Tayyare Oyunları

Uçak Uçurma Oyunu Oyna Uçak Uçurma

İçinizdeki pilotu serbest bırakın ve gökyüzünü keşfe çıkın! Uçağı kaldırdırktan sonra kırmızı renkli kontrol noktalarından geçerek hedef hava limanına ulaşıp uçağı indirmelisiniz. S : Kalkış yapma W : İniş yapma A/D : Sağ/Sol F : Hızlanma Boşluk : Yavaşlama

Canavar Tekerler Oyunu Oyna Canavar Tekerler

Tüm araçları, uçakları ve düşman askerlerini ortadan kaldırmak için canavar arabanızı kontrol ederek eğlenebilirsiniz. İnanılmaz canavar arabalarla ölümcül bir yarışa başlamaya cesaret et. Kontrolden çıkmış bir dünyada yollar, uzaklaşmanıza izin vermeyecek bir canavar araç ordusu tarafından kontrol edilir! Aracınıza binin ve yoldaki tüm düşmanları yok etmeye çalışın. Aracınızın ve silahlarınızın çok daha güçlü olması, kalkanınızın ve hızınızın artması için özelliklerinizi geliştirebilirsiniz. Talimatlar: Araç noktasını kontrol edin ve mobil cihazlarda ekrana dokunarak fare ile ateş edin.

En İyi Sürücü Oyunu Oyna En İyi Sürücü

En iyi sürücü olmak için, motosikletler, arabalar, kamyonlar, tanklar ve uçaklar dahil olmak üzere araçlarda kalmaya devam etmeniz gerekir. Engellerin çarpması yasaktır, aksi takdirde mevcut araçlarınızı kaybedersiniz. Beyaz şoförlü araçların soyulmasına izin var! Sonsuz bir oyun olarak, bir hayatta kaç puan alabilirsin? Ekranı basılı tutun ve kaydırın - hareket ettirin, Bırakın - zıplayın

Boeing Uçuş Simülatörü 3D Oyunu Oyna Boeing Uçuş Simülatörü 3D

Boeing Uçuş Simülatörü 3D oyunu nasıl bir pilot gibi bir uçak uçmak için gösterecektir harika bir uçuş simülatörü oyunu! Bu gerçekçi uçak pilot simülatörü nasıl güvenli bir şekilde yere yerden uçak pilot ve yere geri arazi öğretir. Pilot koltuğuna kendinizi koyun ve bu şaşırtıcı uçan simülatör oyunu oynayın. Hızlanma ve şasi serbest bırakma ve kapatma gibi ek seçeneği etkinleştirmek için düzlem ivelive fareyi kontrol etmek için Oklar'ı kullanın.

Uçur Bunu Oyunu Oyna Uçur Bunu

İç hava trafik kontrolörünüze meydan okuyacak, bağımlılık yapan bir patlayıcı uçak eylemi oyunudur. Uçuş yollarını çizerek ve giderek zorlaşan aksiyon-bulmacalarda çarpışmalardan kaçınarak yolcuları güvenli bir şekilde varış noktalarına getirmek için zamana karşı bir yarışta oyuncuları gökyüzüne çıkarır. Hava trafiğinde ustalaşmak hiç bu kadar iyi görünmemişti ve bu kadar eğlenceli olmamıştı. Küçük havayolunuz uzak noktalara erişimini genişletirken, havalimanınızı yükseltin ve filonuz için yeni uçaklar satın alın. • Güzel bir 3B dünyada uçakları kontrol edin • Herkes için basit ve sezgisel oyun • Yolcuları taşıyın, jeton kazanın ve yeni uçakların kilidini açın • Benzersiz temalara sahip egzotik adalarda ilerleme • Besteci Mikkel Gemzè'den muhteşem film müziği • Size BU Davranışı getiren Ödüllü ekipten! Bir yol oluşturmak için düzlemlere basın ve sürükleyin.

