Tır Oyunları

Çekici Tır Simülatörü Oyunu Oyna Çekici Tır Simülatörü

Çekici Tır Simülatörü Oyunu Oyna

Tır Sürme Oyunu Oyna Tır Sürme

Artık profesyonel bir tır şoförü için bazı acil askeri nakliye görevlerimiz var. Bir tır sürebilmenizi ve on seviyenin tamamını istikrarlı ve güvenli bir şekilde tamamlamanızı öneririz. Sınırlı bir süre içinde, dağ yollarında sürmeniz gerekir. Sakin olun ve hızlı sürün! Sürmek için WASD veya D-pad, Fren yapmak için boşluk

Petrol Tankeri Simülatör Oyunu Oyna Petrol Tankeri Simülatör

Yakıt tankerini, ok işaretlerini takip ederek petrol rafinerisine ulaştırmalısınız.

Yakıt Tankeri Sürücüsü Oyunu Oyna Yakıt Tankeri Sürücüsü

Yakıt Tankeri Sürücüsü Oyunu Oyna

İmkansız Parkurda Tır Sürüşü Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Tır Sürüşü

Gökyüzünde konteynerlerden oluşan imkansız parkurda tırınızı güvenli bir şekilde bitiş noktasına ulaştırıp park etmelisiniz.

Kırmızı Araba Macerası 8 - Uzaylılar Oyunu Oyna Kırmızı Araba Macerası 8 - Uzaylılar

Kırmızı Araba Macerası 8 - Uzaylılar Oyunu Oyna

Şehir Tır Şoförü Oyunu Oyna Şehir Tır Şoförü

Bu sefer Şehir Tır Şoförü oyunu ile büyük bir şehrin içinde tır ve kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon ve tır simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır. Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun. Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın! 1 Oyunculu Oyun Modu: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" El freni: "SPACE" Kamera modu Anahtarı: "C" Römorku Bağla/Çıkar: "T" 2 Kişilik Oyun Modu: 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" El freni: "SPACE" Kamera modu anahtarı: "C" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" El freni: "J" Kamera modu anahtarı: "B"

Akrobasi Simülatörü Oyunu Oyna Akrobasi Simülatörü

Akrobasi Simülatörü Oyunu Oyna

Akrobasi Simülatörü Online Oyunu Oyna Akrobasi Simülatörü Online

Akrobasi Simülatörü Online Oyunu Oyna

Hayvan Taşıma Simülatörü Oyunu Oyna Hayvan Taşıma Simülatörü

Hayvanları hayvanat bahçesinden alıp teslimat noktasına götürmelisiniz. Tırı park ettikten sonra sıradaki hayvanı sürüp römorka bindirin. Uzun ve geniş olan aracınız ile özellikle köşeleri dönerken geniş almalısınız.

Taşıt Simülatörü Oyunu Oyna Taşıt Simülatörü

Çevrede park edilmiş halde duran araba, tır, kamyon, otobüs, tank gibi araçlardan istediğinize binip kullanabilirsiniz. Araca, şoför mahallinin sol tarafından yaklaşıp V tuşu ile binebilirsiniz.

Hint Kargo Tırı Oyunu Oyna Hint Kargo Tırı

Verilen işlere göre römorkları alıp teslimat noktasına ulaştırmalısınız.

En İyi Sürücü Oyunu Oyna En İyi Sürücü

En iyi sürücü olmak için, motosikletler, arabalar, kamyonlar, tanklar ve uçaklar dahil olmak üzere araçlarda kalmaya devam etmeniz gerekir. Engellerin çarpması yasaktır, aksi takdirde mevcut araçlarınızı kaybedersiniz. Beyaz şoförlü araçların soyulmasına izin var! Sonsuz bir oyun olarak, bir hayatta kaç puan alabilirsin? Ekranı basılı tutun ve kaydırın - hareket ettirin, Bırakın - zıplayın

Gökyüzü Parkuru Oyunu Oyna Gökyüzü Parkuru

Başdöndürücü yükseklikteki konteynerlerden oluşan parkurda tırınızı bitiş noktasına ulaştırmalısınız.

Petrol Tankeri Oyunu Oyna Petrol Tankeri

Petrol Tankeri Oyunu Oyna

Hız Tümsekleri Oyunu Oyna Hız Tümsekleri

Hız Tümsekleri Oyunu Oyna

Askeri Roket Taşıyıcı Oyunu Oyna Askeri Roket Taşıyıcı

Askeri roket taşıyıcı aracı mayınlı yoldan varış noktasına ulaştırıp, belirleyeceğiniz hedefe roketi fırlatmalısınız.

Yabani Hayvan Taşıma Oyunu Oyna Yabani Hayvan Taşıma

Yabani Hayvan Taşıma Oyunu Oyna

T-Rex Şehirde Oyunu Oyna T-Rex Şehirde

Dev dinozor T-Rex ile aldığınız göreve göre arabaları parçalamalı, binaları yıkmalı ve insanları yemelisiniz! . .

Tır Park Etme HD Oyunu Oyna Tır Park Etme HD

Konteynırlar ve çeşitli engellerle dolu bir limanda tırınızı hiçbir yere çarpmadan park etmelisiniz.

