Puanlı Oyunlar

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Büyük Avcı Oyunu Oyna Büyük Avcı

Atış talimi, atış rekabeti ve geyik avı bölümlerinden oluşan oyunda atış taliminde yakın ve uzak sabit hedefleri vurabilirsiniz. Atış rekabetinde hareketli hedefe mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız. Geyik avında, geyikler kaçıp gözden kaybolmadan önce belirtilen miktarda geyiği vurmalısınız.

1 & 2 Kişilik Araba Oyunu Oyna 1 & 2 Kişilik Araba

Oyun, çeşitli oyun modları ve araba sürme özellikleriyle geliyor. Bu oyun modları, araba yarışı, araba patlatma, araba park etme ve sollama mücadelesi modlarından oluşur. Bu oyun modlarının hemen hepsine tek kişilik oyun modunun yanı sıra iki kişilik oyun modunda da arkadaşınızla birlikte katılabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz sürüş modunda da devasa bir oyun haritası üzerinde oyuna başlayabilir ve arabanızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Her modda, oyunu verilen sürede bitirmelisiniz. Bu uzun araba simülatörü macerasında çeşitli süper hızlı arabalar yanınızda olacak. Görevler, yarışlar, çarpışmalar, driftler ve bir sürü sürpriz sizleri bekliyor. Hadi gidelim! Oyuncu 1: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI(Yalnızca 1P Modunda)" Anahtar kamı: "C" NOS: "L-SHIFT" Fren: "BOŞLUK" Yeniden başlat: "R" Geriye bakın: "T" Oyuncu 2: Taşı: "OK TUŞLARI" Anahtar kamı: "K" NOS: "O" Fren: "P" Yeniden başlat: "U" Geriye bak: "L"

Virane Şehir Arabası Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası

2 kişilik de oynanabilen oyunda gökdelenlerin arasında, 7 muhteşem araba ve 6 farklı haritada rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Kırmızı Top Sıçrama Oyunu Oyna Kırmızı Top Sıçrama

Aşkınızı kurtarmak için Zıpla ve Koş! Kötü köleler, gezegeni kare bir şekle sıkıştırmak istiyor. Ve kırmızı seken top dünyayı kurtarmak için burada. Ölümcül bir fabrikada yuvarlanarak ve zıplayarak ilerleyin, bu sırada düşmanları yenin ve ölümcül lazer ışınlarından kaçının. Dünyayı dönüm noktasından kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Kırmızı zıplayan topu hedefine götürmek için ok tuşlarını kullanın ve yol boyunca tüm yıldızları devirdiğinizden emin olun. Kötü adamlara dikkat! Onlara atlamak iyidir. Kornerden vurulmak değildir. Kırmızı rollerball'u mekanik bir çorak arazide yuvarlayın, zıplayın ve sektirin! Senin görevin, tüm kötü kareleri fethederken yıldızları toplamak. Bazı bölgelerde ölümcül hareket eden lazerler bulunur. Her alanda güvenli bir şekilde ilerlemek için en yüksek hassasiyetle yuvarlanın! - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın 4 - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın, Kırmızı zıplayan top zıplamasının yuvarlanma ve zıplama yeteneğine hayran kalacaksınız - Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken gerekli sayıda sarı yıldız elde edin - Bir sonraki seviyeye geçmek için topu tek tek yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun

Büyük Formula 1 Yarışı Oyunu Oyna Büyük Formula 1 Yarışı

Bu arabalar hızlı ve bu sürücüler acımasız! Grand Extreme Racing oyununda süper hızlı arabanızla bu yarış sürücülerine katılmaya ne dersiniz? Çok uzun bir şampiyonluk macerasına katılın ve yarış arabanızla dünya şampiyonluğu kupalarını alın veya tek oyunculu veya 2 oyunculu oyun modunda pratik yapın veya meydan okuma yarışlarına katılın! Ödüller gayet iyi, böylece arabanızın yükseltmelerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. On harita, beş yarış arabası ve beş sürücü! Birini seç ve yarış pistinde yerini al! Hadi gidelim! 1P Modunda oynuyorsanız: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "L-SHIFT" veya "R-SHIFT" Araba konumunu yeniden başlat: "R" Geriye bakın: "T" Kamera görünümünü değiştir: "C" 2P Modunda oynuyorsanız: 1. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" NOS: "M" Araba konumunu yeniden başlat: "O" Geriye bakın: "P" Kamera görünümünü değiştir: "K" 2. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" NOS: "L-SHIFT" Araba konumunu yeniden başlat: "R" Geriye bakın: "T" Kamera görünümünü değiştir: "C"

