Tablet Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Yeni Şirket Müdürü Oyunu Oyna Yeni Şirket Müdürü

Yeni Şirket Müdürü, çalışanları işe aldığınız, onlara projeler verdiğiniz, parayı topladığınız ve işinizi büyüttüğünüz eğlenceli bir boşta kalma oyunudur. Kağıt işine başlayacaksın. Siz ilerledikçe şirket büyüyerek bir BT ve lojistik işine dönüşecek. Daha fazla nakit için işçi tutmaya devam edin. Daha fazla para kazanmak için yeni ofis alanlarının kilidini açın, makineleri yükseltin ve üretimi artırın. İlerledikçe para kazanmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz! Yeterli parayla ekibinizi büyütün, daha fazla kağıt istifleyin, makineleri yükseltin, üretkenliği artırın ve daha fazlasını yapın. Çalışanlarınıza göz kulak olun. Uyumalarına izin verme! Bu patronunun hayatı! - WASD / ok tuşları / sol fare düğmesini sürükleyin = taşıyın - Sol tıklama = oyun içi düğmelerle etkileşim kurun

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Sisli Şehirde Araba Yarışı Oyunu Oyna Sisli Şehirde Araba Yarışı

Çeşitli engellerle dolu yolda rakibinizden önce bitişe ulaşmalısını. 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro B : Arkaya bakma 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro C : Arkaya bakma

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Sisli Şehirde Motor Yarışı Oyunu Oyna Sisli Şehirde Motor Yarışı

1 veya 2 kişilik ayrı ekranlarda oynayabileceğiniz motor yarışında 'Racing' bölümünde yarışabilir veya 'Free Driving' bölümünde serbest sürüş ve parkurlarda akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Kros motor, chopper motor veya çeşitli motor güçlerinde sürat motoru sürebilirsiniz. 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera açısı 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera açısı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna Ay Şehri Araba Yarışı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna

Futbol Ustaları Oyunu Oyna Futbol Ustaları

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda teke tek veya ikiye iki maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya bilgisayara karşı teke tek veya ikiye iki maç yapabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket V : Süper şut B : Şut 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Süper şut L : Şut

3D En Hızlı Araba Oyunu Oyna 3D En Hızlı Araba

Etkinlik temelli oyunda mor veya yeşil alanlara ulaşıp yanlama veya parkur görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca serbest sürüş yapabilir ve şehrin bazı bölgelerinde yer alan hızlı geçiş bölümlerinden üstünde yazdığı hızla geçebilirseniz ekstra para kazanabilirsiniz.

Zom-Bi 3 Oyunu Oyna Zom-Bi 3

İkisi de kötü adamlar tarafından kaçırılan ve üzerlerinde sinsi deneyler yapan basit çocuklardı. Çocuklar zombiye dönüştükten sonra birçok deneme ve farklı maceralar onları bekliyordu. Laboratuvardan kaçtıktan sonra, sürekli olarak yeni engellerin ve zorlukların da onları beklediği şehrin sokaklarında saklandılar. Arkadaşlarımız hala insan formunu geri kazanmak istiyorlar ama bilim adamları onlar için yeni testler hazırladılar, onları bir tuzağa çekmek istiyorlar. Zom ve Bi'ye bundan sonra ne olacak? Bunu, oyunun tüm seviyelerini geçtiğinizde öğreneceksiniz. Hazır? O zaman başla! Tüm oyun, ilk zorlukların zaten sizi beklediği ilk seviyeden başlar. Bir arkadaşınızdan, kardeşinizden veya ebeveyninizden, çocukların sorunlarıyla baş etmelerine yardımcı olmak için sizinle oynamasını isteyin. Seviyeden sonra seviye atlayın, bunun için daha fazla koşmak için doğru kapılara ulaşmanız gerekecek. Kahramanların her birinin avantajlarını kullanın. Küçük bir zombi yükseğe zıplayabilir ve dar yerlerden sürünebilir, ancak büyük bir zombi duvarları ve ahşap bölmeleri kırabilir. Birlikte, adamlar tek bir bütüne dönüşüyor - herhangi bir zorlukla başa çıkabilecek harika bir ekip, ama elbette sizin yardımınız olmadan değil. Seviye haritasını takip edin ve her seviyede 3 yıldız kazanmak için savaşın. Tüm oyunu sonuna kadar tamamlayabilir misin? Arkadaşlar Zoom ve Bee yardımınızı bekliyor, hemen oynamaya başlayın!

