Uçma Oyunları

Arabayla Rampadan Atlama Oyunu Oyna Arabayla Rampadan Atlama

Kamyonet, cip ve spor arabadan birini seçip yüksek rampadan stadyum, köprü veya dağ yoluna atlayabilirsiniz.

İki Acemi Yarışı Oyunu Oyna İki Acemi Yarışı

İki Acemi Yarışı Oyunu Oyna

Ateş ve Ejderha Oyunu Oyna Ateş ve Ejderha

Geçmişte yaşayan kahraman ve sadık ejderhası bir maceraya atılıyor. Değerli altınları, taşları ve hazineleri toplamak için çeşitli canavarlara ve tuzaklara karşı mücadele etmelidirler. Arkadaşınızla birlikte iki karakteri kontrol ederek oyunu bölünmüş ekranda oynayabilirsiniz. Oyunun bazı bölümlerinde bulmacaları çözmek için arkadaşınızın yardımına ihtiyacınız olacak.

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

Uçan Polis Arabası Oyunu Oyna Uçan Polis Arabası

Uçan Polis Arabası Oyunu Oyna

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

Dino Buz Devri 2 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 2

Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Flappy Balık Oyunu Oyna Flappy Balık

Flappy bird tarzı oyunda su altındaki engellere çarpmadan altınları toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Taklacı Şişeler Oyunu Oyna Taklacı Şişeler

Taklacı Şişeler Oyunu Oyna

Basit Dama Oyunu Oyna Basit Dama

Basit Dama Oyunu Oyna

Hava Savaşı 2D Oyunu Oyna Hava Savaşı 2D

Pervaneli savaş uçağınız ile karadaki, havadaki ve denizdeki tüm düşman tank, uçak, taret, gemi ve helikopterlerini vurmalısınız.

Şeker Kapmaca Oyunu Oyna Şeker Kapmaca

Belirtilen miktarda altın nokta ve şekerleme toplayarak çıkışa inmelisiniz.

Subway Surfers - Kahire Oyunu Oyna Subway Surfers - Kahire

Metro sörfçüleri Mısır'a gitti. Ama denizde yüzüp güneşlenmeyecekler. Çocuklar yerel metroyu fethetmek için bu ülkenin başkentine gitmeyi tercih ettiler. Maceracılar zaten Kahire'nin metrosuna indiler ve orada büyüleyici bir macera düzenlemeye tamamen hazırlar.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Uçak Uçurma Oyunu Oyna Uçak Uçurma

İçinizdeki pilotu serbest bırakın ve gökyüzünü keşfe çıkın! Uçağı kaldırdırktan sonra kırmızı renkli kontrol noktalarından geçerek hedef hava limanına ulaşıp uçağı indirmelisiniz. S : Kalkış yapma W : İniş yapma A/D : Sağ/Sol F : Hızlanma Boşluk : Yavaşlama

Ejderha Simülatörü 3D Oyunu Oyna Ejderha Simülatörü 3D

Ejderha Simülatörü 3D Oyunu Oyna

Ben 10 - Arttır Hızını Oyunu Oyna Ben 10 - Arttır Hızını

Modern grafik özellikleriyle tasarlanmış, ünlü bir yarış hikayesine sahip basit bir oyun. Oyuncu hızlı bir şekilde araba yolunda graviserf'e uçar ve paraları toplar. Onun yolu çeşitli yol engelleri tarafından engelleniyor. Oyun katılımcının hızlı tepki vermesini gerektirecektir.

Uçan Araba Simülatörü Oyunu Oyna Uçan Araba Simülatörü

Uçan Araba Simülatörü Oyunu Oyna

Balon Cenneti Oyunu Oyna Balon Cenneti

Uçan balonları gökyüzüne ulaşmadan önce patlatmalısınız.

Korucu Aksiyon Oyunu Oyna Korucu Aksiyon

Yerdeki ve havadaki zombileri gerektiğinde sırt roketiniz ile uçarak tüfeğinizle vurmalısınız.

