Subway Surf Oyunları

Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda

Dünyayı dolaşıp macera arayan huzursuz metro sörfçüleri bugün kendilerini İzlanda'da buldular. Çocuklar yine doğrudan kandaki adrenalin seviyelerini maksimuma çıkarmaya alıştıkları metroya gidiyorlar. Katılın ve oyunun bu bölümünde maceracılara katılın ve takipten kurtulmanıza yardımcı olun.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna Kaykaylı Hayta

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Panda Subway Surfer Oyunu Oyna Panda Subway Surfer

Dünyaca ünlü “begalka”nın kahramanı ile birlikte seyahat ederek hem Amerika ülkelerinden başlayıp doğu ülkelerine kadar birçok ülkeyi ziyaret etmeyi başardık. Böyle bir yolculuk herkes tarafından hatırlandı ve oyunun çıkışından bu yana çok zaman geçmesine rağmen alaka düzeyi şimdi aynı kalıyor. Ama mesele bununla ilgili değil, bir zamanlar tren raylarında koşan ve boya tenekeleriyle her şeyi boyayan komik bir çocukla tanışan küçük bir panda hakkında. Kabarık Çinli ayıya böyle bir macera için ilham veren oydu, yani şimdi çocuğa değil pandaya koşup altın para toplaması için yardım edeceğiz.

Subway Surfers - Paris Oyunu Oyna Subway Surfers - Paris

Metroda kaykaylara binmeyi seven huzursuz sörfçülerin durduğu bir sonraki nokta Paris'ti. Bu şehirde, çocuklar kendi maceralarına devam edecekler. Sadece çocukların eğlencelerini izlemeyi değil, aynı zamanda onlara katılmayı da seviyorsanız, bu sefer onlara katılın.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Ben 10 - Arttır Hızını Oyunu Oyna Ben 10 - Arttır Hızını

Modern grafik özellikleriyle tasarlanmış, ünlü bir yarış hikayesine sahip basit bir oyun. Oyuncu hızlı bir şekilde araba yolunda graviserf'e uçar ve paraları toplar. Onun yolu çeşitli yol engelleri tarafından engelleniyor. Oyun katılımcının hızlı tepki vermesini gerektirecektir.

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna Subway Surfers - Arabistan

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna

Subway Surfers - Buenos Aires Oyunu Oyna Subway Surfers - Buenos Aires

Çocuk, grafiti yapmayı yasakladığı bir nesneyi boyamakla uğraşıyordu. İhlalden dolayı çocuğu yerel bir polis memuru yakaladı, her ne pahasına olursa olsun bir kabadayı yakalayıp ders vermeye başladı. Engeller arasında manevra yaparken çocuğa güvenli bölgeye eşlik etmeye çalışarak cezadan kaçınmasına yardım edin.

Uğur Böceği Kaçış Oyunu Oyna Uğur Böceği Kaçış

Başka bir süper kahraman görevi sırasında Uğur Böceği, vahşi kabilenin temsilcileri tarafından esir alındı. Doğru anı bekledi ve kaçmayı başardı. Ama vahşiler onun kaybolduğunu keşfettiler ve hemen Uğur Böceğine yetişmek için koştular. Kovalamacadan kaçıp kaçamayacağına sana bağlı.

Subway Surfers Dünya Turu - Houston Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Houston

Tren yollarında sıra dışı sörf yapan bir maceraperest ekibi bugün Houston'a gidiyor. Bu şehir, bir sonraki aşırı eğlencelerinin bir sonraki mekanı haline geldi. Çocuklar seni takımlarının bir parçası olmaya davet ediyorlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Kaptan Minecraft Oyunu Oyna Kaptan Minecraft

Kaptan Minecraft Oyunu Oyna

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

Koşucu Muz Oyunu Oyna Koşucu Muz

Koşucu Muz Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Singapur Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Singapur

Dünya turunun bir parçası olarak, metro sörfçüleri Singapur'u fethetmek için yola çıkıyorlar. Bu inanılmaz şehirde pek çok ilginç yer olmasına rağmen, çocuklar bir sonraki heyecan verici macerayı düzenleyecekleri metroya doğru yola çıkıyorlar ve kolluk kuvvetinden rayların üzerinden kaçıyorlar.