Uçak Yarışı Oyunu Oyna Uçak Yarışı

Ölüm makinesinden başka bir şey olmayan son derece değiştirilmiş bir uçağı kullanmayı hiç hayal ettiniz mi? Uçağınızı 3d ortamlarda uçurun ve yarışın, şimdi hayatta kalma savaş uçağı yarış oyununda. Heyecan verici seviyeler, güçlendirmeler ve gerçek 3D fizik ortamları ile zorlu yarış düzeninde özelleştirilmiş 2. dünya savaşı modifiyeli uçaklarını oynayın. En iyi savaş uçağı simülatörü! - Ok tuşları (Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ) 1. oyuncu için tuşlar - Dönüş: Sola | Sağ | Yukarı | Aşağı - Güçlendirici: X - Ara: C - Güçlendirme: Uzay - Kamera: N - Duraklat: P veya Kaçış 2. Oyuncu Hareket Tuşları - WASD tuşları (W, A, S, D) 2. oyuncu için tuşlar Kendi anahtarlarınızı da ayarlayabilirsiniz.

Düşman Uçaklarını Düşür Oyunu Oyna Düşman Uçaklarını Düşür

Savaş tankınız ile sürekli bomba atan düşman uçaklarını vurup düşürmeli ve attıkları bombalar yere düşmeden vurmalısınız.

Yolcu Uçağı Simülatörü Oyunu Oyna Yolcu Uçağı Simülatörü

Bu harika yeni 3 boyutlu Uçak Simülatöründe, pilotluğunu yaptığınız yolcu uçağını önce kaldırıp sonra diğer bir piste indirmelisiniz. Rehberlik ve yol boyunca uçağı yönlendirmek doğru hedefe baş sağlamak için, yol noktaları ve hedef havaalanına iniş boyunca süre içinde kendinizi daha pilotu çizgili kazanmak için gidip puan.

Hava Savaşı 1942-43 Oyunu Oyna Hava Savaşı 1942-43

Gökyüzündeki en iyi pilot ve açık gökyüzü savaş vardır. Düşman uçakları meşgul olarak, avcı uçağı pilotu tepsi. Mümkün olduğunca çok sayıda düşman uçakları Savaşı kazanacak kim en iyi puanı yapmak için mümkün olduğunca çok para Toplamak için silah çalışıyorum aşağı seviyeye taşımak. Çek eğlenceli!

Hava Avcısı Oyunu Oyna Hava Avcısı

Retro oyun ateş etme muhteşem evrim! Uzay arcade oyunu çekim! İşgalciler onları ortadan kaldırmak gerekir galaksiyi ele geçiriyor!

Kızgın Köpekbalığı Miami Oyunu Oyna Kızgın Köpekbalığı Miami

Katil köpekbalığınız ile belirli miktarda balık yeme, insan yeme, helikopter ve uçak düşürme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Yön tuşları : Hareket Boşluk : Isırma

Mini Savaşlar 2 Oyunu Oyna Mini Savaşlar 2

6 Kişilik Savaş oyunu, heyecan verici savaşları bir arada sunuyor. İstediğiniz meydan okumayı seçerek arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz! Oyunu 2-6 oyuncu arasında oynayabilirsiniz. Oyun oynamak çok basit ve tek tuş yeterli. Tarafını seç ve savaş başlasın!

Hepsini Birleştir Oyunu Oyna Hepsini Birleştir

Tümünü Birleştir ve Havayolunu Geliştir! Hiç Pilot olmak istedin mi? Oyunun konsepti basittir - bir arsanız var ve uçak satın almak sizin işiniz. Uçağınızı olabileceklerinin en iyisi yapın. Kontroller: fare

Pervaneli Uçak Boyama Oyunu Oyna Pervaneli Uçak Boyama

Havacılık temalı boyama oyununda, pervaneli uçak, deniz uçağı, yolcu uçağı, helikopter vb. gibi hava araçlarını boyayabilirsiniz.

Squid Game - Meşe Oyunu Oyna Squid Game - Meşe

Squid Game - Meşe'de bilyeyi deliğe sokmak için bilyeye iyi nişan alın ve atışınızı yapın. Eğer deliğe sokmazsan, oyundan çıkarsın. Oyun başarılı olursa, bir sonraki düzlemde misketi tekrar deliğe sokmaya çalışın. 50 farklı seviyede başarılı olmak için atış yapın. Hemen Mermer Oyunu Oyna! Fare Kaydırma

Ormandaki Yamyamlar Oyunu Oyna Ormandaki Yamyamlar

Ormandaki Yamyamlar Oyunu Oyna

Şimşek Savaş Uçağı Oyunu Oyna Şimşek Savaş Uçağı

Fırtınalı havada pervaneli savaş uçağınızla düşman uçaklarını vurup düşürmelisiniz.

