Savaş Oyunları

Lastikleri Yak - Arena Oyunu Oyna Lastikleri Yak - Arena

Bu uzun zamandır beklenen çok oyunculu araba savaşı arena oyununda arkadaşlarınıza hükmedin. Düşmanları avlayın ve sürüş ve atış becerilerinizle onları şaşırtın. Kilidi açılacak bir sürü harika araba ve denenecek patlayıcı silahlar. Düşmanlarınızı şaşırtmak için yepyeni U dönüşü hareketini içerir! (W)(A)(S)(D) / (Ok tuşları) : Sür (Boşluk) : Nitro (Shift) : Kayma Çift Dokunma (Shift): U Dönüşü (Z) / (LMB) : Birincil Ateş etme (X) / (RMB) : İkincil Ateş etme (F) / (MMB) : Özel Silah Kullan (C) : Arkana Bak (1) - (0): Diyalog Kısayolları Basılı Tut (') : İletişim Çarkını Göster (V) : HUD Geçişi (ESC) / (P) : Duraklat Gamepad kontrolleri için oyun içi yardım ekranına bakın!

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Çiftçi Uzaylılara Karşı Oyunu Oyna Çiftçi Uzaylılara Karşı

Uzaylılar çiftliğinize saldırdı! Bir savaş topu al ve git - ineği koru! Bu oyun için bir stratejiye ihtiyacınız olacak! Toplardan ateş et ve uzaylıları yok et. Saldırıdan kurtulun ve ineği koruyun. Ancak uzaylılar çok kurnazdır ve ineği çalmak için kurnazca stratejiler geliştirirler. Yabancı işgalcilerin durması çok zor olduğu için kendinizi ciddi şekilde silahlandırmanız gerekecek! Dinamik dövüşler düzenleyin ve tüm uzaylıları yok edin. Oyunun amacı çiftliğinize gelen tüm uzaylıları yok etmektir. Herkesi olabildiğince hızlı vur! Yeterince hızlı değilseniz ve düşmanlar ineği ekrandan çıkarırsa kaybedersiniz! PC kontrolleri: Onları vurmak için düşmanlara tıklayın. Mobil kontroller: Onları vurmak için düşmanlara dokunun.

Metal Ordu Savaşı 3 Oyunu Oyna Metal Ordu Savaşı 3

Metal Ordu Savaşı meydan okuması henüz bitmedi! Dünyayı robotik uzaylılardan koruyan kahramanlar tatildeyken yeni saldırı geliyor. . . Kahramanlarımız tatillerini durdurur ve yeniden Dünya'yı savunmaya başlar! Bu sefer farklı araçlarla gelişmiş düşmanlara karşı savunma yapıyorsunuz. Bunlara saldırı mekikleri, dronlar ve AI asistanları dahildir. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu Maks. ken Basın) Cephane Doldurma: "X" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O+P" (SP Çubuğu Maks. ken Basın) Cephane Doldurma: "J"

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Crazy Shooters Oyunu Oyna Crazy Shooters

Çok oyunculu oyunda mümkün olduğu kadar rakip öldürmelisiniz.

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Kule Savaşı - Yeni Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Yeni Çağ

Kule Savaşları 3. bölümüyle karşınızda! Daha modern silahlar, farklı haritalar ve yeni Mayhem modu da artık oynanabilir. Yeni bölümle birlikte endüstriyel devrim silahlarını ve ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni silahlar deneyin ve onlarla yeni taktikler oluşturun. Kargaşa modunda zorlu koşullarda savaşın ve hayatta kalmaya çalışın. Zombi Modu artık yeni bir tasarıma sahip ve artık zombiler tek yönden geliyor. 1 veya 2 oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarınızı kırın! Nasıl oynanır: Mavi Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Blok Oluştur: S Vuruş: E (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silahı Değiştir: Q Kırmızı Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Blok Oluştur: AŞAĞI OK Vuruş: BOŞLUK (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silah Değiştir: M

