Parkur Oyunları

Meya Şehir Akrobasi Oyunu Oyna Meya Şehir Akrobasi

Arabanızla 15 bölümde kontrol noktalarını bulup ulaşmalısınız. Yön tuşları : Hareket F : Nitro L : Farları açma Boşluk : El freni C : Kamera değiştirme,

Batarya Koşusu Oyunu Oyna Batarya Koşusu

Piller hakkında bilgisi olan var mı? Şimdi size 3 boyutlu pil modellerinden ve elektrikli oyuncaklardan yapılmış bir koleksiyon atari oyunu öneriyoruz. Her seviye, son duvarı şarj etmek için mümkün olduğunca çok pil toplamanızı umuyor. Çoğunlukla, engel dişlilerine çarpmak doğrudan arızaya neden olur. Ancak bazı elektrikli oyuncaklar da koleksiyonlarınızı yolda harcar. Sakin ol ve eğlen! Hareket etmek için sola ve sağa kaydırın

Lav Çukuru Oyunu Oyna Lav Çukuru

Lav çukuru üstüne kurulmuş, üstünden geçtiğinizde düşen zeminlerin bulunduğu arenada mümkün olduğu kadar üst katta kalmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket Q : Zıplama 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket Boşluk : Zıplama

Patlamış Mısır Yarışı Oyunu Oyna Patlamış Mısır Yarışı

Patlamış Mısır Yarışı, patlamış mısır hakkında harika ve ilginç bir 3D yarış oyunudur, bu oyunda mısırı patlamış mısır haline getirmenin sevincini hissedebilirsiniz! Öncelikle koçanın üzerindeki çıplak mısırın tüm çekirdekleri toplamasına yardım etmelisiniz. Yolda, onlara dokunursa mısırları anında patlamış mısıra dönüştürecek bazı makineler göreceksiniz! O halde hadi bu eğlenceli oyunu oynayalım. Öyleyse bu eğlenceli oyunu oynayalım ve kaç seviyeyi tamamlayabileceğinizi görelim! İyi oyunlar! Hareket etmek için kaydırın

İmkansız Tır Simülatörü Oyunu Oyna İmkansız Tır Simülatörü

İmkansız Tır Simülatörü Oyunu Oyna

İmkansız Motor Parkuru Oyunu Oyna İmkansız Motor Parkuru

İmkansız Motor Parkuru Oyunu Oyna

Subway Surfers - Kahire Oyunu Oyna Subway Surfers - Kahire

Metro sörfçüleri Mısır'a gitti. Ama denizde yüzüp güneşlenmeyecekler. Çocuklar yerel metroyu fethetmek için bu ülkenin başkentine gitmeyi tercih ettiler. Maceracılar zaten Kahire'nin metrosuna indiler ve orada büyüleyici bir macera düzenlemeye tamamen hazırlar.

Tuzaklı Yolda ATV Yarışı Oyunu Oyna Tuzaklı Yolda ATV Yarışı

Çeşitli tuzakların ve engellerin bulunduğu dağ parkurunda dört çeker ATV motorunuzla engelleri aşarak bitişe ulaşmalısınız.

İmkansız Kargo Parkuru Oyunu Oyna İmkansız Kargo Parkuru

İmkansız Kargo Parkuru Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Bali

Bugün, yeraltı istasyonundaki aksiyon dolu maceraların hayranları hiçbir yere gitmiyorlar, doğrudan Bali'ye gidiyorlar. Ama çocuklar deniz dalgalarında değil, tren yollarında sörf yapmayı planlıyorlar. Metro sörfçüleri bu harika yerde bir dizi heyecan verici metro macerasına devam ediyor.

Süper Jip Mega Rampa Oyunu Oyna Süper Jip Mega Rampa

Süper Jip Mega Rampa Oyunu Oyna

İmkansız Ralli Parkur Oyunu Oyna İmkansız Ralli Parkur

İmkansız Ralli Parkur, eğlenceli bir araba akrobasi sürüş simülasyon oyunudur. 3 boutlu platform parkurları ile bitiş alanına gitmeniz ve hem Challenge hem de Time Trial modlarında bayrağı toplamanız gerekiyor. Garajdaki tüm seviyeler ve araçlarla eğlenmenize sevindim! WASD - hareket, F - fren

Cip İmkansız Parkurda Oyunu Oyna Cip İmkansız Parkurda

4x4 cipiniz ile zorlu gökyüzü parkurundaki engelleri aşarak bitişe ulaşmalısınız.

