Savaş Oyunları

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

2 Kişilik Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Arena

Arkadaşınızla eğlenceli rekabet yapabileceğiniz 12 mini oyunun bulunduğu pakette, karşılıklı düello, helikopterle insan kurtarma yarışı, topuz savaşı, araba yarışı vb. yapabilirsiniz. Ayrıca, pacman, futbol, tenis, amerikan güreşi, golf gibi konularda rekabet edebilirsiniz. 1. Oyuncu : A 2. Oyuncu : L

GTA 3B Miami Suç Simülatörü Oyunu Oyna GTA 3B Miami Suç Simülatörü

GTA türü: 50 ilave Görev. Bu üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyununda, Miami ve Vegas şehrini suçtan temizlemeyi amaçlayan, adalet savaşçısı bir polis olarak oynuyorsunuz. Dilediğiniz herhangi bir aracı çalabilirsiniz - otomobil, araba, tank, helikopter, jet paketi. Oyun tamamen Açık dünya Ortamını içeriyor. Ayrıca bir dükkandan görevleri tamamlamanıza ve şehri bir aziz polis gibi tüm günahkarlardan kurtarmanıza yardımcı olacak pek çok şey satın alabilirsiniz. Mafya savaşı, hırsızlık, çılgın trafik, suç suikastçıları vb. şeylerle karşı karşıya kalacaksınız.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Hasır Şapkalı Samuray 2 Oyunu Oyna Hasır Şapkalı Samuray 2

Hasır Şapkalı Samuray yeni hareketler, havalı kombinasyonları, yeni düşmanlar, yeni patronlar ve daha fazla savurma ve kanla geri döndü! İpuçları: 1) Kafadan vuruşlar anında öldürür. 2) Onu hava kombinasyonları için fırlatmak istiyorsanız, hattınız düşmanın altında başlamalıdır. 3) 2. seviyede, bir platformdan diğerine atlamak için bir platformdan diğerine bir çizgi çekmeniz gerekir. Atlayışınız YALNIZCA hattın başlangıcında başlar ve hattın bitiş noktasında biter, bu nedenle en iyi sonuçlar için hattınıza Samuray'ın mevcut konumundan başlayın. 4) Düşmanlar daha fazla hasar vermeye açık olduğunda shunpo modunu etkinleştirin. Özellikle patronlar için. 5) Zırhlı düşmanlara eğik çizgi göndererek saldırmak verimsizdir. Açıklıklarına/zayıflıklarına dikkat edin ve özel hareketleri kullanın. 6) Mermiler, eğik çizgi ile savrulabilir. 7) Fırlatıldığında, kendinize karşı koymak için zaman tanımak için shunpo modunu etkinleştirin. Kesmek için fareyi kullanın. (En iyi fare veya ekran kalemi ile oynanır) Shunpo modunu etkinleştirmek için SPACE tuşuna basın Duraklatmak için P'ye basın. Sessiz düğmesi puanın altındadır.

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Suikastçi Hain Oyunu Oyna Suikastçi Hain

Suikastçi Hain oyununda aksiyon dolu bir maceraya hazır olun. Uzay gemisinde suikastçı casus ile diğer casuslara yakalanmadan hepsini yok edin. 6 farklı Impostor karakterinin kilidini açmak için bölümlerden alacağınız puanları saklamanız gerekmektedir. +100 farklı seviyeyi kesintisiz oynayın ve en iyi suikastçı olun! Oyunda ayrıca sürpriz ödüller de kazanabilirsiniz. Haydi şimdi kılıcını çek ve suikasta başla! Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın. Ayrıca W,A,S,D veya Ok tuşlarını da kullanabilirsiniz.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Hadi Uyan Kanka Oyunu Oyna Hadi Uyan Kanka

Yorgun arkadaşını uyandırmak kolay mı? Dene! İnanılmaz bir partiden sonra bağımlılık yapan bir derin uyku oyunu. Bir alarm kurun ve fazla uyumak mı istiyorsunuz? Herkese tanıdık! Arkadaşını bir el bombasıyla uyandırmaya çalış! Silahlarınızı, iç mekanınızı, gücünüzü yükseltir! Yükseltmeler için tıklayın. Eylem için öğeleri Sürükle ve Bırak.

Canavar Solucan Oyunu Oyna Canavar Solucan

Sen canavar bir solucansın! ! Tüm insanları yok etmesi gereken tehlikeli bir solucan. Ordu sana saldırmaya ve seni yok etmeye çalışacak ama büyümek için mermilerden kaçınmalı ve insanları yemelisin. Daha az hasar almanız için size hız kazandıracak veya kalkanlarınızı geliştirecek güncellemeler mevcut.