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Piksel Düello Oyunu Oyna Piksel Düello

Piksel Düello, kaotik bir 2 oyunculu retro piksel savaş oyunudur. Arkadaşınıza veya bilgisayara karşı 2 düğme ile karakterinizi kontrol edin ve savaşa devam edin. Platformda kalın ve rakibinizi silahlarla aşağı doğru itin. Skor takipli oyunda 5 puana ulaşan oyuncu oyunu kazanır. Atışlardan kaçmak için zıplayın, silahınızı yükseltmek için düğmeyi basılı tutun, ateş etmek için bırakın. Bu oyunun amacı, rakibinizi platformdan vurmaktır.

Zombi Yazmanı Oyunu Oyna Zombi Yazmanı

Zombi Yazmanı Oyunu Oyna

Yeniçeri Savaşları Oyunu Oyna Yeniçeri Savaşları

2 kişilik yeniçeri savaşlarında kılıç ve balta fırlatma, ok atma, tabancayla ateş etme, topuz kapışması gibi 8 farklı mini oyundan rastgele birini oynayabilirsiniz. Zıplamak ve silahınızı fırlatmak için W ve Yukarı Ok tuşlarını basıp-bırakmalı veya basılı tutmalısınız.

Penguen Savunma Oyunu Oyna Penguen Savunma

Penguene kardan canavarlara karşı evini korumasında yardım etmelisiniz. Lazer silah ile çok ateş ederseniz namlu ısınır.

Yemek Çetesi Oyunu Oyna Yemek Çetesi

Domates, muz ve brokoliden oluşan bir grup arkadaş, olabildiğince uzağa gitmek ve böylece kaçabilmek için mutfağı ele geçirirler, ancak yollarında kılıçlarıyla uçan polis çörekleri, suşi gibi birçok düşman ve engelle karşılaşırlar. toplarıyla pizza dilimleri, kocaman toplarıyla dev balkabakları ve daha birçok düşman! ! Düşmanları atlat, her seviyeyi geçmek için başka birçok silah topla. Bilgisayar kontrolleri: Hareket etmek için ok tuşlarını ve zıplamak için boşluk tuşunu kullanın. Mobil ve Tablet Kontrolleri: Ekrandaki hareket tuşlarına dokunarak zıplayabileceksiniz.

Sarhoş Masası Oyunu Oyna Sarhoş Masası

Ringteki masayı kendinize çekerek rakibinize çizgiyi geçirmelisiniz. 5 tur kazanan galip olur.

Hayatta Kalanlar 2 Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar 2

Hayatta Kalanlar 2 oyununda, çiçek açan yeşil bir gezegenin bir anda nasıl yaşam için bir savaş alanına dönüşebileceğini kendi gözlerinizle göreceksiniz! Bir gün, dünyayı korkunç bir virüs vurdu. Birkaç gün içinde nüfusun dörtte üçünü korkunç canavarlara dönüştürdü. İnsanlar bilinmeyen bir hastalığa yakalanmaya ve mutasyona uğramaya başladı. Birkaç gün sürdü ve enfekte olanların hepsi zombiye dönüştü. Sağlıklı insanları avlamaya ve onları yemeye başladılar. Hayatta kalanlar, yakın zamanda akrabaları ve arkadaşları olan canavarlardan saklanmak zorunda kaldılar. Şimdi canavarlar acımasız açlıkla işkence gördü ve insanları avladılar. Duo Survival 2 2 Player'da enfeksiyondan kurtulmayı başaran cesur bir çift olarak oynayacaksınız. Yakın zamana kadar saklanıyorlardı, ancak hayatta kalanlar arasında bir bilim insanının kabus gibi bir virüse karşı bir aşı oluşturmayı başardığına dair bir söylenti vardı. Şimdi arkadaşlarımız panzehir bulmak için acele ediyor! Her iki karakteri de aynı anda oynayabilir veya yoldaşlarınızı kurtarma görevine bağlayıp iki kişilik oynayabilirsiniz. Kahramanlarınız iki kişi olacak - güçlü bir adam ve zeki bir kız. Adamın gücü var, yüzebiliyor ve büyük bir sopayla zombileri iyi yenebiliyor. Ancak kız, minyatür boyutu sayesinde en dar boşluktan geçebilir ve ustaca nesneleri fırlatabilir. Sadece tehlikelerin üstesinden gelmeniz değil, aynı zamanda mantıklı görevleri çözmeniz ve doğru çözümleri aramanız gereken tehlikeli ve heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Sarens Oyunu Oyna Sarens

