Uçak Oyunları

Eğlenceli Uçak Yapboz Oyunu Oyna Eğlenceli Uçak Yapboz

Eğlenceli Uçak Yapboz Oyunu Oyna

Çılgın Akrobatik Yarış 2019 Oyunu Oyna Çılgın Akrobatik Yarış 2019

Çılgın Akrobatik Yarış 2019 Oyunu Oyna

Uçuş Çemberleri 3D Oyunu Oyna Uçuş Çemberleri 3D

Uçuş Çemberleri 3D Oyunu Oyna

Mecburi İniş 3D Oyunu Oyna Mecburi İniş 3D

Yere çakılmadan, denize düşmeden, binalara çarpmadan yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar uçmalısınız. Hepsinden önce yakıt bidonlarını toplamayı ihmal etmeyin. Dokunarak veya fareyle tıklayarak havalanır, bıraktığınızda aşağı süzülürsünüz.

Ormandaki Yamyamlar Oyunu Oyna Ormandaki Yamyamlar

Ormandaki Yamyamlar Oyunu Oyna

F15 Eagle Sürgülü Bulmaca Oyunu Oyna F15 Eagle Sürgülü Bulmaca

F15 Eagle Sürgülü Bulmaca Oyunu Oyna

Uzaylı Gemisi Oyunu Oyna Uzaylı Gemisi

Uzaylı Gemisi Oyunu Oyna

Çılgın Uçak Hafıza Oyunu Oyna Çılgın Uçak Hafıza

Çılgın Uçak Hafıza Oyunu Oyna

Askeri Hafıza Oyunu Oyna Askeri Hafıza

Zırhlı araç, tank, helikopter ve uçak gibi askeri araç resimlerini içeren kartları eşleştirmelisiniz.

Araç Yıkama ve Bakım Oyunu Oyna Araç Yıkama ve Bakım

Tamirhanenize gelen araba, kamyon, minibüs, okul otobüsü, limuzin, tank, uçan daire vs. vs. gibi araçları temizleyip yıkadıktan sonra gerekliyse lastiklarini şişirmeli, benzin doldurmalı veya pasta cila çekmelisiniz.

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

Koruyucu Tank Oyunu Oyna Koruyucu Tank

Koruyucu Tank Oyunu Oyna

Hava Savaşı 1941 Oyunu Oyna Hava Savaşı 1941

İt dalaşı mümkün olduğu kadar çok düşman uçakları hava üstünlüğü için savaş kim kazanacak en iyi puanı yapmak için mümkün olduğunca çok para Toplamak için silah olarak çalışıyor aşağı seviyeye Taşımak heyecan verici düşman uçakları gerçekleştirirken açık gökyüzü bu kaydırma tetikçi oyun Pilot avcı uçağı savaş var

Şimşek Savaş Uçağı Oyunu Oyna Şimşek Savaş Uçağı

Fırtınalı havada pervaneli savaş uçağınızla düşman uçaklarını vurup düşürmelisiniz.

Ajan 77 Oyunu Oyna Ajan 77

Görev: herkesi vur. Sorgusuz!.. Daha fazla görev varsa amir haber verir...

Jet Yarışçı Oyunu Oyna Jet Yarışçı

Jet Yarışçı Oyunu Oyna

Bebek Taylor Hava Limanında Oyunu Oyna Bebek Taylor Hava Limanında

Bebek Taylor Hava Limanında Oyunu Oyna

Kargo Uçağındaki Motor Oyunu Oyna Kargo Uçağındaki Motor

Kargo uçağından indiğiniz zorlu parkurdaki engelleri aşarak diğer uçağa ulaşmalısınız.

Havada Mücadele Oyunu Oyna Havada Mücadele

Pervaneli savaş uçağınız ile düşman uçakları ateş edip ve onları düşürmelisiniz. Daha önce hiç görülmemiş bir savaş, şimdi inanılmaz manevralar yaparak gökyüzünde düşmanları mücadele, balon vurma, yere uçak ve araba yok edebilirsiniz.

Kağıt Uçak Pilotu Oyunu Oyna Kağıt Uçak Pilotu

Kağıt uçağınızı düşürmeden geçebildiğiniz kadar çemberden geçmelisiniz.