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna 2 Kişilik Taş Kağıt Makas

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Yürü Yarışa Oyunu Oyna Yürü Yarışa

Bu bir Otoyol veya şeritli yarış oyunudur, daha fazla puan almak için Trafik sıkışıklığı Lane'e doğru hızlanın. düz bir otoyolda arabalar ve kamyonlar arasında ilerleyin Yarış oyunu (Trafik Turu), sizi sorunsuz sürüş simülasyonlarının ve yüksek grafik kalitesinin başka bir düzeyine götüren, gelişmiş özelliklere sahip trafik yarışçısı hayranları için tasarlanmış, bu yarış oyununu ücretsiz olarak önde gelen araba oyunları yapan yeni bir sonsuz arcade yarış oyunudur. - Kontrol talimatları : W = ileri D = Sağ L = Sol S = Fren Shift = Nitro ESC = Geri - Sonsuz modda daha fazla Taslak toplayarak yeni arabaların kilidini açın - 100 km/s üzerinde hız yaparken, bonus puanlar ve nakit para almak için trafik arabalarını geçmeye çalışın - Sonsuz modda ekstra para kazanın - Çift yönlü ters yönde sürmek ekstra puan ve nakit verir

Eksik Parçayı Bul ve Çiz Oyunu Oyna Eksik Parçayı Bul ve Çiz

Bu meraklı mantık oyunu, sizi akıllı olmaya ve birçok zeka oyununun çözümleri üzerinde biraz bulmaca yapmaya zorlayacak. Resimlerdeki karakterlerin hayatını kolaylaştırmalı, eksik olan unsurları bulmalı ve yapbozu sonuna kadar çizmelisiniz. Her gün "Eksik kısmı çiz" oynamak "%100 beyin çözeceksin ve en yüksek puan için herhangi bir IQ Testini geçebileceksin. Beyninizi beyin aktivitesi için test etmek ister misiniz? Çok basit, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi toplayın ve "Eksik parçayı bul ve çiz" oyununu oynayın. Bunun için gizli nesneleri bulmanız gereken bulmacayı çözmeniz gerekecek. Bundan sonra, bu öğenin eksik olması için parmağınızla bir çizgi çizin.

Futbol Kavgası Oyunu Oyna Futbol Kavgası

Futbol hikayenizi yaşayın! Sahaya girin ve çeşitli güçlü tekmeler, eğlenceli ve sıra dışı güçlendirmelerle rakibinizi yok edin. Son olarak, ifade sistemiyle patronun kim olduğunu onlara bildirin - bugün bir futbol efsanesi olun! Yanlara doğru hareket edin ve ok düğmeleriyle zıplayın. Top düğmeleriyle çeşitli vuruşlar yapın. Verilen sürede daha fazla gol atın ve maçı kazanın. Bölümlere tırmanın ve tüm ödüllerin kilidini açın. Rastgele maç güçlendirmeleri ve oyuncu ifadeleri mevcuttur.

Cadılar Bayramı Simgeleri Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Simgeleri

Başlamak için herhangi bir paskalya öğesine basın. Şimdi 'fare veya parmak ucunu' aynı bitişik öğeler üzerinde hareket ettirin (yatay, dikey veya çapraz olarak). En az 3 öğe seçin. Eşleşmelerini sağlamak için fare düğmesini bırakın. Her 6. öğe bir bonus verecektir. 7'den fazla öğe size bir zaman bonusu verecektir. Hedef kalamar öğelerini verilen süre içinde toplayın, yoksa oyunu kaybedersiniz. Oynayabileceğiniz maksimum seviye nedir? Bu html5 cadılar bayramı oyunlarını oynamak için fareyi kullanın.