Ateş, buz ve ışık/yıldırım büyüleri ile köyünüzü düşmanlara karşı savunmalısınız. Elinizdeki asa ile düşmanların kafasına vurabileceğiniz gibi ayrıca bir çok tuzak kurabilir veya kontrol ettiğiniz elemente göre büyü yapabilirsiniz. Kazandığınız paralarla büyülerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Piksel Yaşam Savaşı Online Oyunu Oyna Piksel Yaşam Savaşı Online

Çok oyunculu savaş alanında tek kalana kadar herkesi vurun! . . 'Add Bot' ile robot/bot ekleyebilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme F : Etkileşim/toplama Boşluk : Zıplama Sol Shift : Koşma R : Şarjör doldurma M : Harita

Metal Ordu Savaşı - İntikam Oyunu Oyna Metal Ordu Savaşı - İntikam

Metal Orduya karşı dünyanın savunma savaşı kaldığı yerden devam ediyor. Ormanın en derin yerinde robotlar şeytani bir şeyler planlıyorlar. Revenge bölümünde kahramanlarımıza yardım edin ve robotların dünyayı işgal etmesini önleyin. Yeni silahlarınızı kullanarak yeni düşmanlara karşı savaşın. Tuzakları yok edin, düşmanları alt edin ve rehineleri kurtarın. Bölümlerde topladığınız metalik malzemelerle silahlarınızı ve sağlık barınızı yükseltebilirsiniz. Bunun için bölümlerin sonunda Market'i ziyaret etmeyi unutmayın. Taşı: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu Maks. ken Basın) Cephane Doldurma: "X" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O+P" (SP Çubuğu Maks. ken Basın) Cephane Doldurma: "J"

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Komutan Panda - Hava Muharebe X Oyunu Oyna Komutan Panda - Hava Muharebe X

Destansı dövüşler ve Patron Savaşları! Hava Muharebe X ile Panda Komutanı olarak gökyüzünde yolumuzu mücadele! Düşmanlarla savaşmak için uçağınızı ve silahlarınızı yükseltin! Komutan Panda - Hava Muharebe X, harika bir oyun, destansı patron savaşları ve oyun içi para birimini Tap Platformundaki herhangi bir oyuna aktarma özelliğine sahiptir. Gökyüzüne sahipken tüm düşmanları yok etmek için Panda'ya katılın. Dokunma ve hareket Yukarı | Aşağı uçağı hareket ettirmek için | Sağ | Sol

Yeni Arenada Çatışma Oyunu Oyna Yeni Arenada Çatışma

Aksiyon oyunları hayranı için harika bir haber! Gun Mayhem'in yepyeni bölümü olan Gun Mayhem Redux şimdi sizlerle. Bu bölüm diğer bölümlerden biraz farklı. Örneğin, oyun karakterleri ve savaş haritaları daha iyi bir görüntü ve oynanış için biraz küçültülmüş ancak bu, bu muhteşem oyunun heyecanını kaybetmesine neden olmuyor. Bu bölümde onlarca yepyeni silah sizleri bekliyor olacak. Hatta ilkel silahları kullanarak savaşma şansınız olacak. Üstün savaş haritaları ve silahları ve eğlenceli bölümleriyle savaş arenada kaldığı yerden devam ediyor! Oyuncuların kontrolleri: 1. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Hızlı ateş: Z Nişan al ve ateş et: X 2. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Hızlı ateş: T Nişan al ve ateş et: Y Bu oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Üç veya dört oyuncu ile oynamak istiyorsanız, Kontroller ve Ayarlar menüsünden üçüncü ve dördüncü oyuncu kontrollerinin kontrollerini ayarlamanız gerekir. Ardından Custom Game butonuna tıklayarak iki, üç veya dört kişilik oynayabileceğiniz bir oyun belirleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Metal Ordu Savaşı Oyunu Oyna Metal Ordu Savaşı