2 Kişilik Bıçak Oyunu Oyna 2 Kişilik Bıçak

1 veya 2 kişilik oynanabilen oyunda Classic, Shoot ve Ninja bölümleri bulunuyor. 'Classic' bölümde dönen çarka elinizdeki bıçakları saplayarak kırmalısınız. 'Shoot' bölümünde yukarı-aşağı hareket eden bıçağınızla havaya fırlatılan meyveleri vurmalısınız. 'Ninja' bölümünde ise havaya fırlatılan meyveleri kesmelisiniz.

Siber Arabalar Oyunu Oyna Siber Arabalar

Serbest sürüş, kariyer yarışı, polisten kaçma, 2 kişilik yarış, araba arena gibi bölümleri bulunan geniş seçenekli bir araba yarışı oyunu. 1. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro

Deniz Arabası Çemberleri Oyunu Oyna Deniz Arabası Çemberleri

Karada, havada ve denizde gidebilen arabanız ile ok işareti ile gösterilen çemberlerden teker teker geçmelisiniz.

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna Uçan Araba 4

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna Uçan Araba 2

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna

Uçan Ok Oyunu Oyna Uçan Ok

Uçan Ok Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans

Nasıl oldu da Jake, tren istasyonlarında koşmayı seven ve bir vagonla New Orleans'a giden aynı Jake, Cadılar Bayramı arifesinde tam da nasıl oldu? Ama ne olursa olsun, kahramanımız bundan memnundur ve kesinlikle istasyonun güvenliğinin ve becerisinin uyanıklığını kontrol etmek için böyle bir fırsattan vazgeçmeyecektir, deneyimini kaybetmiş olsun ya da olmasın!

Uçan Trump Oyunu Oyna Uçan Trump

Obama engellerine çarpmadan mümkün olduğu kadar uçmalısınız.

Uzaya Doğru 2 Oyunu Oyna Uzaya Doğru 2

Daha önce geliştirdiği roketi aya gönderdikten sonra kazandığı paralarla yeni bir uzay araştırma merkezi kuran profesör, yeni hedefin Mars'a bir araştırma robotu göndermek olduğunu öğrenir. Profesöre, yeni roketini güncelleyerek veya yükselterek, geliştirip Mars'a göndermesinde yardım etmelisiniz. Uçak, uçan balon, helikopter, zeplin, ufo vs. gibi hava araçlarına çarpmanız durumunda roketiniz zarar görür. Kara bulutlardaki yıldırım roketinizin motorunu kapatacağı için kara bulutlardan uzak durmalısınız. Roketinizi yükseltin, yeni ekipmanların kilidini açmak ve yeni zirvelere ulaşmak için görevleri ve başarıları tamamlayın! Bazı tavsiyeler: - Manevralar için motoru kapatın - Hız, hasarı etkiler, bu yüzden engelden kaçamayacağınızı görürseniz, en azından yavaşlamaya çalışın. Daha fazla tavsiye: – Kanatlar, direksiyon hakimiyetini büyük ölçüde iyileştirir ve ayrıca hava direncini azaltır, bunları satın almayı unutmayın. - Bir görevi tamamlayamazsanız veya tamamlamak istemiyorsanız, onu atlamak için her zaman ödeme yapabilirsiniz (görev açıklama penceresinde $ düğmesi). Tamamlanmış olarak sayılacak, yeni öğelerin kilidi açılacak, ancak görev bonusunu almayacaksınız. Ancak daha sonra tamamlayabilir ve bonusu alabilirsiniz. – Hız kapıları size iki adet istiflenebilir hız tutkunu verir. Biri birkaç saniye ve güçlü, diğeri çok daha uzun sürecek, ancak daha zayıf. A veya Sola – sola dönün D veya Sağ – sağa dönün S veya Down – motoru kapatın W veya Yukarı – güçlendiriciler kullanın

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna Uçan Araba 3

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna

Julio Polis Arabaları Oyunu Oyna Julio Polis Arabaları

Limuzinde dahil toplam 10 harika polis arabasını 3 farklı haritada serbestçe kullanabilirsiniz.

