Platform Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Yakanı Kurtar Oyunu Oyna Yakanı Kurtar

3 boyutlu hayatta kalma arenasında rakiplerinizi alt etmelisiniz. Silahınızın nişangahı ile uzak mesafe tüfek ve roketatar atışları yapabilirsiniz. Flaş ve sis bombaları rakiplerinizin görüş alanını kısıtlayabilirsiniz. Doğal olarak benzer mühimmat size karşıda kullanılacağı için saldırı yaptığınız kadar da yakayı kurtarmalısınız.

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

Piksel Düello Oyunu Oyna Piksel Düello

Piksel Düello, kaotik bir 2 oyunculu retro piksel savaş oyunudur. Arkadaşınıza veya bilgisayara karşı 2 düğme ile karakterinizi kontrol edin ve savaşa devam edin. Platformda kalın ve rakibinizi silahlarla aşağı doğru itin. Skor takipli oyunda 5 puana ulaşan oyuncu oyunu kazanır. Atışlardan kaçmak için zıplayın, silahınızı yükseltmek için düğmeyi basılı tutun, ateş etmek için bırakın. Bu oyunun amacı, rakibinizi platformdan vurmaktır.

Goblin Koşusu Oyunu Oyna Goblin Koşusu

Goblin Koşusu Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Dinozor Bölüğü 2 Oyunu Oyna Dinozor Bölüğü 2

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etmeQ : Karakter değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Yumruk atmaU : Karakter değiştirme3. karakter L tuşu ile roket fırlatır.

Korsan Adasında Kaçış Oyunu Oyna Korsan Adasında Kaçış

Korsan Adasında Kaçış Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Dinozor Bölüğü 3 Oyunu Oyna Dinozor Bölüğü 3

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etmeQ : Karakter değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Yumruk atmaU : Karakter değiştirme3. karakter L tuşu ile roket fırlatır.

Lav Çukuru Oyunu Oyna Lav Çukuru

Lav çukuru üstüne kurulmuş, üstünden geçtiğinizde düşen zeminlerin bulunduğu arenada mümkün olduğu kadar üst katta kalmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket Q : Zıplama 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket Boşluk : Zıplama

Ateşli Silah Simülatörü Oyunu Oyna Ateşli Silah Simülatörü

Dört farklı silahla istediğiniz gibi atış poligonunda talim yapabilir ve silahınızın özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Ateş Çocuk ve Su Kız 2 Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız 2

Unutulmuş bir mağaranın derinliklerinde gizli serveti hakkında ilginç bir hikaye duydum kadar Ateş çocuk ve Su Kız boşta uzun bir süre oturdu. Elbette, bu hikayeyi görmezden ve şimdi yolda gidiyoruz edemediler. Pratikte birçok kez çeşitli değişiklikler olmuştur nasıl bir şey, korkuyor değil, aynı zamanda ziyaret etmek için bir şans vardı, antik tapınaklar, onlar için özellikle zor oldu.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Roket Kahramanı Online Oyunu Oyna Roket Kahramanı Online

Bazukanız ile dünyayı kötü güçlerden kurtarmalısınız. Basılı tutarak bazukanın açısını ayarlayıp bıraktığınızda füzeyi fırlatabilirsiniz.

Titan Bataklık Saldırısı Oyunu Oyna Titan Bataklık Saldırısı

Her türden düşman, canavar, sizi ortadan kaldırmaya çalışacak robotlarla dolu bataklıkta bir macera oynamaktan keyif alacağınız özel yeni bir oyun olan Titan Bataklık Saldırısı'nı oynarken iyi eğlenceler! Bataklıkta başlayan korkunç bir saldırıdan dünyayı kurtarmak için küçük titan'a yardım edin, korkunç bir patron bataklığı zorla aldı ve dünyanın yıkımını başlatmak istiyor! ! ! Ama neyse ki küçük devler, dünyayı kurtarmak için senin becerilerinin yardımına sahipler. Kontroller: Bilgisayarda fare ve klavyeyi kullanın: Hareket etmek, zıplamak için okları kullanın, saldırmak ve ateş etmek için fareyi kullanın. Mobil cihazlarda oyun düğmelerini kullanın.

Neşeli Midilli 2 Oyunu Oyna Neşeli Midilli 2

Neşeli Midilli 2 Oyunu Oyna

Neşeli Midilli Oyunu Oyna Neşeli Midilli

Kırık zeminlerde fazla durmadan platformdan arasında atlayarak mümkün olduğu kadar yükseğe tırmanmalısınız.