Subway Surfers - Las Vegas Oyunu Oyna Subway Surfers - Las Vegas

Las Vegas, yazları 12 ay süren şık bir şehirdir. Buradaki konukların dinlenmeyi sevdiği birçok kumlu plaj vardır. Ancak metro sörfçülerinin Las Vegas'ın bu özelliklerinden çok uzak olduğu görülüyor. Buraya metroda macera peşinde koşmaya geldiler.

Subway Surfers - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers - Bali

Bali sörfçüler için bir cennettir. Metro sörfçülerinin metroda bir dizi macera hikayesine devam etmek için buraya gelmeye karar vermelerine şaşmamalı. Çocuklar yine metro duvarlarına grafiti çiziyorlar, bu da polisin onlardan birini takip etmesine neden oluyor. Adamın takipten kaçmasına yardım et.

Kaçak Koşucu 3D Oyunu Oyna Kaçak Koşucu 3D

Sonsuz Koşucu 3D harika bir 3D Oyunudur. Bu, Subway Runner sevenler için eğlence ve eğlence dolu eşsiz bir çılgın koşu oyunudur. Metrolarda koşmak ve yeni seviyelerin kilidini açmak için tüm paraları toplamak maceralı bir oyundur. İyi bir koşucuysanız, puan almanız ve ödül almanız için en iyi yer burasıdır. Para toplamak ve hepinizi bekleyen harika sürprizler kazanmak için sizinle rekabet etmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun. Sol Ok - Sola git Sağ Ok - Sağa Git Yukarı Ok - Zıpla Aşağı Ok - Aşağı kaydır Boşluk - Uçan Kaykay Kullan

Mısır Metrosu Oyunu Oyna Mısır Metrosu

Bir dizi testi geçmek ve mümkün olan en yüksek kontrol noktasına ulaşmak için Mısır'a gidin. Yolda çok sayıda farklı engelle karşılaşacaksınız, bu yüzden oyunu kesintiye uğratan çarpışmaları önlemek için aralarında manevra yapmaya hazır olun. Yolda paraları toplayın ve onlara güncellemeler satın alın.

Blok Koşucu Oyunu Oyna Blok Koşucu

Blocky Runner hızlı tempolu koşucu oyunudur. Sihirli blok şehir tapınağından geçin ve altın tuğlaları toplayın ve minecraft kahramanınızı yükseltin. Kontroller: Fare

Asi Kız Kaçış Oyunu Oyna Asi Kız Kaçış

Şehrin duvarlarını sprey boyayla boyarken görülen asi kızın polisten kaçışa yardım edin! Yön tuşlarıyla hareket edebilir, Boşluk tuşuyla zıplayıp atlayabilirsiniz.

Anime Prenses Kaçış Oyunu Oyna Anime Prenses Kaçış

Arka sokaklardaki canavar kedilerden mümkün olduğu kadar kaçmalısınız. Yukarı : Atlama Aşağı : Eğilme Sağ/Sol : Çöp konteyneri devirme

Nano Ninja Oyunu Oyna Nano Ninja

Sizi kovalayan köpekten zıplayarak, atlayarak, yuvarlanarak kaçabildiğiniz kadar kaçmalısınız.

Subway Surfers Dünya Turu - Atlanta Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Atlanta

Atlanta'da bir metro sörfçüsü. Bu harika Amerikan kasabasında dikkat edilmesi gereken ilginç yerler var, ancak çocuklar her zamanki gibi yerel istasyonda zaten sizi bekleyen bir yer seçimlerini durdurdular. Metro sörfçülerinin bir sonraki heyecan verici macerasına katıl ve polisten kaçmalarına yardım et.

Subway Surfers Dünya Turu - Zürih Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Zürih

Metro sörfçüleri macera arayışında dünyayı dolaşmaya devam ediyor. Bugün onların seçimleri Zürih'e düştü, burada çevik adamlar yine demiryollarında koşarak polisten kaçmaya çalışacaklar. Eğer onlara yardım etmekle ilgileniyorsan, hemen şimdi yap.

