Yer Oyunları

Zombi Operasyonu 11 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 11

Zombi Operasyonu 11, su altı dünyası ile devam ediyor. Zombiler denizleri istila etti ve deniz canlıları zombiye dönüştü. 11. Seviyede yeni mekanikler, yeni karakterler ve araçlar yer alıyor! Tamamen yeni bir maceraya başlıyorsunuz. . . NASIL OYNANIR? OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Hit: "C" Mega Hit: "C Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın" El bombası: "V" Zıplama: "W"(Duvarda Yürüme / Yüzme ) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (Çubuk dolduğunda) OYUNCU 2 Taşı: OK TUŞLARI Vuruş: L Mega Hit: L Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın El bombası: K Zıpla: YUKARI OK TUŞU (Duvarda Yürü / Yukarı Yüzerek ) Silah değiştir: O-P Özel Saldırı: O+P (Çubuk dolduğunda) Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerdeki tanıtım videosunu W simgesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken Normal modda başlamanızı öneririz.

Tic Tac Toe Ustası Oyunu Oyna Tic Tac Toe Ustası

Tic Tac Toe Ustası, amacı sırayla ve doğru yerleri işaretlemek olan, bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynadığınız 2 kişilik bir beceri oyunudur. Geleneksel bir 3x3 ızgaradan veya 4x4 ila 8x8 arası özel tahta boyutunu seçebilirsiniz. Masaüstünde fareyi kullanın veya mobil cihazınıza dokunun.

3 Panda 2 Oyunu Oyna 3 Panda 2

Önceki maceralarında düştükleri adadaki çeşitli engelleri aştıktan sonra günü bitiren pandaları yeni sorunlar, bulmacalar ve tuzaklar bekliyor. 3 pandaya geceden şafağa kadar sürecek kaçış yollarında karşılarına çıkacak engelleri aşmalarında yardım etmelisiniz. Farklı yetenekler sahip pandalardan şişman olanı diğer ikisini sırtına alıp yukarı uzanmalarını sağlar, uzun boylu panda diğer ikisinin aşağıya doğru sallanmalarını sağlar ve son küçük panda ise diğer pandalar tarafından fırlatılabilir.

Şeker Zamanı Oyunu Oyna Şeker Zamanı

Şeker Zamanı Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Porselen Bardak Oyunu Oyna Porselen Bardak

Bardağı düşürmeden altındaki blokları hızlıca çekerek ve siyah bloklara değdirmeden zemine kadar inmelisiniz.

Zombi Operasyonu 10 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10

Zombi Operasyonu, Hapisten Kaçma bölümü ile devam ediyor! Yeraltı hapishanesi zombiler tarafından ele geçirildi ve rehineleri kurtarmalısın, ayrıca yaralılara da yardım etmelisin. Zombie Mission'ın yeni genişletilmiş versiyonu ile 30 SEVİYEDE savaşmak zorundasın! Farklı seviyelerde 7 farklı patron olacak. En güçlü boss elbette son bölümde seni bekliyor! Seviyeleri geçtikçe kazandığınız paralarla silah satın almayı ve yükseltmeyi unutmayın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Madenci Dede Torun Oyunu Oyna Madenci Dede Torun

Dede ve torun değerli taşları bulmak için daldıkları madene kaybolurlar. Labirent gibi madendeki çıkış kapılarını açabilmek için mavi küreleri ve altınları toplamalısınız. Torun WASD : Hareket F : Ateş etme G : Kırbaç T : Anahtar kullanma Dede K : Kazma L : Dinamit T : Anahtar kullanma

Kaygan Uzaylı Oyunu Oyna Kaygan Uzaylı

Uçan daireyi sağa sola kaydırıp göktaşlarından kaçınmalısınız.

Mancala 3D Oyunu Oyna Mancala 3D

Mancala game rules are actually set on a simple logic. Game is played between two player. Each player has 24 stones at the beginning. There are 12 spots in the Mancala game. Each player has 6 spots in front of them and the players can only take and play with their own stones. But the players can put stones to their opponent's spot. There are big spots near of these 6 spots and these are called as treasury. The goal is to gather the stones on the treasury areas

Şeker Kahramanı Oyunu Oyna Şeker Kahramanı

Uçan kahramanın yardımıyla şeker bloklarını istediğiniz yere taşıyarak şekerleri patlatabilirsiniz.

Şeker Eşleştir Oyunu Oyna Şeker Eşleştir

Aynı türden en az 2 şeker veya tatlıyı birbirlerine bağlayarak patlatmalısınız.

