Yad Oyunları

3D İnsan Kulesi Oyunu Oyna 3D İnsan Kulesi

Sirk cambazları gibi üst üste atlayarak bitişe en fazla insanla ulaşmalısınız. Duvara denk geldiğinizde zıplarsanız daha az insan kaybedersiniz.

Tombul Adam Kaçış Oyunu Oyna Tombul Adam Kaçış

Güvenlik görevlilerini ve engelleri aşarak çıkış kapısına ulaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla çeşitli süper kahraman kostümleri alabilirsiniz.

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Çember Kapı Koşucusu Oyunu Oyna Çember Kapı Koşucusu

Yarım daire şeklindeki kapılardan geçerek tünelde mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Kalbimiz Bir Oyunu Oyna Kalbimiz Bir

İki karakteri ayrı ayrı kontrol edeceğiniz oyunda, karakterler arasında geçiş yaparak her ikisini de portala ulaştırmalısınız. Her iki karakter için engel oluşturan ve oluşturmayan duvar ve zeminler mevcut. Yüksekten atlamanız gerektiğinde diğer karakterin üstüne çıkarak zıplayabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket G : Karakter değiştirme

Düzgün Fizik Yarışı Oyunu Oyna Düzgün Fizik Yarışı

Herkesin farklı bir güzellik tanımı vardır, ancak herkes sağlıklı bir vücuda sahip olmak ister. Düzgün Fizik Yarışı sağlıklı yaşam temalı rahat bir oyundur. Sağlıklı kalmak için, hazır yemekten kaçınmak için taze sebze ve meyveler yemelisiniz. Aynı zamanda, düzenli egzersiz ve spor yapmakta sağlık için iyidir. Sağlıklı alışkanlıklar geliştirelim ve onları bir arada tutalım. Oynamak için dokunun

Renkli Kalem Koşusu Oyunu Oyna Renkli Kalem Koşusu

Bitişe kadar toplayabildiğiniz kadar renkli kalem toplayıp, bitişte kalemleri fırlatarak resmi renklendirmelisiniz.

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna Mızrak Düellosu

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna

İtfaiye Ekibi Oyunu Oyna İtfaiye Ekibi

İtfaiye kamyonunuz ile yangın yerine ulaşıp müdahale ederek yangını söndürmelisiniz. İlerleyen bölümlerde çevreyi araştırarak hiç alev kalmamasına dikkat etmelisiniz.

Çatışmaya Katıl 3D Oyunu Oyna Çatışmaya Katıl 3D

Tek askerle ateş ederek ilerlediğiniz caddedeki tüm askerleri toplayıp mevziye ulaşarak tüm canavarları vurmalısınız. Kazandığınız paralarla ateş gücünü ve hızını yükseltebilirsiniz.

Hepsini Durdur Oyunu Oyna Hepsini Durdur

Hepsini Durdur, büyüleyici bir gündelik oyundur. Kontroller daha basit olamazdı. Tek yapmanız gereken, tuzağın hareketini veya hareketini başlatmasını istediğinizde Etkinleştir düğmesine dokunmak. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun.

Düşüş Yarışı 3D Oyunu Oyna Düşüş Yarışı 3D

Düşüş Yarışı 3D Oyunu Oyna

Dev Jöle 3D Oyunu Oyna Dev Jöle 3D

Acele edin ve aynı renk jölelere dokunun, böylece kahramanınız sonuna kadar daha büyük ve daha büyük olacak devasa olabilir. Şişirilebilir yastığa atlamak için en büyük enerjiyi kullanın. Şişirilebilir yastığın diğer tarafında ise takım arkadaşlarınız yastığın tepki kuvveti altında hazine sandığına ulaşmak için havaya uçacak. Hareket etmek için kaydırın.

Brain Test Oyunu Oyna Brain Test

Do you think you are the most clever person? Let us test it. In this game, you shouldn't think about the question by normal consideration. Maybe in other aspects, you will come up with an answer easily. Don't give up when you upset, you could check the hint. Good luck! Click to play

Krep Piş Ağzıma Düş Oyunu Oyna Krep Piş Ağzıma Düş

Krepi tavadan tavaya isabetli bir şekilde attıktan sonra seyircilerden birinin ağzına atmalısınız.