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Zom-Bi Oyunu Oyna Zom-Bi

Üzerlerinde gizli deneyler yapılarak birer hortlağa dönüştürülen "Zom" ve "Bi" kardeşleri içinde bulundukları laboratuvardan kurtarmak için bulmacaları çözmelisiniz.

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Virane Şehir Arabası Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası

2 kişilik de oynanabilen oyunda gökdelenlerin arasında, 7 muhteşem araba ve 6 farklı haritada rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Kırmızı Top Sıçrama Oyunu Oyna Kırmızı Top Sıçrama

Aşkınızı kurtarmak için Zıpla ve Koş! Kötü köleler, gezegeni kare bir şekle sıkıştırmak istiyor. Ve kırmızı seken top dünyayı kurtarmak için burada. Ölümcül bir fabrikada yuvarlanarak ve zıplayarak ilerleyin, bu sırada düşmanları yenin ve ölümcül lazer ışınlarından kaçının. Dünyayı dönüm noktasından kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Kırmızı zıplayan topu hedefine götürmek için ok tuşlarını kullanın ve yol boyunca tüm yıldızları devirdiğinizden emin olun. Kötü adamlara dikkat! Onlara atlamak iyidir. Kornerden vurulmak değildir. Kırmızı rollerball'u mekanik bir çorak arazide yuvarlayın, zıplayın ve sektirin! Senin görevin, tüm kötü kareleri fethederken yıldızları toplamak. Bazı bölgelerde ölümcül hareket eden lazerler bulunur. Her alanda güvenli bir şekilde ilerlemek için en yüksek hassasiyetle yuvarlanın! - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın 4 - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın, Kırmızı zıplayan top zıplamasının yuvarlanma ve zıplama yeteneğine hayran kalacaksınız - Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken gerekli sayıda sarı yıldız elde edin - Bir sonraki seviyeye geçmek için topu tek tek yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun

Zom-Bi 2 Oyunu Oyna Zom-Bi 2

Zom ve Bi adlı iki yakışıklı çocuğun hikayesi devam ediyor. Zombiye dönüştükten sonra korkunç bir laboratuvardan kaçmalarına yardım ettiniz ama maceraları burada bitmiyor. Tek kurtuluş umutları şehrin en yüksek binasında bulunan jeneratöre ulaşmaktır. Yolları çeşitli şehir haritalarından ve daha fazlasından geçecek. Oyunun tüm seviyelerini geçebilecekler, ihtiyaç duydukları yere ulaşabilecekler ve tekrar normal adamlara dönüşebilecekler mi? "Zom-Bi 2" oyununda, adamların zor seviyelerden geçmesine yardım etmelisin. Arkadaşınızla aynı bilgisayarda birlikte oynayarak çeşitli görevleri tamamlayabilir ve birlikte bulmacaları çözebilirsiniz. Büyük bir kahramanın geçemediği yerde, küçük bir kahraman her zaman tırmanabilir ve bu çok yardımcı olur. Karmaşık ve karmaşık harita labirentlerinde yolunuzu açın ve silahlı haydutlardan sakının. Asansörlere binin, çeşitli mekanizmaları çalıştırın ve düğmeleri etkinleştirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için, adamların kazanmalarının tek yolu olan çıkış kapısına birlikte gitmeleri gerekiyor. Her seviyede oyun daha da zorlaşacak çünkü sonraki her seviye daha karmaşık ve zor olacak. Oynayın ve umudunuzu kaybetmeyin, zombi adamlarımız zaten hedefe çok yaklaştılar ve pes etmeyecekler. Seviyeleri tamamlayın ve yıldızları toplayın, kahramanlarınız için harika yeni şapkaların kilidini açın ve bu iki kişilik harika oyunla eğlenin!

Futbol Efsaneleri 2021 Oyunu Oyna Futbol Efsaneleri 2021

Favori takımınızı seçin ve sadece en iyilerin şampiyonluk için mücadele ettiği bir turnuvaya katılın. Favori oyuncunuzu kontrol edin! Yapay zeka rakiplerine karşı solo oynayabilir veya arkadaşınızla birlikte veya ona karşı oynayabilirsiniz.