Çiftçi Bakkalı Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Çiftçi Bakkalı Üçlü Eşleştirme

Çiftçi Bakkalı Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Özel Motorsiklet Günü Oyunu Oyna Özel Motorsiklet Günü

Özel Motorsiklet Günü Oyunu Oyna

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe Oyunu Oyna Kağıt Üstünde Tic Tac Toe

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe Oyunu Oyna

2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu Oyna 2 Kişilik Altın Avcısı

Yer altındaki değerli madenleri toplayarak hedef puana ulaşmalısınız. Bölümler arasında dükkandan alabileceğiniz iksir, vinç hızınızı arttırır, saat ise size +20 saniye daha ek süre kazandırır.

Mini Savaşlar 2 Oyunu Oyna Mini Savaşlar 2

6 Kişilik Savaş oyunu, heyecan verici savaşları bir arada sunuyor. İstediğiniz meydan okumayı seçerek arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz! Oyunu 2-6 oyuncu arasında oynayabilirsiniz. Oyun oynamak çok basit ve tek tuş yeterli. Tarafını seç ve savaş başlasın!

Cadılar Bayramı Hafıza 4 Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Hafıza 4

Cadılar Bayramı Hafıza 4 Oyunu Oyna

Şeker Ormanı Oyunu Oyna Şeker Ormanı

Şeker Ormanı Oyunu Oyna

Cana Yakın Korsanlar Oyunu Oyna Cana Yakın Korsanlar

Cana Yakın Korsanlar Oyunu Oyna

Adem ve Havva GO Oyunu Oyna Adem ve Havva GO

Adem ve Havva GO popüler serisinin yeni kolay ve komik bir oyun! Yolculukta, trex veya mamoth gibi dinozorlar bir araya gelecek. Tropikal ormanlar, winterlands veya tehlikeli undergrounds geçmesi. Oyun: dondurulmuş adam, komik bir köle veya bir Mumya komik insanlarla tanışın. Kontrol yolculuğunda Eve ve evlerini bulmaya Adam. Eve kırmızı çiçek getirmeyi unutmayınız. Oyun aile ve çocuklar için uygundur.

Şeker Kurtar Oyunu Oyna Şeker Kurtar

Diğer şekerlemeleri kaydırıp önünü açarak, kırmızı şekeri çıkışa ulaştırmalısınız.

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna Uçan Araba 3

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2 Oyunu Oyna Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2

Kağıt Üstünde Tic Tac Toe 2 Oyunu Oyna

Adem ve Havva GO 2 Oyunu Oyna Adem ve Havva GO 2

Adem ve Havva GO 2 Oyunu Oyna

7x7 Tic Tac Toe Oyunu Oyna 7x7 Tic Tac Toe

7x7 Tic Tac Toe Oyunu Oyna

Metro Çatışması Oyunu Oyna Metro Çatışması

Yer altındaki metro tünellerini sığınak olarak kullanan tüm teröristleri ekibiniz ile yok etmelisiniz. WASD - hareket Boşluk - Zıplama C - Eğilme Fare - Nişan alma/Ateş etme G - el bombası 1, 2, 3, 4 - silah değiştir Tab (Sekme) - puan tablosu L - fare kilidi modundan çık

Adem ve Havva GO 3 Oyunu Oyna Adem ve Havva GO 3

Adem ve Havva GO'da, tarih öncesi zamanların tehlikelerine ve zorluklarına rağmen, aşk çiçek açmanın bir yolunu buldu! Adam Havva'yı seviyor ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak. Bu oyunun çeşitli eğlenceli ve zorlu seviyelerinde bu maceracı mağara adamına katılın! Engelleri aşmasına ve eşine güzel bir çiçek getirmesine yardım edebilir misin? Bu bağımlılık yapıcı oyunda dinozorlar, tuzaklar ve daha birçok tehlike sizi bekliyor! Amacınız bir gül toplayıp Havva'ya getirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Oyun, tamamlamanız için 15 farklı seviyeye sahiptir. İlk seviyeden başlayın. Hareket etmek ve merdivenlerden yukarı ve aşağı tırmanmak için yön tuşlarını kullanın. Yine de dikkatli ol! Birçok farklı tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Onları atlatmanın bir yoluna ihtiyacın var. Ya baskı plakaları üzerinde durmak ya da başka nesneler kullanmak yolunuzu açar. Her seviyede etrafta yatan meyveleri göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, çünkü bunlar size ekstra puan verir. Diğer karakterlere yaklaşın ve onlara eşya ve hatta anahtar kazanmak istediklerini verin! Gülü topladıktan sonra Eve'e ulaşabilmeniz için kapıları açmak için anahtar gereklidir. Eğlence! Adam'ı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Hareket etmek için sol ve sağ yön tuşlarını, merdivenlerden inip çıkmak için yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanın.

