Takip Oyunları

Canavar Kamyon Arenası Oyunu Oyna Canavar Kamyon Arenası

Canavar Kamyon Arenası Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna Subway Surfers - Monaco

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna

Tekneyle Polisten Kaçış Oyunu Oyna Tekneyle Polisten Kaçış

Sürat tekneniz ile polise yakalanmadan mümkün olduğu kadar para toplayarak kaçmalısınız.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda

Dünyayı dolaşıp macera arayan huzursuz metro sörfçüleri bugün kendilerini İzlanda'da buldular. Çocuklar yine doğrudan kandaki adrenalin seviyelerini maksimuma çıkarmaya alıştıkları metroya gidiyorlar. Katılın ve oyunun bu bölümünde maceracılara katılın ve takipten kurtulmanıza yardımcı olun.

Motorsiklet Taksi Oyunu Oyna Motorsiklet Taksi

Endonezya'nın sıkışık şehirlerinde fenomen olan gojek veya ojek olarak adlandırılan motorsiklet taksilerden ilham alan oyunda yolcuları toplayıp kendileri ile aynı renkteki varış noktasına ulaştırmalısınız. Motorların güzergahını çizerken birbirleri ile çarpmamasına özen göstermelisiniz.

Gezegen Savunma Oyunu Oyna Gezegen Savunma

Gezegen Savunma Oyunu Oyna

Araba Arabayı Yer - Su Altı Oyunu Oyna Araba Arabayı Yer - Su Altı

Otoyolda dinamik bir yarışta rakiplerinize karşı savaşmaya hazır mısınız? Araba Arabayı Yer - Su Altı macerasında düşmanları sollayın ve kuluçka makinesinde kendi arabanızı yapın! Arkadaşlarınız hapse atıldı - kötü arabaları serbest bırakmak için elinizden gelen her şeyi yapın! Bu çılgın sürüş simülatöründe ve bir polis kovalamaca oyununda iyi sürüş becerileri ve turbo hızı işe yarar. Bir araba kralı olun, arabaları yükseltin ve polislere karşı canavar arabalar için oynayın! Bu nihai çılgın yarışlarda hayatta kalmak için patronla savaşın! Boşluk - Bombalar, X - Turbo, W - Gaz, S - Fren A, D - Dengeleme, Ok tuşları - Gaz, Fren, Dengeleme

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Yavaş ve Öfkeli Oyunu Oyna Yavaş ve Öfkeli

Dikkat! . . Düşman yaklaşıyor. . . Silahını kap, arabaya atla, düşmanları vur. . . Kamyonetin kasasında siper alarak arkadan takip eden araçlardaki düşmanları vurmalısınız.

Maymun ve Muz Oyunu Oyna Maymun ve Muz

Maymun ve Muz Oyunu Oyna

Müzik Yolu 2 Oyunu Oyna Müzik Yolu 2

Müzik Yolu 2 Oyunu Oyna

Devriye Arabası Oyunu Oyna Devriye Arabası

Emniyet merkezinden gelen anonslara göre suçluları veya soyguncuları bulup etkisiz hale getirmelisiniz.

Pac-Fare Oyunu Oyna Pac-Fare

Kedi-fare temalı pacman oyununda fareyi yönlendirerek labirent içindeki tüm peynirleri toplamalısınız. Süper güç kazandıran büyük peynir parçalarını yedikten sonra kedileri korkutabilirsiniz.

Müzik Yolu 3 Oyunu Oyna Müzik Yolu 3

Müzik Yolu 3 Oyunu Oyna

Polis Arabasıyla Takip Oyunu Oyna Polis Arabasıyla Takip

Araba kullanmakta da iyi olan profesyonel bir polis memuru musunuz? Sivil araçlarla kaçan bazı suçlular bulduk. Görevin, araçlarını on seviyede tutuklamak ve çökertmek. Sakin olun ve araçlarını yok etmek için hızlanın! Sürmek için WASD veya D-pad, Fren yapmak için boşluk

Araba Arabayı Yer - Zindan Macerası Oyunu Oyna Araba Arabayı Yer - Zindan Macerası

Arkadaşlarınız hapiste, kötü araba ücretsiz için her şeyi yapın! İyi sürüş becerileri ve turbo hız bu çılgın sürüş simülatörü ve bir polis kovalamaca oyunu kullanışlı geliyor. Bir araba kralı olmak, araba yükseltme ve polislere karşı canavar araba için oynamak! Bu nihai çılgın yarışlarda hayatta kalmak için patron mücadele!

Subway Surfers - Paris Oyunu Oyna Subway Surfers - Paris

Metroda kaykaylara binmeyi seven huzursuz sörfçülerin durduğu bir sonraki nokta Paris'ti. Bu şehirde, çocuklar kendi maceralarına devam edecekler. Sadece çocukların eğlencelerini izlemeyi değil, aynı zamanda onlara katılmayı da seviyorsanız, bu sefer onlara katılın.