Seçkin Asker Oyunu Oyna Seçkin Asker

Seçkin bir paralı asker olarak eski hapishane, terkedilmiş fabrika ve çöl kasabası haritalarında, çevrede saklanmış teröristleri bulup etkisiz hale getirmelisiniz. WASD : Hareket Fare : Vurma/Ateş etme L : Ekran kilitleme F : Etkileşim (Silah/Nesne alma)

Aşık Emojiler Altın Oyunu Oyna Aşık Emojiler Altın

Aşık Emojiler Altın Oyunu Oyna

Salyangoz Bob 8 - Ada Hikayesi Oyunu Oyna Salyangoz Bob 8 - Ada Hikayesi

Salyangoz Bob 8'de Bob çok uzak bir adada mahsur kaldı! Geri dönmek için yardımına ihtiyacı var! Tüm bulmacaları çözün, tüm tehlikelere dikkat edin ve Bob'u güvenle çıkışa götürün.

Salyangoz Bob 7 - Masal Diyarı Oyunu Oyna Salyangoz Bob 7 - Masal Diyarı

Salyangoz Bob 7'deki fantastik masal diyarı macerasında Salyangoz Bob'a katılın! Canavarlar, şövalyeler ve prenseslerle nasıl yüzleştiğini ilk elden deneyimleyin. Hayalleri ejderhalar ve büyücülerle dolu. Salyangoz Bob 7 - Masal Diyarı'nı şimdi oynayın!

Salyangoz Bob 6 - Kış Hikayesi Oyunu Oyna Salyangoz Bob 6 - Kış Hikayesi

Salyangoz Bob'un kaçırılan dedesini kurtararak rahat bir yılbaşı geçirebilmesi için harikalar diyarında karşısına çıkan tüm engelleri aşmalısınız.

Salyangoz Bob 4 - Uzay Oyunu Oyna Salyangoz Bob 4 - Uzay

Salyangoz Bob sürekli hayalini kurduğu uzay yolculuğuna çıkar. Fakat, tuzaklarla dolu ve canavar uzaylıların olduğu bir gezegene düşer. Düştüğü gezegende canavar uzaylılara yakalanmadan tüm engelleri aşarak dünyaya dönmesine yardım etmelisiniz. Çevrede gizlenmiş yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Bob'a tıklayarak kabuğuna çekilip durmasını sağlayabilir veya 1 ve 2 tuşları ile normal veya hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Kalp Kutusu Oyunu Oyna Kalp Kutusu

Kalp Kutusu Oyunu Oyna

Yeşil Katliam Oyunu Oyna Yeşil Katliam

Yeşil Katliam Oyunu Oyna

Roket Kahramanı Oyunu Oyna Roket Kahramanı

Yolunuzdaki sütunların üstünde bulunan düşmanları füze ile yoketmelisiniz. Basılı tutarak bazukanın açısını ayarlayıp bıraktığınızda füzeyi fırlatabilirsiniz.

Zıplayan Domuzcuk Oyunu Oyna Zıplayan Domuzcuk

Platformlardan atlayın, düşmekten ve ekrandan çıkmaktan kaçının. İndiğiniz platformun merkezine ne kadar yakınsanız, o kadar fazla puan alırsınız. Platformlar çeşitli boyut ve renklerde gelir ve farklı yönlerde hareket eder. Bir platformdan diğerine atlamak için dokunun.

Batarya Koşusu Oyunu Oyna Batarya Koşusu

Piller hakkında bilgisi olan var mı? Şimdi size 3 boyutlu pil modellerinden ve elektrikli oyuncaklardan yapılmış bir koleksiyon atari oyunu öneriyoruz. Her seviye, son duvarı şarj etmek için mümkün olduğunca çok pil toplamanızı umuyor. Çoğunlukla, engel dişlilerine çarpmak doğrudan arızaya neden olur. Ancak bazı elektrikli oyuncaklar da koleksiyonlarınızı yolda harcar. Sakin ol ve eğlen! Hareket etmek için sola ve sağa kaydırın

Yükseğe Zıplama Oyunu Oyna Yükseğe Zıplama

Yükseğe Zıplama Oyunu Oyna

Meyve Sıçrayışı Oyunu Oyna Meyve Sıçrayışı

Meyve Sıçrayışı Oyunu Oyna

Kare Jet Oyunu Oyna Kare Jet

Sırt roketinizi kullanarak engelleri aşıp kristalleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Yön tuşlarıyla hareket edebilirsiniz. Zıplamaya üst üste basarak yükseğe zıplayabilir veya basılı tutarak uçabilirsiniz.