Tatlı Şeker Eşleştirme Oyunu Oyna Tatlı Şeker Eşleştirme

Tatlı Şeker Eşleştirme Oyunu Oyna

Havalı Kale Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Havalı Kale Üçlü Eşleştirme

Havalı Kale Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu 9 - Yeraltı Şehri Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 9 - Yeraltı Şehri

Zombi Operasyonu, yeraltı şehrinde 9. bölüm ile başlıyor. Dünyadaki insan şehirleri zarar gördükten sonra yeraltı şehirlerinde yaşam başladı. Ama zombiler yeraltı şehirlerini keşfettiler ve bazılarını rehin aldılar. Onları kurtarmak için gerekli silahları ve araçları kullanmalısınız. Ayrıca bölümlerdeki nesneleri toplamayı da unutmayın. Oyunun sonunda 3 farklı BOSS! seni bekliyor olacak. O yüzden MARKET bölümünden silahlarınızı, canınızı ve robotunuzu geliştirmeyi unutmayın! (Seviyeler arasında kazandığınız jetonlarla yapabilirsiniz. ) Karakterler duvarlara zıplayabilir. OYUN KONTROLLERİ 1. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Vuruş: F El bombası: G Zıpla: W(Duvarda yürü) Silah değiştir: Q-E 2. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Vuruş: L El bombası: K Zıpla: YUKARI OK TUŞU (Duvarda yürü) Silah değiştir: O-P Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerdeki tanıtım videosunu W simgesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken Normal modda başlamanızı öneririz.

Renk Hafıza Oyunu Oyna Renk Hafıza

Yanıp sönen renkli kutuların yanma sırasına göre tıklamalısınız.

Subway Surfers Dünya Turu - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Bali

Bugün, yeraltı istasyonundaki aksiyon dolu maceraların hayranları hiçbir yere gitmiyorlar, doğrudan Bali'ye gidiyorlar. Ama çocuklar deniz dalgalarında değil, tren yollarında sörf yapmayı planlıyorlar. Metro sörfçüleri bu harika yerde bir dizi heyecan verici metro macerasına devam ediyor.

Çatıdaki Raylar Online Oyunu Oyna Çatıdaki Raylar Online

Çatıda parkur hayal edebiliyor musunuz? Bu kuşkusuz heyecan verici bir şey. Çatıdaki Raylar Online oyununda bu tehlikeli sporu deneme fırsatınız olacak. Direk uzunluğunu artırmak için platformdaki blokları toplarken dengenizi korumak için tahta bir direk kullanın. Platformda çok kar var. Vücudunuzu sabit tutmaya dikkat edin ve çatının kapsamını terk etmeyin. Hala çok sayıda mücevher toplama fırsatınız olduğunu belirtmekte fayda var. Sona varmak üzereyken birikiminize bağlıdır. Hazır mısın? Oynamak için fareyi sürükleyin.

Renkli Şekerleme Oyunu Oyna Renkli Şekerleme

Renkli Şekerleme Oyunu Oyna

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna Uçan Araba 2

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna

Meyveli Bloklar Oyunu Oyna Meyveli Bloklar

Blokları yok etmek için aynı şekillere sahip üç karoya dokunmalısınız. Belirtilen süre içinde üç etiketli döşemeyi eşleştirirseniz bir ödül alırsınız. Onları yok etmek için aynı şekillere sahip üç fayansa dokunun

Ofiste Tic Tac Toe Oyunu Oyna Ofiste Tic Tac Toe

Ofiste Tic Tac Toe Oyunu Oyna

Dövüşçü Çaylak Oyunu Oyna Dövüşçü Çaylak

Oyunun amacı sürekli hareket ederek engelleri ve düşmanları aşmaktır! doğru zamanda atlamaya özen gösterin ve yapabileceğiniz paraları toplayın, bu size yeni görünümün kilidini açma şansı verecektir. PC kontrolleri: Saldırmak için A, hareket etmek için S ve savunmak için D tuşlarıyla hareket edin Mobil kontroller: Saldırmak, hareket etmek ve kendinizi savunmak için ekrandaki düğmelere dokunun.

Oyuncak Araba Hafıza Oyunu Oyna Oyuncak Araba Hafıza

Oyuncak Araba Hafıza Oyunu Oyna

Meyve Çiftliği Oyunu Oyna Meyve Çiftliği

Ekranın üstünde gösterilen sebze ve meyvelerden belirtilen miktar kadar patlatmalısınız.