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Kedi Fare Kapışması Oyunu Oyna Kedi Fare Kapışması

Arkadaşınızla veya bilgisayara karşı oynayabileceğiniz sıra tabanlı eğlenceli oyunda, açı ve gücünü ayarlayarak fırlatacağınız şeylerle rakibinizi vurmalısınız. Fareye basılı tutarak gücü ayarlayabilirsiniz. Karakterlerin hemen altındaki düğmeler çift atış ve sağlık gibi ek avantaj veya özellikler sağlar.

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna 2 Kişilik Taş Kağıt Makas

2 Kişilik Taş Kağıt Makas Oyunu Oyna

Yürü Yarışa Oyunu Oyna Yürü Yarışa

Bu bir Otoyol veya şeritli yarış oyunudur, daha fazla puan almak için Trafik sıkışıklığı Lane'e doğru hızlanın. düz bir otoyolda arabalar ve kamyonlar arasında ilerleyin Yarış oyunu (Trafik Turu), sizi sorunsuz sürüş simülasyonlarının ve yüksek grafik kalitesinin başka bir düzeyine götüren, gelişmiş özelliklere sahip trafik yarışçısı hayranları için tasarlanmış, bu yarış oyununu ücretsiz olarak önde gelen araba oyunları yapan yeni bir sonsuz arcade yarış oyunudur. - Kontrol talimatları : W = ileri D = Sağ L = Sol S = Fren Shift = Nitro ESC = Geri - Sonsuz modda daha fazla Taslak toplayarak yeni arabaların kilidini açın - 100 km/s üzerinde hız yaparken, bonus puanlar ve nakit para almak için trafik arabalarını geçmeye çalışın - Sonsuz modda ekstra para kazanın - Çift yönlü ters yönde sürmek ekstra puan ve nakit verir

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Romantik Kız Giydirme Oyunu Oyna Romantik Kız Giydirme

Flört etmeyi ve moda kıyafetlerini seven ya da yeni eğlenceli genç kız oyunları arayan kızlar için sevimli giydirme oyunları! Amacınız, ilk buluşma için mükemmel bir görünüm yaratmaktır. Bugün iyi giyinmek gerçekten önemli çünkü modeliniz lise aşkıyla buluşacak. 300'den fazla yeni ücretsiz kıyafetle bir moda stilisti ol ve çarpıcı bir kıyafet yap! Bu çevrimdışı genç kız giydirme oyunlarında, genç bir moda tutkunu modelin özel bir romantik an için ideal görünüşünü bulmasına yardım edebilirsiniz. Moda makyajlarına ve güzel kıyafetlere meraklı ve lise aşkı ona çıkma teklif etti! Parka ya da tiyatroya gidebilirler ve görünüşü harika olmalı. Kıyafeti değiştirmek için farenin sol tuşunu kullanın.

Prensesi Kurtar Oyunu Oyna Prensesi Kurtar

Altta verilen ağırlıklarla asansörü dengeleyip önce çıkış kapısını açan düğmeye ulaşmalı ve ardından prensesi çıkış kapısına ulaştırmalısınız. Aslan, kaplan, ayı vb. gibi düşmanlar asansör kendi katlarına gelince binerler ve tekrar kendi katlarına gelince inerler. . .

Eksik Parçayı Bul ve Çiz Oyunu Oyna Eksik Parçayı Bul ve Çiz

Bu meraklı mantık oyunu, sizi akıllı olmaya ve birçok zeka oyununun çözümleri üzerinde biraz bulmaca yapmaya zorlayacak. Resimlerdeki karakterlerin hayatını kolaylaştırmalı, eksik olan unsurları bulmalı ve yapbozu sonuna kadar çizmelisiniz. Her gün "Eksik kısmı çiz" oynamak "%100 beyin çözeceksin ve en yüksek puan için herhangi bir IQ Testini geçebileceksin. Beyninizi beyin aktivitesi için test etmek ister misiniz? Çok basit, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi toplayın ve "Eksik parçayı bul ve çiz" oyununu oynayın. Bunun için gizli nesneleri bulmanız gereken bulmacayı çözmeniz gerekecek. Bundan sonra, bu öğenin eksik olması için parmağınızla bir çizgi çizin.