Araba Taşıyıcı Kamyon Oyunu Oyna Araba Taşıyıcı Kamyon

Kazalı arabaları kamyona yükledikten sonra servise ulaştırmalısınız.

İmkansız Parkurda Kamyon Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Kamyon

İmkansız Parkurda Kamyon Oyunu Oyna

İmkansız Tır Oyunu Oyna İmkansız Tır

İmkansız Tır Oyunu Oyna

Tank Taşıyıcı Tır Oyunu Oyna Tank Taşıyıcı Tır

Her seviyede sağlanan bir tır ile hem tankları hem de arabaları sivri askeri üsse taşımanız sizin için yönetiliyor. Görevleri taşımadan önce, genellikle tankları ve arabaları kamyona bindirip kamyondan indirmeniz gerekir. Sakin olun ve dengeli sürün! PC: WASD veya Ok tuşları - hareket ettir Mobil: Ekrandaki düğmelere dokunun

Dünya Küçük Oyunu Oyna Dünya Küçük

Eğlenceli ve kolay oyunda her türlü tehlikeden kaçmak için arabanızla sürekli hareket etmeli ve yön değiştirmelisiniz. Yoksa alttan yanardağ patlayablir, üstten meteor düşebilir! . .

Deniz Hayvanları Taşıma Oyunu Oyna Deniz Hayvanları Taşıma

Arkasında büyük akvaryumlar bulunan tırınızla limandan büyük deniz canlılarını alıp hedefe taşımalısınız.

Kamyon Simülatörü Oyunu Oyna Kamyon Simülatörü

Yakıtınız bitmeden kargoyu varış noktasına ulaştırmalısınız. En iyi kullandığınız süre her seviyede kaydedilecektir. Sakin olun, dikkatli sürün ve garajda daha fazla kamyonun kilidini açın! PC: WASD - hareket, Boşluk - el freni Mobil: Düğmelere dokunun

Sıkışık Trafikte Tır Oyunu Oyna Sıkışık Trafikte Tır

Sıkışık Trafikte Tır, üç boyutlu animasyonlarla hazırlanmış zorlu bir kamyon ve tır oyunudur. Senin görevin caddedeki diğer araçlarla çarpışmaktan kaçınarak mümkün olduğunca uzun mesafe sürmektir. Sıkışık Trafikte Tır oyununda iyi vakit geçirin! Tıklama - gaz, Kaydırma - şerit değiştirme

3D Tır Sürüşü Oyunu Oyna 3D Tır Sürüşü

Kargo Yokuş yukarı Dağ Kamyon Şoförü olun, kargo Ağır bir Römork direksiyon tutun ve en gerçekçi simülasyon oyunu keyfini çıkarın. Bir yeri hedef kargo öğelerin aktarımı var. Güvenli bir şekilde virajlı ve tehlikeli engebeli rayların üzerinde hareket etmek için ağırdan almanızı tavsiye ederiz. Davul gibi kargo öğeler çok, ahşap paletler & gaz tüpleri vb.

18 Tekerle İmkansız Hareketler Oyunu Oyna 18 Tekerle İmkansız Hareketler

18 Wheeler İmkansız Dublör yeni kamyon sürüş deneyimi keyfini çıkarmanızı sağlar. Oyun tüm yol boyunca bir kamyon dengeleme iyi bir deneyim sunuyor. Burada, yapmanız gereken yol zigzaglar konsantre olmaktır.

Şehir Kamyonu Oyunu Oyna Şehir Kamyonu

Tırınız ile önce dorseye ulaşıp taktıktan sonra bitişe ulaşmalısınız.

3D Araba Taşıma Tırı Oyunu Oyna 3D Araba Taşıma Tırı

Araba Taşıma tırı bir araba taşıyıcı ve iş içinde araba yüklemek ve ihtiyacı olan yere götürmek için bir 3D oyun.

İmkansız Tır Simülatörü Oyunu Oyna İmkansız Tır Simülatörü

İmkansız Tır Simülatörü Oyunu Oyna

Reklam
Tır Sürme
Tır Sürme
En İyi Sürücü
En İyi Sürücü
Sıkışık Trafikte Tır
Sıkışık Trafikte Tır
Kamyon Simülatörü
Kamyon Simülatörü
Akrobasi Simülatörü Online
Akrobasi Simülatörü Online
İmkansız Tır
İmkansız Tır
Araba Taşıyıcı Kamyon
Araba Taşıyıcı Kamyon
Gökyüzü Parkuru
Gökyüzü Parkuru

Ücretsiz Çevrimiçi Tır Oyunları

Taşıyıcı Tır, Tır Sürme, Tır Çekici, Tırla Yük Taşıma ve Tır Simülatörü gibi alt kategorileri de içeren en iyi tır oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin tır oyununu oyna! Petrol Tankeri Simülatör, Yakıt Tankeri Sürücüsü, İmkansız Parkurda Tır Sürüşü ve Hız Tümsekleri gibi en çok oynanan tır oyunlarını oynayabilirsiniz.
Tır Oyunları kategorisindeki onlarca tır oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.