Jet Çarpışması Oyunu Oyna Jet Çarpışması

Savaş uçağınız ile düşman uçaklarını vurup düşürmelisiniz.

Havaalanı Trafiği Oyunu Oyna Havaalanı Trafiği

Havalimanına yaklaşan uçakları uygun iniş pistine yönlendirip, uçak indikten sonra iniş peronlarına yerleştirmelisiniz. Yolcular indikten sonra uçağı tekrar sefere göndermelisiniz.

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

Doktor Panda Havayolları Oyunu Oyna Doktor Panda Havayolları

Doktor Panda Havayolları Oyunu Oyna

Flappy Uçak Oyunu Oyna Flappy Uçak

Flappy Uçak Oyunu Oyna

Kağıt Uçak Pilotu Oyunu Oyna Kağıt Uçak Pilotu

Kağıt uçağınızı düşürmeden geçebildiğiniz kadar çemberden geçmelisiniz.

Karikatür Uçak Yapboz Oyunu Oyna Karikatür Uçak Yapboz

Karikatür Uçak Yapboz Oyunu Oyna

Zombi Adası Oyunu Oyna Zombi Adası

Uçağınızın düştüğü zombi adasında dalga dalga gelen zombilere karşı yarım otomatik tüfeğinizle mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme

Pilotu Kurtar Oyunu Oyna Pilotu Kurtar

Pilotu Kurtar Oyunu Oyna

Birleştir ve Uçur Oyunu Oyna Birleştir ve Uçur

Birleştir ve Uçur Oyunu Oyna

Uçak Tüneli Oyunu Oyna Uçak Tüneli

Pervaneli savaş uçağınızla tüneldeki engelleri aşarak mümkün olduğu kadar mesafe katetmelisiniz.

Pota Engelleri Oyunu Oyna Pota Engelleri

Potaya engel olan blokları çevirerek veya taşıyarak topa yol açıp basket atmalısınız.

Uçak Birleştirme Oyunu Oyna Uçak Birleştirme

Uçak Birleştirme Oyunu Oyna

3D Canavar Kamyon Sürme Oyunu Oyna 3D Canavar Kamyon Sürme

Çöl, şehir ve orman haritalarından birini seçip çevredeki paraları toplayarak yeni araçlar alabilirsiniz.

Çılgın Akrobatik Yarış 2019 Oyunu Oyna Çılgın Akrobatik Yarış 2019

Çılgın Akrobatik Yarış 2019 Oyunu Oyna

Jet Uçaklar Yapboz Oyunu Oyna Jet Uçaklar Yapboz

Jet Uçaklar Yapboz Oyunu Oyna

Eski Savaş Uçağı Oyunu Oyna Eski Savaş Uçağı

Gökyüzü sizin savaş alanınız ve diğer uçakları yok etmeniz gerekiyor. Kurşunları izleyin, onlardan kaçının ve elinizden geldiğince daha fazla oynamaya çalışın.

Füze Ustası Oyunu Oyna Füze Ustası

Uçağınızla güdümlü füzelere yakalanmadan yıldızları toplamalısınız. 'Fast' mod biraz daha hızlı ve sürpriz füzeler gelebiliyor.

Mikro Pilot Oyunu Oyna Mikro Pilot

Mikro Pilot Oyunu Oyna

Renkli Sütun Oyunu Oyna Renkli Sütun

Renkli Sütun Oyunu Oyna

Mini Savaşlar 6 Kişilik Oyunu Oyna Mini Savaşlar 6 Kişilik

2 ile 6 kişi arasında oynanabilen balta savaşı, tank savaşı, sumo güreşi, uzay savaşı, ok atma, araba yarışı, sopa atma vs. vs. gibi eğlenceli birçok mini oyun bulunan pakettir. 1. Oyuncu : C 2. Oyuncu : N 3. Oyuncu : Q 4. Oyuncu : P 5. Oyuncu : Sol 6. Oyuncu : Sağ

Kağıt Uçak Fırlatma Oyunu Oyna Kağıt Uçak Fırlatma

Kağıt uçağınızı savurup mümkün olduğu kadar uzağa fırlatmalısınız. Kazandığınız paralarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Yavru Uçak Oyunu Oyna Yavru Uçak

Uçmayı yeni öğrenen pervaneli uçağınızla yıldızları toplayıp hedef piste ulaşmalısınız.