3B Koşucu Oyunu Oyna 3B Koşucu

Bu muhteşem 3 boyutlu koşu oyununda birçok tehlikeli engeli aşmanız gerekiyor. Atlamak için ekranın sağ tarafına tıklayın, kaydırmak için ekranın sol tarafına tıklayın, bu barikatlardan, tehlikeli canavarlardan kaçınmak ve yıldız toplamak için hızlı tepki vermeniz gerekiyor. Şimdi 6 seviye var ve bu oyunu beğendiyseniz daha fazla seviye yaratacağız, maceraya katılın ve bu oyunda oyun yeteneğinizi gösterin! PC: Sol ve Sağ Oklar Mobil: Sol ekrana veya sağ ekrana dokunun

Robot Koşucu Oyunu Oyna Robot Koşucu

Robot Koşucu Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans

Nasıl oldu da Jake, tren istasyonlarında koşmayı seven ve bir vagonla New Orleans'a giden aynı Jake, Cadılar Bayramı arifesinde tam da nasıl oldu? Ama ne olursa olsun, kahramanımız bundan memnundur ve kesinlikle istasyonun güvenliğinin ve becerisinin uyanıklığını kontrol etmek için böyle bir fırsattan vazgeçmeyecektir, deneyimini kaybetmiş olsun ya da olmasın!

Firari Koşusu Oyunu Oyna Firari Koşusu

Hapisten kaçan mahkumu takip eden polislere yakalanmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Rayda Altın Avcısı Oyunu Oyna Rayda Altın Avcısı

Rayda Altın Avcısı Oyunu Oyna

Kaçak Kedi Oyunu Oyna Kaçak Kedi

Polise yakalanmadan olabildiğince altın toplayarak engelleri aşmalısınız. Boşluk tuşu ile kaykay kullanabilirsiniz. Toplayacağınız bazı bonuslar daha yükseğe zıplamanızı sağlayabilir.

Demiryolu Koşucusu Oyunu Oyna Demiryolu Koşucusu

Sonsuz koşu oyunu, Koş - Tren Sörfçülerini dene, Olabildiğince hızlı koş! Tren Sörfü koşucu için inanılmaz bir koşu oyunudur. Kaos kompleksi trafiğinde koşun ve polisten kaçın, sokak hayatında nasıl olduğunu biliyorsunuz. Yön tuşlarını veya wasd'yi sırasıyla yukarı, sola, aşağı ve sağa çevirmek veya kullanmak için kaydırın veya engellere, bariyer otobüslerine ve trenlere çarpmamak için atlamak, atlamak ve kaydırmak için boşluk çubuğunu kullanın. 3D Otobüste heyecanlı çalıştırmak, para toplamak ve güç satın almak. Yeni karakterlerin kilidini açın ve ne kadar koşabileceğinizi görün! Yeraltı şehri macerası pistlerde seyahat et şimdi başla, arkadaşlarınla sörf yap. Cehennem gibi koş ve sınırına meydan oku. Run - Tren Sörfü çok eğlenceli bir koşu oyunu olmalı. Şimdi oynayın ve Koşu Treninde Sörf yapmaya başlayın, en heyecan verici çizgiye katılın. Sırasıyla Atlama, sol, aşağı / slayt ve sağ için WASD / Yön tuşlarını kullanın. Atlamak için Boşluk kullanın.

Hortlak Koşusu Oyunu Oyna Hortlak Koşusu

Koşu oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? O zaman eğlenceli bir koşuya hazırlanın, ancak bu sefer Hortlak Koşusu oynarken metro yerine bir ormanda. Bir canavar olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin ve biraz et almak için olabildiğince hızlı koşun. Engellerden ne kadar hızlı kaçabileceğinizi ve hayatta kalabileceğinizi görün. Şimdi oynayın ve çok eğlenin! Yön tuşları.