Kum Canavarı Oyunu Oyna Kum Canavarı

Toprak altından çıkıp askerleri, tankları, helikopterleri ve ne varsa yiyerek mümün olduğu kadar hayatta kalmalısınız! . .

Havaalanı Yöneticisi Oyunu Oyna Havaalanı Yöneticisi

Havaalanı Yönetim Simülatörü oyunu iş hayal mutlu aşçı yolcu Tutmak büyürler ve uçakta her indikten sonra kabin temiz gıda hizmet ve daha ne zaman uçuş görevlileri olan herkes için kolay ve ilginç basit oyunlar

Uçak Hafıza Oyunu Oyna Uçak Hafıza

Ters çevrili kartları çevirip uçakları aklınızda tutarak eşini bulmalısınız. Uçak Hafıza ve uçak oyunları tür online bir oyundur. Fayans Flip ve çift olarak onları maç için deneyin. Kazanmak için tüm taşları eşleştirin. Mümkün olduğunca birkaç hamle sonra oyunu tamamlamak için deneyin! 4 düzeyleri vardır. Fare tıklayın ya da kareleri ekrana dokunun. Kendine konsantre ol ve oynamaya başlayın. Tadını çıkarın!

Azimli Savaş Pilotu Oyunu Oyna Azimli Savaş Pilotu

Avcı uçağınızı kontrol ederek, yerden ve havadan gelen saldırıları atlatmalı ve hayatta kalarak ve yüksek puanlar kazanmalısınız.

3B Uçak Park Etme Oyunu Oyna 3B Uçak Park Etme

En iyi pilot olmak ve otopark hedefe kendi seçilen Havaalanı uçak fly. Havaalanı uçakların Dünya keşfetmek ve Park becerilerini öğrenmek. Büyük bir uçak park yeri o kadar kolay değil, değil mi yatırıyor uçak Park zorluklarla karşı karşıya.

Zombi Adası Oyunu Oyna Zombi Adası

Uçağınızın düştüğü zombi adasında dalga dalga gelen zombilere karşı yarım otomatik tüfeğinizle mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme

Yolcu Uçağı Simülatörü Oyunu Oyna Yolcu Uçağı Simülatörü

Bu harika yeni 3 boyutlu Uçak Simülatöründe, pilotluğunu yaptığınız yolcu uçağını önce kaldırıp sonra diğer bir piste indirmelisiniz. Rehberlik ve yol boyunca uçağı yönlendirmek doğru hedefe baş sağlamak için, yol noktaları ve hedef havaalanına iniş boyunca süre içinde kendinizi daha pilotu çizgili kazanmak için gidip puan.

Sapanlı Roket Oyunu Oyna Sapanlı Roket

Sapanla fırlattığınız kahramanı şehrin üstünde uçurup altınları toplayarak bir şekilde bitişe ulaştırmalısınız.

Enik Kurtarma Oyunu Oyna Enik Kurtarma

Yükseklerde mahsur kalan yavru köpekleri helikopterle kurtarıp yere indirmelisiniz.

3D Hava Yarışçısı Oyunu Oyna 3D Hava Yarışçısı

3D Hava Yarışçısı yepyeni 3 boyutlu uçak simülasyon oyunudur. Halkaların içinden uçak uçan seviyeleri tamamlamak. Hangi hileler serin yapabilirsiniz ile yeni uçaklar kilidini oyun ilerledikçe. İyi bir pilot olmak için gerekenlere sahip olduğunuz tüm 20 seviyeleri tamamlayın ve göster!

Hava Muharebe Tıkla Kaydır Oyunu Oyna Hava Muharebe Tıkla Kaydır

Oyun bu slayt hava muharebe Bulmaca oyunları. Bu oyun için 3 fotoğraf ve 3 modları vardır.

Hava Muharebe Yapboz Oyunu Oyna Hava Muharebe Yapboz

Bu mükemmel Yapboz oyunu 6 resim: Hava Muharebe Bulmaca ile oynamak. Tüm görüntüleri hava muharebe olduğunu. Tüm bulmaca çözmek ve beyin keskin tutmak. Her resim için dört modları, 16 adet, 36 adet, 64 adet ve 100 adet var. Zevk ve eğlence var.