Ortaçağ Şövalyeleri Oyunu Oyna Ortaçağ Şövalyeleri

Ortaçağ Şövalyeleri Oyunu Oyna

Om Nom Connect Christmas Oyunu Oyna Om Nom Connect Christmas

Om Nom Connect Christmas Oyunu Oyna

Çember Eşleştir Oyunu Oyna Çember Eşleştir

Panonun altındaki çemberlerinizi panoya yerleştirerek yatay, dikey veya çaprazlama olarak en az üç tanesini bitişik konuma getirip patlatmalısınız.

Çılgın Altıgen Bloklar Oyunu Oyna Çılgın Altıgen Bloklar

Altıgen blokları kaydırarak ve döndürerek tuğlaları eşleştirin ve kiremit çizgilerini altıgen tahtadan temizleyin. Bu blok eşleştirme oyunu ile sadece rahatlayın ve beyninizi aynı anda eğitin. Mouse ile ekranı sola veya sağa kaydırın ve 3 rengi aynı altıgen renklerle eşleştirmeye çalışın. Zeka oyunları ve bulmaca severler için mükemmel bir bulmaca oyunu! Seçmek için bir altıgen üzerine tıklamanız yeterlidir. Mouse ile altıgen üzerinde sola veya sağa kaydırarak 3 rengi aynı altıgen renklerle eşleştirmeye çalışın. Amacınız mevcut hamlelerin tükenmesini önlemek.

Tatlı Görevler Oyunu Oyna Tatlı Görevler

Panonun üstünde belirtilen renk ve miktarlarına göre şekerlemeleri eşleştirmelisiniz.

Sincaplı Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Sincaplı Üçlü Eşleştirme

Renkli ve eğlenceli 3'lü eşleştirme oyunuyla tanışın! Eşleştirme Macerası ile birlikte heyecan verici yolculuğunuza başlayın! Bir gün uyandığında, orman sakinleri geceleri birisinin tüm orman kenarını tahrip ettiğini ve şimdi ıssızlık içinde olduğunu keşfetti. Ama daha da kötüsü, sincap Gemmy'nin kardeşi Johnny ortadan kayboldu. Kardeşini bulmak için küçük ama cesur bir sincaba yardım et! Yol kolay olmayacak - Gemmy ile birlikte tüm orman sakinleriyle konuşmanız, dün geceki olayları geri yüklemeniz ve diğer dünyalara bir maceraya çıkmanız gerekiyor. Siz, Gemmy ve arkadaşları bir dünyadan diğerine seyahat edecek, kardeşinin ve diğer karakterlerin gizemli kayboluşu hakkında yeni detaylar öğrenecek ve diğer dünyaların sakinleriyle tanışacaksınız. Yıkılan kenarı ve orman dünyasını restore etmek için bölgeyi temizlemeniz, tüm binaları ve süslemeleri yeniden inşa etmeniz ve keşfetmeniz gerekir. Maç-3 seviyelerini tamamlayın ve inşaat için para kazanın.

Kızak Sürgülü Bulmaca Oyunu Oyna Kızak Sürgülü Bulmaca

Noel Baba sıkıştı. 60 seviyede, yolunun açık olması için kayan buz bloklarını hareket ettirerek Noel Baba'ya yardım etmelisin! Görevinizin kolay olacağını düşünmeyin, bulmacaları çözmek için zihninizi kullanın! Onları taşımak için blokları kaydırın. Amacınız, ızgaradan ayrılan Noel Baba'ya bir yol yapmak!

Süper Kaçış Ustaları Oyunu Oyna Süper Kaçış Ustaları

Toprağı kazıp tünel açarak kaçış minibüsüne ulaşmalısınız. Altın ve anahtarları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Kar küresi Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna Kar küresi Sürgülü Yapboz

Kar küresi Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna

Reklam
Meyve Blokları
Meyve Blokları
Zombi Operasyonu 9 - Yeraltı Şehri
Zombi Operasyonu 9 - Yeraltı Şehri
Sticka Stacka
Sticka Stacka
Çörek Patlat 4
Çörek Patlat 4
Altın Kazıcı
Altın Kazıcı
2020 Sürgülü Yapboz
2020 Sürgülü Yapboz
Bahçe Masalları
Bahçe Masalları
Şoför Hayvanlar Üçlü Eşleştirme
Şoför Hayvanlar Üçlü Eşleştirme

Ücretsiz Çevrimiçi Yer Oyunları

Yer Kapma, Yer Fırçalama, Yer Kazma, Yer Ezberleme ve Yer Değiştirme gibi alt kategorileri de içeren en iyi yer oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin yer oyununu oyna! Zombi Operasyonu 11, Tic Tac Toe Ustası, Zombi Operasyonu 10 ve Madenci Dede Torun gibi en çok oynanan yer oyunlarını oynayabilirsiniz.
Yer Oyunları kategorisindeki yüzlerce yer oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.