Pano Oyunları

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Tic Tac Toe Ustası Oyunu Oyna Tic Tac Toe Ustası

Tic Tac Toe Ustası, amacı sırayla ve doğru yerleri işaretlemek olan, bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynadığınız 2 kişilik bir beceri oyunudur. Geleneksel bir 3x3 ızgaradan veya 4x4 ila 8x8 arası özel tahta boyutunu seçebilirsiniz. Masaüstünde fareyi kullanın veya mobil cihazınıza dokunun.

Mahjong Connect Deluxe Oyunu Oyna Mahjong Connect Deluxe

Mahjong Connect Deluxe Oyunu Oyna

Tic Tac Toe Düşkünü Oyunu Oyna Tic Tac Toe Düşkünü

Tic Tac Toe Düşkünü Oyunu Oyna

2 Kişilik Karambol Oyunu Oyna 2 Kişilik Karambol

4 delikli kare masada oynanan 2 kişilik bilardo benzeri bir oyun.

Sıcak Hava Soliter Oyunu Oyna Sıcak Hava Soliter

Sıcak Hava Soliter Oyunu Oyna

Patlayan Eşleşmeler Oyunu Oyna Patlayan Eşleşmeler

Patlayan Eşleşmeler Oyunu Oyna

2 Kişilik Tavla Oyunu Oyna 2 Kişilik Tavla

Tavla, dama ve satrançla birlikte mevcut en eski oyunlardan biridir. Muhtemelen bu oyun yaklaşık 5000 yaşındadır ve belki de eskiden eski Mezopotamya olan modern Irak topraklarında ortaya çıkmıştır. Bunu destekleyen son kanıtlar, bu çok erken kemiklerin (insan kemiklerinden yapılmış) bölgede keşfedildiği zaman bulunmuştur. Bu tür kanıtlar oldukça tartışmalıdır, ancak antik çağlardaki bu oyunun anlamında, modern zamanlarda "Tavla" haline gelen birçok benzer oyun vardı.

Mahjong Gün Batımı Oyunu Oyna Mahjong Gün Batımı

Mahjong Gün Batımı Oyunu Oyna

2 Kişilik Satranç 3D Oyunu Oyna 2 Kişilik Satranç 3D

Sevgili dostlar, dünyanın en popüler masa oyunlarından birinde mantıksal ve stratejik becerilerinizi geliştirmenin zamanı geldi. Şimdi satranç oyununun harika bir üç boyutlu versiyonunu bekliyorsunuz. İki oyun modu vardır - bilgisayara karşı ve iki kişilik. Bir bilgisayar akıllı sistemi ile savaşabilir veya yardım için bir arkadaşınızı arayabilir ve iki kişilik oynayabilirsiniz. Popüler masa oyununda olduğu gibi, bir oyuncu siyah satrancı seçer, diğer oyuncu beyaz oynar. Oyunun dört farklı zorluk modu var ve her birinde kendinizi deneyebilir ve becerilerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Birkaç oyun oynadıktan sonra mantıksal becerilerinizi geliştirebilir ve bir üst seviyeye geçebilirsiniz. Ne kadar çok antrenman yaparsanız, önceki sonucunuzu o kadar çabuk geliştirirsiniz. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

7x7 Tic Tac Toe Oyunu Oyna 7x7 Tic Tac Toe

7x7 Tic Tac Toe Oyunu Oyna

Büyülü Hafıza Oyunu Oyna Büyülü Hafıza

Peri, büyücü, ejderha vb. gibi fantastik karakter resimlerinin olduğu kartları en az tahminle eşleştirmelisiniz.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Gerçek Satranç Online Oyunu Oyna Gerçek Satranç Online

