Robot Oyunları

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Zombi Operasyonu 10 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10

Zombi Operasyonu, Hapisten Kaçma bölümü ile devam ediyor! Yeraltı hapishanesi zombiler tarafından ele geçirildi ve rehineleri kurtarmalısın, ayrıca yaralılara da yardım etmelisin. Zombie Mission'ın yeni genişletilmiş versiyonu ile 30 SEVİYEDE savaşmak zorundasın! Farklı seviyelerde 7 farklı patron olacak. En güçlü boss elbette son bölümde seni bekliyor! Seviyeleri geçtikçe kazandığınız paralarla silah satın almayı ve yükseltmeyi unutmayın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Metal Böcekler Oyunu Oyna Metal Böcekler

Metal Böcekler Oyunu Oyna

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Metal Ordu Savaşı Oyunu Oyna Metal Ordu Savaşı

Karanlık robotik krallık, Dünya'yı ele geçirmek ve onu metal bir robot gezegene dönüştürmek istiyor. Onlara tek başınıza veya bir arkadaşınızla karşı çıkın ve gezegeni geri alın! Tuzakları yok edin, düşmanları alt edin ve rehineleri kurtarın. Bölümlerde topladığınız metalik malzemeler ile silahlarınızı ve sağlık barınızı yükseltebilirsiniz. Toplam 15 seviyeli mücadelenin ardından ortaya çıkan BOSS'u yok ederek görevi başarıyla tamamlayabilirsiniz. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için serbest bırakmaktan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu Maks. Basarken Basın) Cephane Yeniden Yükleme: "X" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için serbest bırakmaktan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O+P" (SP Çubuğu Maks. Basarken Basın) Cephane Yükleme: "J"

Bombacı Robot 3 Oyunu Oyna Bombacı Robot 3

Bombacı Robot 3 Oyunu Oyna

Bombacı Robot 4 Oyunu Oyna Bombacı Robot 4

Bombacı Robot 4 Oyunu Oyna

Subway Örümcek Çocuk Oyunu Oyna Subway Örümcek Çocuk

Metro sörfçüleri temalı şehirde örümcek çocukla koş! Koşabildiğin kadar hızlı koş! Yaklaşan robotlardan kaçın! Paraları toplayın ve yeni 4 karakteri yükseltin. En cesur kovalamacaya katılın! Kontroller: Yön tuşları / Fare = Hareket Boşluk = Zıplama Yukarı Ok = Ateş etme

FNaF Vurucu Oyunu Oyna FNaF Vurucu

Süpermarkette geç kalmayın! Sevimli komik animatronikler her gece canlanıyor. Gücü kapatırlar ve kalan ziyaretçileri avlamaya başlarlar. Onlarla başa çıkabilecek tek kişi sensin. Animatronikler çok inatçıdır, kollarını ya da bacaklarını kırmak yetmez, yine de peşinizi bırakmazlar. Onları yok etmenin tek yolu onları parçalamaktır. Hayatta kalın ve dünyayı animatroniklerin istilasından kurtarın! Fare - etrafa bakın WASD - hareket W + Shift - Çalıştır Sol Fare Tuşu - Vur Sağ Fare Tuşu (Basılı tutun) - Hedefleyin Fare tekerleği - sonraki/önde gelen silah 1-7 - silah kısayol tuşları R - şarjör doldurma F - bıçaklı saldırı G - el bombası atın T - silahı inceleyin

Robot Araba Oyunu Oyna Robot Araba

Arabalara karşı araba olarak, robotlara karşı robot olarak savaşabilirsiniz. Topladığınız paralarla çeşitli güçlendirmeler yapabilirsiniz.

Canavarları Defet Oyunu Oyna Canavarları Defet

Karşınıza çıkan canavarlara karşı sunulan üç silahtan doğru olanı seçerek canavarı defetmelisiniz. Vampir için kazık, zombi için tüfek, mumya için ateş, cin için lamba, kurt adam için gümüş kurşun, medusa için ayna, vs. şeklinde devam ediyor.

Bombacı Robot Oyunu Oyna Bombacı Robot

Bombacı Robot Oyunu Oyna

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna Bombacı Robot 2

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna

Soyguncu Bob 2 Oyunu Oyna Soyguncu Bob 2

Şehri ele geçirmeye çalışan kötü kalpli işadamından, şehri kurtarmak için acemi hırsıza soygunları sırasında güvenlik sistemini ve bekçileri atlatmasında rehberlik etmelisiniz.

Nihai Dövüşçüler Oyunu Oyna Nihai Dövüşçüler

Şövalye, kız veya robotu seçerek karşınıza çıkan düşmanları yok etmelisiniz.