Karanlık robotik krallık, Dünya'yı ele geçirmek ve onu metal bir robot gezegene dönüştürmek istiyor. Onlara tek başınıza veya bir arkadaşınızla karşı çıkın ve gezegeni geri alın! Tuzakları yok edin, düşmanları alt edin ve rehineleri kurtarın. Bölümlerde topladığınız metalik malzemeler ile silahlarınızı ve sağlık barınızı yükseltebilirsiniz. Toplam 15 seviyeli mücadelenin ardından ortaya çıkan BOSS'u yok ederek görevi başarıyla tamamlayabilirsiniz. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için serbest bırakmaktan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu Maks. Basarken Basın) Cephane Yeniden Yükleme: "X" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için serbest bırakmaktan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O+P" (SP Çubuğu Maks. Basarken Basın) Cephane Yükleme: "J"

Harp Alanı 2 Oyunu Oyna Harp Alanı 2

Cep telefonu ve bilgisayarda oynanabilen bu 3B birinci şahıs nişancı oyununda tüfeği alın ve savaşa hazırlanın. Göreviniz bölgedeki tüm düşmanları ortadan kaldırmak. Düşmanları vur, ilk yardım çantalarını topla ve bu savaşta hayatta kalmaya çalış. Bilgisayar: Karakteri hareket ettirmek için yön tuşları veya W,A,S,D. Karakteri döndürmek, nişan almak ve ateş etmek için fare. İşaretçiyi kilitlemek için L. Yeniden yüklemek için R. P - duraklat. Mobil: Hareket etmek için ekrandaki joystick'i, ateş etmek için ateş düğmesini kullanın, karakteri hedeflemek ve döndürmek için ekranın sağ tarafına dokunun ve sürükleyin.

Çöp Adam Gökyüzü Parkuru Oyunu Oyna Çöp Adam Gökyüzü Parkuru

Stickman Parkour Skyblock'ta seviyeleri tamamlayın ve parkur hileleri yapın. Engellerin üzerinden atlayın, çıkıntılara tırmanın, portala ulaşın! Daha yükseğe uçmak için salyangozların üzerine atlayın. Çeşitli biyomlarda koşun ve eğlenin! Çöp Adam Parkour Skyland - çöp adam ile oyun. Skyblock koşucusu ve parkur hileleri. Sopa savaşı animasyonlu skyland dünyasında Skyblock kurtulan modu. Minecraft ve terraria'daki Çöp Adam: parkur ve tuzaklar zemini lav ve çöp adam yüce düellocudur. Çalıştırmak için W\A\D veya sanal düğmeleri ve atlamak için boşluk çubuğunu veya sağ düğmeyi kullanın. Seviyeyi tamamlamak için portala gidin!

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

Labirentteki Tanklar Oyunu Oyna Labirentteki Tanklar

Labirentteki Tanklar saatlerce oynayabileceğiniz en popüler ve harika oyundur. Oyunun ana özelliği, bilgisayara karşı değil, sadece arkadaşlarınızla oynayabilmenizdir. Oyun sadece iki mod içerir: iki oyuncu için ve üç oyuncu için. Her oyuncu, tankını kontrol edeceği ve zorlu savaşlarda savaşacağı belirli anahtarları alır.