Kuş Parkuru Oyunu Oyna Kuş Parkuru

Sevimli kuşunuzla, çeşitli engellerle dolu parkuru aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Jumpero Oyunu Oyna Jumpero

Jumpero kesinlikle büyüleyici bir atlama oyunudur. Hiç yerçekimi etkisinden kurtulup yüksek bir duvarın üzerinden atlayacak kadar yüksekliğe zıplamayı hayal ettiniz mi? Bugün hayaliniz sanal dünyamızda gerçek olacak. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun.

Mecburi İniş 3D Oyunu Oyna Mecburi İniş 3D

Yere çakılmadan, denize düşmeden, binalara çarpmadan yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar uçmalısınız. Hepsinden önce yakıt bidonlarını toplamayı ihmal etmeyin. Dokunarak veya fareyle tıklayarak havalanır, bıraktığınızda aşağı süzülürsünüz.

Havalı Gol Oyunu Oyna Havalı Gol

Havalı Gol harika bir 3D keyifli futbol oyunudur, bir karakteri kontrol edecek ve topunuzu kaleye atacaksınız. Ama bu o kadar kolay değil, yolda birçok düşman olacak, onlardan ve başarıya giden diğer engellerden kaçınmanız gerekiyor. Kaç seviye geçebileceğinizi görün, yeni oyunumuz Havalı Golde iyi eğlenceler! Oynamak için ekranda kaydırın

Gözleme Kulesi Oyunu Oyna Gözleme Kulesi

Lezzetli gözleme ve krep sever misin? Kreplerin üzerine çilek, muz, yaban mersini gibi lezzetli meyveler ekleyebilirsiniz! Kreplerinizi mümkün olduğunca yükseğe koymaya çalışın! Ardından krepleri misafirlerinize verin! Yoldaki tuzaklara ve oburlara dikkat edin! Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Gökyüzü Pateni Oyunu Oyna Gökyüzü Pateni

Gökyüzü Pateni Oyunu Oyna

Çatıdaki Raylar Online Oyunu Oyna Çatıdaki Raylar Online

Çatıda parkur hayal edebiliyor musunuz? Bu kuşkusuz heyecan verici bir şey. Çatıdaki Raylar Online oyununda bu tehlikeli sporu deneme fırsatınız olacak. Direk uzunluğunu artırmak için platformdaki blokları toplarken dengenizi korumak için tahta bir direk kullanın. Platformda çok kar var. Vücudunuzu sabit tutmaya dikkat edin ve çatının kapsamını terk etmeyin. Hala çok sayıda mücevher toplama fırsatınız olduğunu belirtmekte fayda var. Sona varmak üzereyken birikiminize bağlıdır. Hazır mısın? Oynamak için fareyi sürükleyin.

3D Oduncu Oyunu Oyna 3D Oduncu

Ormanda yaşadığınız sessiz günlerin birinde dış dünyaya gitme kararı alıryorsunuz. Fakat, önünüzde binlerce ağaç var! . . Ağaçları kesip paraya çevirip ve yükseltmeler yaparak yolunuzu açmalısınız.

Süvari Çöp Adam Oyunu Oyna Süvari Çöp Adam

At sürerek ilerdiğiniz patikadaki sarı renkli düşman askerlerini oklarınızla vurmalısınız.

Zar Çetesi Oyunu Oyna Zar Çetesi

Zar Çetesi Oyunu Oyna

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna Dev Kapışması Online

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna

Dinozor Yarışı Oyunu Oyna Dinozor Yarışı

Dinozor Yarışı tartışmasız değerli bir maceradır! Dinozorlar olarak destansı bir yarışa katılacaksınız. Her pistte doğru seçimi yapın, kolayca kazanacaksınız. Bunu yapmak için nasıl? Karada hızlı koşabilen, suda hızlı yüzebilen, havada hızlı uçabilen, en güçlü olan ve kayaları yok edebilen dinozor ortaklarınızı iyi tanıyın. Oynamak için dokunun.

3B Baloncuk Koşusu Oyunu Oyna 3B Baloncuk Koşusu

3B Baloncuk Koşusu çok ilginç bir parkur oyunu. Bu kabarcık dünyasında kaç seviyeyi tamamlayabilirsin? Senin görevin platformda çalıştırmak için oyundaki karakterleri kontrol etmektir. Kendinizle aynı renkteki sümükleri toplarken, diğer renklerin sümüklerinden kaçınmayı unutmayın. Her renk değişikliğine dikkat edin ve balçık sayısını azaltın. Yuvarlanma dişlisinin sonuna ulaştıktan sonra, performansınız için tezahürat yapabilirsiniz. Hazır mısın? Oynamak için sürükleyin.