Topçu Oyunu Oyna Topçu

Normal modda topu yere düşürmeden mümkün olduğu kadar sektirmelisiniz. 'Challenge' modunda ise bunu, artan yerçekimine karşı yapmalısınız.

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Karambol Boks Oyunu Oyna Karambol Boks

En eğlenceli ve rastgele mücadeleler Karambol Boks ile başlar. Her tur kendi seçenekleriyle başka bir eğlenceye başlar. Kimi zaman uzun kollar, kimi zaman buzlu saha ya da roket yumrukları sizi selamlıyor. Düşmanın kafasına yumruklar gönderin. Bu şekilde puan verebilirsiniz. 5 puana ilk ulaşan oyunu kazanır! 1. Oyuncu: "K" 2. Oyuncu: "YUKARI OK TUŞU" Oyunu mobil cihazlarda veya tabletlerde dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 4

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna

Ketchapp Futbol Oyunu Oyna Ketchapp Futbol

Futbol topunu savurarak kale içindeki hareketli hedefi vurmalısınız. Kazandığınız yıldızlarla çark çevirerek top, kaleci veya kale filesi teması alabilirsiniz.

Küçük Uzay Oyunu Oyna Küçük Uzay

Küçük eğlenceli su yaratığı, tüm yıldız parçalarını toplamak ve ana gezegeninin güneşini kurtarmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Gündelik uzay sanatı ile komik aksiyon-macera oyunu. Uzay kuvvetlerine katılın ve eğlenin! Cip'i hareket ettirmek için fareyi hareket ettirin, güç modunu kullanmak için farenin sol tuşuna tıklayın. Dahili joystick ile mobilde de oynanabilir!

GP Motor Yarışı 3 Oyunu Oyna GP Motor Yarışı 3

GP Moto Racing, gerçekçi kontrollerle motosiklet sürerken devasa yarış pistlerinde diğer motorculara karşı yarıştığınız bir 3D motosiklet yarış oyunudur. Sürmek için ok tuşlarını, fren için SPACE'i ve nitro için CTRL'yi kullanın.

Kırmızı ve Mavi Kediler Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Kediler

Uzay gemisi maceralarında kırmızı ve mavi iki uzaylı kediye katılın ve yardım edin. Gemide korkunç canavarların olduğunu unutmayın, her an sizi yiyebilirler. Tuzaklarla dolu bu gemide hayatta kalmanız gerekiyor. Siz iki kedisiniz, kırmızı ve mavi. Sen ve arkadaşın, kedilerin anahtarı almasına ve kapıya ulaşmasına yardım etmelisiniz. elmasları toplayın ve puanınızı artırın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Virane Şehir Arabası 2 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 2

Oyunun ilk sürümüne göre nispeten daha iyi kontrollere sahip oyunda aracınız ile süre dolmadan önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Virane Şehir Arabası 3 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 3

Kontrolü ve grafikleri bir önceki sürümüne göre iyileştirilmiş olan oyunun 1 veya 2 kişilik modunda da en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Puding Vurucu Oyunu Oyna Puding Vurucu

Puding Vurucu Oyunu Oyna

Karambol Futbol Oyunu Oyna Karambol Futbol

Rastgele hareket eden oyuncularınızla, değişik hava koşullarında rakibinize gol atmalısınız 1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : Yukarı ok

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

Sokak Dövüşçüsü 3 Oyunu Oyna Sokak Dövüşçüsü 3

Uzaylılar tarafından istila edilen şehri ve dünyayı kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket Boşluk : Saldırı/silah alma V : Koşma Q/E : Silah değiştirme N : Silahı bırakma 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket 2/0 : Saldırı/silah alma 1 : Koşma 4/6 : Silah değiştirme 3 : Silahı bırakma

Lamborghini Huracan Sürme Oyunu Oyna Lamborghini Huracan Sürme

Çarpıcı bir Lamborghini ile canlı şehirde hızla ilerleyin ve dudak uçuklatan hareketler yapın ve drift yapın. Zorlu görev görevlerini tamamlayın ve oyundaki tüm özel arabaların kilidini açmak için para kazanın. Şehir genelinde Hız ve Sürüklenme Limitlerini aşın ve kendinizi rekabetçi bir Lamborghini Sürücüsü olarak kanıtlayın! Ok Tuşları/WASD: Sür ve Yönlendir F: Hızlanma G: Ağır Çekim C: Kamerayı Değiştir

Ajanları İndir Oyunu Oyna Ajanları İndir

Sivillere zarar vermeden ajanların bulunduğu kuleleri yıkmalısınız.