Mini Savaşlar 6 Kişilik Oyunu Oyna Mini Savaşlar 6 Kişilik

2 ile 6 kişi arasında oynanabilen balta savaşı, tank savaşı, sumo güreşi, uzay savaşı, ok atma, araba yarışı, sopa atma vs. vs. gibi eğlenceli birçok mini oyun bulunan pakettir. 1. Oyuncu : C 2. Oyuncu : N 3. Oyuncu : Q 4. Oyuncu : P 5. Oyuncu : Sol 6. Oyuncu : Sağ

Yeniçeri Kulesi Oyunu Oyna Yeniçeri Kulesi

Yeniçeri Kulesi oyununda karakterler kendi kulelerinde kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 3 farklı top kullanarak düşmanlarınızı vurmaya çalışın! Her topun kendine has özellikleri var ve stratejilerinize bağlı olarak verimli silahlar olacaklar. Haritada çeşitli noktalara ulaşmak ve savunmanızı güçlendirmek için tuğla inşa edebilirsiniz. Yeniçeri Kulesi oyununda uçan akıllı balonlar ve bonuslar toplayarak düşmanlarınıza karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Kırmızı Oyuncu: "W,A,S,D" Mavi Oyuncu: "OK TUŞLARI"

Gökyüzü Savaşçısı Oyunu Oyna Gökyüzü Savaşçısı

Gökyüzü Savaşçısı Oyunu Oyna

Uzay Gemisi Simülatörü Oyunu Oyna Uzay Gemisi Simülatörü

Uzay Gemisi Simülatörü Oyunu Oyna

Süper Kahraman Arena 2 Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena 2

Yeni kullanıcı arayüzü tasarımı, yeni oynanış ve dört kat harita boyutu ile dünya çapında popüler olan Süper Kahramanlar oyununun devamı! ! ! Süper Kahraman Arena 2, heyecan verici bir çevrimiçi süper kahraman oyunudur. Bu sefer düşmanın silahını işgal ederek savaş alanını kaos haline getirebilirsiniz. Seviye atlamak için exp puanı toplamak için en sevdiğiniz kahramanları kullanalım ya da beceri öğelerini alarak dev veya yenilmez olabilirsiniz. Günlük ödüller ve günlük görevler, kahramanları kolayca toplamanıza yardımcı olacaktır. PC: Fareyi hareket ettirmek için hareket ettirin, saldırmak için sola tıklayın; Mobil: Sanal Tuşlara dokunun

Çöp Adam Dövüş - Kahraman Savaşı Oyunu Oyna Çöp Adam Dövüş - Kahraman Savaşı

Bu çöp adamlar, çöp adam topluluğunun kahramanlarıdır. Her birinin kendi silahı ve farklı dövüş yetenekleri var. Modlar sizi tek oyunculu veya iki oyunculu olarak çeşitli maceralara götürecek. Oyun sırasında, harita etrafında ortaya çıkan güçlendirmeleri almayı unutmayın. Bazı güçlendirmeler iyidir, ancak bazı güçlendirmeler kötüdür. İyi olanı seçtiğinizden emin olun. Bir arkadaşınızı arayın ve bu eğlenceli sopa savaşının keyfini birlikte çıkarın! Oyuncu 1: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" Oyuncu 2: "OK TUŞLARI"

Hediye Patlatan Dede Oyunu Oyna Hediye Patlatan Dede

Savaş topuyla çubuk şeker fırlatarak hediye paketlerini vurmalısınız.

GTA 3B Miami Suç Simülatörü Oyunu Oyna GTA 3B Miami Suç Simülatörü

GTA türü: 50 ilave Görev. Bu üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyununda, Miami ve Vegas şehrini suçtan temizlemeyi amaçlayan, adalet savaşçısı bir polis olarak oynuyorsunuz. Dilediğiniz herhangi bir aracı çalabilirsiniz - otomobil, araba, tank, helikopter, jet paketi. Oyun tamamen Açık dünya Ortamını içeriyor. Ayrıca bir dükkandan görevleri tamamlamanıza ve şehri bir aziz polis gibi tüm günahkarlardan kurtarmanıza yardımcı olacak pek çok şey satın alabilirsiniz. Mafya savaşı, hırsızlık, çılgın trafik, suç suikastçıları vb. şeylerle karşı karşıya kalacaksınız.

