Tüfek Oyunları

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

Özel Kuvvetler - Keskin Nişancı Oyunu Oyna Özel Kuvvetler - Keskin Nişancı

Özel Kuvvetler - Keskin Nişancı, harika grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile eğlenceli bir 2D keskin nişancı oyunudur. Ateş etmek için 20 seviyeniz var.

Squid Operatör Avı Oyunu Oyna Squid Operatör Avı

Squid Operatör Avı, Squid Game yeniden başlamadan önce sızma ve onu durdurma görevi verilen gizli bir ajan olduğunuz bir oyundur. Belirli bir zamanda her yerde tüm korumaları vurmanız gerekir. Hepsini ortadan kaldırın ve bir sonraki görevin kilidini açacaksınız. Haritanın etrafında iyileşmenize yardımcı olacak bazı tıbbi kitler var ve oyunu bitirmek için yeterli cephaneye sahip olmak için cephaneyi alabilirsiniz. Oynamak için oyun içi talimatı kontrol edin

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Gungame 24 Piksel Oyunu Oyna Gungame 24 Piksel

Gungame 24 Piksel Oyunu Oyna

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna Aktif Volkan Dinozorları

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna

Polis Zombilere Karşı Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı

Harita üzerinde tespit ettiğiniz zombi bölgelerindeki zombilere karşı yumruğunuz ve tabancanızla savaşarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız paralarla kılıç, tüfek, bazuka vb. gibi daha etkili silahlar alabilirsiniz.

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı 2

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna

Felaketzede Oyunu Oyna Felaketzede

Yer altından çıkan iskeletleri ve zombileri tüfeğiniz ile vurmalısınız.

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

Ölümcül Tetikçi Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi

Bir suikastçi olarak aldığınız işleri gerektiğinde kaza sürü vererek halletmelisiniz! . . Uzak mesafelerdeki hedefler için nişangahta gösterilen mesafeye göre nişan almalısınız.

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna 2 Kişilik Dövüş

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna

Askeri Atış Eğitimi Oyunu Oyna Askeri Atış Eğitimi

Dürbünlü tüfeğiniz ile keskin nişancı yeteneklerinizi test edin!.. Yakın ve uzak sabit hedefleri vuracağınız oyunda kazandığınız paralarla yeni tüfek, mermi ve dürbün alabilirsiniz.

Yakanı Kurtar Oyunu Oyna Yakanı Kurtar

3 boyutlu hayatta kalma arenasında rakiplerinizi alt etmelisiniz. Silahınızın nişangahı ile uzak mesafe tüfek ve roketatar atışları yapabilirsiniz. Flaş ve sis bombaları rakiplerinizin görüş alanını kısıtlayabilirsiniz. Doğal olarak benzer mühimmat size karşıda kullanılacağı için saldırı yaptığınız kadar da yakayı kurtarmalısınız.

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Tetikçi Kız Oyunu Oyna Tetikçi Kız

Silahlarla dans edip durmadan ateş eden tetikçi kız ile karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürüp helikopter pistine ulaşmalısınız. Belli miktarda para kazandıktan sonra rastgele bir silah kazanabilirsiniz.

Piksel Kuvvetler Oyunu Oyna Piksel Kuvvetler

Piksel Kuvvetler Oyunu Oyna

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Zombi Polisi Oyunu Oyna Zombi Polisi

Farklı bölgelerdeki hortlakları yumruklarınızla ve satın alabileceğiniz çeşitli silahlarla öldürerek mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız paralar ile çeşitli silahlar alabilirsiniz.

Katil Liu Oyunu Oyna Katil Liu

Katil Liu Oyunu Oyna

Ölü Zed (Kansız) Oyunu Oyna Ölü Zed (Kansız)

Ölü Zed'in bu kansız sürümünde de zombileri çeşitli silahlarınızla vurmalısınız. Günler ilerledikçe silah ve sağ kalanlar için harita üzerinde araştırma yapmalısınız.

Köpekbalığı Avı Oyunu Oyna Köpekbalığı Avı

Kayığınıza doğru gelen köpekbalıklarını dürbünlü tüfeğinizle vurmalısınız.

Keskin Nişancı 3D Oyunu Oyna Keskin Nişancı 3D

Dürbünlü tüfeğiniz ve kısıtlı miktardaki merminiz ile haydut, ninja ve düşman askerlerini vurmalısınız.

Ölü Şehir - Zombi Vurucu Oyunu Oyna Ölü Şehir - Zombi Vurucu

Şehre saldıran zombileri en kısa sürede bulup tüfeğinizle vurmalısınız.

