Toplama Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

3B Zenginlik Parkuru Oyunu Oyna 3B Zenginlik Parkuru

Zengin olmanın bilgeliği ekonomik karar vermeyle başlar. Örneğin, internette gezinmek yerine ders çalışmayı mı seçeceksiniz? Bakın, bu oyun herkesi, hatta en müsrifini bile, derin bir ekonomik bilgeliğe sahip rasyonel bir varlık haline getirecek! Kumbara ve kitap gibi nesneleri toplayıp alkol ve kumar makinesi gibi nesnelerden uzak durmalısınız. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

2D Çöp Adam Parkur Oyunu Oyna 2D Çöp Adam Parkur

Çöp Adamı platformlarda ve parkurda koşturun. Havalı olun, artistik hareketler yapın. Hızlı koşun. Heyecan verici bir dünya ve en havalı hareketler için devasa bir alan. İlginç animasyon ve farklı çöp adamlar. Bu meydan okumaya katılın, tüm arkadaşlarınızdan daha fazla seviye geçin! Hareket etmek için A/D'ye basın. Atlamak için W'ye basın.

Hayatta Kalmak İçin Atla Oyunu Oyna Hayatta Kalmak İçin Atla

Hayatta Kalmak İçin Atla Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 172 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 172

Maymun Sevindir 172 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 154 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 154

Maymun Sevindir 154 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 100 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 100

Maymun Sevindir 100 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 33 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 33

Maymun Sevindir 33 Oyunu Oyna

Buharlı Robot Oyunu Oyna Buharlı Robot

Buharlı robotları kurtar ve büyük patrona sahip olan son madeni ele geçir. çeşitli arazilerde, madenlerde, dökümhanede, yamaçta 14 seviye mayın arabalarında, yüzen varillerde ve yaya olarak düşmanla savaş a€" üçlü atış, ters atış, roketler, güdümlü füzeler, yenilmezlik, ekstra sağlık dahil olmak üzere yıkılabilir kasalarda gizlenmiş pick up'lar Oklar / WASD a €“ Fare amacı ve ateş taşımak için

Yarış Ustaları Oyunu Oyna Yarış Ustaları

Altın sikke toplayarak rakiplerinizi atlatıp bitişe ulaşmalısınız. Topladığınız altın ve elmaslarla aracınızı yükseltebilirsiniz.

Maymun Sevindir 239 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 239

Maymun Sevindir 239 Oyunu Oyna

Çember İçi Aksiyon Oyunu Oyna Çember İçi Aksiyon

Çember İçi Aksiyon Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 236 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 236

Maymun Sevindir 236 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 204 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 204

Maymun Sevindir 204 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 300 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 300

Maymun Sevindir 300 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 264 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 264

Maymun Sevindir 264 Oyunu Oyna

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna Kule Hayvanlarını Birleştir

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna

Süper Tavla Oyunu Oyna Süper Tavla

1 kişilik bilgisayara karşı, 2 kişilik arkadaşınızla veya çok oyunculu modda rastgele bir rakibe karşı oynayabileceğiniz tavla oyunu.

Büyücü Kız Macera Oyunu Oyna Büyücü Kız Macera

Büyücü Kız Macera Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

2048 X2 Blok Birleştirme Oyunu Oyna 2048 X2 Blok Birleştirme

2048'in klasik oyunu ile Tetris'in bir kombinasyonu. Rakamlar yukarıdan düşüyor ve gelmeye devam ediyor. Rakamları birleştirmeyi ve oyun alanını mümkün olduğunca uzun süre temiz tutmayı başar. Yapabileceğiniz en iyi birleştirme nedir? Düşen sayıları bırakmak için istediğiniz sütunlara dokunun. Daha yüksek sayılarla birleştirmek için aynı sayıları birleştirin. Daha yüksek katlar için ikiden fazla sayıyı da birleştirebilirsiniz.

Maymun Sevindir 157 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 157

Maymun Sevindir 157 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 139 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 139

Maymun Sevindir 139 Oyunu Oyna

Mücevher Blokları Oyunu Oyna Mücevher Blokları

Mücevher Blokları Oyunu Oyna

Kule Savaşı - Yeni Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Yeni Çağ

Kule Savaşları 3. bölümüyle karşınızda! Daha modern silahlar, farklı haritalar ve yeni Mayhem modu da artık oynanabilir. Yeni bölümle birlikte endüstriyel devrim silahlarını ve ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni silahlar deneyin ve onlarla yeni taktikler oluşturun. Kargaşa modunda zorlu koşullarda savaşın ve hayatta kalmaya çalışın. Zombi Modu artık yeni bir tasarıma sahip ve artık zombiler tek yönden geliyor. 1 veya 2 oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarınızı kırın! Nasıl oynanır: Mavi Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Blok Oluştur: S Vuruş: E (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silahı Değiştir: Q Kırmızı Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Blok Oluştur: AŞAĞI OK Vuruş: BOŞLUK (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silah Değiştir: M

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna Lanetli Hazine 2

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 319 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 319

Maymun Sevindir 319 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 77 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 77

Maymun Sevindir 77 Oyunu Oyna

Kayıp Pisicik Oyunu Oyna Kayıp Pisicik

Kayıp Pisicik Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 80 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 80

