Solitaire Oyna

Soliter Fal Oyunu Oyna Soliter Fal

Soliter Fal Oyunu Oyna

2048 Soliter Oyunu Oyna 2048 Soliter

2048 Soliter Oyunu Oyna

Freecell Soliter 2017 Oyunu Oyna Freecell Soliter 2017

Freecell Soliter 2017 Oyunu Oyna

Kedi Soliter Oyunu Oyna Kedi Soliter

Kedi Soliter Oyunu Oyna

Soliter Fal Bakma 2 Oyunu Oyna Soliter Fal Bakma 2

Soliter Fal Bakma 2 Oyunu Oyna

FGP Soliter Oyunu Oyna FGP Soliter

FGP Soliter Oyunu Oyna

2048 Solitaire Oyunu Oyna 2048 Solitaire

Kartlar-2048 bir solitaire bulmaca oyunudur. Aynı sayıda kart bir kartta birleşecektir. Kart sayısı 2048 olduğunda satır açık olacaktır. Noktalı çizgiye dokunduklarında kart ekleyemezsiniz. Yıldız kartı herhangi bir kartı birleştirebilir. En yüksek puanı almak için! oynamak için sürükleyin

Agnes Solitaire Oyunu Oyna Agnes Solitaire

Oyunun başında 7 tablo yığını dağıtılacaktır. İlk deste 1 kart, ikinci deste 2 kart ve yedinci deste 7 kart olana kadar böyle devam eder. Bundan sonra, ilk temel yığınının başlangıcı olarak fazladan bir kart dağıtılır, 4 temel yığını vardır ve her birinin bu numaraya sahip bir karttan başlaması gerekir. Oyunun amacı, tüm kartları temel yığınlarına koymaktır. Temel yığınları, gerekirse K'den A'ya sarılarak aynı türden kartlarla oluşturulur. Tablo yığınları aynı renkteki kartlarla oluşturulabilir ve gerekirse A'dan K'ye sarılabilir. Tablo destesindeki kartlar sadece aynı renkte değil aynı takımda da istifleniyorsa, kart grubunu birlikte hareket ettirebilirsiniz. Boş bir tablo yığını herhangi bir kartla doldurulabilir. Herhangi bir hamle bulamadığınızda, stok destesine tıklayabilirsiniz ve ardından tablo yığınlarının her birine bir kart dağıtılacaktır. Stok kartlarının 3 tur dağıtılmasından sonra 2 kart bırakılır ve 2 kart dizilebilir ve tablo yığınlarına istiflemek veya temel yığınlarına koymak için kullanılabilir. Mümkünse tabloları boşaltmaya ve kartları uygun şekilde istiflemeye çalışın. Daha fazla hamle yoksa, oyunu bitirmek için "vazgeç" düğmesine tıklayabilirsiniz. Temel yığınlarına ne kadar çok kart koyarsanız, puanınız o kadar yüksek olur.

Klondike Solitaire 2 Oyunu Oyna Klondike Solitaire 2

Klondike Solitaire 2 Oyunu Oyna

Akordiyon Solitaire Oyunu Oyna Akordiyon Solitaire

Kendinizi çok yetenekli ve şanslı bir solitaire oyuncusu olarak görüyorsanız, gelin ve Akordeon'a meydan okuyun! Bu, kazanma oranı çok düşük olan zorlu ve sıra dışı bir oyundur ve amacınız 52 standart oyun kartını tek bir yığın halinde sıkıştırmaktır. Oyun başladığında, ekranın ortasına 2 açık kart dağıtılacaktır. Kalan kartlar, sağ alt köşedeki desteye yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilecektir. Stok destesine tıklarsanız, mevcut açık kartların hemen sağındaki boşluğa bir açık kart dağıtılır. Bir satırda yer kalmadığında, bir sonraki kart aşağıdaki satıra dağıtılır. İki destenin en üstteki kartları aynı türden veya seviyedeyse, bir desteyi hemen solundaki başka bir desteye taşıyabilir veya iki deste ile solundan ayırabilirsiniz. Örneğin, beş destedeki en üstteki kartlar 8 maça, 6 maça, 10 karo, 8 kupa ve sinek Q ise, 6 maça veya 8 kupa destesini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. maça 8'in üstü. Bir hamleden sonra boşluklar göründüğünde, kartlar boşluğu doldurmak için otomatik olarak sola hareket eder. Kartların tümü tek bir yığın halinde sıkıştırılana kadar işleme devam edin. Olasılıklara karşı kazanabilir ve hedefe başarıyla ulaşabilir misiniz?

