WitchHut Oyunları

Bebe Prenseslerin Pijama Partisi Oyunu Oyna Bebe Prenseslerin Pijama Partisi

En sevdiğiniz küçük prenseslerini pijama Partisi var! Çekme olması gereken, yatak odası ve süsleyin. Sonra, her biri için mükemmel saç modelleri ve kıyafetler seçin. Hazırlıkları tamamlamak, parti zamanı - çay, harika bir buz spot-büyü, biraz karaoke ve bu muhteşem pijama Partisi hatırlamak için bazı fotoğraf çekmek için unutmayalım!

Kızlar Yapar - Gwen'in Rüya Arabası Oyunu Oyna Kızlar Yapar - Gwen'in Rüya Arabası

Gwen'in kötü durumdaki arabasının eksiklerini tamamlayıp, temizlemelisiniz.

Prenses Gelinlik Tasarımı Oyunu Oyna Prenses Gelinlik Tasarımı

Bu yeni Prenses Gelinlik Tasarımında benzersiz gelinlikler tasarlayın! Prenseslerin tavsiyene ve terzilik becerilerine ihtiyacı var. Bol elbise parçaları ve renkleri ile harika elbiseler yaratabilirsiniz. Sayende prensesler harika görünecek!

Tokyo Moda Haftası Oyunu Oyna Tokyo Moda Haftası

Tokyo Moda Haftası'nda Audrey, Noelle ve Yuki'ye katılın! Kızları bu büyük olay için hazırlayın. Her kız için en çekici kıyafeti bulana kadar kıyafetleri karıştırın ve eşleştirin. Ve unutmayın, sahne onlarındır, bu yüzden kızların harika göründüğünden emin olun!

Jessie'nin Kendin Yap Makyaj Serisi Oyunu Oyna Jessie'nin Kendin Yap Makyaj Serisi

Hiç bütün bir makyaj çizgisi tasarlamayı hayal ettiniz mi? Artık bu harika makyaj makinesini kullanarak Jessie için yeni bir makyaj paleti oluşturabilirsiniz. Ruj, far ve saç boyası için hayal ettiğiniz her rengi elde etmek için meyve ve çiçekleri birleştirebilirsiniz. Biraz parıltı ekleyin ve şimdiye kadarki en güzel makyajı yaratın!

Prenses Özçekimi Oyunu Oyna Prenses Özçekimi

Hiç prenses olmayı hayal ettin mi? Kendi prensesinizi yaratın, vücudun şeklini ve boyutunu, renklerini, saç stilini, kıyafetini seçin ve arkadaşlarınıza göstermek için bir selfie çekin. İyi oyunlar!

Moody Ally'yi Neşelendirin Oyunu Oyna Moody Ally'yi Neşelendirin

Moody Ally üzgün ve neşelenmek için yardımına ihtiyacı var! Onu sevimli arkadaşlarıyla parkta eğlenceli bir yürüyüşe çıkarın. Onu mutlu etmek için 3 lezzetli atıştırmalıktan birini pişirin! Ve elbette, çizimlerini renklendirerek yaratıcı kalmasına yardımcı olun! Onun gününü aydınlatacak mısın?

Efsanevi Moda - Hollywood Sarışını Oyunu Oyna Efsanevi Moda - Hollywood Sarışını

Efsanevi Moda İkonu Marilyn Monroe bir keresinde “hepimiz yıldızız ve parıldamayı hak ediyoruz” demişti! Öyleyse bir yıldız olun ve 1950'lerde bir Hollywood sarışınının göz alıcı hayatını keşfedin. Güzel oyuncu için mükemmel makyajı seçin ve birkaç ikonik elbise ve saç modeli arasından seçim yapın. Yakın çekim için hazır mısın?

Prensesler Gezegeni Kurtarıyor Oyunu Oyna Prensesler Gezegeni Kurtarıyor

Güzel kızlarımız için yeni slogan çöp atmak değil! Onlara katılın ve gezegeni kurtarma görevlerinde onlara yardım edin. Sahili ve ormanı geri dönüştürün, temizleyin ve süsleyin. Bundan sonra, her prenses için mükemmel kıyafeti bulmak için kıyafetleri karıştırıp eşleştirin. Çok eğlenceli olacak!

Süper Model Podyum Giydirme Oyunu Oyna Süper Model Podyum Giydirme

Tüm zamanların en ikonik süper modellerini giydirin. Pist defilesine hazırlanmaları gerekiyor, bu yüzden sizin işiniz her biri için en göz alıcı kıyafetleri yaratmak ve oyunu hızlandırmak için onlara aksesuarlar eklemek. İyi eğlenceler!