Taksi Güzergahı Oyunu Oyna Taksi Güzergahı

Yolcuların ulaşmak istedikleri hedefe göre yol güzergahını belirleyip yolcuyu hedefe ulaştırmalısınız.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Keskin Nişancı Mermisi Oyunu Oyna Keskin Nişancı Mermisi

Elinizde bir keskin nişancı tüfeği var. Düşmana nişan al. Tetiği çekin ve merminin nasıl uçtuğunu, düşmanın vücudunu nasıl deldiğini, düşmanın bağırsaklarının nasıl patladığını izleyin! . . Her atış benzersizdir. Keskin nişancı atışında en üst seviyeye ulaşın. Düşmanın vücudunun farklı bölgelerine ateş etme ve vurma pozisyonuyla denemeler yapın. Savaşma zamanı! WASD = hareket Sağ Fare Tuşu = nişan al Sol Fare Tuşu = ateş et Kaydır = yakınlaştır / uzaklaştır boşluk = zıplamak

Motor Hücumu Oyunu Oyna Motor Hücumu

Rakiplerinizi tekme, yumruk, balta, sopa veya tabancayla etkisiz hale getirip onlardan önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Slimoban 2 Oyunu Oyna Slimoban 2

Slimoban 2 Oyunu Oyna

Slimoban Oyunu Oyna Slimoban

Sokoban türevi oyunda balçık canavarları atlatıp anahtarı aldıktan sonra hazine sandığına ulaşmalısınız. Canavarları etkisiz hale getirmek için ateş topu fırlatabilirsiniz. Her bir ateş topu tek kullanımlıktır.

Kedi Kovalamaca Oyunu Oyna Kedi Kovalamaca

Aynen sizin yaptığınız hareketlerle sizi kovalayan köpeklerden kaçınarak mümkün olduğu kadar şekerleme toplamalısınız.

Vahşi Kurtlar Oyunu Oyna Vahşi Kurtlar

Vahşi Kurtlar Oyunu Oyna

Vahşi Ayı Avı Oyunu Oyna Vahşi Ayı Avı

Vahşi Ayı Avı Oyunu Oyna

Uzayda Takip Oyunu Oyna Uzayda Takip

Solucan deliğinden çıkıp sizi yakalamaya çalışan düşman uzay gemilerine yakalanmadan mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Çevredeki bonusları toplayarak ateş gücü ve kalkan gibi yetenekler kazanabilirsiniz.

İmha Yarışı Oyunu Oyna İmha Yarışı

İmha Yarışı Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Uğur Böceği Kaçış Oyunu Oyna Uğur Böceği Kaçış

Başka bir süper kahraman görevi sırasında Uğur Böceği, vahşi kabilenin temsilcileri tarafından esir alındı. Doğru anı bekledi ve kaçmayı başardı. Ama vahşiler onun kaybolduğunu keşfettiler ve hemen Uğur Böceğine yetişmek için koştular. Kovalamacadan kaçıp kaçamayacağına sana bağlı.

Çörek Patlat 4 Oyunu Oyna Çörek Patlat 4

Çörek Patlat, 2000'den fazla eğlence dolu seviyeye yayılmış daha da fazla çöreklerin 4. sürümüyle geri döndü! Bozuk paralarla dolu kurabiyeler, kekler, çörekler ve sandıklar bulun. Her seviyede yüksek puanı geçmek için güçlü güçlendiriciler kullanın ve ödüllendirici birleşik zincirler oluşturun! Tarladan kaybolmalarını sağlamak için en az üç lezzetli kurabiyeyi birleştirin. Aynı anda daha da fazla kurabiyeyi birleştirmeyi başarırsanız, tonlarca puan ve harika ekstralarla ödüllendirileceksiniz - örneğin, bir dizi tatlıyı silebilir veya belirli bir renkteki tüm kurabiyeleri yok edebilir. Hareketlerinizi acele etmeyin ve dönüş sınırı zorlu olabileceğinden ve birkaç hamle ilerisini planlamanız gerekebileceğinden, gözünüz her zaman puanınızı takip edin!

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna Subway Surfers - Arabistan

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna

Subway Surfers - Buenos Aires Oyunu Oyna Subway Surfers - Buenos Aires

Çocuk, grafiti yapmayı yasakladığı bir nesneyi boyamakla uğraşıyordu. İhlalden dolayı çocuğu yerel bir polis memuru yakaladı, her ne pahasına olursa olsun bir kabadayı yakalayıp ders vermeye başladı. Engeller arasında manevra yaparken çocuğa güvenli bölgeye eşlik etmeye çalışarak cezadan kaçınmasına yardım edin.

