Parkur Oyunları

3D En Hızlı Araba Oyunu Oyna 3D En Hızlı Araba

Etkinlik temelli oyunda mor veya yeşil alanlara ulaşıp yanlama veya parkur görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca serbest sürüş yapabilir ve şehrin bazı bölgelerinde yer alan hızlı geçiş bölümlerinden üstünde yazdığı hızla geçebilirseniz ekstra para kazanabilirsiniz.

Puanlı Giydirme Oyunu Oyna Puanlı Giydirme

Puanlı Giydirme Parkurunda artık kendi tarzınızı veya kıyafetlerinizi seçmeyeceksiniz! . . Bu oyunda, önceden belirlenmiş kıyafetleri sonunda eşleştirmek için giydirmeniz gerekiyor. Eşleştirme ne kadar iyi olursa, kazanmak o kadar kolay olur. Bu yüzden giyinirken veya toplarken dikkatli olmalısınız. Bu oyunu seveceğinizi söyleyebilirim! Şimdi deneyin! Tadını çıkar! Hareket etmek için kaydırın

Şemsiyeli Yarış Oyunu Oyna Şemsiyeli Yarış

Bu eğlenceli deneyime katılın! Şemsiyenizi öne doğru yönlendirmek ve daha fazla hız için rüzgarı yakalamak için basılı tutun! Atlamak ve daha yükseğe çıkmak için serbest bırakın! Çevreyi kendi yararınıza kullanın! Yörüngenizi eğimlerle hizalayarak momentumunuzu oluşturun. Rakiplerinizi sollayın ve çizgilerini boyayın! Kaç para toplayabilirsin? Süper hız modunuzu tetiklemek için yeterli para toplayın! Kaydırmak için basılı tutun! Serbest Atlama!

Liman Motoru Oyunu Oyna Liman Motoru

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Tuzaklı Rota Oyunu Oyna Tuzaklı Rota

Görünür görünmez tüm tuzakları atlatmalısınız. Sürekli hareket halindeki kahramanı basılı tutarak yavaşlatabilirsiniz.

Gerçek İmkansız Parkur 2 Oyunu Oyna Gerçek İmkansız Parkur 2

Gerçek İmkansız Parkur 2 Oyunu Oyna

İki Top 3D Oyunu Oyna İki Top 3D

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda, küplerden oluşan bir rotada topunuzu, en uzak noktaya götürmeye çalışın. Topladığınız kristalleri kullanarak "Shop" üzerinden birkaç bonus satın alabilirsiniz.

Dev Koşusu 3B Oyunu Oyna Dev Koşusu 3B

Koşu ve dövüşün bir arada olduğu sıcak ve trend bir hiper günlük oyun Dev Koşusu 3B'yi deneyimleyin. Bitiş çizgisinde duran rakibi vurmak ve yenmek için yeterli gücü elde etmek için toplayabildiğiniz kadar aynı renkte eşya toplayın. Kazanan sır, koleksiyonunuz ne kadar fazlaysa kahraman boyutunuz da o kadar büyüyecek. Ne kadar büyük olabilirsin! Hareket etmek için kaydırın.

İmkansız Parkurda Kamyon Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Kamyon

İmkansız Parkurda Kamyon Oyunu Oyna

Subway Surfers - Kahire Oyunu Oyna Subway Surfers - Kahire

Metro sörfçüleri Mısır'a gitti. Ama denizde yüzüp güneşlenmeyecekler. Çocuklar yerel metroyu fethetmek için bu ülkenin başkentine gitmeyi tercih ettiler. Maceracılar zaten Kahire'nin metrosuna indiler ve orada büyüleyici bir macera düzenlemeye tamamen hazırlar.

Gökyüzü Motorcuları Oyunu Oyna Gökyüzü Motorcuları

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro 2. Oyuncu WASD : Hareket Sol Shift : Nitro

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Sayma Ustası Çatışma Oyunu Oyna Sayma Ustası Çatışma

Zayıf bir ekiple güçlü bir düşmanı nasıl yenersiniz? Sayma Ustası Çatışma oyunu, sadece toplama değil, aynı zamanda 3 boyutlu çöp adam modelleri ve engellerle dolu bir atari oyunudur. Her seviyede son patronu yenmek için avantaj sayısını kullanmanız gerekir. Kazanmak için artan eşyalara eklemeye çalışın! Oynamak için kaydırın.