Mini Savaşlar 6 Kişilik Oyunu Oyna Mini Savaşlar 6 Kişilik

2 ile 6 kişi arasında oynanabilen balta savaşı, tank savaşı, sumo güreşi, uzay savaşı, ok atma, araba yarışı, sopa atma vs. vs. gibi eğlenceli birçok mini oyun bulunan pakettir. 1. Oyuncu : C 2. Oyuncu : N 3. Oyuncu : Q 4. Oyuncu : P 5. Oyuncu : Sol 6. Oyuncu : Sağ

2 Kişilik Tank Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Tank Arena

Bilgisayara karşı ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda mini labirent arenasında rakip tankı yok etmelisiniz. Çeşitli ilave özellikler arasında en önemlisi olan mini dron tank ile kamikaze saldırısı yapabilirsiniz. Bu saldırıda rakibiniz mini tanktan kaçamaz veya onu vuramaz. . .

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

Yakan Top Oyunu Oyna Yakan Top

Gelen topları elinizle yakalayıp geri fırlatmalısınız.

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Maskeli Kuvvetler - Antik Yılanlar Oyunu Oyna Maskeli Kuvvetler - Antik Yılanlar

Maskeli Kuvvetler - Antik Yılanlar Oyunu Oyna

Harp Alanı 2 Oyunu Oyna Harp Alanı 2

Cep telefonu ve bilgisayarda oynanabilen bu 3B birinci şahıs nişancı oyununda tüfeği alın ve savaşa hazırlanın. Göreviniz bölgedeki tüm düşmanları ortadan kaldırmak. Düşmanları vur, ilk yardım çantalarını topla ve bu savaşta hayatta kalmaya çalış. Bilgisayar: Karakteri hareket ettirmek için yön tuşları veya W,A,S,D. Karakteri döndürmek, nişan almak ve ateş etmek için fare. İşaretçiyi kilitlemek için L. Yeniden yüklemek için R. P - duraklat. Mobil: Hareket etmek için ekrandaki joystick'i, ateş etmek için ateş düğmesini kullanın, karakteri hedeflemek ve döndürmek için ekranın sağ tarafına dokunun ve sürükleyin.

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

Mermi Jake Macera Oyunu Oyna Mermi Jake Macera

Bu sefer birbirinden ayrılmaz iki arkadaş kurşun adam oynamaya teşvik edilecek ve ne kadar uçabileceklerini keşfetmek için Jake'i mümkün olduğunca uzağa fırlatabilecekleri bir topları olacak. Havadayken karaktere ivme kazandırmak için mühimmatınızı kullanabileceğiniz tüm paraları toplayın, bu paralarla daha fazla can, daha fazla mermi, roket sırt çantası veya top kuvveti gibi farklı eşyalar satın alabilirsiniz. Kontroller: Ateş etmek ve nişan almak için fareyi kullanın Mobil cihazlarda ekran düğmelerine dokunun

Askeri Araç Taşıma Simülatörü Oyunu Oyna Askeri Araç Taşıma Simülatörü

Askeri Araç Taşıma Simülatörü Oyunu Oyna

Metal Ordu Savaşı Oyunu Oyna Metal Ordu Savaşı

Karanlık robotik krallık, Dünya'yı ele geçirmek ve onu metal bir robot gezegene dönüştürmek istiyor. Onlara tek başınıza veya bir arkadaşınızla karşı çıkın ve gezegeni geri alın! Tuzakları yok edin, düşmanları alt edin ve rehineleri kurtarın. Bölümlerde topladığınız metalik malzemeler ile silahlarınızı ve sağlık barınızı yükseltebilirsiniz. Toplam 15 seviyeli mücadelenin ardından ortaya çıkan BOSS'u yok ederek görevi başarıyla tamamlayabilirsiniz. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için serbest bırakmaktan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu Maks. Basarken Basın) Cephane Yeniden Yükleme: "X" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için serbest bırakmaktan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O+P" (SP Çubuğu Maks. Basarken Basın) Cephane Yükleme: "J"

Siber Arabalar Oyunu Oyna Siber Arabalar

Serbest sürüş, kariyer yarışı, polisten kaçma, 2 kişilik yarış, araba arena gibi bölümleri bulunan geniş seçenekli bir araba yarışı oyunu. 1. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro

Squid Game Oyunları Oyunu Oyna Squid Game Oyunları

Squid Game Hayatta Kalma Oyunu, kırmızı ışık, yeşil ışık, Dalgona Şekeri, halat çekme, Marble Game ve cam köprü dahil olmak üzere altı tur hayatta kalma oyunundan sağ çıkarak 45,6 milyarlık son bir ödül kazanmakla ilgilidir. Seçilmiş kişi olabilir misin? Oyun içi talimatları izleyin.