Burçlar Hashtag Mücadelesi Oyunu Oyna Burçlar Hashtag Mücadelesi

Bu zodyak mücadelesine hazır mısınız? Bu yeni moda hashtag mücadelesinde Sarışın Prenses ile eğlenin. Her burç için kıyafetleri eşleştirmeye çalışın, bir selfie çekin ve sosyal medyada yayınlayın.

Audrey Hashtag Çekişmesi Oyunu Oyna Audrey Hashtag Çekişmesi

Audrey, sosyal medyada 7 günlük Hashtag yarışmasına katılmaya karar verdi! Ama aman tanrım, giyecek hiçbir şeyi yokmuş gibi görünüyor! Mükemmel kıyafet için alışveriş yapmasına yardım edin, ardından sosyal medyası için bir fotoğraf çekmeden önce onu denemek ve aksesuarlarla donatmak için eve getirin!

Sarışın Prenses Hastanede Oyunu Oyna Sarışın Prenses Hastanede

Saray dışında gezintiye çıkıp attan düşen sarışın prensesin hastanedeki tüm bakımlarını yapıp yaralarını iyileştirmelisiniz.

Annie Havalı Moda Blogu Oyunu Oyna Annie Havalı Moda Blogu

Annie bir moda bağımlısı ve blogunda düzenli olarak paylaşımlar yapıyor. Bu hafta şimdi bir şeyler denemek ve bir hafta boyunca farklı kıyafet stilleri ve moda trendleri yayınlamak istiyor. Ona katıl ve bu meydan okuma için en havalı kıyafetleri seçmesine yardım et.

Kızların Büyüleyici Kış Balosu Hazırlığı Oyunu Oyna Kızların Büyüleyici Kış Balosu Hazırlığı

Evet, bugün kış balosu. Annie ve Eliza eğlenmek için sabırsızlanıyor. Bu büyük gece için muhteşem olmalarına yardımcı olun. Havalı bir makyaj seçin ve görünümü şık kıyafetlerle tamamlayın. Senin sayende, şaşırtıcı görünecekler!

Kendin Yap - Parfüm Yapma Oyunu Oyna Kendin Yap - Parfüm Yapma

Prensesler kendi benzersiz parfüm serisini açmayı planlıyor. Acele edin ve bu yepyeni "kendin yap" yapımcısında öğrenin. İyi eğlenceler!

Okul Kamp Gezisi Oyunu Oyna Okul Kamp Gezisi

Bir kamp okul gezisinde en sevdiğiniz prenseslere katılın. Çadır seçmelerine, kamp ateşi yakmalarına veya masa oyunu oynamalarına yardım etmeniz gerekecek. Ondan sonra kızlarla giydirme oyunu oynayın.

Prenseslerin Düğün Gezisi Oyunu Oyna Prenseslerin Düğün Gezisi

Deniz Kızı, Ella, Blondie ve Beauty, düğününde en iyi arkadaşlarına sürpriz yapmak istiyor. Tüm harika kıyafetleri deneyin, bazı aksesuarlar seçin ve birkaç fotoğraf çekin. Ardından, resimleri dekore etmenin, havalı bir çerçeve ve bazı filtreler seçmenin ve sosyal medyada yayınlamanın zamanı geldi.

Etkileyici Tarzımı Sen Seç Oyunu Oyna Etkileyici Tarzımı Sen Seç

Merhaba kızlar, sizin için eğlenceli bir mücadelemiz var. Bu güzel prenseslerin doğru tarzlarını bulmalarına yardım edin. Bir kart seçin ve bebekleri verilen stile göre giydirin. Hazır, hazır, gidelim!

Hangi Prenses Tarzı? Oyunu Oyna Hangi Prenses Tarzı?

Audrey'nin içindeki prensesi keşfetmesine yardım et. Kıyafetleri karıştırın ve eşleştirin, makyajını düzeltin ve Audrey'nin sizin için hazırladığı tüm harika kıyafetleri bularak eğlenin. Eğlenin!

Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri Oyunu Oyna Pop Yıldızı Ünlülerin Kıyafetleri

Aman Tanrım, gösteri zamanı! Yaratıcılığınızı kullanın ve bu güzel ünlülerin yepyeni podyum şovlarına hazırlanmalarına yardımcı olun. Bu sefer, gerçek pop yıldızı ikonları gibi görünmelerini sağlamak için kıyafetleri karıştırmanız ve yürümeniz gerekecek. Hazır? Hadi oynayalım!