Yıkıcı Gülle Oyunu Oyna Yıkıcı Gülle

Savaş topu ile fırlattığınız gülleyi yuvarlayıp önünüze geleni yıkıp geçerek krala kadar ulaşmalısınız.

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

Nihai Motor Simülatörü Oyunu Oyna Nihai Motor Simülatörü

Motorsiklet ile büyük bir şehirde sizi bekleyen görevleri tamamlamalı ve motosiklet oyununun keyfini çıkarmalısınız. Günümüzde ne kadar araba kullanımı ve araba tutkunu varsa, o kadar da motosiklet tutkunu var. Bu insanlar gerçek hayatta motosiklet kullanmayı ne kadar sevseler de, bundan memnun değiller. Bu motosiklet onun binicilik tutkusunu maçlara taşıyor. Bu yüzden bu kişiler genellikle motosiklet oyunlarını tercih etmektedirler. Yön tuşları ile oynanır. Shift tuşunu kullanarak motosikletin önünü kaldırabilirsiniz.

Uçan Pokemon Topu Oyunu Oyna Uçan Pokemon Topu

Çemberlerden geçip karşınıza çıkan kapıları açarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

İki Serseri Yarışı 2 Oyunu Oyna İki Serseri Yarışı 2

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro B : Arkaya bakma 1. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro C : Arkaya bakma

Su Saldırısı 2 Oyunu Oyna Su Saldırısı 2

Su Saldırısı 2'ye hoş geldiniz - yepyeni grafikler, akılda kalıcı bir melodi ve birçok iyileştirme ile gelen sevilen sualtı maç-3 oyununun en yeni yinelemesi! Yeni hostesin küçük deniz kızı Pearl ile tanış. 700'den fazla eğlenceli seviyede size maceranızda rehberlik etmekten ve en karmaşık bulmacaları bile çözmek için bilmeniz gereken tüm püf noktalarını öğretmekten memnuniyet duyacaktır. Ekstra jeton ve Güçlendiriciler kazanmak için Günlük Görevleri tamamlayın veya hazine sandıklarının ve yeni seviyelere açılan kapıların kilidini açmanıza yardımcı olabilecek ekstra yıldızlar kazanmak için Günlük Mücadeleyi oynayın. Günlük Ödüllerinizi almak için her gün geri gelip oynadığınızdan emin olun. Batık korsan hazinelerini toplamak için düzenli Hazine Avı etkinliklerine katılın.

Metro Çatışması Oyunu Oyna Metro Çatışması

Yer altındaki metro tünellerini sığınak olarak kullanan tüm teröristleri ekibiniz ile yok etmelisiniz. WASD - hareket Boşluk - Zıplama C - Eğilme Fare - Nişan alma/Ateş etme G - el bombası 1, 2, 3, 4 - silah değiştir Tab (Sekme) - puan tablosu L - fare kilidi modundan çık

Karambol Basket Oyunu Oyna Karambol Basket

Basketbolun en komik ve karambol yolu burada. Sadece yukarı ok tuşunu kullanarak rastgele basket atmalısınız. Sepet Rastgele oyunda, birbirinden farklı çeşitleri ile tek bir tuş kullanarak basket atmak için deneyin! Değişen alanlar, değişen oyuncular ve değişen topları sürpriz değil! Hepsinden daha iyisi olabilir. Sepet Rastgele oyun ya da CPU karşı veya bir arkadaşınıza karşı 2 oyuncu oyun modunda oynayabilirsiniz! İlk 5 puan ulaşan kişi oyunu kazanır. İyi Eğlenceler!

