Savaş Oyunları

Uçan Süper Kahraman Oyunu Oyna Uçan Süper Kahraman

Uçan Süper Kahraman Oyunu Oyna

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

GTA 3B Miami Suç Simülatörü Oyunu Oyna GTA 3B Miami Suç Simülatörü

GTA türü: 50 ilave Görev. Bu üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyununda, Miami ve Vegas şehrini suçtan temizlemeyi amaçlayan, adalet savaşçısı bir polis olarak oynuyorsunuz. Dilediğiniz herhangi bir aracı çalabilirsiniz - otomobil, araba, tank, helikopter, jet paketi. Oyun tamamen Açık dünya Ortamını içeriyor. Ayrıca bir dükkandan görevleri tamamlamanıza ve şehri bir aziz polis gibi tüm günahkarlardan kurtarmanıza yardımcı olacak pek çok şey satın alabilirsiniz. Mafya savaşı, hırsızlık, çılgın trafik, suç suikastçıları vb. şeylerle karşı karşıya kalacaksınız.

Yeniçeri Savaşları Oyunu Oyna Yeniçeri Savaşları

2 kişilik yeniçeri savaşlarında kılıç ve balta fırlatma, ok atma, tabancayla ateş etme, topuz kapışması gibi 8 farklı mini oyundan rastgele birini oynayabilirsiniz. Zıplamak ve silahınızı fırlatmak için W ve Yukarı Ok tuşlarını basıp-bırakmalı veya basılı tutmalısınız.

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

2 Kişilik Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Arena

Arkadaşınızla eğlenceli rekabet yapabileceğiniz 12 mini oyunun bulunduğu pakette, karşılıklı düello, helikopterle insan kurtarma yarışı, topuz savaşı, araba yarışı vb. yapabilirsiniz. Ayrıca, pacman, futbol, tenis, amerikan güreşi, golf gibi konularda rekabet edebilirsiniz. 1. Oyuncu : A 2. Oyuncu : L

Hayatta Kalanlar 2 Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar 2

Hayatta Kalanlar 2 oyununda, çiçek açan yeşil bir gezegenin bir anda nasıl yaşam için bir savaş alanına dönüşebileceğini kendi gözlerinizle göreceksiniz! Bir gün, dünyayı korkunç bir virüs vurdu. Birkaç gün içinde nüfusun dörtte üçünü korkunç canavarlara dönüştürdü. İnsanlar bilinmeyen bir hastalığa yakalanmaya ve mutasyona uğramaya başladı. Birkaç gün sürdü ve enfekte olanların hepsi zombiye dönüştü. Sağlıklı insanları avlamaya ve onları yemeye başladılar. Hayatta kalanlar, yakın zamanda akrabaları ve arkadaşları olan canavarlardan saklanmak zorunda kaldılar. Şimdi canavarlar acımasız açlıkla işkence gördü ve insanları avladılar. Duo Survival 2 2 Player'da enfeksiyondan kurtulmayı başaran cesur bir çift olarak oynayacaksınız. Yakın zamana kadar saklanıyorlardı, ancak hayatta kalanlar arasında bir bilim insanının kabus gibi bir virüse karşı bir aşı oluşturmayı başardığına dair bir söylenti vardı. Şimdi arkadaşlarımız panzehir bulmak için acele ediyor! Her iki karakteri de aynı anda oynayabilir veya yoldaşlarınızı kurtarma görevine bağlayıp iki kişilik oynayabilirsiniz. Kahramanlarınız iki kişi olacak - güçlü bir adam ve zeki bir kız. Adamın gücü var, yüzebiliyor ve büyük bir sopayla zombileri iyi yenebiliyor. Ancak kız, minyatür boyutu sayesinde en dar boşluktan geçebilir ve ustaca nesneleri fırlatabilir. Sadece tehlikelerin üstesinden gelmeniz değil, aynı zamanda mantıklı görevleri çözmeniz ve doğru çözümleri aramanız gereken tehlikeli ve heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Piksel Düello Oyunu Oyna Piksel Düello