Motorla Mega Rampa Oyunu Oyna Motorla Mega Rampa

Motorla Mega Rampa Oyunu Oyna

Gökyüzü Pisti Ustası Oyunu Oyna Gökyüzü Pisti Ustası

Gökyüzü Pisti Ustası Oyunu Oyna

2 Kişilik Tekne Yarışı Oyunu Oyna 2 Kişilik Tekne Yarışı

Sürat Teknesi Yarışı oyunu ile harika bir yarış teknesi simülatörü oyunu oynamak üzeresiniz! Free Drive ve Racing olmak üzere iki oyun modu bir çok sürprizle sizleri bekliyor olacak. Rampalardan uçun veya ince rampaların üzerinden kayın ve arkadaşınıza becerilerini kullanarak teknenizi gösterin. Hem Yarış hem de Serbest Sürüş modunda 1 oyuncu modunda veya 2 oyuncu modunda oynuyorsunuz. Yarış tekneleri farklı özelliklerdedir ve yarışları birinci konumda bitirerek bunların kilidini açabilirsiniz. 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" NOS: "F" Yeniden Başlatma Konumu: "R" Geriye bakın: "T" Kamera Konumunu Değiştir: "C" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" NOS: "K" Kamera Değiştir: "P" Yeniden Başlatma Konumu: "O" Geriye bak: "L"

Güz Engel Yarışı Oyunu Oyna Güz Engel Yarışı

Merdiven basamaklarını inerek, çıkarak ve diğer engelleri aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla yeni kostüm alabilirsiniz.

Siber Yarışçı Kapışması Oyunu Oyna Siber Yarışçı Kapışması

Uzayda savaşlar ve yarışlarla dolu anlar yaşayacağınız Cyber ​​Racer Battles oyunu ile maceraya atılmaya hazır olun! Güzel yarış haritaları ve fon kariyer modu görevleri ile kendinizi eğlenceli anlar yaşamaya hazırlayın. Oyunu ister tek kişilik ister iki kişilik olarak oynayabilirsiniz. Oyunda üç oyun modu vardır. Bu modlar Yarış, Görevler ve Serbest Dolaşım'dır. Bu modlar arasında Yarış ve Serbest Dolaşım modlarını tek kişilik veya iki kişilik oyun modunda oynayabilirsiniz. Yarışları tek oyunculu modda oynarsanız eğer kazanırsanız yarışlardan jeton kazanırsınız ve bu jetonlarla yeni hoverlar satın alabilirsiniz. Yarış modunda altı harita bulacaksınız. Her haritanın ödülü artımlı olacaktır. Görev oyun modunda, her biri birbirinden renkli ve zorlu on iki savaş haritası olacak. Satın aldığınız her Hover için "MAĞAZA" menüsünden makineli tüfek, lazer silahı veya güdümlü füze gibi yeni silahlar satın alabilirsiniz. Özellikle görev oyun modunu oynamak istediğinizde kesinlikle bir silaha ihtiyacınız olacak ve oyunun başında bir makineli tüfek satın alabiliyorsunuz. Serbest modda, meteor görevleri veya havada asılı kalma savaşları için de silahlara ihtiyacınız olacak. Oyun garajındaki her Hover'ın farklı bir hızı, ivmesi, tutuşu ve kalkanı vardır. Görev modunda ve yarış modunda ilerlediğinizde yeni gezinmelere ihtiyacınız olacak. Garajdaki yeni uçuşları kontrol etmeyi unutmayın. 1. Oyuncu: Harekeet: "W,A,S,D" Füze: "F" Makineli tüfek/Lazer tabancası: "G" Aracı düzeltme: "R" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" Füze: "O" Makineli Tüfek/Lazer tabancası: "P" Aracı düzeltme: "L"

Fasulye Parkuru Oyunu Oyna Fasulye Parkuru

Zorlu engelleri ve tuzakları, biraz şans ile elenmeden geçmelisiniz.

Ajan Koşusu Oyunu Oyna Ajan Koşusu

Takım elbiseli ajan ile engelleri aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Sırt Roketiyle Atlama Oyunu Oyna Sırt Roketiyle Atlama

Sırt Roketiyle Atlama Oyunu Oyna

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna Subway Surfers - Monaco

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

Su Altı Bisikleti Macera Oyunu Oyna Su Altı Bisikleti Macera

Su Altı Bisikleti Macera Oyunu Oyna

Su Altı Bisikleti Oyunu Oyna Su Altı Bisikleti

Bisikletiniz ile su altında elmasları ve incileri toplayarak bitişe ulaşmalısınız. Sınırlı oksijeninizi oksijen tüplerini toplayarak tamamlayabilirsiniz.