Subway Surfers 2 Oyunu Oyna Subway Surfers 2

Popüler Subway Surf oyunundaki neşeli çocuklar heyecan verici maceralarını bitirmek istemiyorlar. Yine demiryolu hatlarında koşuyorlar, kötü polis memurundan kaçmaya çalışıyorlar ve aynı zamanda büyük trenlerin tekerleklerinin altına düşmemeye çalışıyorlar. Katıl ve bu inanılmaz maceraya katıl.

Flappy Ejder Oyunu Oyna Flappy Ejder

Ejderhanız ile sütunlara çarpmadan uçarak ilerlemelisiniz.

Sırt Roketli Astronot Oyunu Oyna Sırt Roketli Astronot

Uzaylılardan kaçın ve rokete ulaşın! Sırt Roketli Astronot, uzaylılardan kaçıp sonuna kadar ulaştığınız aksiyon koşu oyunudur. Sonunda bir roket sizi bekliyor. Fırlat ve gezegenden kaç. Karakteri kontrol etmek için farenin sol tuşunu kullanın.

Moto X3M Motor Yarışı Oyunu Oyna Moto X3M Motor Yarışı

Atla motoruna ve aksiyon dolu 25 zorlu aşamayı akrobatik hareketlerle tamamla!..

Boeing Uçuş Simülatörü 3D Oyunu Oyna Boeing Uçuş Simülatörü 3D

Boeing Uçuş Simülatörü 3D oyunu nasıl bir pilot gibi bir uçak uçmak için gösterecektir harika bir uçuş simülatörü oyunu! Bu gerçekçi uçak pilot simülatörü nasıl güvenli bir şekilde yere yerden uçak pilot ve yere geri arazi öğretir. Pilot koltuğuna kendinizi koyun ve bu şaşırtıcı uçan simülatör oyunu oynayın. Hızlanma ve şasi serbest bırakma ve kapatma gibi ek seçeneği etkinleştirmek için düzlem ivelive fareyi kontrol etmek için Oklar'ı kullanın.

Kumul Sörfçüsü Oyunu Oyna Kumul Sörfçüsü

Kumul Sörfçüsü Oyunu Oyna

Mermi Jake Macera Oyunu Oyna Mermi Jake Macera

Bu sefer birbirinden ayrılmaz iki arkadaş kurşun adam oynamaya teşvik edilecek ve ne kadar uçabileceklerini keşfetmek için Jake'i mümkün olduğunca uzağa fırlatabilecekleri bir topları olacak. Havadayken karaktere ivme kazandırmak için mühimmatınızı kullanabileceğiniz tüm paraları toplayın, bu paralarla daha fazla can, daha fazla mermi, roket sırt çantası veya top kuvveti gibi farklı eşyalar satın alabilirsiniz. Kontroller: Ateş etmek ve nişan almak için fareyi kullanın Mobil cihazlarda ekran düğmelerine dokunun

Uçur Bunu Oyunu Oyna Uçur Bunu

İç hava trafik kontrolörünüze meydan okuyacak, bağımlılık yapan bir patlayıcı uçak eylemi oyunudur. Uçuş yollarını çizerek ve giderek zorlaşan aksiyon-bulmacalarda çarpışmalardan kaçınarak yolcuları güvenli bir şekilde varış noktalarına getirmek için zamana karşı bir yarışta oyuncuları gökyüzüne çıkarır. Hava trafiğinde ustalaşmak hiç bu kadar iyi görünmemişti ve bu kadar eğlenceli olmamıştı. Küçük havayolunuz uzak noktalara erişimini genişletirken, havalimanınızı yükseltin ve filonuz için yeni uçaklar satın alın. • Güzel bir 3B dünyada uçakları kontrol edin • Herkes için basit ve sezgisel oyun • Yolcuları taşıyın, jeton kazanın ve yeni uçakların kilidini açın • Benzersiz temalara sahip egzotik adalarda ilerleme • Besteci Mikkel Gemzè'den muhteşem film müziği • Size BU Davranışı getiren Ödüllü ekipten! Bir yol oluşturmak için düzlemlere basın ve sürükleyin.