İki Top 3D 2 Oyunu Oyna İki Top 3D 2

Topunuzu küp platformda sürerek olabildiğince mesafe katetmelisiniz. Zırh, mıknatıs ve çifte sayaç özelliklerini 'Shop' bölümünden alabilirsiniz. A/D veya Yön tuşları : Hareket 1 : Zırh 2 : Mıknatıs 3 : Çifte sayaç

Kırmızı Işık Yeşil Işık Oyunu Oyna Kırmızı Işık Yeşil Işık

Kırmızı Işık Yeşil Işık ücretsiz klasik bir çevrimiçi oyundur. Üç saniyelik geri sayımdan sonra, tüm insanlar tekrar koşamaz veya hareket edemez, aksi takdirde kuralları ihlal eder ve başlangıç noktasına dönersiniz. Oyun çok heyecan verici. Her seviyede sizi bekleyen birçok engel var. Onlardan kaçınmak için dikkatli olmalısınız. Ve kullanım için kilidi açılabilen birçok görünüm var! Her zaman ve her yerde tehlikeye dikkat edin. İlk üçe başarıyla girebilir misin? Oynamak için fare veya dokunun.

Hileli Parkur 2 Oyunu Oyna Hileli Parkur 2

Öğeleri vurmak için kırmızı hedeflere nişan almanız gerekir. Yeşil bir hedefle karşılaşırsanız, başarıyla geçebileceğiniz anlamına gelir. Rakibinizin başka bir yolda koştuğunu ve sizi durdurabileceğini unutmayın. Dikkatli olmalısın. Tamam, oyun zamanına başla! İyi oyunlar! Kontrol etmek için kaydırın

Subway Surfers Dünya Turu - Mumbai Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Mumbai

Metro sörfçüleri Hindistan'da ve bu ülkenin en büyük şehirlerinden birini ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Bu, metroda maceraperestlerin çoktan aşağıya indiği Mumbai'den bahsediyoruz. Duvarlardaki grafiti yüzünden onları adalete teslim etmeye çalışan polis memurundan kaçmaya devam eden çocuklara katıl.

Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg

Rusya'nın en güzel şehirlerinden biri St. Petersburg'dur ve elbette demiryolu raylarından koşup arabalara atlamak için amatörden uzak kalamazdık, yani şimdi Metrodan bahsediyoruz, ana karakterini hatırlıyor musunuz? Evet, bu sefer çocuk burada koşacak ve biz ona yardım edeceğiz!

Subway Surfers Dünya Turu - Londra Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Londra

Tanıdık sevgilimiz, demiryolları ve vagonlarla koşarak birkaç kez Avrupa'nın büyük başkentlerinden birine gitmiştir, ancak Londra'ya olan sevgisi her şeyden önce olmuştur ve yine macera dolu heyecan verici bir yolculuğa çıkmıştır. Bu arada, tanıdık polis memurunun ve sadık köpeğinin hala nasıl koşulacağını hatırlamasını umuyor!

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna Uçan Araba 3

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna

Gözleme Kulesi Oyunu Oyna Gözleme Kulesi

Lezzetli gözleme ve krep sever misin? Kreplerin üzerine çilek, muz, yaban mersini gibi lezzetli meyveler ekleyebilirsiniz! Kreplerinizi mümkün olduğunca yükseğe koymaya çalışın! Ardından krepleri misafirlerinize verin! Yoldaki tuzaklara ve oburlara dikkat edin! Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco

Tren istasyonunun raylarından bir polis memurunun peşinden koşmaktan uzaklaşmayı seven tanıdık bir ekip, bugün San Francisco'daki Amerikan şehrini ziyaret etti. Huzursuz karakterler tekrar raylarda koşacak ve yolda onları bekleyen çeşitli engellerin üstesinden gelecekler. Onlarla birlikte heyecan verici bir maceraya başlayın.

Polis Arabası İmkansız Parkurda Oyunu Oyna Polis Arabası İmkansız Parkurda

Araba sürüşü hakkında bir yarışma düzenliyoruz. On seviyenin tamamında bitiş alanına ulaşmak için polis arabalarını kullanma şansınız var. Engeller aracınızı çarpmak yerine sadece sizi yavaşlatacaktır. Ancak yine de hızı gerçek zamanlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor, yoksa platform pistinden çıkmak çok kolay! Sürmek için WASD veya D-pad

2D Çöp Adam Parkur Oyunu Oyna 2D Çöp Adam Parkur

Çöp Adamı platformlarda ve parkurda koşturun. Havalı olun, artistik hareketler yapın. Hızlı koşun. Heyecan verici bir dünya ve en havalı hareketler için devasa bir alan. İlginç animasyon ve farklı çöp adamlar. Bu meydan okumaya katılın, tüm arkadaşlarınızdan daha fazla seviye geçin! Hareket etmek için A/D'ye basın. Atlamak için W'ye basın.