Piksel Düello, kaotik bir 2 oyunculu retro piksel savaş oyunudur. Arkadaşınıza veya bilgisayara karşı 2 düğme ile karakterinizi kontrol edin ve savaşa devam edin. Platformda kalın ve rakibinizi silahlarla aşağı doğru itin. Skor takipli oyunda 5 puana ulaşan oyuncu oyunu kazanır. Atışlardan kaçmak için zıplayın, silahınızı yükseltmek için düğmeyi basılı tutun, ateş etmek için bırakın. Bu oyunun amacı, rakibinizi platformdan vurmaktır.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Battle Royale Boyama Kitabı Oyunu Oyna Battle Royale Boyama Kitabı

Battle Royale Boyama Kitabı Oyunu Oyna

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Kule Savaşı - Yeni Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Yeni Çağ

Kule Savaşları 3. bölümüyle karşınızda! Daha modern silahlar, farklı haritalar ve yeni Mayhem modu da artık oynanabilir. Yeni bölümle birlikte endüstriyel devrim silahlarını ve ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni silahlar deneyin ve onlarla yeni taktikler oluşturun. Kargaşa modunda zorlu koşullarda savaşın ve hayatta kalmaya çalışın. Zombi Modu artık yeni bir tasarıma sahip ve artık zombiler tek yönden geliyor. 1 veya 2 oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarınızı kırın! Nasıl oynanır: Mavi Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Blok Oluştur: S Vuruş: E (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silahı Değiştir: Q Kırmızı Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Blok Oluştur: AŞAĞI OK Vuruş: BOŞLUK (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silah Değiştir: M

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Tarihi Kuşatma Oyunu Oyna Tarihi Kuşatma

Bu oldukça basit fizik bulmaca-strateji oyununda son 2500 yılın en dikkate değer kuşatmalarından 32'sini oynayın. Tüm kale savunucularını öldürün ve kalenin hangi destek bloklarını parçalayacağınızı dikkatlice seçerek rehineleri kurtarın. Üç madalyadan (Net, Kararlı ve Parlak Zafer) birini kazanabilir ve hazine sandıklarına ve eserlere vurarak kaleleri yağmalayabilirsiniz. Ne kadar az çekim o kadar iyi. Bir kale bloğunu işaret edin ve ateş etmek için tıklayın.

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Karanlık Dünya Oyunu Oyna Karanlık Dünya

Karanlık dünya, beklediğiniz platform oyunu! Karanlık dünyadan kaçmak için 30 benzersiz seviyeyi tamamlayın, ancak düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. Seviyenin sonuna ulaşmanın her zaman daha kolay bir yolu vardır, faydalı öğeler bulmak için tüm oyun platformlarını kontrol edin Zıpla - Atla düğmesine dokunun/tıklayın veya klavyenizde `w` tuşuna basın Kılıç Saldırısı - Vur düğmesine dokunun/tıklayın veya klavyenizde "boşluk" tuşuna basın Kılıcı fırlat - Kılıç düğmesine dokunun/tıklayın veya klavyenizde "c" tuşuna basın

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

2 Kişilik Tank Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Tank Arena

Bilgisayara karşı ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda mini labirent arenasında rakip tankı yok etmelisiniz. Çeşitli ilave özellikler arasında en önemlisi olan mini dron tank ile kamikaze saldırısı yapabilirsiniz. Bu saldırıda rakibiniz mini tanktan kaçamaz veya onu vuramaz. . .

Fırıldak Arenası Oyunu Oyna Fırıldak Arenası

Fırıldak Arenası Oyunu Oyna

Yeniçeri Okçusu Oyunu Oyna Yeniçeri Okçusu

Sevimli Yeniçeri karakterimiz bu karede ok atışlarıyla mücadeleye giriyor. Farklı bölgelere atılan ok atışları rüzgar, açı ve farklı bonus türlerinden etkilenmektedir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Oyunu dokunmatik kontrollerle veya klavyeli cihazlarda "W" ve "YUKARI OK TUŞU" ile kontrol edebilirsiniz.