Basketbol Yıldızı Oyunu Oyna Basketbol Yıldızı

Basketbol Yıldızı Oyunu Oyna

Party.io Oyunu Oyna Party.io

Ringteki rakiplerinize saldırıp bayılttıktan sonra ringten dışarı atmalısınız.

Bu Elbise Giyilir! Oyunu Oyna Bu Elbise Giyilir!

Elbiseleri boyayıp tarzınızı gösterin! . . Elbiseyi önce boyacı küpüne daldırın, spreyle boyayın, boya rulosu ile istediğiniz deseni verin ve elbise hazır! . .

Halka Parkuru Oyunu Oyna Halka Parkuru

Yüzük Parkuru havalı bir 3 boyutlu atari parkur oyunudur, çizgiden kaçınmak ve hedefe ulaşmak için bir daire halkasını kontrol etmeniz gerekir. Bir çizgi boyunca çalışacak daireyi kontrol etmek için ekranda kaydırın. Dokunma ona. Yeni bir dairenin kilidini açmak için elmasları toplayın. Basit oyunlar ve sahneler, ama daha çekici ve zorlu. Bu zaman öldürmek için iyi bir oyun! Reflekslerinizi eğitin ve bedeninizi ve zihninizi rahatlatın. Oynamak için ekranda kaydırın

Boka Basma Oyunu Oyna Boka Basma

Eğlenceli ve kolay oyunda engebeli ve boklu yolda sırıkla yürüyerek karpuzları ezip ve boklara basmadan bitişe ulaşmalısınız.

Kutuları Yerleştir Oyunu Oyna Kutuları Yerleştir

Kutuları Yerleştir Oyunu Oyna

Tetikçi Johny 3D Oyunu Oyna Tetikçi Johny 3D

Tetikçi Johny 3D Oyunu Oyna

Mağara Sokoban Oyunu Oyna Mağara Sokoban

Mağara Sokoban retro bir bulmaca oyunudur. Sokoban klasik bir oyun türüdür. Bir mağaradasın, bazı kutular var. Bu kutuları pozisyonlara nasıl iteceğinizi bulmanız gerekiyor. Tamamlamak için daha az hamle kullanmanız gerekir. Analiz başlamadan önce. Hareket etmek için yön düğmelerine basın

Kaykay Parkuru Oyunu Oyna Kaykay Parkuru

Paten kaymayı sever misin? Farklı kaykaylar ve paten becerileri denemek ister misiniz? Kaykay Parkuru eğlenceli bir gündelik oyundur. Bu oyunun amacı, bitiş çizgisine ulaşana kadar engellere göre herhangi bir zamanda kaykayın konumunu değiştirmektir. Ayrıca engelleri aşmak için mümkün olduğunca çok kaykay toplamanız gerekiyor. Artık beklemeyin, sadece buraya gelin ve yeni oyunumuzun tadını çıkarın! Hareket etmek için kaydırın

Renkli Kiremit Kulesi Oyunu Oyna Renkli Kiremit Kulesi

Kendiniz ile aynı renkteki kiremitleri el arabasıyla toplayıp bitiş noktasında kuvvetlice vurarak mümkün olduğu kadar uzağa doğru devirmelisiniz.

Among Us - Çılgın Nişancı Oyunu Oyna Among Us - Çılgın Nişancı

Bilinmeyen bir gezegende, Aramızda bir Sahtekar bulundu ve sahtekarın savaşı başladı ve sahtekar ancak tüm düşmanları yenerek kaçabilir. Bu uzun süreli bir savaş olacak, daha fazla ametist toplayacak, silah ve teçhizatı yükseltecek. Sonunda tüm düşmanları yeneceğinize ve eve zaferle döneceğinize inanıyorum. Oynamak için fareyle tıklayın veya ekrana dokunun.

Vur ve Koş Oyunu Oyna Vur ve Koş

Shoot And Run ilgi çekici bir atış oyunudur. Her çocuğun içinde belki her zaman bir savaşçı vardır. Uzun zamandır ardı ardına çok hızlı bir şekilde mermileri arka arkaya ateşleme özleminiz varsa, bu oyun tam size göre. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun.

GrabParty.io Oyunu Oyna GrabParty.io

GrabParty.io Oyunu Oyna

Bir Parça Sil Oyunu Oyna Bir Parça Sil

Bir Parçayı Sil harika bir bulmaca oyunudur. Çocuklarınızın düşünme yeteneklerini geliştirmelerine ve zekalarını geliştirmelerine yardımcı olacak yollar mı arıyorsunuz? Bu oyun size bir iyilik yapabilir. Oynamak için tıklayın ve sürükleyin.