Brawl Stars - Savaş Alanı Oyunu Oyna Brawl Stars - Savaş Alanı

Bu yeni özel oyun Brawl Warfire Online ile eğlenin, batıdaki kahramanlar arasında bir savaş, bir robot taburu dünyaya hükmetmek istiyor, ancak bu savaşı savunacak kahramanlarla karşılaşacaklar. Bir robot ordusu, dünyaya hükmetmeye çalışacakları bir savaşla yüzleşmek için en yakın kasabalara gidiyor, kavga yıldızlarının kahramanları yüzleşmek ve dünyayı robot ordularından kurtarmak için yola çıkıyor! Talimatlar: Oynamak için fareyi kullanın ve oyun düğmelerine ekrana dokunun.

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna Gizemli Odadan Kaçış

Gizemli Odadan Kaçış Oyunu Oyna

Grand Robot Car Transform 3D Oyunu Oyna Grand Robot Car Transform 3D

Grand Robot Car Transform 3D Oyunu Oyna

Uzay Hattı Pilotu Oyunu Oyna Uzay Hattı Pilotu

Dünyadan kaçan insanları yıldızlara ulaştırmak için çıktığınız yolda karşınıza çıkan düşmanları alt etmelisiniz. Topladığınız altınlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Salyangoz Bob 2 Oyunu Oyna Salyangoz Bob 2

Salyangoz Bob, dedesine doğumgünü hediyesi olarak saksıda bir çiçek götürmek ister. Dedesinin evine doğru çıktığı bu yolculukta çeşitli tuzaklarla dolu tehlikeli ormanda, engelleri aşmasında yardım etmelisiniz. Bob'a tıklayarak kabuğuna çekilip durmasını sağlayabilir veya 1 ve 2 tuşları ile normal veya hızlı gitmesini sağlayabilirsiniz.

Bombacı Robot 8 - Görev Oyunu Oyna Bombacı Robot 8 - Görev

Bombacı Robot 8 - Görev Oyunu Oyna

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna Bombacı Robot 7

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna

Destansı Dart Silahı Oyunu Oyna Destansı Dart Silahı

Vur kaç taktiği ile arkadaşlarınıza yakalanmadan onları dart silahınız ile (nerf) vurup saklanmalısınız.

Bombacı Robot 6 Oyunu Oyna Bombacı Robot 6

Bombacı Robot 6 Oyunu Oyna

Kutuları Yerleştir Oyunu Oyna Kutuları Yerleştir

Kutuları Yerleştir Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 120 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 120

Maymun Sevindir 120 Oyunu Oyna

Robot Güreşi Oyunu Oyna Robot Güreşi

Robot Güreşi Oyunu Oyna

Rublox Uzay Çiftliği Oyunu Oyna Rublox Uzay Çiftliği

Küçük bir çiftçinin uzaydaki çiftliği için acilen yiyecek toplaması gerekiyor, ancak bu gezegenin platformlarında uzaya düşmeden hareket etmek, tehlikeli nesnelerden ve düşman robotlardan kaçınmak için hızlı kurnazlığınıza ihtiyacı olacak, sizi görürlerse ateş etmeye başlayacaklar. sen ! Talimatlar : Haritada gezinmek için ok tuşlarını ve WASD tuşlarını kullanın. Ekrana dokunun ve mobil cihazlarda ve tabletlerde oyun düğmelerini kaydırın veya kullanın.

Kahraman 3 - Uçan Robot Oyunu Oyna Kahraman 3 - Uçan Robot

Uçan bir süper robot ol. Şehrin etrafında uçun ve düşmanları yok edin. Elinizden bir enerji ışını vurun. Aynı anda birkaç düşmanı yok etmek için güdümlü füzeleri kullanın. Göğsünüzden bir lazer ışını etkinleştirin ve düşman kalabalığının arasından geçin. Şehri ele geçiren tüm düşmanları yok edin! Fare - Etrafınıza bakın WASD - Hareket Boşluk / Ctrl - Yukarı / aşağı hareket ettir Shift - Hızlandırılmış uçuş Sol Fare Tuşu - Sol elinizle ateş edin Sağ Fare Tuşu - Işını Etkinleştir F - Füzeleri ateşlemeyi etkinleştir

Soyguncu Bob Oyunu Oyna Soyguncu Bob

Kendini Robin Hood gibi zenginden alıp fakire vermeye adamış acemi hırsıza soygunları sırasında güvenlik sistemini ve bekçileri atlatmasında rehberlik etmelisiniz.

Neşeli Sürücüler Oyunu Oyna Neşeli Sürücüler

Kendi kişilikleri ve yetenekleri olan, seçebileceğiniz farklı sürücüler var. En sevdiğiniz sürücüyü ve arabayı seçin ve yarışmaya başlayın. Mevcut arabanızı yükseltmek veya başka bir tane satın almak için para toplayın. Bu harika oyunda, rakiplerinizi yenmek ve birinciliği korumak için sahne malzemeleri kullanabilirsiniz. Bir T kutusu aldığınızda arabanızın bir robota dönüşmesi o kadar harika ki. Bu oyunla ilgileniyorsanız, gelin ve iyi eğlenceler. Sola gitmek için A veya sol ok Sağa gitmek için D veya sağ ok Kalkanı kullanmak için J Hız artırmayı kullanmak için K L roket barajını kullanmak için F toplanan silahı kullanmak

Süper Kaleler Oyunu Oyna Süper Kaleler

Süper Kaleler Oyunu Oyna

Savaş Robotu Hafıza Oyunu Oyna Savaş Robotu Hafıza

Transformers savaş robotları temalı hafıza oyunu.