Zorlu Parkurda Motor Yarışı Oyunu Oyna Zorlu Parkurda Motor Yarışı

Zorlu Parkurda Motor Yarışı Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda

Dünyayı dolaşıp macera arayan huzursuz metro sörfçüleri bugün kendilerini İzlanda'da buldular. Çocuklar yine doğrudan kandaki adrenalin seviyelerini maksimuma çıkarmaya alıştıkları metroya gidiyorlar. Katılın ve oyunun bu bölümünde maceracılara katılın ve takipten kurtulmanıza yardımcı olun.

İmkansız Parkurda Tır Sürüşü Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Tır Sürüşü

Gökyüzünde konteynerlerden oluşan imkansız parkurda tırınızı güvenli bir şekilde bitiş noktasına ulaştırıp park etmelisiniz.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Kargo Uçağındaki Motor Oyunu Oyna Kargo Uçağındaki Motor

Kargo uçağından indiğiniz zorlu parkurdaki engelleri aşarak diğer uçağa ulaşmalısınız.

ATV Zorlu Dağ Parkuru Oyunu Oyna ATV Zorlu Dağ Parkuru

ATV Zorlu Dağ Parkuru Oyunu Oyna

Sakın Düşme Oyunu Oyna Sakın Düşme

Yürüdüğünüz zeminleri kırıp rakiplerinizi tuzağa düşürerek ve kendiniz düşmeden mümkün olduğu kadar üst katlarda kalmalısınız.

Kulaklık Telaşı Oyunu Oyna Kulaklık Telaşı

En iyi müzikal oyunu oyna! Kulaklığınızı harika ve yepyeni kulaklıklara yükseltin. Kapılardan geçmeniz ve kulaklığınızı süper harika kulaklıklara yükseltmeniz gerekiyor. Oyuncuyu kontrol etmek için fareyi kullanın

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Gerçek İmkansız Parkur Oyunu Oyna Gerçek İmkansız Parkur

Gerçek İmkansız Parkur Oyunu Oyna

Motorcu - İmkansız Parkur Oyunu Oyna Motorcu - İmkansız Parkur

Motorcu - İmkansız Parkur Oyunu Oyna

Örümcek Adam Parkur Oyunu Oyna Örümcek Adam Parkur

Binanın tepesinden atlayarak başladığınız oyunda kahramanınızı örümcek adam gibi iple tutunarak bitişe ulaştırmalısınız. Fareyle kontrol edip iple tutunabileceğiz oyunda siz sadece zamanlamayı ayarlayın! . . Savaş topları sizi altın rotasına fırlatır. . . Topladığınız altınlarla eğlenceli karakterler veya zincir, sarmaşık, lazer ip, yılan vb. gibi ip çeşitleri alabilirsiniz.

Upuzun Saçlar Oyunu Oyna Upuzun Saçlar

Muazzam Uzun Saç koşusuna hazır mısınız? Bu, süper uzun görkemli saçların olduğu bir macera! Bu saç koşucu oyunu tam size göre! Bu zorlu ama süper eğlenceli en iyi saç koşucu oyunudur! Öyleyse topluluğa katılın ve şimdi Upuzun Saçlar oyunu oynayın! Saçınızı gerçekten uzun ve uzun yapmak için engellerden kaçınmak için sola ve sağa kaydırın. Şimdi kaydır.

Kuş Parkuru Oyunu Oyna Kuş Parkuru

Sevimli kuşunuzla, çeşitli engellerle dolu parkuru aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

3B Zenginlik Parkuru Oyunu Oyna 3B Zenginlik Parkuru

Zengin olmanın bilgeliği ekonomik karar vermeyle başlar. Örneğin, internette gezinmek yerine ders çalışmayı mı seçeceksiniz? Bakın, bu oyun herkesi, hatta en müsrifini bile, derin bir ekonomik bilgeliğe sahip rasyonel bir varlık haline getirecek! Kumbara ve kitap gibi nesneleri toplayıp alkol ve kumar makinesi gibi nesnelerden uzak durmalısınız. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

2D Çöp Adam Parkur Oyunu Oyna 2D Çöp Adam Parkur

Çöp Adamı platformlarda ve parkurda koşturun. Havalı olun, artistik hareketler yapın. Hızlı koşun. Heyecan verici bir dünya ve en havalı hareketler için devasa bir alan. İlginç animasyon ve farklı çöp adamlar. Bu meydan okumaya katılın, tüm arkadaşlarınızdan daha fazla seviye geçin! Hareket etmek için A/D'ye basın. Atlamak için W'ye basın.