İstif Koşusu Oyunu Oyna İstif Koşusu

Adalar arasında geçiş yapabilmek için kiremitleri ve yüksek skor için elmasları toplayıp bitişe ulaşmalısınız.

Gelin Parkuru Oyunu Oyna Gelin Parkuru

Gelin Parkuru, heyecan verici bir düğün temasına sahip yepyeni bir koşu oyunudur. Bu kız uzun zamandır hayalindeki sevgilisiyle düğünü bekliyor ve geç gelirse düğün iptal edilecek. Törenden önce hazırlanmasına ve zamanında gelmesine yardım etmeye hazır mısın? Eğlenin ve suya düşmemeye dikkat edin! Taşımak için kaydırın

Tombul Kız Oyunu Oyna Tombul Kız

Bounce Big Online, ilginç oyun ve 3D sanat tarzı ile bu yılın en saçma yeni oyunu olduğunu kanıtladı. Oyunda, çok iyi bir vücuda sahip güzel bir kızı yönlendireceksiniz. Senin görevin platformdaki tüm öğeleri toplamaktır. Platformdaki tuzaklardan ve engellerden kaçınmaya dikkat edin. Sonuna ulaşmak üzereyken, sevimli bir denizyıldızı sizi bekliyor. Platform alanı sınırlıdır. Denizyıldızını yenip platformdan atabilir misin? Arkadaşlarınla paylaşmayı unutma bu oyun gibi, eğer varsa! Oynatmak için tıklayın ve dokunun.

Güzellik Yarışı Oyunu Oyna Güzellik Yarışı

Güzellik Yarışı Oyunu Oyna

Pim Çekme Oyunu Oyna Pim Çekme

Ball Pin And Pull, şüphesiz bu yılın en ilginç bulmaca oyunlarından biri. 3 boyutlu sanat tarzına ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir. Göreviniz tüm renkli topları aşağıdaki bardağa dökmek. Doğru sırayı izlemeniz gerekiyor Tüm pimleri çekin. Seviyenin ilk yarısı nispeten basittir. Herhangi bir gri parçaya dokunamayacağınızı belirtmekte fayda var. Aynı zamanda topun dışarı düşmesine izin vermemeye dikkat edin. Seviyenin ilk yarısı nispeten basittir, ancak seviyenin ikinci yarısı çok basittir. Zor, hazır mısın? Oynatmak için tıklayın.

Motor Tepeleri Oyunu Oyna Motor Tepeleri

Motorunuzla bol engelli yolda rakiplerizle yarışarak onlardan önce bitişe ulaşmalısınız. Fareya basılı tutarak hızlanabilir ve bırakarak rampadan yükseğe atlayabilirsiniz.

Renkli Pimler Oyunu Oyna Renkli Pimler

Renkli Pimler oyunduki görevin ekranın altındaki kamyonlara tüm renkli topları dökmek. Tüm iğneleri doğru sırayla çekmeniz gerekir, seviyenin ilk yarısı nispeten basittir, ancak ikinci seviyede, önce beyaz topu boyamanız ve ardından farklı renkteki topları ilgili renkteki kamyona dökmeniz gerekir. Topu dışarı düşürmemeye dikkat et, meydan okumaya hazır mısın? Oynatmak için tıklayın.

Reklam
Kaykay Parkuru
Kaykay Parkuru
Patlamış Mısır Yarışı
Patlamış Mısır Yarışı
Merdiven Yarışı Online 2
Merdiven Yarışı Online 2
Gözleme Kulesi
Gözleme Kulesi
Virüslü Ada
Virüslü Ada
Lego İnşaat Seti
Lego İnşaat Seti
Lastikle Ezme
Lastikle Ezme
Fasulye Jöle Diyarında
Fasulye Jöle Diyarında

Ücretsiz Çevrimiçi Yad Oyunları

Yad Oyunları sayfasında Yad tarafından geliştirilmiş, yayınlanmış veya sponsoru olduğu yüzlerce oyun içinden istediğin yad oyununu ücretsiz oyna! Kalbimiz Bir, Merdiven Yarışı Online 2, Renkli Kalem Koşusu, Renkli Pimler ve Brain Test gibi en çok oynanan yad oyunlarını oynayabilirsiniz.
Yad Oyunları kategorisindeki yüzlerce yad oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.