Renk Oyunları

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı Oyunu Oyna Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı

Dört farklı yarış modu içeren oyunda tek ve çift yönlü trafikte paraları toplayarak ilerlemelisiniz. Zamana karşı modda süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar puan ve para toplamalısınız. Hız tuzağı (Speed Bomb) modunda ise yavaşladığınızda patlayan bir bomba içeren otobüsünüz ile mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Kızıl Kabarcıklar Oyunu Oyna Kızıl Kabarcıklar

Kule savunma ve kabarcık vurucu karması oyunda, belirli güzergahta hareket eden tüm renkli kabarcıkları savaş topuyla patlatmalısınız. Eğer harita müaitse savaş topunun yerini değiştirebilirsiniz. Savaş topunun üstüne basılı tutup bomba moduna geçebilirsiniz. Bir bomba attıktan sonra otomatik olarak tekli atışa geçer ve bombalar sayılıdır ve 'Booster' menüsünden alabilirsiniz.

Şeker Festivali Oyunu Oyna Şeker Festivali

Puanınız arttıkça yatay ve dikey olarak genişleyen panoda aynı renkteki en az 3 şekeri bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Motorla Hız Tuzağı Oyunu Oyna Motorla Hız Tuzağı

Çok daha detaylı bir oyun deneyimine sahip bir motosiklet olan Motorla Hız Tuzağı, birinci şahıs bakış açısı ve daha iyi grafikler ekleyerek sonsuz yarış türünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Pürüzsüz atari yarışının özü hala orada ama gelecek neslin kabuğunda. Trafiği sollayan sonsuz otoyol yollarında bisikletinizi sürün, kariyer modunda görevleri yenmek için yükseltin ve yeni bisikletler satın alın. Şimdi yollara motosikletle çıkma zamanı! ÖZELLİKLER - Birinci şahıs kamera görüntüsü - Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 motosiklet - Gerçek motor sesleri ve gerçek bisikletler - Çöl, Kar, Orman ile ayrıntılı ortamlar. - Ne kadar hızlı sürersen o kadar çok puan alırsın - 100 km/s'nin üzerinde sürerken, trafik arabalarını yakından geçerek bonus puanları ve nakit para kazanın - İki yönlü ters yönde sürüş ekstra puan ve nakit verir - Ekstra puan ve para kazanmak için tekerlemeler yapın Klavye kontrolleri: W = İleri git (Gaz) S = Fren A = Sola Git D = Sağa Git Kaçış = Duraklat Sola Kaydırma = Tekerlekli Boşluk = Korna

Çılgın Renkler Oyunu Oyna Çılgın Renkler

Topunuzu hafifçe zıplatarak aynı renkteki şekil kenarlarından geçerek mümkün olduğu kadar yükseğe çıkmalısınız.

Boya Silahı 2 Oyunu Oyna Boya Silahı 2

Hava aracı üstündeki boya silahı ile boya atarak dönen çarkın tamamını renklendirmelisiniz.

Hem Ters Hem Düz Oyunu Oyna Hem Ters Hem Düz

Biri altta diğeri üstte ilerleyen manyetik kardeşlerle engelleri aşıp yıldızları toplayarak çıkışa ulaşmalısınız.

Yol Boyama Oyunu Oyna Yol Boyama

Topu yuvarlayarak hiç boşluk kalmayacak şekilde yolları boyamalısınız.

Plaj Mahjong Bağlantıları Oyunu Oyna Plaj Mahjong Bağlantıları

Bu bir Mahjong bağlama oyunu. İki özdeş bloğu eşleştirmelisiniz. Eşleşen iki blok arasındaki bağlantı Hattının sadece iki dönüşü olabilir. Klasik masa oyununun bu eşsiz versiyonunu deneyin. Zamana ayak uydurmak için savaşırken eşleşen fayanslar arasında bağlantılar kurun. Zaman dolmadan tahtayı temizleyebilir misin? Bu oyunu oynamak için fare veya touchpad kullanın.

Okyanus Kabarcıkları Oyunu Oyna Okyanus Kabarcıkları

Okyanus Kabarcıkları Oyunu Oyna

Kabarcık Montaj Oyunu Oyna Kabarcık Montaj

Klasik kabarcık vurucu türünden farklı olarak bu oyunda kabarcıkları fırlatarak değilde, pano üstünü sürükleyerek bırakmalısınız. İstediğiniz yere bırakıp en az 3 tanesini bitişik konuma getirip patlatmalısınız.

Çiftlik Balonları Oyunu Oyna Çiftlik Balonları

Balonları patlatarak içlerindeki civcivleri kurtarmalısınız.

Kuyruklu Yıldızlar Oyunu Oyna Kuyruklu Yıldızlar

Gökten düşen tüm yıldızları yakalamallısınız. Kazandığınız altın ve iksirlerle çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz.