TonkWars.io Oyunu Oyna TonkWars.io

Diğer tankları vur, araziyi yok et ve güçlendirmeleri topla! Tankınızı bayraklar ve şapkalarla özelleştirin. Yıkılabilir arazi ile farklı biyomları keşfedin. Hareket etmek için fare Çekmek için tıklayın

Desire IO Oyunu Oyna Desire IO

Birinci şahıs bakış açısıyla dinamik bir çok oyunculu oyun! Tüm oyuncular için uygun olan, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç oyun modu vardır. Dövüşçülerin kilidini açın ve yükseltin, görevleri tamamlayın ve turnuvalarda diğer oyuncularla rekabet edin! Hareket - WASD Ateş Etme - Sol fare düğmesi Nişan alma - Sağ fare düğmesi Silah değiştirme - Fare Tekerleği Zıpla - Uzay Otur - C Koşu - Sola kaydırın Kontrolleri oyun ayarlarından da değiştirebilirsiniz.

Wuggy Cadılar Bayramı Kulesi Savaşı Oyunu Oyna Wuggy Cadılar Bayramı Kulesi Savaşı

Meydan okuman gereken birçok bulmaca var. Çeşitli seviyeler sizi benzersiz zorluklardan geçirir. Haritayı keşfetmek, güçlerin kilidini açmak, güçlü canavarları yenmek ve prensesi kurtarmak için güçlü kahramanlarınızı sürüklemeye çalışın. Kahramanları, altınları, görünümleri toplayın ve savaştan sonra kulenizi inşa edin. Haydi! Oynamak İçin Dokunun

Piksel Yaşam Savaşı Oyunu Oyna Piksel Yaşam Savaşı

1 kişilik oyunda, uçaktan paraşütle atladığınız adada yapay zeka düşmanlara karşı savaşıp hayatta kalmalısınız! . . WASD : Hareket F : Etkileşim/toplama/paraşüt Boşluk : Zıplama Sol Shift : Koşma R : Şarjör doldurma C : Çökme V : Kamera değiştirme Tab : Envanter M : Harita 1, 2, 3, 4 : Silah değiştirme (Mevcutsa) Fare : Nişan alma/ateş etme

Basket Savaşı Oyunu Oyna Basket Savaşı

Topu daha yükseğe atın. Sepetin üstünden alıp sepete atın. Topu sepete atmasını engellemek için rakibe vurun. Zevk almak! Tutun ve yönü hedefleyin ve topu yukarı atmak için bırakın. Top uçarken, tutun ve tekrar nişan alın ve topu sepete atmak için bırakın.

Yeniçeri Mancınık Oyunu Oyna Yeniçeri Mancınık

Yeniçeri Serisi Yeniçeri Mancınığı ile devam ediyor. Bu oyunda mancınıkların açısını ve hızını ayarlayarak rakibinize bir darbe indirmeyi hedefliyorsunuz. Savaş sırasında "Akıllı", "Hayalet", "Büyük" "Bomba" gibi mancınık bonusları oyundaki şansınızı artırabilir. Rakibinizi ilk denemenizde veya 'güçlü vuruş' (powershot) ile vurarak vurabilirseniz iki puan kazanırsınız. İlk önce 5 puan alan oyuncu kazanır.

Yeniçeri Gürz Oyunu Oyna Yeniçeri Gürz

Yeniçerilerin mücadelesi topuz fırlatmayla devam ediyor. Topa daha iyi hakim olan oyuncu, arkadaşına karşı verilen mücadeleyi kazanır. Topuzun açısını ve hızını arazi durumuna ve rüzgar yönüne göre ayarlayarak arkadaşınıza vurmaya çalışın. Tek oyunculu oyun modu ile antrenman yapabilir ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışabilirsiniz. Oyunu dokunmatik kontrollerle veya klavyeli cihazlarda "W" ve "YUKARI OK TUŞU" ile kontrol edebilirsiniz.