Yeniçeri Savaşları Oyunu Oyna Yeniçeri Savaşları

2 kişilik yeniçeri savaşlarında kılıç ve balta fırlatma, ok atma, tabancayla ateş etme, topuz kapışması gibi 8 farklı mini oyundan rastgele birini oynayabilirsiniz. Zıplamak ve silahınızı fırlatmak için W ve Yukarı Ok tuşlarını basıp-bırakmalı veya basılı tutmalısınız.

Ucube Bulmacası 2 Oyunu Oyna Ucube Bulmacası 2

İşte 4 oyuncuya kadar oynanabilen monopoly oyununa benzer ilginç bir bulmaca oyununun ikinci versiyonu. Bu versiyonda oyundaki karakterler değiştirilmişti. Bu oyunu "2 Oyuncu modu" olarak oynamak için oyuncu seçim bölümünü "İnsan" olarak atayın. Oyuna zar atılarak devam edilir. Bir pozisyonda durduğunuzda bazı bulmaca soruları görünecektir. Örneğin; 7 Fark Bul, Bir Nesne Bul vb. . Bu bulmacayı zaman kaybetmeden çözmelisiniz.

Renk Arena Oyunu Oyna Renk Arena

4 oyuncuya kadar oynanan oyunda diğer oyuncuları arenanın dışına itmelisiniz. Noktanız kendi etrafında döner. Düğmeye bastığınızda, düz ileri hareket eder ve diğer oyuncuların noktalarını itebilir. Puan kazanmak için onları arenadan dışarı itin! Bu oyun süper eğlenceli, zorlu ve tamamen bağımlılık yapıyor! Oyun zamanı ! Diğer oyuncuları arenanın dışına itmelisiniz.

3B Teneke Kulesi Oyunu Oyna 3B Teneke Kulesi

3B Teneke Kulesi, bağımlılık yapan bir teneke kutu vurma oyunudur. Hedefinizi belirleyin, nişan alın ve tüm teneke kutuları vurup devirmek için sopayla vurun. Topu sürükleyin, Teneke Kutuları hedefleyin, vurmak için parçalayın ve Kutuları devirin.

Puanlı Giydirme Oyunu Oyna Puanlı Giydirme

Puanlı Giydirme Parkurunda artık kendi tarzınızı veya kıyafetlerinizi seçmeyeceksiniz! . . Bu oyunda, önceden belirlenmiş kıyafetleri sonunda eşleştirmek için giydirmeniz gerekiyor. Eşleştirme ne kadar iyi olursa, kazanmak o kadar kolay olur. Bu yüzden giyinirken veya toplarken dikkatli olmalısınız. Bu oyunu seveceğinizi söyleyebilirim! Şimdi deneyin! Tadını çıkar! Hareket etmek için kaydırın

Zıplayan Kutu Oyunu Oyna Zıplayan Kutu

Ekrana basılı tutarak atlama gücünü ayarlayıp, bırakarak kutuyu sütundan sütuna atlatmalısınız.

Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı Oyunu Oyna Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı

Dört farklı yarış modu içeren oyunda tek ve çift yönlü trafikte paraları toplayarak ilerlemelisiniz. Zamana karşı modda süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar puan ve para toplamalısınız. Hız tuzağı (Speed Bomb) modunda ise yavaşladığınızda patlayan bir bomba içeren otobüsünüz ile mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Neşeli Dondurmalar 3 Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar 3

Şimdi oyunun kötü dondurmanın maceralarına adanmış üçüncü bölümünü bekliyorsunuz. "Neşeli Dondurmalar 3" oyununda yeni maceralara atılabilirsin. Sonuçta, artık oyunda yeni karakterler var. Çikolatalı, vanilyalı, çilekli, naneli, şerbetli, sakızlı dondurmaya meyanlı dondurma ve kızarmış domuz pastırmalı dondurma katıldı. Ne sürpriz, ne sürpriz! Bir karakter seçtikten sonra meyveye gitmeniz gerekiyor. Buz bloklarıyla engelleyerek düşmanlardan kaçının. Bloklar müdahale ederse, onları kırın ve ilerleyin. Seviyeyi başarıyla tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve tüm düşmanlardan kaçmanız gerekiyor. İki oyuncu oynarsa, kurallar aynıdır, sadece kendi aranızda meyveler için yarışacaksınız - kim daha fazla! Bir oyuncu düşmanlar tarafından yakalansa bile, seviye ancak kalan oyuncu meyvenin geri kalanını toplayınca tamamlanacaktır. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buz bloğu oluşturabilir veya varolan buz bloklarını kırabilirsiniz.