Hava Savaşı Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna Hava Savaşı Sürgülü Yapboz

Hava Savaşı Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna

Yeniçeri Mızrak Oyunu Oyna Yeniçeri Mızrak

Yeniçerilerin mücadelesi bu kez mızraklarla devam ediyor. Mızrağını iyi kontrol eden oyunun galibi olur. Kazanmak için rakibinizin hedefini beş kez yumruklamalısınız. Mızrağınızla bonus toplayarak bunu kolaylaştırabilirsiniz. Tek oyunculu oyun modunda antrenman yapabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz! Oyunu dokunmatik kontrollerle veya klavyeli cihazlarda "W" ve "YUKARI OK TUŞU" ile kontrol edebilirsiniz.

Yeniçeri Kılıç Oyunu Oyna Yeniçeri Kılıç

Piksellerle yapılmış iki sevimli Yeniçeri karakteri birbirleriyle mücadele etmeye başlar. Karşılıklı zevkle oynayabileceğiniz bu oyunda bir taraf mavi yeniçeri bir taraf kırmızı yeniçeri temsil ediyor. Yapmanız gereken tek şey ekrana dokunmak veya "W" ve "YUKARI OK TUŞU"(Klavyeli cihazlarda) ile karakterleri yönlendirmek ve kılıcı sallamaktır. Beş puana ilk ulaşan oyuncu oyunu kazanır.

Yeniçeri Mancınık Oyunu Oyna Yeniçeri Mancınık

Yeniçeri Serisi Yeniçeri Mancınığı ile devam ediyor. Bu oyunda mancınıkların açısını ve hızını ayarlayarak rakibinize bir darbe indirmeyi hedefliyorsunuz. Savaş sırasında "Akıllı", "Hayalet", "Büyük" "Bomba" gibi mancınık bonusları oyundaki şansınızı artırabilir. Rakibinizi ilk denemenizde veya 'güçlü vuruş' (powershot) ile vurarak vurabilirseniz iki puan kazanırsınız. İlk önce 5 puan alan oyuncu kazanır.

Yeniçeri Silah Oyunu Oyna Yeniçeri Silah

Sevimli yeniçeriler kılıç, balta ve ok ardından tekniği biraz daha ilerletip silahlarıyla birbirlerine meydan okuyorlar. Ateşlenen mermiler ağaçlar veya rüzgarlar tarafından sürüklenebilir. Bu yüzden atışlarınızın nereye gideceğini hesaplayarak yapmalısınız. Ayrıca oyun içerisinde bonusları toplayabilirseniz arkadaşınıza karşı avantaj elde edebilirsiniz. Oyunu dokunmatik kontrollerle veya klavyeli cihazlarda "W" ve "YUKARI OK TUŞU" ile kontrol edebilirsiniz.

Piksel Muharebe Kalesi Oyunu Oyna Piksel Muharebe Kalesi

Piksel Muharebe Kalesi Oyunu Oyna

Sarhoş Şamar Savaşı Oyunu Oyna Sarhoş Şamar Savaşı

Eğlenceli sarhoş çöp adam oyunları, tekerleme gibi ismiyle Sarhoş Şamar Savaşı ile devam ediyor. Oyunun amacı, rakipleri dengeli tokatlarla yenmektir. Yeşil alanda tokat güç çubuğunu durdurmaya çalışın. Bu sayede tokatlarınız etkili olacaktır. Rakipler her turda daha da zorlaşacak ve bar hızlanacak! Sarhoş Şamar Savaşları oyunu 1 veya 2 Kişilik olarak oynanabilmektedir. Eğlenceli eşleşmeler başlasın! "W" ve "YUKARI OK" veya Dokunmatik Kontroller.

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Labirentteki Tanklar Oyunu Oyna Labirentteki Tanklar

Labirentteki Tanklar saatlerce oynayabileceğiniz en popüler ve harika oyundur. Oyunun ana özelliği, bilgisayara karşı değil, sadece arkadaşlarınızla oynayabilmenizdir. Oyun sadece iki mod içerir: iki oyuncu için ve üç oyuncu için. Her oyuncu, tankını kontrol edeceği ve zorlu savaşlarda savaşacağı belirli anahtarları alır.