PGA3 Hayatta Kalma Oyunu Oyna PGA3 Hayatta Kalma

PGA3 Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Zombi Dalgası Hayatta Kalma Oyunu Oyna Zombi Dalgası Hayatta Kalma

Zombi Dalgası Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Çöp Adam Terörle Mücadele Oyunu Oyna Çöp Adam Terörle Mücadele

Kırmızı ve mavi takımlar arasında gerçekleşen silahlı çatışmada tüm rakip takımı yoketmelisiniz! Çevreden sağlık kiti, cephane, silah, zırh vb. gibi mühimmat toplayabilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme F/G : El bombası (varsa)

Vahşi Boğa Şehirde Oyunu Oyna Vahşi Boğa Şehirde

Vahşi Boğa Şehirde Oyunu Oyna

Ayı Teddy Tekmele Oyunu Oyna Ayı Teddy Tekmele

Anti stres oyununda oyuncak ayı teddy'i istediğiniz gibi parçalayabilirsiniz. Kazandığınız paralarla tabanca, tüfek, roketatar, bıçak, kılıç, balta, savaş topu, roket vb. gibi bir çok çeşit silah veya silah niyetine kullanabileceğiniz eşyalar alabilirsiniz.

Piksel Arena 2 Oyunu Oyna Piksel Arena 2

Piksel Arena 2 Oyunu Oyna

Zombilerle Çarpışma Oyunu Oyna Zombilerle Çarpışma

Dalga dalga gelen zombilere karşı savaşarak olabildiğince hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket 1. . 7 : Silah değiştirme Fare : Nişan alma/ateş etme

Büyük Kumandan Oyunu Oyna Büyük Kumandan

Pompalı tüfeğinizle ve ateş, buz ve yıldırım atma gibi özel yeteneklerinizle karşınıza çıkan tüm zombileri yok etmelisiniz.

Çöp Adam Savaşları Oyunu Oyna Çöp Adam Savaşları

Bu Bölge Savaşı, Tüm kontroller oyunda listeleniyor. Bölge savaşı, sıra tabanlı bir şekilde aech orher'a karşı iki plato takımıyla karşı karşıya. Bu alan takım adını, sahada kalan oyuncuları ve toplu takım sağlığını gösterir. Bu, o anda aktif olan oyuncu hakkında bilgi görüntüler. Bunlar oyun seçenekleri. Buradan oyundan çıkabilir veya haritayı görüntüleyebilirsiniz. Sıra size geldiğinde iki seçeneğiniz var: Taşı ve kal, hareket etmeyi seçerseniz, yalnızca sınırlı miktarda hareket edebileceğinizi unutmayın. Ardından, kalsanız da hareket etmeyi bitirseniz de saldırı seçenekleri belirecektir. Tüm saldırı seçeneklerine klavye kısayolları ile doğrudan erişilebilir. Sadece sol üstteki sayıya bakın El bombaları ağır hasara neden olabilir ve uzaktaki hedefleri vurabilir Silah yalnızca bir hedefi vurur, ancak isabetli bir şekilde anında kafadan vuruş yapabilir. Bot çok az hasar verir, ancak anında öldürmek için birini sahneden indirebilir. Görevleri ve zorlukları oynayarak daha fazla aşamanın ve hets'in kilidini açın. Bilmen gereken tek şey bu. Şimdi oynamaya başlayın.

Maskeli Kuvvetler - Koronavirüs Oyunu Oyna Maskeli Kuvvetler - Koronavirüs

Maskeli Kuvvetler - Koronavirüs Oyunu Oyna

Taklacı Silahlar Oyunu Oyna Taklacı Silahlar

Silahların geri tepmesiyle kazandığı ivmeyi kullanarak mümkün olduğu kadar yukarı tırmanmalısınız. Topladığınız altınlarla, uzi, kalaşnikof, bazuka, uzay silahı gibi silahlar alabilirsiniz.

Yavaş ve Öfkeli Oyunu Oyna Yavaş ve Öfkeli

Dikkat! . . Düşman yaklaşıyor. . . Silahını kap, arabaya atla, düşmanları vur. . . Kamyonetin kasasında siper alarak arkadan takip eden araçlardaki düşmanları vurmalısınız.