Eliza'nın Işıltılı Düğünü Oyunu Oyna Eliza'nın Işıltılı Düğünü

Acele edin kızlar! Bugün Eliza için en iyi gün. Sonunda evleniyor ve çok heyecanlı. Muhteşem görünmek için tırnak sanatçısı becerilerine ihtiyacı var. Tırnaklarını hazırlayın, eski cilayı çıkarın ve elleri için bazı sağlıklı tedaviler kullanın. Bundan sonra, yeni bir şık oje ve bazı aksesuarlar seçin. İyi oyunlar!

Buz Prensesi - Saç Kesimi Oyunu Oyna Buz Prensesi - Saç Kesimi

Buz Prensesi - Saç Kesimi Oyunu Oyna

Doğu Sokak Modası Oyunu Oyna Doğu Sokak Modası

Hey kızlar, bu prenseslerin doğu sokak modası havasını hemen almasına yardım edelim. Her bebek için havalı kıyafetler seçin, böylece şehirdeki birçok turistik yeri ziyaret ederken kendilerini rahat ve şık hissedebilirler. İyi oyunlar!

Prenseslerin Pijama Partisi Oyunu Oyna Prenseslerin Pijama Partisi

Hadi biraz eğlenelim! Eliza, Annie, Beauty ve Blondie şatoda bir pijama partisi veriyor. Dört BFF'nin tamamı, film izlemek, birbirlerine çivi çakmak ve biraz giydirmek gibi aktivitelerle dolu eğlenceli bir gece planladı. İyi eğlenceler!

Tine Yeşil Bahar Düğünü Oyunu Oyna Tine Yeşil Bahar Düğünü

Tina güzel bir bahar gününde evleniyor ve yeşil temalı bir düğün yapmak istiyor. Denizkızı ve Eliza'nın renge saygılı bir görünüm elde etmek için yardımınıza ihtiyacı var. Bu yepyeni oyunu oynarken iyi eğlenceler!

Annie Ruh Hali Değişimleri Oyunu Oyna Annie Ruh Hali Değişimleri

Annie ve arkadaşlarıyla parkta yürüyüşe ne dersin? Peki ya lezzetli bir kupa keki hazırlamaya ne dersiniz? Bu yeni Annie Mood Swing oyununda giydirme oynayabilir, lezzetli yemeklerin nasıl pişirileceğini öğrenebilir veya çizim yapabilirsiniz. Neye ihtiyacı olduğuna dikkat edin ve her zaman eğlendiğinden emin olun.

Batı & Kore Cam Cilt Rutini Oyunu Oyna Batı & Kore Cam Cilt Rutini

Sevimli etkileyicimiz Audrey, batı ve Kore makyajıyla ilgili ipuçları ve püf noktaları için yeni bir cilt rutini öğreticisi yaptı. Onun talimatlarını adım adım izleyin. Yüzünü temizleyerek başlayın, bir prömiyer ve bir sabitleyici pudra uygulayın ve her iki stil için de eksiksiz bir makyaj görünümü uygulayın. Görünümü harika kıyafetlerle tamamlayın ve makyajın ona daha çok yakıştığını öğrenelim!

Kızların Balon Gezisi Oyunu Oyna Kızların Balon Gezisi

En sevdiğiniz prensesler hava balonu ile bir gezi deneyimi yaşamak istediklerine karar verdiler. Onlarla seyahat edin ve kızların hava balonlarını süslemelerine, renkleri değiştirmelerine, bazı havalı desenler ve çıkartmalar eklemelerine yardımcı olun ve ardından onları giydirin ve kıyafetlerini süsleyin. İyi eğlenceler!

Prenseslerin Amazon Gezisi Oyunu Oyna Prenseslerin Amazon Gezisi

Bu yeni macerada en sevdiğiniz prensesler doğrudan Amazon'a seyahat edecek. Heyecan verici değil mi? Onları takip edin ve ormanları ve ormanları keşfederken giyecekleri en iyi kıyafeti bulmalarına yardımcı olun. İyi oyunlar!

Peri Elbise Tasarımı Oyunu Oyna Peri Elbise Tasarımı

Prensesler harika bir fikre sahiptir. Peri olmayı hayal ederler. Makyajda onlara yardım edin ve benzersiz elbiseler tasarlayın, böylece kısa sürede hazır olabilirler. Sayende prensesler harika görünecek!