Uçan Araba Oyunu Oyna Uçan Araba

Uçan Araba Oyunu Oyna

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

3D Top Yuvarlama Oyunu Oyna 3D Top Yuvarlama

Gökyüzü parkurunda kristal toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Hızlanma rampalarını kaçırmamaya çalışın! . . , Kazandığınız puanlarla, basketbol topu, plaj topu, futbol topu, tenis topu gibi değişik toplar alabilirsiniz.

Patlamış Mısır Yarışı Oyunu Oyna Patlamış Mısır Yarışı

Patlamış Mısır Yarışı, patlamış mısır hakkında harika ve ilginç bir 3D yarış oyunudur, bu oyunda mısırı patlamış mısır haline getirmenin sevincini hissedebilirsiniz! Öncelikle koçanın üzerindeki çıplak mısırın tüm çekirdekleri toplamasına yardım etmelisiniz. Yolda, onlara dokunursa mısırları anında patlamış mısıra dönüştürecek bazı makineler göreceksiniz! O halde hadi bu eğlenceli oyunu oynayalım. Öyleyse bu eğlenceli oyunu oynayalım ve kaç seviyeyi tamamlayabileceğinizi görelim! İyi oyunlar! Hareket etmek için kaydırın

Subway Surfers Dünya Turu - Marakeş Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Marakeş

Metro sörfçüleri güzel Marakeş'i ziyaret ettiler. Şehirde bulunan tüm ilginç yerlerin çeşitliliğinden çocuklar metroyu seçtiler. Burada da katılacağınız yeni heyecan verici maceralarının yapılacağı yer burası. Adamların polisten kaçmasına yardım et, daha fazla para topla ve eğlen.

Subway Surfers Dünya Turu - Havana Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Havana

Kahramanımız zaten Havana'da alışılmadık bir şeyin onu beklediğini düşünüyordu, ama adam demiryolu hattının yoluna girer girmez peşinden koşmaya başladı. İstasyonun güvenliği köpeklerle birlikte çocuğu kovalamak için koştu ve eğer ona yardım edilmezse, dünya turu burada bitecek.

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

Subway Surfers Dünya Turu - Houston Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Houston

Tren yollarında sıra dışı sörf yapan bir maceraperest ekibi bugün Houston'a gidiyor. Bu şehir, bir sonraki aşırı eğlencelerinin bir sonraki mekanı haline geldi. Çocuklar seni takımlarının bir parçası olmaya davet ediyorlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Singapur Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Singapur

Dünya turunun bir parçası olarak, metro sörfçüleri Singapur'u fethetmek için yola çıkıyorlar. Bu inanılmaz şehirde pek çok ilginç yer olmasına rağmen, çocuklar bir sonraki heyecan verici macerayı düzenleyecekleri metroya doğru yola çıkıyorlar ve kolluk kuvvetinden rayların üzerinden kaçıyorlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Atlanta Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Atlanta

Atlanta'da bir metro sörfçüsü. Bu harika Amerikan kasabasında dikkat edilmesi gereken ilginç yerler var, ancak çocuklar her zamanki gibi yerel istasyonda zaten sizi bekleyen bir yer seçimlerini durdurdular. Metro sörfçülerinin bir sonraki heyecan verici macerasına katıl ve polisten kaçmalarına yardım et.

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Koşucu Kapışması Oyunu Oyna Koşucu Kapışması

Koşucu Kapışması oyununda farklı yarış alanlarında eğlenceli ve renkli yarışlar sizi bekliyor. Oyunun amacı her yarışta elenmeden ilerlemek. Tabii bu göründüğü kadar kolay değil; çünkü birçok engel, tuzak ve rakip var. Koşuculara Meydan Oku oyununu 1 Oyunculu çevrimiçi / bot rakiplerine veya 2 Oyuncu modunda arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Oyun başarımları ile elde ettiğiniz jetonlarla yeni görünümlerin ve karakterlerin kilidini açabilirsiniz. OYUN KONTROLLERİ: Tek oynuyorsanız: Taşı: W,A,S,D veya OK TUŞLARI Zıpla: UZAY İki oyuncu oynuyorsanız: 1. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Zıpla: G 2. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Zıpla: L Yarışlar başlasın!

Subway Surfers Dünya Turu - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Bali

Bugün, yeraltı istasyonundaki aksiyon dolu maceraların hayranları hiçbir yere gitmiyorlar, doğrudan Bali'ye gidiyorlar. Ama çocuklar deniz dalgalarında değil, tren yollarında sörf yapmayı planlıyorlar. Metro sörfçüleri bu harika yerde bir dizi heyecan verici metro macerasına devam ediyor.