Sakın Düşme - Among Us Oyunu Oyna Sakın Düşme - Among Us

Düşme! Ayağınızın altındaki zemin tehlikelidir. Her an ortadan kaybolabilir. Hatta bir sonraki kata ve tekrar koridora geçmeniz gerekiyor. Lütfen platformda sonuna kadar kalabilecek eşleşen rakiplerle tamamlayın. Oynamak için sürükleyin.

Tek Darbe Samuray Oyunu Oyna Tek Darbe Samuray

Eğlenceli parkur oyununda kılıçlarınızla düşmanları etkisiz hale getirip bitişe ulaşmalısınız.

Hileli Parkur Oyunu Oyna Hileli Parkur

Çeşitli engeller bulunan parkurdaki engelleri aşabilmek için yanlarındaki hedefleri vurmalısınız veya rakibinizi engellemek için onun engelini aktifleştirmelisiniz.

Paten Parkuru Oyunu Oyna Paten Parkuru

Bacaklarınızı açıp kapatarak engelleri aşıp bitişe ulaşmalısınız. Tüm seviyeleri tamamlamak için çevik olun Hemen patene binin! Engellerden kaçınmak ve bitiş çizgisine hızlıca ulaşmak için parmağınızı sola-sağa kaydırın! ASLA kaza yapamaz mısın? Yeterli beceri var mı? Eşsiz kontroller - Bacaklarınızı kontrol edin ve doğru yolu seçmek için onları birbirinden ayırın. Çevik olun ve BONUS seviyesine ulaşın. Engellerden kaçınmak ve bitiş çizgisine hızlıca ulaşmak için parmağınızı sola-sağa kaydırın!

Polis Arabası İmkansız Parkurda Oyunu Oyna Polis Arabası İmkansız Parkurda

Araba sürüşü hakkında bir yarışma düzenliyoruz. On seviyenin tamamında bitiş alanına ulaşmak için polis arabalarını kullanma şansınız var. Engeller aracınızı çarpmak yerine sadece sizi yavaşlatacaktır. Ancak yine de hızı gerçek zamanlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor, yoksa platform pistinden çıkmak çok kolay! Sürmek için WASD veya D-pad

Tuzaklı Rota Oyunu Oyna Tuzaklı Rota

Görünür görünmez tüm tuzakları atlatmalısınız. Sürekli hareket halindeki kahramanı basılı tutarak yavaşlatabilirsiniz.

İki Top 3D Oyunu Oyna İki Top 3D

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda, küplerden oluşan bir rotada topunuzu, en uzak noktaya götürmeye çalışın. Topladığınız kristalleri kullanarak "Shop" üzerinden birkaç bonus satın alabilirsiniz.

İki Top 3D 2 Oyunu Oyna İki Top 3D 2

Topunuzu küp platformda sürerek olabildiğince mesafe katetmelisiniz. Zırh, mıknatıs ve çifte sayaç özelliklerini 'Shop' bölümünden alabilirsiniz. A/D veya Yön tuşları : Hareket 1 : Zırh 2 : Mıknatıs 3 : Çifte sayaç

Reklam
Subway Surfers Turnê Mundial - Marrakech
Subway Surfers Turnê Mundial - Marrakech
Subway Surfers - Peru
Subway Surfers - Peru
Prison Rush
Prison Rush
Stickman Parkour
Stickman Parkour
KOGAMA - Speedrun Legend
KOGAMA - Speedrun Legend
Subway Surfers Turnê Mundial - Atlanta
Subway Surfers Turnê Mundial - Atlanta
Desafie Os Corredores
Desafie Os Corredores
Subway Surfers - Bali
Subway Surfers - Bali

Ücretsiz Çevrimiçi Parkur Oyunları

Eğlenceli Parkur, İki Kişilik Parkur ve Bir Kişilik Parkur gibi alt kategorileri de içeren en iyi parkur oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin parkur oyununu oyna! İmkansız Parkurda Tır Sürüşü, Tek Darbe Samuray, Su Altı Bisikleti Macera ve Tuzaklı Rota gibi en çok oynanan parkur oyunlarını oynayabilirsiniz.
Parkur Oyunları kategorisindeki yüzlerce parkur oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

İmkansız Parkur, 1 Kişilik Parkur, 3D Parkur

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Renk Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Solitaire Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Tank Oyunları Tavuk Oyunları Tır Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.