Buz Kraliçesi Hastanede Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Hastanede

Ohh hayır, ne felaket! ! Buz Kraliçesi, Kış Balosu'na giderken yanlışlıkla buzun üzerinde kaydı ve düştü. Yaralarına dikkat edin, yaralarını dezenfekte edin, bir şeyin kırılıp kırılmadığını görmek için röntgen çekin ve ardından prenseslerin kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmak için bandaj uygulayın ve alçıyı karıştırın. Ondan sonra onu giydir ve büyük geceye hazırla.

Güzellik Makyajı - Prensesin Düğün Günü Oyunu Oyna Güzellik Makyajı - Prensesin Düğün Günü

Eliza sonunda evleniyor! Nedimeleri Annie ve Beauty, büyük güne hazırlanmak için onu bir güzellik salonuna götürüyor. Kızlara katılın ve eğlenin!

Çift Özçekim Kış Elbiseleri Oyunu Oyna Çift Özçekim Kış Elbiseleri

Hazır ol, hazır ol, gülümse! Eliza ve erkek arkadaşı yıllık özçekimlerini yapıyorlar ve ona yardım etmene ihtiyacı var. Her ikisi için de havalı kıyafetler seçin, makyaj ve çılgın aksesuarlarla görünümü tamamlayın. Sayende, çift özçekimleri için harika görünüyorlar.

Örnek Moda Yıldızı Oyunu Oyna Örnek Moda Yıldızı

Hey kızlar! En sevdiğiniz prensesler bu muhteşem yepyeni tarz idol modasını denemek istiyor. Hazırlanmalarına yardım edecek misin? Her kız için en havalı kıyafetleri seçin. İyi oyunlar!

Renkli ve 2000 Moda Savaşı Oyunu Oyna Renkli ve 2000 Moda Savaşı

Başka bir hafta, başka bir moda yarışması. Pamuk Prenses ve Sarışın Prenses internette havalı bir tarz buldular ve kimin daha iyi giydiğini görmek için birbirlerine meydan okudular. Renkler veya 2000'ler, hangisini seçersiniz? Hadi gidelim!

Erkek Arkadaşım Makyajımı Yapıyor Oyunu Oyna Erkek Arkadaşım Makyajımı Yapıyor

Annie, interneti ele geçiren yeni bir mücadeleye katılmak istiyor. Erkek arkadaşı makyajını yapmaya çalışacak. Nasıl görüneceğini merak mı ediyorsunuz? Hadi biraz eğlenelim!

Renkli Böcekler Sosyal Medya Macerası Oyunu Oyna Renkli Böcekler Sosyal Medya Macerası

Biraz daha sosyal medya macerasına hazır mısınız?! Prensesler yepyeni bir fikirle geldiler: renkli böcekler. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Her kız için bir kart seçelim, verilen stile göre giydirelim, bir fotoğraf çekelim ve ne kadar beğeni ve sevgi alacaklarını görelim. İyi oyunlar!

Gelin Başı Makyaj Oyunu Oyna Gelin Başı Makyaj

Düğün planlama becerileriniz, yılın en önemli düğünü için gereklidir. Bu tatlı prenses evleniyor ve düğününün mükemmel olması için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Düğün resepsiyonu için en muhteşem dekoru yaratın, giyinmesine yardım edin ve gelin mutlu olacak. Eğlenin!

Jessie Stili Saç Kesme Oyunu Oyna Jessie Stili Saç Kesme

Jessie Stili Saç Kesme Oyunu Oyna

Kahraman Kız Gerçek Makyaj Oyunu Oyna Kahraman Kız Gerçek Makyaj

Gizli sığınağında en sevdiği süper kahraman katılın ve olağanüstü gerçek bir makyaj için hazır olun. Yardım Süper spa tedavileri ile bir sonraki görevi için hazırlamak ve yepyeni bir görünüm oluşturun Bebek. Göz farı, ruj, kızarıyor ile muhteşem renk kombinasyonları kullanarak dönüşümü tamamlamak, o zaman mükemmel bir kıyafet ve saç modeli seçin. Bir kez makyaj tamamlandı, Süper Bebek gece ve mücadele suç girecek.

Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü Oyunu Oyna Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü

Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü Oyunu Oyna

Yeni Bahar Görünümü Oyunu Oyna Yeni Bahar Görünümü

Bahar, makyaj ve görünüm değişikliği için en iyi mevsimdir. Bu sevimli kızın muhteşem ve taze görünmesi için yardımınıza ihtiyacı var. Temizlik ve cilt bakımı ile başlayın, ardından onun için yeni bir makyaj ve saç modeli seçin. Ona en çok hangi renklerin yakışacağına karar verdikten sonra sıra yeni bir kıyafet seçmeye geliyor. Son olarak, yeni görünümü bir selfie ile tamamlayın. İyi oyunlar!