Çatıdaki Raylar Online Oyunu Oyna Çatıdaki Raylar Online

Çatıda parkur hayal edebiliyor musunuz? Bu kuşkusuz heyecan verici bir şey. Çatıdaki Raylar Online oyununda bu tehlikeli sporu deneme fırsatınız olacak. Direk uzunluğunu artırmak için platformdaki blokları toplarken dengenizi korumak için tahta bir direk kullanın. Platformda çok kar var. Vücudunuzu sabit tutmaya dikkat edin ve çatının kapsamını terk etmeyin. Hala çok sayıda mücevher toplama fırsatınız olduğunu belirtmekte fayda var. Sona varmak üzereyken birikiminize bağlıdır. Hazır mısın? Oynamak için fareyi sürükleyin.

Tek Sıra Parkur Oyunu Oyna Tek Sıra Parkur

Crowd Stack 3D, her yaş için ücretsiz olan bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Oyun, kapıları birlikte geçmek için daha fazla yoldaş kazanmaktır. Ayrıca mümkün olduğunca elmas toplamayı da unutmayın. Elmaslar çeşitli görünümlerin kilidini açmanıza yardımcı olacak! Şimdi bir deneyin! Başlamak için dokun

Subway Surfers - Barselona Oyunu Oyna Subway Surfers - Barselona

Çeşitli metro istasyonlarındaki macera hayranları bugün İspanya'ya gitti. Seçtikleri seçim, bir kez daha sinirlerini gıdıklamaya hazır oldukları ve kanun temsilcisinden kaçtıkları güzel Barselona şehrine düştü. Onları kovalamacadan kaçmalarına yardımcı olmak için heyecan severlere katılın.

Subway Surfers - Buenos Aires Oyunu Oyna Subway Surfers - Buenos Aires

Çocuk, grafiti yapmayı yasakladığı bir nesneyi boyamakla uğraşıyordu. İhlalden dolayı çocuğu yerel bir polis memuru yakaladı, her ne pahasına olursa olsun bir kabadayı yakalayıp ders vermeye başladı. Engeller arasında manevra yaparken çocuğa güvenli bölgeye eşlik etmeye çalışarak cezadan kaçınmasına yardım edin.

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Subway Surfers - Prag Oyunu Oyna Subway Surfers - Prag

Prag, herkesin doğanın güzelliğine ve mimarinin inanılmaz yaratımlarına hayran kalabileceği bir yerdir. Ancak, metro sörfçülerinin ilgisini çeken bu değildi. Maceracılar farklı şehirlerin metro duvarlarına grafiti çizmeyi severler ve Prag bir istisna değildir. Düzenin koruyucusu adamı cezalandırmayı planlıyor. Kovalamacadan kaçmasına yardım edecek misin?

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna Uçan Araba 2

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna

Kuş Parkuru Oyunu Oyna Kuş Parkuru

Sevimli kuşunuzla, çeşitli engellerle dolu parkuru aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Süper Jip Mega Rampa Oyunu Oyna Süper Jip Mega Rampa

Süper Jip Mega Rampa Oyunu Oyna

İmkansız Akrobasi Arabası Oyunu Oyna İmkansız Akrobasi Arabası

İmkansız Akrobasi Arabası Oyunu Oyna

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna Subway Surfers - Monaco

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna Uçan Araba 4

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna

Reklam
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Paris
Subway Surfers - Paris
Noob Flip
Noob Flip
Luz Roja Luz Verde
Luz Roja Luz Verde
Real Taxi Car Stunts 3D
Real Taxi Car Stunts 3D
Impossible Track Car Stunt
Impossible Track Car Stunt
Sirenas - Tail Rush
Sirenas - Tail Rush
Violent Race
Violent Race

Ücretsiz Çevrimiçi Parkur Oyunları

2 Kişilik Parkur, Tehlikeli Parkur ve Bir Kişilik Parkur gibi alt kategorileri de içeren en iyi parkur oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin parkur oyununu oyna! 3D En Hızlı Araba, Puanlı Giydirme, Liman Motoru, Uçan Araba 5 ve Gerçek İmkansız Parkur 2 gibi en çok oynanan parkur oyunlarını oynayabilirsiniz.
Parkur Oyunları kategorisindeki yüzlerce parkur oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

İmkansız Parkur, 1 Kişilik Parkur, 3D Parkur

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.