Süper Robot Doktor Oyunu Oyna Süper Robot Doktor

Süper Robot Doktor Oyunu Oyna

Bombacı Robot Kule Savunma Oyunu Oyna Bombacı Robot Kule Savunma

Bombacı Robot Kule Savunma Oyunu Oyna

Bay Makineli Tüfek Oyunu Oyna Bay Makineli Tüfek

Silahlarınızı alın ve birçok seviyede saldırın ve sizi durdurmak isteyen robotları vurun. Tek düğmeleri kullanın Aksiyonu kontrol etmek ve yolunuza çıkan her şeyi çekmek için. Cephaneliği yükseltmek için birçok engelden kaçının, sivri uçlardan ve düşüşlerden atlayın, kutuları yok edin ve ganimet toplayın. Her patron seviyesine ulaşın ve 30'dan fazla seviyede koşmaya devam etmek için onları alt edin. Düşmanlara ulaşmak, helikopterlerden, paralı askerlerden kaçmak ve dünyayı kurtarmak için askıyı kullanın. Talimatlar: Zıplamak için fareyi, ateş etmek için boşluk tuşunu ve hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Mobil cihazlarda, oyun düğmelerinde ekrana dokunun.

Maymun Sevindir 96 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 96

Maymun Sevindir 96 Oyunu Oyna

Bebek Robot Oyunu Oyna Bebek Robot

Daha yeni yeni yürümeye çalışan robotu dengede tutup adım adım bitişe ulaştırmalısınız. Bölüme göre küçük veya büyük adımlar atmanız gerekli.

Maymun Sevindir 75 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 75

Maymun Sevindir 75 Oyunu Oyna

Robot Komando Oyunu Oyna Robot Komando

Robot Komando Oyunu Oyna

Kuyuya İttir Oyunu Oyna Kuyuya İttir

Mini robotları kullanıp blokları iterek çukurlara düşürmelisiniz.

Robotu Uyandır Oyunu Oyna Robotu Uyandır

Robotu Uyandır, seviyeyi tamamlamaları için lazeri yönlendirerek robotları uyandıran bir bulmaca oyunudur. İlerledikçe zorlaşan 100 zorlu seviye var. Tüm seviyeleri çözebilir misin? Fayansları döndürmek için fayanslara sol tıklayın. Fayansları döndürmek için fayanslara dokunun.

Robot Resim Çizme Oyunu Oyna Robot Resim Çizme

Birinin yardımına ihtiyacı var. Robot Resim Çizme, eğlenceli bir çizim oyunu ve bir polis memuru olarak bir davada oynadığınız, suçluyu bulmak için muhbirlerin ipuçlarına dayalı resimler çizdiğiniz ücretsiz bir çevrimiçi bulmaca oyunudur. Beyninizi kullanın ve davayı ele almada en verimli olanın kim olduğunu görün. Oynamak için fare veya dokunun.

Robot Araba Acil Yardım 3 Oyunu Oyna Robot Araba Acil Yardım 3

Bozulan acil yardım robot arabalarının lastiğini ve farını değiştirerek, pasta cila atarak ve diğer arızalarını gidererek göreve hazır hale getirmelisiniz.

Maymun Sevindir 203 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 203

Maymun Sevindir 203 Oyunu Oyna

Terminatör Katili Oyunu Oyna Terminatör Katili

Terminatör Katili Oyunu Oyna

Robot Koşucu Oyunu Oyna Robot Koşucu

Robot Koşucu Oyunu Oyna

Reklam
Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa
Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa
Metal Ordu Savaşı
Metal Ordu Savaşı
Rublox Uzay Çiftliği
Rublox Uzay Çiftliği
Robotu Uyandır
Robotu Uyandır
Grand Robot Car Transform 3D
Grand Robot Car Transform 3D
Soyguncu Bob
Soyguncu Bob
Bay Spark
Bay Spark
Uzay Tutsakları 2
Uzay Tutsakları 2

Ücretsiz Çevrimiçi Robot Oyunları

Savaşçı Robot, Transformers Robot, Bombacı Robot ve Robot Toplama gibi alt kategorileri de içeren en iyi robot oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin robot oyununu oyna! Zombi Operasyonu 10, Zombi Operasyonu X, Zombi Operasyonu 7, Zombi Operasyonu 6 ve Bombacı Robot 4 gibi en çok oynanan robot oyunlarını oynayabilir veya Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Robot Oyunları kategorisindeki yüzlerce robot oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Bombacı Robot, Bekçi Robot, Dövüşçü Robot, Robot Yönlendirme, Yeni Robot, Robot Hafıza, Motorlu Robot, Oyuncak Robot, Robot Patlatma, Robot Toplama, Transformers Robot, Savaşçı Robot, Robot Resim, Robot Doktor

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.