Eski Batı Silahlı Çatışma Oyunu Oyna Eski Batı Silahlı Çatışma

Vahşi batı temalı oyunda silahlarınızla rakiplerinizi vurarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/Ateş etme Boşluk : Zıplama C : Çömelme R : Şarjör doldurma

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna 2 Kişilik Dövüş

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna

Ölü Hedefler Oyunu Oyna Ölü Hedefler

Ölü Hedefler Oyunu Oyna

3D Arenada Çatışma Oyunu Oyna 3D Arenada Çatışma

3D Arenada Çatışma Oyunu Oyna

Cadılar Bayramı Hayatta Kalma Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Hayatta Kalma

Cadılar Bayramı Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Soyguncu Bob 2 Oyunu Oyna Soyguncu Bob 2

Şehri ele geçirmeye çalışan kötü kalpli işadamından, şehri kurtarmak için acemi hırsıza soygunları sırasında güvenlik sistemini ve bekçileri atlatmasında rehberlik etmelisiniz.

Helezon Zıplama Oyunu Oyna Helezon Zıplama

Helezon Zıplama Oyunu Oyna

Tavuk Avcısı Oyunu Oyna Tavuk Avcısı

Eğlenceli oyunda tavuk avcısı kız ile çiftlikten kaçan tavukları toplamalısınız. Yön tuşları : Hareket X : Kabarcıkla yakalama Boşluk : Ateş etme

Kamyon Yükleyici 5 Oyunu Oyna Kamyon Yükleyici 5

Kamyon Yükleyici 5 Oyunu Oyna

Bir Köprü Daha Oyunu Oyna Bir Köprü Daha

Köprüyü doğru zamanda, doğru uzunlukta inşa etmek için ekrana dokunun Geç inşa edersen düşersin. Köprü çok kısa veya çok uzunsa düşersiniz. Düşmeden üst üste kaç köprü inşa edebilirsiniz? Köprüyü doğru zamanda, doğru uzunlukta inşa etmek için ekrana dokunun

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Kamyon Yükleyici 4 Oyunu Oyna Kamyon Yükleyici 4

Yükleyici iş makineniz ile kargo kasalarının üzerindeki işaretlerin yönlerine ve kırılma tehlikelerine dikkat ederek, mümkün olduğu kadar zarar vermeden ve kırmadan kargoları, kamyonda gösterilen yerlere yerleştirip, kamyondan ayrılmalısınız. Üzerinde patlayıcı işareti olan kasaları fırlatarak patlatabilirsiniz.

Bal Hırsızı Oyunu Oyna Bal Hırsızı

Bal Hırsızı Oyunu Oyna

Choly Su Hop Oyunu Oyna Choly Su Hop

Choly Su Hop Oyunu Oyna

Karşıt Yerçekimi Oyunu Oyna Karşıt Yerçekimi

Yerçekimi yönünü değiştirip çivilere yakalanmadan yeşil zümrüt toplayarak mümkün olduğu kadar aşağı yukarı hareket etmelisiniz.

Reklam
Ponte Da Perdição
Ponte Da Perdição
Crazy Car Stunt
Crazy Car Stunt
Corrida de jetpack
Corrida de jetpack
O Legado De Uma Galinha
O Legado De Uma Galinha
Alphabet Jump
Alphabet Jump
Barbarian VS Múmia
Barbarian VS Múmia
Johnny Megatone
Johnny Megatone
Shooting Blocky Combat Swat GunGame Survival
Shooting Blocky Combat Swat GunGame Survival

Ücretsiz Çevrimiçi Platform Oyunları

İki Kişilik Platform, Fareyle Oynanan Platform ve Bir Kişilik Platform gibi alt kategorileri de içeren en iyi platform oyunları kategorisindeki dokuz yüzden fazla oyun içinden istediğin platform oyununu oyna! Ateş ve Su 6 - Peri Masalları, Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı, Su Altı Bisikleti Macera ve Tersine Ninja gibi en çok oynanan platform oyunlarını oynayabilirsiniz.
Platform Oyunları kategorisindeki dokuz yüzden fazla platform oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

1 Kişilik Platform, Tehlikeli Platform

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Renk Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Solitaire Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Tank Oyunları Tavuk Oyunları Tır Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.