya düşürmeye çalışır.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Engel Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.