3D Uçak Park Etme Oyunu Oyna 3D Uçak Park Etme

İniş yapan yolcu uçaklarını park etmelisiniz.

Pilotu Hayatta Tut Oyunu Oyna Pilotu Hayatta Tut

Uçağınız ile mermilerden ve füzelerden kaçarak hayatta kalmalısınız. Hız, kalkan ve ateş etme bonuslarını toplayarak daha uzun süre dayanabilirsiniz.

Komutan Panda - Hava Muharebe X Oyunu Oyna Komutan Panda - Hava Muharebe X

Destansı dövüşler ve Patron Savaşları! Hava Muharebe X ile Panda Komutanı olarak gökyüzünde yolumuzu mücadele! Düşmanlarla savaşmak için uçağınızı ve silahlarınızı yükseltin! Komutan Panda - Hava Muharebe X, harika bir oyun, destansı patron savaşları ve oyun içi para birimini Tap Platformundaki herhangi bir oyuna aktarma özelliğine sahiptir. Gökyüzüne sahipken tüm düşmanları yok etmek için Panda'ya katılın. Dokunma ve hareket Yukarı | Aşağı uçağı hareket ettirmek için | Sağ | Sol

Tık Tık Dumont Oyunu Oyna Tık Tık Dumont

Dumont isimli pilotun bir kaç tıklamayla uçurabileceğiniz uçağıyla, Paris'i boydan boya geçmesine yardım edin.

Gök Birliği Oyunu Oyna Gök Birliği

Savaş uçağınızla tüm düşman uçaklarını yokedip yerdeki sivilleri kurtarmalısınız.

Atari Füze Kontrol Oyunu Oyna Atari Füze Kontrol

Klasik Atari oyunun yeniden yapılmışı olan oyunda, havadan gelen füzeleri yere düşmeden fırlatacağınız roketlerle gökyüzünde imha etmelisiniz.

Kağıt Uçak Fırlatma 2 Oyunu Oyna Kağıt Uçak Fırlatma 2

Kağıt Uçak Fırlatma 2 Oyunu Oyna

Güdümlü Füze Kaçış Oyunu Oyna Güdümlü Füze Kaçış

Bu şaşırtıcı uçak oyunu, parlak mavi denizin üzerinde savaş uçakları uçurmanızı sağlayacak. Öğrenmesi çok basit olan kontrolleri kavramak için birkaç dakikanız var ve ardından aktivite başlıyor! Roketler ve füzeler tarafından kovalanacaksınız ve onlardan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Uçağı uçurmak için ok tuşlarını veya WASD'yi kullanın.

Kağıt Uçaklar Oyunu Oyna Kağıt Uçaklar

Kağıt Uçaklar Oyunu Oyna

Sapanlı Roket Oyunu Oyna Sapanlı Roket

Sapanla fırlattığınız kahramanı şehrin üstünde uçurup altınları toplayarak bir şekilde bitişe ulaştırmalısınız.

Reklam
Mini Savaşlar 2
Mini Savaşlar 2
Uçak Yarışı
Uçak Yarışı
Squid Game - Meşe
Squid Game - Meşe
Güdümlü Füze Kaçış
Güdümlü Füze Kaçış
Tık Tık Dumont
Tık Tık Dumont
Uçak Tüneli
Uçak Tüneli
Havaalanı Yöneticisi
Havaalanı Yöneticisi
3B Uçak Park Etme
3B Uçak Park Etme

Ücretsiz Çevrimiçi Tayyare Oyunları

En iyi tayyare oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin tayyare oyununu oyna! Zombi Adası, Pervaneli Uçak Boyama, Ormandaki Yamyamlar, Kağıt Uçak Pilotu ve Hava Savaşı 1942-43 gibi en çok oynanan tayyare oyunlarını oynayabilirsiniz.
Tayyare Oyunları kategorisindeki onlarca tayyare oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.