Kızgın Babadan Kaçış Oyunu Oyna Kızgın Babadan Kaçış

Genç kahramanımız kendisine küsen nişanlısından af dilemeye gittiği sırada kızın tarladan dönen babasına yakalanırlar. Aniden hiddetlenen babayı ikna çabaları boş çıktığı için şu anda yapılması gereken tek şey kaçmak! ! ! Köy yolundaki saman balyaları, tarla çitleri ve tabelalar gibi engellerin altından veya üstünden atlayarak kızgın babadan mümkün olduğu kadar kaçmalısınız.

Hırsız Bob - Subway Surfers Oyunu Oyna Hırsız Bob - Subway Surfers

Hapis cezasına çarptırılan Bob adında bir adam mucizevi bir şekilde ıslah kurumundan kaçmayı başardı. Şimdi onu topuklarından takip eden bir polis memuru onu hücreye geri götürmeyi planlıyor. Zavallı adamın zulümden kaçmasına yardım et ve tatsızlıktan kaçmasına yardım et.

Otobüs & Metro Koşucu Oyunu Oyna Otobüs & Metro Koşucu

Otobüs ve Metro Koşucusu, sürekli bir yere koşan ve muhtemelen yeteneklerini geliştirmek için hiç durmayacak olan ortak arkadaşımızın tehlikeli maceralarının ünlü devamı niteliğindedir. Gezginimiz birçok ülkeyi ve şehri ziyaret etti, ancak henüz tam olarak görmediği bir şeyi ziyaret etti, bu yüzden şu anda neredeyse dünya çapında bir yolculuğa çıkacak ve burada birbirine bağlı birçok farklı yere gitmesi gerekecek. Böylece insanlarla ve arabalarla dolu şehir sokaklarında koşacak, bunun dışında kumlu plajları ve devasa yatları olan bir şehre yakalanabilir. Doğu müziği kadar güzel olan doğu haritasını da söylemeye değer. Ama her seviyede, kış kasabasında bile, oğlumuza yetişene kadar hiçbir şekilde sakinleşmeyecek olan kötü bir polis tarafından takip ediliyor ve biz de ona yetişmemesi için her şeyi yapmalıyız. Her ne kadar etrafa bakmak istesek de, sadece ileriye bakmamız gerekiyor, ancak bazen geriye bakabiliyorsunuz ve sonra sadece kahramanınızın henüz yakalanmadığını anlamak için.

Subway Surfers 2 Oyunu Oyna Subway Surfers 2

Popüler Subway Surf oyunundaki neşeli çocuklar heyecan verici maceralarını bitirmek istemiyorlar. Yine demiryolu hatlarında koşuyorlar, kötü polis memurundan kaçmaya çalışıyorlar ve aynı zamanda büyük trenlerin tekerleklerinin altına düşmemeye çalışıyorlar. Katıl ve bu inanılmaz maceraya katıl.

3D Polisten Kaçış Oyunu Oyna 3D Polisten Kaçış

3 boyutlu Polisten Kaçış adlı araba sürme oyununun heyecanına katılın. Polisten kurtulun ve yoldaki tüm paraları ve süper güçleri toplayın. Sürüş için yön tuşları ve atlama için Boşluk.

Öğretmenden Kaçış Oyunu Oyna Öğretmenden Kaçış

Zombi öğretmene yakalanmadan altınları toplayarak, otobüslerin arasından engelleri aşarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Sabahtan itibaren, okul öğrencileri her sabah o güne kadar olduğu gibi sınıflara geldiler. Dersten önce masalara oturdular, öğretmenlerin gelip onlara iltifat etmeleri için defterler ve ders kitapları hazırladılar, ancak öğretmen sınıfa girer girmez çocuklar korktular. Öğretmene anlaşılmaz bir şey olduğu ortaya çıktı, ilk saniyeden itibaren bağırmaya başladı ve boynuzları büyüdü. Şaşkın olmayan ve hızla sokağa koşan okul çocuklarının korkusunu hayal edin. Ve sen ne düşünüyorsun? Zombi öğretmeni adamlardan birinin peşinden koştu, ama biz onun kötü bir canavarın pençesinden düşmesine izin vermeyeceğiz. Bunun için koşmanız ve okul otobüsleri arasında diğer şeylerin yanı sıra koşmanız gerekecek, bu yüzden tarihin katılımcıları olduk!