Şeker Eşleme Oyunu Oyna Şeker Eşleme

Şeker Eşleme Oyunu Oyna

Balon Patlatan Rakun Oyunu Oyna Balon Patlatan Rakun

Balonlar içinde tutsak kalmuş tüm rakun yavrularını balonları patlatarak kurtarmalısınız.

Bonnie Sevgililer Günü Partisi Oyunu Oyna Bonnie Sevgililer Günü Partisi

Bonnie Sevgililer Günü Partisi Oyunu Oyna

States Io Oyunu Oyna States Io

States. io, gerçek zamanlı bir strateji, taktiksel bir savaş ve heyecan verici bölgelerin ele geçirilmesidir. Efsanevi savaşta orduyu zafere taşıyın. Ülkeleri ve bölgeleri fethedin, rakiplerinizin kulelerini engelleyin ve yok edin, düşman topraklarına saldırın ve bölgelerinizi koruyun. Fethetmek istediğiniz hedef bölgeyi tıklayın.

Pulları Bağla Oyunu Oyna Pulları Bağla

Üstte gösterilen hedef miktara göre pulları birbirlerine bağlayıp patlatmalısınız.

Alengirli Şekiller Oyunu Oyna Alengirli Şekiller

Şekilleri panoya tam olarak yerleştirmelisiniz.

Şeker Zamanı Oyunu Oyna Şeker Zamanı

Şeker Zamanı Oyunu Oyna

İnanılmaz Toplar Oyunu Oyna İnanılmaz Toplar

Amacı panoyu tamamen boşaltmak olan oyunda, yatay ve dikey olarak en az 2 tane aynı renkteki topa tıklayıp patlatmalısınız. Dikey sütun tamamen boşalırsa toplar sağdan sola doğru kayar. Hiç top bırakmazsanız rekor kırabilirsiniz! . .

2048 Parkuru Oyunu Oyna 2048 Parkuru

2048 Parkuru, erkekler için yepyeni bir ücretsiz dijital çevrimiçi oyundur. Oyunda, farklı sayılarda birleştirmek için topunuzu kontrol edin! 2048 birleşene kadar aynı numara ve renkteki topları birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, yolda birçok engel var. Nihai puan, birleştirdiğiniz sayıya bağlıdır. Sayı ne kadar büyükse, puan o kadar yüksek ve ödül o kadar zengin olur. İyi oyunlar! Oynamak için fare veya dokunun.

Kabarcık Oyunu Oyna Kabarcık

Su kabarcığınızın rengini değiştirerek size doğru gelen kabarcıkları toplamalısınız.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Tatlı Diyarı Oyunu Oyna Tatlı Diyarı

Tatlı Diyarı Oyunu Oyna

Şemsiyeli Yarış Oyunu Oyna Şemsiyeli Yarış

Bu eğlenceli deneyime katılın! Şemsiyenizi öne doğru yönlendirmek ve daha fazla hız için rüzgarı yakalamak için basılı tutun! Atlamak ve daha yükseğe çıkmak için serbest bırakın! Çevreyi kendi yararınıza kullanın! Yörüngenizi eğimlerle hizalayarak momentumunuzu oluşturun. Rakiplerinizi sollayın ve çizgilerini boyayın! Kaç para toplayabilirsin? Süper hız modunuzu tetiklemek için yeterli para toplayın! Kaydırmak için basılı tutun! Serbest Atlama!

Balon Patlatma 3 Oyunu Oyna Balon Patlatma 3

Klasik kabarcık patlatma oyununun bu Html5 sürümünde de sırayla gelen farklı renklerdeki balonları, üstteki balonlara ok yönünde fırlatarak aynı renkten en az üç tanesini yanyana getirip patlatmalısınız.

Blok Bilmece Oyunu Oyna Blok Bilmece

Çeşitli şekillerdeki blokları panoya oturtmalısınız.

Boho Chic Bahar Alışverişi Oyunu Oyna Boho Chic Bahar Alışverişi

Boho Chic Bahar Alışverişi Oyunu Oyna

Küp 3 Oyunu Oyna Küp 3

Renk veya şekil değiştirerek kapılardan geçmelisiniz.

Renk Çemberi Oyunu Oyna Renk Çemberi

Renkli okunuzla, içinde döndüğünüz çemberin aynı renkli kenarına dokunmalısınız.

3D Mahjong Oyunu Oyna 3D Mahjong

3D Mahjong Oyunu Oyna

Renk Dönüşü Oyunu Oyna Renk Dönüşü

Sürekli hareket eden engellere çarpmadan ortadaki topu vurmalısınız.