Nehir Üstünde Savaş Oyunu Oyna Nehir Üstünde Savaş

Senin görevin tüm düşman gemisini yok etmek. Oyuna başla burada zevk ve eğlenmek tüm gemi ücretsizdir.

Hava Savaşı 1942-43 Oyunu Oyna Hava Savaşı 1942-43

Gökyüzündeki en iyi pilot ve açık gökyüzü savaş vardır. Düşman uçakları meşgul olarak, avcı uçağı pilotu tepsi. Mümkün olduğunca çok sayıda düşman uçakları Savaşı kazanacak kim en iyi puanı yapmak için mümkün olduğunca çok para Toplamak için silah çalışıyorum aşağı seviyeye taşımak. Çek eğlenceli!

Hava Akrobasi Simülatörü Oyunu Oyna Hava Akrobasi Simülatörü

Pervaneli uçağınız ile mümkün olduğu kadar çemberden geçip varış noktasına kadar uçun ve paraşütle atlayın. Süper hız freefall zevk ve zamanında paraşüt açmak için unutmayın! Orada karaya paraşütü ile dev hedefe nişan al, manevra.

Hava Kuvvetleri Saldırı Oyunu Oyna Hava Kuvvetleri Saldırı

Hava gücü Saldırısı oyununda yerdeki ve havadaki tüm düşman güçlerini vurmalısınız. Büyük hava Savaşlarında saldırgan komşu karşı mücadele eden ülkelerden birinin tarafında almak gerekir. Düşman uçakları yok, sonsuz savaş modu malzemeleri, ilk yardım çantaları ve yakıt toplayın! Bu oyun, her geçen gün artan zorluk derecesi ve oyun mobil cihazlar için idealdir.

Hava Yarışı Oyunu Oyna Hava Yarışı

HTML 5 hava yarışı oyununda rakip uçakları geçip mümkün olduğu kadar altın toplamalısınız.

Hava Avcısı Oyunu Oyna Hava Avcısı

Retro oyun ateş etme muhteşem evrim! Uzay arcade oyunu çekim! İşgalciler onları ortadan kaldırmak gerekir galaksiyi ele geçiriyor!

Hava Trafik Kontrol (Famobi) Oyunu Oyna Hava Trafik Kontrol (Famobi)

Hava Trafik Kontrol (Famobi) Oyunu Oyna

Jet Uçaklar Yapboz Oyunu Oyna Jet Uçaklar Yapboz

Jet Uçaklar Yapboz Oyunu Oyna

Gökyüzü Şövalyesi Oyunu Oyna Gökyüzü Şövalyesi

Tüm düşman uçaklarını patlatın! . .

Londra Suç Şehri Oyunu Oyna Londra Suç Şehri

Londra Suç Şehri Oyunu Oyna

Kızgın Köpekbalığı Miami Oyunu Oyna Kızgın Köpekbalığı Miami

Katil köpekbalığınız ile belirli miktarda balık yeme, insan yeme, helikopter ve uçak düşürme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Yön tuşları : Hareket Boşluk : Isırma

Usta Avcı Pilot Oyunu Oyna Usta Avcı Pilot

Avcı savaş uçağınız ile karşıdan gelen tüm düşman uçaklarını vurmalısınız. Hava Avcı deneyim gibi bir savaş alanı verecek zorlu bir oyun. İnanılmaz grafikler ve tema ile, tüm avcı ile salıncak ve seyahat düşmanları öldürmek zorunda. sadece tokatlamak veya ekranında parmağınızı Dokunmatik uçak taşımak için. Savaşçı yok etmek için mermi sınırsız sayıda var unutmayın .

