Top Oyunları

Çılgın Burger Oyunu Oyna Çılgın Burger

Hamburger sever misin? Temiz havada bir tatil mi? O zaman oyunumuzda oynamalısın! Amacınız hamburgeri çok uzağa fırlatıp aç bir adama uçtu! Özellikler: 5 performans iyileştirmesi! 5 bonus! Burger için 4 seviye yükseltme! Profesyonel Müzik ve SoundsFX! İnanılmaz renkli sanat! fare/dokunmatik ekran

Futbol Efsaneleri 2021 Oyunu Oyna Futbol Efsaneleri 2021

Favori takımınızı seçin ve sadece en iyilerin şampiyonluk için mücadele ettiği bir turnuvaya katılın. Favori oyuncunuzu kontrol edin! Yapay zeka rakiplerine karşı solo oynayabilir veya arkadaşınızla birlikte veya ona karşı oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Arena

Arkadaşınızla eğlenceli rekabet yapabileceğiniz 12 mini oyunun bulunduğu pakette, karşılıklı düello, helikopterle insan kurtarma yarışı, topuz savaşı, araba yarışı vb. yapabilirsiniz. Ayrıca, pacman, futbol, tenis, amerikan güreşi, golf gibi konularda rekabet edebilirsiniz. 1. Oyuncu : A 2. Oyuncu : L

Arkadium Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna Arkadium Kabarcık Vurucu

Çeşitli bonus özellikler içeren kabarcık vurucu oyunu.

Karambol Boks Oyunu Oyna Karambol Boks

En eğlenceli ve rastgele mücadeleler Karambol Boks ile başlar. Her tur kendi seçenekleriyle başka bir eğlenceye başlar. Kimi zaman uzun kollar, kimi zaman buzlu saha ya da roket yumrukları sizi selamlıyor. Düşmanın kafasına yumruklar gönderin. Bu şekilde puan verebilirsiniz. 5 puana ilk ulaşan oyunu kazanır! 1. Oyuncu: "K" 2. Oyuncu: "YUKARI OK TUŞU" Oyunu mobil cihazlarda veya tabletlerde dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

Futbol Ustaları Oyunu Oyna Futbol Ustaları

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda teke tek veya ikiye iki maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya bilgisayara karşı teke tek veya ikiye iki maç yapabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket V : Süper şut B : Şut 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Süper şut L : Şut

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Hasır Şapkalı Samuray 2 Oyunu Oyna Hasır Şapkalı Samuray 2

Hasır Şapkalı Samuray yeni hareketler, havalı kombinasyonları, yeni düşmanlar, yeni patronlar ve daha fazla savurma ve kanla geri döndü! İpuçları: 1) Kafadan vuruşlar anında öldürür. 2) Onu hava kombinasyonları için fırlatmak istiyorsanız, hattınız düşmanın altında başlamalıdır. 3) 2. seviyede, bir platformdan diğerine atlamak için bir platformdan diğerine bir çizgi çekmeniz gerekir. Atlayışınız YALNIZCA hattın başlangıcında başlar ve hattın bitiş noktasında biter, bu nedenle en iyi sonuçlar için hattınıza Samuray'ın mevcut konumundan başlayın. 4) Düşmanlar daha fazla hasar vermeye açık olduğunda shunpo modunu etkinleştirin. Özellikle patronlar için. 5) Zırhlı düşmanlara eğik çizgi göndererek saldırmak verimsizdir. Açıklıklarına/zayıflıklarına dikkat edin ve özel hareketleri kullanın. 6) Mermiler, eğik çizgi ile savrulabilir. 7) Fırlatıldığında, kendinize karşı koymak için zaman tanımak için shunpo modunu etkinleştirin. Kesmek için fareyi kullanın. (En iyi fare veya ekran kalemi ile oynanır) Shunpo modunu etkinleştirmek için SPACE tuşuna basın Duraklatmak için P'ye basın. Sessiz düğmesi puanın altındadır.

3B Top Yığını Oyunu Oyna 3B Top Yığını

3B Top Yığını, eğlenceli, bağımlılık yapan hiper gündelik bir oyundur. Renkli Topları Toplamak için Kaydırın, Hedefe Ulaşmak için Uzun Yığın kulesi yapın Eğlenin. Bu oyun kolay görünüyor ama seviye arttıkça oynaması zor. Oyunu oynamak için fareyi kullanın.