Zombi Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna Zombi Kabarcık Vurucu

Zombi Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna

3D Kızma Birader Oyunu Oyna 3D Kızma Birader

İşte dört kişiye kadar oynanabilen harika bir oyun daha. İşte oyun nasıl oynanır; her oyuncunun dört adamı olacaktır. Adamının durduğu yerden çıkmasını istiyorsan, zarlarla altı atmalısın. Oyunu kazanmak için adamınızı kendi renginizde olan yere koymalısınız. Ve buraya bir adam getirmek istiyorsan, adamınla bir kez tur atmalısın. Adamını ortadaki yere koyan oyunu kazanır. Oyuncuların kontrolleri: Oyun FARE ve SOL TIKLAMA ile oynanır. Oyuncular birbiri ardına fareyi kullanarak oyunu oynarlar. Önce zara tıklayıp atmasına izin vermelisiniz ve ardından zarla birlikte gelen sayıya göre oyununuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yörünge Topu Oyunu Oyna Yörünge Topu

Gezegen yörüngesini takip eden topunuzun rengini karşınıza çıkan toplara göre değiştirerek onları toplamalısınız.

Zıplayan Renk Oyunu Oyna Zıplayan Renk

Renkli topu sektirerek aynı renkli duuvara değdirmelisiniz. Yıldızları toplayarak skorunuzu yükseltebilirsiniz.

Renk Vurucu Oyunu Oyna Renk Vurucu

Renkli topunuzu, hedef şeklin aynı renkli kenarından sokup içindeki yıldızı vurmalısınız.

Renk Aksiyon Oyunu Oyna Renk Aksiyon

Topunuzla aynı renkteki topları toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Tetrix Oyunu Oyna Tetrix

Matrix film temalı klasik tetris oyunu.

Renkli Küre Oyunu Oyna Renkli Küre

Renkli küredeki tüm topları aynı renge dönüştürmelisiniz.

Blok Tetrisi Oyunu Oyna Blok Tetrisi

Blokları sağa-sola sürükleyerek satırı tamamlayıp patlatmalısınız.

Uno Oyunu Oyna Uno

Bir Uno oyununa katılan ve sevdiğiniz bir süper kahramanı canlandırın. Yapay zeka rakipleriyle veya çevrimiçi çok oyunculu oynamaya izin verilir. Uno'da önce tüm kartlarını dağıtıp kazanabilir misin? Oynamak için tıklayın veya dokunun.

Noel Baba Giydirme Oyunu Oyna Noel Baba Giydirme

Noel Baba Giydirme Oyunu Oyna

Çiftçi Bakkalı Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Çiftçi Bakkalı Üçlü Eşleştirme

Çiftçi Bakkalı Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Dev Koşusu 3B Oyunu Oyna Dev Koşusu 3B

Koşu ve dövüşün bir arada olduğu sıcak ve trend bir hiper günlük oyun Dev Koşusu 3B'yi deneyimleyin. Bitiş çizgisinde duran rakibi vurmak ve yenmek için yeterli gücü elde etmek için toplayabildiğiniz kadar aynı renkte eşya toplayın. Kazanan sır, koleksiyonunuz ne kadar fazlaysa kahraman boyutunuz da o kadar büyüyecek. Ne kadar büyük olabilirsin! Hareket etmek için kaydırın.

Bu Elbise Giyilir! Oyunu Oyna Bu Elbise Giyilir!

Elbiseleri boyayıp tarzınızı gösterin! . . Elbiseyi önce boyacı küpüne daldırın, spreyle boyayın, boya rulosu ile istediğiniz deseni verin ve elbise hazır! . .

Şeker Eşleştir Oyunu Oyna Şeker Eşleştir

Aynı türden en az 2 şeker veya tatlıyı birbirlerine bağlayarak patlatmalısınız.

Reklam
Pool Shooter Billiard Ball
Pool Shooter Billiard Ball
Friday Night Funki Big Brother
Friday Night Funki Big Brother
Color Flooding Puzzle
Color Flooding Puzzle
Magic Forest Tiles Puzzle
Magic Forest Tiles Puzzle
Dot Connect
Dot Connect
Las Galletas De Navidad Coinciden Con 3
Las Galletas De Navidad Coinciden Con 3
Pruebas Infinitas De Bicicletas
Pruebas Infinitas De Bicicletas
Princess Magic Gradient
Princess Magic Gradient

Ücretsiz Çevrimiçi Renk Oyunları

1 Kişilik Renk, Renk Birleştirme, 3D Renk ve 3 Kişilik Renk gibi alt kategorileri de içeren en iyi renk oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin renk oyununu oyna! Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı, Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı, 3B Monopoly ve Motorla Hız Tuzağı gibi en çok oynanan renk oyunlarını oynayabilirsiniz.
Renk Oyunları kategorisindeki binlerce renk oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Renk Eşleştirme, Dört Renk, Renk Değiştirme, Renk Toplama, Skorlu Renk, İki Kişilik Renk, Fareyle Oynanan Renk, Bir Kişilik Renk, İngilizce Renk, Renk Yakalama, Bitişik Renk, Renk Ayarlama, Renk Seçme, Pembe Renk

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.