Park Etme Oyunları

Şehir Tır Şoförü Oyunu Oyna Şehir Tır Şoförü

Bu sefer Şehir Tır Şoförü oyunu ile büyük bir şehrin içinde tır ve kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon ve tır simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır. Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun. Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın! 1 Oyunculu Oyun Modu: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" El freni: "SPACE" Kamera modu Anahtarı: "C" Römorku Bağla/Çıkar: "T" 2 Kişilik Oyun Modu: 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" El freni: "SPACE" Kamera modu anahtarı: "C" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" El freni: "J" Kamera modu anahtarı: "B"

Avrupa Nakliye Tırı Oyunu Oyna Avrupa Nakliye Tırı

Avrupa Nakliye Tırı Oyunu Oyna

3D Uçak Park Etme Oyunu Oyna 3D Uçak Park Etme

İniş yapan yolcu uçaklarını park etmelisiniz.

Tır Sürme Oyunu Oyna Tır Sürme

Artık profesyonel bir tır şoförü için bazı acil askeri nakliye görevlerimiz var. Bir tır sürebilmenizi ve on seviyenin tamamını istikrarlı ve güvenli bir şekilde tamamlamanızı öneririz. Sınırlı bir süre içinde, dağ yollarında sürmeniz gerekir. Sakin olun ve hızlı sürün! Sürmek için WASD veya D-pad, Fren yapmak için boşluk

Köy Otobüsü Oyunu Oyna Köy Otobüsü

İlçe garajından veya yoldaki duraklardan yolcuları toplayıp gidecekleri yere ulaştırmalısınız.

Gerçek Araba Park Etme 2020 Oyunu Oyna Gerçek Araba Park Etme 2020

Gerçek Araba Park Etme 2020 Oyunu Oyna

Pro Araba Park Etme Oyunu Oyna Pro Araba Park Etme

Pro Araba Park Etme kesinlikle şimdiye kadar oynadığım en zor 3 boyutlu araba akrobasi sürüş simülasyon oyunu. Üç vites ile, arabayı hedefe kadar sürmeniz ve her seviyede platformdan herhangi bir çarpma veya düşme olmadan park etmeniz gerekir. Hızlanmadan önce tüm engellerin kurallarını doğrulamaya çalışın! WASD - hareket, Boşluk - fren, Yukarı ve Aşağı ok - dişli

Askeri Kargo Taşıma Oyunu Oyna Askeri Kargo Taşıma

Askeri Kargo Taşıma, bir askeri kamyonu sürmek ve piyadeleri bir 3D oyun motoru altında taşımak için bir şans sağlar. Taşıma görevlerini yerine getirirken sivri park alanına zamanında gitmeniz sizin için yönetilir. İyi şanslar ve yirmi seviyeyi tamamlamak için üç katın altına çarpın! Ok tuşları - hareket, Aşağı ok veya Boşluk - fren, R - vites değiştirme

Arabayı Park Et Oyunu Oyna Arabayı Park Et

Arabanın ilerleyeceği yolu çizerek park yerine ulaştırmalısınız.

Ambulans Simülatörü 2018 Oyunu Oyna Ambulans Simülatörü 2018

Tüm yeni ambulans kurtarma sürüş oyunu masum ve yaralı kurtarmak ister misin? Bir kaza hastaneye hasta nakil almak isteyenler kaydedin. Ambulans sirenleri ses ve bu kurtarma oyun, en iyi ambulans şoförü olmak.Hiçbir şey bir insanın hayatını kurtaracak kadar uyarıcı. Hızlı sürücü! Hastalara yardımcı ve bir doktor görmek gerek, 2018 simülatörü 3D oyun sürüş bu ambulansta acil tıbbi bakım gerekir.

Şehir Taksi Simülatörü Oyunu Oyna Şehir Taksi Simülatörü

Şehir Taksi Simülatörü aslında basit bir araba park etme oyunudur. Sizin gibi profesyonel bir taksi şoförünün yolcuları her seviyede hedeflerine götürmesi için yönetilir. Binaları veya green arrow'un uzak yollarını çarpmanız yasaktır. İyi şanslar ve iyi eğlenceler! Ok tuşları - hareket, Boşluk - fren

Belediye Otobüsü Oyunu Oyna Belediye Otobüsü

Halk otobüsünüz ile süre dolmadan önce yolcuları duraklardan alıp varış noktasındaki durakta indirmelisiniz.