Uçan Motor Simülatörü Oyunu Oyna Uçan Motor Simülatörü

Uçan motorunuza atlayın ve yoğun şehir trafiğinin üstesinden gelin. Motorunuzu kanatlı uçan motora dönüştürmek için bir düğmeye basın. Nitro güçlendirmeyi kullanarak yüksek hız sınırlarının tadını çıkarmak için bisiklet motorunu çalıştırmanız yeterlidir. Uçak modunda gökyüzünde yüksek uçun ve nitro güçlendiricilerle aşırı hızlara dokunun. Uçan motosikletinizde uçan taksi hizmeti sağlayabilir ve taksi ücretlerini toplayabilirsiniz. En iyi uçan motosiklet oyunu ile yolculara heyecan verici uçan ulaşım deneyimi sunun. Benzersiz uçan taksi hizmetinin tadını çıkarın ve sokaklarda sürerken devasa açık dünyayı keşfedin. En iyi uçan motosiklet simülatörlerinden birinde uçan motosikletin en iyi pilotu olun! Uçak uçuş modunda gökyüzüne çıkın ve uçan kontrolleri kullanarak inanılmaz uçan stuntlar yapın. Uçan motosiklet oyunlarında, jet motorları bisikleti uçan taksi bisikletine dönüştürmek için kullanılır. Gerçekçi bisiklet sürüşü ve uçan kontrollerle oyuna dokunarak ücretsiz bisiklet oyunu Uçan Motosiklet Gerçek simülatörünü indirin ve insanları en iyi uçan bisiklet oyunlarından birinde hedeflerine taşımak için uçan taksi bisikletini kullanın. Oyuncu hareketi için W, A, S, D tuşlarını kullanın. El freni için B kullanın.

Subway Surfers Dünya Turu - Singapur Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Singapur

Dünya turunun bir parçası olarak, metro sörfçüleri Singapur'u fethetmek için yola çıkıyorlar. Bu inanılmaz şehirde pek çok ilginç yer olmasına rağmen, çocuklar bir sonraki heyecan verici macerayı düzenleyecekleri metroya doğru yola çıkıyorlar ve kolluk kuvvetinden rayların üzerinden kaçıyorlar.

Sürat Teknesi Yarışı Oyunu Oyna Sürat Teknesi Yarışı

Hiç kendi sürat teknenizi sürmek istediniz mi? Sürat Teknesi Yarışı ile en iyi supersport sürat tekneleri ile okyanusa yelken açıyorsunuz! Oyun, beş farklı sürat teknesi ve altı farklı yarış haritası ve büyük bir ücretsiz sürüş ve akrobasi haritası ile birlikte gelir. Oyun hem tek kişilik hem de iki kişilik olarak oynanmaktadır. Oyunun başında, sürat teknelerinden üçü kilitlenecektir. Bu teknelerin kilidini iki oyunculu veya tek oyunculu yarış modunda yarışlara katılarak açabilirsiniz. Her teknenin direksiyon kapasitesi ve maksimum hız kapasitesi gibi kendine has özellikleri vardır. Ücretsiz bir sürüş haritası üzerinde teknenizi dilediğiniz gibi kullanabilir, rampaların üzerinden atlayarak ve yeryüzünün üzerinden uçarak tehlikeli hareketler yapabilirsiniz. Bu harika iki oyunculu sürat teknesi yarışı oyunu için bir arkadaşınızı arayın ve eğlence başlasın! Tek Oyuncu Modu: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "F" Yeniden Başlatma Konumu: "R" Geriye bakın: "T" Kamera Konumunu Değiştir: "C" İki Oyuncu Modu: 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" NOS: "F" Yeniden Başlatma Konumu: "R" Geriye bakın: "T" Kamera Konumunu Değiştir: "C" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" NOS: "K" Kamera Değiştir: "P" Yeniden Başlatma Konumu: "O" Geriye bak: "L"

Helikopterle Kurtarma - Uçuş Simülatörü Oyunu Oyna Helikopterle Kurtarma - Uçuş Simülatörü