Hadi Uyan Kanka Oyunu Oyna Hadi Uyan Kanka

Yorgun arkadaşını uyandırmak kolay mı? Dene! İnanılmaz bir partiden sonra bağımlılık yapan bir derin uyku oyunu. Bir alarm kurun ve fazla uyumak mı istiyorsunuz? Herkese tanıdık! Arkadaşını bir el bombasıyla uyandırmaya çalış! Silahlarınızı, iç mekanınızı, gücünüzü yükseltir! Yükseltmeler için tıklayın. Eylem için öğeleri Sürükle ve Bırak.

Canavar Solucan Oyunu Oyna Canavar Solucan

Sen canavar bir solucansın! ! Tüm insanları yok etmesi gereken tehlikeli bir solucan. Ordu sana saldırmaya ve seni yok etmeye çalışacak ama büyümek için mermilerden kaçınmalı ve insanları yemelisin. Daha az hasar almanız için size hız kazandıracak veya kalkanlarınızı geliştirecek güncellemeler mevcut.

En İyi Atış Oyunu Oyna En İyi Atış

Atari oyunlarını sever misin? Harika, En İyi Atış oyunu sizi bekliyor. Topu aynı renkteki dairelerden geçirmeniz ve en yüksek puanı yapmanız gerekiyor. Mouse ile oynanmaktadır.

Sokak Dövüşü Eşleştirme Oyunu Oyna Sokak Dövüşü Eşleştirme

Sokak Dövüşü Eşleştirme klasik gündelik bir bulmaca oyunudur. Aynı renkteki topu ortadan kaldırmak, Ultraman'ın rakibini vurmasına izin verir. Hedefin ortadan kaldırılmasının her seviyesini tamamlamak için KO rakipleri ve özel sahne oyunu tamamlamaya yardımcı olabilir, eğlenceyi ortadan kaldırmak için bir araya gelip Ultraman, eğlenin! Fare veya oynamak için dokunun.

Yol Kontrol Oyunu Oyna Yol Kontrol

Oyunun amacı, duran top ile sepete vurmaktır. Fare ile nesnelere tıklayarak onları sola veya sağa hareket etmeye ve konumlarını değiştirmeye zorlarsınız. Bu sayede topun istediğiniz yöne hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Top sepete girdiğinde puan alırsınız ve bir sonraki seviyeye geçersiniz. İyi eğlenceler. Oyunu oynamak için farenizi kullanın veya ekrana dokunun!

Zaman Kontrol Oyunu Oyna Zaman Kontrol

Zaman Kontrolü, kırmızı topu kontrol etmeniz gereken bir bulmaca oyunudur. Bir noktadan diğerine dikey olarak hareket edecektir. Top bir noktaya çarptığında bir puan kazanacaksınız. Ancak kareler top yolunun etrafında dönecek, bu yüzden onlardan kaçınmanız gerekiyor. Bunun için topun hızını kontrol etmeniz gerekiyor. Topun hareketini yavaşlatmak ve normal hareket etmeyi gerçekleştirmek için ekrana tıklayın veya dokunun. Ancak bu şekilde karelerle çarpışmayı önleyebilirsiniz. Eğer karelere vurursanız oyun biter. Bu yüzden mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın ve topu başarılı bir şekilde kontrol edin. Bu oyunu oynamak için ekrana dokunun.

Yakan Top Oyunu Oyna Yakan Top

Gelen topları elinizle yakalayıp geri fırlatmalısınız.

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Karambol Futbol Oyunu Oyna Karambol Futbol

Rastgele hareket eden oyuncularınızla, değişik hava koşullarında rakibinize gol atmalısınız 1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : Yukarı ok

Kafa Topu 2 Kişilik Oyunu Oyna Kafa Topu 2 Kişilik

Tek oyunculu veya 2 kişilik versiyonlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, üç harika oyun içi bonus daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacaktır. Bonuslar şunları içerir; oyuncu hız artışı, oyuncu büyütücü ve rakip dondurma. Bonuslar havada rastgele oluşur, bonusu topla ilk vuran oyuncu bunun tüm avantajlarını alır.

3B Cep Ligi Oyunu Oyna 3B Cep Ligi

Hoş grafikleri ve animasyonlarıyla 3 boyutlu sahada rakibinize karşı arabanızla mücadele edip, havalı hareketlerle gol atabilirsiniz. 'With Bot' seçeneğini seçip yanınıza otomatik yardımcı alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket G : Zıplama 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Zıplama

Basketçi Kafalar Oyunu Oyna Basketçi Kafalar

1 ve 2 kişilik oyunda teke tek veya ikiye iki maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya bilgisayara karşı teke tek veya ikiye iki maç yapabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket Z/X/C : Fırlatma/Smaç 2. Oyuncu Yön Tuşları : Hareket J/K/L : Fırlatma/Smaç

Top Sürücü Oyunu Oyna Top Sürücü

Üstünde ilerlediğiniz topu ok yönlerine göre sirk cambazları gibi sürüp bitişe ulaşmalısınız.