Çöp Kamyonu Simülatörü Oyunu Oyna Çöp Kamyonu Simülatörü

Kamyonunuzla ok işaretini takip ederek gösterilen yerlerdeki çöp konteynerlerini toplamalısınız.

Ambulansla Kurtarma Oyunu Oyna Ambulansla Kurtarma

Ambulansla Kurtarma Oyunu Oyna

Ambulans Simülatörü Oyunu Oyna Ambulans Simülatörü

Ambulans şoförü olan ve insan hayatını kurtarmak için ambulans Simülatörü 3D bir oyundur. Göreviniz kaza yeri yardım ekibi için, hasta almak ve onları hastaneye götürmek, sokaklarda kendinize rehber için mini bir harita var. Zor durumlarda yere bir helikopter sürücü. İşini yap ve insanların hayatlarını kurtarmak.

Klasik Cip Park Etme Oyunu Oyna Klasik Cip Park Etme

Klasik Cip Park Etme Oyunu Oyna

Klasik Araba Park Etme Oyunu Oyna Klasik Araba Park Etme

Klasik Araba Park Etme Oyunu Oyna

Belediye Çöp Kamyonu Oyunu Oyna Belediye Çöp Kamyonu

Belediye temizlik görevlilerinin çilelerine ortak olun! . . Kesinlikle hiç bir araca çarpmadan, kamyonu devirmeden ve gerektiğinde koca kamyonu daracık yerlere sokup, çöp konteynerlerini topladıktan sonra geri dönüşüm alanına taşımalısınız. WASD : Hareket

Jessie ve Noelle'in Gerçek Makyajı Oyunu Oyna Jessie ve Noelle'in Gerçek Makyajı

Eğlenceli gerçek makyaj maceralarında Jessie ve Noelle'e katılın! İlk önce bazı sağlıklı tedaviler uygulamanız ve cildini temizlemeniz gerekecek. Parkta yürüyüşe çıkmayı planlıyorlar, bu yüzden mükemmel kıyafeti elde etmek için kızlarla makyaj yapın ve oyun giyin. Stillerini makyajlarıyla eşleştirebilir ve muhteşem görünebilirler mi?

Araba Taşıyıcı Gemi Simülatörü Oyunu Oyna Araba Taşıyıcı Gemi Simülatörü

Hiç büyük feribot taşıyan bir kargo kaptanı olmak rüya mı? Japonya, denizde yelken, taze tuzlu havayı hissedin araba teslim... daha Sonra 3D yeni uygulaması - Araba Taşıyıcı Gemi Simülatörü gibi olmalısın!

Petrol Tankeri Simülatör Oyunu Oyna Petrol Tankeri Simülatör

Yakıt tankerini, ok işaretlerini takip ederek petrol rafinerisine ulaştırmalısınız.

Sürücüsüz Park Etme Oyunu Oyna Sürücüsüz Park Etme

Boş park yerine doğru bir yol çizerek aracın otomatik patk etmesini sağlamalısınız.

Modern Araba Park Etme Oyunu Oyna Modern Araba Park Etme

Modern Araba Park Etme Oyunu Oyna

Uçur Bunu Oyunu Oyna Uçur Bunu

İç hava trafik kontrolörünüze meydan okuyacak, bağımlılık yapan bir patlayıcı uçak eylemi oyunudur. Uçuş yollarını çizerek ve giderek zorlaşan aksiyon-bulmacalarda çarpışmalardan kaçınarak yolcuları güvenli bir şekilde varış noktalarına getirmek için zamana karşı bir yarışta oyuncuları gökyüzüne çıkarır. Hava trafiğinde ustalaşmak hiç bu kadar iyi görünmemişti ve bu kadar eğlenceli olmamıştı. Küçük havayolunuz uzak noktalara erişimini genişletirken, havalimanınızı yükseltin ve filonuz için yeni uçaklar satın alın. • Güzel bir 3B dünyada uçakları kontrol edin • Herkes için basit ve sezgisel oyun • Yolcuları taşıyın, jeton kazanın ve yeni uçakların kilidini açın • Benzersiz temalara sahip egzotik adalarda ilerleme • Besteci Mikkel Gemzè'den muhteşem film müziği • Size BU Davranışı getiren Ödüllü ekipten! Bir yol oluşturmak için düzlemlere basın ve sürükleyin.