Helikopter Kurtarma Uçuş Simülatörü 3D, eğlenceli ve zorlu bulacağınız harika bir oyun. En yeni Helikopter Kurtarma Uçuş Simülatörü 3D, zorlukları seven ve helikopter tutkusu olan herkes içindir. Görevleri tamamlayarak ve şehir genelinde para toplayarak farklı helikopterlerin kilidini açın. Uçma becerilerinize meydan okuyun. Geniş bir haritayı keşfetmeye hazır olun ve yüksekten uçan bir oyun için emniyet kemerinizi sıkın. W veya Yukarı Ok : İleri Git S veya Aşağı Ok : Geri Git. A veya Sol Ok : Sola Yönlendir D veya Sağ Ok : Sağa Yönlendirin. S : Sola Eğme E : Sağa Eğim. Boşluk : Yere İnin veya Aşağı Hareket Edin L-Shift : Kalkış veya Yukarı Taşı. Esc : Oyunu Duraklat/ Devam Ettir.

Uzay Aracı 3D Oyunu Oyna Uzay Aracı 3D

Uzay aracınız ile mümkün olduğu kadar çemberden geçerek bitişe ulaşmalısınız. Farklı renklerdeki çemberlerden turbo veya yavaş çekim gibi bonus efektler kazanabilirsiniz.

Geometrik Mücadele Oyunu Oyna Geometrik Mücadele

Geometrik Mücadele Oyunu Oyna

Pörtlek Gözlü Kuş Oyunu Oyna Pörtlek Gözlü Kuş

Sağa ve sola doğru uçan patlak gözlü kuşu, yukarı doğru uçurarak altınları toplayıp yuvasına ulaştırmalısınız.

Subway Surfers - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers - Bali

Bali sörfçüler için bir cennettir. Metro sörfçülerinin metroda bir dizi macera hikayesine devam etmek için buraya gelmeye karar vermelerine şaşmamalı. Çocuklar yine metro duvarlarına grafiti çiziyorlar, bu da polisin onlardan birini takip etmesine neden oluyor. Adamın takipten kaçmasına yardım et.

Meyve Ninja Oyunu Oyna Meyve Ninja

Dojoya hoş geldin ninja! Amacınız orijinal meyve dilimleme mobil hit oyununda ustalık elde etmektir! Dünya çapında 1 milyar oyuncu tarafından beğenilen Fruit Ninja'nın yutturmacasına inanın. Dilim meyve, Dodge bomba, Kazan! Ne bekliyorsun? İster akılsız bir eğlence için oynuyor olun, ister rahatlamaya ve zaman geçirmeye çalışın, ister usta bir ninja olarak becerilerinizi geliştirmeye çalışın, bu sizin için bir oyundur. Muhteşemliğin tadını çıkarın ve Fruit Ninja – chop chop'un yutturmacasına inanın! ⚔️ Uçan meyveleri dilimleyin! Bombaları kesmeyin.

Subway Surfers - Las Vegas Oyunu Oyna Subway Surfers - Las Vegas

Las Vegas, yazları 12 ay süren şık bir şehirdir. Buradaki konukların dinlenmeyi sevdiği birçok kumlu plaj vardır. Ancak metro sörfçülerinin Las Vegas'ın bu özelliklerinden çok uzak olduğu görülüyor. Buraya metroda macera peşinde koşmaya geldiler.

Reklam
Bus Surfers
Bus Surfers
Jetpack Race Run
Jetpack Race Run
Subway Surfers - Barcelona
Subway Surfers - Barcelona
Subway Surfers Jigsaw - Rio
Subway Surfers Jigsaw - Rio
Flappy Mustachio
Flappy Mustachio
Among Rampage
Among Rampage
Car Stunt Races Mega Ramps
Car Stunt Races Mega Ramps
Key and Shield
Key and Shield

Ücretsiz Çevrimiçi Uçma Oyunları

Yukarı Uçma, Hızlı Uçma, 3D Uçma ve Uçma Ve Ateş Etme gibi alt kategorileri de içeren en iyi uçma oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin uçma oyununu oyna! Bez Bebek Savaşı, Mecburi İniş 3D, Osuruk Kralı, Uçan Araba 5, Kare Jet ve Kağıt Uçak Pilotu gibi en çok oynanan uçma oyunlarını oynayabilirsiniz.
Uçma Oyunları kategorisindeki yüzlerce uçma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.