Solitaire Çiftliği - Sezonluk Oyunu Oyna Solitaire Çiftliği - Sezonluk

Solitaire Çiftliği - Sezonluk, ülke hayatının güzelliğinin tadını çıkarırken beyninizi farklı solitaire oyun bulmacalarıyla eğitmenize olanak tanıyan klasik solitaire kart oyunu! Tri Peaks Solitaire, Pyramid Solitaire, Freecell Solitaire, Spider Solitaire ve Klondike Solitaire gibi Klasik Solitaire kart oyunlarını seviyor musunuz, yoksa ücretsiz kart oyunlarında yeni misiniz? Her iki durumda da, Solitaire Farm: Seasons'daki yolculuğunuz beyniniz için mükemmel bir bilmece olacak! Solitaire Farm'ın Öne Çıkan Özellikleri: Mevsimler 1) Çiftlik mahsullerinizi Oynatın, Ekin ve Hasat edin! 2) 2000+ farklı Solitaire seviyesi! 3) Heyecan verici oyun modları ve günlük görevler! Daha önce hiç Solitaire veya herhangi bir kart oyunu oynamadın mı? Endişelenme! Basitçe bir kart çekme eğitimini tamamlayın ve bu solitaire üçlü zirve kart oyununu birkaç dakika içinde nasıl oynayacağınızı öğreneceksiniz! Oyun, kendi evinizin rahatlığında uzak ülkeleri, egzotik bitkileri, güzel manzaraları ve harika yerleri keşfederken beyninizi eğitmenize ve IQ'nuzu artırmanıza yardımcı olacak! Solitaire Çiftliği - Sezonluk - Kart Oyunu oynamak çok kolay! Basitçe bir kart çekme eğitimini tamamlayın ve bu solitaire üçlü kart oyununu nasıl oynayacağınızı öğreneceksiniz! Herkesin kendi çiftliğinde eğlenebileceği sıradan, ücretsiz bir kart oyunudur! Klondike, Spider, FreeCell ve Pyramid Solitaire hayranları ne bekliyorsunuz?

Scorpion Solitaire H5 Oyunu Oyna Scorpion Solitaire H5

Scorpion, bir deste kağıtla oynanan klasik bir solitaire oyunudur. Tabloda, papazdan as'a seri diziler oluşturuyorsunuz ve bir dizi oluşturulduğunda, otomatik olarak temellere taşınıyor.

Soliter Mahjong Oyunu Oyna Soliter Mahjong

Oyun kağıdı temalı kart eşleştirme oyunu.

Solitaire Klondike Html5 Oyunu Oyna Solitaire Klondike Html5

Yıllardır bilgisayarınızda oynadığınız bağımlılık yapıcı oyun artık nereye giderseniz gidin. Patience, Klondike veya sadece Solitaire olarak bilseniz de, bu popüler oyun piyasadaki en iyi oyunlardan biridir. Değişen renklerle azalan düzende düzenlemek için kartlara dokunun veya sürükleyin. Mümkün olduğunda, tüm takımları As'tan Kral'a sıralamak için kartları temele taşıyın. Daha rahatlatıcı bir oyun için her seferinde bir kart çekebilir veya beyninizi eğitmek için bir meydan okuma için üç kart çekebilirsiniz!

Çılgın Tavuk Soliter Oyunu Oyna Çılgın Tavuk Soliter

Çılgın Tavuk Soliter Oyunu Oyna

Klasik Soliter Ustası Oyunu Oyna Klasik Soliter Ustası

Soliter Ustası, joker içermeyen standart bir 52 kartlık iskambil destesi kullanır. Oyunun amacı, tüm kartları ortaya çıkarmak ve bunları temel yığınlarına taşımaktır. Ekranda üzerinde "A" yazan 4 temel yığını (her takım için bir tane) vardır. Bu yığınlar, Aslardan Krallara kadar takım elbise içinde yukarı doğru inşa edilmiştir.