Dürtme Golf 2 Oyunu Oyna Dürtme Golf 2

Dürtme Golf 2, labirenti geçerek renkli topları dürtülerle deliğe taşımanız gereken bir oyundur, oyuncunun renkli toplarını ve çok sayıda beyazı yok edebilecek diken şeklinde engeller olacaktır. labirentleri geçmenizi engelleyen toplar-düşmanlar. Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!

Sarhoş Boks - Nihai Dövüş Oyunu Oyna Sarhoş Boks - Nihai Dövüş

Sarhoş düello serisi Nihai Dövüş sürümüyle karşınızda. Oyuna 3 boyutlu ambiyans, iyileştirilmiş fizik ve özel vuruşlu arenalar eklendi. Dengeli bir şekilde rakibinize doğru hareket edin ve ona sağa sola yumruklar atın! Özel Vuruş çubuğunuz dolduğunda rakibinize kusmuk atabilirsiniz. Sadece doğru zamanı ve mesafeyi bekleyin ve özel vuruş düğmesine dokunun! Ayrıca Energy Bar'ınıza da dikkat edin! Enerjiniz biterse, toparlanmanız biraz zaman alacaktır. 1. Oyuncu: Taşı: "YUKARI / AŞAĞI OKLAR" Zımbalar: "SOL / SAĞ OKLAR" Özel Vuruş: "L" 2. Oyuncu: Taşı: "W,S" Zımbalar: "A,D" Özel Vuruş: "G"

2048 Parkuru Oyunu Oyna 2048 Parkuru

2048 Parkuru, erkekler için yepyeni bir ücretsiz dijital çevrimiçi oyundur. Oyunda, farklı sayılarda birleştirmek için topunuzu kontrol edin! 2048 birleşene kadar aynı numara ve renkteki topları birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, yolda birçok engel var. Nihai puan, birleştirdiğiniz sayıya bağlıdır. Sayı ne kadar büyükse, puan o kadar yüksek ve ödül o kadar zengin olur. İyi oyunlar! Oynamak için fare veya dokunun.

Reklam
Word Swipe
Word Swipe
Yığın
Yığın
Shuriken Balon Patlatma
Shuriken Balon Patlatma
2048 Balon Patlatma
2048 Balon Patlatma
Mutlu Tavşanlar
Mutlu Tavşanlar
Cadılar Bayramı 3'lü Eşleştirme
Cadılar Bayramı 3'lü Eşleştirme
Pikseleştayn Şekerleri
Pikseleştayn Şekerleri
Mini Araba Futbolu
Mini Araba Futbolu

Ücretsiz Çevrimiçi Puanlı Oyunlar

İki Kişilik Puanlı, Rakipli Puanlı ve Bir Kişilik Puanlı gibi alt kategorileri de içeren en iyi puanlı oyunlar kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin puanlı oyunu oyna! Savurma Basket, Canavar Balon Patlat, İpteki Toplar, Gazlı Hedefler, Çöp Adam Koşu ve Lego Ted gibi en çok oynanan puanlı oyunları oynayabilir veya Eksik Parçayı Bul ve Çiz, Cadılar Bayramı Simgeleri, Top Hoplatma Ustası, 2048 Tetris ve Küçük Panda gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Puanlı Oyunlar kategorisindeki binlerce puanlı oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Puanlı Yemek, Puanlı Yemek Yapma, Puanlı Stres Çarkı, 3D Puanlı, 2 Kişilik Puanlı, 1 Kişilik Puanlı

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Mario Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yad Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.