Subway Surfers Dünya Turu - Houston Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Houston

Tren yollarında sıra dışı sörf yapan bir maceraperest ekibi bugün Houston'a gidiyor. Bu şehir, bir sonraki aşırı eğlencelerinin bir sonraki mekanı haline geldi. Çocuklar seni takımlarının bir parçası olmaya davet ediyorlar.

Yörünge Topu Oyunu Oyna Yörünge Topu

Gezegen yörüngesini takip eden topunuzun rengini karşınıza çıkan toplara göre değiştirerek onları toplamalısınız.

Pac Oyunu Oyna Pac

Pac Oyunu Oyna

Pac Xon Oyunu Oyna Pac Xon

Tüm alanı parça parça kapatarak hayaletleri dar bir alana kıstırmalısınız.

Mini Pacman Oyunu Oyna Mini Pacman

Hayaletlere yakalanmadan labirentteki tüm noktaları yemelisiniz. Altın sikkeleri yiyerek süper güç kazanabilirsiniz.

Kuşbakışı Araba Takip Oyunu Oyna Kuşbakışı Araba Takip

Polis arabalarından kaçıp altınları toplayarak kendi rekorunuzu kırın! . . Ani dönüşler yapıp polis arabalarını çarpıştırarak onlardan kurtulabilirsiniz.

Evcil Hayvan Yıkama Oyunu Oyna Evcil Hayvan Yıkama

Evcil Hayvan Yıkama Oyunu Oyna

Hızlı Tren Simülatörü Oyunu Oyna Hızlı Tren Simülatörü

Hızlı Tren Simülatörü Oyunu Oyna

Geçici Dövme Oyunu Oyna Geçici Dövme

Harika bir dövme sanatçısı ol ve başarıya giden yolu takip et! Her zaman nasıl dövme çizileceğini öğrenmek istedin mi? Şimdi bunu Geçici Dövmemizde yapabilirsiniz. Sanal dövme stüdyonuzu bir şehirden diğerine taşıyın. Etkileşim için fareyi kullanın

Kalemle İz Takibi Oyunu Oyna Kalemle İz Takibi

Kalemle İz Takibi Oyunu Oyna

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

Tavşan Ben Oyunu Oyna Tavşan Ben

Aynen sizin yaptığınız hareketleri yapan mor kirpilerden kaçarak tüm altınları toplamalısınız.

3 Tekerli Polis Arabası Oyunu Oyna 3 Tekerli Polis Arabası

Duraklardan polis memurlarını toplayıp en kısa sürede karakola ulaştırmalısınız.

Matematikçi Enik Oyunu Oyna Matematikçi Enik

Labirentteki kemiklere denk geldiğinizde sorulan çarpma işlemine doğru yanıt vermeli ve tüm noktaları yemelisiniz.

Bay Hızlı Kedi Oyunu Oyna Bay Hızlı Kedi

Bay Hızlı Kedi aslında, sokaklarda avlanan sıradan, dikkat çekmeyen bir sokak kedisi olur. Ancak doğa ona olağanüstü yetenekler verdi, yani hızlı koşma ve yükseğe zıplama yeteneği. Görünüşe göre kediler için bu, Tanrı'nın hangi becerileri bilmediğini, kedi ailesinden her hayvanın bunu nasıl yapacağını bildiğini gösteriyor. Ancak kedimiz, genel olarak kedilere özgü olmayan, ara vermeden çok uzun süre koşabilir. Sadece Bay Hızlı Kedide süper yetenekleri işe yarayacak. Kahraman takip edilir ve çatılarda koşar ve siz de evlerin arasındaki boşluklara ustaca tepki vererek üzerlerinden atlayıp yıldızları toplamasına yardımcı olursunuz. fare/dokunmatik ekran

Reklam
Winx Club Baby Adventure
Winx Club Baby Adventure
Subway Surfers - Barcelona
Subway Surfers - Barcelona
Subway Surfers - New York
Subway Surfers - New York
Subway Surfers World Tour - Havana
Subway Surfers World Tour - Havana
Car Arena Fight
Car Arena Fight
Super Car Chase
Super Car Chase
Car Chase
Car Chase
Cat Runner
Cat Runner

Ücretsiz Çevrimiçi Takip Oyunları

Araba Takip, Çizgi Takip, Mermi Takip, Suçlu Takip ve Takip Etme gibi alt kategorileri de içeren en iyi takip oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin takip oyununu oyna! Gezegen Savunma, Taksi Güzergahı, Vahşi Kurtlar, Pac-Fare, İmha Yarışı, Slimoban 2 ve Motor Hücumu gibi en çok oynanan takip oyunlarını oynayabilirsiniz.
Takip Oyunları kategorisindeki yüzlerce takip oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.