Aslar ve Krallar Solitaire Oyunu Oyna Aslar ve Krallar Solitaire

Aslar ve Krallar, oynamak için 2 deste standart iskambil kağıdı kullanan zor ama ilgi çekici bir solitaire oyunudur. Oyundaki amacınız, renk farkı gözetmeksizin tüm kartları A'dan K'ye ve K'den A'ya temellere taşımaktır. Oyun başladığında ekranın ortasında 8 adet boş temel belirecektir. Temellerin üzerindeki 2 yedek yığının her birine 13 açık kart dağıtılırken, temellerin sağ alt tarafındaki 4 tablo yığınının her birine 1 açık kart dağıtılacaktır. Kalan kartlar ekranın sol alt kısmındaki desteye yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilecek ve stok destesinin sağındaki atılan desteye 1 açık kart dağıtılacaktır. Sol taraftaki 4 temel, takımlardan bağımsız olarak A'dan K'ye, sağdaki 4 temel ise takımlardan bağımsız olarak K'den A'ya inşa edilecektir. Tablo yığınlarının her biri sadece 1 kart tutabilir. Bir tablo yığını boşaldığında, stok yığınındaki en üstteki kart boşluğa yüzü yukarı bakacak şekilde hareket edecektir. Stok yığını boşalırsa, herhangi bir kartı boş bir tablo yığınına taşıyabilirsiniz. Her seferinde bir tablo yığınındaki bir kartı, bir yedek yığındaki en üstteki kartı veya atılan yığındaki en üstteki kartı bir temele taşıyabilirsiniz. Bir vakıftaki en üstteki kart, vakıfların imar kurallarına göre başka bir temele taşınabilir. Hamleniz bittiğinde, atılan desteye yeni bir kart dağıtmak için stok destesine tıklayabilirsiniz. Ancak stok yığını boşalırsa ve daha fazla hamle yapamazsanız kaybedersiniz. Temellerdeki kartları dikkatli bir şekilde kullanın ve kazanma şansını artırmanın anahtarları arasında stratejik hamleler yapın.

Soliter Hasadı Oyunu Oyna Soliter Hasadı

Bir çiftçi rolüne girin ve kendi meyve ve sebzelerinizi yetiştirin. Soliter Hasadı ile güzel doğada vakit geçirecek ve asla can sıkıntısına izin vermeyecek eğlenceli ve sürekli değişen seviyeleri oynayacaksın. Her şey eğlenmekle ilgili. Amacınız, farklı zorluk derecelerinde solitaire Tripeaks oyunları içeren bölümleri geçmektir. Her seviye size en fazla üç yıldız kazandırır. Ne kadar çok yıldız kazanırsan, çiftliğini o kadar büyütürsün.

Aunt Mary Solitaire Oyunu Oyna Aunt Mary Solitaire

Bu oyun Yukon Solitaire'e benzer, ancak stratejide değişiklik gerektirebilecek bazı küçük farklılıklar vardır. Oyunun başında, 6 tablo yığınının her birine 6 kart dağıtılır. İlk yığında 6 kartın tümü açık, ikinci yığında 5 açık kart vardır ve son yığında 1 açık kart olana kadar bu böyle devam eder. Kalan kartlar stok yığınını oluşturur. Oyunun amacı, tüm kartları, takıma göre A'dan K'ye kadar oluşturulmuş 4 temel yığınına taşımaktır. Tablo yığınları alternatif renklerle oluşturulmuştur ve her seferinde herhangi bir tablo kartı dizisini hareket ettirebilir ve kurala göre başka bir tablo yığını koyabilirsiniz. Bir tablo yığını boşalırsa, yalnızca bir K'yi boş alana taşıyabilirsiniz. Ayrıca stok destesinden bir kart açıp kuralına göre bir tablo destesine koyabilirsiniz. Kurallara uyulursa, stoktan veya tablodan bir kart da temel yığınlarına konulabilir. Stok kartları tükendiğinde, kullanılmış olarak kalacaktır ve yeniden satışlara izin verilmeyecektir. Dikkatli bir analiz ve biraz şansla, tüm kartları temel yığınlarına koyabilmelisiniz. Temel yığınlarına ne kadar çok kart koyarsanız, puanınız o kadar yüksek olur.

Klasik Klondike Solitaire Oyunu Oyna Klasik Klondike Solitaire

Klasik klondike solitaire, bağımlılık yapan eğlenceli bir hiper gündelik kart oyunudur. Yığına tıklayarak kartları desteden önizlemeye çevirebilirsiniz Beraberlik veya beraberlik oynamanıza bağlı olarak tıklama başına bir veya üç kart çevirebilirsiniz.