2 Kişilik Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Arena

Arkadaşınızla eğlenceli rekabet yapabileceğiniz 12 mini oyunun bulunduğu pakette, karşılıklı düello, helikopterle insan kurtarma yarışı, topuz savaşı, araba yarışı vb. yapabilirsiniz. Ayrıca, pacman, futbol, tenis, amerikan güreşi, golf gibi konularda rekabet edebilirsiniz. 1. Oyuncu : A 2. Oyuncu : L

Çöp Adam Dövüş - Savaş Oyunu Oyna Çöp Adam Dövüş - Savaş

Çöp Adam Dövüş serisi Savaş bölümüyle devam ediyor. Yeni oyunda yepyeni fizikler, silahlar ve seviyeler hazır. İster bilgisayara karşı ister arkadaşınıza karşı oynayın, amaç 5 tur alarak oyunu kazanmaktır. Silahların avantaj ve dezavantajlarını ve 20 farklı haritanın tasarımını göz önünde bulundurarak oynayın. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Oyuncu 1 Taşı: "OK TUŞLARI" Çift Atlama: "YUKARI+YUKARI" Vuruş: "L" Oyuncu 2 Taşı: "W,A,S,D" Çift Atlama: "G+B" Vuruş: "F"

Bordo Bereli Kız Oyunu Oyna Bordo Bereli Kız

Bordo Bereli Kız Oyunu Oyna

Motorcu Savaşı Oyunu Oyna Motorcu Savaşı

Motorcu Savaşı, hem motor kullandığınız hem de yollarda savaştığınız bir dövüş oyunudur. Silahlarınızı veya vuruşlarınızı kullanarak sağdaki, soldaki veya öndeki düşmanları etkisiz hale getirin. Topladığınız altınlarla yeni görünümler, silahlar ve yetenekler satın alabilirsiniz. Dilerseniz diğer kıyıcı bisiklet modelinin kilidini de açabilirsiniz. Motorcu Savaşı, size gerçek zorlu otoyol yarışı görevleri vererek süper motor sürme becerilerinizi geliştirmenize olanak tanır! Taşı: "A,D" ve "SOL / SAĞ OKLAR" Vurma: "F" Sopa Saldırıları: "T,Y" Tekme Saldırıları: "G,H" Nitro: "SHIFT" Ağır Çekim: "X"

Reklam
سوبر لعبة دبابات الدفاع
سوبر لعبة دبابات الدفاع
لعبة Survivor Revenge
لعبة Survivor Revenge
لعبة حرب الجيش المعدني 3
لعبة حرب الجيش المعدني 3
دبابات 2D - لعبة حرب الدبابات
دبابات 2D - لعبة حرب الدبابات
Extreme Thumb War
Extreme Thumb War
Two Impostor Squid Challenge
Two Impostor Squid Challenge
Minestrike.Fun
Minestrike.Fun
اطلاق النار على كل لعبة
اطلاق النار على كل لعبة

Ücretsiz Çevrimiçi Savaş Oyunları

Bir Kişilik Savaş, Fareyle Oynanan Savaş ve Galaktik Savaş gibi alt kategorileri de içeren en iyi savaş oyunları kategorisindeki yedi yüze yakın oyun içinden istediğin savaş oyununu oyna! Savaş Yapısı 2, Harp Alanı 2, Su Saldırısı 2, Squid Game - Keskin Nişancı ve As Brawl Stars gibi en çok oynanan savaş oyunlarını oynayabilir veya Çiftçi Uzaylılara Karşı, Lastikleri Yak - Arena ve Çöp Adam Dövüş - Savaş Kahramanı gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Savaş Oyunları kategorisindeki yedi yüze yakın savaş oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2 Kişilik Savaş, Soğuk Savaş, 3D Savaş, Savaş Topu, Savaş Strateji, Komando Savaş, Kuşbakışı Savaş

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mario Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.