Çölde Modern Savaş Oyunu Oyna Çölde Modern Savaş

Çölde Modern Savaş Oyunu Oyna

Renkli Tüfek Oyunu Oyna Renkli Tüfek

Dünyayı kurtarmak için savaşa katılın ve tüm düşmanları bir komando olarak yok edin. Real Shooting Fps Strike oynamak ücretsizdir ve en iyi atış oyunlarından biridir. Teröristlerle birlikte savaşa gireceğiniz bu inanılmaz aksiyon oyununda yeni 30 farklı harita, yeni silahlar, yeni oyun modları sizi bekliyor. Terörist atış oyunları oynamak için bir çılgınlığınız varsa, bu ücretsiz Real Shooting Fps Strike'ta yeni ve terörist savaş oyunları arenasının tadını çıkaracaksınız. Hedef atış becerilerinizi göstermek için bu harika yeni fps atış oyununu oynayın. Real Shooting Fps Strike'da birinci şahıs perspektif nişancı olarak ağır ve yardımcı silahlarla ateş etmeyi hedefleyin. Bu saldırı silah oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve çevrimdışı bir silah oyunu olduğu için canınız sıkıldığında oynayabilirsiniz. Hareket - WASD ateş etme - sol fare Nişan alma - sağ fare Zıplama - boşluk İmleci kilitle - L Çömelme - C Şarjör doldurma - R

Pubg Piksel Arena 2 Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena 2

Turist, iş adamı, cankurtaran veya polis karakterlerinden birini seçip paraşütle atladığınız adadaki tüm rakiplerinizi etkisiz hale getirmelisiniz! . . Kulübelerin içinden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz. WASD : Hareket F : Kapı açma/nesne kullanma/toplam Fare : Nişan alma/ateş etme

Kutu Kafa Zombiler Oyunu Oyna Kutu Kafa Zombiler

1 kişilik veya çok oyunculu modda oynayabileceğiniz oyunda çeşitli haritalarda belirtilen miktar kadar zombiyi bulup öldürmelisiniz.

Ölü Zed Oyunu Oyna Ölü Zed

Bulunduğunuz konumdan size doğru gelen tüm zombileri çeşitli silahlarınızla vurmalısınız. Günler geçtikçe çeşitli silahlar bulacaksınız. Hayatta kalanlara ulaşmanız durumunda onları silah başına alabilir, arama takımına ekleyebilir veya yardımcı konumlara yerleştirebilirsiniz.

Modern Komando Oyunu Oyna Modern Komando

Belirtilen miktar kadar düşmanı vurmalısınız.

GunNight.io Oyunu Oyna GunNight.io

Çok oyunculu silahlı çatışma arenasında mümkün olduğu kadar rakibi indirmelisiniz. Tek mermide ölürsünüz ama tekrar canlanabilirsiniz.

Call On Duty - Keskin Nişancı Oyunu Oyna Call On Duty - Keskin Nişancı

Modern savaş fare oyunları tamamen doğru savaş simülatörü ile ilginç. Biz çok misyonlar ile savaş görev savaşlarında silah savaş oyunu sıyoruz. Bu Silah oyunları ve dövüş oyunları, silah çekim görevi tamamlamak için gerçek hayatta çekim oyunu ileri adım olacak.

Tank Savunma Oyunu Oyna Tank Savunma

Savaş tankınızın üstüne yerleştireceğiniz askerlerle, yerden ve havadan saldıran düşmanlara karşı tankı korumalısınız. Teknik eleman hasar gören tankı sürekli tamir eder.

Çölde Skeet Vurma Oyunu Oyna Çölde Skeet Vurma

Havaya fırlatılan tüm hedefleri vurmalısınız. Her aşamada 24 kil hedefe karşılık 24 fişeğiniz vardır.

Reklam
Squid Operator Hunt
Squid Operator Hunt
Zoom-Be 3
Zoom-Be 3
Arena - Noob vs Pro
Arena - Noob vs Pro
Subway Clash 3D
Subway Clash 3D
Kick The Snowman Xmas
Kick The Snowman Xmas
Kick The General
Kick The General
Counter Battle Strike SWAT Multiplayer
Counter Battle Strike SWAT Multiplayer
ForceZ.io
ForceZ.io

Ücretsiz Çevrimiçi Tüfek Oyunları

Pompalı Tüfek, Mp5 Tüfek, M16 Tüfek, Tüfek Alma ve P90 Tüfek gibi alt kategorileri de içeren en iyi tüfek oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin tüfek oyununu oyna! Gungame 24 Piksel, Küp Şehri Savaşı, 3D Arenada Çatışma ve Polis Zombilere Karşı 2 gibi en çok oynanan tüfek oyunlarını oynayabilirsiniz.
Tüfek Oyunları kategorisindeki yüzlerce tüfek oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Otomatik Tüfek, Ak 47 Tüfek, Tüfekle Vurma, Makineli Tüfek

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çöp Adam Oyunları Dövüş Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Futbol Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Sudoku Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.