Pandajong Soliter Oyunu Oyna Pandajong Soliter

Soliter ve Mahjong birleşimi oyunda, 80 pandanın hepsini serbest bırakmak için 80 seviyenin tamamını geçmeniz gerekiyor. Süreci basitleştirmek için jokerleri ve bonusları kullanın. Oyunda alışılagelmiş jokerlere ek olarak her takıma uygun jokerler bulunmaktadır. Pandalara tıklarsanız, bazı puanlar ve bir vuruş bonusu alırsınız. Stoklarınızdan birer birer kart çekmelisiniz. Oyun alanından çıkarmak için çektiğiniz kartın değerinden bir yüksek veya bir düşük olan kartları seçin. Bir seviyeyi tamamlamak için, destenizdeki kartlar tükenmeden oyun alanındaki tüm kartları çıkarmanız gerekir. Kartlar mahjong kurallarına göre mevcuttur. Yani, üstte ve aynı anda sağda ve solda hiç kart yoksa, kart kullanılabilir demektir.

Süper Mega Solitaire Oyunu Oyna Süper Mega Solitaire

Süper Mega Solitaire Oyunu Oyna

Örümcek Soliter H5 Oyunu Oyna Örümcek Soliter H5

Örümcek Soliter H5 Oyunu Oyna

Soliter HD Oyunu Oyna Soliter HD

Soliter HD Oyunu Oyna

13 Soliter Koleksiyonu Oyunu Oyna 13 Soliter Koleksiyonu

13 farklı soliter türünü içeren bir koleksiyon.

Reinarte Kartları Oyunu Oyna Reinarte Kartları

Reinarte Kartları Oyunu Oyna

Soliter Falı Oyunu Oyna Soliter Falı

Soliter Falı Oyunu Oyna

Spider Solitaire Original Oyunu Oyna Spider Solitaire Original

Spider Solitaire Original Oyunu Oyna

Soliter Lüks Oyunu Oyna Soliter Lüks

Soliter Lüks Oyunu Oyna

Büyük Mahjong Oyunu Oyna Büyük Mahjong

Binlerce bulmaca içeren oyunda kilitli bölümleri açabilmek için basit bölümlerden başlayarak, belirli miktarda yıldız kazanmalısınız.

Soliter Fal Bakma 1 Oyunu Oyna Soliter Fal Bakma 1

Soliter Fal Bakma 1 Oyunu Oyna

Soliter Soliter Oyunu Oyna Soliter Soliter

Soliter Soliter Oyunu Oyna

Mahjong Soliter Oyunu Oyna Mahjong Soliter

Mahjong Soliter Oyunu Oyna

Soliter Geniş Oyunu Oyna Soliter Geniş

Soliter Geniş Oyunu Oyna

Aces Up Solitaire Oyunu Oyna Aces Up Solitaire

Oyunda ilerleyin ve kazanan eli alın! Aces Up Solitaire'deki hedefiniz, yalnızca dört as kalana kadar tablo yığınlarındaki tüm kartları çıkarmaktır. Oyun açıldığında ekranın üst kısmındaki 4 tablo destesinin her birine 1 adet ters çevrilmiş kart dağıtılır. Kalan kartlar geri çevrilecek ve sağ alt köşedeki stok yığınına yerleştirilecektir. İki tablo yığınındaki en üstteki kartlar aynı türden olduğunda, alt sıradaki birini kaldırmak için tıklayabilirsiniz, örneğin, iki tablo yığınının üstünde bir 6 kupa ve bir Q kupa olduğunda, 6 kupa kaldırılabilir. Skorunuz kaldırılan kartların sayısına göre sayılacaktır. Hiçbir kart çıkarılamazsa, yeni kartlar dağıtmak için stok yığınına tıklayın. Bir tablo destesi boşaldığında, başka bir tablo destesinin en üstteki kartını tıklayarak onu işgal etmek için tıklayabilirsiniz. Stok yığını tükendiyse ancak daha fazla hamle yapılamıyorsa oyun sona erer. Yolunu temizleyip asların tahtına ulaşabilir misin?