Maymun Sevindir 80 Oyunu Oyna

Mega Rampada Akrobasi Oyunu Oyna Mega Rampada Akrobasi

Mega Rampada Akrobasi Oyunu Oyna

Koby Özgürlüğe Zıplama Oyunu Oyna Koby Özgürlüğe Zıplama

Koby Özgürlüğe Zıplama Oyunu Oyna

Prensesler İçin Aşk Falı Oyunu Oyna Prensesler İçin Aşk Falı

Prensesler İçin Aşk Falı Oyunu Oyna

Karşıt Yerçekimi Oyunu Oyna Karşıt Yerçekimi

Yerçekimi yönünü değiştirip çivilere yakalanmadan yeşil zümrüt toplayarak mümkün olduğu kadar aşağı yukarı hareket etmelisiniz.

Sırt Roketli Çocuk Oyunu Oyna Sırt Roketli Çocuk

Sırt Roketli Çocuk Oyunu Oyna

Bebek Taylor İtfaiyeci Oyunu Oyna Bebek Taylor İtfaiyeci

Bebek Taylor İtfaiyeci Oyunu Oyna

Yükselen Virüsler Oyunu Oyna Yükselen Virüsler

Yükselen Virüsler Oyunu Oyna

Hastalıktan Sağlığa - Prenses Tedavisi Oyunu Oyna Hastalıktan Sağlığa - Prenses Tedavisi

Oh hayır! İşte soğuk mevsim geliyor. En sevdiğin prenses grip oldu. Tedavisi için ona yardım edin ki daha iyi olsun. Ondan sonra onun için sevimli bir makyaj seç, havalı bir kıyafet seç ve onu aksesuarla. İyi eğlenceler!

Maymun Sevindir 81 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 81

Maymun Sevindir 81 Oyunu Oyna

Antik Altın Avı Oyunu Oyna Antik Altın Avı

Antik Altın Avı Oyunu Oyna

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna Kaykaylı Hayta

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna

Minecraft Ejderhası Oyunu Oyna Minecraft Ejderhası

Minecraft Ejderhası Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 79 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 79

Maymun Sevindir 79 Oyunu Oyna

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna Balık Avcısı Penguen

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna

Panda Subway Surfer Oyunu Oyna Panda Subway Surfer

Dünyaca ünlü “begalka”nın kahramanı ile birlikte seyahat ederek hem Amerika ülkelerinden başlayıp doğu ülkelerine kadar birçok ülkeyi ziyaret etmeyi başardık. Böyle bir yolculuk herkes tarafından hatırlandı ve oyunun çıkışından bu yana çok zaman geçmesine rağmen alaka düzeyi şimdi aynı kalıyor. Ama mesele bununla ilgili değil, bir zamanlar tren raylarında koşan ve boya tenekeleriyle her şeyi boyayan komik bir çocukla tanışan küçük bir panda hakkında. Kabarık Çinli ayıya böyle bir macera için ilham veren oydu, yani şimdi çocuğa değil pandaya koşup altın para toplaması için yardım edeceğiz.

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Savaş Topuyla Atış Oyunu Oyna Savaş Topuyla Atış

Fizik bulmaca. Atış yapın ve zor seviyeleri tamamlayın. Tüm yıldızları almak için hızlı oynayın. Tam seviye zor olabilir, en hızlısı olmak daha da zordur. Oyunun kuralları: Senin görevin seviyedeki tüm kutuları cannonballs ile doldurmak. Her kutu en az bir top mermisi içermelidir. Bunu yapmak için toptan ateş edin. Top ile temas noktası arasındaki mesafe ne kadar büyük olursa, atış o kadar güçlü olur. Kontroller: Bilgisayar: Fare. Akıllı telefonlar: Dokunmatik Kontrol.

Reklam
Corrida De Fadas Do Clube Das Winx
Corrida De Fadas Do Clube Das Winx
Subway Ladybug Runner
Subway Ladybug Runner
Subway Surfers Turnê Mundial - Houston
Subway Surfers Turnê Mundial - Houston
Subway Surfers Turnê Mundial - Moscou
Subway Surfers Turnê Mundial - Moscou
Princesses College Looks
Princesses College Looks
KOGAMA - Haunted Hotel
KOGAMA - Haunted Hotel
Math Nerd
Math Nerd
KOGAMA - West Town
KOGAMA - West Town

Ücretsiz Çevrimiçi Toplama Oyunları

Aperatif Toplama, Altın Shuriken Toplama, Tahta Toplama ve Piliç Toplama gibi alt kategorileri de içeren en iyi toplama oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin toplama oyununu oyna! Ateş ve Su 6 - Peri Masalları, Maymun Sevindir 33, Maymun Sevindir 239 ve Maymun Sevindir 236 gibi en çok oynanan toplama oyunlarını oynayabilirsiniz.
Toplama Oyunları kategorisindeki binlerce toplama oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Kabuk Toplama, Penguen Toplama, Jeton Toplama, Şimşek Toplama, Simge Toplama, Domates Toplama, Ekmek Toplama, Yavru Toplama, Rozet Toplama, Ruh Toplama, Örümcek Toplama, Oyuncak Toplama, Ayı Toplama, Kan Toplama

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.