Zuma Oyunları

Sonsuz Sarmal Zuma Oyunu Oyna Sonsuz Sarmal Zuma

Sonsuz Sarmal Zuma Oyunu Oyna

Dino Yumurta Koruma Oyunu Oyna Dino Yumurta Koruma

Dino Yumurta Koruma Oyunu Oyna

Zumba Delisi Oyunu Oyna Zumba Delisi

Renkli bilyeleri fırlatıp en az üç tanesinin yanyana gelmesini sağlayarak patlatmalısınız.

Zumba Mücadelesi Oyunu Oyna Zumba Mücadelesi

Zumba Mücadelesinde tüm baloncukları vurun, onları çıkarmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu bir araya getirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için sonuna ulaşmadan önce tüm baloncukları çıkarın. Zumba Challenge, zorluğu artacak 15 zorlu seviyeye sahiptir. Balonları vurmak için dokunun veya tıklayın, 3 veya daha fazla kombinasyon yapın, tüm balonları kaldırın.

Suşi Ziyafeti Oyunu Oyna Suşi Ziyafeti

Suşiler masanın sonunda gelmeden önce aynı türdeki yemeklerden en az üç tanesini yanyana getirerek yok etmelisiniz.

Totemia - Lanetli Bilyeler Oyunu Oyna Totemia - Lanetli Bilyeler

En az 3 aynı ateş ve birleştirmek-renkli toplar ve bu zorlu Match3 oyun sonuna ulaşmadan önce lanetli mermer satırı kes!

Kızıl Kabarcıklar Oyunu Oyna Kızıl Kabarcıklar

Kule savunma ve kabarcık vurucu karması oyunda, belirli güzergahta hareket eden tüm renkli kabarcıkları savaş topuyla patlatmalısınız. Eğer harita müaitse savaş topunun yerini değiştirebilirsiniz. Savaş topunun üstüne basılı tutup bomba moduna geçebilirsiniz. Bir bomba attıktan sonra otomatik olarak tekli atışa geçer ve bombalar sayılıdır ve 'Booster' menüsünden alabilirsiniz.

Zuma Boom Oyunu Oyna Zuma Boom

Zuma Boom Oyunu Oyna

Zuma Kabarcık Oyunu Oyna Zuma Kabarcık

Zuma Kabarcık Oyunu Oyna

Misket Bahçesi Oyunu Oyna Misket Bahçesi

Misket Bahçesi, 3'lü eşleştirme ve renkli bilye vurma oyunudur. Amacınız güzel bahçenizi kötü golemlere karşı korumaktır. Toplanan yıldızlar için oyun sırasında yükseltebileceğiniz özel mermiler ve diğer bonuslar da size bu konuda yardımcı olacaktır. Amacınız golemlerin yolun sonundaki deliğe topları itmesini engellemektir. Elemek için aynı renkten en az üç tanesini eşleştirmek için topları vur. Tamamlanan her seviye için bir yıldız alacaksınız. Yıldızlar için, daha fazla topu yok etmenize yardımcı olacak güçlendirmeleri etkinleştirebilir ve yükseltebilirsiniz.

Zumba Okyanus Oyunu Oyna Zumba Okyanus

En popüler bulmaca oyunlarından birinde daha iyi olun. Mücevherleri vur ve her seviyede üç yıldızla tüm seviyeleri tamamlamaya çalış. Bu mücevher oyununu oynamak kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar. Fırlatmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mücevheri eşleştirin. Sonuna ulaşmadan zincirdeki tüm mücevherleri yok edin. Mevcut ve sonraki mücevher arasında geçiş yapmak için topa dokunun. Tahtayı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Maya Zuma Oyunu Oyna Maya Zuma

Maya Zuma Oyunu Oyna

Kıvılcım 2 Oyunu Oyna Kıvılcım 2

Bu büyüleyici üçlü eşleştirme oyunda gizemli manzara keşfetmek ve uçuruma düşmeden tüm küreler çıkarın!

Zumbar.io Oyunu Oyna Zumbar.io

Zumbar.io Oyunu Oyna

Reklam
Marbles Garden
Marbles Garden
Zuma Boom
Zuma Boom
لعبة زومبا المحيط
لعبة زومبا المحيط
Zumba Challenge
Zumba Challenge
Zumba Mania
Zumba Mania
Endless Spinning
Endless Spinning
لعبة Totemia - لعن الرخام
لعبة Totemia - لعن الرخام
Zumbar.io
Zumbar.io

Ücretsiz Çevrimiçi Zuma Oyunları

En iyi zuma oyunları kategorisindeki 14 oyun içinden istediğin zuma oyununu oyna! Zumba Mücadelesi, Suşi Ziyafeti, Sonsuz Sarmal Zuma, Dino Yumurta Koruma ve Maya Zuma gibi en çok oynanan zuma oyunlarını oynayabilirsiniz.
Zuma Oyunları kategorisindeki 14 zuma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Engel Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.