Kaykay Sörfçüleri Oyunu Oyna Kaykay Sörfçüleri

Uçan kaykay ve planör gibi araçların üzerinde Maymun kral, Bruce Lee ve Peri karakterlerini yönlendirerek mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız. Eğlenceli ve kolay oyunda platformlardan ve rampalardan atlayarak akrobatik hareketler de yapabilirsiniz.

Altın Yumurtlayan Tavuk Oyunu Oyna Altın Yumurtlayan Tavuk

Büyükannen sana komik bir hediye gönderdi ve bu bir TAVUK! Ne yazık ki kaçtı ve onu yakalamanız gerekiyor. Oyunu bitirmenize yardımcı olacakları için bonus öğeleri toplayın, ancak engellerden kaçının! .

Koş Koş 3 Oyunu Oyna Koş Koş 3

Fantastik bir diyarda mümkün olduğu kadar altın toplayarak karşınıza çıkan tüm engelleri aşmalısınız.

Süper Balık Yüzme Oyunu Oyna Süper Balık Yüzme

Sualtı dünyasına girdikten sonra, küçük bir balığı kaderinize atmayın. Her türlü engelden kaçınarak kırıntıya zor yoldan eşlik edin.

Kızıl Panda Surfer Oyunu Oyna Kızıl Panda Surfer

Kızıl Panda Surfer Oyunu Oyna

Rayların Efendisi Oyunu Oyna Rayların Efendisi

Rayların Efendisi Oyunu Oyna

Metro Kaçış - Prenses ve Gaspçı Oyunu Oyna Metro Kaçış - Prenses ve Gaspçı

Tehlikeli bir soyguncu savunmasız bir prensesi takip ediyor. Tüm mücevherlerini ve parasını ondan almayı planlıyor. Ama utangaç bir kız, kendisine ait olanı kolaylıkla vermeye istekli değildir. Engellerle dolu bir yolda koşmaya devam etmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Soyguncudan kaçmasına yardım et.

Süper Sonic Yamyamlardan Kaçış Oyunu Oyna Süper Sonic Yamyamlardan Kaçış

Sonic kötülüğün güçleriyle yüzleşmek için gittiği ormanın kalbinde yamyamların eline düşer. Görevlerini yerine getirmesi için mümkün olduğu kadar yamyamlardan uzaklaşmalıdır. Bunu yapmak için, her zamanki gibi, çeşitli görevleri yerine getirirken yol boyunca hızlı bir şekilde koşması gerekecek. Eğer korkusuz bir kahramana yardım etmek istiyorsan, onun heyecan verici macerasına katıl.

Subway Surfers - Cambridge Oyunu Oyna Subway Surfers - Cambridge

Bugün metro sörfçüleri kendilerini Cambridge'de buldular ve kesinlikle burada sıkılmak istemiyorlar. Çocuklar boya kutularını ve tabii ki kaykayları alıp doğrudan metro istasyonuna giderler. Her zaman olduğu gibi, büyüleyici maceraları burada gerçekleşecek. Heyecan severlerin kötü polis memurundan kaçmasına yardım et.

Reklam
Subway Surfers
Subway Surfers
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Madagaskar
Subway Surfers - Madagaskar
Subway Surfers - Prag
Subway Surfers - Prag
Prison Escape Runner
Prison Escape Runner
Crazy Runner In City
Crazy Runner In City
Mad Chicken Runner
Mad Chicken Runner
EG Subway Surfers
EG Subway Surfers

Ücretsiz Çevrimiçi Subway Surf Oyunları

En iyi subway surf oyunları kategorisindeki yüze yakın oyun içinden istediğin subway surf oyununu oyna! Kaykaylı Hayta, Subway Surfers - Prag, Süper Sonic Yamyamlardan Kaçış ve Koş Koş 3 gibi en çok oynanan subway surf oyunlarını oynayabilirsiniz.
Subway Surf Oyunları kategorisindeki yüze yakın subway surf oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.