Futbol Kavgası Oyunu Oyna Futbol Kavgası

Futbol hikayenizi yaşayın! Sahaya girin ve çeşitli güçlü tekmeler, eğlenceli ve sıra dışı güçlendirmelerle rakibinizi yok edin. Son olarak, ifade sistemiyle patronun kim olduğunu onlara bildirin - bugün bir futbol efsanesi olun! Yanlara doğru hareket edin ve ok düğmeleriyle zıplayın. Top düğmeleriyle çeşitli vuruşlar yapın. Verilen sürede daha fazla gol atın ve maçı kazanın. Bölümlere tırmanın ve tüm ödüllerin kilidini açın. Rastgele maç güçlendirmeleri ve oyuncu ifadeleri mevcuttur.

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Çocuklar İçin Enstrüman Oyunu Oyna Çocuklar İçin Enstrüman

Çocuklar için hazırlanmış oyunda, piyano, davul, ksilofon ve arp çalabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Simgeleri Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Simgeleri

Başlamak için herhangi bir paskalya öğesine basın. Şimdi 'fare veya parmak ucunu' aynı bitişik öğeler üzerinde hareket ettirin (yatay, dikey veya çapraz olarak). En az 3 öğe seçin. Eşleşmelerini sağlamak için fare düğmesini bırakın. Her 6. öğe bir bonus verecektir. 7'den fazla öğe size bir zaman bonusu verecektir. Hedef kalamar öğelerini verilen süre içinde toplayın, yoksa oyunu kaybedersiniz. Oynayabileceğiniz maksimum seviye nedir? Bu html5 cadılar bayramı oyunlarını oynamak için fareyi kullanın.

Topçu Oyunu Oyna Topçu

Normal modda topu yere düşürmeden mümkün olduğu kadar sektirmelisiniz. 'Challenge' modunda ise bunu, artan yerçekimine karşı yapmalısınız.

Park Sıkışıklığından Kaçış Oyunu Oyna Park Sıkışıklığından Kaçış

Her arabayı doğru şekilde park edin, toplama kamyonunu GTA'dan kurtarmak için tüm arabaların yerine oturması gerekir Beyninizi eğitin - araba bulmacalarını 3 boyutlu çözün! Bulmacanın kuralları basit: â–¶ arabayı sola veya sağa hareket ettirmek için â†”ï¸ - daktiloda sırasıyla sola veya sağa kaydırmanız gerekir. â–¶ arabayı yukarı veya aşağı hareket ettirmek için â†•ï¸ - arabada sırasıyla yukarı veya aşağı kaydırmanız gerekir. â–¶ arabanızın park yerinden sağdaki yol işaretlerini geçerek çıkabildiğinden emin olun.

Maymun Sevindir 119 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 119

Maymun Sevindir 119 Oyunu Oyna

Winx Club Peri Yarışı Oyunu Oyna Winx Club Peri Yarışı

Bu yarış macerasında Winx Club kızlarını takip edin. Şerit değiştirerek tüm engelleri aşabilir ve tüm elmasları toplayabilir misiniz? Şerit değiştirmek için sola ve sağa tıklayın veya dokunun. Veya klavyedeki yön tuşlarını kullanın

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Aşıkları Birleştir Oyunu Oyna Aşıkları Birleştir

Zindan mahsur olan ve kötü adamlar tarafından engellenen aşıkları, iğneleri doğru sırayla çekip buluşturmalısınız.

Karambol Boks Oyunu Oyna Karambol Boks

En eğlenceli ve rastgele mücadeleler Karambol Boks ile başlar. Her tur kendi seçenekleriyle başka bir eğlenceye başlar. Kimi zaman uzun kollar, kimi zaman buzlu saha ya da roket yumrukları sizi selamlıyor. Düşmanın kafasına yumruklar gönderin. Bu şekilde puan verebilirsiniz. 5 puana ilk ulaşan oyunu kazanır! 1. Oyuncu: "K" 2. Oyuncu: "YUKARI OK TUŞU" Oyunu mobil cihazlarda veya tabletlerde dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