Yarış Simülatörü Oyunu Oyna Yarış Simülatörü

Şehirde bir spor araba sürmeyi ve bedava araba sürmeyi hiç düşündünüz mü? İşte buradasın. Yeni şehirleri keşfedin ve görevleri tamamlayın. Trafik veya diğer rakip araçlarla yarış nedeniyle fren yapmaya gerek yok, böylece bu açık dünya şehrinin asfaltını yakabilirsiniz! WASD veya sürmek için dokunun.

Arabanı Park Et Oyunu Oyna Arabanı Park Et

Bu güzel park etme oyununda yeteneklerinizi gösterin! Boş bir park yeri var, şimdi size güvenle içine arabanıza gidin kalmış. Hızlı olun ve kazaları önlemek - eğer arabanızla kaza yaparsanız oyun biter.

Taksi Simülatörü Oyunu Oyna Taksi Simülatörü

Şehirden veya şehir dışından alacağınız yolcuları süre bitmeden önce gidecekleri yere ulaştırmalısınız. Yolcuları indireceğiniz park yerine doğru yönde park etmelisiniz.

Hayvan Taşıma Simülatörü Oyunu Oyna Hayvan Taşıma Simülatörü

Hayvanları hayvanat bahçesinden alıp teslimat noktasına götürmelisiniz. Tırı park ettikten sonra sıradaki hayvanı sürüp römorka bindirin. Uzun ve geniş olan aracınız ile özellikle köşeleri dönerken geniş almalısınız.

Otopark Doktoru 4 Oyunu Oyna Otopark Doktoru 4

Aracınız ile yıldızları toplayıp boş park yerine park etmelisiniz.

Üç Tekerli Çekçek Oyunu Oyna Üç Tekerli Çekçek

Üç tekerli çekçek taksiniz ile şehir içinde veya dışında belediye memurlarını belediye binasına, diğer yolcuları ise istedikleri yere ulaştırmalısınız.

Yılbaşı Araba Park Etme Oyunu Oyna Yılbaşı Araba Park Etme

Yılbaşı Araba Park Etme Oyunu Oyna

İmkansız Parkurda Tır Sürüşü Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Tır Sürüşü

Gökyüzünde konteynerlerden oluşan imkansız parkurda tırınızı güvenli bir şekilde bitiş noktasına ulaştırıp park etmelisiniz.

Avrupa Tren Simülatörü Oyunu Oyna Avrupa Tren Simülatörü

Avrupa Tren Simülatörü Oyunu Oyna

Gelişmiş Araba Park Etme Oyunu Oyna Gelişmiş Araba Park Etme

WASD tuşları ile arabayı kontrol ederken fare ile kamera açısını değiştirip aracınızın istediğiniz tarafından bakarak park etmelisiniz.

Kuşbakışı Taksi Oyunu Oyna Kuşbakışı Taksi

Kuşbakışı Taksi, bir taksiyi kontrol ettiğiniz ve yolcuları gidecekleri yere götürdüğünüz eğlenceli bir sürüş simülasyon oyunudur. Sen dünyanın en çılgın sürücüsüsün! En çılgın trafikte sür, ama trafiğe dikkat et, biraz şaşırmışlar İyi haber şu ki, bir kuyruklu yıldız kadar hızlıysanız daha fazla para kazanırsınız. Arabayı kontrol etmek için WASD veya yön tuşları

Otopark Yolu Çizme 2 Oyunu Oyna Otopark Yolu Çizme 2

Engelleri aşacak şekilde rota çizerek arabayı, park yerine ulaştırmalısınız.

Tabakhane Otobüsü Oyunu Oyna Tabakhane Otobüsü

Yolcu otobüsünüzle duraklarda durmadan rakip otobüsten önce bitişe ulaşmalısınız.

Dönen Otopark Oyunu Oyna Dönen Otopark

Kendi işini açmanın zamanı geldi, ama yeterli para yok mu? Bir park görevlisi olarak biraz çalışmanız gerekiyor, ama dikkatli olun! Bu çok dikkatli ve dikkatli yapılmalıdır, çünkü bu otoparklarda birçok engel ve tehlike var! Tüm arabaları kırmadan park edebilir misin? Arabayı boş bir yere park etmek için fare tıklaması veya dokunmatik ekran

Jip Park Etme - Havaalanı Oyunu Oyna Jip Park Etme - Havaalanı

Arazi aracınızı hiçbir yere çarpmadan mavi işaretleri takip ederek gösterilen park yerine park etmelisiniz.