Gerçek Satranç Online Oyunu Oyna

Kızma Birader Oyna Oyunu Oyna Kızma Birader Oyna

Kızma Birader Oyna Oyunu Oyna

Renkli Çember Bulmaca Oyunu Oyna Renkli Çember Bulmaca

Bu oyun tic tac toe'ya çok benzer, ancak fark şu ki, bu oyunda bir alanda daha fazla daire ile oynayabilirsiniz. Farklı boyutlarda bir alana daha fazla daire koyabilirsiniz. Amaç, daireyi aynı renkle eşleştirmektir. Bunları yatay veya dikey sıralarda veya çapraz olarak eşleştirebilirsiniz. Oyun ekranındaki tablonun alt tarafında, hangi dairenin oyuna geldiğini göreceksiniz. Böylece daha fazla puan kazanmak için kombinasyonlar yapabilirsiniz. Bu bağımlılık yapan bir mantıksal oyundur ve bu oyunu tahtada yeriniz kalana kadar oynayabilirsiniz. Bu oyunu oynamak için ekrana dokunun.

Bilgisayara Karşı Dama Oyunu Oyna Bilgisayara Karşı Dama

Üyelik gerektirmeyen dama, en sevdiğiniz klasik masa oyununun çevrimiçi versiyonu! Oyun tamamen ücretsiz olduğu ve sadece bilgisayara karşı oyun modu olduğu için kayıt olmanıza gerek yok. Süper masa oyununun bu çevrimiçi versiyonunu oynayarak bilgisayarı yenebilir misin? İlk hamlenizi yapmadan önce beyaz taşlarla mı yoksa siyah taşlarla mı oynamak istediğinizi seçin. Bundan sonra oyun başlayacak ve her iki oyuncu da sırayla hareket edecek. Her oyuncunun kendi renginde 12 pulu vardır ve hepsi hücrelerine yerleştirilir. Kazanan, rakibin tüm pullarını oyun alanından çıkarabilen ilk kişidir. Sıradan dama her zaman yalnızca ileriye doğru hareket eder ve ayrıca yalnızca ileriye saldırır. Şah - rakibin sahasının kenarına ulaşan bir pul, istediğiniz gibi hareket edebilir ve aynı zamanda yenebilir. Savaş her zaman zorunludur. Konum izin veriyorsa, tek bir hamlede sınırsız sayıda dama öldürebilirsiniz. Bu damaları harika 3D grafiklerle oynayın ve eğlenin. Maç üstüne maç oynayın ve her seferinde daha da iyi sonuçlar elde ederek bilgisayarı defalarca yenmeyi öğrenin. İyi şanlar!

Kazlı Yol Oyunu Oyna Kazlı Yol

Özgün adı 'Game of the Goose' olan oyunun temel amacı zar atarak 63. kutuya ulaşmak. Tuzak ve engeller olan oyunda bazı kutuları geriye gönderebilir veya uyutarak zar atma hakkını atlatabilir.

Taze Meyveli Mahjong Oyunu Oyna Taze Meyveli Mahjong

Taze Meyveli Mahjong Oyunu Oyna

Mahjong Hayvanları Oyunu Oyna Mahjong Hayvanları

Mahjong Hayvanları Oyunu Oyna

Süper Tavla Oyunu Oyna Süper Tavla

1 kişilik bilgisayara karşı, 2 kişilik arkadaşınızla veya çok oyunculu modda rastgele bir rakibe karşı oynayabileceğiniz tavla oyunu.

Mahjong Topları Oyunu Oyna Mahjong Topları

Mahjong Topları Oyunu Oyna

Parçaları Eşle Oyunu Oyna Parçaları Eşle

Çeşitli şekillerde desen içeren blokları çifter çifter eşleştirip patlatmalısınız.

1000 Bölümlü Nonogram Oyunu Oyna 1000 Bölümlü Nonogram

Kareli panonun üstünde ve yanında belirtilen miktar kadar kareyi yatay ve dikey olarak doldurmalısınız.

Renkli Boru Birleştirme Oyunu Oyna Renkli Boru Birleştirme

Renkli boruları, alanda hiç boşluk kalmayacak şekilde birleştirmelisiniz.