Piksel Yaşam Savaşı Online Oyunu Oyna Piksel Yaşam Savaşı Online

Çok oyunculu savaş alanında tek kalana kadar herkesi vurun! . . 'Add Bot' ile robot/bot ekleyebilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme F : Etkileşim/toplama Boşluk : Zıplama Sol Shift : Koşma R : Şarjör doldurma M : Harita

Yeniçeri Gürz Oyunu Oyna Yeniçeri Gürz

Yeniçerilerin mücadelesi topuz fırlatmayla devam ediyor. Topa daha iyi hakim olan oyuncu, arkadaşına karşı verilen mücadeleyi kazanır. Topuzun açısını ve hızını arazi durumuna ve rüzgar yönüne göre ayarlayarak arkadaşınıza vurmaya çalışın. Tek oyunculu oyun modu ile antrenman yapabilir ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışabilirsiniz. Oyunu dokunmatik kontrollerle veya klavyeli cihazlarda "W" ve "YUKARI OK TUŞU" ile kontrol edebilirsiniz.

Harp Alanı 2 Oyunu Oyna Harp Alanı 2

Cep telefonu ve bilgisayarda oynanabilen bu 3B birinci şahıs nişancı oyununda tüfeği alın ve savaşa hazırlanın. Göreviniz bölgedeki tüm düşmanları ortadan kaldırmak. Düşmanları vur, ilk yardım çantalarını topla ve bu savaşta hayatta kalmaya çalış. Bilgisayar: Karakteri hareket ettirmek için yön tuşları veya W,A,S,D. Karakteri döndürmek, nişan almak ve ateş etmek için fare. İşaretçiyi kilitlemek için L. Yeniden yüklemek için R. P - duraklat. Mobil: Hareket etmek için ekrandaki joystick'i, ateş etmek için ateş düğmesini kullanın, karakteri hedeflemek ve döndürmek için ekranın sağ tarafına dokunun ve sürükleyin.

Goblin Çarpışması Oyunu Oyna Goblin Çarpışması

Okçu, bombacı, şaman gibi goblinleri göndererek düşman üssünü yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla adamlarınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Uzay Oyunu Oyna Uzay

Uzay mekiğiniz ile tüm düşmanları vurmalısınız.

Çizgi Savunma Oyunu Oyna Çizgi Savunma

Farklı şekillerde çizgi çizerek farklı türlerdeki askerleri savaş meydanına sürerek düşman kuvvetlerini yenmelisiniz.

Ölü Cennet 3 Oyunu Oyna Ölü Cennet 3

Savaş tankınız ile hayatta kalanların aracına eşlik ederek karşınıza çıkan tüm düşmanları güdümlü füze dahil çeşitli silahlarınızla yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni araç alabilir veya aracınızın motor sistemini, zırhını, yakıt deposunu, lastiklerini ve silah sistemini yükseltebilirsiniz.

Paint.IO Oyunu Oyna Paint.IO

Çok oyunculu oyunda sahip olduğunuz bölgeyi mümkün olduğu kadar genişletmelisiniz. Stratejik olarak küçük alanlar halinde genişletmeniz daha güvenli olacaktır. Aksi takdirde siz alanı kapatmadan rakipleriniz çizdiğiniz yol üstünden geçerse kaybedersiniz.

Mini Savaşlar 6 Kişilik Oyunu Oyna Mini Savaşlar 6 Kişilik

2 ile 6 kişi arasında oynanabilen balta savaşı, tank savaşı, sumo güreşi, uzay savaşı, ok atma, araba yarışı, sopa atma vs. vs. gibi eğlenceli birçok mini oyun bulunan pakettir. 1. Oyuncu : C 2. Oyuncu : N 3. Oyuncu : Q 4. Oyuncu : P 5. Oyuncu : Sol 6. Oyuncu : Sağ

Süper Kahraman Arena Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena

Marvel ve DC evreninin süper kahramanları ile çıktığınız arenada süper kötü rakiplerinize karşı savaşarak zaferler kazanın! . . Seviye atladığınızda kahramanınız değişebilir.