Uzaya Doğru 2 Oyunu Oyna Uzaya Doğru 2

Daha önce geliştirdiği roketi aya gönderdikten sonra kazandığı paralarla yeni bir uzay araştırma merkezi kuran profesör, yeni hedefin Mars'a bir araştırma robotu göndermek olduğunu öğrenir. Profesöre, yeni roketini güncelleyerek veya yükselterek, geliştirip Mars'a göndermesinde yardım etmelisiniz. Uçak, uçan balon, helikopter, zeplin, ufo vs. gibi hava araçlarına çarpmanız durumunda roketiniz zarar görür. Kara bulutlardaki yıldırım roketinizin motorunu kapatacağı için kara bulutlardan uzak durmalısınız. Roketinizi yükseltin, yeni ekipmanların kilidini açmak ve yeni zirvelere ulaşmak için görevleri ve başarıları tamamlayın! Bazı tavsiyeler: - Manevralar için motoru kapatın - Hız, hasarı etkiler, bu yüzden engelden kaçamayacağınızı görürseniz, en azından yavaşlamaya çalışın. Daha fazla tavsiye: – Kanatlar, direksiyon hakimiyetini büyük ölçüde iyileştirir ve ayrıca hava direncini azaltır, bunları satın almayı unutmayın. - Bir görevi tamamlayamazsanız veya tamamlamak istemiyorsanız, onu atlamak için her zaman ödeme yapabilirsiniz (görev açıklama penceresinde $ düğmesi). Tamamlanmış olarak sayılacak, yeni öğelerin kilidi açılacak, ancak görev bonusunu almayacaksınız. Ancak daha sonra tamamlayabilir ve bonusu alabilirsiniz. – Hız kapıları size iki adet istiflenebilir hız tutkunu verir. Biri birkaç saniye ve güçlü, diğeri çok daha uzun sürecek, ancak daha zayıf. A veya Sola – sola dönün D veya Sağ – sağa dönün S veya Down – motoru kapatın W veya Yukarı – güçlendiriciler kullanın

Pervaneli Uçak Boyama Oyunu Oyna Pervaneli Uçak Boyama

Havacılık temalı boyama oyununda, pervaneli uçak, deniz uçağı, yolcu uçağı, helikopter vb. gibi hava araçlarını boyayabilirsiniz.

Uçak Uçurma Oyunu Oyna Uçak Uçurma

İçinizdeki pilotu serbest bırakın ve gökyüzünü keşfe çıkın! Uçağı kaldırdırktan sonra kırmızı renkli kontrol noktalarından geçerek hedef hava limanına ulaşıp uçağı indirmelisiniz. S : Kalkış yapma W : İniş yapma A/D : Sağ/Sol F : Hızlanma Boşluk : Yavaşlama

Gezegen Savunma Oyunu Oyna Gezegen Savunma

Gezegen Savunma Oyunu Oyna

Uçak Kalkışı Oyunu Oyna Uçak Kalkışı

Uçak Kalkışı Oyunu Oyna

Havayolu Patronu Oyunu Oyna Havayolu Patronu

Havayolu Patronu Oyunu Oyna

Reklam
Plane Racing Madness
Plane Racing Madness
Real Sports Flying Car 3D
Real Sports Flying Car 3D
2 Player Wars
2 Player Wars
Mickey and Friends
Mickey and Friends
Air Battles
Air Battles
Sky Fly
Sky Fly
Orbit Plane
Orbit Plane
Space Alien Invaders
Space Alien Invaders

Ücretsiz Çevrimiçi Uçak Oyunları

Hayalet Uçak, Kanatlı Uçak, Uçak Yönetim, Uçak Boyama ve Uçak Hafıza gibi alt kategorileri de içeren en iyi uçak oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin uçak oyununu oyna! Gezegen Savunma, Usta Avcı Pilot, Uçak Uçurma, Enik Kurtarma, Sapanlı Roket ve Hava Avcısı gibi en çok oynanan uçak oyunlarını oynayabilirsiniz.
Uçak Oyunları kategorisindeki yüzlerce uçak oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Uçak Yeme, Uçak Yoketme, Karikatür Uçak, Düşen Uçak, Uçak Yapboz, Küçük Uçak, 3D Uçak, Pervaneli Uçak, 2 Kişilik Uçak, Uçak Düşürme, Kağıt Uçak, Uçak İndirme, 3D Savaş Uçağı, Uçak Kaldırma

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Renk Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Solitaire Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Tank Oyunları Tavuk Oyunları Tır Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.