Karambol Voleybol Oyunu Oyna Karambol Voleybol

1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : Yukarı ok

8 Numaralı Top Oyunu Oyna 8 Numaralı Top

Beyaz topu yatay ve dikey olarak fırlatarak her bir topu tek atışta deliğe sokmalısınız.

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Dolu Şeker Oyunu Oyna Dolu Şeker

Şekerleri dışarı taşırmadan kovayı doldurmalısınız.

Şampiyon Futbol Oyunu Oyna Şampiyon Futbol

Favori milli takımını seç ve rakiplerinle bir maç başlat! Alanda bomba yapıp yapmamayı seçebilirsiniz! Evet, çok sıcak! Boşluk : Şut çekme WASD : Hareket

Balon Patlatma 3 Oyunu Oyna Balon Patlatma 3

Klasik kabarcık patlatma oyununun bu Html5 sürümünde de sırayla gelen farklı renklerdeki balonları, üstteki balonlara ok yönünde fırlatarak aynı renkten en az üç tanesini yanyana getirip patlatmalısınız.

File Bekçisi Oyunu Oyna File Bekçisi

Kalenize doğru gelen top ve domateslere karşı kalenizi korumalısınız.

Boş Delikleri Doldur Oyunu Oyna Boş Delikleri Doldur

Top fırlatıcıları kullanarak tüm boş delikleri beyaz toplarla doldurmalısınız.

Pisicik Vurucu Oyunu Oyna Pisicik Vurucu

Pisicik Vurucu Oyunu Oyna

Dev Kartopu Oyunu Oyna Dev Kartopu

Bir yarış için bir kartopunu itin ve sonunda daha büyük ve daha büyük kartopları ile bitiş çizgisine ulaşın. Bu süreçte, oyuncuların çeşitli engellerden esnek bir şekilde kaçınmaları ve mümkün olduğunca çok altın ve aksesuar toplamaları gerekiyor. Kar topunu itmeye devam ettiğinizde kartopu daha da büyüyecek. Büyük kartopunun dezavantajı, kontrol edilmesinin daha zor olmasıdır. Taşımak için dokunun ve basılı tutun.

Ateş Topu Futbol Oyunu Oyna Ateş Topu Futbol

Ateş topu, yıldırım ve balık fırlatma gibi süper güçlere sahip oyuncularınızla rakibi yıpratıp, kalesine gol atmalısınız! . . 1. Oyuncu W/S : Hareket G : Küçük ateş H : Büyük ateş 2. Oyuncu Yukarı/Aşağı : Hareket L : Küçük ateş K : Büyük ateş

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna Uçan Araba 4

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna

Kırmızı Top 6 - Zıplayan Top Oyunu Oyna Kırmızı Top 6 - Zıplayan Top

Kırmızı Top 6 - Zıplayan Top Oyunu Oyna

Avrupa Futbol Kupası 2021 Oyunu Oyna Avrupa Futbol Kupası 2021

Avrupa'nın en iyi yirmi dört takımı 2021 Avrupa Futbol Kupası'nda birinci olmak için yarışıyor, Sizce bir takım seçip bunu yapabilir misiniz? Bilgisayar - fare | Mobil - Dokunma

Fizik Futbol 2 Oyunu Oyna Fizik Futbol 2

1. Oyuncu W : Zıplama D : Topa vurma 2. Oyuncu Yukarı : Zıplama Sol : Topa vurma

Balıkları Kurtar Oyunu Oyna Balıkları Kurtar

Sürekli zıplayan topu paletle zıplatarak tutsak balıkların kafeslerini kırmalısınız.

2 Kişilik Kafa Futbolu Oyunu Oyna 2 Kişilik Kafa Futbolu

2 Kişilik Kafa Futbolu Oyunu Oyna

Labirent Kontrol Oyunu Oyna Labirent Kontrol

Labirenti sağa veya sola çevirip engelleri aşarak mavi topu çıkışa ulaştırmalısınız.

Göklere Doğru Oyunu Oyna Göklere Doğru

Jumpy Sky heyecan verici bir sonsuz oyundur. Sadece daha yükseğe ve daha yükseğe tırmanmanız gerekiyor. Paraları toplayın ve yeni karakterlerin kilidini açın. Sakinleştirici müzik çalın ve rahatlayın!