Yılbaşı Klondike Soliter Oyunu Oyna Yılbaşı Klondike Soliter

Yılbaşı Klondike Soliter Oyunu Oyna

Piramit Soliter Oyunu Oyna Piramit Soliter

Piramit Soliter Oyunu Oyna

Örümcek Solitaire Oyunu Oyna Örümcek Solitaire

Örümcek Solitaire Oyunu Oyna

FreeCell Oyunu Oyna FreeCell

FreeCell Oyunu Oyna

Madalyalı Mahjong Oyunu Oyna Madalyalı Mahjong

Madalyalı Mahjong Oyunu Oyna

Refuge Solitaire Oyunu Oyna Refuge Solitaire

Refuge Solitaire Oyunu Oyna

Klasik Soliter Oyunu Oyna Klasik Soliter

Klasik Soliter Oyunu Oyna

Microsoft Piramit Soliter Oyunu Oyna Microsoft Piramit Soliter

Microsoft Piramit Soliter Oyunu Oyna

365 Soliter Koleksiyonu Oyunu Oyna 365 Soliter Koleksiyonu

365 Soliter Koleksiyonu Oyunu Oyna

Klondike Solitaire H5 Oyunu Oyna Klondike Solitaire H5

Dünyanın en popüler solitaire oyunlarından birinin web versiyonu olan Klondike Solitaire'i oynayın. Bir solitaire meraklısıysanız, bu sizin için mükemmel bir oyun! Amaç, temeller üzerine astan krala dört takımdan oluşan yığınlar oluşturmaktır. Açık kartları, zıt renkteyse, bir sonraki daha yüksek değere sahip bir karta taşıyabilirsiniz. Kartlar, atık yığınından tabloya veya tablo yığınları arasında taşınabilir. Sadece bir kral tablodaki boş bir alanı doldurabilir.

Soliter Kağıt Falı Oyunu Oyna Soliter Kağıt Falı

Soliter Kağıt Falı Oyunu Oyna

Klasik Örümcek Solitaire Oyunu Oyna Klasik Örümcek Solitaire

Klasik Örümcek Solitaire eğlenceli bağımlılık yapan bir kart oyunudur. 1,2 veya 4 takımlı Classic Spider Solitaire oynayın ve tüm kartları tahtadan çıkarın.

Tri Peaks Soliter Klasik Oyunu Oyna Tri Peaks Soliter Klasik

Bu popüler Solitaire oyun sürümü amaç kartları yapılmış tüm 3 peaks tablosunu temizlemek için. Alt güvertede kart daha düşük veya daha yüksek olan tek kart kaldırılabilir.

Kovboy Soliter Oyunu Oyna Kovboy Soliter

Oyunun amacı dört temel kazık, takım elbise ve rütbe ile Ace Kral için artan düzende sıralanmış üzerine tüm kartları hareket etmektir. Sahada, kartlar sadece sipariş alternatif renkleri azalan şekilde sıralanabilir.

Solitaire - Zen Dünyası Oyunu Oyna Solitaire - Zen Dünyası

Solitaire - Zen Dünyası, tüm kart oyunları arasında en zen ve rahatlatıcı solitaire oyunudur. Muhteşem HD grafiklere ve dünyamızın güzel resimlerine sahip bu harika klasik kart oyununu şimdi oynayın. Bu oyunun rahatlatıcı atmosferinde, eğlenceli oynanışında ve solitaire oyununuzu istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz çoklu seçeneklerde oynamayı seveceksiniz. Solitaire - Zen Dünyası, klasik solitaire oyununun tüm orijinal kurallarına uyar.

Reklam
Pandajong Soliter
Pandajong Soliter
Solitaire Klondike Html5
Solitaire Klondike Html5
Solitaire Satranç
Solitaire Satranç
Blue Spider Solitaire
Blue Spider Solitaire
Spiderette Solitaire
Spiderette Solitaire
Aunt Mary Solitaire
Aunt Mary Solitaire
Refuge Solitaire
Refuge Solitaire
Örümcek Soliter 3
Örümcek Soliter 3

Ücretsiz Çevrimiçi Solitaire Oyna Oyunlar

En iyi solitaire oyna kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin solitaire oyna oyunu oyna! 2048 Solitaire, Agnes Solitaire, Büyük Mahjong, Soliter Fal Bakma 1 ve Solitaire Klondike Html5 gibi en çok oynanan solitaire oynaı oynayabilirsiniz.
Solitaire Oyna kategorisindeki yüzlerce solitaire oyna oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.