Kuşatma Altında Oyunu Oyna Kuşatma Altında

Şehir düşman güçleri tarafından ele geçirildi. Ordunuzu ağır askeri donanımlarla hazırlayın ve sokakları geri alın - oradayken şehri yok etmemeye çalışın! Seçmek için birlikler'i tıklatın. Ardından birliği kontrol etmek için WASD veya İmleç Tuşlarını kullanın. Fare ile nişan al, Ateş etmek için tıkla. İlerlemek ve ileride ne olduğuna bir göz atmak için fareyi ekranın kenarlarına getirin. Bazı birimlerin ateş edebilmek için durması gerekir (yani Bazuka adamı ve Topçu kamyonu)

Fantastik Çöp Adam Oyunu Oyna Fantastik Çöp Adam

Korkusuz ve donanımlı çöp adamla bir maceraya başlayın! Her seviyede güçlenen düşmanları alt edin ve düşen eşyaları ve altınları toplayarak Çöp Adam'ı yükseltin! Bölüm sonunda oyun menüsünden Yükseltme bölümüne gidin ve karakterin gücünü artırın ve özel saldırıları etkinleştirin. Sonraki bölümlerde gelecek Boss'lara hazır olun. Macera başlasın! Hareket: "SOL / SAĞ OKLAR" Zıpla: "YUKARI OK" Yumruk: "V" Özel Saldırı: "D,S,Z,X,C"

Mini Kapışma Oyunu Oyna Mini Kapışma

Mini kapışmaya katılın ! Hızlı tempolu dövüşü Yıldız Savaşları oyun! Battle arena ve diğer düşmanları ile mücadele solo!

Tank Savaşı Oyunu Oyna Tank Savaşı

Tank Savaşı Oyunu Oyna

Muharebe Kurtarma Timi Oyunu Oyna Muharebe Kurtarma Timi

Muharebe Kurtarma Timi Oyunu Oyna

Askeri Harekat Yapboz Oyunu Oyna Askeri Harekat Yapboz

Askeri Harekat Yapboz Oyunu Oyna

Süper Kahraman Arena 2 Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena 2

Yeni kullanıcı arayüzü tasarımı, yeni oynanış ve dört kat harita boyutu ile dünya çapında popüler olan Süper Kahramanlar oyununun devamı! ! ! Süper Kahraman Arena 2, heyecan verici bir çevrimiçi süper kahraman oyunudur. Bu sefer düşmanın silahını işgal ederek savaş alanını kaos haline getirebilirsiniz. Seviye atlamak için exp puanı toplamak için en sevdiğiniz kahramanları kullanalım ya da beceri öğelerini alarak dev veya yenilmez olabilirsiniz. Günlük ödüller ve günlük görevler, kahramanları kolayca toplamanıza yardımcı olacaktır. PC: Fareyi hareket ettirmek için hareket ettirin, saldırmak için sola tıklayın; Mobil: Sanal Tuşlara dokunun

Hava Savaşı 2D Oyunu Oyna Hava Savaşı 2D

Pervaneli savaş uçağınız ile karadaki, havadaki ve denizdeki tüm düşman tank, uçak, taret, gemi ve helikopterlerini vurmalısınız.

Siber Arabalar Oyunu Oyna Siber Arabalar

Serbest sürüş, kariyer yarışı, polisten kaçma, 2 kişilik yarış, araba arena gibi bölümleri bulunan geniş seçenekli bir araba yarışı oyunu. 1. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro

Reklam
Soldat Gegen Zombies
Soldat Gegen Zombies
Heldentürme
Heldentürme
Mini Clash War Z
Mini Clash War Z
Insel der Piraten
Insel der Piraten
Forest Village Getaway Episode 1
Forest Village Getaway Episode 1
Counter Terrorist
Counter Terrorist
Tank Fight
Tank Fight
Takeover
Takeover

Ücretsiz Çevrimiçi Savaş Oyunları

Bir Kişilik Savaş, Fareyle Oynanan Savaş ve Galaktik Savaş gibi alt kategorileri de içeren en iyi savaş oyunları kategorisindeki altı yüzden fazla oyun içinden istediğin savaş oyununu oyna! Popüler Savaş, 3D Şehir Savaşları, Fare Arena, Çöp Adam Düello Arena, Tank Dövüşü ve Masa Çekişmesi gibi en çok oynanan savaş oyunlarını oynayabilirsiniz.
Savaş Oyunları kategorisindeki altı yüzden fazla savaş oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2 Kişilik Savaş, Savaş Topu, Kuşbakışı Savaş, Savaş Strateji, 3D Savaş, Soğuk Savaş, Komando Savaş

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.