Annie'nin Düğünü Oyunu Oyna Annie'nin Düğünü

Annie evleniyor ve Eliza kız kardeşinin düğününü planlamak istiyor. Gelinlik ve doğru aksesuarlar hakkında harika fikirleri var. Ayrıca, düğün resepsiyonu için muhteşem bir ortamın aklında var. Kızların doğru seçimleri yapmasına ve Anna için mükemmel düğünü planlamasına yardım edin. İyi oyunlar!

E-Kız Moda Estetik Oyunu Oyna E-Kız Moda Estetik

Kızlar, bu güzelliklere bir günlüğüne yardım edelim! Prensesler bu havalı E-Kız tarzını denemek istiyor. Yaratıcılığınızı işe koyun ve kızların dolaplarından harika kıyafetler yaratın. Eğlenin!

Etkileyici Gardrop Turu Oyunu Oyna Etkileyici Gardrop Turu

Kızlar, en sevdiğiniz prenseslerle eğlenceli bir kapanış turuna çıkalım. Heyecanlı mısın? Prenseslerin modaya uygun kıyafetlerle giyinmelerine ve dolap turunu yaparken eğlenmelerine yardımcı olun. Gidelim!

Prenses Düğün Özçekimi Oyunu Oyna Prenses Düğün Özçekimi

Çok özel bir düğüne davetlisiniz. Bu muhteşem sarışın prenses hayallerinin erkeğiyle evleniyor ve mükemmel bir düğünü olmalı. Gelini giydirerek başlayalım. En özel elbise ve aksesuarları seçin. Onu harika görünmesini sağlayın ve bundan sonra düğün süslemeleriyle ilgilenin. Senin sayende mükemmel bir gün geçirecek!

Kahraman Kızın Gardrobu Oyunu Oyna Kahraman Kızın Gardrobu

Süper kahraman kız önemli öğeleri bulmak için başka bir görev için hazır olun o sizin yardımınıza ihtiyacı var! Mümkün olduğunca hızlı tüm gizli nesneleri için özel bir meydan okuma tamamlamak için mükemmel bir kostüm seç ve ara.

Eliza Balo Makyajı Oyunu Oyna Eliza Balo Makyajı

Eliza bu gece baloya gideceği ve arkadaşlarıyla çok eğleneceği için çok heyecanlı. Muhteşem görünmesi gerekiyor, bu yüzden makyajı ve kıyafeti konusunda ona yardım etmelisin. Modern makyaj ve şık bir elbise seçin. Görünümünü süsleyin ve kesinlikle balo kraliçesi olacak. İyi oyunlar!

Boya Beni Hayvanlar 2 Oyunu Oyna Boya Beni Hayvanlar 2

Color Me Pets 2 ile daha fazla harika evcil hayvan keşfedin. Hazır boyama sayfalarından birini boyamayı veya kendi çiziminizi renklendirmek için hazırlamayı deneyin! Çeşitli sevimli evcil hayvanlar arasından seçim yapın, en sevdiğiniz arka planı seçin ve eğlenceli aksesuarlar ekleyin. Hadi eğlenceli boyama yapalım!

Reklam
Prenses Safari Tarzı
Prenses Safari Tarzı
Prenses Maskeli Balo
Prenses Maskeli Balo
Eliza'nın Işıltılı Düğünü
Eliza'nın Işıltılı Düğünü
Emlakçı Ellie
Emlakçı Ellie
Çılgın Elbise Tasarımı
Çılgın Elbise Tasarımı
Galaksi Kızı Yüzme Havuzunda
Galaksi Kızı Yüzme Havuzunda
Tarot Büyü Fabrikası
Tarot Büyü Fabrikası
Prenses Ava'nın Çiçekçisi
Prenses Ava'nın Çiçekçisi

Ücretsiz Çevrimiçi WitchHut Oyunları

WitchHut Oyunları sayfasında WitchHut tarafından geliştirilmiş, yayınlanmış veya sponsoru olduğu yedi yüze yakın oyun içinden istediğin witchhut oyununu ücretsiz oyna! Süper Model Podyum Giydirme, Hangi Prenses Tarzı?, Buz Kraliçesi Hastanede ve Hayvanları Renklendir gibi en çok oynanan witchhut oyunlarını oynayabilir veya Prenses Pembe ve Altın Düğün gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
WitchHut Oyunları kategorisindeki yedi yüze yakın witchhut oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.