Farklı Boyut Mahjong Oyunu Oyna Farklı Boyut Mahjong

Aynı hayvan resimlerine sahip karoları bulmanız ve eşleştirmeniz gerekiyor. Normal mahjong'un aksine, oyun farklı şekil ve boyutlarda karolara sahiptir. Farklı boyutlardaki karoları kendi aralarında birleştirmek mümkündür, ana şey üzerlerinde aynı hayvanların temsil edildiği. Tüm oyun alanını temizlemek ve 40 hayvanı esaretten kurtarmak için aynı hayvanlara sahip fayansları bulun. İpuçlarını kullanabilir ve oyun alanındaki karoları karıştırabilirsiniz.

1010 Hayvan Tetris Oyunu Oyna 1010 Hayvan Tetris

Sol tarafta rastgele gelen tetris şekillerini panoya istediğiniz gibi yerleştirerek yatay veya dikey sırayı tamamlayıp patlatmalısınız.

Mahjong Karanlık Boyut Oyunu Oyna Mahjong Karanlık Boyut

Mahjong Karanlık Boyut Oyunu Oyna

Jöleleri Bağla Oyunu Oyna Jöleleri Bağla

Aynı renkteki jöleleri panoda hiç boş yer kalmayacak şekilde birbirlerine bağlamalısınız.

Solitaire Satranç Oyunu Oyna Solitaire Satranç

Solitaire Satranç, belli belirsiz satranca dayalı bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur, ancak oynamak için büyük usta olmanıza gerek yok. Kurallar basittir - taşlarınızı satrançta olduğu gibi hareket ettirin, her turda zorunlu olarak bir taşı yiyin. Amaç, tahtadaki tüm parçaları tek bir ayakta bırakarak yakalamaktır. Satranç kurallarını bilmek gerekli değildir - oyunun yerleşik bir öğreticisi ve hamleler için bir hile sayfası vardır. Herhangi bir parçayı fareyle (veya mobilde parmağınızla) alın ve hareket ettirin Tüm parçalar kendi satranç hareket modellerini takip eder Sadece bir tane bırakarak tahtadaki tüm taşları yakalayın (herhangi bir iş yapar) Sıkışırsanız bir ipucu alın

Connect4 Oyunu Oyna Connect4

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayacağınız oyunda kendi pullarınızı yatay, dikey veya çaprazlama olarak 4 tanesini yanyana getirmelisiniz.

Canavarlar Üçlü Mahjong Oyunu Oyna Canavarlar Üçlü Mahjong

Canavarlar Üçlü Mahjong Oyunu Oyna

Satranç Taşları Oyunu Oyna Satranç Taşları

Satranç taşlarını üzerlerinde gezdirerek tahtadaki tüm kareleri renklendirin. Satranç oyununda olduğu gibi satranç taşları. Tamamlanacak 70 seviye! Dokunarak veya farenin sol tuşuyla aşağıyı kullanarak satranç taşlarını kaydırın.

Kampçı Mahjong Oyunu Oyna Kampçı Mahjong

İsviçre çakısı, pusula, çadır, termos, el feneri, harita, dürbün, çekiç vb. gibi kamp malzemelerinin çiftini bulmalısınız.

Soğuk İçecekler Hafıza Oyunu Oyna Soğuk İçecekler Hafıza

Soğuk İçecekler Hafıza Oyunu Oyna

Yapışkan Altıgen Bulmaca Oyunu Oyna Yapışkan Altıgen Bulmaca

Aklınıza meydan okumak ve heyecan verici seviyeleri keşfetmek için yeni ve ilgi çekici bir beyin jimnastiği oyunu mu arıyorsunuz? Alanınızın rahatlığında rahatlatıcı bir altıgen bulmaca oynamayı seviyor musunuz? En zor şekil eşleştirme oyunlarından birini oynayarak arkanıza yaslanıp gevşeme zamanı. Mevcut eşleştirme bulmaca oyunundan bıktınız mı? Bu şekil eşleştirme oyunu benzersizdir ve aradığınız yeniliği sağlar. Karo eşleştirme becerilerinizi geliştirmenize ve boş zamanınızı en eğlenceli hale getirmenize yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey bulmaca düzenini anlamak ve hexa bloğunu tahtada doğru yere sürükleyip bırakmak. Bloğu düşürmeden önce olası tüm hamleleri düşünün.