Piksel Yaşam Savaşı Online Oyunu Oyna Piksel Yaşam Savaşı Online

Çok oyunculu savaş alanında tek kalana kadar herkesi vurun! . . 'Add Bot' ile robot/bot ekleyebilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme F : Etkileşim/toplama Boşluk : Zıplama Sol Shift : Koşma R : Şarjör doldurma M : Harita

Slenderman Ölmeli - Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna Slenderman Ölmeli - Hayatta Kalanlar

Korkunç köyde hayatta kalan beş kişiden birisiniz ve bunu devam ettirmelisiniz! . . Silah, cephane ve can toplayıp slenderman ve yandaşları ile çarpışarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Fare Sol : Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma WASD : Hareket Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Piksel Yaşam Savaşı Oyunu Oyna Piksel Yaşam Savaşı

1 kişilik oyunda, uçaktan paraşütle atladığınız adada yapay zeka düşmanlara karşı savaşıp hayatta kalmalısınız! . . WASD : Hareket F : Etkileşim/toplama/paraşüt Boşluk : Zıplama Sol Shift : Koşma R : Şarjör doldurma C : Çökme V : Kamera değiştirme Tab : Envanter M : Harita 1, 2, 3, 4 : Silah değiştirme (Mevcutsa) Fare : Nişan alma/ateş etme

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

Yeniçeri Kulesi Oyunu Oyna Yeniçeri Kulesi

Yeniçeri Kulesi oyununda karakterler kendi kulelerinde kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 3 farklı top kullanarak düşmanlarınızı vurmaya çalışın! Her topun kendine has özellikleri var ve stratejilerinize bağlı olarak verimli silahlar olacaklar. Haritada çeşitli noktalara ulaşmak ve savunmanızı güçlendirmek için tuğla inşa edebilirsiniz. Yeniçeri Kulesi oyununda uçan akıllı balonlar ve bonuslar toplayarak düşmanlarınıza karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Kırmızı Oyuncu: "W,A,S,D" Mavi Oyuncu: "OK TUŞLARI"

Tünel Nişancısı Oyunu Oyna Tünel Nişancısı

Yer altındaki tren tünelinde tüm düşmanları bulup etkisiz hale getirmelisiniz.

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

Kellelerin Kapışması Oyunu Oyna Kellelerin Kapışması

Kellelerin Kapışması Oyunu Oyna

Yeniçeri Savaşları Oyunu Oyna Yeniçeri Savaşları

2 kişilik yeniçeri savaşlarında kılıç ve balta fırlatma, ok atma, tabancayla ateş etme, topuz kapışması gibi 8 farklı mini oyundan rastgele birini oynayabilirsiniz. Zıplamak ve silahınızı fırlatmak için W ve Yukarı Ok tuşlarını basıp-bırakmalı veya basılı tutmalısınız.

Rivadis İmparatorluğu Oyunu Oyna Rivadis İmparatorluğu

Şeytani büyücülerin eline düşen fantastik Rivadis imparatorluğunu bölge bölge tekrar ele geçirmelisiniz.

Neon Savaş Tankı Oyunu Oyna Neon Savaş Tankı

Savaş tankınız ile rastgele portallardan çıkan havadaki düşmanları yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla ateş gücü, atış hızı ve ağlık güncellemeleri yapabilirsiniz.

Gökyüzü Savaşçısı Oyunu Oyna Gökyüzü Savaşçısı

Gökyüzü Savaşçısı Oyunu Oyna

Uzay Vurucusu Oyunu Oyna Uzay Vurucusu

Uzay mekiğiniz ile karşınıza çıkan göktaşlarını ve tüm düşman mekiklerini vurmalısınız.

Elon Arabaları - Rampadan Uçur Oyunu Oyna Elon Arabaları - Rampadan Uçur

Elon Arabaları, "Rampadan Uçur" adlı yeni oyunuyla oynamaya hazır. Sıra dışı oyun modları içeren Elon Arabaları serisi, bu kez de araba kazaları ve bolca patlamanın yer aldığı Elon Arabaları - Rampadan Uçur ile oyuncularla buluştu. Oyundan kısaca bahsetmek istiyorum. Oyuna bir sedan araba ile başlıyoruz. Güç çubuğu kırmızı iken Güç düğmesine basarsak aracımız olabildiğince hızlı zıplayacaktır. Oynamak İçin : Fare Sol Tıklama

Düşman Uçaklarını Düşür Oyunu Oyna Düşman Uçaklarını Düşür

Savaş tankınız ile sürekli bomba atan düşman uçaklarını vurup düşürmeli ve attıkları bombalar yere düşmeden vurmalısınız.

Askeri Savaş Arenası Oyunu Oyna Askeri Savaş Arenası

Askeri Savaş Arenası Oyunu Oyna

Askeri Hafıza Oyunu Oyna Askeri Hafıza

Zırhlı araç, tank, helikopter ve uçak gibi askeri araç resimlerini içeren kartları eşleştirmelisiniz.