İstanbul Otopark Oyunu Oyna İstanbul Otopark

Otoparkta rastgele konumlardaki araçları sırayla çıkartmalısınız.

Karda Park Yeri Oyunu Oyna Karda Park Yeri

Karla kaplı bölgede aracınız için yol çizip elmasları da toplayarak park yerine ulaşmalısınız.

Süslü Yolcu Otobüsü Oyunu Oyna Süslü Yolcu Otobüsü

Şehir dışındaki duraklardan yolcuları toplayıp gidecekleri yere ulaştırmalısınız. Yoldaki trafik işaretleri benzinliğe yönlendirirse benzin almanı gerekir.

Otobüs Şoförlüğü Oyunu Oyna Otobüs Şoförlüğü

Farklı senaryolar arasında gerçekçi bir şekilde otobüs kullanmayı öğrenebileceğiniz bir oyundur! İnsanları bir şehirden diğerine götürün, onlara muhteşem yerler ve manzaralar gösterin.

Sür ve Park Et Oyunu Oyna Sür ve Park Et

Geniş bir park yeri arayarak düz yolda ilerleyerek bulduğunuz anda aracı park edin! Fareye basılı tutarak ve tam zamanında bırakarak park etmelisiniz.

Park Etme Ustası Oyunu Oyna Park Etme Ustası

Çizeceğiniz rota ile arabayı park yerine ulaştırmalısınız.

3B Otobüs Park Etme Oyunu Oyna 3B Otobüs Park Etme

Engeller arasında bir otobüs sürmek ve onlara çarpmadan park yerine ulaşmak için bir park ustası olmak zorunda. Profesyonetl bir sürücü olduğunu düşünüyor musun? Kendinizi kanıtlamak ve bu harika park oyunu tüm düzeyleri geçmek.

Avrupa Hızlı Treni Oyunu Oyna Avrupa Hızlı Treni

Kontrolünüzdeki tren ile yolcuları alıp sonraki istasyona götürmelisiniz. Tren yolu üstündeki bariyerler kapalı ise treni durdurup açılmasını beklemelisiniz.

Araba Yıkama ve Benzin İstasyonu Simülatörü Oyunu Oyna Araba Yıkama ve Benzin İstasyonu Simülatörü

Araba Yıkama ve Benzin İstasyonu Simülatörü Oyunu Oyna

Gerçekçi Araba Park Etme Oyunu Oyna Gerçekçi Araba Park Etme

Arabanızı küçük otoparktaki boş park yerine park etmelisiniz. Aynı bölümü gündüz ve gece modunda oynayabilirsiniz. Ekranı sağ üstünden ibre ve düğme ile kamera açısını değiştirebilirsiniz.

Polis Arabası Parkuru Oyunu Oyna Polis Arabası Parkuru

Polis arabasını hiçbir yere çarpmadan mümkün olduğu kadar dikkatli kullanarak tüm parkuru geçip park yerine ulaştırmalısınız.

Reklam
Super Iate Estacionamento
Super Iate Estacionamento
Taxista
Taxista
Grand Theft Blockworld
Grand Theft Blockworld
Truck Driver Simulator
Truck Driver Simulator
Park The Beetle
Park The Beetle
Tuk Tuk Auto Rickshaw 2020
Tuk Tuk Auto Rickshaw 2020
School Bus Simulation Master
School Bus Simulation Master
City Taxi Driver Sim
City Taxi Driver Sim

Ücretsiz Çevrimiçi Park Etme Oyunları

3D Park Etme, 3D Araba Park Etme ve 3D Otobüs Park Etme gibi alt kategorileri de içeren en iyi park etme oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin park etme oyununu oyna! Yılbaşı Araba Park Etme, Otopark Yolu Çizme 2, Klasik Araba Park Etme ve Jip Park Etme - Havaalanı gibi en çok oynanan park etme oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Etme ve Park kategorilerine bakabilirsiniz.
Park Etme Oyunları kategorisindeki yüzlerce park etme oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Ambulans Park Etme, İtfaiye Park Etme, Tır Park Etme, Araba Park Etme, Kamyon Park Etme, Tren Park Etme, Otobüs Park Etme, Taksi Park Etme

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.