Şeker Mahjong Oyunu Oyna Şeker Mahjong

Şeker Mahjong Oyunu Oyna

Hayvan Eşleme Oyunu Oyna Hayvan Eşleme

Hayvan Eşleme Oyunu Oyna

Neon 2048 Oyunu Oyna Neon 2048

Pano üstündeki sayıları sağa, sola, yukarı veya aşağıya sürükleyerek kendileri ile aynı sayıları toplayıp 2048'i elde etmelisiniz.

Okul Kamp Gezisi Oyunu Oyna Okul Kamp Gezisi

Bir kamp okul gezisinde en sevdiğiniz prenseslere katılın. Çadır seçmelerine, kamp ateşi yakmalarına veya masa oyunu oynamalarına yardım etmeniz gerekecek. Ondan sonra kızlarla giydirme oyunu oynayın.

Böceği Bul Oyunu Oyna Böceği Bul

Sağ üstte gösterilen böcekleri, pano üzerinde en kısa sürede bulmalısınız.

Nakliyat Mahjong Oyunu Oyna Nakliyat Mahjong

Nakliyat Mahjong Oyunu Oyna

Işıltılı Taşlar Oyunu Oyna Işıltılı Taşlar

Değerleri taşları birbirlerine bağlayarak patlatmalısınız.

Hayvan Kartları Eşle Oyunu Oyna Hayvan Kartları Eşle

Hayvan Kartları Eşle Oyunu Oyna

Küp Doldurma Oyunu Oyna Küp Doldurma

Küp Doldurma Oyunu Oyna

Klotski - Blok Kaydırma Oyunu Oyna Klotski - Blok Kaydırma

Pano üstündeki blokları kaydırarak, belirli olan bloğu çıkışa ulaştırmalısınız.

Meyve Blokları Bulmaca Oyunu Oyna Meyve Blokları Bulmaca

Blokları ortadan kaldırmak için 2 veya 2'den fazla benzer meyve bloğuna tıklayın. Bir seviyeyi tamamlamak için tahtadaki tüm blokları ortadan kaldırmanız gerekir. Blokları ortadan kaldırırken akıllı olun çünkü her blok en az bir özdeş komşuya ihtiyaç duyar! Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Balık Mahjong Oyunu Oyna Balık Mahjong

Balık Mahjong Oyunu Oyna

Tic Tac Toe Gezegenler Oyunu Oyna Tic Tac Toe Gezegenler

Tic Tac Toe Gezegenler Oyunu Oyna

Tatlı Mahjong Oyunu Oyna Tatlı Mahjong

Tatlı Mahjong Oyunu Oyna

Reklam
Meyveleri Eşle Html5
Meyveleri Eşle Html5
Gayrimenkul Kralı (Monopoly)
Gayrimenkul Kralı (Monopoly)
Satranç Taşları
Satranç Taşları
Pandajong Soliter
Pandajong Soliter
Altıgen Dörtlü Eşleştirme
Altıgen Dörtlü Eşleştirme
Dilimlenmiş Meyveler
Dilimlenmiş Meyveler
1000 Bölümlü Nonogram
1000 Bölümlü Nonogram
Mahjong Hayvanları
Mahjong Hayvanları

Ücretsiz Çevrimiçi Pano Oyunları

Kareli Pano gibi alt kategorileri de içeren en iyi pano oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin pano oyununu oyna! Lezzetli Bağlantılar, Hazine Adası, Mahjong Jong, Acıbadem Kurabiyeleri ve Mahjong Bağlantı gibi en çok oynanan pano oyunlarını oynayabilirsiniz.
Pano Oyunları kategorisindeki yüzlerce pano oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.