Baş Parmak Savaşı Oyunu Oyna Baş Parmak Savaşı

Baş Parmak Savaşı Oyunu Oyna

Küp Şehrine Operasyon Oyunu Oyna Küp Şehrine Operasyon

Bir küp şehri ve şehirde kaybolan 2 kahraman görev için hazır. Farklı yaratıklar, zombiler küp şehrin farklı yerlerinde sizi yok etmek istiyor. Bu hayatta kalma savaşında size yardımcı olacak tek şey güçlü özel silahlar. Cube Battle Royale'de bir oyuncu veya 2 Oyuncu ile savaşabilirsiniz! Alanlardaki cihazları deşifre edin ve 20 saniye içinde bölgeyi terk edin! Tüm alanlardaki görevleri tamamladıktan sonra bir helikopter imdadınıza yetişecektir. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Vur: "UZAY" Silahları Değiştir: "1,2,3" Canlandırma: "E" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahları Değiştir: "I,O,P" Canlandır: "K"

Köpekbalığı Johnny Oyunu Oyna Köpekbalığı Johnny

Masum köpekbalığı Johnny akrabalarını ziyaret etmek için yola çıkar. Fakat, kendini mayınlar, toksik atıklar, bombalar ve canavar balıklarla dolu savaş alanı gibi bir bölgede bulur! . . Bu bölgeden çıkabilmesi için onu yönlendirmelisiniz.

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna Mızrak Düellosu

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna

Helikopter ve Tank Savaşı Oyunu Oyna Helikopter ve Tank Savaşı

Helikopter ve Tank Savaşı Oyunu Oyna

Minecraft Canavar Dünyası Oyunu Oyna Minecraft Canavar Dünyası

Minecraft Dünyasını düşmanların istilasından savun. Emrinde: saldırı tüfekleri, tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, av tüfekleri, hafif makineli tüfekler, el bombası fırlatıcıları ve bazuka. Sürünenleri patlamadan önce yok et. Büyük taş golemleri atlat. İskeletleri vur ve zombi ordularına dikkat et. Yeteneklerinizi gösterin ve dünyanızı kurtarın! Fare - etrafına bak WASD - hareketi W + Shift - Çalıştır Boşluk atlama Sol Fare Tuşu - Ateş Et Sağ Fare Tuşu (Basılı Tutun) - Nişan Al Fare tekerleği - sonraki / lider silah 1-7 - silah kısayol tuşları R - yeniden yükle F - bıçak saldırısı 1 Q - bıçak saldırısı 2 G - el bombası at T - silahı inceleyin E - silahı çıkar / çıkar

Keskin Nişancı Komando Oyunu Oyna Keskin Nişancı Komando

Keskin Nişancı Komando Oyunu Oyna

Seçkin Askerler Oyunu Oyna Seçkin Askerler

Battlefield Elite 3D, çok oyunculu bir savaş oyunudur. Oyuncular piksel tarzı bir savaşta olacak, sürekli düşmanları yok edecek, ekipmanı yükseltecek ve kazanacak! W/A/S/D karakter hareketini kontrol eder. Yönü kontrol etmek için fare.

Reklam
Suikastçi Hain
Suikastçi Hain
Süper Kahraman Arena 2
Süper Kahraman Arena 2
Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa
Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa
Top Bölme
Top Bölme
Hava Savaşı Sürgülü Yapboz
Hava Savaşı Sürgülü Yapboz
Komando Arnie
Komando Arnie
Kuşatma Altında - Gerilla Adası
Kuşatma Altında - Gerilla Adası
Ordunu Çiz
Ordunu Çiz

Ücretsiz Çevrimiçi Savaş Oyunları

Kuşbakışı Savaş, 2 Kişilik Savaş, Savaş Topu ve Bir Kişilik Savaş gibi alt kategorileri de içeren en iyi savaş oyunları kategorisindeki altı yüze yakın oyun içinden istediğin savaş oyununu oyna! Çöp Adam Düello Arena, 2 Kişilik Arena, GTA 3B Miami Suç Simülatörü ve Mini Savaşlar 6 Kişilik gibi en çok oynanan savaş oyunlarını oynayabilir veya Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa, Suikastçi Hain, Canavar Solucan ve Among Us - Canavarlara Karşı gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Savaş Oyunları kategorisindeki altı yüze yakın savaş oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Savaş Topu, İki Kişilik Savaş, Kuşbakışı Savaş, Çöp Adam Savaş, Savaş Strateji, 2 Kişilik Savaş, 3D Savaş, Fareyle Oynanan Savaş, Rakipli Savaş, Skorlu Savaş, Silahlı Savaş, Bir Kişilik Savaş, Soğuk Savaş, Komando Savaş

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.