2 Kişilik Basketbol Oyunu Oyna 2 Kişilik Basketbol

2 Kişilik Basketbol oyunu ile basketbol eğlencesine hazır olun. Geri sayım başladığında hazırlanın ve topu rakibinizden önce alın. Topunuzu atmaya çalışın ve potaya vurun. Rakibiniz topu elinizden kaparsa, ona karşı koyun ve potu koruyun. Okulda arkadaşlarınızla oynayarak geçireceğiniz eğlenceli 2 kişilik oyun zevkle geçecektir. Eğlence! Oyuncu 1 Hareket: A-D Tuşları Oyuncu 1 Vur: W-S Tuşları Oyuncu 2 Hareket: Sol-Sağ Ok Tuşları oyuncu 2 Vur: Yukarı-Aşağı Ok tuşları

Mini Araba Futbolu Oyunu Oyna Mini Araba Futbolu

Mini Araba Futbolu Oyunu Oyna

Fizik Futbol Oyunu Oyna Fizik Futbol

2 kişilik veya çok oyunculu modda bir rakibe karşı oynayarak oyuncunuzu sadece zıplatarak rakip kaleye gol atmalısınız.

Kırmızı Top Daima Oyunu Oyna Kırmızı Top Daima

Kırmızı Top Daima Oyunu Oyna

Okçu Çöp Adam - Yay Beyi Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam - Yay Beyi

Okçu Çöp Adam - Yay Beyi, fizik tabanlı okçuluk oyunudur, birçok benzersiz yeteneğe sahip dinamik bir kahraman kadrosuna sahiptir. Oyunda ayrıca güvenilir yayınızın yanında tenis topu, kiremit, kürek ve çok daha fazlası gibi geniş bir silah çeşidi var!

Zengin Madencilik Oyunu Oyna Zengin Madencilik

Bu çok eğlenceli bir bulmaca madenciliği oyunudur, oyuncu kullanımı çok basit ve kolaydır, sadece topları almak ve daha iyi arabalar satın almak için daha fazla top kazanmak için madencilik makinesini sürekli olarak kontrol edin. Oyun oynamak için kaydırın.

Araba Tur Yarışı Oyunu Oyna Araba Tur Yarışı

Her şeyin adrenalin ve önünüzdeki yarış etrafında döndüğü bir yarışa katılmaya hazırlanın. Circuit Car Racing, her yarışta birinciliği kazanmanız gereken bir sürüş becerileri oyunudur. WASD / Sürmek için Ok Tuşları ve Break için Boşluk.

Vücutçu Ring Dövüşü Oyunu Oyna Vücutçu Ring Dövüşü

Vücutçu Ring Dövüşü Oyunu Oyna

Kızların Büyüleyici Kış Balosu Hazırlığı Oyunu Oyna Kızların Büyüleyici Kış Balosu Hazırlığı

Evet, bugün kış balosu. Annie ve Eliza eğlenmek için sabırsızlanıyor. Bu büyük gece için muhteşem olmalarına yardımcı olun. Havalı bir makyaj seçin ve görünümü şık kıyafetlerle tamamlayın. Senin sayende, şaşırtıcı görünecekler!

Reklam
3B Top Yığını
3B Top Yığını
Boller
Boller
Meyve Şişleme
Meyve Şişleme
Balon Patlatma 2
Balon Patlatma 2
2D Boya Atma
2D Boya Atma
El Nişancısı
El Nişancısı
Basketbol 1
Basketbol 1
Renk Topları
Renk Topları

Ücretsiz Çevrimiçi Top Oyunları

Top Vurma, Savaş Topu, Basketbol Topu, Top Koruma ve Yeşil Top gibi alt kategorileri de içeren en iyi top oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin top oyununu oyna! Futbol Efsaneleri 2021, Kafa Topu 2 Kişilik, 2 Kişilik Arena, Uçan Araba 5 ve Futbol Ustaları gibi en çok oynanan top oyunlarını oynayabilir veya 3B Top Yığını, Canavar Solucan, Meyve Şişleme ve Altıgen Bomba gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Top Oyunları kategorisindeki binlerce top oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Kafa Topu, Savaş Topu, Top Vurma, Futbol Topu, Yeşil Top, Sarı Top, Alev Topu, Top Kontrol, Tek Top, Beyaz Top, Kırmızı Top, Çelik Top, Mavi Top, Top Koruma

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.