Sonic Oyunları

Küçük Dino Maceraya Dönüş Oyunu Oyna Küçük Dino Maceraya Dönüş

Küçük Dino Maceraya Dönüş Oyunu Oyna

Yeşil Uzaylı Oyunu Oyna Yeşil Uzaylı

Yeşil Uzaylı Oyunu Oyna

Barbar ve Mumya Oyunu Oyna Barbar ve Mumya

Barbar ve Mumya Oyunu Oyna

Cesur Savaşçılar Oyunu Oyna Cesur Savaşçılar

Cesur Savaşçılar Oyunu Oyna

Rüzgara Karşı Koşan Kuş Oyunu Oyna Rüzgara Karşı Koşan Kuş

Bu üçüncü bölüm yüksek hızlı koşu macerasında dünyayı kurtarmak için küçük kuşa katılın. Ama vahşi hayvanlar, saldıran robotlar ve zehirli sular ne olacak? Eğlencede her zaman bazı kusurlar vardır, değil mi? Bu heyecan verici beceri oyununda amacınız hayatta kalmak, başka bir şey değil! Koşu kısmını hallettik, merak etmeyin. Oyuna başladığınızda karakterimiz otomatik olarak koşmaya başlıyor. Yapmanız gereken şey bu mavi arkadaşın zıplaması ve engellerden kaçması için mouse ile tıklamak veya ekrana hafifçe vurmaktır. Yüzükleri de unutmayalım, tho! PC kontrolleri: Klavyede hareket etmek için WASD ve oklar Mobil ve tablet kontrolleri: Mobil cihazlarda oyundaki düğmelere dokunun.

Sonic Tuvalet Telaşı Oyunu Oyna Sonic Tuvalet Telaşı

Sonic Tuvalet Telaşı, altına sıçmadan önce küçük Sonic'i klozete yetiştirmelisiniz iyi eğlenceler! Küçük Sonic'in zamanında gelmesine yardım edebilir misin? Küçük kirpi, felaket gelmeden önce tuvalete gitmek için can atıyor. Bu yeni oyunda, banyoyu bulmak için küçük sonik'e gitmeniz gerekecek, ancak dikkatli olun, her seviyede farklı bulmacaları çözmek için fazla zamanınız yok, oyunu tamamlayabileceksiniz! ! Talimatlar: Karakter atlamasını hareket ettirmek için ok tuşlarını ve kutuları ve diğer nesneleri kırmak için farenin sağ tuşunu kullanın. Mobil cihazlarda hareket etmek ve zıplamak için oyun düğmelerine dokunun, onları yok etmek için kutulara dokunun.

Süper Piksel Oyunu Oyna Süper Piksel

Süper Piksel, süper eğlenceli ve zorlu 2D yana kaydırmalı piksel sanat tarzı, harika bir platform oyunudur. Super Mario, Donkey Kong ve Sonic gibi oyunlar oynamışsanız kesinlikle seveceksiniz. Oyun onları yenmek için size meydan okuyacak 3 seviyeye sahiptir. Engellerin üzerinden atlayın, çilek toplayın ve her seviyenin sonuna yüksek bir skorla ulaşın. Ve Yukarı tuşuna atlamak için taşımak için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Çift atlama için iki kez yukarı basın. Yaratıklara dokunmaktan kaçının ve en az 1 canlı kalan aşamaları temizleyin. Mario'ya benzer şekilde, onları ortadan kaldırmak için yaratıkların üstüne atlayabilirsiniz. Yüksek bir skor için mümkün olduğunca çok çilek toplayın

Kızıl Şövalye Oyunu Oyna Kızıl Şövalye

Kızıl Şövalye, Süper Mario, Donkey Kong ve Sonic gibi gişe rekorları kıran oyunlarla aynı tarzda, süper eğlenceli ve zorlu bir 2D yandan kaydırma oyunudur. Oyun, 3 dünyaya bölünmüş 15 seviyeye sahiptir ve bu, kazanmanız için size meydan okuyacaktır. Arthur, köyünde barışı kurtarma görevi olan kızıl saçlı genç bir şövalyedir. Yolunda birçok düşman varken, çok fazla cesaret ve cesarete ihtiyacın olacak! Bu zorlu macerada Arthur'a yardım edin! Çizimler çok renkli ve güzel! Masaüstü kullanımında: Hareket için WASD ve Saldırı için L kullanabilirsiniz. Mobil Cihazlarda: Ekrandaki Düğmelere Dokun

Süper Sonic Yamyamlardan Kaçış Oyunu Oyna Süper Sonic Yamyamlardan Kaçış

Sonic kötülüğün güçleriyle yüzleşmek için gittiği ormanın kalbinde yamyamların eline düşer. Görevlerini yerine getirmesi için mümkün olduğu kadar yamyamlardan uzaklaşmalıdır. Bunu yapmak için, her zamanki gibi, çeşitli görevleri yerine getirirken yol boyunca hızlı bir şekilde koşması gerekecek. Eğer korkusuz bir kahramana yardım etmek istiyorsan, onun heyecan verici macerasına katıl.

Baltalı Viking Oyunu Oyna Baltalı Viking

Baltalı Viking Oyunu Oyna

Reklam
Wings Rush Forces
Wings Rush Forces
Sonic Super Hero Run 3D
Sonic Super Hero Run 3D
Zonic Rush Toilet
Zonic Rush Toilet
Super Pixel
Super Pixel
Bárbaro VS Momia
Bárbaro VS Momia
Horik Viking
Horik Viking
Little Dino Adventure Returns
Little Dino Adventure Returns
Juego Et
Juego Et

Ücretsiz Çevrimiçi Sonic Oyunları

En iyi sonic oyunları kategorisindeki 10 oyun içinden istediğin sonic oyununu oyna! Süper Piksel, Kızıl Şövalye, Sonic Tuvalet Telaşı ve Rüzgara Karşı Koşan Kuş gibi en çok oynanan sonic oyunlarını oynayabilirsiniz.
Sonic Oyunları kategorisindeki 10 sonic oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.