Uçan Kılıçlı Ninja Oyunu Oyna Uçan Kılıçlı Ninja

Uçan Ninja, kendinizi rahatlatmak için çekici bir gündelik oyundur. Oyunun kontrolü basittir. Bitmiş çizgiye ulaşmak için yoldaki her şeyi kesmek için uçmak için basılı tutun. Düşmeyi önle ve oyunda başarısız ol! Bir dene! oynamak için basılı tutun

Gelin Başı Makyaj Oyunu Oyna Gelin Başı Makyaj

Düğün planlama becerileriniz, yılın en önemli düğünü için gereklidir. Bu tatlı prenses evleniyor ve düğününün mükemmel olması için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Düğün resepsiyonu için en muhteşem dekoru yaratın, giyinmesine yardım edin ve gelin mutlu olacak. Eğlenin!

En İyi Makyaj Salonu Oyunu Oyna En İyi Makyaj Salonu

Bff kızlar çok üzgün görünüyor. Bu sıcak yaz nedeniyle yüzleri kirli görünüyor ve sivilcelerle enfekte. Derilerini geri getirmek için bazı makyajlar yapmayı planladılar. Ama biraz uzman yardımına ihtiyaçları var. Katılın ve iyileşmelerine yardımcı olun. Sol fare tuşu tıklaması

Prenseslerin Moda Takıntısı Oyunu Oyna Prenseslerin Moda Takıntısı

Prenseslerin Moda Takıntısı Oyunu Oyna

Pandayı Koru Oyunu Oyna Pandayı Koru

Puzzle Box üç eğlence oyunu içerir: Save Panda, Joy Draw ve Puzzle oyunu. Üç oyun da zaman öldürmek ve beyin jimnastiği yapmak için çok eğlenceli. Ailenizle oynamak daha eğlenceli olacak! Tamamlamak için fareyle tıklayın veya sürükleyin

Işıltılı Okul Makyajı Oyunu Oyna Işıltılı Okul Makyajı

Yeni kolej görünümünüzle herkesi şaşırtın. Bu eğlenceli oyunu oynayın ve bu tatlının güzel bir manikür, yeni bir saç rengi, eğlenceli bir makyaj ve şık bir kıyafet almasına yardımcı olun. Çarpıcı görünecek ve bu muhteşem makyaj için tüm krediyi alacaksınız. Bazı karmaşık renk ve stil kombinasyonları oluşturmak için hayal gücünüzü kullanın. İyi oyunlar!

Baloncukları Sırala Oyunu Oyna Baloncukları Sırala

Zihninizi aynı anda rahatlatmak ve keskinleştirmek için uygun eğlenceli ve bağımlılık yapan renkli toplar sıralama oyunudur. Sadece toplara dokunun ve aynı renklerin hepsi aynı tüpte bir araya gelene kadar tüplerdeki renkli topları sıralayın. Sert seviyelerde sıkışıp kaldığınızda seviyeyi atla düğmesini kullanın. Bu top oyunu öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor. Balonu seçmek ve aynı renkli topları aynı tüpe koymak için dokunun veya tıklayın.

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 4

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna

Reklam
Rope Bawling 3
Rope Bawling 3
Towers - Card Battles
Towers - Card Battles
Arena Angry Cars
Arena Angry Cars
Lane Rush Pro
Lane Rush Pro
Toy Car Memory
Toy Car Memory
Summer Cold Drinks Card Memory
Summer Cold Drinks Card Memory
Boxing Random
Boxing Random
Monkey GO Happy 171
Monkey GO Happy 171

Ücretsiz Çevrimiçi Tablet Oyunları

İpad Tablet, Tablet Parçalama, Tablet Kırma ve Android Tablet gibi alt kategorileri de içeren en iyi tablet oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin tablet oyununu oyna! Sokak Yarışı Tutkusu, Köpek Eşleştirme, Süperler Yapboz, Kum Kamyonu, Şekil Çevir ve Süper Sıçan Adam gibi en çok oynanan tablet oyunlarını oynayabilir veya Romantik Kız Giydirme, Eksik Parçayı Bul ve Çiz ve Cadılar Bayramı Simgeleri gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Tablet Oyunları kategorisindeki binlerce tablet oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Mario Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yad Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.